Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ନଡ଼ା ଭାଡ଼ି ତଳେ ଖୁବ୍ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଅତିପ୍ରିୟ ଶୋଭନ ପୂର୍ବ ଦୁଇଟି କାହାଣୀକୁ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ୍ ଉପଭୋଗ କରିଥିବେ ବୋଲି ମୋର ଆଶା । ମୁଁ ଆଶା କରେ ମୋ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢ଼ି ପୁଅମାନେ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ ଆଉ ଝିଅମାନେ ବିଆରୁ ରସ ବାହାର କରନ୍ତୁ। ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିବା ।

       ସେଦିନ ରାତିରେ ଲିଜା ଭାଉଜକୁ ବିଆର ଆଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବା ପରେ ସକାଳ ପାହିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲି । ସକାଳେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ବଡ଼ମାଆ କହିଲେ ତୁ ଆମ ଘରେ ଆଜି ଗାଧେଇକି ଖିଆପିଆ କରେ। ମୁଁ କହିଲି କି ବଡ଼ ମାଆ ମୁଁ ଆଜି ପଳେଇଯିବି ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସହ, ଭାଊଜ ସେଇ କଥା ଶୁଣି ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ଆଉ ବଡ ମାଆ କହିଲେ ହଉ ତୁ ଏବେ ଗାଧେଇକି ଖାଇଦେ ତାପରେ ଯିବୁ । ମୁଁ ହଉ କହିଲି , ସେ ସେଠୁ ବାରିଆଡକୁ ଚାଲିଗଲେ। ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଚାଲି ଗଲି ଦେଖିଲି ମୋ ସେକ୍ସି ଲିଜା ଭାଉଜ ମନ ଦୁଃଖରେ ବସିଛନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇକି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଏବଂ ଗେଲ କରିକି କହିଲି ମୋ ଧନ କାହିଁକି ମନ ଦୁଃଖରେ ବସିଛି ?  ଲିଜା ଭାଉଜ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲେ
ଲିଜା  – ତମେ କାହିଁକି ମୋତେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଉଛ ?
ମୁଁ – ଓଃ ଏଇ କଥା ପାଇଁ ମୋ ଧନର ମନ ଦୁଃଖ ।
ଲିଜା – ଛାଡ଼ ମୁଁ ତୁମ ସହ କଥା ହେବିନି
ମୁଁ – ଲିଜା ମୋ ଧନ ତମେ ଏମିତି ରାଗିଲେ କଣ ଠିକ୍ ହେବ ?
ଲିଜା – ତ ଆଉ କେମିତି ହେବ ? ତମେ ଗଲା ପରେ ମୋ
           ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ ?
ମୁଁ – ହଉ ମୁଁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଦେଖିକି ଆସିକି ତୁମକୁ ଗେହି
        ଦେଇକି ଯାଉଥିବି ।
ଲିଜା – ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ତାହେଲେ ସୁବିଧା ଦେଖିକି ତୁମେ ସନ୍ଧ୍ୟା
           ବେଳେ ନଦୀ ପାଖକୁ ଆସୁଥିବ ହେଲା
ମୁଁ – ହଉ ଆସିବି ମୋ ଧନ ।

         ଏବେ ମୁଁ ଚାରିଆଡ଼େ ଅନେଇଲି ଦେଖିଲି କେହି ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ କେହି ନଥିଲେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରୁମର କବାଟକୁ ଭିତର ପଟୁ ଲକ୍ କରିଦେଲି ଓ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇଲି ଓ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇଲି । ଭାଉଜ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ବାରଣ କରୁଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା କିଛି ନଶୁଣି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରେ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ଶୋଭନ କିଏ କାଳେ ଆସିଯିବ ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦିଅ ନହେଲେ ମୁଁ ଆଜି ଦିନଯାକ ଅତୃପ୍ତ ହେଇକି ରହିଥିବି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଜି ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ମୋତେ ଟିକେ ତ ହେଲେ ଗେହିବାକୁ ଦିଅ । କିଏ ଜାଣେ ଆଉ କେତେବେଳେ ସୁବିଧା ମିଳିବ । ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ମୋ ଆଡ଼କୁ ପଛ କରେଇଲି ଓ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀକୁ ଅଣ୍ଟା ଉପରକୁ ଟେକିଦେଲି ଆଉ ବିଆକୁ ପଛ ପାଖରୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି 2 ରୁ 3 ମିନିଟ୍ ଚାଟିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲା ।

ନାଇଟୀ ବସ ରେ ଚିପା ଚିପି – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

         ମୁଁ ଆଉ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା ନକରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ତଳକୁ କଲି ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଉପରେ ଘଷିଲି ଓ ପୁରେଇଲି 5 ମିନିଟ୍ ଏପରି ଗେହିବା ପରେ ଉନ୍ମାଦନାରେ ମୋ ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଉଥାଏ । ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ଉଃ ଆଃ ହେଇକି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଅବାଜ୍ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ସେ ସେକ୍ସି ଉଃ ଆଃ ଆବଜ୍ ଶୁଣି ମୋ ଗେହିବାର ଗତି ବଢ଼ି ଯାଉଥିଲା । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଅଧିକ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ଠିକ୍ ସେହି ସମୟରେ କିଏ ଗୋଟେ ବାହାର ପାଖରୁ କବାଟକୁ ବଡେଇଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ କହୁଥିଲି ନା ଯାହା ହେଲେବି disturb ହେବ ବୋଲି । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଆଉ କଣ କରିଥାନ୍ତି ମୁଁ ତ ଜମା control କରି ପାରୁନି ତୁମ ଔଧତ୍ୟ ଯୌବନ କୁ ଦେଖି । ସେଇଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ବେଡ୍ ତଳକୁ ପଶିଯାଓ ମୁଁ ନକହିବା ଯାୟେଁ ଆସିବନି । ସେଇଠୁ ଭାଉଜ କବାଟ ଖୋଲିକି ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରୁ କିଏ ଗୋଟେ ଝିଅଟେ ଆସିଥିଲା ଶାଢ଼ୀ ନେବା ପାଇଁ । ଭାଉଜ ସେ ଝିଅକୁ ସେଇଠୁ ବିଦା କରୀକି ମୋତେ ଡାକିଲେ ମୁଁ ଆସିଲି ପୁଣି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି 10 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ଜୁଆର ଆସିଗଲା । ପୁଣି ଆଉ 5 ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ବୀର୍ଯ କୁ ଛାଡି ଦେଲି ।

          ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କାନିରେ ସେଇଠୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୋଛିଦେଲେ ମୁଁ ତାପରେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଲି ଭାଊଜ ମୋତେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ବିଦାୟ ଦେଲେ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ମୋ ଘରକୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ପଳେଇ ଆସିଲି । ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଗପୁଥିଲି ଓ ଭିଡ଼ିଓ କଲରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ମୁଠି ମାରୁଥିଲି ଓ ସେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ପାଣି ବାହାର କରୁଥିଲେ । ଦିନେ ଭାଊଜ ମୋତେ କହିଲେ ଶୋଭନ ମୁଁ ଆଜି ମୋ ମାଉସୀ ଘର ଗାଁକୁ ଆସିଛି ଆଉ ରାତିରେବି ରହୁଛି ତୁମେ ଆସ । ମୁଁ ଶୁଣିକି ମୋ ଖୁସି ଆଉ କହିଲେ ନସରେ କାହିଁକି ନା ଆମ ଘରଠୁ 5 km ହଉଛି ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ଘର ଗାଁ । ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଯାଜପୁର ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି ବାହାରି ଗଲି ଆଉ ଚାଲିଲି ଲିଜା  ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିବାକ ବୋଉ ପଚାରିଲା କେମିତି ଯିବୁ ମୁଁ କହିଲି ବସ ରେ ପଳେଇବି। ମୁଁ ଘରୁ ଚାଲି ଚାଲି ବାହାରିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଶାନ୍ତ ର ସାଇକଲ ଧରି ବାହାରିଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଚାରିଲେ ଆରେ ରାତିରେ କୁଆଡେ ଯିବ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଡାକିଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ଘରେ ଆଜି ଅଛନ୍ତି ତ। ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲେ ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଆଜି ରାତି ଲିଜା ବେଧେଇକୁ ଗଡ଼େଇ ତଡେଇ କି ଗୀହ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ମାରିଦିଅ ଆଜି । ଠିକ୍ ରାତି 9.30 ବେଳେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ମାଉସୀ ଘର ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରେ ସାଇକଲ କୁ ତାଲା ପକାଇ ଗୋଟେ ବୁଦା ମୂଳେ ଲୁଚେଇ ଦେଲି । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭାବୁଥଲି ଶଳା ମଣିଷ ପର ନାରୀ ପିରତି କରିବ ବୋଲି କଣ କଣ କରିବାକୁ ପଡୁଛି । ଆଉ ଚାଲି ଚାଲି ବାହାରିଲି ଭାଉଜଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ଘର ବଗିଚା ଆଡ଼କୁ । ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭିଡ଼ି ପକେଇଲେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି । ଲିଜା ଭାଉଜ ଗୋଟେ ଡୋରି ୱାଲା ନାଇଟୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଆଉ ଏତେ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ଯେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ନହେଲା ଭଳି ଅବସ୍ଥା । ଭାଊଜ କହିଲେ ଚାଲ ସେ ନଡ଼ା ଭାଡ଼ି ତଳକୁ ଯିବା ସେଇଠି କେହି ଦେଖିବେନି । ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଏଇଆଡେ ଆସିଲେ ଝିଅ ଯଦି ଉଠି ପଡ଼ିବ ଆଉ କାନ୍ଦିବ । ଭାଉଜ କହିଲେ କିଛି ଚିନ୍ତା କରନି ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ ତାକୁ ଜଗିଛି । ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଆରେ ସେ ଜାଣିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ତ ? ସେ କହିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ସେ ସବୁ ଜାଣିଛି କାହା ପାଖରେ ସେ କିଛି ବି କହିବନି ମୁଁ ତାକୁ help କରେ ଆଉ ସେ ମୋତେ help କରେ ।

Bia ra sugandha – Odia Sex Kahani

         ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଆସ ଆଉ ରହି ହେଉନାହିଁ ତମ ବିଆରେ ପଶିବାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଅଥୟ । ସେଇଠୁ ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ନଡ଼ା ଭାଡ଼ି ଭିତରକୁ ପଶିଲୁ ଦେଖିଲି ସେ ଜାଗା ପୁରା ସଫା ସୁତୁରା ଅଛି ଆଉ ଗୋଟେ ଖଟ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିଛି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏଇ ଖଟ ବି ଏଇଠି ରେଡି କରିଛ କି । ସେ କହିଲେ ଏଇ ଖଟ ସବୁଦିନ ଏଇଠି ପଡ଼ିଥାଏ ସେ ଆମ ଭଉଣୀ ର boy friend ଏଇଠି ତାକୁ ଗିହେ । ମୁଁ କହିଲି ସେ ବି ତାହେଲେ ଗୀହା ଖାଇବାରେ ପୋଖତ । ଭାଉଜ କହିଲେ ତାକୁ ଗେହିବ କି ? ମୁଁ କହିଲି ହିଁ setting କରେଇ ଦିଅ । ସେ ସେଇଠୁ କହିଲେ ହଉ କରେଇ ଦେବା । ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବେଶୀ କଥା କହିବାକୁ ନଦେଇ ତାଙ୍କ ଓଠ ସହ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଦେଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ସେହି ରସିଲା ଓଠକୁ ମୁଁ ଏକଦମ୍ ଚୋଷି ଚାଲିଲି ତାଙ୍କ ପାଟିର ଲାଳକୁ ପିଇଗଲି  । ଭାଉଜଙ୍କୁ ଲିପ୍ କିସ୍ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦଳି ଚାଲିଲି । ଭାଉଜ ଏବେ ମୋ ସାର୍ଟ ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ଖୋଲି ଚାଲିଲେ ଆଉ ଏବେ ଚଡି ଓ ଗଞ୍ଜିକୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିକି ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ନାଇଟିର ଡୋରିକୁ ଖୋଲିଲି ଭାଉଜ ଭିତରେ କିଛି ବି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିପିଲି । ଭାଉଜ ପୁରା uhhhh ahhhhhhh ହେଉଥିଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ହଲାଉ ଥିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସେଇ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇଦେଲି ଆଉ ଲିପ୍ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ୍ ଲିପ୍ କିସ୍ କରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରକୁ ନଜର ପକେଇଲି ଓଃ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ କଣ ଦେଖା ନଯାଉ ଥାଏ ପୁରା ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୂଧ । ସେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ହାତରେ ଧରି ହଲାବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ପୁଣି ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖୁବ୍ ଚୁଚୁମିଲି ।

            ମୁଁ ଏବେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ହାତ ଦୁଇଟିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ କାଖ ସନ୍ଧିକୁ ଦେଖିଲି ଆରେ ଏ କଣ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ କାଖ ସନ୍ଧି ବାଳ ଜମା ସେଭ୍ କରିନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ କାଖ ସନ୍ଧିରେ ବାଳ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଗୋଟେ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ଝାଳୁଆ ଗନ୍ଧ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ତିଳେ ମାତ୍ର ସମୟ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ କାଖ ସନ୍ଧୀକୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି ଓ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜଙ୍କ କାଖ ସନ୍ଧି ଚାଟିବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଓ ଲୁଣିଆ ଲୁଣିଆ ଲାଗୁଥାଏ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଭାଉଜଙ୍କ କାଖ ସନ୍ଧି ଚାଟିବା ପରେ ଏବେ ନାଭି ଉପରକୁ ଆସିଲି  । ଓଃ ସାଙ୍ଗମାନେ କଣ କହିବି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ସେ ଗଭୀର ନାଭି ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଭାଉଜଙ୍କ ନାଭିକୁ କିସ୍ କଲି ଆଉ ବହୁତ୍ ଚାଟିଲି ଭାଉଜ ପୁରା ମଦ୍ହୋସହେଇଯାଉ ଥାଆନ୍ତି । ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆକୁ ଆସିଲି ଭାଉଜ ବିଆକୁ କ୍ଲିନ୍ ସେଭ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ଭାଉଜ ଏଇ କଣ ଆଜିବି ସେଭ୍ କରିଛ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଆଜି ଆସିବ ବୋଲି ମୁଁ ସେଭ୍ କରିଦେଲି । ସତରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଫୁଲିକି ପାଉଁରୁଟି ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଵିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବିଆକୁ ଖୁବ୍ ଚାଟିଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆକୁ ମୋ ଜିଭରେ ଗେହିଲି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଭାଉଜଙ୍କ ଵିଆ ଚାଟିବାକୁ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ଉଃ ଆଃ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି । ଭାଉଜ ଏବେ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ , ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରୁ ବାହାରି ଥିବା ସବୁ ପାଣି ମୁଁ ଅମୃତ ଭଳି ପିଇଗଲି । ଏବେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ 69 ପୋଜ କୁ ଆସିଲୁ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇଲି ଆଉ ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଲେ । ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମୁ ଥାଆନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଚାଟୁଥାଏ । ସେହି ସମୟରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ଭାଉଜ ସବୁ ବୀର୍ଯକୁ ପିଇଗଲେ ।

ପୋଖରୀ ପଛ ପଟେ ଭାଉଜ କୁ ଗେହିଲି

             ଭାଉଜ କହିଲେ ଶୋଭନ ଆଉ କେତେ ଚାଟିବ ବେଶୀ ଚାଟିଲେ ମୋ ଗଲୁ ବଢ଼ି ଯାଉଛି ଥରେ ଗଲୁ ମାରିଦିଅ । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲି ଆଉ ଡଗି ପୋଜ୍ ରେ ରଖିଲି । ତାପରେ ପଛ ପାଖରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଭାଉଜଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବିଆ ଲାଳୁଆ ଥିବା ହେତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ପଶିବାକୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା ନାହି । ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ପଛ ପାଖରୁ ଧମାଧମ୍ ଗେହୁଥାଏ 5 ମିନିଟ୍ ପରେ ଭାଉଜ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତଥାପି ବି ମୁଁ ଗେହୁଥାଏ ବିଆରୁ ବିଆ ରସ ବାହାରି ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା ଆଉ 10 ମିନିଟ୍ ଗେହିଁଲା ପରେ ପୁଣି ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି ଲିଜା ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ ବିଆ ଭିତରେ କେତେ ପାଣି ରଖିଛ ଅନବରତ ପାଣି ବାହାରୁଛି ଧନ୍ୟ ତୁମ ବିଆ ଏଇ ବିଆରେ ଗେହିଁକି ମୋ ଜୀବନ ଧନ୍ୟ ହେଇଗଲା । ସେ କହିଲେ ଯାହା ହେଉ ତମେ ମୋ ବିଆରୁ ଏତେ ସାରା ପାଣି ବାହାର କରି ପାରୁଛ ତୁମ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହଁଣା ଖାଇକି ମୋ ବିଆ ଧନ୍ୟ ହେଇଗଲା । ମୋର ଆଗରୁ ଥରେ ବାହାରି ଯାଇ ଥିବାରୁ ଏବେ ଆଉ ଶୀଘ୍ର ବାହାରିବ ନାହିଁ କଣ କରିବି ତମେ ତ ଓର୍ଗଜମ ପାଇଗଲ ମୁଁ କଣ କରିବି । ଲିଜା ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗିହଁ ମୁଁ କଣ ମନା କଲି ମୋତେ ଗିହନି ବୋଲି ନା ଗେହିଁଲେ ମୋ ବିଆ ସରି ଯାଉଛି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ok ଧନ କହି ଲେଉଟାଇ ଦେଲି ଆଉ ପୁଣି ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ବିଆ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ପୁଣି ବିଆ ପାଣି ସବୁ ବାହାରି ଗଲା ଆଉ ସବୁ ବିଆ ରସ ମୋ ମୁହଁରେ , ପାଟିରେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ସେ ପାଣି ସବୁ ଚାଟି ଦେଲି ।

            ଏଥର ଭାଉଜ ମା ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ଚୁଚୁମିଲେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଚୁଟିକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ପାଟି ଭିତରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଉଥାଏ ତଥାପି ମୁଁ ଅଣଦେଖା କରି ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହି ଚାଳୁଥିଲି ଆଉ ଭାଉଜ ଅନାନିସ୍ୱାସି ହୋଇ ପ୍ରାଣ ବିକଳରେ ପାଟିରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ। ଟିକେ ନୀରବ ରହିବା ପରେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ କହିଲେ ଏମିତି କଣ ପଶୁ ଭଳି କିଏ ଗିହେ ଯଦି ମୁଁ ମରିଯାଇ ଥାଆନ୍ତି । ମୁଁ ପଚାରିଲି ହଉ ଧନ ଆଉ କେବେ ଏମିତି ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ଗେହିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ବହୁତ କିସ୍ କରି ପକେଇଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି ଆଉ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମାଡ଼ିଦେଲେ ଆଉ ଗେହି ହେଲେ ଯାହାହେଉ ମୋତେ ଟିକେ ବିଶ୍ରାମ ମିଳିଲା । ଭାଉଜ ଏବେ ମୋ ଉପରେ ଉଠ ବସ ହେଇକି ଗେହି ହେଉ ଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦଳୁଥାଏ । ଏମିତି ବହୁତ ସମୟ ଗେହି ହେବା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କର ବିଆରୁ ପୁଣି ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ଶୋଭନ ମୁଁ ଆଉ ପାରିବିନି ମୁଁ ଶୋଇ ପଡୁଛି ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ିକି ଗିହ । ମୁଁ କହିଲି ତୁମର କଣ ହେଇଛି ତୁମର ବିଆରୁ ଆଜି କାହିଁକି ଏତେ ପାଣି ବାହାରୁଛି । ସେ କହିଲେ କିଛି ବି ପଚାରନି କେବଳ ଗେହି ଚାଲ ।

ଭୂତୁନି ସହ ପ୍ରେମ କଥା

           ମୁଁ ଏବେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଶୁଏଇ ଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଫାଡ଼ି ଵିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଆଜି ବି ସବୁ ବୀର୍ଯ ତୁମ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିବି କି ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ sure । ମୁଁ ସେଇଠୁ ପଚାରିଲି ମୋ ଠାରୁ  ପିଲା ରଖିବା ଚକ୍କର୍ ରେ ତୁମେ ନାହଁ ତ ? ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ନା ନା ମୁଁ pills ଖାଉଛି । ଆଛା ଯଦି ତୁମ ଔରସରୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ଗର୍ଭ ରଖେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି କି ତୁମର ?? ମୁଁ କହିଲି ଅସୁବିଧା କିଛି ନାହିଁ ଯେ ହେଲେ ପିଲାଟା ଯଦି ମୋ ଭଳି ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ମୁଁ ବଦନାମ୍ ଆଉ ତମେ ବି ବଦନାମ୍। ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ହଁ ତ ମୁଁ କେଡେ ବୋକି ଟା । ମୁଁ କହିଲି ମନ ତ କେବଳ ଗିହାଗେହି ରେ ଆଉ କୋଉଥିରେ ମନ ଥିଲେ ସିନା ? ଭାଉଜ ସେଇଠୁ କହିଲେ ଓଃ ତମ ମନ କାହିଁ ଗିହାଗେହି ରେ ଅଛି କି , ଯେତେବେଳେ ଭେଟ ହେଲେ ମୋତେ କବାଟ କୋଣକୁ ଭିଡ଼ି ନେଇ ଲୁଗା ଟେକିକି ଷ୍ଟ୍ରୋକ ପରେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଚାଲୁଛ ଆଉ କଥା ବେଶି କହୁଛ । ସେଇଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଛାଡ଼ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ଆଗେ ବାହାର କର । ସେ ଦୁଇ ଗୋଡ଼ ମେଲେଇକି ବିଆ ଉପରକୁ ଦେଖେଇଲେ ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇଲି ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ନାଦିବାରେ ଲାଗିଲି  । ପାଖାପାଖି 10 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ଏକା ସଙ୍ଗେ ଝଡିଗଲୁ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠିଲି ମୋବାଇଲ୍ ଦେଖିଲି  ସେତେବେଳକୁ ରାତି 12.30 ହୋଇଥାଏ । ଭାଉଜ କହିଲେ କଣ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ ନିଦ ଆସୁନି କି ସେ କହିଲେ ତୁମେ ମୋ ପାଖରେ ଥିଲେ ମୋତେ ନିଦ ଆସେନି । ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ରାଉଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ କରିବା କି ? ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ କଣ ମନା କଲି । ମୁଁ କହିଲି ଏଥର ବିଆରେ ନାହିଁ ଗାଣ୍ଡିରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି। ମୁଁ କହିଲି ରୁହ 1 ଟା ବଜିଯାଉ ଆରମ୍ଭ କରିବା । ସେଇଠୁ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ତୁମ ଭଉଣୀ ଲିପି ଚେତା ଥିବ ନା ସେ କହିଲେ ହଁ ସେ ଚେତା ଅଛି ମୁଁ କହିଲି ତାକୁ ବି ଡାକନ୍ତନି । ଭାଉଜ କହିଲେ ସେ ବେଧେଇ ପଳେଇ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତାକୁ କରିବନି ତୁମେ କେବଳ ମୋର ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଉ କାହା ସହ କରିବାକୁ ଦେବିନି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଆରେ ଏ ତାହେଲେ ମୋତେ ତା ଭଉଣୀ ସହ କରେଇ ଦେବନି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଚିନ୍ତା କଲି ହଉ ରହ ବେଧେଇ ମାଇକିନା । ଏତିକି କହି ସେ କହିଲେ ତୁମେ ରୁହ ମୁଁ ଟିକେ ମୂତିକି ଆସେ ସେଇଠୁ ଆମେ ପୁଣି ହେବା । ସେ ଗଲାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ Mobile ଖୋଲି ଲିପି ର ନମ୍ବର ଆଣିଲି ଭାରି ।

          ଏବେ ଭାଉଜ ମୁତିକି ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଚାଲ ଆରମ୍ଭ କରିବା ହେଲେ ନା ଆମ ପାଖରେ କିଛି lubricant ଥିଲା ମୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିଗଲି କେମିତି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି ମୁଁ ସେଇଠୁ କହିଲି ଲିପିକୁ କୁହ ସେ ଝରକା ବାଟରେ vesline କିମ୍ୱା କଣ ତେଲ ଦେବ ଭାଉଜ ଲିପୀକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ଯାଇକି ସେଇଟା ଅଣ ସେ ତା ରୁମରୁ ଝରକା ବାଟେ ଗୋଟେ vesline ମୋତେ ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ସାଙ୍ଗ ତମେ ପରା ଭଲ ଖେଳ କରୁଛ କଣ ଏଯାଏଁ start କରିନ । ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ରାଉଣ୍ଡ ସରିଗଲାନି ଏବେ second ରାଉଣ୍ଡ । ଓଃ ତାହଲେ ଭଲ ଖେଳ କରୁଛ ଆଉ । ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଆସୁନ ସେ କହିଲେ ମୁଁ କଣ ଯିବି ଥାଉ ମୁଁ ତାକୁ ତା ମୋବାଇଲ୍ ମାଗିକି ମୋ number ଦେଇଦେଲି ଆଉ କହିଲି ସକାଳେ ମେସେଜ କର ଆଉ ପଳେଇ ଆସିଲି । ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ doggy pose ରେ ଗାଣ୍ଡିକି ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ଅଛନ୍ତି ମୋତେ ତାଙ୍କ କଳା ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧି ଦେଖି ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଗାଣ୍ଡିରେ ପାଟି ଲଗେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ vesline ଲଗେଇଲି ଓ 2 ଟି ଆଙ୍ଗୁଠି ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ବୁଲେଇଲି ମଧ୍ୟ ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ vesline ଲଗେଇଲି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗଲେଇଲି । ପ୍ରଥମେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପେଲିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଗେହିଲି ନନଷ୍ଟପ୍ 30 ମିନିଟ୍ ବିଭିନ୍ନ ପୋକ୍ ରେ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇଗଲା ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି ଆଉ ପୋଛା ପୋଛି ହୋଇ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଟିକେ ବିଶ୍ରାମ ନେଲି । ଆଉ ଫେରିବାକୁ ବାହାରିଲି ସେତେବଳକୁ ରାତି 2ଟା ବଜିଥାଏ ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋତେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ ଲିପ୍ କିସ୍ କଲେ ମୁଁ ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଲି ମୁଁ କହିଲି ଲିଜା ତୁମେ ଲିପି କୁ ଫୋନ୍ କର ଆଉ ଘର ଭିତରେ ପସିଯାଅ ତାପରେ ମୁଁ ଯିବି ।

          ଭାଉଜ ଘର ଭିତରେ ପଶିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଘରର ପାଚେରୀ ଡେଇଁଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ଘରୁ କିଏ ଗୋଟେ ଲୋକ ବୋଧେ ବାହାରକୁ ପରିଶ୍ରା ଯିବା ପାଇଁ ଉଠିଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଦେଖିନେଲା । ମୁଁ ତ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ଲଗେଇଥିଲି ଆଉ cap ପିନ୍ଧିଥିଲି ସେଇଥିପାଇଁ ବୋଧେ ଜାଣିପାରିଲା ନାହିଁ କିଏ କିଏ ବୋଲି ବହୁତ୍ ଜୋରରେ ଆବାଜ୍ କଲା ମୁଁ ସେ ଜାଗାରୁ ଜୋରରେ ଦୌଡିଲି ଆଉ ପଛକୁ ଅନାଇ ଦେଖିଲି ସେ ଲୋକ ଗୋଟେ ବାଡି ଧରି ମୋତେ ଦୌଡାଉଛି ମୁଁ  ଦେଖିଲି ରାସ୍ତା side ଜଙ୍ଗଲ ରେ ପୁରା ଅନ୍ଧାର ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସେଇ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଲୁଚିଗଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ସେ ଆଗକୁ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଗଲା ମୁଁ ପୁଣି ପଛକୁ ଫେରି ମୋ ସାଇକଲକୁ ବୁଦା ଭିତରୁ ବାହାର କଲି  ଓ ବାହାରିଲି ମୋ ସାର୍ଟ କୁ ଓଲୋଟେଇକି ପିନ୍ଧିଲି ଓ ମାସ୍କ୍ cap ସବୁ ଖୋଲଦେଲି ଗଲାବେଳେ ପୁଣି ସେ ଲୋକକୁ ଭେଟିଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଚିହ୍ନି ପାରିଲାନି ମୁଁ ସକାଳ 4ଟା ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ରୁମ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଯାହାହେଉ ସେଦିନର ଗିହାଁଗିହିଁ ଜୀବନର ଗୋଟେ ଅଭୁଲା ସ୍ମୃତି ହୋଇ ରହିଗଲା ।

ରୀନା ଆଉ ମିନା ର ଲେସବିଆନ କାହାଣୀ

         ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ ଆପଣମାନେ କେହି ମୋ ଷ୍ଟୋରି ରେ comment କରୁନାହଁ । Comment ଟିକେ କର ନହେଲେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ story share କରିବିନି । ଆଛା ସାଙ୍ଗ ମାନେ କହିଲ ଦେଖି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ଗେହିବାଟା ଭଲ ଲାଗିଲା ନା ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବାଟା ?? Next part ରେ କହିବି କେମିତି ଅମେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମିଶିକି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁଲୁ ।       
                                                  ଧନ୍ୟବାଦ

Odia Sex Stories

Ama telegram channel ku subscribe kariba panee ethare click kara…. click here

Related Stories

5 1 vote
Article Rating
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Deepak
1 month ago

Bhai mast heichi story ta

Deepak
1 month ago

Lipira number take dia bhai please mo whatsapp number 7894688744 re

Satyabrata Panda
Satyabrata Panda
1 month ago

Nice stories Brother
Mote bhauja ra Gandi Genhiba part ta besi majaa lagila.
Next part ra 3 some story paain wait karuchi.
Jaldi post kariba.
You can contact me on [email protected] for sharing personal experiences.

Pikun
Pikun
1 month ago

Boy from Chandikhol
Message me girls on my id drx_pikun

Raj
Raj
1 month ago

Liza bhauja biare

Abhi
Abhi
1 month ago

Rojalina tm bia au gandi chatibi..tm kakha sandhi ku v chatibi..plz contact me on [email protected]

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: