Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ ମିନା କୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କଲି

ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରସିକ,ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ମୋର ବୟସ 44 ବର୍ଷ। ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ମୁଁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି. ମୁଁ ଜଣେ ବିଭାଇତ ପୁରୁଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ଆଜିକୁ କୋଡ଼ିଏ ବର୍ଷ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରି ସାଇଛି।ମୋର ଏକମାତ୍ର ପୁଅ।ତାର ଲାଳନ ପାଳନ କରିବା କୁ ଯାଇ ମୁଁ ଦୂତୀୟ ବିଭାହ କରିପାରିଲି ନାହିଁ।

କିନ୍ତୁ ମନଭିତରେ କାମୁକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଭରି ରହିଲା।ବୟସ ବଢିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୌନ ଲାଳସା ଛାଡି ପାରୁନଥାଏ।କେତେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କ ପଛ ରେ ଗୋଡେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହବା ସାର ହେଲା।କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଡ଼ ମଧ୍ୟ ଖାଇବା କୁ ପଡିଛି।ମନ ଦୁଃଖ ରେ ଭରି ରହିଥାଏ।ଭାଗ୍ୟ କୁ ମୋତେ ଏକ ଅପୂର୍ବ ସୁଯୋଗ ଆସିଲା।ମୋ ର ଏକ ପିଲା ଦିନ ର ସାଙ୍ଗ ,ଯେକି ଆମ ଗାଁ ରେ ତାର ଘର,ତାର ନାଁ ବନ, (।ଛଦ୍ମନାମ)।ବନ ର ପରିବାର କହିଲେ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ (ମୀନା),ତାର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଝିଅ, ଆଉ ବନ ର ବୋଉ,।ଏହି ହେଲା ତାର ପରିବାର।ବନ ହେଉଛି ଗୋଟିଏ ମାଇଛିଆ ,ପ୍ରକୃତି ର ମଣିଷ।ଗୋଟିଏ ପ୍ରାଇଭେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ରେ ପିଅନ ଚାକିରୀ ତାର।

ସାଧାସିଧା ଓଲା ପ୍ରବୃତ୍ତି ର ଲୋକ।ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମୀନା ମଧ୍ୟ ସାଧାସିଧା ମାଇକିନିଆ।ତାର ବୟସ 45 ବର୍ଷ।ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୀନା ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକେ।ମିନା ଭାଉଜ ଦେଖିବା କୁ ତ୍ରିପିଣ୍ଡ କାଳି।କିନ୍ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି।ଦୁଧ ଦିଟା ମହୁଫେଣା ଭଳିଆ ବଡ଼ ବଡ଼36 ସାଇଜ଼ କୁ 32 ସାଇଜ଼ ଅଂଟା ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଯୋଡ଼ାକ 42 ସାଇଜ଼।ପୂରା ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି।ଭାରି ଲୋଭନୀୟ ଶରୀର।ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଝିଅ ଯେକି କଲେଜ ରେ ପଢୁଛି।ବନ ର ବୋଉ 70 ବର୍ଷୀୟ ବୁଢ଼ୀ।ଆଖିକୁ ଦେଖାଯାଉନାହିଁ।

ଗୋରୀ ବିଆ ତାର ଝରଣା – Odia Sex Story

ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ବସି ରହୁଥାଆନ୍ତି।ବନ ର ହଟାତ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଟଙ୍କା ଦରକାର ପଡିଲା।କିନ୍ତୁ ତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା କୁ ସେହି ସମୟରେ କେହି ହାତ ବଢ଼େଇ ଲେ ନାହିଁ।ସେ ତାର ଘର ପାଖକୁ ଲାଗି ଏକ ଜମି ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କଲା।କିନ୍ତୁ ଉଚିତ ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ହେଲା ନାହିଁ।ଏକଥା ମୁଁ ଜାଣିଲି।ଦିନେ ବନ କୁ ଡାକି ସବୁକଥ ପଚାରି ବୁଝିଲି।ସେ ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ ରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମନେକରି ସବୁକଥା ସତ କହିଦେଲା।ମୁଁ ତାକୁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲି ଯେ ଜମି ମୁଁ ବନ୍ଧକ ରଖି ତାକୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟ କରିବି।ତାର ଯେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ମିଳିଯିବ ମୋ ଠାରୁ ଜମି ମୁକୁଳେଇନେବ।ବନ ମୋ କଥାରେ ଖୁସି ହେଲା।

ମୁଁ କଥା ଅନୁସାରେ ତାକୁ ଟଂକାଡେଲି।ତାର କାମରେ ଲାଗିଲା।ମୋର ବନ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଚାଲିଲା।ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମୀନା ସହିତ ମୋର ମିଳାମିଶା ,ଏବଂ ପରେ ଦିଅର ଭାଉଜ ଥଟା ତାମସା ଆରମ୍ଭ ହେଲା।କଥା ଛଳ ରେ ମୀନା ଭାଉଜ ର ଦେହ ରେ ହାତ ମାରିଦେବା,ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ମାରିଦେବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା।ମୀନା ଭାଉଜ ହସିଦେଇ ଚାଲିଯାନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ମନ ଜିଣିବା ପାଇଁ ଦୋକାନ ରୁ ଲୁଗାପଟା ତାଙ୍କୁ ଆଣି ଲୁଚାଇ ଦିଏ।ବନ ଏକଥା ଜାଣି ପାରିନାହିଁ।ଆଉ ଅନ୍ୟ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଦରକାର ହେଲେ ଦିଏ।ମୀନା ଭାଉଜ ମୋ ଉପରେ ଭାରି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ସେ ମୋର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଜାଣି ପାରନ୍ତି।ତାଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ମୋ ଠାରେ ମନ ଭରି ରହିଥାଏ।କାରଣ ବନ କୋଉ ଭିଡକୁ ନୁହଁ।ସ୍ୱାମୀ ର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ, ସ୍ତ୍ରୀ ର ସୁଖ ମନକଥା ସେ ବୁଝିବା ରେ ଅସମର୍ଥ।ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୀନା ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ହାତ କରିବା କୁ ଯାଇ ଟଙ୍କା ପଇସା ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରେ।ଦିନେ ବନ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ମୁଁ ବସି ଗପସପ ହେଉଥାଉ।ହଟାତ ବନ ଦାଣ୍ଡ କୁ କୌଣସି କାମରେ ବାହାରିଗଲା।ତାର ଝିଅ ଆରପଟ ଘରେ ବସି ପଢୁଥାଏ।ବୋଉ ତାର ସେଜ ରେ ସୋଇଥାଏ।ମୁଁ ମୀନା ଭାଉଜ ଙ୍କର ହାତକୁ ଧରି ପକାଇଲି।ସେ ହାତ ଛଡ଼େଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ।ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନଛୋଡ ବନ୍ଧା। ମୀନା ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ଏକଣ କରୁଛ।ଆର ପଟ ଘରେ ଝିଅ ପଢୁଛି।ବୋଉ ଅଛନ୍ତି।କଣ ଅବସ୍ଥା ହେବ ଟିକିଏ ଜାଣିପାରୁଛ ତ?

ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଗୋଟେ ଗେଲ କରିବି।ପ୍ଲିଜ ମନା କରନି।ମୀନା ଭାଉଜ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ନିରବରହିଲେ।ଖାଲି ଏପଟ ସେପଟ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖୁଥାନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଲ,ଓଠ।ଛାତି ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧ ,ଓହଳି ପଡିଥିବା ପେଟ ସବୁଆଡେ ଚୁମା ଦେଇଗଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କଲି ଚୁମା ଦେବାପାଇଁ।ଭାଉଜ ହସିଦେଇ ଗୋଟିଏ ଚୁମା ଦେଲେ।ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା।ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲି।ସେ ମଧ୍ୟ ହସିଦେଇ ଗ୍ରୀନ ସିଗ୍ନାଲ ଦେଲେ।ଦିନ ଠିକ କରାଗଲା।ମଙ୍ଗଳ ବାରେ ମୋର ସାପ୍ତାହିକ ଛୁଟି ଦିନ।ବନ ସେଦିନ ଅଫିସ ରୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଅପ୍ରାନ୍ହ ଚାରିଟା ବାଜିବ।ଝିଅ କଲେଜ ରୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଦିନ ତିନିଟା।ସାସୁବୁଢ଼ୀ ତ ଅନ୍ଧୁଣି।ତାକୁ କିଛି ଦେଖାଯାଉନି କି ଶୁଭୁନି।

ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି ୧ । ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ Part-5

ତେଣୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ସମୟ ଠିକ ରହିବ ବୋଲି ଧାର୍ଯ୍ୟ କଲି।ମୀନା ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ରାଜିହେଲେ।ମଙ୍ଗଳବାର ଆସିଲା।ମୁଁ ଖାଇ ପିଇ ସାରି ଦିନ ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ମୀନା ଭାଉଜ ଙ୍କର ଘରକୁ ଗଲି।ସାସୁବୁଢ଼ୀ ଘର ଅଗଣା ରେ ଖରାରେ ବସିଥାଏ।ମୀନା ଭାଉଜ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ଆଉଜେଇ ରଖିଥାନ୍ତି।ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସବୁ କାମ ଦାମ ସାରି ଥାଆନ୍ତି।ମୁଁ ଘରେ ପହଁଚିବା ମାତ୍ରେ ମୀନା ଭାଉଜ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଶୋଇବା ଘର ଆଡ଼କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଖେଇ ଠାରିଦେଲେ ଯିବାକୁ।ମୁଁ ପାଦଚିପି ଚିପି ତାଙ୍କ ଶୋଇଲା ଘରକୁ ପଶିଗଲି।ମୀନା ଭାଉଜ ବାହାର କୁ ଟିକିଏ ନଜର କରି ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ଆସ୍ତେକିନା କିଳି ଦେଇ ଘର ଅଗଣା କୁ ଆସି ଶାଶୁ ବୁଢ଼ୀ ଙ୍କୁ କହିଲେ ବୋଉ ମୁଁ ଘର ଭିତରେ ସୋଇଛି।

ଯଦି କିଛି ଦରକାର ପଡେ ଡାକ ମାରିବ ମୁଁ ଆସିବି।କିନ୍ତୁ ତୁମେ ମୋତେ ନଜଣେଇ ଏଠୁ କୁଆଡେ ଯିବନାହିଁ।ଶାଶୁ ବୁଢ଼ୀ ହଁ କଲେ।ମୀନା ଭାଉଜ ଆସିଲେ ନିଜ ଶୋଇଲା ଘରକୁ।ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ବସିଥାଏ।ମୀନା ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଖାଲି ଲୁଗାଟିଏ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରିଲି।ଦେହରେ ବ୍ଲାଉଜ କିମ୍ବା ସାୟା ନଥାଏ।କାରଣ ସେ ଜାଣିଥିଲେ ମୁଁ ଆସିବି ବୋଲି।ସେ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ।ମୁଁ ଭିଡି ଧରିବା ମାତ୍ରେ ମୋତେ ଆସ୍ତେକିନା କହିଲେ ରସିକ ଏତେ ତରତର ହୁଅନି।

ଆଗ କବାଟ ବନ୍ଦ କର।କାଳେ କିଏ ଚାଲି ଆସିବ।ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଶୋଇଲା ଘର କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି।ମୀନା ଭାଉଜ ଖଟ ଉପରେ ବସିଲେ।ତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ନେଲି।ସେ ହସିଲେ।ଆଉ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ଭଳିଆ ରୋଲ କଲେ।ମୋତେ ଡର ମାଡୁଛି।ମୋତେ ଛାଡ଼ ଇତ୍ୟାଦି।ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓଠ।ପେଟ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଚିପାଚିପି କରି ତାଙ୍କୁ ଗରମ କରିବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି।ଦେହରୁ ତାଙ୍କର ଲୁଗା କାନି ଖସିଗଲା।ଅଧାଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ।ସେ ମୋ ଉପରେ ଆଉଜି ପଡିଲେ।ଲାଜ ସରମ ରେ।ମୁଁ ଚୁମା ଉପରେ ଚୁମା ବର୍ଷା କଲି।ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇଗଲି।ତା ପରେ ଲୁଗା ଟିକୁ ତାଙ୍କର ଖୋଲିଦେଲି।ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡିଲେ।ତାଙ୍କୁ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ।

ମତେ କହିଲେ ରସିକ ତୁମେ ଏତେ ଅଭଦ୍ର।ମୋତେ ଶେଷରେ ଲଂଗଳା କରିଦେଲ।ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମେ ଯାହା ହୋଇଛ ତୁମ କୁ ଲଂଗଳା କରି ନଦେଲେ ବାଣ୍ଡ ଶାନ୍ତ ହେବ ନାହିଁ।ଏତିକି କହି ମୁଁ ନିଜେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡିଲି।ଭାଉଜ ଲାଜରେ ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ଖଟ ଉପରେ ଉପରକୁ ମୁଂହ କରି ସୋଇପଡିଲେ।ଆଉ ଦୁଇ ହାତକୁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ନିଜ ବିଆ ଉପରେ ଘୋଡେଇ ରଖିଲେ।ମୁଁ ଆଉ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଭାଉଜ ଙ୍କର ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି।ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଲି।ଗାଲ କୁ ହାଲକା କାମୁଡି ପକେଇଲି।ତା ପରେ ଭାଉଜ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ହେଲେ।ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ।ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଚୁମା ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଦେଲି।ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ପିଠି,ଗାଣ୍ଡି ସବୁଆଡେ ଚିପି ପକେଇଲି।

ପ୍ରତିଵ୍ରତା ବୋହୁ – ୨ Odia Porn Story

ଭାଉଜ ଓଃ ଉଃ ଉଃ କଣ କରୁଛ ରସିକ, ମୋର କଣ ହେଇଯାଉଛି।ତାପରେ ଆସିଲା ମୋର ଅସଲ ଖେଳ।ମୋର ଟେଙ୍ଗେଇ ଉଠିଥିବା ବୁଢା ବାଣ୍ଡ ଯାହାକି ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଶୁଖିଯାଇ ନରମ ହୋଇପଡିଥିଲା ଭାଉଜ ଙ୍କର ଲଂଗଳା ଶରୀର କୁ ପାଇ ପୁରା ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥାଏ।ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୀନା ଭାଉଜ ର ବିଆ ଭିତରକୁ ଆସ୍ତେକିନା ମାଡିଦେଲି।ମୀନା ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଟିକିଏ କଷ୍ଟ ଅବଶ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା।କାରଣ ବନ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦିନ ଗେହିଁ ନଥିଲା ଭଳି ଜଣାପଡୁଥାଏ।

କିନ୍ତୁ ମୀନା ଭାଉଜ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟେକି ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡଟା କୁ ପୁରେଇ ବାରେ ମୋତେ ଶହଯୋଗ କଲେ।ବିଆ ଭିତର ଓଦା ହୋଇଗଲା।ଗରମ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା।ମୁଁ ମୀନା ଭାଉଜ ଙ୍କର ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେଁହିଚାଲିଲି।ମୀନା ଭାଉଜ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଆନ୍ତି।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ, ଗାଲ କୁ ଥଲଥଲ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମି ପକାଇ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରୁଥାଏ।ଘର ଭିତରେ କାଚ ଝଣ ଝଣ ଶବ୍ଦ ଭାଉଜ ଙ୍କର ଗୋଡ଼ ପାଉଜି ଶବ୍ଦ ସଁ ସଁ ନିଶ୍ୱାସ ମୋର ଚୁମା ଦେବା ର ଶବ୍ଦ ଏକ ରୋମାଂଚକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରୁଥାଏ।ଆମେ ଉଭୟ ନିଜ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରେଇଥାଉ।ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ମୃତ୍ୟୁ ର ଅନୁଭବ କିମ୍ବା ବନ ତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ନଦେବା ର ଅନୁଭୂତି ସବୁ ବାରି ହେଇପଡୁଥାଏ।ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଆ ଭିତର ଲାଳ ଫେଣ ହୋଇ ରସ ବାହାରି ପଡୁଥାଏ।ଭାଉଜ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ପକାଉଥାନ୍ତି।ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ରସିକ ଭଲ କରି ପୁରେଇ ମୋତେ କର,।

ବ୍ଲାକମେଲ କରି ସୌରଭ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି 🍆

ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁନି।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କର ଗାଲ କୁ କାମୁଡି କହୁଥାଏ ଭାଉଜ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖରେ।ତୁମେ ମୋ ମନ ବୁଝିବ ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁନଥିଲି।ଏମିତି କଥା ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ର ଘର୍ଷଣ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ବିର୍ଜ ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଆ ଭିତରେ ଭସ ଭସ ହୋଇ ପଶିଗଲା।ଭାଉଜ ଙ୍କର ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଦୁଧକୁ ଗେଲ କରି କିଛି ସମୟ ସୋଇରହିଲି।ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କିଛି ସମୟ ନିସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ରହିଲେ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇ ଠିଆ ହେଲୁ।ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଗୋଟିଏ କପଡା ରେ ପୋଛିପକାଇଲେ।

ଆଉଁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଛିପକାଇଲେ।ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧି ପକାଇଲୁ।ଭାଉଜ ଶୋଇଲା ଘର କବାଟ ଖୋଲି ବାହାର କୁ ଆସିଲେ।ସାସୁବୁଢ଼ୀ ବାହାରେ ସେମିତି ବସି ରହିଥାଏ।ମୁଁ ଗୋଟିଏ100 ଟଙ୍କା ଭାଉଜ ଙ୍କର ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲି।ନିଅ କଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ବାର୍ଚ୍ଚ କରିବ।ଭାଉଜ ହସିଦେଇ କହିଲେ ରୁହ ମୁଁ ଟିକିଏ ଚା କରି ଆଣୁଚି ।

ପିଇକରି ଯିବ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଚା କରି ଆଣିଦେଲେ।ପିଇବା ପରେ ସମୟ ସେତେବେଳେ କୁ 3ଟା ପାଖାପାଖି ହେବ।ଭାଉଜ କହିଲେ ରସିକ ତୁମେ ଏବେ ଯାଅ।ଝିଅ ଆସିବା ଟାଇମ ହେଲାଣି।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଭିଡିଆଣି ତାଂକ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ପକେଇଲି।ଆଉ ଚୁମା ଦେଲି।ଏହା ଏକ ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଲା।ବନ ଏହାର ଟିକିଏ ମଧ୍ୟ ସୁରାକ ପାଇଲା ନାହିଁ।ମଝିରେ ମଝିରେ ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ମଧ୍ୟ ମୁଁ ମୀନା ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି।

odia sex story

ଏ ଥିଲା ମୋର ଯୌନ କାମନା ର ଅଧ୍ୟାୟ।କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ଲେଖି ଜଣାଇଲେ ଖୁସି ହେବି।ରହିଲି।ସୁଭରାତ୍ରୀ।

ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି ଆମର ପାଠକ ରବୀନ୍ଦ୍ର ବାବୁ ପଠେଇ ଛନ୍ତି.

ଆମ କୁ ଷ୍ଟୋରୀ ପଠେଇବା ପାନୀ ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କରିବା ପାନୀ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

Related Stories

4.7 3 votes
Article Rating
4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raj
Raj
7 months ago

Tama story pura mast heichi…. Banda heat heigala

Sameer
Sameer
7 months ago

Msg kara
[email protected]

Singham
Singham
6 months ago

Nice story

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: