ମୋ ବୋଉ ସହ ସେକ୍ସ ମଜା – Odia Sex Story

ମୁ ବାପି  ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୋ ଜୀବନ ରେ ଘଟି ଥିବା ନିରାଟ ସତ କଥା ଏହି କାହାଣୀ ମାଧ୍ୟମ ରେ କହୁଛି.

ମୋ ବୟସ ଏବେ ୧୯ ବର୍ଷ, ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ୧୦ ଇଞ୍ଚ କି ମୋ ବୋଉ ର ଫିଗର ଏତିକି, ଏମିତି କହି ଫାଲତୁ ଡ୍ରାମା କରିବାକୁ ଚାହୁଁନି. କାଇଁ ନା, ବୋଧେ କେହି scale
ପକେଇକି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ size ମାପିନଥିବେ କି ଫିତା ରେ ତାଙ୍କ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ର ଚୌଡା ମାପିନଥିବେ. ମୁ ବାସ ଏତିକି କହିପାରିବି ନର୍ମାଲ ମାଇକିନିଆ ଙ୍କ ଠାରୁ ମୋ ବୋଉ ର ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ମାଇକିନିଆ ଙ୍କ ଥାଏ ସେମିତି.

ପାଠକ ଗଣ ଆଉ ମୁ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରିକି ସିଧା କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି. ଏ କଥା ଗଲା ବର୍ଷ ଇଲେକ୍ସନ time ର. ଯେବେ ମତେ ମୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବା କୁ ମଉକା ମିଳିଥିଲା.

ମିନୁର ଉପହାର କଣ୍ଢେଇ ସହ ଯୌନକ୍ରୀଡା

ମୁ 8th class ରୁ ଗିହା ଗିହିଁ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଲି ଜେ କେମିତି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପସେ. ଆଉ ସେବେଠୁ ବିପି ଦେଖିକି ହଲେଇବା ବି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଇଥିଲି. ଯେହେତୁ ଆମ ଘରେ ladies କହିଲେ କେବଳ ମୋ ବୋଉ ହିଁ ଥିଲା, ତ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଉଠିବା ଦିନରୁ ମୁ ମୋ ବୋଉ ର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ନଜର କରୁଥିଲି. କେତେବେଳେ ସେ dress ଚେଞ୍ଜ କଲା ବେଳେ ତା ଦୁଧ କି ବିଆ ର ଦର୍ଶନ ମିଳିଯାଉଥିଲା ତା କେତେବେଳେ ସେ ଗାଧେଇଲା time ଲୁଚିକି ସେ ବାଳ ଭର୍ତି ବିଆ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଉଥିଲା. ଏମିତି ମୁ ବହୁତ ଥର ତାକୁ ଦେଖିକି ହଲେଇଛି ଆଉ ତାକୁ ମନେ ମନେ ସ୍ବପ୍ନ ରେ ବହୁତ ଗେହିଁଚି ଦଳି ଭିଡି କି ଉଠେଇ ପକେଇକି. ଦିନକର ଘଟଣା ମୁ ଦ୍ୱିପହର ବେଳେ ବୋର ହଉଥିଲି, ଆଉ ମୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବିନୋଦ ଘରକୁ ଗଲି, କାଇଁ ନା ତାଙ୍କ ଘରେ home theatre ଲଗା ହେଇଥିଲା ଆଉ ସେଥିରେ movie ଦେଖିବା ମଜା ଅଲଗା ଲାଗୁଥିଲା. ଅବଶ୍ୟ ଦ୍ୱିପହର time କୁ ତାଙ୍କ ଘର ଆଡେ କେହି ଜାନ୍ତିନି କାରଣ ତାଙ୍କ ଘର ଗାଁ ର ଶେଷ ମୁଣ୍ଡ ଥି ଥିଲା ଆଉ ବାପା ତାର କଲିକତା ରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି.

ସେଇଥିପାଇଁ ବୋଧେ ମୁ ସେଇ time କୁ ଯିବି ବୋଲି ସେ ଭାଵୀନଥିବ. ମୁଁ ଗଲା ବେଳକୁ ତା ରୁମ ରୁ ଖାଲି ଜୋରେ music sound ଶୁଭୁ ଥାଏ. ମୁ ଭାବିଲି ବୋଧେ ସେ movie ଦେଖୁଚି ଆଉ ଡାକିଲେ କଲେ ଶୁଣାଯିବନି ତାକୁ, ସେଇୟା ଭାବିକି ମୁ ତାଙ୍କ boundary ଚଢିକି ତାଙ୍କ ଉପର ବାଲକୋନୀ ଦେଇକି ତା ରୁମ କୁ ଯିବା ଲକ୍ଷ ରେ ଗଲି. ତା ରୁମ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଥାଏ, ଆଉ ସେଟା ଆମ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ନିଶା ଖାଇବା ଜାଗା ରାତିରେ, ଆମେ ଯେବେ ପ୍ଲାନ କରୁ ରାତି ରେ ଏମିତି ତା ରୁମ କୁ ଚଢିକି ଯାଉ. ମୁ ସେମିତି ଯାଇକି ତା ଝର୍କ ପଟେ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମାଗିହା ବିନୋଦ ତା ମା କୁ ଖଟ ରେ ପକେଇକି ଗେହୁଁଚି. ମୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସେଇ ଝରକା ଆଢୁଆଳ ରେ ଲୁଚି ଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ଖେଳ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ସଲ ବିନୋଦ ତା ମା ର ଗୋଡ କୁ ପୁରା ମେଲେଇକି ତା ହାତ ରେ ଜାକି ଦେଇକି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡ ଦେଉଥାଏ. ଶଳା ତା vigra ଖାଇଦେଇଥିଲା ନା କଣ କେଜାଣି ମେସିନ ଭଳିଆ କୁଟୁଥିଲା ତା ମା ବିଆ କୁ. ମୁ କଣ କଲି ନା ମୋ mobile କାଢିକି ଲୁଚିକି shooting କଲି ସବୁ ଦୃଶ୍ୟ. ସେତିକି ବେଳକୁ ତା ମା କହିଲା, କେତେ ବଳ ରଖିଛୁ କିରେ, ଏଇନା ରୋଷେଇ କଲା ବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା ଯେ ରଖେଇ ବସେଇ ଦେଲୁନି ଯେ ଗିହା ଗିହିଁ ହେଲେ. ଘଂଟାଏ ଖଣ୍ଡେ ସେତେବେଳେ କଲୁ ଯେ ରୋଷେଇ ସବୁ ଡେରି ହେଲା. ଆଉ ଏଇନା ଖାଇକି ଆସୁ ଆସୁ ପୁଣି ମାଡି ବସିକି କରୁଚୁ.

ବିନୋଦ କହିଲା, ବାପା ଆସିକି ମାସେ ରହିଲେ ଜେ ମତେ ଜମା ବିଆ ଦେଖେଇଲୁନି ସେତିକି ଦିନ ଆଉ ଏବେ ମତେ ଯେବେ ମଉକା ମିଳିଚି ମୁ ମନ ଶାନ୍ତି ହବା ଯାଏଁ ଗେହିବି. ସବୁ ମୋର stock maal ତୋ ବିଆ ରେ ଲୋଡ କରିବି. ତାଙ୍କର ଏମିତି ଖେଳ ୧୦ min ଖଣ୍ଡେ ଚାଲିଲା, ତା ପରେ ବିନୋଦ ତା ମା ବିଆ ରେ ଖଲାସ ହେଇଗଲା. ଶଳା ମାଗିହା କେତେ ବୀର୍ୟ ଛାଡିଥିଲା କେଜାଣି, ତା ମା ବିଆ ରୁ ବୋହି କି ଖଟ ରେ ଯାଇକି ପଡୁଥିଲା. ଏତିକି ବେଳେ ମୁ କଣ କଲି ନ ଧୀରେ କିନା ସେଠୁ ପଳେଇ ଆସିଲି. ଆଉ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ସ୍ୱାମୀ ନାହିଁ ବୋଲି ତା ମା ର ଗଲୁ ହଉଚି ଆଉ ସେ ତାକୁ କରିବାକୁ ଦଉଚି. ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ଆଖିରେ ମୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବା ସ୍ବପ୍ନ ଆସିବସିଲା. ମୁ ଭାବିଲି ମୋ ବାପା ବି ତା ବାହାରେ ରହୁଛନ୍ତି, ମୋ ବୋଉ ର ବିଆ ବି ଗଲୁ କରୁଥିବା sure. ଶଳା ମୁ ବି ତା ମୋ ବୋଉ ବିଆ ଗେହିପାରିବି. ହେଲେ ତାକୁ ଏକଥା କହିବି ବା କେମିତି କି ପଟେଇବି କେମିତି. ମୁ ଚିନ୍ତା କଲି ତାକୁ ନିଶା ବଟିକା ଦେଇକି କରିବି ବୋଲି. କାଇଁ ନା ନିଶା ବଟିକା ଭଲକି ଦେଇଦେଲେ ସେ ମଣିଷ କିଛି ବି ଜାଣିପାରିବନି.

ପଡୋଶୀ ଘର ମାଉସୀ କୁ ଗିହଣା – Odia Sex Story

ସେଇଦିନ ରାତି ରେ ମୁ କଣ କଲି ନା ବୋଉ ର କ୍ଷୀର glass ରେ 2 ବଟିକା ମିଶେଇ ଦେଲି, ଆଉ ରାତିକି ଅପେକ୍ଷା କଲି. ରାତି ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ମୁ ଧୀରେ କିନା ବୋଉ ରୁମ ଦୂର ଖୋଲିଲି ଆଉ ଭିତରକୁ ଗଲି. ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ନିଦ ରେ ସୋଇଛି. ଚେକ କରିବା ପାଇଁ ତାକୁ ହଲା ହଲି କଲି ହେଲେ ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାଏ. ମୁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି blouse ଉପରୁ. ତା ପରେ ଦୁଧ କୁ blouse ଭିତରୁ କାଢି ଦେଲି. ଆଉ ସେ ଦୁଧ ଦେଖିକି ମୁ କିଛି ସମୟ ଯାଏଁ ସେମିତି ଅନେଇକି ରହିଲି. ଏତେ ବଡ ଦୁଧ ମୁ କୋଉ ବିପି ରେ ବି ଦେଖିନି, ସତରେ ଦେଖିବା ତ ଦୂରର କଥା. ମୁ ଆଉ କାଳବିଳମ୍ବ ନ କରି ମନ ଇଛା ଦୁଧ ଖାଇ ଚାଲିଲି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ପୁରା ଦୁଧ ନାଲି ପକେଇଦେଲି. ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ତଳପଟୁ ଟେକିଲି ଅଂଟା ଯାଏଁ. ମୋ ବୋଉଲୋ କି ବିଆ ହେଇଚି, ଶଳା ବିଆ ଖାଲି ବାଳ ରେ ଭର୍ତି ଆଉ ବିଆ ର ଚୀରା ଯାହା ହେଲେ ବି ୪ ଇଞ୍ଚ ହବ. ଏତେ ପାଖରୁ ଏତେ ବଡ ବିଆ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଝଣ ଝଣ ହେଇଗଲା.

ମୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ଗଡେଇସାରିଲାଣି. ମୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖିକି କହିଲି, ରହ ଆଉ ଟିକେ ଆଜି ପଶିବୁ ଏଇ ବିଆ ଗାତ ରେ. ଏତେ ଦିନ ହେଲା ସ୍ବପ୍ନ ରେ ଏଇ ବିଆ କୁ ଗେହୁଁଥିଲୁ ଆଜି ସତରେ ଗେହିଁବୁ. ତା ପରେ ମୁ ମୋ ନାକ ନେଇକି ବିଆ ପାଖରେ ଲଗେଇଲି, ଓଃ କି ବାସ୍ନା. ସେ ମୁତୁରା ମୁତୁରା ବାସ୍ନା କୁ ଆଉ ମୁ ରହିପାରିଲିନି ସିଧା ମୁହଁ ପୂରେଇକି ଚାଟିଲି. ବେଶୀ ସମୟ ରହିପାରିଲିନି ଆଉ. ସିଧା ବାଣ୍ଡ ରେ ଛେପ ଟିକେ ଲାଜେଇକି ବିଆ ରେ ଗେଂଜି ଦେଲି, ହେଲେ ପ୍ରଥମ ଥର ହେତୁ ଗାତ ପାଇଲିନି. ସେଠୁ ଯାଇକି ରୁମ ର light ଲଗେଇକି ଆସିଲି. ଆଉ ବୋଉ ର ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଆଂଠେଇପଡ଼ିଲି. ବିଆ ବାଳ କୁ side କରିକି ବିଆ କୁ ୨ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଚିରି ଧରିଲି. ଏଥର ଗାତ ଦେଖାଗଲା ମତେ. ଡେରି ନ କରିକି ବାଣ୍ଡ ଛୋଡ଼ି କୁ ମାଡିଦେଲି ବୋଉ ବିଆ ରେ. ଭୂସ କିନା ଗଳିଗଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେ ବଡ ବିଆ ରେ ପୁରା ମୂଳ ଯାଏଁ. ତା ପରେ ଅଂଟା ହଲେଇ ହଲେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠେଇ ପକେଇ ଗେହିଁବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି. ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୋଉ ଗରମ ଚୁଲି ଭିତରେ ପଶିଯାଇଛି. ମୁ ପୁରା ବିକଳ ରେ ତା ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଦୁଧ କୁ ଦଳି ନାଦି ଚାଲିଲି. ବେଶୀ ସମୟ ମୁ ମୋ ବୋଉ ର ବିଆ ର ଗରମ ସାହିପାରିଲିନି. ଭୂସ ଭୂସ କରିକି ସବୁ ବୀର୍ୟ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଛାଡିଦେଲି. କିଛି ସମୟ ସେମିତି ତା ଉପରେ ପଡିରହିବା ପରେ ମୁ ଉଠି ଆସିଲି ତା ଉପରୁ. ମୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ତା ବିଆ ରୁ ଖାଲି ବୀର୍ୟ ବାହାରୁଚି. ଏତେ ଗାଢ଼ ଆଉ ଏତେ ପରିମାଣ ର ବୀର୍ୟ କେବେ ବୋଧେ ବହିନଥିବା ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ. ମୁ ଟିକେ ପୋଛା ପୋଛି କାଳ ପରେ ମୋ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲି ସେ ସେମିତି ସୋଇଛି. ମୋର ବାଣ୍ଡ ତା ମୁହଁ ରେ ପୁରେଇବାକୁ ଇଛା ହେଲା. ତା ପରେ ମୁ ତା ମୁହଁ ରେ ନେଇକି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି. ମୁହଁ ରେ ପୁରେଇଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁଣି ଗୋଟେ ଅଲଗା ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ବୋଉ ବିଆ କୁ ଚୋଦିବାକୁ.

ମୁ ପୁଣି ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇକି ଗେହିଚାଲିଲି. ଏଥର 2nd time ହେଇଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଭଲ କି time ନେଇକି ଗେହୁଥାଏ. ମୁ ପୁରା ଜୋର ଜୋର ଠାପ ମାରୁଥାଏ. ଆଉ ବୋଉ କୁ ଦେଖୁଥାଏ, ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାଏ. ମୁ ମନେ ମନେ କହୁଥାଏ ଆଲୋ ବୋଉ ଦେଖ ତୋ ପୁଅ କେମିତି ବିଆ ଗେହୁଁଚି. ଯୋଉ ବାଟ ଦେଇକି ଜନ୍ମ ହେଇଥିଲି ଆଜି ସେଇ ବାଟ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇକି ନାଳ ବାହାରକରୁଛି. ଏଥର ବାହାରିଲା time କୁ ମୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଯେତେ ପାରିଲି ସେତେ ଭିତରକୁ ମାଡି ଦେଇକି ବୀର୍ୟ ଛାଡ଼ିଲି. ଓହହ କି ଶାନ୍ତି, କି ଗିଁହାଳିଆ ବିଆ ମୋ ବୋଉ ର. ମୁ ଏସବୁ ସତ ରେ କରୁଛି ନ swapna ଦେଖୁଚି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନଥିଲି. ସେଇଥିପାଇଁ mobile camera on କରିକି ଫୋଟୋ ଗୁଡ଼ାଏ ନେଇଗଲି. ଆଉ ତାର ଶାଢ଼ୀ ବୁ ଠିକ ଠାକ କରିକି ମୋ ରୁମ କୁ ପଳେଇ ଆସିଲି. ସେଦିନ ଭଳିଆ ନିଦ ମତେ ଆଜି ଯାଏଁ ହେଇନି ଆଉ.

ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ପରେ ମୁ ଲକ୍ଷ କଲି ମୋ ବୋଉ କେମିତି ଗୋଟେ ସନ୍ଦେହ ଦୃଷ୍ଟି ରେ ଚାହିଁଛି ମତେ. ହେଲେ ମୋର ପରବାୟ ନଥିଲା. ସେଦିନ ରାତି ରେ ମୁ ପୁଣି ତାକୁ tablet ଦେଇକି ଗଡେଇ ତାଡେ଼ଇ ପକେଇକି ବିକଳ ରେ ୩ ଥର କୁଟିଲି. ମୁ ବିକଳ ହେଇକି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଥିଲି ଯେ ଆଉ ସେ ସବୁ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ଭଲସେ ପିନ୍ଧେଇ ପାରିଲିନି. ଏଥର ବି ସବୁ ବୀର୍ୟ ପୁରା ତା ବିଆ ମୂଳ ଯାଏଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଠେସି କି ଛାଡ଼ିଥିଲି.

ଭାଉଜଙ୍କ ସହ କଦଳୀ ବଣରେ ଗିହାଗେହି


ତା ପର ଦିନ ବୋଉ ର ରିଏକ୍ସନ ନର୍ମାଲ ଥିଲା. ସେଦିନ ରାତି ରେ ମୁ ପୁଣି ବୋଉ ର କ୍ଷୀର ରେ ବଟିକା ମିଶେଇ ଦେଇକି ରାତିକି ଅପେକ୍ଷା କରିକି ରହିଲି. ମୁ ତା ପରେ time ଦେଖିକି ଗଲି ପୁଣି ମୋ ବୋଉ ବିଆ ଚାଖିବାକୁ.
ମୁ ବାଣ୍ଡ ରେ ଛେପ ଲଗେଇକି ତା ବିଆ ରେ ପୂରେଇକି ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଂଟା ହଲେଇକି ଗେହିଁବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି. ଆଉ ଏପଟେ ଦୁଧ ଖାଇ ଚାଲୁଥାଏ. ମୁ ତା ପରେ କିସ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବୋଉ ର ଓଠ ଆଡିକି ଗଲି, ଦେଖିଲି ମୋ ବୋଉ ଅନେଇକି ମତେ ଦେଖୁଚି. ମୁ ପୁରା shock ହେଇଗଲି ଆଉ ଧଡପଡ ଉଠିପଡିଲି ବୋଉ ଉପରୁ. ମୋର ଉଠିବା ଦେଖିକି ବୋଉ କହିଲା ଆରେ ଏମିତି ଅଧାରୁ କାଇଁ ଉଠିପଡିଲୁ. ନାଳ ଖସିଥିଲେ ସିନା ଉଠିଥାନ୍ତୁ.ମୁ – ନାଇଁ ବୋଉ ମୁ ବାସ ଏମିତି ଟିକେ…

ବୋଉ – କଣ ଏମିତି ଟିକେ, ଗଲା ୨ ଦିନ ହେଲା ମୋ ବିଆ ଗେହିଁକି ତ ମାଗିହା ହେଇସାରିଚୁ, ଆଉ କଣ ତା ବାକି ଅଛି ଯେ ଉଠିପଡିଲୁ

( ଏତିକି କହିକି ହସିଦେଲା )

ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇକି

ମୁଁ – ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ ବୋଉ

ବୋଉ – ଆରେ ବେଧ ଛୁଆ, ସବୁଦିନ ପୁଳାଏ ଲେଖାଏଁ ବୀର୍ୟ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡୁଛୁ ଯେ, ସକାଳୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମମାରିକି ଯେତେ କାଢ଼ିଲେ ବି ଯାଉନି. ଘରେ ତୋ ଛଡା ଆଉ କିଏ ମର୍ଦ ଅଛି ଏଇନା ନା ଯେ ମୋ ବିଆ ଚାଷ କରିବ.

ମୁଁ – ହେଲେ ବୋଉ..

ବୋଉ – ତୁ କ୍ଷୀର ରେ କିଛି ଗୋଟେ ମିସାଉଥିଲୁ, ମୁଁ ଜାଣିଚି
ପ୍ରଥମ ଦିନ ମତେ ବିଶେଷ କିଛି ଜଣା ପଡିଲାନି ହେଲେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ କ୍ଷୀର କୁ ମୁଁ ପୀଲା ବେଳେ ଟିକେ ପିତା ପିତା feel କଲି. ଆଉ ଆଜି ମୁ କ୍ଷୀର ନ ପିଇକି ଢ଼ାଲିଦେଇଥିଲି, ଏଇୟା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯେ ମୋ ପୁଅ କେମିତି ମତେ ଗେହୁଁଚି

ମୁଁ ଏଥର ଟିକେ ରିଲାକ୍ସ ହେଇକି – ତାହେଲେ କଣ ଜାଣିଲୁ ତୁ !?

ବୋଉ – ଆଗରୁ କେବେ କାହା ବିଆ ଗେହଇନୁ ବୋଧେ, ସେଇଥିପାଇଁ ଏମିତି ଆକୁଳିଆ ହେଇକି ଗେହୁଁଚୁ

ପଡୋଶୀ ଜେଜେମା କୁ ନିର୍ଧ୍ୱମ ଗେହିଁଲି

ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ, ତୁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଶିକାର

ବୋଉ – ତାହେଲେ ମୁ କେଡେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ତୋ କୁମରତ୍ୱ ମୋ ବିଆ ରେ ହାରିଛୁ ତୁ.

ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ, ମୁ ବି ବଡ ଭାଗ୍ୟବାନ ଏମିତି ଗୋଟେ ଗିଁହାଳିଆ ବିଆ ଗେହିଲି, ସେ ପୁଣି ମୋ ନିଜ ବୋଉ ର

ବୋଉ – ହଉ ତୁ ଚିନ୍ତା କରେନି, ତତେ ମୁ ଗେହିଁବା ର ସବୁ କଳା ଶିଖେଇଦେବି ଆ ଚଢି ଆ ମୋ ଉପରକୁ

ମୁଁ ପୁଣି ଯାଇକି ବାଣ୍ଡ କୁ ପଶେଇଦେଲି ବୋଉ ବିଆ ରେ, ଏଥର ସେ ବି ତଳ ଦେଇକି ଗେହିଁ ହେଲା ମୋ ସଂଗେ

ମୁଁ – ବୋଉ, ମୁ ଶୁଣିଚି କୁଆଡେ ବିଆ ରେ ରେଗୁଲାର ବାଣ୍ଡ ନ ପଶୁଥିଲେ ବିଆ ତିଘଟ ଲାଗେ, ହେଲେ ତୋ ବିଆ ରେ ତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭୂସ ଭୂସ ଗଳୁଛି

ବୋଉ – ଆରେ ମୁ ମୋ ବିଆ କୁ ବେଶୀ ଦିନ ପଡିଆ ରଖେନି, ଯାହା ହେଲେ ବି ଗୋଟିଏ week ରେ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ଥରେ sure ପସିବ

ମୁଁ – ତୁ କାହା କାହା ସଂଗେ ସେକ୍ସ କରିଛୁ ବାପା ଙ୍କ ଛଡା

ବୋଉ – ମୋର virginity ମୋ ଭାଇ ନେଇଥିଲା, ତା ଛାଡ college time ରେ ୩ ଜଣ ମତେ ପେଲୁଥିଲେ
ବାହା ହେଲା ପରେ ତୋ ବାପା ତା ସବୁ ବେଳେ ବାହାରେ ରହନ୍ତି, ମୁ ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ୟା ତା ଠୁ ମାରେ
ସେଇଭିତରେ ତୋ ଦାଦା, ତୋ ଟୁଇଁସନ ସାର, ଆମ ଘର ପାଖ ଅକ୍ଷୟ, ବେଳେ ବେଳେ ତୋ ମାମୁ ଆସିକି ଶାନ୍ତି କରେ ମତେ. ଆଉ ତୁ ଯୋଉ ସାଙ୍ଗ ହଉଛୁ ଗାଁ ର ସରପଂଚ ପୁଅ ରାଜେଶ, ଏମିତି ସବୁ 
ମୁଁ – ତୁ ଏତେ ଜଣ ଙ୍କ ଠୁ ଗିହା ଖାଉଚୁ, ହେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କେବେଠୁ ତୋ ବିଆ ରେ ପଶିବା ବୋଲି ଡହଳ ବିକଳ ହଉଚି ତୁ ମତେ ତକ ବିଆ ଦେଖେଇଲୁନି !!

ବୋଉ – ହଉ, ଏବେଠୁ ତୁ ମତେ ଯେତେ ପାରୁଚୁ ଗେହିଁବୁ, ତୋର ଯେତେବେଳେ ଇଛା ହବ ଗେହିଁବୁ

ମୁ ସେଦିନ ତାକୁ ଉଠେଇ ପକେଇ, ଗଡେଇ ତାଡେ଼ଇ, କୋଳରେ କାଖେଇ, ଶୁଆଇ ଦେଇ, ଠିଆ ଠିଆ, ଆଗରୁ ପଛରୁ ନିରଧୁମ ଗେହିଲି. ଆମର ଏ ଖେଳ ଭୋର ୪ ଟା ଯାଏଁ ଚାଲିଲା. ସେଇ ଭିତରେ ମୁ ୪ ଥର ଆଉ ବୋଉ ୩ ଥର ଝଡ଼ିଗଲୁ.

ତା ପରଠୁ ମୁ ତାକୁ ସବୁ ଦିନ ଏମିତି ଗେହିଲି, ସବୁ ଦିନ ରାତି ରେ ୩ ଟ୍ରିପ, ପାହାନ୍ତିଆ ରେ ଥରେ, ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ଥରେ, ଦିପହର ଖାଇ ସାରିକି ଥରେ, ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଉଠିଲା ପରେ ଥରେ, ଏମିତି ଦିନ ରାତି ୬ଦିନ ଯାଏଁ ଗେହିଁଚି, ବାପା ଘରକୁ ଆସିଗଲେ

ହଁ ଧନ ଗେହି ଚାଲ – Odia Sex Story

ମୋ ମୁଣ୍ଡ ରେ ଚଡକ ପଡିଗଲା ଯେ କେମିତି କଣ କରିବି
ବଡ କଷ୍ଟ ରେ 5 ଦିନ କଟେଇଲି, ହେଲେ 6 ଦିନ କୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥାଏ, ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲା ମାନେ କି ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପୁ ଥାଏ, କାକୁତି ମିନତୀ ହେଇକି ବୁ କୁ କହୁଥାଏ ଥରୁଟେ କରିବା ପାଇଁ, ହେଲେ ବୋଉ ଜମା ଧାରା ଛୁଆଁ ଦଉନଥାଏ. ମୁ ମୁଣ୍ଡ ପୁରା ପାଗଳ ଙ୍କ ଭଳିଆ ହେଇଯାଉଥାଏ. ଯେତେବେଳେ ବାପା ଜଳଖିଆ କରୁଥାନ୍ତି, ମୁ ଦେଖିକି ବୋଉ ରୋଷେଇ ଘରେ ଅଛି, ମୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଯାଇକି ବୋଉ କୁ ଜାବୁଡି କି ଧରିଲି, ମୋ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ବୋଉ କହିଲା ହଉ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼େ, ମୁ ତକ ଚୁସି ଦଉଚି, ମୁ ବାଣ୍ଡ କାଢିକି ଦେଖେଇଲି, ସେ ଟିକେ ଚୁଷିଛି କି ନାଇଁ ବାପା ଙ୍କ ଡାକ ସୁନା ଗଲା ଯେ ଆଉ ଗୋଟେ ଚକୁଳି ଦିଅ ବୋଲି.

ବୋଉ ଯାଇକି ତାଙ୍କୁ ଦେଇକି ଆସିଲା, ସେ ଆସିଲା ପରେ ମୋ ଆଵାଡିକି ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇକି ତା ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ଟେକି ଗାଣ୍ଡି ଯାଏଁ ଧରିଲା ଆଉ ମତେ କହିଲା ବାପା ଙ୍କ ଦେଖିକି କାମ କରେ, ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମାଡିଦେଲି ସିଧା ବିଆ ରେ ଆଉ ଏପଟେ ବାପା ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥାଏ. ବା ଙ୍କ ଖିଆ ସରିଗଲା ପରେ ସେ ପୁଣି ବୋଉ କୁ ଡାକିଲେ ଆଉ ବୋଉ ଚାଲିଗଲା, ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ. ସେଠିକି ଯାଇକି ବୋଉ ମତେ ଇଶାରା ରେ କହିଲା ଯେ ଆଉ ଏଇନା ହବନି. ବାଧ୍ୟ ହେଇକି ଯାଇକି ମୁଁ ବାଥରୁମ ରେ ହଲେକି ଆସିଲି.


ତାପରେ ୧୧ ta ବେଳକୁ ମୁ ମୋ ରୁମ ରେ ଥିଲି, ବୋଉ ଗାଧେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ମତେ ଡାକିଲା, ମୁଁ ଗଲା ବେଳକୁ ବୋଉ କହିଲା ମୁ ପିଠି ପଟେ ସାବୁନ ଲଗେଇପାରୁନି ଆସେ ଟିକେ ମୋର ଲଗେଇଦେବୁ. ମୁ ଭିତରକୁ ପସିଗଲାବେଳକୁ ବୋଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଅଛି. ମୁ ପଶୁ ପଶୁ se door ta ଭିତର ପଟୁ ଦେଇଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଆସେ ତୋ ନିଅଁ କୁ ଶାନ୍ତି କରେ. ମୁଁ ପୁରା ଖୁସି ହେଇକି ତାକୁ ଦଳି ଭିଡିକି ସେମିତି ଠିଆ ଠିଆ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି, ବିକଳରେ ଗେହୁଥିବାରୁ ମୋର ମାଲ ସଂଗେ ସଂଗେ ବାହାରିଗଲା ହେଲେ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଖାଡା ହେଇକି ଥାଏ, ପୁଣି ବିଆ ରେ ପସେଇକି ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଂଟିଲି, ଏଥର ତାକୁ ବସେଇକି, doggy pose ରେ, ଟେକି ଧରିକି ଗେହିଚାଳିଲି. ହେଲେ କେତେ ସମୟ ହେଇଗଲା ଯେ ଆମକୁ ଶସୁ ଜଣ ନାହିଁ. ବାପା ଆସୀ ଦୂର ବାଡେ଼ଇଲେ କହିଲେ ଆରେ କଣ କରୁଛସ ମା ପୁଅ ସେତେବେଳୁ, ମତେ ପରିସ୍ରା ଲାଗିଲି ବାହାର ସେ ଭିତରୁ.

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି।

ସେତିକିବେଳେ ବୋଉ କହିଲା ରୁହ ଟିକେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଇଳା ଛଡ଼ଉଛି ମୋ ଦେହ ରୁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ବାହାରିକରିନି ମୁ. ମୁ ବି ଭିତରୁ ଥାଇକି କହିଲି ହଁ ବାପା, ୫ ଦିନ ହେଲା ମୈଲା ଜମିକି ଅଛି, ଟିକେ ସମୟ ଲାଗିବ ଅପେକ୍ଷା କର. ଆଉ ତା ପରେ ମୁ ଆଉ ବୋଉ ଦୁହେଁ ଦିହିଁ କୁ ଦେଖିକି ହସା ହସି ହେଲୁ ଆଉ ସସେମିତି ଗିହା ଗୁହାଇ ହେଇକି ବାହରିକି ଆସିଲୁ ସେବେଠୁ ବାପା ରହିଲା ଯାଏଁ ବୋଉ ଆଉ ମୁ ଗାଧୁଆ ଘରେ କେତେବେଳେ, କେତେବେଳେ ବାପା ବାହାରକୁ ବୁଲି ଗଲା ବେଳେ ରାତି ରେ ବୋଉ ମୋ ଗୋଡ ଘଷି ଦେବା ବାହାନା ରେ, ଆମେ ଗିହା ଗିହିଁ ହେଲୁ. ତା ପରେ ବାପା ଗଲା ପରେ ଆମେ ପୁଣି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳିଆ ଗିହଣା ଖେଳ ରେ ମାତିଗଲୁ.

ଏ ଥିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ, କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟସ କରିକି ଜଣେଇବେ।