Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ସରଜୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜକୁ ଗେହୀ ପିଲା କଲି – Odia Sex Story

ମୁଁ ରାଜା ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆଉ ସରଜୁ ବି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରେ । ତାକୁ କମ୍ପାନୀ ରହିବ ପାଇଁ ରୁମ ଦେଇଥାଏ ସେ ଏକା ରୁହେ । Odia Sex Story ସରଜୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ହଳଦିଆ ଗୋରା ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ପତଳି । ଦୁଧ ସାଇଜ ପ୍ରାୟ ୩୨ ହେବ ଅଂଟା ୩୦ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ୩୪ ତା ଗାଣ୍ଡି ଏତେ ଚଉଡା଼ ଯେ ଯେବି ଦେଖିବ ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଯିବ । ସରଜୁ ଚାଲିଲା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଆଃ ନାଚୁଥାଏ । ସେ ମୋତେ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ତା ରୁମକୁ ଯାଏ ।


ଦିନେ ଏମିତି ମୁଁ ତା ରୁମକୁ ଯାଇ ଥାଏ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ହେଇଗଲା । ସରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ରହିଯାଏ କାଲି ସକାଳେ ଯିବ । ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ସେ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା ତାପରେ ଆମେଦୁହେଁ ହୋଟେଲ ରେ ଯାଇ ଖାଇ ଆସିଲୁ ତା ପରେ ଦୁହେଁ ବସି ଏମିତି କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସରଜୁ ତା ଗୋଡ କୁ ନେଇ ମୋ ଗୋଡ ରେ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏ କଣ କରୁଚୁ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚ । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ତୁ ବି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚୁ ।

ପଡୋଶୀ ଘର ମାଉସୀ କୁ ଗିହଣା – Odia Sex Story


ତାପରେ ସରଜୁ କୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏମିତି ଦୁହେଁ ୧୦ ମିନିଟ ଯାଏ କିସ କରା କରି ହେଲୁ । ତାପରେ ସରଜୁ ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଚେନ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲା ଭାଇ ତମର ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ତାପରେ ସରଜୁ ବାଣ୍ଡ କୁ କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନାପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ସରଜୁ ର ଡ୍ରେସ ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ଓଃ କି ଦୁଧ ହେଇଚି ତାର ପୁରା ଟାଣ ଦୁଧ ପୁରା ଗୋରା ମାଛ ମଚ ମଚ ଭୁଣ୍ଡି ଟି ପୁରା ବାଦାମୀ କଲର ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ହେଇଚି । ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ କଣ ଦେଖୁଛ ଖାଉନ ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଆର ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ।


ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗପଛ କରି ହଲାଉ ଥାଏ । ମୋତେ ବି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ କିଛ ସମୟ ପରେ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଚାରିପଟେ ଏତେ ବାଳ ହେଇଚି ଯେ ବିଆ ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ । ତାପରେ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ଆଜି ଯାଏ କେବେ ହେଲେ ବାଳ କାଟିନି କାରଣ ବାଳ ରଖିବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ତାପରେ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଲାଗୁଚି ତା ପରେ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ କଣ ଏତେ ଓଦା ଲାଗୁଚି । ସରାଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି । ତାପରେ ତା ବିଆ ଵାଲ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କହୁଥାଏ ଭାଇ କି ମଜା ଚାଟ ଜୋର ଜୋର ରେ ମୋ ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ।

ସେଠୁ ସେଣ୍ଟି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରୁ ଖାଲି କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା । ଏମିତି ଚାଟୁ ଚାଟୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାର ସବୁତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି ବହୁତ ମିଠା। ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ଗିଜ ବି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ସତରେ ଭାଇ ଏତେ ମଜା ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଆଛା ଭାଇ ତମେ କାହାକୁ ଏମିତି କରିଥିଲ । ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ତୋ ସହ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ମୁଁ ବି ଆଜିଯାଏଁ ଏମିତି କା ସହ କରିନଥିଲି । ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସରଜୁ କହିଲା ଆମ ପଡିଶା ହର ଯୋଉ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି ସେ କହୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହା ର କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ସତରେ ଭାଇ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲେ ଏତେ ମଜା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଆହୁରି ପାଣି ବାହାରିବ ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ନାଁ ଭାଇ ତମର ଏତେବଡ ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି ।


ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ଦେଖିବୁ ପରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗିବ ତୁ କହିବୁ ସବୁଦିନେ ଏମିତି ପୁରେଇବାକୁ । ତାପରେ ମୁଁ ସରଯୁକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ବିଆ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରା । ସେଠୁ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ପୁରା । ସେଠୁ ମୁଁ ଏକ ଧକା ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା କେନ୍ଦି ହେଇ ଅଳ୍ପ ତା ବିଆରେ ପଶିଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚି ବାହାର କର । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ବାହାର ନକରି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ସରଜୁ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆ ସିଲ ଛିଡେଇ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଫାଟିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଛିଡିଗଲା ସରଜୁ କହିଲା ତମର କଣ ଛିଡିଗଲା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ମୁଁ କାହାକୁ କେବେ କରିନଥିଲି ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଯୋଉ ଚମଡା ତାହା ଛିଡିଗଲା ।


ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ମୋତେ ଟିକେ ଭଲ ଲାଗୁଚି । ସେଠୁ ମୁଁ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ କୁ ବିଆ ମଜା ଲାଗିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସରଜୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ଗିଁହା ଗିହିଁ ରେ ଏତେ ମଜା ଓଃ ଭାଇ ଗିଁହ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗିଁହା ମୋ ବିଆ କୁ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ। ମୁଁ ସେଠୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେଂହୁଥାଏ। ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ଏମିତି ହେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋରି କଣ ବାହା ରିପଡିଲା କି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବୋହିଲା । ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ପରେ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦିଅ । ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି ହେଲେ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଯିବୁ ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ହେଉ ଭାଇ ମୁଁ ମେଡିସିନି ଖାଇଦେବି ଭାଉଜ କହୁଥିଲେ ।

ସବିତା ଭାଉଜ କଂ ଘିଆଁ କାହାଣୀ (ମୋ ନିଜ କଥା) part_2(ମୋ ବୋଉ ଆଉ ଵଡଵାଵୁ କଂ ଘିଆଁ କାହାଣୀ) – Odia Sex Kahani


ବିଆ ରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗେ ତେଣୁ ତମେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦିଅ କହି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେଠୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରି ତା ବିଆ ପୁରା ଭର୍ତି ହେଇଗଲା ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ସତରେ ବିଆ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଛିଣ୍ଡି ଖାଲି ରକ୍ତ ବୋହୁଛି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଚମଡା ବି ଛିଡି ଯାଇଛି । ସେଠୁ ଦୁହେଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସିଲୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କନା ରେ ସଫା କରି କେନ୍ଦି କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଚମଡା ପୁରା ଛିଡି ଯାଇଛି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ଆଜି ଆମର ଚଉଠି ରାତି ଥିଲା । ହଁ ଭାଇ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ଘଇତା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ତୁ ବି ମୋ ମାଈପ ତୁ ବାହା ହେବା ଯାଏଁ ମୋ ମାଈପ ହେଇ ରହିବୁ । ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁବାହା ହେବା ଯାଏଁ ତମେ ମୋ ଘଇତା ହେଇ ରହିବ । ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଏମିତି ଲଙ୍ଗ ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଶୋଇଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ମୋ ବିଆ ପୁଣି ଗଲୁ ହେଲାଣି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ଏଥର ମୋତେ ଗେହେଁ । ସେ କହିଲା କେମିତି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଶୋଉଚି ତୁମୋ ଉପରେ ଚଢି ତୋ ବିଆ ରୀ ମୋ ବାଣ୍ଡୁକୁ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହେବୁ ସେଠୁ ସରଜୁ ସେୟା କଲା ।


ଏଣେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦଳି ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ବାକୁ ଲାଗିଥାଏ । ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଦୁଧ ଖାଅ ମୋ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ସରଜୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ସବୁତକ ପାଣି ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରିଦେଲା କିନ୍ତୁ ମୋର ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୁ ଏଥର ବାଡ଼ କୁ ଧରି ନଏ ସେଠୁ ସେ ନଇଁଲା ଆଉ ମୁଁ ପଛପଟୁ ତା ବିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ ପଛୁଆ ତା ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ପୁଣି ତୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲାଣି । ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମେ ସେମିତି ଗେଂହୁଛ ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ଗେହିଁବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି କହି ସବୁତ ତକ ଗିଜ ତା ବିଆ ରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ।


ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ଗିଁହା ଗିହିଁ ରେ ବହୁତ ମଜା ତାପରେ ଦୁହେଁ ସୋଇପଡିଲୁ ଆହୂ ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠି ଚାଲିଗଲି .। ଆମେ ସବୁବେଳେ ସରଜୁ ର ମୋର ଫୋନ ରେ ବି ସେକ୍ସ କଥା ହେଉ ଦିନେ ସରଜୁ କହିଲା ଆମ ପଡିଶା ହର ଭାଉଜ ତମ ମୋ କଥା କେମିତ ଜାଣିଦେଲେ । ସେ ସବୁ ଟମକାଠ ମୋତେ କହୁଥିଲେ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ କଣ କରିବା ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଉଜ କହୁଥିଲେ ତମେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ତା ହେଲେ ସେ କାହାକୁ କହିବେନି ଆଉ ସେ କହୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କାଳିଆ ତମକୁ କେତେ ସମୟ ଗେଁହନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ବହୁତ ସମୟ । ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରାଉ ପୁରାଉ ତାଙ୍କ ର ବାହାରିପଡେ ଆଉ ସେ ଅତୃପ୍ତ ହେଇ ରହିଯାନ୍ତି ତମର ଏତେବଡ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କଥାଶୁଣି ପୁରା ଖୁଶି ହେଇଗଲେ। ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋତେ ଛାଡି ତାଙ୍କୁ କେମିତି କରିବି ସରଜୁ କହିଲା କିଛି ନାଇଁ ଚଲିବ । ମୁଁ ସେଠୁ ଆହୁରି ଖୁସି ହେଇଗଲି ଭାବିଲି ଯାହା ହେଉ ଦୁଇଟା ବିଆ କୁ ଗେହିଁବି ।


ଦିନେ ସରଜୁ ମୋତେ ଫୋନ କଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଆଜି ଆମ ଗାଁ କୁ ଯାଉଛି ତମେ ମୋତେ ଟିକେ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଛାଡି ଦେବ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଆଉ ଯାଇ ସରଜୁ ରୁମ ପହଂଚିଲି ଆଉ ତାକୁ ନେଇ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଛାଡିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଖକୁ ଏକ ଫୋନ ଆସିଲା ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ମୁଁ ସରଜୁଙ୍କ ଭାଉଜ କହୁଛି । ସେଠୁ ମୁଁ ହଁ ଭାଉଜ କୁହ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଟିକେ ଆମ ଘର କୁ ଆସିବକି ଆଜି ଭାଇ ନାହାନ୍ତି ଝିଅକୁ ଟିକେ ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ନେଇଯାନ୍ତ । ସେଠୁ ମୁଁ ଯାଇ ପଂହଚିଲି ଭାଉଜ ଦେଖି ମୋତେ ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଚାଲ ଭାଉଜ ଜଲଦି ଦେଖେଇ ଦେଇଆସିବା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ବାହାରିଲୁ ସେଝିଅ କୁ ଧରି ପଛରେ ବସିଲେ ଆଉ ଆମେ ଡାକ୍ତର ପାଖରେ ପହଂଚିଲୁ । ସେଦିନ ବହୁତ ଭିଡ ଥିବାରୁ ଦେଖାଇ ଘରେ ପଂହଁଚୁ ପଂହଁଚୁ ରାତି ୧୦ଟା ହେଇଗଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଏଥର ମୁଁ ଯାଉଛି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ଭଉଣୀ ପାଖରେ ରହୁଛ ଆଉ ଭାଉଜ ପାଖରେ କଣ ରହିବନି । ମୁଁ କହିଲି ନା ଭାଉଜ ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ସରଜୁ ଟୋକି ତେଣୁ ତା ପାଖରେ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିବ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ କଣ ଅଛି ଯେ ରହିବ । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଉଜ ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ ସରଜୁ ଜାଣିଲେ ଖରାପ ଭାବିବ ।

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୩ – Odia Sex Kahani


ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ କଥା ମୋତେ ସବୁ କୁହନ୍ତି ସରଜୁ ପ୍ଲିଜ ଆଜି ରୁହନା ସରଜୁ ଠୁ ଶୁଣି ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତାମଭଳି ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନାଙ୍କୁ ପାଇଲେ ଯେ କେହି ଖୁଶି ହେଇଯିବ । ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କଣ ମୁଁ ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତମେ ଗୋଟେ ପିଲାର ମା ହେଲେ ବି ଟୋକି ଭଳି ଲାଗୁଚ । ତା ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଖାଇଦିଅ ବସି ଗପିବା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ମୋତେ ଖୁଆଦିଅ ।

ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଭାଇଙ୍କର ଲୁଙ୍ଗି ବଦଳିଦେଇଆସ ଦୁହେଁ ବସି ଖାଇବା । ସେଠୁ ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ଆଉ ମୋତେ ପାଖରେ ବସେଇ ଖୁଆଇଦେଲେ । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଚ ଭାଉଜ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ଛାତିରୁ ଲୁଗା ବାହାର କରିଦେଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆମେ ଗୋଟେ ପିଲାର ମା ହେଲେ ବି ତମ ଦୁଧ ସେମିତି ଟାଣ ଅଛି ଟିକେ ବି ଓହଳିନୀ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେକେମିତି ଜାଣିଲ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ କହୁଥିଲା ଭାଉଜ ଙ୍କର ଦୁଧ ଏବେବି ଟାଣ ଅଛି । ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ତା ସରଜୁ ର ଦୁଧ ପୁରା ଓହଲେଈ ସାରିଲାଣି । ହଁ ଭାଉଜ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଲେ । ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ସରଜୁ କହିଲେ ତମେ ତ ତାଙ୍କୁ ପେଟରେ ବି କରିଦେଇଥିଲ । ହଁ ଭାଉଜ ପ୍ରଥମ ଦିନ ହିଁ ସେ ପେଟରେ ହେଇଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହୁଥିଲା । ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଔଷଧ ଆଣି ଦେଇଥିଲି ।


ତାପରେ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ କେତେ ଦିନ ରେ ପେଟରେ ହେଇଥଲ । ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ଭଲ ରେ କରିପାରନ୍ତିନି ତଥାପି ସେ ମୋତେ ୬ ମାସ ପରେ ପେଟରେ କରିଥିଲେ । ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ବେଡ ରୁମ କୁ ଚାଲ ମୁଁ ଆସୁଛି । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଖାଲି ଶାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ରାଜା ଆଜିଠୁ ତମେ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଈପ । ହଁ ଭାଉଜ ମୋର ତାମଭଲି ଗୋଟେ ମାଇକିନା ଦରକାର ଥିଲା ଆଉ ସରଜୁ ର ଆରମାସ ରେ ବାହା ହେଇଯିବ । ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ କିଛି ଚିନ୍ତା କରନି ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତମ ମାଈପ ମୁଁ କହିଲି କିନ୍ତୁ ତମ ସ୍ୱାମୀ କିଛି କହିବେନି । ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସେ ଘରେ ନଥିଲା ବେଳେ ଆସିବା ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁ ବି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।


ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ଦୁଧ କୁଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି କି ଦଳ ଭଲ ଲାଗିବ ସେଠୁ ବ୍ଲାଉଜ ପୁରା ଭାହାର କରିଦେଲି ଭାଉଜ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ କହିଲେ ଖାଅ ରାଜା ତମ ଭାଇ କେବେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଇନାହାନ୍ତି । ସେଠୁ ମୁଁ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି ବେଳେ ବେଳେ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ପ୍ଲିଜ ରାଜା ଧୀରେ ଧୀରେ ଖାଅ କାମୁଡ଼ନି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ତମକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶାୟା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି ବିଆ ରେ ପୁରା ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇକି ଅଛି । ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭିଆର ଭର୍ତି କଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଛି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ହଁ ରାଜା ମୋତେବିଆ ରେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ଆଉ ତମକୁ । ମୁଁ କହିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବିଆ ବାଳ ।


ତାପରେ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ବିଆ କୁ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଲି । ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାନ୍ତି ଚାଟ ଆହୁରି ତମ ଭାଇ ଏମିତି କେବେ ଛାତି ନାହାନ୍ତି । ସେଠୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ସବୁତକ ପାଣି ଛାତି ସଫା କରିଦେଲି କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ କି ମିଠା ଲାଗୁଚି । ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ସମହାଲି ନପାରି ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ବାହାର କରି ବାଣ୍ଡ ତଳ ଉପର କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ରାଜା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ପ୍ଲିଜ ଏଥର ତମ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଶାନ୍ତ କରିଦିଅ । ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଅଂଟା ତଳେ ଏକ ତକିଆ ରଖି ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଭାଉଜ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲା ରାଜା ବାହାର କର ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଜି ପରା ଆମ ଚଉଠି ରାତି ତମ ବିଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ପଶୁଛି ତେଣୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ । ଭାଉଜ କହିଲେ ରାଜା ତମର ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ଯିବନି ।


ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ନଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ସେ ଖାଲି ପାଟିକରିଥାନ୍ତି । ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହୁଥାନ୍ତି ଗିଁହ ରାଜା ଆଜି ମୋ ବିଆ ଫଟାଇଦିଅ ଆଉ ତଳ ପଟୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ରାଜା ଭୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ଭାଉଜଙ୍କର ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ସତରେ ରାଜା ଏମିତି ଗିହଣା ମୁଁ କେବେ ଖାଈନଥିଲି । ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ କହିଲି ଭାଉଜ ମୋର ଏଥର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ ରାଜା ସବୁତକବ୍ରିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦିଅ । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏମିତି କଲେ ତମେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ରାଜା ମୋତେ ତମେ ପେଟରେ କର ମୁଁ ତମ ପିଲାର ମା ହେବାକୁ ଚାହେଁ । ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମଭଲି ମାକିନାକୁ ପେଟରେ କରିବି କହି ସବୁତ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଛାଡିଦେଲି । ଭାଉଜ ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ଓଃ ତମ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ରେ ପଶି ପୁରା ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଚି ।

ଘର ମାଲିକ ମୋ ମଜା ନେଲା।


ଏମିତି ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବାଥ ରୁମକୁ ଗଲୁ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ । ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇଲା ବେଳେ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ଏଥର କାନ୍ଥ କୁ ଧରି ଆଉଜ ମୁଁ ପଛପଟୁ କରିବି । ସେଠୁ ଭାଉଜ ସେମିତି ନଇଙ୍କି ରହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ରାଜା ପୁରା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି । ସେଠୁ ମୁଁ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଥରକେ ବିଆ ରେ ପଶିଗଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ରାଜା ଗିଁହ ଏଥର ଆଉ ଡେରି କରନି । ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ପଛପଟୁ ଧକା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି । ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ ରାଜା ତମେ ଆଜି ମୋତେ ମାଇକିନା କରିଦେଲ ତମ ଗିଁହା ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ।
ସେଠୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିପଡିଲା । ଭାଉଜ ପୁରା ଖୁସି କହିଲେ ସତରେ ରାଜା ମୋତେ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଆଜି ପେଟରେ ହେଇଯିବ । ହଁ ଭାଉଜ ସରଜୁ ବି ଥରକେ ପେଟରେ କରିଦେଥିଲି ତମେ ବି ସେମିଟି ହେବ ସେଦିନ ଭାଉଜ ରାତି ରେ ଠିଆ ରେ ବି ଗେହିଁଥିଲି । କିଛି ଦିନ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ଆଉ ତମେ ବାପା ହେଇଚ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ତମକୁ ପେଟରେ କରି ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି । ଏମିତି ମୁଁ ସରଜୁ ଆଉ ତା ଭାଉଜ ଙ୍କ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଗିହେଁ । ସରଜୁ ବାହା ହେଲା ପରେ ବି ତାକୁ ଗେହିଁଚି କିନ୍ତୁ ତା ସ୍ୱାମୀ ବାହାରେ ଚାକରି କରିଥିବାରୁ ଆଉ ତା ସହ କିଛି ହେଇପାରୁ ନଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଗିହେଁ କିଛିଦିନ ପରେ ଶୁଣିଲି ଭାଉଜଙ୍କର ପୁଅ ହେଇଚି । ଭାଉଜ ମୋତେ ଫୋନ ରେ କହିଲେ ତମର ଗୋଟେ ପୁଅ ହେଇଚି ମୁଁ ଖୁସି ହେଲି ।

 ଯେଉଁ ଝିଅ ବା ଭାଉଜ ମୋ ସହ  sexy କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ମତେ Gmail_   [email protected] ରେ message କରନ୍ତୁ। 

Related Stories

3.5 4 votes
Article Rating
3.5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rakesh
Rakesh
4 months ago

Bhauja mane mesege kara mo what’s up no 7735689055

SEXY BOY
SEXY BOY
3 months ago
Reply to  Rakesh

Call and sex chat 8114361267 all teen age girl ,bhauja

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: