Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଲିଲିର ମାଉସୀକୁ ପଟେଇ ଫଟେଇଲି

ନୁଆ ମାଆ ଆଉ ଲିଲି ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପରେ ମୋତେ ନିଶା ଲାଗିଗଲା. ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ବି ମୋତେ ଖାଳି ସେକ୍ସ୍ କଥା ହିଁ ମନରେ ଆସିଲା. ଦିନେ ସକାଳୁ ଉଠି ବସି ବହି ପଢୁଥିଲି, ଲିଲି ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲା, ତା ମୋବାଇଲ୍ ଆଣି, ତା ମାଉସୀଙ୍କ ନମ୍ବର ବାହାର କରି ମୋ ମୋବାଇଲରେ ରଖିଦେଲି. ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ଘରୁ ବାହାରି ଆସି, ମାଉସୀକୁ ଫୋନ୍ କରିଲି. ସେ ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ମୋତେ ଚିହ୍ନି ପକେଇଲେ ଆଉ ପଚାରିଲେ, କଲେଜ ଆଡେ ଯାଉଛ କି? ଘରକୁ ଆସୁନ? ମଉସା ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ. ଘରେ ଏକା ଏକା ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଛି. ମୋତେ ମଉକା ମିଳିଗଲା. ଘରେ ନୂଆ ମାଆକୁ କହିଲି, ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଉଛି, ସେଇଠୁ କଲେଜ୍ ଯିବି. ଫେରିବା ବେଳକୁ ଡେରି ହେବ. ସେ ହଉ କହିଲା ପରେ ସିଧା ଯାଇ ମଉସୀ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି.

ସେ ମୋ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ. ଘର ଭିତରକୁ ଡାକି ନେଲେ. ଘର ସାମାନ୍ୟ ଦିଶୁଥିଲା. ବେଶୀ ଜିନିଷପତ୍ର ନଥିଲା. ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଖଟ ପଡିଥିଲା ଆଉ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ରୋଷେଇ ସାମାନ ଥିଲା. ସାନ ଟିଭିଟିଏ ଥିଲା. ମୋତେ ଖଟ ଉପରେ ବସିବାକୁ କହି ସେ ମୋ ପାଇଁ ପାଣି ନେଇ ଆସିଲେ ଆଊ ମୋ ପାଖରେ ବସି ଏଣୁତେଣୁ ଗପି ଗପି କହିଲେ, ତମ ନୁଆ ମାଆ କେମିତି ଲାଗୁଛି? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡପୋତି ଦେଇ ଭାବୁଥିଲି, ଗେହିବି କେମିତି? ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ମୋତେ ନିରେଖି ଚାହିଁ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ନାନୀ କହୁଥିଲା ତମେ ଭଲ ଖେଳ କରୁଛ? ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି.

Sexkatha – ମାଉସ ଝିଅ ଭଉଣୀ କୁ ପେଲିଲି

ସେ ମୋ ଗାଲକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣି କହିଲେ, କେତେଥର ଖେଳ କଲଣି? ମଜା ପାଇଛ ? ମୁଁ ହସିଦେଲି. ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଦୁଇହାତରେ ଧରି ମୋତେ ଚାହିଁଲେ ଆଉ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମାଟିଏ ଦେଲେ. ମୁଁ ବି ଅନେକ ସମୟ ହେଲା ଭଦ୍ର ପିଲା ପରି ବସିଥିଲି, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି ଆଊ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ବି ହସିଦେଇ ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ଓଃ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ପରସ୍ପରର ଲାଳକୁ ଚାଖିବାକୁ ଲାଗିଗଲୁ. ସେ ମୋ ଗାଲ ଓ ବେକକୁ ଚୁମା ଦେଉ ଦ୍ଦେଉ ଚାପି ପକାଉଥିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଠିକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ବେକକୁ ଚୁମା ଦେବାପରେ ସେ ଆଃ ବୋଲି କହିଲେ.

କିଛି ସମୟ ଚୁମାଚାଟି ଚାଲିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ୍ ହାତ ଧରି ଠିଆ କରିଦେଲି ଆଉ ସେ ପିଣ୍ଢିଥିବା ନାଇଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲି. ଏବେ ସେ ମୋ ସାମନାରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ. ନା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ନା ପେଣ୍ଟି. ତାକ୍ନ ଦୁଧଦୁଇଟା ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଆଉ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଥିଲା. ଦୁଧର ମୁଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ପୁରା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଛୋଟ୍ କିସ୍ମିସ୍ ପରି ଦିଶୁଥିଲା. ମୁଁ ସେଇ ନିପଲକୁ ନିଜ ଓଠରେ ଧରି ଚିମୁଟି ଦେଉ ଦେଉ ଚାପିଦେଲି, ଆଉ ସେ ଆଃ ବୋଲି କହିଲେ, ତାଙ୍କ ନିପଲ ଦୁଇଟାକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆହ୍ ବୋଲି ଜୋରରେ କହିଲେ. ଲାଗୁଥିଲା ତାଙ୍କ ନିପଲରେ କିଛି ସ୍ପେଶାଲ୍ ସେନ୍ସ୍ ଥିଲା.

ମୁଁ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ତାଙ୍କ ଛାତିକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲ୍ଲି. ସେ ବି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ଛାତିରେ ଚିପିଧରି ଆଃ ଖାଈ ଯାଅ ଖାଇ ଯାଅ ବୋଲି କହୁଥିଲେ. ଦୁଧର ମଜା ନେଉ ନେଉ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ପହଞ୍ଚିଲା. ବିଆ ଚାରି ପାଖରେ ପତଳା ବାଳ ଥିଲା, ଆଉଁସି ଦେଇ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଲି ଆଉ ସେଥିରେ ଆନୁଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ବିଆକୁ ମେଲା କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କହିଲେ, ଓଃ ଅନି, ମୋତେ କଣ କଣ ହେଉ ଯାଉଛି. ଆଃ ମୋତେ ଜଳ୍ଦି ଶାନ୍ତି କରାଅ.

ମୁଂ ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ଦୁଇ ଆଡ଼କୁ ମେଲା କରିଦେଇ ବିଆକୁ ଦେଖିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଚାଟିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପରିଶ୍ରା ଝର୍ ଝର୍ ହୋଇ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ଖଟ ଓଦା କରିଦେଲା. ସେ ଲାଜରେ ଉଠି ଗାଧୁଆ ଘରେ ପଶିଗଲେ ଆଉ ପୋଛା ପୋଛି ହୋଇ ଆସିଲେ. ସେ ଆସିବା ପରେ ପୁଣିଥରେ ସେମିତି ଶୋଇଦେଇ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ପୁରା ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମତେ କହିଲେ, ଏବେ ମୋତେ ପେଲିଦିଅ.

ଦେଢଶୁରଙ୍କର ନିର୍ଘାତ ପେଲା | ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ part-2 । ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି. ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ନୁଆମାଆ ତ ବେଶୀ ସମୟ ଯାଏଁ, ବିଆକୁ ଚଟାଏ, ତମେ ତ ଟିକେ ବି ପାରୁନ? ସେ କହିଲେ, ମୋ ବିଆକୁ କିଏ ବି ଖାଇନାହାନ୍ତି. ମଉସାଙ୍କୁ ଅସନା ଲାଗେ ବୋଲି ସେ କେବେ ମୁହଁ ମାରନ୍ତି ନାହିଁ. ସେ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ଲେଟ୍ ହେଇଥାଏ. ଖାଇବା ପରେ ମନ ହେଲେ ମୋ ଲୁଗା ଟେକି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦୁଇ ଚାରି ଥର ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଖରେଇ ଦେଇ ଶୋଇଯାଆନ୍ତି. ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ସେଇ ଏକା କାମ କରନ୍ତି.

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମନେ ମନେ ବ୍ହାରି ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ହେଇ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଦେଲି. ସେ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଧରି ବିଆକୁ ଦେଖାଉଥିଲେ, ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆର ଳାଳରେ ଓଦା କରିଦେଇ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି. ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ କଷ୍ଟ ହେଲେ ବି ଆରାମରରେ ପଶିଗଲା. ଅଶିଗଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲେ ଆଊ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଭିତର ଯାଏଁ, ଟାଣିଲେ. ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ମଜା ନେବାକୁ ଦେଉଥିଲି. ସେ ଏମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମା ଦେବାପରେ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିଲା ଆଉ ଖଟକୁ ଓଦା କରିଦେଲା. ଗେହିବା ବେଶୀ ସମୟ ସମ୍ଭବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଆଜି ମାଉସୀର ଦୁଧକୁ ଖାଈ ଖାଇ ତାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେବି. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବେଶୀ ବଡ଼ ନଥିଲା. ତେଣୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ନିପଲକୁ କାମୁଡ଼ିଦେଲେ ସିଆଡ଼େ ବିଆରୁ ପାଣି ଝରି ଆସୁଥିଲା. ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା.

ରାଜ ର ୯ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ କାମୁଡି ଖାଇଲି – Odia sex

କିଛି ସମୟ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ରଖିବା ପରେ ଏବେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ମାରିଲି, ସେ ବି ଆଃ ଆଃ ବୋଇଲ୍ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲେ. ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କାଳେ କିଏ ଶୁଣିବ , କଣ ଭାବିବ? ସେ କହିଲେ, ଏଠି ପାଖରେ ସବୁ ଘର ଲୋକମାନେ ଦିନରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି. କେହି ଶୁଣିବେନି. ମୁଁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି, ହେଲେ ଆମର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ସବୁବେଳେ ମୋ ଉପରେ ଖରାପ ନଜର ରଖିବାରୁ ମଉସା ମୋତେ କାମ ଯିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ. ସେବେଠୁ ମୁଁ ଦିନସାରା ଘରେ ଏକୁଟିଆ ରହୁଛି.

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଶୁଣି ଧିରେ ଧିରେ ଧକା ମାରୁଥିଲି, ସେ ବି ଆଃ ଆଃ କହି କୁନ୍ଥେଇ ହେଉଥିଲେ ଆଉ କହୁଥିଲେ, ଶୀଘ୍ର କର. ମୋ ରସ ବାହାରି ଗଲ୍ଳାଣି. ମୁଁ କହିଲି, ଆଉଟିକେ ସହିଯାଅ. ଭଲ କରି ରସ ବାହାରିବ. ସେ ହସିଦେଇ କହୁଥିଲେ, ନିଶ୍ଚୟ ବାହାରିବ, ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଖେଳ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ପାଇନଥିଲି. ନାନୀର ଭାଗ୍ୟ ବେଶୀ. ଘରେ ବାପା ପ୍ପୁଅ ଦୁଇଜଣ ମିଳିଯାଇଛନ୍ତି. ମୁଁ କହିଲି, ମୋତେ ଫୋନ୍ କରିଦେବ ମୁଁ ଆସିବି. ଖେଳ କରିଦେବି. ସେ ଫୁଲେଇ ହେଇ କହିଲେ, ମୋ ନାନୀଠୁ ସମୟ ପାଇଲେ ତ? ମୁଁ କହିଲି, ନାନୀ ଭଳି ଖେଳ କରିବ କହିଲେ, ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବି.

ବିଆ ଖାଇବା ର ମଜା ଦେଲି – Bhauja Story

ସେ କହିଲେ, ନାନୀ ଆଉ କଣ ଅଧିକ କରିଦେଉଛି କି? ମୁଁ କହିଲି, ଆଉ ଦିନେ ଆସିଲେ କହିବି. ସେ ମୋତେ ଗାଢ଼େଇ କି ଚାହିଁ କହିଲେ, ଗାଣ୍ଡି ମରେଇ ହେଉଛି କି ସେ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ମଜା ପାଉଛନ୍ତି. ସେ ଆଃ ବୋଲି କହିବେ ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକା ମାରିବା ଆରମ୍ବହ୍ କରିଦେଲି. ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେନି ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ଝର ଝର ହୋଇ ବହିଲା ଆଉ ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇଗଲା. ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା ବେଳକୁ କହିଲେ, ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦିଅ, କେମିତି ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଜାଣିବି. ମୁଁ ହଉ ବୋଲି କହି ଆଉ ଦୁଇ ତିନିଧକ୍କାରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇଗଲି. ସେ ବି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲେ. କିଛି ସମ ଅପରେ ସେ ଉଠିଲେ ଆଉ ପାଣି ଆଣିଦେଇ ମୋତେ ପୋଛା ପୋଛି କରିଦେଇ ନିଜେ ପୋଛାପୋଛି ହେଲେ.

ମୁଁ ଘଡିରେ ଦେଖୁଥିଲି, ସମୟ ଅପରାହ୍ନ ଗୋଟାଏ ହେଇ ଗଲାଣି. ଆଉ ବେଶୀ ଖେଳ କରିବା ମୁଡ୍ ବି ନଥିଲା. ତେଣୁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି

Odia Sex Stories

Ama telegram channel ku subscribe kaantu , ethare click karantu

Related Stories

3.8 4 votes
Article Rating
3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bapb
Bapb
26 days ago

Xxx

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: