ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି(ଭାଗ-୪)

ନମସ୍କାର ମୋର ଭାଇ ଓ ଭଊଣୀ ମାନେ ।ମୋ ନାଁ ବାପି ବହୁତ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପାଈଁ କ୍ଷମା କରିବେ।(ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି-୧/୨/୩)କୁ ଯୋଉ ଭଲ ପାଇବା ଦେଲେ ତା ପାଇଁ ହୃଦୟରୁ ଧନ୍ୟବାଦ୍ ଜଣାଉଛି ।ଏବେ ବେଶୀ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରିକି କାହାଣୀକୁ ଆସୁଛି।


ମାମାର ନା ତା ଜାଣିଥିବେ ମମତା ଆଉ ଦୁଇ ନାୟକ ରଥ ମଉସା ଆଉ ମାମାର ଦେଢ଼ସୂର୍ ପବିତ୍ର।ସେଦିନ ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବଡବାପା ମାମାକୁ ସେଦିନ ରାତିରେ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଲେ ଭୋରୁ ବଡବାପା ଘରୁ ପଳଇ ଗଲେ।ତାପରେ ମାମା ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲା ଆଉ ସକାଳୁ ଉଠି ନିଜ ନିର୍ତ୍ୟକର୍ମ କଲା ଆଉ ରୋଷେଇ ବାସ କଲା।ଦିନ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ କାମ ସରିଯାଇ ଥାଏ ଠିକ୍ ଏତିକବେଳେ ପବିତ୍ର ବଡବାପା ଆଉ ରଥ ମଉସା ବାରିଆଡୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଆସିଲେ ମାମା ଆମ ଶୋଇବା ଘରେ ଶୋଇ ଥାଏ ।ସେ ଦିଜଣ ଚୁପ୍ କି ଆସିକି ମାମାକୁ ଡରାଇ ଦେଲେ ମାମା ସେ ଦିଜଣଙ୍କୁ ଦେଖିକି କହିଲା ତମେ ଦିଜଣ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ବଡବାପା କହିଲେ କଣ ଅସୁବିଧା ହେଲା କି ମାମା ଚୁପ୍ ରହିଲା।

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani


ରଥ ମଉସା ମାମା ହାତରେ ଗୋଟେ ଥଳି ଦେଲେ ମାମା ପଚାରିଲା ଏଇଟା କଣ ବଡବାପା କହିଲେ ନିଜେ ଖୋଲିକି ଦେଖେ।ମାମା ମଧ୍ଯ ଖୋଲିଲା ସେଥିରେ ଗୋଟେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଚଡି ବ୍ରା ଆଉ ଶଙ୍ଖା ସିନ୍ଦୂର ଥିଲା ମାମା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ପଚାରିଲା ଇଏ କଣ ସବୁ। ବଡବାପା କହିଲେ ଆଲୋ ଇଏ ସବୁ ତୋ ପାଇଁ ଆଜିଠୁ ତୁ ଆମ ଦିଜଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଆଜି ଆମ ଚର୍ତୁଥି।ମାମା କହିଲା କଣ କହୁଛ ମୁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନି ମଉସା କହିଲେ ତମେ ଆଗ ଏଇ ସବୁ ପିନ୍ଧିକି ଆସ ମୁଁ କହିବି ।ମାମା କହିଲା ହଉ ତମେ ଦିଜଣ ବାହାରେ ବସ ମୁ ସଜ୍ ହଉଚି ।ସେ ଦିଜଣ ବାହରେ ଖଟରେ ବସିଲେ ମାମା ଭିତରୁ ପଟୁ କବାଟ ଦେଇକି ସଜବାଜ ହେଲା ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ ସଜବାଜ ହେଲା ପରେ ଗୋଟେ ବଧୂ ବେଶରେ ବାହାରିଲା।ବଡବାପା ଆଉ ମଉସା ଉଠିକି ଆସିଲେ ମାମାକୁ ତଳୁ ଉପର ଯାଇଁ ଦେଖିଲେ ମାମା କହିଲେ କଣ ଦେଖୁଛ ଯେ କେବେ ଦେଖିନ ଯେମିତି ।

ତାପରେ ମଉସା ମାମାକୁ କହିଲେ ସେ ସିନ୍ଦୂରଟା ଆଣ ମାମା ଆଣିକି ତାଙ୍କୁ ଦେଲା କହିଲା କଣ କରିବ ।ବଡବାପା କହିଲେ ଆଜି ଆମେ ଦିଜଣ ତୋ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଦେଇ ତୋତେ ସାରା ଜୀବନ ପାଇଁ ଆମ ସ୍ତ୍ରୀ କରିବୁ।ମାମା କହିଲା କଣ କହୁଛ ଜାଣି ପାରୁଚ ତ ମୁଁ ବିବାହିତ ଏଇ ସବୁ କଲେ ପାପ । ବଡବାପା କହିଲେ ଯଦି ଗୋଟେ ବିବାହିତ ତା ସ୍ବାମୀ ଛଡା ଆଉ କାହା ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛି ସେଇଟା କଣ ପାପ ନୁହଁ ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା। ବଡବାପା କହିଲେ ମନକଷ୍ଟ କରନି ଆଉ ପାପ ନ କରିବା ପାଇଁ ହି ତମକୁ ଆମେ ଦିଜଣ ବିବାହ କରିବୁ ଆଉ ଡ୍ରୋପଡୀ ମଧ୍ୟ ପାଞ୍ଚ ଭାଇକୁ ବିବାହ କରିଥିଲା ଆଉ ଆମ ବିବାହ କଲା ପରେ ଆଉ ପାପ ଲାଗିବନି ଆମେ ସବୁଦିନ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ରହିବା।ତାପରେ ସେ ଦିଜଣ ମାମାକୁ ଠାକୁର ଘରକୁ ନେଲେ ଆଉ ଠାକୁରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ସେ ଦିଜଣ ମାମା ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଦେଇ ମାମା ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ ।ମାମା ସେଠି ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ସେ ଦିଜଣଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିକି ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଲା ।


ତାପରେ ସେ ଦିଜଣ ମାମାକୁ ନେଇ ଶୋଇବା ଘରକୁ ଗଲେ ମାମା କହିଲା ଟିକେ ବସ ମୁଁ ଆସୁଛି।ସେ ଦିଜଣ ବସିଲେ ମାମା ରୋଷେଇ ଘରୁ ଦି ଗ୍ଲାସ କ୍ଷୀର ଆଣିକି ଦେଲା।ମାମା କହିଲା ନିଅ ପିଇ ଦିଅ ବଡବାପା ଉଠିଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ଗ୍ଲାସ୍ ଦେଇ କହିଲେ ତମେ ପେଆଇ ଦିଅ ମାମା ତାଙ୍କ ହାତରୁ ଗ୍ଲାସ ନେଇ ପିଆଇଲା।ତାପରେ ବଡବାପା ମାମା ଓଠରେ ଓଠକୁ ଲଗାଇକି ଚୁଚୁମିଲେ ମାମା ଭି ତାଙ୍କୁ ଫୁଲ୍ ସାଥ ଦଉଥିଏ।ତାପରେ ବଡବାପା ମାମାକୁ ଇଶାରାରେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିବାକୁ ମାମା ଭି କାଳ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ଆଣ୍ଠେଇଲା ବଡବାପାଙ୍କୁ କାମୁକ୍ତ ନଜର ଦେଇ ଲୁଙ୍ଗିକୁ ଖୋଲିକି ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଈବାରେ ଲାଗିଲା ।ମଉସା ନିଜେ କ୍ଷୀର ପିଇକରି କହିଲେ ମମତା ଆଜି କଣ ପୁରା ମୁଡ୍ ରେ ଅଛ ମାମା କହିଲା ଆଜି ଠୁଁ ମୁଁ ତମ ଦିଜଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀର ପରମ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ହଉଚି ତା ସ୍ବାମୀ ମାନଙ୍କୁ ଚରମ ସୁଖ ଦବା ଯାହା ଏବେ ମୁ କରୁଚି। 


ତାପରେ ମଉସା ନିଜେ ନିଜର ଲୁଙ୍ଗି ଆଉ ସାର୍ଟ ଖୋଲିକି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲେ ଆଉ ମାମା ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲେ।ମାମା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ହସିଲା ଆଉ ବଡବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପାଟିରୁ କାଢି ମଉସାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ଚୁସିଲା ସେପଟେ ବଡବାପା ଭି ନିଜେ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲେ ।ଆଉ ମାମାକୁ ଉଠେଇଲେ ଆଉ ମାମାର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିଲା ତାପରେ ମାମାର ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ସାୟା ଖୋଲିଲେ ମାମା ଖାଲି ଚଡି ବ୍ରା ରେ ଥିଏ।ତାପରେ ମାମା ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇ ମାମାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଦିଜଣ ଦି ପଟେ ଶୋଇଲେ ଆଉ ମାମା ଦୁଧକୁ ଖାଇଲେ ମାମା ଭି ଦିଜଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଆଉଷି ଦଉ ଥାଏ ।

ମାମା ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟାଣ ହେଇ ଯାଇ ଥାଇ ଦୁଧ ଚିପୁ ଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଉ ଥାନ୍ତି ମାମା ଗରମରେ ତା ଦି ଗୋଡ ଫାଡିକି ଦିଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଲଦିଲା ଆଉ କହୁଥାଏ ଖାଇ ଯାଓ ମୋତେ ସେପଟେ ବଡବାପା ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ମାମା ଚଡି ଉପରେ ରଖିଲେ ଆଉ ମାମା ବିଆକୁ ସଲେଇଲେ କିଛି ମିନିଟ୍ ପରେ ମାମା ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହରି ଗଲା ମାମା ତା ଦି ହାତରେ ଦିଜଣଙ୍କୁ ଯାବୁଡ଼ିକି ଧରି ଥାଏ।

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story


ତାପରେ ମଉସା ମାମା ଗୋଡ ତଳକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ଚଡ଼ିକୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ମାମା ନିଜେ ତା ଦିଗୋଡ ମେଲେଇକୀ ଶୋଇଲା ମଉସା ବିଆରେ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମାମାର ବାଳୁଆ ବିଆ ଚାଟିଲେ ।ମାମା ମଝିରେ ନିଜେ ତା ହାତ ନେଇକି ତା ବିଆ ମେଳେଇକି ଧରିଲା ମଉସା ସେଇଠି ଶୋଷି ଶୋଷି ବିଆ ପାଣି ପିଇଲେ।ତାପରେ ବଡବାପା କହିଲେ ଆରେ ରଥ ତୋତେ ପା ମମତା ଗାଣ୍ଡୀ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ରଥ ମଉସା କହିଲେ ହଁ ଭାଇ ୟା ଗାଣ୍ଡୀ ମୋର ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ବଡବାପା କହିଲେ ଆଜି ତାହାଲେ ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିଦେ।ମାମା କହିଲା ନା ନା ମୋତେ ମାରିବା ନା କଣ ତମେ ଯାହା କହିବ କର କିନ୍ତୁ ଗାଣ୍ଡୀରେ କରନି ବଡବାପା କହିଲେ ଆଲୋ ମମତା ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହନି ଗାଣ୍ଡିର ମଜା ତୁ ନେଇନୁ ଥରେ ନେ ତାପରେ ଜାଣିବୁ ଆଉ ସବୁ ବେଳେ କହିବୁ ଗାଣ୍ଡୀରେ କର ବୋଲି। ସବୁ ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ସ୍ୱାମୀର ଗାଣ୍ଡୀରେ ନେଇ ମଜା ନିଅନ୍ତି ତୋ ଘଇତା ନାହିଁ ବୋଲି ତୁ ମଜା ନେଇନୁ ମୋ କଥା ରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖ କିଛି ହବନି ।ମାମା କିଛି କହିଲାନି ତାପରେ ମଉସା ମାମାକୁ ପେଟଇକି ଶୋଇବାକୁ କହିଲେ ମାମା କହିଲା ସତରେ କିଛି ହବନି ନା ମଉସା କହିଲେ ନା କିଛି ହବନି।


ମାମା ତାପରେ ପେଟେଇ କରି ଶୋଇଲା ମଉସା ତାପରେ ସିଧା ନିଜ ମୁହଁକୁ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀରେ ପୁରାଇକି ଚାଟିଲେ ।ମାମା କହିଲା ରୁହ ।ମାମା ଉଠିକି ଖଟ ଦାଢ଼ରେ ଆଣ୍ଠେଇକି ରହିଲା ବଡବାପା କହିଲେ ମମତା ତୋର କି ଗାଣ୍ଡୀ ଲୋ ଇଛା ହଉଛି ଖାଇ ଦବାକୁ ତାପରେ ମଉସା ତଳେ ବସିକି ଗାଣ୍ଡୀ କଣାକୁ ଚାଟିଲେ।କିଛି ସମୟପରେ ଠିଆ ହେଲେ ଥାକରେ ନଡିଆ ତେଲ ଆଣିକି ନିଜ ବାଣ୍ଡରେ ଆଉ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀରେ ପକାଇଲେ।ତାପରେ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗାଣ୍ଡୀରେ ପୁରେଇଲେ ମାମା କଷ୍ଟରେ ଟିକେ ଚିଲୋଉ ଥାଏ ତାପରେ ମଉସା ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେକି ଗାଣ୍ଡୀରେ ପୁରେଇଲେ ।ଖାଲି ଅଗଟା ଯାଇଛି ମାମା କହିଲା କାଢ଼ କାଢ଼ ମରିଯିବି ମଉସା ସେଇଠି ରହିଲେ କହିଲେ ଆରେ ଟିକେ କାଟିବ ତାପରେ ମଜା ଆସି ଯିବ ଟିକେ ପରେ କଷ୍ଟ କମିଲା ମଉସା ପୁଣି ପୁଣି ପେଲିଲେ ଅଧା ଯାଇଛି ମାମା କଷ୍ଟରେ ଚିଲୋଉ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମଉସା ମାମା ଅଣ୍ଟାକୁ ଯୋରେ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ରଖିଲେ।


ବଡବାପା ମଉସାକୁ କହିଲେ ପୁରା ଗଲା ନା ଆଉ ଅଛି ମଉସା କହିଲେ ନା ପୁରା ଗଲା ବଡବାପା କହିଲେ ଧିରେ ଧୀରେ ପେଲେ ଗାଣ୍ଡୀ ଟିକେ ନା ମେଲିବା ଯାଇଁ ଧିରେ ଧିରେ କର।ମାମା କଷ୍ଟରେ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ହଉଥିଏ ।ମଉସା ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ମାମା କହୁଥିଏ ସେତିକି ଥାଉ ମରି ଯିବି ବାହାର କର କିନ୍ତୁ ମଉସା କିଛି ନ ଶୁଣି ଧିରେ ଧୀରେ ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହୁ ଥାନ୍ତି। କିଛି ସମୟ କଲା ପରେ ମାମା କଷ୍ଟ ଟିକେ କମିଲା ମଉସା ମାମା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରିକି ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବେଗ ବଢ଼େଇଲେ।ମାମା ଖଟରେ ପେଟେଇକି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାଏ ମଉସା ମାମା ଚୁଟିକୁ ଧରିକି ଟିକେ ସ୍ପିଡରେ ଗେହିଲେ।ମାମା କଷ୍ଟରେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହଉଥାଏ।

ବଡବାପା କହିଲେ ୟାକୁ ଏବେ ମଜା ଲାଗିଲାଣି ନହେଲେ ୟା ଗାଣ୍ଡୀ ଫେଣେଇ ନଥାନ୍ତା ମଉସା କହିଲି ୟା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିବା ମୋର କେବେ ଠୁ ଇଛା ଥିଲା କେବେବି ହାତ ମରେଇ ଦିଏନି ଆଜି ମଜା ଆସିଗଲା। ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ୍ ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିଲା ପରେ ସବୁ ବୀଜ ଗାଣ୍ଡୀରେ ଛାଡି ଦେଲେ ଆଉ ଖଟରେ ଶୋଇଲେ ମାମା ସେମିତି ଖଟରେ ଆଉଜିକି ପେଟେଇ କି ଶୋଇ ଥାଏ ଆଉ ତ ଗାଣ୍ଡିରୁ ମଉସାଙ୍କ ବୀର୍ଜ୍ୟ ଧିରେ ଧିରେ ନିଗୁଡ଼ି ଥାଏ।ମାମା ଉଠିଲା ଗୋଟେ ଟାୱେଲ ଆଣିକି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ପୋଛିଲା।


ବଡବାପା ଏବେ ମାମାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆଣିଲେ କହିଲେ କେମିତି ଲାଗିଲା ମାମା କିଛି କହିଲାନି ବଡବାପା ମାମା ଓଠରେ ତାଙ୍କ ଓଠ ଥୋଇଲେ ଆଉ ପୁରା ପାଗଳଙ୍କ ପରି ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲେ ମାମାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲେ ମାମା କହିଲା ଶୁଣ ଧିରେ କର କାଟୁଚି। ବଡବାପା କିନ୍ତୁ କିଛି ନ ଶୁଣିକି ମାମା ଦେହକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ କାମୁଡ଼ିଲେ ଦି ଦୁଧରେ କାମୁଡ଼ା ଦାଗକରିଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଇଟା ହଉଚି ଚତୁର୍ଥୀର ନିଶାନି ।

ତାପରେ ଧିରେ ଧୀରେ ତଳକୁ ଆସିଲେ ମାମା ବିଆକୁ ଚୁଚୁମିଲେ ମାମା ସେଣ୍ଟିକୁ ଧିରେ ଧିରେ ମଳିଲେ ମାମା ପୁରା ପାଗଳ ହେଇ ଯାଉଥାଏ।ବଡବାପା ଶେଷରେ ମାମା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ ପ୍ରଥମରୁ ହୀ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ମାମା ଜୋରେ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଲା ସେପଟେ ମଉସା ମାମା ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପୁଥିଲେ ଆଉ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲେ ।ବଡବାପା ଭି ପାଖା ପାଖି ୨୫ମିନିଟ୍ ଗେହିଁଲା ପରେ ସେ ମାମା ବିଆରେ ସବୁ ବୀର୍ଜ୍ୟ ଛାଡି ଦେଲେ ।ମାମା ଉପରୁ ଉଠିକି ତା ପାଖରେ ଶୋଇଲେ ମାମା ବିଆବାଳ ସାର ବଡବାପାଙ୍କ ବୀର୍ଜ୍ୟ ବୋଳି ହେଇ ଥିଲା ମଉସା ମାମା ଦୁଧକୁ ଭରା ଖାଉଥାନ୍ତି ।ମାମା କହିଲା ଉଠ ମୁଁ ଯାଏ ଧୋଇ ହେବି ମଉସା କିନ୍ତୁ ଛାଡୁ ନଥାନ୍ତି ମାମା ତାଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେଲା ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଗଲା।


 ତା ପଛେ ପଛେ ମଉସା ଭି ଗଲେ ମାମା ସେ ବାରି ପାଖରେ ବସିକି ପରିଶ୍ରା କଲା ଦିଜଣ ଯାକ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଥାନ୍ତି ।ମାମା ଯେତେବେଳେ ପରିସ୍ରା କରୁଥାଏ ମଉସା ମାମା ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମାମା ଆଗରେ ରଖିଲେ ମାମା ବୁଝି ଗଲା ।ମାମା ସେଇଠି ହିଁ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇକି ଚୁଶିଲା ମାମା ଜୋରେ ଜୋରେ ତାଙ୍କର ହଲେଇଲା ୧୫ମିନିଟ୍ ପରେ ପୁଣି ମଉସା ବୀର୍ଜ୍ୟ ମାମା ମୁହଁରେ ପକେଇଲେ ଆଉ ମାମା ମୁହଁରେ ହାତ ବୁଲେଇକି ବୀର୍ଜ୍ୟ ବୋଳିଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ଚଟେଇଲେ ମାମା ଭି ଆନନ୍ଦର ସହ ଚାଟିଲା ତାପରେ ମଉସା ଘରକୁ ଗଲେ ହେରି।ମାମା ପଛରେ ଧୋଇ ହେଇ ଗଲା ମଉସା ଗଡୁ ଥିଲେ ବଡବାପା ବସିଥିଲେ ମାମା ବଡବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲା ।ବଡବାପା କହିଲେ ରଥିଆର କଣ କଲ ସେ ଆସିକି ଇମିତି ଶୋଇଲା ମାମା କହିଲା କିଛି ନାହିଁ ତ ମଉସା କହିଲା ବେଧେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଏମିତି ହଲେଇକୀ ଖାଇଲା ଯେ ମଜା ଆସିଗଲା ।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି

ମାମା କହିଲା ମୋତେ ବେଧେଇ କହିଲ ହଉ ତମକୁ ତ ମୋ ଦେହରେ ମନ ନା ଡାକିବନି କେମିତି ।ବଡବାପା କହିଲେ ହେଁ ସେମିତି ନାହିଁ ସେ ତୋତେ ଭଲ ପାଉଛି ବୋଲି ଡାକୁଛି ମାମା କିଛି କହିଲାନି।

Odia sex story


ସେଦିନ ମାମାକୁ ସ୍ତ୍ରୀ କରିକି ରାଣ୍ଡିଙ୍କ ପରି ଗେହିଲେ।ମାମା ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କର ରକ୍ଷିତା ଭଳି ଯେତେବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଗେହୀ ହୁଏ ଆଉ ନିଜ ଦେହର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟାଏ । ଏବେ ରହିଲି ନମସ୍କାର ନିଜର ବହୁମୂଲ୍ୟ ମତାମତ ଦବାକୁ ଭୁଲିବିନି।