ମୋ ମାଇଁ କୁ ଗେହିଁ ପେଟରେ କଲି

ପ୍ରିୟ ପାଠକ ଗଣ , ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ( Odia Sex Story ) ଟି , ଆମର ପାଠକ ସୁମନ , ଆମ କୁ Email ଦ୍ୱାରା ପଠେଇଛନ୍ତି , ଭଲ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କୁ କମେନ୍ଟ ରେ Thank You Kahi ଜଣାନ୍ତୁ

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

Hi Friends ମୁଁ ଶୁଭମ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି ମୋର କାହାଣୀକୁ। ମୋର ଆଶା କି ମୋ କାହାଣୀ ପଢି ଆପଣଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ବାହାର କରିଦେବ। କାହାଣୀ ପଢି ସାରିଲା ପରେ କାହା କାହା ବିଆ ଆଉ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ବାହାରିଲା ମତେ ଜଣେଇଲେ ମୁଁ ଖୁସି ହେବି। ଆଉ ଡେରି ନକରି କାହାଣୀ ଟିକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି।

ଯଦି କେହି ଝିଅ , ଭାଉଜ ମୋ ସହ sex କଥା ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ବା ମୋର ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ମୋତେ message କରି ପାରିବେ ॥

ମୁଁ ଏକ କମ୍ପାନୀ ରେ ଇଂଜିନିୟର ମୋ ବୟସ ୨୨ ଦେଖିବାକୁ ଠିକ୍ ଠାକ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୭ ଇଞ୍ଚି କଥା ଟି ହୋଇଛି ୩ ବର୍ଷ ତଳର ମୋ ସାନ ମାମୁଁ ବାହାଘର ବେଳର !  ମୋତେ ମୋ ମାଇଁ ଫୋନ କରିକି କହିଲେ କି ସାନ‌ ମାମୁଁ ବାହାଘରେ ଯାଇ କି ଯୋଗଦାନ କରିବା ପାଇଁ ତେବେ ମୁଁ ରାଜି ହୋଇଗଲି ଓ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି  ମାଇଁ କବାଟ ଖୋଲିଲେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଫିଗର ୪୦-୩୨-୪୨ ହେବ ସେ ସମୟରେ ସେ ଶାଢି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଆଉ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥାନ୍ତି । ବହୁତ ଗୋରିବି ଥାନ୍ତି ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ କିଛି ସମୟ କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ ତାପରେ ଖିଆ ପିଆ ସରିଲା ହଠାତ୍ ମାମୁଁ କ ଅଫିସ ରୁ ଫୋନ୍ ଆସିଲା ଅର୍ଜେଣ୍ଟ ଯିବାପାଇଁ ସେଠୁ ସେ ଚାଲିଗଲେ ॥ 

କାଳି ଗାଇ କ୍ଷିର ମିଠା – Odia Sex Story

ଆଉ ମୁଁ  ରୁମକୁ ଯିବାପାଇଁ ବାହାରିଲି ସେଠୁ ମାଇଁ କହିଲେ ରୁହ ଯିବ ତ ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ସେତେ ବେଳେକୁ ମାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇପଡିଲେ ତାପରେ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଚାଦର ମୋ ପାଖରୁ ନେଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ଦେହ ମୋ ଦେହରେ ବାଜିଗଲା ସେଠୁ ସେ ବିଛଣା ସଜାଡି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ ॥ ତାପରେ  ମାଇଁ କହିଲେ ଶୁଭମ ଟିକେ ମୁଣ୍ଡ ଚିପି ଦେବିକି ମୁଁ କହିଲି ହୋଇ ତାପରେ  ମାଇଁ କୋଳରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ଶୋଇଲେ ।

ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଠିଆ ହେଇଚି ‌। ଆଉ ତାଙ୍କ ଗୋରାମଚ ମଚ ଗୋଡ ପୁରା ଦେଖାଯାଉଥାଏ ଏହା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ମଥା ଧିରେ ଦବାଉ ଦବାଉ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବେକକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କର ଏକଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖି ମଥାକୁ ଦବାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ସେଠୁ କହିଲେ କି ଶୁଭମ ।

ମୁଁ ତମକୁ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବି ଯଦି ତୁମେ ଖରାପ ନ ଭାବିବ ତାହାଲେ ମୁଁ କହିବି ମୁଁ କହିଲି ।କୁହ ଖରାପ କାହିଁ ଭାବିବି । କୁହ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ କି ବାହାଘର କୁ ଦି ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ଖୋଲରେ ପିଲାଟେ ନାହିଁ ତମ ମାମୁଁ କ ଆଡୁ କିଛି ହୋଇ ପାରୁନି। ତମ ମାମୁଁ ଜଣେ ନପୁଂସକ ତାଙ୍କର ଜମା ଉଠେନି। ଯଦି ତମ ଆଡୁ ମୋତେ ଗୋଟେ ଛୁଆଟେ ମିଳନ୍ତା ଭଲ ହୁଅନ୍ତା । ହଁ ଶୁଭମ ତମେ ମୋତେ ଗେହିଁକି ପେଟରେ କର । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଯଦି ମାମୁଁ ଜାଣିବେ ତ କ’ଣ ହବ ଜାଣିପାରୁଛ ତ। ସେଠୁ ମାଇଁ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଆଉ କହିଲେ କି ଏ ବୁଦ୍ଧି ତମ ମାମୁଁ କର। ତମ ମାମୁଁ କହିଥିଲେ କି । ଶୁଭମ କୁ ପଟେଇ କି ଗେହିଁହେଇ ପେଟରେ ହେବା ପାଇଁ। ଦୟାକରି କି ମୋତେ ଗେହିଁକି ପେଟରେ କର । ଦେଖ ମୁଁ ତମ ଗୋଡ ଧରୁଛି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଏ କଣ କରୁଛ ଉଠ । ମୁଁ ତମ ଠାରୁ ସାନ ହେବି ତମେ ମୋ ଗୋଡ଼ ଧରନ୍ତି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି। ଉଠ ଯଦି ତୁମେ ଚାହୁଁଛ। ତେବେ ମୁଁ ରାଜି ଅଛି ।ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି ଖଟ ଉପରେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି ଓ ଶାଢ଼ୀ କୁ କାଢି ଫିଙ୍ଗିଦେଲି ।ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଣ ଲଗୁଥାଏ ତାପରେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମାଇଁ ବି ମୋତେ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲଗୁଥାଏ ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି ।ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ଶାୟାଟା ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ କେବଳ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥାନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ ବି ସବୁ କାଢିଦେଇ ଖାଲି ଚଡିରେ ଥାଏ ॥

ଆମ ରୋଷେଇଆ ଦିଦି ର ବିଆ ଚଟା – Odia Sex Stories

ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ବ୍ରା ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ୪୦ ସାଇଜ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମାଇଁ କହିଲେ ଓଃ ଶୁଭମ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ପ୍ଲିଜ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଅନା । ମୁଁ ସେଠୁ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆଉ ଆର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ।ସେ ଖାଲି ଶିଃ ସିଃ ହେଉଥାନ୍ତି । କିଛି ସମୟ କିଛିସମୟ୍ ପରେ ମାଇଁ କହିଲେ । ଚାଲ  ରୁମ କୁ ଯିବା ‌ ଏଠି ମଜା ଆସୁନି ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଖଟ ଉପରକୁ ନେଇ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ଆଉ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି । ଯେ ବିଆ ଦେଖାଯାଉ ନଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମାଇଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଚଡିକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ଧରି କହିଲେ । ପ୍ଲିଜ ଏଥର ଭିତରେ ପୁରେଇଦିଅ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ଏକ ତକିଆ ଦେଇଦେଲି ।

ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଉପରକୁ ଦେଖାଗଲା ସେଠୁ ବିଆ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାପରେ କିଛି ସମୟରେ ମାଇଁ କହିଲା ଶୁଭମ ତମ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ଖାଇବି । କହି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହିଁ ଙ୍କର ବାହାରିପଡିଲା । ତାପରେ ମାଇଁ ସତରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ମୋଟା କହି ପୁଣି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେବାକୁ ଲଗିଲା ମାଇଁ  କହିଲେ ଶୁଭମ ଏଥର ପୁରା ମୋ ବିଆ ରେ ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ବସି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ଏକ ଯୋରଦାର ଧକା ଦେଲି ଯେ ମୋ ଶାବଳ ପରିରା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ମାଇଁ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରିଲେ ‌। ସେଠୁ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲଗିଲି । ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାନ୍ତି । ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ଶୁଭମ ଏଥର ଯୋର ରେ ଧକା ମାର ମୋ ବିଆ ଫଟେଇଦିଅ । ତମ ମାମୁଁ କର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ୍ ଛୋଟ ତେଣୁ ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରିପାରନ୍ତି ।ନି ଆଜି ମୋତେ ପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦିଅ । ଏଇ ସୁଖ ପାଇଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଅପେଖ୍ୟା କରିଥିଲି । ଯାହା ହେଉ ତମେ ଆଜି ପୁରଣ କରିଦେଲେ । ହ୍ଁ ପୁର ଆହୁରି ଭିତରକୁ ପୁର ଘର ସାରା ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ ସାଉଣ୍ଡ ହେଉଥାଏ।

 ମାଇଁ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଯାଇ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଚି ମାଇଁ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରିଲେ ଓଃ ଶୁଭମ ମୋରି ବହାରିପଡିଲା । ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ କେମିତି ଲାଗିଲା ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଡେଇ ବିଆରୁ ବାହାରୁଥିବା ପାଣିକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି |

ସେ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ତା ପରେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆଉ କହିଲି ମାଇଁ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ମାଇଁ କହିଲେ ଶୁଭମ ମୋ ଭିତରେ ବାହାର କର। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ‌ ମୋ ରାଣୀ ମାଇଁ ସେଠୁ ମାଇଁ କହିଲେ ହ୍ଁ ମୁ ତମ ପିଲାର ମା ହେବାକୁ ଚାହେଁ । ପ୍ଲିଜ ମତେ ପେଟେରେ କର ମୁଁ ସେଠୁ ଯୋର୍ ରେ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ସବୁତକ ବିଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ଓଃ ଶୁଭମ ଆଜି ତମେ ଏତେ ମଜା ଦେଲ ଯେ ମୁ ତମକୁ ଭୁଲି ପାରିବିନି । 

ବିୟର ପିଏଇ girl friend କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Story

ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ୍କୁ ଗଲୁ ଆଉ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ଆଉ ମାଇଁ ଙ୍କୁ କହିଲି ଏଥର ତମେ କାନ୍ଥକୁ ଧରି ନୁଅ ସେ ନୈଇଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇଲି ସେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଲଗିଲେ । ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ପଛପଟୁ ଗେହୁଁଥାଏ । ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି । ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଜଙ୍ଘ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ॥

ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ କଣ ମୁତିଲ କି ସେ କହିଲେ ନାଇ ହେ ମୋରି ବାହାରିପଡିଲା ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ ତମ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସେ କହିଲେ ହଁ ଶୁଭମ ଆଜିଯାଏଁ ଏତେ ପାଣି କେବେ ବାହାରି ନଥିଲା । ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲା । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମାଇଁ କହିଲେ


  ଏଥର ଭିତରେ ଛାଡନି । ମୁଁ ତମ ବିଜ ଖାଇବି ତାପରେ ମାଇଁ ସବୁତକ ବିଜ ବାଣ୍ଡରୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ।ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୩ଥର ଗେହିଲି ଆଉ ତାପରେ ମୁଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ପଳେଇ ଆସିଲି । କିଛିଦିନ ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଶୁଭମ ମୁଁ ଏବେ ପେଟେରେ ହେଇଚି ଆଉ ତମେ ମୋର ସୁପର ଘଇତା॥ ତାପରେ କହିଲି ସତରେ ମାଇଁ ତମକୁ ଗେହିଁକି ପେଟେରେ କରି ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ॥ କିଛି ମାସ ପରେ ମାଇଁ ଫୋନ କରିକି କହିଲେ । କି ତମ ଆଡୁ ପୁଅଟିଏ ହେଇଛି । ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି ।

କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ମତେ ଜଣେଇବେ !!Thank you!!

ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ ।

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

କେମିତି ଜାଣିବେ ଭାଉଜ ଦେବେ ବୋଲି?