ମୋ ମୁହଁରେ ରେ ମୁତିଲେ ଭାଉଜ

ସାଙ୍ଗମାନେ କେମିତି ଅଛ, ମୁଁ ସଞ୍ଜୟ ସବୁ ବେଢ଼େଇ ଭଉଣୀ , ଭାଉଜ ଆଉ ଭାଇ ମନକୁ ମୋର ଜୁହାର , ଆପଣ ମନକୁ ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ( Odia Sex Kahani ), ବେଦ୍ଧ ଗପ(Bedha Gapa) ଆଜି ମୁଁ କହି ବାକୁ ଯାଉଛି. ମୁଁ ଏବେ +୩ ରେ ପଢୁଛି, ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋଡ ଆଉ ବଢିଆ ଟାଣୁଆ ଦେହ, ମୋ ଦେହ ଦେଖିଲେ କୋଉ ବି ଝିଅ ଖୁସି ହେଇ ଯିବ, ମୁଁ ମୋ ଘର ଲୋକ ଙ୍କ ସହ ରୁହେ , ଆମ ଘର ଲାଗି ଆଉ ଗୋଟେ ଘର ଥିଲା, ସେଇ ଘର ପାଖ ପାଖି ଗୋଟେ ମାସ ହେଲା ଖାଲି ପଡି ଥିଲା. ଆମ ଘର ଲୋକ ଭଡା ଖୋଜୁ ଥିଲେ. ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପରେ ଜଣେ ନୂଆ ବାହା ହେଇ ଥିଲା ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିଲେ.

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ରୂମ୍ ରେ ସୋଇଥିଲି, ହଠାତ୍ ମମୀ ଡାକିଲା, ମୁଁ ଉଠିକି ଡ୍ରଇଂଗ୍ ରୁମ୍ ଗଲି, ଦେଖିଲି ମମୀ ଜଣେ ସେକସୀ ମହିଲା ସହ କଥା ହଉଥିଲେ, ସେ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସୁନ୍ଦର, ଏକ ଦମ୍ ଗୋରା ରଂଗ ଏବଂ ବହୁତ୍ ପତଲା ନୁହେଁ କି ବେସି ମୋଟା ନୁହେ ଫିଗର୍ ପୁରା ଫିଟ୍, ସେ ଶାଢୀ ସହ ବ୍ୟାକଲେସ୍ ଓ ହାତ ନଥିବା ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଆଉ ତାଂକ କ୍ଲିଭେଜ୍ ( ଦୁଧ ମଝିରେ ଥିବା ଫାଂକ ) ଦେଖିଲେ ଜେ କୌଣସି ପୁରୁଷ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯିବ.

ମୋ ବିଆ ରେ ଚାକର ର କାଳିଆ ବାଣ୍ଡ – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମମି ମୋ ପରିଚୟ କରେଇ କହିଲେ ଏ ମୋ ପୁଅ ଦିନେଶ୍ ଆଉ ତାଂକ ପରିଚୟ ଦେଇ କହିଲେ ଏ ହଉଛନ୍ତି ବୈଶାଳି ଆଜିଠୁ ଆମ ସେପଟ ଘରେ ଭଡାରେ ରହିବେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ hii କହିଲି ସେ ବି ମୋତେ ହସିକି hii କହିଲେ, ମମି କହିଲେ ପୂଅ ତାଙ୍କୁ ତୋର ଟିକେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଦରକାର, ତାଂକ ଜିଣିଶ୍ ଶିଫଟ୍ କରିବା ପାଇଂ, ସେ ବି ମୋତେ କହିଲେ ମୋତେ ଟିକେ ହେଲପ୍ କରିଦିଏ, ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ହସିକି କହିଲି ହଁ ଚାଲ, ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ତାଂକ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲି, ଆଉ ତାଂକ ଫିଗର୍ ସାଇଜ୍ ହେଲା ୩୫-୩୩-୩୫. ମୁଁ ତାଂକ ଘରକୁ ଗଲି, ଆଉ ତାଂକ ଜିଣିଶ୍ ଶିପ୍ଟ୍ କରିବାରରେ ହେଲପ୍ କଲି, ମୁଁ ପୁରା ଫିଟ୍ ଟୋକା ଥିଲି ତେଣୁ ତାଂକ ସବୁ ଜିଣିଶ୍ ଫଟା ଫଟ୍ ୧୫ମିନିଟ୍ ରେ ଶିପ୍ଟ୍ ହେଇଗଲା. ସେ ଦେଖିକି ଖୁସି ହେଇ କହିଲେ ଧନ୍ୟବାଦ.

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଏଇଟା ମୋ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଥିଲା, ସେ ହସିକି କହିଲେ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ସିମପ୍ଲ୍, , ଆଉ କହିଲେ ତମେ ଏଇଠି ସୋଫା ଉପରେ ବସିକି ଟିଭି ଦେଖ ମୁଁ ଚା କରକି ଆଣୁଚି, କହି ମୋ ହାତରରେ ରିମୋଟ୍ ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ, ଓ ୫ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ସେ ଚା ନେଇ ଆସିଲେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ନଇ ପଡି ଚା ଦେବା ବେଳେ ତାଂକ କ୍ଲିଭେଜ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ଆଉ ନିଜେ ଆଉ ଏକ ଚା କପ୍ ଦରି ମୋ ସାମନାରେ ବସିଲେ,

ସେ ତାଂକ କଥା କହି କହିଲେ କି ମୋ ନାଁ ମମି ତମକୁ କହିଲେ ବୈଶାଳି , ମୋ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ନାଁ କିରଣ, ସେ ଜଣେ ବିଜଣେସ୍ ମ୍ୟାନ୍, ସପ୍ତାହ କୁ ଥରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି, ଆମ ବାହଘର ୧.୫ ବର୍ଷ ହେଲାଣି., ତାପରେ ସେ ମୋ ବିସୟ ରେ ପଚାରିଲେ, ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଏବେ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଆଉ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ ରେ ବି ରୁଚି ଅଛି, ନିଜ କୁ ଟିକେ ବଢେଇ ଚଡେଇ କହିଲି, ଆପଣମାନେ ବୁଝିପାରୁଥିବେ ମୋ କଥା. ତାପରେ ମୁଁ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଇ ଚାଲି ଆସିଲି, ଆପଣମାନେ ଏ odia sex story କୁ indianxxxstories.com ରେ ପଡୁଛନ୍ତି.

ସେ ୩-୪ ଦିନ ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମମି ସହ କଥା ହଉଥିଲେ, ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ପାଇଂ ମେଡିସିନ୍ ଷ୍ଟୋର ରୁ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ବଟିକା ଆଣି ମୋ ଘରେ ଟିକେ ଦେଇ ଦବ. ମୁଁ ତାଂକ ପାଇଂ ମେଡିସିନ୍ ନେଇକି ଆସିଲି, ଆଉ ତାଂକ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ( ମୁଁ ଜାଣିକି ତାଙ୍କୁ ନ ଡାକି କିମ୍ବା nock ନକରି ) ଘର ଭିତର କୁ ପସିଗଲି, ଆଉ ଯାହା ଦେଖିଲି ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି, ଆଣ୍ଟି ଗୋଟେ ଜିନିସ୍( jeans ) ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଏବଂ ତାଂକ ଉପର ଭାଗ ପୁରା ଖୋଲାଥିଲା ମାନେ ସେ ତାଂକ ଛାତିରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ତାଂକ ୩୫ ସାଇଜ୍ ର ଦୁଧ ଓହୋଲିକି ଥିଲା,

ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଓଃ କହି ବୁଲିପଡିଲେ, ମୁଁ ବି ଲାଜ ରେ ବାହାରକୁ ଆସିଲି ଭାରି, ୨ମିନଟ୍ ପରେ ସେ ଭିତରୁ କହିଲେ , ଆସ ଭିତରକୁ ମୁଁ ଭିତର କୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ sorry କହିଲି, ସେ କହିଲେ ଇଟସ ଓକେ, କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କହିବ ନାହି, ସେ ବି ମୋତେ sorry କହିଲେ, ମୁଁ ତମକୁ ସବୁବେଳେ କିଛି ନାକିଛି କାମ ପାଇଂ କହୁଚି ଏଠି ମୁଁ ନୁଆ ତ ସେଥିପାଇଂ ତମକୁ କହୁଚି. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି ଆଣ୍ଟି , ତମର ଯେତେବେଳେ କାମ ପଡ଼ିବ ମୋତେ କଲ୍ କରିଦେବ କହି ଆମେ ପରସ୍ପର ନମ୍ବର ଦିଆ ନିଆହେଲୁ. ଆଣ୍ଟି ଧିରେ ଧିରେ ଫ୍ରାଂକ ହଉଥିଲେ. ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଆଉ ତମ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଖବର କଣ ,

🔊Odia sex kahani – ସାନ ଭାଇ ର ବଡ ବାଣ୍ଡ – Audio

ମୁଁ କହିଲି ମୋର କେହି gf ନାହାନ୍ତି, ତମର bf ଦରକାର୍ କି, ସେ ହସିକି କହିଲେ ବଦମାସ୍ ମୁଁ ବିବାହିତ , ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ମୁଁ ବହୁତ ଜଣ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଦେଖିଚି କିନ୍ତୁ ତମେ ଟିକେ ଅଲଗା, ସେ କହିଲେ ତମ ମିଚ୍ଛ ପ୍ରଶଂସା ଆଉ କରନି, ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଆଣ୍ଟି, ସେ କହିଲେ ଆଣ୍ଟି କଣ ପାଇଂ କହୁଚ ମୋର କେହି ଛୁଆ ନାହାନ୍ତି, ମୋତେ ବୈଶାଳି ନହେଲେ ବୈଶୁ ବୋଲି ଡାକି ପାର୍, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଖି ମାରିକି କହିଲି ଓକେ ବଶୁ ଆଉ ଟିକେ ସ୍ନେହରେ.

ଆସିଥିଲେ, ଏବେ ଆର ସପ୍ତାହରେ ଆସିବେ ବୋଧେ, ମୁଁ କହିଲି ଆଚ୍ଛା ତାହେଲେ ଏମିତି କଥା, ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଫ୍ଲିରଟ୍ କରି କହିଲି, ଆଣ୍ଟି ତମର କଲେଜ ପଢିଲା ବେଳେ ବହୁତ bf ଥିବେ, ସେ ଲାଜେଇକୀ କହିଲେ ହଁ ଏମିତି ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ସହ ଏମିତି କିଛି ମିଠା ମିଠା କଥା କହିଚଲିଥିଲି ଆଉ ସେ ପ୍ରତିଟି କଥାର ଉତ୍ତର ଦଉଥିଲେ, ତମାନେ ମଛିଲି ଫସି ଚାଲିଥିଲା. ୨ଦିନ ପରେ ରାତି 2ଟା ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ whatsapp ରେ ଅନଲାଇନ୍ ଥିବାର ଦେଖିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ dp ରେ ସେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ସେଲଫି ପୋସ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁ ଥିରେ କି ସେ ଗୋଟେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି nice dp ବସୁ

ସେ ମୋତେ କହିଲେ thanx କହିଲେ, ତମେ କଣ ପାଇଂ ସୋଇନ

ମୁଁ – ତମ କଥା ଭାବୁଥିଲି ସେଥି ପାଇଂ ନିଦ ହଉନି, ଆଉ ତମେ ସୋଇନ କଣ ପାଇଂ

ସେ – ଏମିତି, ଆଉ ତମକୁ ମୋ dpରେ କଣ ଭଲ ଲାଗିଲା

ମୁଁ – ତମ dp

ସେ – ଆଉ କିଛି ଭଲ ଲାଗିଲାଣି, ଚିଡିକି ଟିକେ

ମୁଁ – ତମ୍ କ୍ଲିଭେଜ୍ ବହୁତ ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଉଚି, ୧-୨ମିନଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ରିପ୍ଲେ ଆସିଲାଣି

ସେ – tq, ଆଉ କଣ କଣ, ମୋତେ ଚିଡେଇକି କହିଲେ ତମ କୁ ବୋଧେ ମୋ ବୁବ୍ (ଦୁଧ) ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିବ

ମୁଁ – ହଁ, ସେ ଦିନ ଦେଖିଥିଲି , ଆଉ ସେବେଠୁ ଦିବାନା ହେଇଯାଇଚି

ସେ – ବଦମାସ ଚୁପ କର, ଲାଇନ୍ ମାରନୀ ମୁଁ ବିବାହିତ

(ଆଣ୍ଟି ମୋ ସହ ପୁରା ଫ୍ରାଂକ ହେଇଯାଇଥିଲେ)

ସେ – ଚାଲ ଗୋଟେ ଦିନ ସିନେମା ଏବଂ ସପିଂଗ୍ ଯିବା

୫-୬ ଦିନ ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ରବିବାର ଯିବା, ମୁଁ whatsapp ରେ ହଁ କହିଲି,  sunday ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସକାଳେ କଲ୍ କଲି ସେ କହିଲେ ମୁଁ ୧୨ଟାରେ କଲ୍ କରୁଚି, ଫୁଣି ୧୨ଟା କେତେବେଳେ ବାଜିବ ସେ ସମୟ କୁ ଅପେକ୍ଷା କଲି, ମନ ଖାଲି ବ୍ୟସ୍ତ ବିବ୍ରତ ହଉଥାଏ, ୧୨ଟା ହେଲା କିନ୍ତୁ କଲ୍ ଆସିଲାଣି, କିଛି ସମଯ ଅପେକ୍ଷା କରୁ କରୁ ୨ଟା ବଜିଗଲା, ହେଲେ କଲ୍ ଆସିଲାଣି, ତାପରେ ମୁଁ କଲ୍ କଲି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ କଲ୍ ଉଠେଇଲେଣି, ଦିତିୟ କଲ୍ ଉଠେଇକି କହିଲେ ମୋ ଦେହ ଭଲ୍ ନାହି, ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଇଚି ସେ କହିଲେ ମୁଣ୍ଡ ଟିକେ ବଥା ହଉଚି., ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ଯାଉଚି.

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର୍ କୁ ଗଲି ସେ ଡ୍ରଇଂଗ୍ ରୁମ୍ ରେ ନଥିଲେ ମୁଁ ସିଧା ତାଂକ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି, ତାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ମୁଁ ଚକିତ ହେଇଗଲି, ସେ sleeveless deep neck ଥିବା ଏକ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଆଉ ତାଂକ କ୍ଲିଭେଜ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ଏବଂ ମିନି jeans ରେ ସେ କଣ ଲାଗୁଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଗଳି କିନ୍ତୁ ନିଜ କୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କଲି, ବେଡ୍ ପାଖକୁ ଯାଇ ପଚାରିଲି କଣ ହେଇଚି ବୋଲି ପଚାରିଲି, ସେ କହିଲେ କିଛି ନାହି ମୁଣ୍ଡ୍ ଟିକେ ବଥା ହଉଥିଲା.

ମୁଁ ପଚାରିଲି ମେଡିସିନ୍ ଖାଇଚ୍ ସେ ହଁ କହିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ହଉ ଟିକ୍ ଅଛି ଫିଲ୍ମ୍ ଆଉ କେବେ ଯିବା, କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲେ ସେଠି ଯାହା କରି ପାରିଥାନ୍ତେ ଏଠିବି କରିପାରିବ, ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଇଚି ତମର ବସୁ ( ହସିକି ) ସେ କହିଲେ ତମେ କିଛି ଜାଣିନ ଯେମିତି, ଆଉ ଏତେ ସାଧୁ ଦେଖାନୀ, ଲାଗୁଚି ମୋତେ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ମୁଁ ଫୁଣି ଜାଣି ଜାଣି କହିଲି ତମେ କଣ କହୁଚ ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁନି, ସେ କହିଲେକିଛି ବୁଝିବା ଦରକାର୍ ନାହି କରିବାର ଅଛି

Odia Sex Kahani – ଭାଉଜ ଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ବିଆ ଚଟା

ସେ ମୋ ଓଠକୁ କିସ୍ କଲେ, ମୋତେ ଗ୍ରୀନ୍ ସିଗିନାଲ୍ ମିଳିଗଲା, ମୁଁ ତୁରନ୍ତ୍ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେବା ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ କରିଦେଲି, ସେ କହିଲେ ତମକୁ କଣ ମୋ ସିଗନାଲ୍ ବୁଝା ପଡୁନଥିଲା, ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ସାହାସ ହଉନଥିଲା, ଆମେ ଦିଜଣ ପରସ୍ପର କୁ ପାଗଳ ଭଳି ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲୁ, କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ ଆଉକେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବେକ କୁ, ଫିର୍ ତାଙ୍କ କ୍ଲିଭେଜ୍ କୁ କିସ୍ କରି କହିଲି ବହୁତ୍ ନରମ ଆଉ ବଡ଼. ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଜାଣିଚି ତମେ ୟାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା,

ଆଉ ଆଜି ତୁମର୍ ହେଇଯାଇଚି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ରୁ ଟପ୍ କୁ ଖୋଲିଦେଲି, ଏତିକି ରେ ତାଂକ ଦୁଧ ଦେଖା ଗଲା ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଲୁଥିଲି ଆଉ ଚିପୁଥିଲି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଚାଟୁଥିଲି, ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହେବାରେ ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ମୋ ଷାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ ଏବଂ ମୋ jeans ଖୋଲି ମୋ ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି କହିଲେ ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଠୁ ଲମ୍ବା ଅଛି, ମୁଁ କହିଲି strong ବି ଟେସ୍ଟ୍ କରିକି ଦେଖିନିଅ

ତାପରେ ସେ ମୁହଁ ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଗଲେ, ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ହଳେଇଲେ, ସେ ପୁରା ରାଣ୍ଡି ବନିଯାଇଥିଲେ, ମୁଁ ୬୯ ପୋଜିସନ୍ ରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଚାଟି ଚାଲିଥିଲି ଆଉ ଦୁଧ ସହ ଖେଲୁଥିଲି, ଆଉ ମୋର ବାହାରିପଡିଲା, ତାଙ୍କ ମୁହଁ ସବୁ ମାଲ ଢାଲି ଦେଲି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଚଡି ଫାଡି ଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି, ସେ ଉତେଜିତ୍ ହେଇ ଚିଳେଇଳେ, ମୁଁ ତାଂକ ଦୁଧକୁ ଗୋଟେ ଚଟକଣି ଦେଇ କହିଲି ରାଣ୍ଡି ଚିଲେଇବା ବନ୍ଦ କର,

ସେ କହିଲେ ହଉରେ ମାଗିଆ, ୧୦ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁ ରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ମାଲ ଡାଲିଦେଲେ, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି, ଆଉ ସେ ଉତେଜିତ୍ ହେଇ କହିଲେ ଜଲଦୀ ତମ୍ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା, ଆମେ ଦିଜଣ ମିଜୋନାରୀ ପୋଜିସନ୍ ( ଗୋଡ ଦିଟାକୁ ଉପର କୁ ଟେକି ଗେହିଁବା )  ରେ ଆସିଗଲୁ, ମୋର ପ୍ରଥମ ଧକା ରେ ପସିଲାଣି, ଫୁଣି ଆଉ ୨-୩ ଥର୍ ଧକା’ଦେଲି ତଥାପି ପସିଲାଣି, ସେ କହିଲେ ମାଗିଆ ତୁ ହବୁଣୀ ଉଠ ମୁଁ କରୁଚି,

ମୁଁ ସୋଇପଡିଲି ଆଉ ସେ ମୋ ଉପରେ ଆସି ବସିଲେ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପସିବରିବା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପସିଗଲା, ଆଉ ସେ ହାଲକା ଭାବରେ ଚିଲେଇଲେ,ଧିରେ ଧିରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇଲେ, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲି ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତର କୁ ପୁରେଇଲି ଆଉ ବାହର କରି ଷ୍ଟରୋକ୍ ମାରୀଚାଲିଲି, ଆଉ ସ୍ପିଡ୍ କୁ maintain କଲି, ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ସେକ୍ସି ଲୁକ୍ ରେ ଦେଖି ଗତି ବଢେଇଚାଲିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭଳି କିସ୍ କରିଚାଲିଲି, ଏମିତି ୨୦ମିନିଟ୍ ଚାଲିଲା ଆଉ ମୋର ବହରିବା ଟାଇମ ହେବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଛାଡିବି, ସେ କହିଲେ ସବୁ ଭିତରେ ଢାଲି ଦିଅ, ୧୦ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଡି ରହିବା ପରେ ମୁଁ ଓଠିଲି.

ଓଠି ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ doggy ପୋଜ୍ ପାଇଂ କହିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କଲେ, କହିଲେ ମୁଁ କେବେ ଆଗରୁ କରିନି, ମୁଁ କହିଲି ଚେଷ୍ଟା କର,ତାପରେ ସେ ପୋଜ୍ ନେଲେ ସେ ତାଂକ ବାଳ କୁ ବି କାଟିଦେଇଥିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ଦେଲି ସେ ଚିତ୍କାର କହିଲେ ହାରାମି ମୋତେ କଷ୍ଟ୍ ହଉଚି, ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ନସୁନି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି,

Odia Sex Story – Nua Barsa re Nua Banda

ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ବି ଚିପୁଥିଲି, ୧୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋ କାମ ଖତମ କରିଦେଲି,ତାପରେ ଆମେ ବାଥରୁମ୍ ଗଲୁ , ସେଠି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇଦେଲି ସେଠୁ ଧୂଆ ଧୋଇ ହୋଇ ଡାଇନିଗ୍ ଟେବୁଲ୍ କୁ ଆସିଲୁ କିଛି ସ୍ନାକସ ଆଣିଲୁ ଆଉ ଆମେ ସେକ୍ସ୍ ବିସୟରେ କଥା ହେଲୁ.

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ଯଦି ତମ୍ ପତି ହେଇଥାନ୍ତି ସବୁଦିନ ତମକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ଭଲସେ ଗେହିଁଥାନ୍ତି, ସେ କହିଲି ଏବେ ତ ସ୍ବାମୀ ନହେଇକି ବି ମନ ଖୁସି କରିଦଉଚ, ସେଠୁ ଆମେ ଦିଜଣ ହସିବାରେ ଲାଗିଲୁ, ଆଣ୍ଟି ସେଠୁ କହିଲେ ମୋରଏମିତି ବହୁତ୍ ସାଂଗ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ କି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସହ ସେକ୍ସ୍ satisfy ନହେଇ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ୍ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ବି ଭୋକିଲା ରହୁଚି,

ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ମୁଁ ଆସିଗଳି ଟେନସନ ନବା ଦରକାର ନାହି ଆମେ ଯେତେବେଳେ ମଉକା ପାଉ ସେତେବେଳେ ସେକ୍ସ୍ କରୁ, ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିନେମା ଦେଖି ଯାଉ ଆଉ ବେଳେବେଳେ  ପାର୍କ୍, ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ବି ବହୁତ୍ ଖୁସି ଲଗେ ଆଉଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପତି ଆସନ୍ତି ଆମେ contactless ହେଇଯାଉ.

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here