Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ସୀମା ମୋର ଲେସବିଆନ ସାଙ୍ଗ – Odia Sex

କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ସୀମା ସହ ମୋତେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଭଳି ଦେଖାଯାଉ ବୋଲି ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ.  କିନ୍ତୁ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ଦୁଇଭଉଣୀ ଠୁ ବି ଅଧିକ ଥିଲା. ଫାଇନାଲ୍ ଇୟର୍ ରେ ଥିବା ବେଳେ ଥରେ ଆମ ଘରେ ବାପାବୋଉ ନଥିବା ସମୟରେ ସୀମା ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ ନିକଟତର ହୋଇଗଲୁ ଆଉ ସେଇ ଦିନୁ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ବଦଳି ଗଲା. ସେଦିନ କଲେଜରୁ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲି. ସୀମା ମଧ୍ୟ ମୋ ସହ ଆସିଥିଲା.

ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ମୋ ସହ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା କାରଣ ଆମ ଘରେ କେହିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୀମା ମୋ ସହ ଆସିବା ପରେ ସେ ମନଦୁଃଖ କରିଦେଇ ରହିଗଲା. ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା. ସୀମାକୁ ଏଭଇଡ୍ କରି ପରିଲିନି. ଆମେ ଘରକୁ ଆସିବାପରେ ଆମେ ବସି ପଢ଼ାପଢ଼ିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲୁ. ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବାରମ୍ବାର ମୋତେ ଫୋନ୍ କରୁଥିଲା. ସୀମା ମୋତେ ଚିଡ଼େଇବାକୁ ଚାଲିଥିଲା.

ମୋ ଭଉଣୀ ମୋର ବେଷ୍ଟ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ – Odia Sex Gapa


ଏମିତି ଚିଡ଼େଇ ଦେଉ ଦେଉ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଦେଇ କହିଲା ତୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏମିତି ଚିପୁଛି ତ? ତାପରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲା, କେମିତି କିସ୍ କରୁଛି ସେ? ଏମିତି କହି ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା ଆଊ ମୋ ଓଠକୁ ଖାଇବାଉ ଲାଗିଲା. ମୋତେ ଭି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ମୁଁ ବି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ମୁଡରେ ଥିଲି, ତେଣୁ ମୋ ଭିତରେ ବି ଦୁଷ୍ଟାମୀ ବଢ଼ଇଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତା ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ିବାଉ ଲାଗିଲି. ଆମେ ଭଲରେ ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରିବା ପରେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ଆଉ ମୋ ପୋଷାକକୁ ତଳକୁ କରିଦେଇ ସେ ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖି କହିଲା, ତୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ତୋ ଦୁଧରେ ମୁହଁ ମାରୁନି କି? ମ୍ଁ ଲାଜେଇ ଗଲି, ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚପ୍ ଚପ୍ କରି ଚାପିଲା ଆଉ ତା ପରେ ନିପଲକୁ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିଲା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ମୋ ଦୁହକୁ ଖାଇ ଚାଲିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲି.


ସେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଚାପି ଚାପି ଓଦା କରିଦେଇ ନିପଲକୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡ଼ି ମୋତେ ପୁରା ହଟ୍ କରିଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ସେ ମୋ ପେଟକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ଏମିତି କେବେ ଫିଲ୍ କରିନଥିଲି. ମୋବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କେବଳ ମୋତେ କିସ୍ କରିଥିଲା ଆଊ ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲା ସିନା ଏମିତି ଚାପିନଥିଲା. ସୀମାର ଜିଭରେ ଯେମିତି ଯାଦୁ ଥିଲା, ସେ ଏମିତି ଚାଟୁଥିଲା ଯେ ମୋ ଦେହ ଶୀତେଇ ଯାଉଥିଲା.


କିଛି ସମୟ୍ ସେ ମୋ ଦେହକୁ ନେଇ ଖେଳିବା ପରେ ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲିଦେଲା ଆଊ ମୋତେ ଚାହିଁଲା, ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଠୁ ସାମାନ୍ୟ ସାନ ଥିଲେ, ମୁଁ ତାକୁ ହାତରେ ନେଇ ଚିପିବା ସହ ଚିମୁଟିଲି ଆଉ ସେ ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲ୍ଲେଇଲା. ତା ଚିଲ୍ଲେଇବା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇଲି. ସେ ମୋତେ ତା ଦୁଧ ଖୋଇଦେଲା. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲୁ.

ମିଶ୍ର ବାବୁ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Story


କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋତେ ପେଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ମାରିଲା ଆଉ ପେଣ୍ଟି ତଳକୁ କରିଦେଲା ଆଉ ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋ ବିଆକୁ ଚୁମା ଦେଲା. ଏ ସବୁ ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିଥିଲି. ହେଲେ ଏମିତି ସତରେ ହୁଏ ବୋଲି ଧାରଣା ନଥିଲା. ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ଜିଭ ପୁରେଇ ଯେମିତି ଚାଟିଲା ମୋତେ ପରିଶ୍ରା ଲାଗିଗଲା. ମୁଁ ତାକୁ ଠେଲିଦେଇ ଉଠିବାଉ ଚାହୁଁଥିଲି, ସେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥିଲା, ମୋତେ ଛାଡ଼୍ ବୋଲି କହିବା ପରେ ବି ସେ ଛାଡ଼ିନଥିଲା, ତାଉ କହିଲି ନ ଛାଡ଼ିଲେ ତୋ ଉପରେ ପରିଶ୍ରା କରିଦେବି, ଆଊ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, କରିଦେ. ମୁଁ ଦୁଇଥର କହିଲେ ବି ସେ ଶୁଣିଲାନି ଆଉ ମୋ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରହିଲାନି, ପରିଶ୍ରା ହୋଇଗଲା. ତା ଦେହରେ ପରିଶ୍ରା ପଡ଼ିଲା. ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଆସିଲୁ ଆଉ ଫେରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ବିଆକୁ ଭଲ କରି ଚାଟିଲା. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ଓଃ ଗଡ୍ କହି ପାରିବିନି. ସେ ବିଆ ଖାଇବା ପରେ ମୋ ଦେହ ଖାଲି ଥରୁଥିଲା.


ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚୁପିଥିଲି କିନ୍ତୁ ବିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାତ ଯାଉନଥିଲା. କାରଣ ସେ ଖଟ ତଳେ ଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲି. ତା ପରେ ସେ ଖଟ ଉପରକୁ ଆସିଗଲା ଆଊ ମୋ ମୁହଁ ଦୁଇପାଖରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ରହି ତା ବୀଆକୁ ମୋ ପାଟି ପାଖରେ ରଖିଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ଚିପି ଚିପି ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି. ଆମେ ଗାଧୋଇ ଆସିଥିଲୁ ଆଉ ସେ ବିଆକୁ ଭଲକରି ଧୋଇଥିଲା ତେଣୁ ମୋତେ ଅସନା ଲାଗୁନଥିଲା. ତା ବିଆକୁ ଚାପିବା ପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲ୍ଲେଇଲା ଆଉ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଉଠି ଗଲା ଆଉ ଫ୍ରିଜରୁ ବରଫ୍ ଦୁଇଟା ନେଇ ଆସିଲା. ତାକୁ ପାଟିରେ ଧରି ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଓଲା. ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା କହି ପାରିବିନି. ମୋ ବିଆ ଖାଳି ଓଦା ଓଦା ଲାଗୁଥିଲା. ତା ବିଆବି ଓଦା ହୋଇ ଆସିଥିଲା. ଆମେ ଅନେକ ସମୟ ପରସ୍ପରକୁ ଖାଇବା ପରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆକୁ ଗେହିବା ଭଳି କରୁଥିଲୁ. 


ବରଫ ତର୍ଳି ଗଲା ପରେ ସେ ଉଠିଲା ଆଊ ମୋ ବିଆ ପାହରେ ନିଜ ବିଆ ରଖିଦେଇ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଊ ଆଂଅ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିଆ ପରସ୍ପର ସହ ପଟ୍ ପଟ୍ କରି ବାଡ଼େଇ ହୋଇ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଆଊ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲୁ. ଏମିତି କରିବା ପରେ ଆମ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିଲା ଆଉ ସେ ରସ ପରସ୍ପର ସହ ମିଶି ଚପ୍ ଚପ୍ ଶବ୍ଦ ସୃଶ୍ଟି କରିଲା. ସେଦିନ ମୋତେ ପ୍ରକୃତରେ ଜଣା ପଡ଼ିଲା ସେକ୍ସ୍ କରିଲେ କେମିତି ଲାଗୁଥିବ.


ଏହାପରେ ସୀମା ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ କ୍ଲୋଜ୍ ହୋଇଗଲୁ. ଯେତେବେଳେ ବି ସୁବିଧା ମିଳୁଥିଲା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏମିତି ହିଁ ପରସ୍ପରକୁ ସୁଖ ଦେଉଥିଲୁ. ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସହ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ହୋଇଗଲା. କିନ୍ତୁ ଦିନେ ସୀମା କହିଲା, ଚାଲ୍ ଆମେ ପୁଅ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା. ମୋତେ କାହିଁକି କେଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲା, କାରଣ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ବେଳେ ସେ ଏତେ ମଜିଜାଏ ଯେ ନିଜକୁ ଭୁଲିଯାଏ, ଆଉ ଆଜି ସେ ପୁଅ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ କହୁଥିଲା. ଏଠି କିନ୍ତୁ ବିପଦ ଥିଲା. ପୁଅଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରି ହେବନି. ତେଣୁ ସୀମା କହିଲା, ତୁ ଚିନ୍ତା କରନି, ମୁଁ ସେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବି.

ପଡିଶା ଘରେ ଆସିଥିବା ମହିଳା ସହ ସେକ୍ସ


ଦୁଇଦିନ ପରେ ସୀମା ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫୋନ୍ କରି କହିଲା, କାଲି ତୁ କଲେଜ ଯିବା ବାଟରେ ଆଂଅ ଘରକୁ ଆସିବୁ. କାଳି କଲେଜ୍ ବନ୍ଦ. ମୁଁ ଜାଣିଗଲି. ସିମା ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଦେଇଛି.


ପରଦିନ କଲେଜ୍ ଯାଉଛି କହି ଘରୁ ବାହାରିଲି କିନ୍ତୁ ସୀମା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି. ସୀମା ଘରେ କହିନଥିଲେ. ମୋତେ ସୀମା ଘରକୁ ନେଇଗଲା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସେକ୍ସ୍ କରିବାରେ ମାତିଗଲୁ. ପୁଅପିଲା ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା କଥା ଚିନ୍ତା କରି କରି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭାରିହଟ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲୁ, ଆମର ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗାଧୋଇବାକୁ ଗଲି ଆଉ ସେଇଠି ସୀମା ରେଜରରେ ମୋ ବିଆରୁ ବାଳ ସବୁ ସଫା କରିଦେଲା ଆଊ ମୁଁ ତାର କରିଦେଲି. ଆମେ ଗାଧୁଆ ସାରିଦେଇ ନାଇଟି ଗୋଟେ ଗୋଟେ ପିନ୍ଧି ଟିଭି ସାମନାରେ ବସିଥିଲୁ, ଘରର ବେଲ୍ ବାଜିଲା. ସୀମା ମୋତେ କହିଲା ତୁ ମୋ ରୁମକୁ ଯା ଆଉ ବାହାରିବୁ ନାହିଁ. ମୁଁ ଡାଇଲେ ହିଁ ତୁ ବାହାରକୁ ଆସିବୁ. ମୁଁ ହଁ କହିଦେଇ ତା ରୁମ ଭିତରେ ପଶିଗଲି.


କିଛି ସମୟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୀମା କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିବା ଶୁଣାଗଲା ଆଉ ପରେ ସୀମାର ଆଃ ଆଃ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା. ମୋତେ ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ମନ ହେଉଥିଲା ଦେଖିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ସୀମା ମନା କରିଥିଲା. ତଥାପି ତା ରୁମର କବାଟ ଫାଙ୍କରୁ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ସୀମା ସୋଫାରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଊ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ତା ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲେ. ଲୋକଟାର ବୟସ ଅତିକମରେ ପଚାଶ ଉପରେ ହେବ. କିଛି କିଛି ବାଳ ପାଚି ଯାଇଥିଲା. ସୀମା କହିଲା, ଚାଲ ଭିତରକୁ ଯିବା, ସେଠି ଶେଯରେ ଶୋଇ କରିବା. ସେ ବୟସ୍କ ଲୋକ କହୁଥିଲେ, ହଉ ଚାଲ. ଏବେ ସେମାନେ ମୁଁ ରହୁଥିବା ରୁମକୁ ଆସିଲେ. ସେଇଠି ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ସୀମା ସେ ଲୋକର ଆଖିରେ ପଟିବାନ୍ଧିଦେଇ କହିଲା, ଆପଣ ଶୁଇ ଯାଆନ୍ତୁ ଆଉ କେମିତି ଲାଗୁଛି କହିବେ. ସେ ବି ରାଯି ହୋଇଗଲା ପରେ ତାଣ୍କୁ ଶୁଆଇଦେଇ ସୀମା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରି ମାରି ଖାଇବାଉ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ତା ପଛରେ ତାଇ ସୀମାର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ସୀମା ଖଟରେ ଶୋଇଯାଇ ବାଣ୍ଡ ଖାଈବା ବେଳେ ମୁଁ ସୀମାର ବିଆକୁ ଚାଟୁଥିଲି. ସୀମା ଖାଳି ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା. ସେ ଲୋକଟା ପୁରା ଆଃ ଆଃ କହିବାରେ ଲାଗିଥିଲା.

ସୁଭାଷ ର ରସିଲା ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲ ବାହାଘର ଭୋଜିରେ


କିଛି ସମୟ ପରେ ସୀମା ମୋତେ କହିଲା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପିବା ପାଇଁ, ମୁଁ ଡରି ଡରି ଆଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚାଇଲି ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚାପିବା ପରେ ସୀମା ନିଜ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ସେ ଲୋକର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଗଲା. ଔଃ ସୀମା ସେ ଲୋକ ଉପରେ ଡେଇଁ ଡେଇଁ ଗେହି ହେଉଥିବା ବେଳେ କହିଲା, ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋତେ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଡେବି. ସେ ଲୋକଟା କହିଲା, କଣ? ସୀମା କହିଲା, ରାଗିବେନି ଯଦି କହିବି. ସେ ଲୋକ କହିଲା, କଣ କହିବ କୁହ? ସୀମା କହିଲା, ମୋର ଜଣେ ସାଣ୍ଗ ଅଛି, ସେ ବି ଆମ ସହ ଆସି ସେକ୍ସ୍ କରିବ ବୋଲି କହୁଛି. ବୁଢ଼ା ଲୋକ କହିଲା, ଠିକ୍ ଅଛି. ଡାକିଦିଅ. ଏତିକିବେଳେ ମୂଁ ସେ ଲୋକର ଆଖିରୁ ପଟି ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଦେଖିଲେ. ତାପରେ ସେ ହାତ ବଢ଼େଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପ୍ବିଆକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥିର କରିଦେଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ବିଆ ରଖିଦେଇ ବସିଲି, ସେ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ. 


ସୀମା ନିଜ ବିଆରେ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପରେ ତା ରସ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ସେ ଉଠି ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲି ଆଉ ସେ ଲୋକଟା ମୋ ଉପରେ ଶୋଇରହି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଲା. ଓଃ ସତରେ ବିଆରେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ପଶିବା ପରେ ଯେଉଁ ମଜା ତାହା ଆମେ ଆଙ୍ଗୁଠିପୁରେଇଲି ବେ ଆସିବନି. ସେ ବେଶୀ ଗେହି ପାରିଲାନି, କାରଣ ସୀମାକୁ ଗେହି ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା. ଅଳ୍ପ ସମୟ ମୋତେ ଗେହିବା ପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଲା. ସେଇଟା ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରଥମଥର କୌଣସି ଲୋକସହ ସେକ୍ସ୍ ଥିଲା. ପରେ ଜାଣିଲି, ସେ ଅଙ୍କଲ ଜଣଙ୍କ ତା ପଡ଼ିଶାରେ ହିଁ ରହନ୍ତି. ଧିରେ ଧିରେ ସୀମା ସେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ସହ ବେଶୀ ମିଳାମିଶା କରିଲା ଆଊ ଆମେ ମିଶିବା କମ ହୋଇ ଆସିଲା. ସେତେବେଳକୁ ଆମର ଫାଇନାଳ୍ ପରିକ୍ଷା ବି ଆସିଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ବେଶୀ ମିଳାମିସା ସମ୍ଭବ ହେଉନଥିଲା.


ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସୀମାସହ ମିଶୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସୀମାକୁ ପୁରୁଷଲୋକ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲେ. ସେ ଯା ହେଉ, ଯେତେଦିନ ମୁଁ ସୀମା ସହ ଥିଲି,ବହୁତ ମସ୍ତି କରିଥିଲି.

ଯଦି କେହି ଭାଉଜ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ Chat କରିବାକୁ ଚାଁହୁଛ, ମୋ Telegram ID ରେ Message କର @ixscom or mo Email ID – [email protected]

Related Stories

5 1 vote
Article Rating
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: