Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ଭଉଣୀ ମୋର ବେଷ୍ଟ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ – Odia Sex Gapa

ହାଏ ମୋ ନାଁ ବାପି, ମୋ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ l ଆମ ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ବୋଉ ଓ ମୋ ଭଉଣୀ ରହୁ l ମୋ ବାପା ସୁରତରେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି, ସେ ବର୍ଷକୁ ଥରେ କିମ୍ବା ଦିଥର ଘରକୁ ଆସନ୍ତି l ମୋ ଭଉଣୀ ନାଁ ମିଲି ( ଛଦ୍ମ ନାମ ) l ମିଲି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ମୋ ବୋଉ ପରି ସ୍ଲିମ ଫିଗର ଓ ବଡ ଦୁଧ l ମୁଁ ବର୍ତମାନ ବାଣୀ ବିହାରରେ ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନରେ (ଶେଷ ବର୍ଷ) ପିଜି କରୁଛି l ଏହି ଗପ ଟି ମୋ ନିଜର କଥା l

ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା ଖରାପ ଚରିତ୍ର ଓ ଏହା ପାପ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ କେବେ ସେମିତି ଭାବିନୁ ଓ ଆମେକୁ ଗାଁରେ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପିଲା ବୋଲି କୁହନ୍ତି ଓ ଆମ ପାଠ ପଡ଼ାରେ ଏହାର କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡିନି, ମୋ ଭଉଣୀ ମିଲି ଏବେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କଲେଜରେ ବିଏସି ପଢୁଛି l ମୁଁ ଏବେ ବି ମୋ ଭଉଣୀ ମିଲିକୁ ଗେହୁଁଛି l ମୋ ଭଉଣୀ ମିଲି ମୋତେ ତା ଜୀବନ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ଭଲ ପାଏ l

ମୋ ଜିବନର ପ୍ରଥମ ରତିକ୍ରିୟା – Odia Sex Story


ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ଗିଆଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିନି ଓ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମୋର ଇଛା ନାହିଁ, କାରଣ ମୋ ଭଉଣୀ ମିଲି ଠାରୁ ଭଲ ଗିଆଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମୁଁ ଦୁନିଆରେ ପାଇବି ନାହିଁ l ସେମିତି ମୋ ଭଉଣୀ ବି କୌଣସି ପୁଅ ସହ କଥା ହବାର କେହି କେବେ ଦେଖିନି l ଏ ଘଟଣା ବେଳେ ମିଲି ଅଷ୍ଟମରେ ଓ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଦଶମ କ୍ଲାସ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି l ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟେ ଘରେ ପଢୁ ଓ ସେଇ ଘରେ ସୋଇ ଓ ବୋଉ ଆଉ ଗୋଟେ ଘରେ ଶୁଏ l


ମୋ ଜୀବନ ର ଏହି ଘଟଣା ଟି ଏକ ବର୍ଷା ରାତିର ଘଟଣା l ସେହି ଦିନ ଜୋର ଝଡ ବର୍ଷା ହେଲା ଓ ଜୋରରେ ଘଡଘଡି ମାରିଲା, ଏହି ସମୟରେ ମିଲି ଡରିଯାଇ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ମୋ ଖଟରେ ଶୋଇଲା, ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି, ମୁଁ ତୋ ପାଖରେ ଶୋଇବି କହି, ଆସି ମୋ ପାଖରେ ମୋ ଦେହକୁ ଲାଗି ଶୋଇଲା l ମୋତେ ଅଡୁଆ ଅଡୁଆ ଲାଗିଲା l ସେତେ ବେଳକୁ ମିଲିର ଦୁଧ ସାଇଜ ୨୮ ହୋଇଥାଏ l


ରାତି କେତେ ହବ ମୋର ମନେ ନାହିଁ,ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ମୁଁ ଦେଖିଲି ମିଲିର ଦୁଧ ମୋ କହୁଣୀରେ ଲାଗିକି ଅଛି l ତେଣୁ ମୁଁ ତା ପାଖରୁ ଟିକେ ଛାଡିକି ସୋଇଲି l ମୁଁ ସେ ପର୍ଯନ୍ତ ବୁଝି ପାରୁନି ଯେ ମିଲି ଜାଣି କି ଏମିତି କରୁଛି l ତାପରେ ଫୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ମିଲିର ଟପ୍ସର ବଟମ ଖୋଲା ଅଛି ଓ ତା ୨୮ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ଦିଟା ମୋ କହୁଣୀ ପାଖରେ ଚିପି ହଉଛି, ମୋର ତା ଦୁଧ ଦେଖି, ତା ପ୍ରତି ଅଲଗା ଗୋଟେ ମନୋଭାବ ଆସିଲା l


ମୁଁ ମୋ କହୁଣୀ ଉଠେଇ ମୋ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁଇଲି, ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭାରି ଡର ଲାଗୁଥାଏ ଓ ମୋ ହାତ ବି ଥରୁ ଥାଏ l କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ମିଲି ମୋତେ ଚୁପ ଚୁପ କହିଲା କି ସେ ମୋ ସହ ବାପା ବୋଉ ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛି କାରଣ ଏହି ଖେଳ ଆମେ ପିଲା ବେଳେ ଖେଳୁ l

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପୋଲିସ ବାବୁ ଙ୍କ ମାଡାମ ସହ ମସ୍ତି


ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ବାପା ବୋଉ ଯେମିତି ରାତିରେ କରନ୍ତି, ଆମେ ସେମିତି କରିବା, ମୁଁ ଜାଣିଗଲି କି ମିଲିର ମୋଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି l ହଁ ମୁଁ ମୋ ବାପା ବୋଉଙ୍କ କଥା ଟିକେ କହି ଦିଏ, ମୋ ବାପା ମୋଟା ଓ ମୋ ବୋଉ ପତଳା ଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର l ମୋ ବାପା ମୋ ବୋଉକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଁଆନ୍ତି, ମୋ ବାପା ବୋଉଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି କି ମୁଁ ତମ ଉପରେ ଶୋଇଲେ ତୁମେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି, ତେଣୁ ମୋ ବୋଉ ସବୁ ବେଳେ ବାପାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ କି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହୁଅନ୍ତି l


ମୁଁ ସେତେ ବେଳକୁ ସାଙ୍ଗମାଙ୍କଠୁ ଜାଣିଥିଲି କି କେମିତି ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହୁଅନ୍ତି l ଆମ ଗାଁର ଗୋଟେ ଗଉଡ଼ ଘର ସାଙ୍ଗ କେମିତି ତା ଭଉଣୀ କି ପ୍ରଥମେ ଗେହିଁ ଥିଲା କହିଥିଲା l ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଆଗରୁ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଓ ଗାଜର ପୂରେଇଛି l ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଲା l ମୋର ବି ମିଲି ବିଆ ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ଜୋର ହେଲାଣି l ସେତେବେଳେ ଭାଇ ଭଉଣୀର ସେ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ କଥା ମିଲି ଓ ମୁଁ ପୁରା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲୁ l


ସେତେ ବେଳକୁ ମୁଁ ମିଲିର ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ପୁରା ଜୋଶ ରେ ଚିପୁଥିଲି l ଏହି ସମୟରେ ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ମୋ ଡ୍ରେସ ପୁରା ଖୋଲି ଦଉଛି ତୁ ତୋ ଡ୍ରେସ ପୁରା ଖୋଲିଦେ, ଏହାକହି ମିଲି ଠିଆ ହୋଇ ତା ଡ୍ରେସ ସବୁ ଖୋଲି ବାହାର କରି ଦେଇ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲା ଓ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହେଲି l


ମୁଁ ପୁଅ ପିଲା ହେଇ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ ମିଲି ମୋ ଠାରୁ ଛୋଟ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଡର ଲାଗୁନଥିଲା, ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ଗୋଡ ଧରି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା ଓ ମୋ ମଥାରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା ଓ ତାପରେ ମୋ ଓଠରେ ଗୋଟେ ଗାଡ଼ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲା ଓ ମୋ ଓଠକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ିଦେଲା ଓ ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ତା ଦୁଧରେ ମାଡିଲା (ଯେମିତି ମୋ ବୋଉ କରେ ) l ମୁଁ କଣ କରିବି ଭାବି ପାରୁ ନଥିଲି, ନିଜ ଭଉଣୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିବି ? ମୋ ହାତ ସେତେ ବେଳକୁ ତା ଦୁଧ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରଦେଇଥିଲା,ମିଲି ବି ଏଥିରେ ମୋ ସହ ପୁରା ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ମୋତେ ଟେଂଗେଇକି ଦେଖେଇ l                  

ପଡୋଶୀ ଘର ମାଉସୀ କୁ ଗିହଣା – Odia Sex Story

କିଛି ସମୟ ଦୁଧ ଚିପିଲା ପରେ ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମେ ଓ ତା ପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଭିଡି ଧରି ତା ଦୁଧ ଖୁଆଇ ଦେଲା l ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ କରୁଥିଲି l ମୁଁ ତାପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତା ଦେହ ସାରା ଚାଟିଲି ଓ ତାପରେ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଓ ସେ ତା ବିଆକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଆଖି ବୁଜି ପୁରା ମଯା ନେଉଥାଏ l


ଏମିତି ତା ପରେ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେ ଖାଇଲି, ସେତେବେଳକୁ ସେ ଓହଃ ଆହାଃ ହଉଥାଏ ଓ ଏମିତି କିଛି ସମୟ କଲା ପରେ ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବି, ମୁଁ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ସୋଇଲି ଓ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଲା ଓ କିଛି ସମୟ ପରେ ଯେମିତି ମୋ ବୋଉ ବାପାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ କି କରେ ମିଲି ସେମିତି କଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆ କଣାରେ ଲଗେଇ ବସିପଡିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା, ସେତେବେଳେ ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହଉଥାଏ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବ୍ଲଡ଼ ବାହାରିଲା, ମୁଁ ପୁରା କାନ୍ଦି ପକେଇଲି, ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ତୁ କାହାକୁ ଆଗରୁ ଗେହିଁ ନ ଥିଲୁ ତ ସେଇଥିପାଇଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡ଼ି ହେଇ ନ ଥିଲା, ସେଇଥି ପାଇଁ ତୋତେ କଷ୍ଟ ହଉଛି, ତେଣୁ ତୁ ଦୁଇ ତିନି ଥର ମୋତେ ଗେହେଁ ଆଉ କଷ୍ଟ ହବନି ଓ ତୋତେ ଭଲ ଲାଗିବ l


ମୁଁ କହିଲି ତୋତେ କାଟିଲାନି ଯେ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଏକା ଥରକେ ପଶିଗଲା, ସେ କହିଲା ସେ ସପ୍ତମ କ୍ଲାସ ରୁ ତା ବିଆରେ ମୂଳା ଓ ବାଇଗଣ ପୁରୋଉଛି, ସେଇଥି ପାଇଁ ତାର ସତୀ ପରଦା ଆଗରୁ ଫାଟି ଯାଇଛି, ତେଣୁ ତାକୁ କିଛି କଷ୍ଟ ହେଲାନି, ତା ପରେ ମୁଁ ମିଲିକୁ ଜୋରରେ ଜୋରରେ ଗେହଁଲି, ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ଓ ଆଉ କଷ୍ଟ ହେଲାନି, ତା ପରେ ମିଲି ମୋତେ ଜୋରେ ରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା ଓ ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ କେବେ ଛାଡ଼ିବୁନି, ମୁଁ କେବଳ ତୋର, ତୁ ମୋ ବଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ, ତୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ, ତୁ ମୋତେ ପ୍ରଥମେ ଗେହିଁଲୁ ଓ ମୁଁ ତୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ,


ମିଲିର ଏମିତି କଥା ଶୁଣି, ମୁଁ ମିଲିକୁ ଜୋରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସ ଉଠ ହବା ପାଇଁ କହିଲି, ସେ ଜୋରରେ ସେମିତି କଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ମିଲି ବିଆରେ ସର ସର କରି ପୁରା ପଶୁଥାଏ ଓ ବାହାରୁଥାଏ, ମୋତେ ଏମିତି ଲାଗୁଥାଏ, ଯାହା କହି ହେବ ନାହିଁ, ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା ପରେ ମିଲି ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି, ବେଡ଼ ସିଟ ଓଦା ହେଇଗଲା, ତାପରେ ମିଲି ହାଲିଆ ଓ ସ୍ଥିର ହେଇଗଲା,
ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ମିଲି କୁ ତଳେ ଶୋଇବାକୁ କହିଲି ଓ ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଗକୁ ମେଲେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗେହିଁଲି, ଏଇ ସମୟରେ ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜୋରରେ ଗେହେଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ଭଲରେ ଗେହିଁଲି, ଏଇ ସମୟରେ ମୋର ସବୁ ବୀଜ ମିଲି ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରିଗଲା, ତାପରେ ଆମେ ଦିଜଣ ହାଲିଆ ହେଇଗଲୁ ଓ ମୁଁ ମିଲି ଉପରେ କିଛି ସମୟ ସୋଇ ରହିଲି, ପ୍ରାୟେ ୪୫ ମିନିଟ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ l

ପଡୋଶୀ ଘର ମାଉସୀ କୁ ଗିହଣା – Odia Sex Story


କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଉଠି ବାଥରୁମ ଗଲି, ମୁଁ ବାଥ ରୁମରୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ମିଲି ଓଦା ବେଡ଼ ଉଠେଇ ନୂଆ ବେଡ଼ ସିଟ ପକେଇଦେଇଛି l ତାପରେ ମିଲି ବାଥ ରୁମ ଗଲା ଓ ବାଥ ରୁମରୁ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲା, ଅଧା ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଇମିତି ସୋଇ ରହିଲା ପରେ ମିଲି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁମିକି ପଚାରିଲା ଭାଇ ତୋତେ କିମିତି ଲାଗିଲା, ମୁଁ ମିଲି ଦୁଧ କୁ ଚିପି କହିଲି ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି ଏମିତି ଲାଗିବ ବୋଲି, ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି ଗେହିଁଲେ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ମିଲେବୋଲି କିନ୍ତୁ ଆଜି ତା ଠୁ ବି ଅଧିକ ସୁଖ ମିଳିଲା l


ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ଆଉଥରେ କରିବାକୁ ମୋର ଇଛା ହେଲାଣି, ତା ପରେ ଆମର ପୁଣି ବାପା ବୋଉ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେଲା l ଏଥର ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ଆଗ ମୋ ଦୁଧ ରେ ଗେହେଁ, ମୁଁ ତା ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷିଲି ଓ ତା ଓଠ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଜିଲା ଓ ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କୁକୁର ପରି ହେବାକୁ କହିଲି ଓ ତା ପଛ ପଟୁ, ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି, ଥରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରୁ ବାହାରି ତା ଗାଣ୍ଡି କଣରେ ଲାଗିଗଲା, ସେଇ ସମୟରେ ମିଲି କହିଲା ଭାଇ,

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୨


ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା, ମୁଁ ତା କଥା ଅନୁସାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ତାହା ପଶିଲାନି, ମିଲି କହିଲା ଭାଇ ମୋ ବ୍ୟାଗରେ ଫେୟାର ଆଣ୍ଡ ଲଭଲି ଅଛି ଯା ଆଣି ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗେଇବୁ ଓ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଲଗେଇବୁ ଓ ତା ପରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବୁ, ତା କଥା ଅନୁସା ରେ ମୁଁ ତା ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗରୁ ଫେୟାର ଆଣ୍ଡ ଲଭଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଭଲରେ ବୋଳିଲି ଓ ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଲଗେଇଲି ଓ ତା ପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲି,


ଏଥର ସଟ କିନା ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ ପଶିଗଲା, ଏଥର ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ମିଲି ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେହିଁଲି, ସେବି ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ନଚେଇ ମୋତେ ତାକୁ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲା, ଏମିତି ୧୫/୨୦ ମିନିଟ କଲା ପରେ ମୋର ସବୁ ବୀଜ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାହାରି ଗଲା, ତାପରେ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦି ଜଣ ହାଲିଆ ହୋଇ ସୋଇ ପଡ଼ିଲୁ l ସକାଳେ ବୋଉ ଡାକିବାରୁ ଆମ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା, ସେତେବେଳକୁ ୬.୩୦ ହେଲାଣି, ୭.୦୦ ଆମ ଦିଜଣଙ୍କ ଟିଉସନ l


ସେହି ଦିନଠୁ ମୁଁ ମିଲିର ବଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ମିଲି ମୋ ଗିଆଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ l 

ଯଦି କେହି ଭାଉଜ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ Chat କରିବାକୁ ଚାଁହୁଛ, ମୋ Telegram ID ରେ Message କର @rn0076

Related Stories

3.6 7 votes
Article Rating
3.6 7 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bubu
Bubu
4 months ago

Kdp kou jaga

Nisha
Nisha
3 months ago

Esabu kan thik bhalase ans deba

Subhasmita
Subhasmita
2 months ago
Reply to  Nisha

Hmm thik

Samir Kumar Sethi
Samir Kumar Sethi
1 month ago
Reply to  Nisha

Hnn thik

Subhasmita
Subhasmita
2 months ago

Bhul kan rahila j

Samir Kumar Sethi
Samir Kumar Sethi
1 month ago
Reply to  Subhasmita

Hmm

Raj
Raj
1 month ago
Reply to  Subhasmita

Tume kebe nija bhai sahita sex karichha

Samir Kumar Sethi
Samir Kumar Sethi
1 month ago

Kehi Bhaujo ki Jhioo sex chat Kariba pain chahnu thile contact karantu ❤️
[email protected]

Last edited 1 month ago by Samir Kumar Sethi
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: