Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପୋଲିସ ବାବୁ ଙ୍କ ମାଡାମ ସହ ମସ୍ତି

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ବାପା କହିଲେ ଗାଁକୁ ପଳେଇ ଆସ, ହେଲେ ପାଠ ପଢା ବନ୍ଦ କରିବିନି କହି ସହରରେ ରହିଯାଇଥିଲି. ଆମେ ଚାରିଜଣ ସାଙ୍ଗ ମେସ୍ କରି ଏକାଠି ରହୁଥିଲୁ, ପାଖରେ ଜଣେ ମଉସାଙ୍କ ଦୋକାନ ଥିଲା, ପନିପରିବା ଆଉ ସଉଦା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ନଥିଲା. ଦିନେ ସେଇ ମଉସାଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଆସିଗଲା. ଆମ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଗହଳି କରିଥିଲୁ ବୋଲି ଆମକୁ ଗାଳି ହେଉଥିବା ବେଳେ ବଡ଼ବାବୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସି ବସି ମୋତେ ପାଖକୁ ଡାକି ସବୁ କଥା ଶୁଣିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ଆଉ ଜମା ଗହଳି କରିବନି, ରୁମକୁ ଯାଅ.

ସେଇଠି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଥାନାକୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସିବା ପାଇଁ. ମୁଁ ଡରିଗଲି, ହେଲେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥାନାକୁ ଗଲାବେଳେ ବାବୁ ନିଜ କ୍ବାର୍ଟରରେ ଥିଲେ. ସେଇଠିକି ଯିବାକୁ ମୋତେ ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳ୍ କହିଲେ. 

ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା part-3 (ସାନ ଜେଜେମା କୁ ଗେହିଁଲି )


କ୍ବାର୍ଟରରେ ବାବୁ ବସି ଗିଲାସରେ ମଦ ପିଉଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ବସିବାପାଇଁ କହିଲେ, ଭିତରୁ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡାକିଲେ. ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଥିଲେ. କହିଲେ, ଏଇ ଆମ ବୁନାକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଟ୍ୟୁସନ୍ କରିବାକୁ ଆସିବ. ଘର ଭିତରକୁ ନେଇ ବୁନା ସହ ପରିଚୟ କରେଇ ଦିଅ. ଟ୍ୟୁସନ୍? ହେଲେ ମୋତେ ପଚାରି ନାହାନ୍ତି? କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ବାବୁଙ୍କ ନାଲିଆଖି ଦେଖି ମୁଁ ଡରି ଯାଇଥିଲି. ବୁନା ଦ୍ବିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର. ଅଗତ୍ୟା ଅନ୍ୟ ଉପାୟ ନଥିଲା. ସେଇଦିନ ଠାରୁ ଟ୍ୟୁସନ ଆରମ୍ଭ ହେଲା. ସବୁଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥାନା ପରିସରରେ ବାବୁଙ୍କ କ୍ବାର୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚେ ଆଉ ଦୁଇଘଣ୍ଟା ବୁନାକୁ ପଢାଇ ଫେରେ. ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋତେ ବହୁତ ଥଟା କରନ୍ତି. କହନ୍ତି ପୋଲିସ୍ ଡରରେ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଛୁ, ଟଙ୍କାଟେ ବି ମିଳିବନି. ମୋତେ ବି ସେମିତି ହିଁ ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ ଟ୍ୟୁସନ ଯିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ବୁନା ଆଉ ତା ମାଆଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ପଡୁଥିଲା. ବାବୁ ପ୍ରାୟ ବାହାରେ ରହୁଥିଲେ. 


ବୁନାକୁ ଟ୍ୟୁସନ ପଢ଼ାଉ ପଢ଼ାଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି. ଦିନେ ଦିନେ ମୁଁ ବୁନାକୁ ପଢ଼ାଉଥିବା ବେଳେ ପମି ମେଡମ୍ ଆସି ପାଖରେ ବସନ୍ତି, ମୋ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି. ବାବୁ ଆସିଲେ ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି. ବାବୁ ନଥିଲେ ସେ ମୋ ପାଇଁ କାଜୁ ବାଦାମ ଆଣି ଦିଅନ୍ତି. ବେଳେ ବେଳେ ମିଠା ଆଉ ଖାଇବା ଜିନିଷ ବି ମିଳେ. ଟ୍ୟୁସନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ମାସେ ହୋଇ ସାରିଥିଲା. ଟ୍ୟୁସନ ଫିଜ୍ ମିଳିଲା ନାହିଁ. ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋତେ ବେଶୀ ଥଟା କରୁଥିଲେ. ବାପା ଶୁଣିବା ପରେ କହିଲେ, ହଉ ଯଦି ଦେବେ ନେବୁ, ନହେଲେ ଚୁପ୍ ରହିଯିବୁ. ବିଦ୍ୟାଦାନ କରୁଛୁ ବୋଲି ଭାବିବୁ.

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି।


ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବହୁତ ଗରମ ହେଉଥିଲା, ମୁଁ ବୁନାକୁ ଧରି ବସି ଟ୍ୟୁସନ ପଢ଼ାଉଥିଲି, ଘର ଭିତରୁ ପମି ମେଡମ୍ ଡାକିଲେ, ବୁଲୁ ଟିକେ ଭିତରକୁ ଆସିବ କି? ମୁଁ ଉଠି ଭିତରକୁ ଗଲି, ସେ ବାଥରୁମରେ ଥିଲେ ଆଉ କହୁଥିଲେ ବାଡ଼ିରେ ଦଉଡ଼ି ଉପରେ ଗାମୁଛାଟେ ଶୁଖୁଛି ଆଣିଦେବ କି? ମୁଁ ସେଇଆ କଲି, ଗାମୁଛା ନେଇ ଆସି ମେଡମଙ୍କୁ ଦେବାବେଳକୁ ସେ ବାଥରୁମର କବାଟ ପୁରା ଖୋଲିଦେଲେ ଆଊ ମୋ ସାମନାରେ ପୁରା ଓଦା କପଡ଼ାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ. ଓଦା ଧଳା ଶାଢ଼ୀ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଚିପି ହୋଇଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା ଫୁଟିକି ଦିଶୁଥିଲା. ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ଆଖି ପଛକୁ ବୁଲି ପାରିଲାନି. ଗାମୁଛା ବଢ଼େଇ ଦେଇ ସେମିତି ସେଇଠି ଛିଡ଼ା ହୋଇ ରହିଲି. ସେ ଗାମୁଛାକୁ ଦେହରେ ଗୁଡ଼େଇ ହୋଇ ଓଦା ଲୁଗାକୁ ବାହାର କରିବାପରେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଛାତି ଦେଖି ମୋତେ କଣ କଣ ହେଇଗଲା. ସେ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିଦେଇ ରୁମକୁ ଆସି ମୋତେ କହିଲେ, ତମେ ଯାଅ. ମୁଁ ଚୁପଚାପ୍ ବାହାରି ଆସିଲି. ହେଲେ ସେଦିନ ଯାହା ଦେଖିଲି ତାହା କାହାକୁ ବି କହି ପାରିବିନି.


ଟ୍ୟୁସନ ପରେ ଘରକୁ ଆସିଲି, ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା. ବାଥରୁମରେ ପଶି ଭଲକରି ମୁଠି ମାରି ଗାଧୋଇ ଆସିଲି. ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କେବେ ଗାଧୋଇବା ମୋ ଅଭ୍ୟାସ ନଥିଲା. କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ପରଠାରୁ ମେଡମଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇ ଯାଈଥିଲା. ମେଡମ୍ ମଧ୍ୟ ଆଜିକାଳି ଟିକି ଟିକି କଥାରେ ମ୍ମୋତେ ଘର ଭିତରକୁ ଡାକିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ.
ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ବାବୁ ବାହାରେ ବସି ସିଗାରେଟ୍ ପିଉଥିଲେ. ପଚାରିଲେ, କେତେ ଦିନ ହେଲା ଟ୍ୟୁସନ କରୁଛ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଇଁ କହିଲି, ପାଖାପାଖି ପଚାଶ ଦିନ ହେବ. ସେ ହୁଁ ବୋଲି କହି କହିଲେ, ଆଉ ଟ୍ୟୁସନ୍ ଫିଜ୍ ନେବନି କି? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ସେ ନିଜ ପକେଟରୁ ପର୍ସ୍ ବାହାର କରି ପାଞ୍ଚଶ ଟଙ୍କିଆ ଚାରିଟା ବାହାର କରି ମୋ ହାତକୁ ବଢେଇ ଦେଲେ. କହିଲେ ଏଇଟା ଗତ ମାସର.

ଏଇ ମାସର ଦରମା ଆଉ ଦଶଦିନ ପରେ ପାଇବ. ସେତେବେଳକୁ ମୋ ମନରେ କଣ ଯେ ଖୁସି ଥିଲା କହି ପାରିବିନି. ମୋ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଏବେ କହିବାକୁ ପଦେ ବି ମିଳିବନି. ଦୁଇଶ୍ରେଣୀର ପିଲାର ଟ୍ୟୁସନ୍ ଫିଜ୍ ଦୁଇହଜାର ଟଙ୍କା? ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ପାଞ୍ଚଶ ସାତଶ ଖଣ୍ଡେ ଦେବେ ବୋଲି. ମୁଁ ସେଇ ଟଙ୍କା ନିରବରେ ନେଇ ନିଜ ପକେଟରେ ରଖିଦେଲି.

ମୋ ଘୋଡ଼ାଗେହି ବୋଉ ଆଉ ରାଣ୍ଡୁଆ ମଉସାଙ୍କ ରାସଲୀଳା। Odia Sex Gapa


ଘର ଭିତରକୁ ଯାଉଥିଲି ସେ ଅଟକାଈ କହିଲେ, ଆଜି ଆମର ଗୋଟେ ପାର୍ଟି ଅଛି, ଆମେ ଟିକେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛୁ. ତମେ ବୁନାକୁ ପଢ଼େଇ ସାରି ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିବ. ଆମେ ଫେରିଲେ ଯିବ. ବାବୁ ଆଉ ମେଡମ୍ ଗାଡ଼ିରେ ବସି ଚାଲିଗଲେ. ମୋତେ ସେ ଦିନ ଆଉ କିଛି ପଢ଼େଇବାକୁ ମନ ନଥିଲା. ବୁନା ସହିତ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲି. ପ୍ରାୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ବେଳକୁ ମୁଁ ବସାକୁ ଫେରି ଆସେ ହେଲେ ସେଦିନ ସେମାନେ ବାହାରୁ ଆସୁ ଆସୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ଆଠଟା କରିଦେଲେ. ଯାହା ବି ହେଉ, ଦୁଇ ହଜାର ପକେଟରେ ଅଛି, ଏବେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଧନୀ ମନେ କରୁଥିଲି. ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ଜଣେଇଦେଲି.

ସେ ବାବୁ ଆଉ ମେଡମଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଶୀର୍ବାଦ କରୁଥିଲେ. ମାସକୁ ମାସ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଏଇ ହଜାରେ ଖଣ୍ଡେ ପଠାନ୍ତି, ଏବେ ଆଉ ପଠାଇବାକୁ ପଡ଼ିବନି ବୋଲି ଜଣେଇଦେଲି. ସେ ପଇସାରେ ବୋଉ ପାଇଁ ନୁଆ ଶାଢ଼ୀ ଖଣ୍ଡେ କିଣିଦେବ ବୋଲି କହିଲି. ମେସକୁ ଫେରିବା ପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନେ ମିଶି କୋଲଡ୍ରିଂ ପାର୍ଟି କରିଲୁ.


ପରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟ୍ୟୁସନ ଗଲାବେଳକୁ ବାବୁଙ୍କ ଗାଡ଼ିନଥିଲା. ମେଡମ୍ ବୈଠକରେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଗୋଡ଼ ଲମ୍ବେଇ ବସିଥିଲେ. ମୋତେ କହିଲେ ବସ ଟିଭି ଦେଖିବା. ଆଉ ଟ୍ୟୁସନ? ପଚାରିବା ପରେ କହିଲେ, ବୁନା ଆଉ ତା ବାପା ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ଫେରିବେ ଲେଟରେ. ମୁଁ କହିଲି ତା ହେଲେ ମୁଁ ଯାଉଛି. ସେ ମୋତେ ବସିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରି କହିଲେ, କାଲି ବୁନାକୁ ଜଗିଥିଲ ଆଜି ମୋତେ ଜଗିବନି? ମୁଁ କଣ କହିବି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି, ସେ ବସିବା ପାଇଁ କହି ଭିତରକୁ ଗଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ପ୍ଲେଟରେ ମିଠା ନେଇ ଆସି କହିଲେ ନିଅ ଖାଅ. ଚୁପଚାପ ସେଇଠି ବସି ମିଠା ଖାଇବା ବେଳେ ମୁଁ କଣେଇ କଣେଇ ମେଡମଙ୍କୁ ଦେଖୁଥାଏ. ସେ ବି ମୋତେ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି, ହଠାତ୍ ପଚାରିଲେ, କଣ ଏମିତି ଦେଖୁଛ? ମୁଁ ସାହାସ ଜୂଟେଇ କହିଲି ଆପଣ ଭାରି ସୁନ୍ଦର. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, କାହିଁ ତମର କେହି ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ସାଙ୍ଗ ନାହାନ୍ତି କି? ମୁଁ କହିଲି, ନା. ସେ ଆଁ କରି ଚାହିଁଲେ ଆଊ କହିଲେ ମିଛ କୁହନି. ମୁଁ କହିଲି, ନା ଏଇଠି ପାଠ ପଧିବା ପାଇଁ ବାପା ପଠେଇଛନ୍ତି. ଦିନରେ କଲେଜ ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମେସରେ ପାଠ ପଢିବା ପରେ ଆଉ ସମୟ କାହିଁ. ଆଉ ଏବେ ତ ଲକଡାଉନ୍ ହେଇଗଲା, କଲେଜ ବି ବନ୍ଦ.


ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲେ, ଆଛା କୁହ, ମୋର କଣ ତମକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି? ମୁଁ କହିଲି, ସବୁ କିଛି. ସେ ପୁଣି କହିଲେ, ସବୁ କିଛି ମାନେ? ମୁଁ କହିଲି ସବୁ. ସେ କହିଲେ, ଏମିତି ନାହିଁ, ମୋତେ ଖୋଲିକି କୁହ ତମକୁ କଣ ଭଲ ଲାଗୁଛି. ମୁଁ କହିଲି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର. ଆପଣ ବହୁତ ଗୋରୀ. ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଦୁଇଟା ଭାରି ସୁନ୍ଦର. ଆପଣ ପୁରା ହିରୋଇନ୍ ପରି ଦିଶୁଛନ୍ତି. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ସତରେ. ଆଉ କିଛି ଭଲ ଲାଗୁନି? ମୁଁ କଣ କହିବି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି ମୋ ଆଖି ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ଯାଇ ଅଟକି ଯାଉଥିଲା, ସେ ନିଜ ଛାତିକୁ ଚାହିଁଲେ ଆଉ ହସିଦେଇ ନିଜ ଦୁଧକୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଖେଇ ପଚାରିଲେ ଇଏ ବି ଭଲ ଲାଗୁଛି. ମୁଁ ଖାଲି ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦେଲି. ସେ ହସିଦେଲେ. ଆଉ ନିଜ ଜାଗାରୁ ଉଠି ବାହାର ବାରନ୍ଦାକୁ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିଲେ ଆଉ ଫେରି ଆସୁବା ବେଳେ କବାଟକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଯାଇ କହିଲେ, ମୋତେ ଟିକେ ଛୁଇଁକି ଦେଖୁନ. 

ରିନି ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଶାଳ ଦୁଗ୍ଧ – Odia Sex Story


ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି. କଣ କରିବି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି, ସେ ନିଜେ ମୋ ହାତରୁ ମିଠା ପ୍ଲେଟ୍ ନେଇ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ମୋ ହାତକୁ ନିଏ ନିଜ ଗାଲ ଉପରେ ଥୋଇ କହିଲେ ଛୁଇଁକି ଦେଖ. ତାଙ୍କ ଗାଲ ଭାରି ଚିକଣ ଲାଗୁଥିଲା. ହାତ ଉଠେଇବାଉ ମନ ନଥିଲା, ସେ ବି ମୋ ହାତକୁ ଧରିଥିଲେ. ଆଉ ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଗାଲରୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ନେଇ ନିଜ ବେକ ଆଉ ଦୁଧ ଉପରେ ନେଇ ଥୋଇଦେଲେ. ତାଙ୍କ ନାଇଟି ଭିତରୁ ଦୁଧ ଦୁଇଟାର କିଛି ଅଂଶ ଦିଶୁଥିଲା. ମୋ ହାତ ସେତେବେଳକୁ ଥରିଲାଣି. ମନରେ ଭୟ ବି ଥିଲା. ଯାହା ବି ହେଲେ ପୋଲିସ ଘର.


ସେ ମୋ ହାତଧରି ମୋତେ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରକୁ ନେଇଗଲେ ଆଉ ସେଇଠି ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଇ ମୋ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ମୁଁ ସ୍ଥିର ହୋଇ ଛୀଡ଼ା ହୋଇଥାଏ. ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ କଣ କରିବି. ସେ ଏତେ ସବୁ କରିବା ଭିତରେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲାଣି. କିଛି ସମୟ ସେ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ଓଠରେ ନିଜ ଓଠ ମିଶେଇ ଫିଲିମ୍ ଭଲିଆ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଗଲେ. ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି, ତାଣ୍କ ମୁହଁକୁ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ପାପୁଲିରେ ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚାପି ଚାପି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ପୁରା ମୋତେ କଲବଲ କରି ଦେଉଥିଲେ. ଚୁମା କରିବା କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ନାଇଟି ସେ ଖୋଲିଦେବା ପରେ ତାଣ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ସାମନାରେ ଥିଲା. ଗୋରା ଦେହରେ ସାମାନ୍ୟ ଝୁଲିଥିବା ବର୍ତୁଳାକାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋତେ ଲୋଭେଇ ଦେଉଥିଲା. ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ନିଜ ହାତରେ ଧରି ଦଲିବାକୁ ଲାଗିଥିଲି. ଏମିତି କରୁଥିଲା ସମୟରେ ସେ ମୋ ବେକକୁ ଚାପି ଚାପି ଓଦା କରିଦେଇ ମୋ ଛାତି ଆଉ ନିପଲକୁ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଗଲେ. ଆଉ ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲେ.


ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗରମ ହୋଇଥାଏ. ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ମୁଁ ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲି. ପେଣ୍ଟ୍ ତଳକୁ ଖସିଗଲା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିମନ୍ଥି ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥିଲି. କିଛି ସମୟ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠି ମାରିବା ପରେ ନିଜେ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲେ ଆଉ ନିଜ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଶାର କରିଲେ. ମୁଁ ବି ସେତେବେଳକୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥାଏ. ବାଣ୍ଡକୁ ନିଏ ବିଆରେ ଢୁକେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜୋରରେ ଧକ୍କାଟେ ଦେଲି, ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆରେ ପଶିଗଲା ଆଉ ତାପରେ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ନିଜ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘରେ ଚିପି ଧରିଲେ ଆଊ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ. ମୁଁ ବି ଜୋର୍ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇଥାଏ. ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ କାଟୁଥାଏ. ହେଲେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ମନା କରିବାକୁ ବଳ ବି ନଥାଏ. 

ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା – Part 1


ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଜୋର୍ କରି ଗେହିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଆଊ ମୁଁ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ତାଣ୍କ୍ ବିଆରୁ ରସ ଝରଝର ନିଗିଡ଼ି ପଡ଼ିଲା ଆଊ ସେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ. ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଜୋରରେ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଥିଲି. ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଅଳ୍ପ କିଛି ଧକ୍କା ମାରିବାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର୍ କରିଦେଲି. ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ମୁଁ ଅନ୍ୟରୁମକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଣିରେ ଧୋଇ ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିବା ବେଳକୁ ସେ ନିଜ ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ. ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ବହୁତ ଗେଲ କରିଲେ ଆଉ କହିଲେ, ଏବେ ମୋତେ ସବୁଦିନ ଏମିତି ଗେଲ କରିବ.


ଏହା ପରେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ ଗଲେ ବୁନାକୁ ଲେଖିବାକୁ ଦେଇ ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଯାଏ, କେବେ ସେ ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ନାଇଟି ଉଠେଇ ପଛରୁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଖଚ୍ ଖଚ୍ କରି ଓଦା କରିଦିଏ ତ କେବେ ଦୁଧ ଚାପି ଚାପି ଖାଏ.


ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି, ବାବୁ ନଥିଲେ. ବୁନାକୁ ପଢ଼ାଉଥିଲି, ମେଡମ ଘର ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ ଆଉ ଭିତରକୁ ଯାଉ ଯାଉ କହିଲେ, ବୁଲୁ ତମେ କେବେ ତଳେ ଚୁମା ଦେଇଛ? ମୁଁ ମନା କରିଲି, ସେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ ରୋଷେଇ ଘର ଥାକ ଉପରେ ଥୋଇ ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଛିଡ଼ା ହୋଇ କହିଲେ ତଳକୁ ଦେଖ. ମୁଁ ତଳକୁ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ମେଡମ୍ ବିଆ ଚାରିଖାପର ବାଳ ସବୁ ଚାଞ୍ଛି ଦେଇଛନ୍ତି. ମୋତେ କହିଲେ, ସେଇଠି ଚୁମା ଦେଇ ପାରିବ? ମୁଁ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନ କରି ନାଇଟିକୁ ଟେକିଦେଇ ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି. ସେ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ଭାବରେ ମାଃ ଆଃ ହୋଇ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଥାନ୍ତି. କିଛି ସମୟ ପରେ ବୁନା କଥା ମନେ ପଡ଼ିବାରୁ ମୁଁ ରହିଗଲି. ମେଡ଼ମ କହିଲେ, ଆଜି ବାବୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯାଇଛନ୍ତି. ରାତିରେ ଫେରିବେନି, ତମେ ଘରେ ରହିଯାଉନ? ମୁଁ ମନା କେମିତି କରିଥାଣ୍ତି?

ନାଇଟୀ ଟେକୀକି ଗେହିଲି – Odia Sex Story


ସେଦିନ ଶୀଘ୍ର ରୋଷେଇ ସାରିଦେଇ ସେ ବୁନାକୁ ଶୋଇଦେଲେ ଆଉ ଟିଭି ସାମନାରେ ସୋଫାରେ ନିଜର ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ଶୋଇଗଲେ ଆଊ ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ବିଆକୁ ଆଜି ତମେ ଏମିତି ଖାଇବ ଯେ ମୁଁ ଯେମିତି ଥାଉ ଥାଊ ବୋଲି କହିବି. ସେଇୟା ହେଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରି ଗେହିବା ଭଳି କରିଲି, ସେ ଖାଳି ଆହ୍ ଆହ୍ ହେଉଥାନ୍ତି, କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବିଆରେ ମହୁ ପକେଇ ମୋତେ ଚାଟିବା ପାଇଁ କହିଲେ. ମୁଁ ସେ ବି କରିଲି. ପାଖାପାହି ଘଣ୍ଟେ କାଳ ତାଙ୍କ ବିଆ ଖାଇବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଗେହିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଆଉ ସେଇ ରତିରେ ଦୁଇ ଥର ସେ ଗିହଣା ଖାଇଲେ. ବୈଠକ ଘର ସୋଫାରେ, ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ, ବାରଣ୍ଡାରେ ଆଉ ଶେଷରେ ଗାଧୁଆ ଘରେ ସେ ଭଲକରି ଚୋଦି ହେଲେ. 


ତା ପରେ ସେ ମୋତେ ମୋବାଇଲରେ ସେକ୍ସ୍ ଭିଡ଼ିଓ ଆଣିଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲେ ଆଉ ଯାହା ଦେଖୁଥିଲେ ସେ ସବୁ ଦେଖି ସେମିତି କରିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲେ. ଦୁଃଖର ବିଷୟ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଆସୁ ଆସୁ ଲକ୍ ଡାଊନ୍ ହଟିଗଲା ଆଉ ମେଡମ୍ ବଦଳି ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ. କିନ୍ତୁ ନୂଆ ବାବୁ ଯିଏ ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଟ୍ୟୁସନ ଦାୟିତ୍ବ ମୋତେ ଦେଇଗଲେ. ନୁଆ ମେଡମ୍ ପୂର୍ବ ମେଡମଙ୍କ ଭଳି ସେକ୍ସି ନଥିଲେ ବି ଭଲ ଫିଗରବାଲି ଥିଲେ. କିନ୍ତୁ ସେଟିଂ ହେଇପାରିଲାନି. ଚେଷ୍ଟା ଚାଲିଛି, ଯଦି ହୋଇଗଲା, ନୁଆ କାହାଣୀ ଆସିବ.

Related Stories

4.7 3 votes
Article Rating
4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sanjib
Sanjib
4 months ago

ଭାଉଜ କି ଟୋକି ଯାହାର ସେକ୍ସ ମଜା ନେବାର ଅଛି 8763301028 ରେ whatsapp କର । 100% safe।

Honey
Honey
4 months ago
Reply to  Sanjib

jhia Bhauja aunty jie katha heba Pai chanhucha msg Kara wp-9692622325

Rabi
Rabi
4 months ago

bhauja ya jhia jadi sex pain interset ta whatsapp re msg kara 7381920576 100% safe and secure

Honey
Honey
4 months ago

Bhauja aunty jhia jie sex chat Pai chanhucha msg Kara wp-9692622325

ଦିଲୀପ
ଦିଲୀପ
4 months ago

ଦିଲୀପ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: