Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ସୁଭାଷ ର ରସିଲା ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲ ବାହାଘର ଭୋଜିରେ

ସୁବାଷର ରସିଲା ବୋଉ ମାଳତୀ କୁ ଗେହିଁଲି ବାହାଘର ଭୋଜିରେ- HI ସାଙ୍ଗମାନେ ସମସ୍ତେ କେମିତି ଅଛ,ଆଶା କରେ ଏଇ କୋଭିଡ ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଭଲ ରେ ଥିବେ,ମୁଁ Odia Sex kahani ପଢୁଥିବା ମୋର ସମସ୍ତ ରସିକିଆ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ସମସ୍ତେ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ,ଘରେ ରହି ବୋର୍ ନହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ajay ପୁଣି ଥରେ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଚି ଯାହାକୁ ପଢ଼ି ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଆପେ ଆପେ ବାଣ୍ଡ ଉପରକୁ ଚାଲିଯିବ,ଅନେକ ପାଠକ ମାନକର ଅନୁରୋଧ ପରେ ମୁଁ ଆଊ ଏକ କାହାଣୀ ନେଇକି ଆସିଚି ଯୋଉଥିରେ ମୁଁ ମୋ ନିଜ ଗାଁ ସାଙ୍ଗ ସୁଭାଷ ର ରସିଲା ବୋଉ ମାଳତୀ କୁ ଗେହିଁଲି ବାହାଘର ଭୋଜିରେ, ହଉ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆଊ ଡେରି ନ କରି କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି।

 ମୋର ନାମ ଅଜୟ,ଆମ ଘର କଟକ ଭିତରେ,ମୋ ବୟସ ବର୍ତ୍ତମାନ 26 ବର୍ଷ ଆଊ ମୋ ଉଚ୍ଚତା 5.5 ଇଞ୍ଚ ହବ,ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା,ମୁଁ +3 ପାସ କରି ସହରରେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀରେ ରେ କାମ କରୁଛି,ମୋ ପିଲା ଦିନର ସାଙ୍ଗ ସୁଭାଷ ବି ମୋ ସହ ଏକା କମ୍ପାନୀ ରେ କାମ କରେ,ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯୋଉ କାହାଣୀ କହିବି ତାହା +3 ପଢିଲା ସମୟର,ସୁଭାଷ ଆଊ ମୁଁ ଦଶମ କ୍ଲାସ୍ ରୁ ଚିହ୍ନା ଜଣା ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକ ସଙ୍ଗରେ ଖେଳି ବୁଲୁ ଆଊ ମଜା ବି କରୁ,ତେଣୁ ଆମ ଭିତରେ ଏକ ଅପୂର୍ବ ସମ୍ପର୍କ ରହି ଆସିଛି,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଅନେକ ଥର ଯିବା ଆସିବା କରିଛି, ତା ବୋଉ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି,ମୋତେ ପୁଅ ଠୁ ବି ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି,ମୋ ରଶିଲା ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ର ରୂପ ଟିକେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଦିଏ, ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ବୟସ 55 ପରେ ହବ,ଆଊ ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା 6 ଫୁଟ ହବ ଆଊ ଦେହ ପୁରା ଗୋରା ତକତକ ଆଊ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ବିଶାଳ ଆଊ ଗାଣ୍ଡୀ ଚାଲିଲେ ଖାଲି ଥଳକୁ ଥିବ.

ଆଊ ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ଓଃ ପୁରା କଳା  ଆଊ ବହୁତ ଲମ୍ବା ପୁରା ଗାଣ୍ଡୀ ଜଂକେ ପଡ଼ୁଚି,ଏଇଥିରୁ ଜାଣିପାରିଥିବ ସେ କେମିତିକା ମାଲ,ତାଙ୍କର 3 ପୁଅ ଆଊ ସୁଭାଷ ପୁରା ସାନ,ଏବେ କାହାଣୀ କୁ ଆସିବା,ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଚାଲିଥିଲା,ଏପରି ଭାବରେ ତାଙ୍କର ମୋର ମା ପୁଅ ଭଳି ସମ୍ପର୍କ ହେଇଯାଇଥିଲା,ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ଚାହେଁ ସେମିତି ବ୍ୟବହାର କରେ,ଏପରି ଭାବରେ ଆମେ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ପାସ କରିଗଲୁ,ଆଊ ଆମେ କଲେଜ ଗଲୁ ଆଊ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ ହେଲି ଆଊ ମୋବାଇଲ୍ ରେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖିକି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ବି ଶିଖି ଗଲିଣି,କିନ୍ତୁ କେବେ କୋଉ ମାଇକିନିଆ ଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ଖରାପ ଭାବନା ଆସିନଥିଲା,ଏମିତି ଗୋଟେ ଦିନ ଆସିଲା ଯାହାକି ମୋର ସେକ୍ସ ଜୀବନ କୁ ପୁରା ବଦଳେଇ ଦେଲା ଆଊ ମୋଟେ କାମୁକ କରିବାକୁ ପଛେଇଲା ନାହିଁ, ଏକଥା ସୁଭାଷ ଜନ୍ମଦିନ ସମୟର ,ମୁଁ ଜନ୍ମ ଦିନ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣେଇବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି,ମୋତେ ସୁଭାଷ ଆଊ ତା ବୋଉ ଦେଖିକି ପୁରା ଖୁସି,ସେତେବେଳକୁ ସକାଳ 11 ଟା ହେଇଥାଏ.

ଭାଏଗ୍ରା ଦେଇ ଭଣଜା ଫସେଇଲି। ଓଃ….କି ଗରମ ବାଣ୍ଡ ! ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ Part-6

ସୁବାଷ ମୋତେ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ କଲା ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ ସେଠୁ ମୁଁ ରହିଗଲି, ଟିକେ ପରେ କେକ୍ କାଟି ଆମେ ଏଞ୍ଜୟ୍ କଲୁ, ଦ୍ୱିପହର ହୋଇଯାଇଥାଏ ତାଙ୍କ ଘରେ ଖାଲି ମୁଁ ଆଊ ସୁଭାଷ ଆଊ ତା ବୋଉ ଥାଉ, ତା ବାପ ଆଊ ବଡ଼ଭାଇ ସବୁ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି,1 ଟେ ବାଜିବା ପରେ ମୁଁ ଆଊ ସୁବାସ ଟା ରୁମ୍ ରେ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲୁ,ଟା ବୋଉ ଘର କାମ ସାରି ଆମ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଊ ଆମ ସାଙ୍ଗରେ ବସି ଖଟଉପରେ ଟିଭି ଦେଖିଲେ,ଏମିତି ଘଣ୍ଟା ଟେ ଯାଇଛି ତା ବୋଉ ନିଦରେ ସୋଇ ପଡ଼ିଲେ,ସେତିକିବେଳେ ସୁଭାଷ କହିଲା – ଆରେ ସାଙ୍ଗ ତୁ ଟିଭି ଦେଖୁଥା ମୁଁ ଟିକେ ଝାଡା ବସିକି ଆସୁଚି,ସେଠୁ ସେ ଚାଲିଗଲା,ରୁମ୍ ରେ ମୁଁ ଆଊ ତା ବୋଉ ଏକୁଟିଆ ଥାଉ.

ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ବସିବା ଯୋଗୁ ମୋର ଖରାପ କାଥା ସବୁ ମାନେ ପଡ଼ିଲା ଆଊ ସେ ସମୟରେ ମୋ ନଜର ତା ବୋଉ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା, ତା ବୋଉ ଖଟ ମଝିରେ ମୁଣ୍ଡରେ ତକିଆ ଦେଇକି ପୁରା ନିଦ ରେ ସୋଇଥାନ୍ତି ଆଊ ତଳପଟୁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଜଙ୍ଘ ଯାଂକେ ଉଠିକି ରହି ଥାଏ,ମୁଁ ଏଇ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିକି ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠିକି ହାର୍ଡ ହେଇକି ରହିଲାନି,ସେଠୁ କଣ କଣ କରିବି ଭାବିକି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଊ ତାଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ବୁଲିପଡ଼ି ପୁଳାଏ ଛେପ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବୋଲି ଜୋରଦାର ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି,ଖଟ ଉପରେ ବସିକି ହଲେଇବାକୁ ମୋତେ ଭାରି ଅବଗିଅ ଲାଗିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡର ବି ଜୋରରେ ଲାଗିଥିଲା,ସେଠୁ ସାହସ କରି ଉଠିଲି ଆଊ ସେ ରୁମ୍ କବାଟ କୁ ଅଧା ଆଉଜେଇ ଦେଲି ଯେମିତି କେହି ବାହାରୁ ମୋତେ ଦେଖି ପାରିବିନି ମୁଁ କଣ କରୁଛି,ସେଠୁ ତା ବୋଉ ପଛ ପଟକୁ ଯାଇକି ପୁରା ପାଣ୍ଟ କୁ ତଳକୁ ଖୋଲିଦେଲି ଯାଇକି ତା ବୋଉ ପଛପଟେ ଛିଡ଼ା ହେଇକି ତାଙ୍କ ଲୁଗା ମିଶା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦେଖିକି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି.

ମୁଁ କଣ କରୁଛି ମୁଁ ନିଜେ ଜାଣିନଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ସମୟରେ ମୋତେ ସେ ସବୁ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା,ଟା ପରେ ଟିକେ ସାହସ କରି ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବା ଲୁଗା କୁ ଟିକେ ଉପରକୁ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ରଖିଲି,ଓଃ ବାପରେ କେତେ ବଢିଆ ଦୃଶ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ପୁରା ଫୁଲିକି ନାଲି ପଡି ଯାଇଥାଏ,ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଙ୍କରେ ତାଙ୍କ ମେଲା ବିଆ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ଆଊ ବିଆ ଫାଳ ପୁରା ଖଇରିଆ ବାଳ ରେ ଭର୍ତି ଓଃ କଣ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ,ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ଲଙ୍ଗଳା ବିଆ ଦର୍ଶନ ପୁଣି ମୋ ସାଙ୍ଗ ବୋଉର ଓଃ ଭାବିଲେ ଦେହ ପୁରା ସିରି ସିରୀ ଲାଗୁଥାଏ,ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରି ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ପାଖକୁ ଯାଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ଆଉ ବିଆ କଣା ଟିକେ ଶୁଙ୍ଘିଲି ଓଃ କି ଛତରା ଗନ୍ଧ ଓଃ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା କେତେ ବଡ଼ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଊ ତା ଚାରିପଟେ ଟିକେ ଟିକେ ବାଳ ବି ଉଠିଥିଲା ଓଃ ମନ ହଉଥିଲା ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇକି ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ରେ ପୁରେଇ ଗେହି ଚାଲିବାକୁ, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କାଳେ ସୁଭାଷ ପଳେଇ ଆସିବ ବୋଲି ତେଣୁ କିଛି କରିବାକୁ ଡର ଲାଗୁଥିଲା.

ତା ବିଆରୁ ପଚ୍ ପଚ୍ କରି ପାଣି ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୁଁ ସିଧା ମୋ ମୁହଁ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା କୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି ଓଃ କେତେ ଅସନା ବାସ୍ନା ହଉଥାଏ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥଲା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ପୁରା ମେଲେଇ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ପୁରା ବଡ଼ କଣା ଭଳି ଜଣା ପଡୁଥିଲା,ସେଠୁ ଧୀରେ କି ତାଙ୍କ ବିଆ ଫଂକରେ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ଖାଲି ଟାଣ ହେଇ ଯାଉଥାଏ,ମୁଁ ଧୀରେ କି ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭର୍ତି ବାଳ କୁ ସାଉଁଳି ବାକୁ ଲାଗିଲି,ସେ ଉଥିପଡିଲା ଭଳି ମୋତେ ଲାଗିଲା ତ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ଯାକିକି ତାଙ୍କ ପଛ ପେଟ ବସି ପଡ଼ିଲି,ତାଙ୍କୁ ବୋଧେ ଜଣା ପଡ଼ିଗଲା ସେ ଉଥିପଡ଼ିଲେ ଆଊ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ବସିଥିବାର ଦେଖିଲେ ଆଊ ପଚାରିଲେ – ଆରେ ପୁଅ ଅଜୟ ଏଠି କଣ କରୁଚୁ,ମୋ ପଛ ପଟରେ ବସିକି କଣ କରୁଥିଲୁ,ମୁଁ ପୁରା ଡରି ଯାଇଥିଲି,ସେ ବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲା ଥିବାର ଦେଖି ଦେଲେ ଆଊ ରଗିକି କହିଲେ – ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାଟେ ବାଣ୍ଡରେ ତୋର ବାଳ ହେଇ ନଥିବ ତୋର ଏତେ ସାହସ ତୁ ମୋ ପଛରେ ବସି ମୋ ତଳେ ହାତ ମାରୁଚି ତୋର ସାହସ କମ ନୁହଁ,ମୁଁ ତତେ ଛୋଟ ପିଲା ବୋଲି ଭାବିଥିଲି ତୁ ଏତେ ସବୁ ଖରାପ କଥା ସିଖିଲୁନି ଛି ଛି, ଟିକେ ଜୋରରେ ସେ ମୋତେ ଗଲି ଦେଲେ.

ମୁଁ ପୁରା ଡରିଗଲି ଆଊ ତାଙ୍କୁ ସେମିତି କକୁଷ୍ଟ ହେଇକି ହାତ ଯୋଡ଼ି ଭୁଲ ମାଗିଲି ସେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଚଡ଼ିବା ଭଳି ଲାଗୁ ନଥିଲା ମୁଁ ଆଊ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ସେଠୁ ଦୌଡ଼ିକି ଚାଲି ଆସିଲି ଆମ ଘରକୁ,ମୋତେ ପ୍ରବଳ ଡର ଲାଗୁଥଲା କାଳେ ସୁଭାଷ କୁ ତା ବୋଉ ସବୁ କଥା କହିଦେବେ ବୋଲି, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆଊ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି,ସୁଭାଷ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ ବି ମୁଁ ବାହାନା କରି ତା ସାଙ୍ଗରେ ଆଊ ବୁଲା ବୁଲି କରିବାକୁ ଯାଏ ନାହିଁ,ଏମିତି ପାଖା ପାଖି 15ଦିନ ଚାଲିଗଲା,କିନ୍ତୁ ସୁଭାଷ ବୋଉ ସହ ହେଇଥିବା ସେ ଦିନର କଥା କିନ୍ତୁ ମୋର ମନରୁ ଲିଭି ନଥାଏ.

ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ସେଇ ଲଙ୍ଗଳା ବିଆ ଆଊ ଗାଣ୍ଡୀ କଥା ମନେ ପକେଇ ଜୋରଦାର ହଲେଇ ଦିଏ ଆଊ ତାଙ୍କ ନାଆଁ ରେ ବାଣ୍ଡରୁ ବିଜ ବହାରିକରିଦେଇ ଆରାମ କରେ,କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଗୋଟେ ଦିନ ଆସିବ ଯୋଉ ଦିନ ମୋ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ପୁରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଦେବ ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି,ସେ ଦିନ ମେଁ ମାସ ରବିବାର ହେଇଥାଏ ମୁଁ ଘରେ ସକାଳୁ ବସିକି ଟଭି ଦେଖୁଥାଏ ହଠାତ ସୁଭାଷ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲା ଆଊ ମୋତେ କହିଲା – ଆରେ ସାଙ୍ଗ ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ର ବାହାଘର ହଉଚି ବାଲେଶ୍ଵର ରେ,ଆଊ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଯାଉଛୁ ତୁ ବି ଚାଲେ ଆମେ ବହୁତ ମଜା କରିବା.

ମୁଁ ଏକଥା ଶୁଣି ଟିକେ ଡରି ଗଲି କାରଣ ତା ବୋଉ ବି ତାଙ୍କ ସହ ଯିବେ ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ମନା କରିଦେଲି କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ରାଣ ନିୟମ କରି ବହୁତ ମନ ଦୁଃଖ କରୁଥିବାରୁ ମୁଁ ଶେଷରେ ଯିବାକୁ ରାଜି ହେଇଗଲି,କିନ୍ତୁ ମୋ ମନରେ ଅଜଣା ଭୟ ଥାଏ ତା ବୋଉ ଆଗକୁ ଗଲେ କଣ ହବ, ସେ ଦିନ ରାତି 9 ଟା ବସ ରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଲୁ,ମୁଁ ଯାଇ ସିଧା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ସୁଭାଷ ସହ ଭେଟ ହେଲି,ବସ ପାଖରେ ଟା ବୋଉ ମାଳତୀ ଗୋଟେ ଲଗେଜ ବ୍ୟାଗ ଧରିକି ଛିଡ଼ା ହୋଇଥାନ୍ତି,ଓଃ ଓଃ ସାଙ୍ଗମାନେ ସେ କଣ ଲଗୁଥାନ୍ତି ଦେଖିବାକୁ ଓଃ ପୁରା କାମ ଦେବୀ ଭଳି ଜକମକ ହଉଥାନ୍ତି.

ମୋ ବିଆ କୁ ତା ମୁହଁରେ ମାଡି ଦେଲି – Odia Porn Story

ସେ ଗୋଟେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଥାଆନ୍ତି ଆଊ ଗୋଟେ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ଲାଉଜ,ଆଊ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ପୁରା ମୁନିଆ ପାହାଡ଼ ଭଳି,ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଆଖି ଫେରାଇ ନେଲେ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଊ କଣ କରିବି ସେଠୁ ମୁହଁ ପୋତି ସେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପାଖରେ ଥିବା ଚଟାଣ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲି,ଠିକ୍ 9ଟା ବେଳକୁ ଆମ ବାଲେଶ୍ଵର ବସ ଆସିଲା ଆମେ ଜଣେ ଜଣେ କରିକି ସମସ୍ତେ ବସ ରେ ଚଢ଼ିଲୁ,ସୁଭାଷ ଆଗ ତାପରେ ଟା ବୋଉ ଆଊ ତାପରେ ମୁଁ ,ଟା ବୋଉ ଚଢିବା ବେଳକୁ

ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଥାଏ ବସ ଭିତରକୁ ଗଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ମୋ ନଜର ପଡିଲା ଓଃ ଓଃ କେତେ ବିଶାଳ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ,ମୁଁ ଅନେକ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିଚି ମାଇକିନିଆ ଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡୀ କିନ୍ତୁ ଏତେ ବଡ ଗାଣ୍ଡୀ ଲୁଗା ଉପରୁ ଦେଖିକି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଥର ହେଇଗଲା,ଓଃ କେତେ ଚିକଣିଆ ହେଇ ନଥିବ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଏଇ କଥା ଭାବୁଥାଏ ଆଊ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦେଖି ଉପରକୁ ଚଢ଼ୁଥାଏ,ତାପରେ ଆମେ ବସ ରେ ବସିକି ବାଲେଶ୍ଵର ଗଲୁ,ମୁଁ ଆଊ ସୁଭାଷ ପାଖା ପାଖି ସିଟ୍ ରେ ବସିଲୁ, ସକାଳୁ ଯାଇକି ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ଘରେ ପହଂଚିଲୁ, ତାଙ୍କର ସେପଟେ ପୁରା ଗାଁ ଭଳି ତେଣୁ ଗାଧୁଆ ପାଇଁ ଆଊ ଝାଡା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ନଈ କୁଳ ଆଡେ ଯାନ୍ତି, ମୁଁ ସୁଭାଷ କୁ କହିଲି ଚାଲ ନଈ ଆଡେ ଗାଧେଇ ଚାଲିଆସିବା

ସେ କିନ୍ତୁ ମନା କଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଗଲି,ମୁଁ ଯାଇ ନାଇ କୂଳରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବଦଳେଇ ଗାମୁଛାରେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଗଲି, ମୁଁ ଟିକେ ଗହଳିଆ ଜାଗା ଦେଖିକି ଝାଡା ଫେରିଲି ଟିକେ ପରେ ସେ ପାଖରେ ଜୋରରେ ପାଡ଼ିବର ଶବ୍ଦ ଆସିଲା ମୁଁ ଟିକେ ସେ ପଟକୁ ବୁଲି ପଡ଼ିଲି, ମୁହଁ ତା ଦେଖା ଯାଉ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଭାରି ଜୋରରେ କୁନ୍ଥେଇ କି ଝାଡା ଫେରୁଥାଏ,ମୁଁ ସେଠୁ ଟିକେ ଉଠିକି ସେ ପାଖକୁ ଗଲି ବାପରେ ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ଓଃ ବିଶାଳ ଆଊ ଗୋରା ଚିକଣିଆ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ମୋର ଦେହ କଣ ହେଇ ଯାଉଥାଏ, ମୁଁ ଭାବିଲି ସୁଭାଷ ମାଉସୀ ଗାଁ ର କିଏ ବୋଧେ ଝାଡା ଆସିଚି କିନ୍ତୁ ଟିକେ ନିରିଖେଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ଆଊ କେହି ନୁହଁ ସୁଭାଷ ବୋଉ ମାଳତୀ,ମୁଁ ତ ଡରିକି ପୁରା ପାଣି ପାଣି,କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ମନ ହଉଥାଏ ତେଣୁ ସାହସ କରୀକି ମୁଁ ଠିଆ ହେଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲାଉଥାଏ,ସେ ଆଗକୁ ଉଣ୍ଡି କି ଝାଡା ଫେରୁ ଥାଆନ୍ତି ତେଣୁ ତାଙ୍କର ନଜର ନଥାଏ ତାଙ୍କ ପଛରେ କିଏ ବସିଚି,ତାଙ୍କର ବୋଧେ ଖୋଲା ଝାଡା ହଉ ନଥାଏ ତେଣୁ ସେ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଚିପିକି ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟେକି କି ତଳକୁ ପକାଉ ଥାନ୍ତି ମୋତେ ଭରି ଭଲ ଲାଗୁ ଥାଏ ମୁଁ ପୁରା ହିଟ ହେଇକି ତାଙ୍କ ନାଁ ନେଇକି ହଲାଉ ଥାଏ ଜୋରଦାର,ଓଃ ଓଃ ମାଳତୀ ମାଳତୀ କେତେ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ତୋର ଓଃ ମୋଟେ ଦଉନୁ ଟିକେ ତୋ ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିବି ଓଃ ମାଳତୀ କଣ ହେଇଚୁ ଲୋ ଓଃ କୁ ମାଇକିନିଆ ହେଇଚୁ କେତେବଦ ଗାଣ୍ଡୀ ରଖିଚୁ ତୋ ବିଆ ଟିକେ ଦେଖା ଲୋ ତୋତେ ଗେହିବି ଲୋ ଏମିତି କହି ମୁଁ ହଲେଇ ଚାଲିଥାଏ.

ସେଠୁ ସେ ହଠାତ୍ ଉଠିପଡ଼ି ନଈ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଗଲେ ମୁଁ ସେଇ ପଦା ରେ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡିକି ବସି ପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କଥା ଭାବିକି କେନ୍ଦୁ ଥାଏ ଆଊ ଆଖି ମୁଯି ମଜା ନାଉଥାଇ ଆଊ ଟିକେ ପରେ ମୋର ଜୋରଦାର ବାହାରି ପଡ଼ିଲା,ମୁଁ ଶାନ୍ତି ହେଇ ଗଲି ଆଊ ବିଜ ସବୁ ସେଇ ପଦା ତଳେ ପକେଇ ଦେଲି,ଆଊ ଗାମୁଛା ପକେଇକି ଭିତରୁ ଚାଲି ଆସିଲି,ମୁଁ ନଈ ପାଖକୁ ଗଲା ବେଳକୁ ମାଳତୀ ଗାଧୋଉ ଥାଏ,ମୋତେ ଦେଖି ମୁହଁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ଆରପଟକୁ ଉଣ୍ଡି ଗାଧୋଇ ଚାଲିଲେ,ମୁଁ ଆର ପଟକୁ ଯାଇ ଗାଧୋଇ ଚାଲି ଆସିଲି,ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଦେଖିଲି ସୁଭାଷ ଗଧୋଇକି ପୁରା ରେଡ୍ଡୀ ହେଇକି ବସିଛି,ମୁଁ ସେଠୁ ପଚାରିଲି ଆରେ କୁଆଡେ ଯିବୁ କି

ସେ କହିଲା ଆରେ ସମସ୍ତେ ଏବେ ମନ୍ଦିର ଯିବା ତୁ ଜଲଦି ବାହାରି ପଡେ,ସେଠୁ ମୁଁ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଯାଇକି ଡ୍ରେସ ପାଲଟି ଚାଲି ଆସିଲି,ତାପରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ମନ୍ଦିର ଗଲୁ ଆଊ ସୁଭାଷ ବୋଉ ବି ଆମ ସାଙ୍ଗରେ ବାହାରିଲେ,ଆମେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ି ରେ ଯିବାକୁ ଠିକ୍ କଲୁ ସେଠୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସିବା ପାଇଁ ଗଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ତା ବୋଉ ପଛପାଖ ସିଟ୍ ରେ ଝରକା ପାଖରେ ବସିଛି ତେଣୁ ମୁଁ ଆଗ ସିଟ୍ ରେ ବସିବାକୁ ଗଲି କିନ୍ତୁ ସୁଭାଷ କହିଲା ସାଙ୍ଗ ରୁ ଟିକେ ପଛରେ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିଦେ ମୁଁ ବସି ପାରିବିନି ପଛରେ ତେଣୁ ଆଊ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ମୁଁ ତା ବୋଉ ପାଖରେ ବସିଲି,ମୁଁ ପୁରା ତାଙ୍କ ଦେହ କୁ ଦେହ ଘଷିକି ବସିଥାଏ,ଏପଟେ ସେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଟିକେ ବି ଅନାଉ ନଥାନ୍ତି ଆଊ.

ପ୍ରତିଵ୍ରତା ବୋହୁ – ୨ Odia Porn Story

ମୁଁ ବି ଲାଜରେ ତଳକୁ ମୁଣ୍ଡ ପୋତି ବସିଥାଏ ଆଊ ବାହାରକୁ ଟିକେ ଟିକେ ଚାହୁଁ ଥାଏ,ଟିକେ ପରେ ମୁଁ ସୁବାଷ ବୋଉ ଉପରେ ନଜର ପକେଇଲା ଓଃ ମାଇକିନା କେମିତି ହେଇଚି,ପୁରା ମାଲ ଭଳି,ସେ ଗୋଟେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଥାଆନ୍ତି ଆଊ ନାଲି ରଙ୍ଗର ବ୍ଲାଉଜ,ମୁଁ ତା ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଖାଲି କଣେଇ କଣେଇ ତାଙ୍କ ହାତ ପାଖ ଦୁଧ କୁ ଉଣ୍ଡି ଚାଲିଥାଏ, ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଊ ବିଶାଳ ଦୁଧ ଲାଗୁଥାଏ ବ୍ଲାଉଜ ଫାଟେଇକି ଚାଲି ଆସିବ,ଆଊ ତାଙ୍କ ଦେହ ରୁ ବଢିଆ ବାସ୍ନା ଆସୁଥାଏ,ଝରକା ପାଖରେ ବସିଥିବା ଯୋଗୁ ପବନରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ମୋ ମୁହଁରେ ଆସି ବାଜୁଥାଏ ସେ କିନ୍ତୁ ସେପଟକୁ ମୁହଁ କରି ଚୁପ୍ ହେଇ ବସିଥାନ୍ତି,ସେଠୁ ଆମେ ମନ୍ଦିର ରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ,ମନ୍ଦିର ପୁରା ଗହଳି ହେଇ ଥାଏ.

ଆମେ ସବୁ ଭିତରକୁ ପଶିଲୁ ମୋ ଆଗରେ ସୁଭାଷ ବୋଉ ଯାଉଥାନ୍ତି ମୁଁ ତ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ସାଇଜ ଭାଇକି ମୋର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥାଏ,ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ବହୁତ ଲୋକ ଥିବାରୁ ଆମକୁ ଯିବାକୁ ଠେଲାପେଲା ହେଇ ଯିବାକୁ ପଡିଲା.ସେ ଠେଲାପେଲା ରେ ମୁଁ ସିଧା ଯାଇକି ସୁଭାଷ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇପଡିଲେ ପୁରା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଲାଗିକି,ସେ କିନ୍ତୁ ପଛକୁ ଉଣ୍ଡୁ ନଥିଲେ ଯେହେତୁ ସେ ଠାକୁର ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ବ୍ୟଗ୍ର ଥିଲେ,କ୍ଷମା କରିବ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଆଊ କିଛି କୁଆଡେ ଦେଖୁ ନଥିଲି ମୁଁ ପୁରା ସେ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ମନ୍ଦିର କୁ ମୁଁ ଆସିଚି ବୋଲି ବି ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ମୋ କାମନା ଆଗରେ,ମୁଁ ପୁରା ହଟ୍ ହେଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ପାଖକୁ ଯୋରେ ଲାଗିଗଲି ଆଊ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଦୁଇ ପାଖକୁ ଚାପି ଧରିଲି ଆଊ ଗହଲି ରେ ଆଗକୁ ଆଗକୁ ମାଡି ଚାଲିଥାଏ.

ସେ ବି ଆଗକୁ ଦେଖିକି ଯାଉଥାନ୍ତି ପୁରା ଗହଳି ଆଊ ପଛରୁ ଥେଲାଠେଲ ରେ ମୋତେ ବହୁତ ବଢିଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା ମୁଁ ସିଧା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଙ୍କରେ ମାଡି ଦେଲି ଆଉ ଉପର ପେଟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦାବିକି ଘଷି ଚାଲିଲି ଓଃ ପୁରା ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ,ସେମିତି ଆମେ ଭିତରକୁ  ମାଡି ଚାଲି ଥାଉ,ଟିକେ ପରେ ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ସାହସର ସହିତ ତାଙ୍କ କାଖ ଭିତର ଦେଇ ବ୍ଲାଉଜ ପତୁ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି ସେ କିନ୍ତୁ ଗହଳିରେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଜମାରୁ ନଜର ଦେଇ ନଥିଲେ,ମୁଁ ବି ସେ ପ୍ରତି4 ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ଉପରୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ମକଚି ଚାଲିଲି ଆଊ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ମାଡ଼ିକି ଘଷି ଚାଲିଲି,ଓଃ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଆଊ ଦୁଧ କନ ଲାଗୁଥାଏ,ତାଙ୍କ ଦୁଧ ତ ଏମିତିରେ ବିଶାଳ ଓଃ ଉପରୁ ବି ବହୁତ ନରମ ଆଊ ମାଉଁଶିଆ ଲାଗୁଥିଲା.

ସେ ବୋଧେ ଜାଣି ପାରିଲେ ଆଊ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲି ପଡି ମୋତେ କହିଲେ – ଅଜୟ ତମେ କଣ କରୁଚ,ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି କିଛି ତା ନୁହେଁ ମାଉସୀ ମୁଁ କଣ କରିବି ବହୁତ ଗହଳି ସେଥିପାଇଁ ଧକାଧାକି ହେଇ ଯାଉଛି,ସେଠୁ ସେ ଆଊ କିଛି ନକହି ସେ ମୋ ଆଗରୁ ବୁଲିକି ସୁଭାଷ ଯୋଉ ପେଟ ଅଛି ସେପଟେ ଯାଇ ଛିଡା ହେଲେ,ମୋତେ ରାଗରେ ଖାଲି ଚାହୁଁଥାନ୍ତି,ମୋତେ ଭାରି ଖରାପ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ମନ୍ଦିର ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲି,ମୁଁ ଆସି ମନ୍ଦିର ବେଢାରେ ବସିଲି ବହୁତ ସମୟ ପରେ ସୁଭାଷ ଆଊ ତା ବୋଉ ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଲେ,ମୁଁ ମୁହଁ ଶୁଖେଇ ବସିଛି ବୋଲି ଦେଖି ମୋତେ ସୁଭାଷ କହିଲା.

ଖୁଡି ଙ୍କର ବିଶାଳ ପାଣି ଦୁଗ୍ଧ ର ଝରଣା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ଆରେ ସାଙ୍ଗ ତୋର କଣ ହେଇଚି ତୁ ମନ୍ଦିର ଭିତରୁ ପଳେଇ ଆସିଲୁ,ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ନକହି ଗାଡ଼ି ପାଖକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ଆଊ ଗାଡ଼ି ଆଗ ସିଟ୍ ରେ ବସିପଡ଼ିଲି,ସେଠୁ ସମସ୍ତେ ଆସିଲେ ଆଊ ଆମେ ଘରକୁ ଫେରିଲୁ,ମୁଁ କିନ୍ତୁ କାହା ସହିତ କଥା ହଉନଥାଏ,ମୁଁ ଘରେ ପହଁଚିବା ପରେ ସୁଭାଷ କୁ କହିଲି – ଆରେ ସାଙ୍ଗ ମୋ ଦେହ ଭଲ ଲାଗୁନି ମୁଁ ଘରକୁ ପଳେଇ ଯାଉଛି,ତୁ ବାହାଘର ସରିଲେ ଆସିବୁ,ସେ ଏକଥା ଶୁଣି ତା ବୋଉ କୁ ଡାକିଲା,ସେ ଆସିକି ଦେଖିଲେ ମୁଁ ମୋ ବ୍ୟଗ ପ୍ୟାକ କରୁଛି ତା ସେ ସେଠୁ କହିଲେ – ପୁଅ ସେମିତି କାହା ଘରକୁ ଅସିକି ଏମିତି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ,ତମେ ରହିଯା ମୋ କଥା ମାନିକି ମୋ ଧନଟା ପରା,ଏତିକି କଥା ସୁଣିକି ମି ମନ ପୁରା କୁଣ୍ଢେ ମୋଟ,ମୁଁ ସୁଭାଷ ସାଙ୍ଗରେ ପୁରା ଖୁସି ରେ ବାହାଘରେ ସବୁ କାମ କଲି,ସେ ଦିନ ମଙ୍ଗନ୍ ଥାଏ ତା ସବୁ କାମ ସେ ଦିନ ତେଣୁ ମୁଁ କାମ କରି ପୁରା ହାଲିଆ ହେଇ ପଡ଼ିଥାଏ,ତ ମୁଁ ବେଗି ଆଶିକି ଖଟରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥାଏ,ଟିକେ ପରେ ସୁବାଷ ବୋଉ ଆସିକୀ ମୋତେ ହଲେଇକି କହିଲେ.

ପୁଅ ଅଜୟ ଉଠ, ଉଠ ବାବା ଖାଇକି ଆସି ଶୋଇ ପଡ଼ିବ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡାକ ଶୁଣି ଉଠି ପଡ଼ିଲି,ସେ ବୋଧେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ନିଜ ଦେହରେ ଖାଲି ଲୁଗା ଟେ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ,ଭିତରେ ବ୍ଲାଉଜ କି ବ୍ର କିଛି ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ଓହଳି ପଡ଼ିଥାଏ ମୁଁ ଦେଖିକି ପୁରା ହତବାକ ହେଇ ଗଲି ଏତେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ପୁରା ଓହଳି ପଡ଼ିଛି ଯେମିତି କିଏ ନ ଧରିଲେ ଛିଣ୍ଡି ପଡ଼ିବ ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ଆଉ ଗୋରା ଦୁଧ ପୁରା ଲୁଗା ଉପରୁ ଛିଟିକି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା,ମୁଁ ସେଠୁ ଉଥିକି ଖାଇବାକୁ ଗଲି ଆଊ ସୁଭାଷ ବୋଉ ମୋ ପଛରେ ଆସି ଖାଇ ବସିଲେ,ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରିଥିଲେ ଆଊ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖାଇ ବସିଲୁ,ମୁଁ ଆଗ ଖାଇକୀ ଶୋଇ ବାକୁ ଗଲି ତ ଯୋଉ ରୁମ୍ ରେ ମୁଁ ଶୋଇ ଥିଲି ସେଥି ଆଊ ଜାଗା ନଥିଲା ସମସ୍ତେ ଯୋଉଠି ପାଇଲେ ଶୋଇ ପଡିଲେ ତ ମୁଁ ଗୋଟେ ଚାଦର ନେଇକି ସିଧା ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲି ଶୋଇବାକୁ ମୁଁ ଯାଇ ଛାତ ଧାରାରେ ପୁରା ଅନ୍ଧାରୁଆ ଜାଗା ଦେଖିକି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି, ବଡ଼ ଛାତ କୁ ଦୂରରେ ବି ଆଊ କିଛି ଲୋକ ବୋଧେ ସୋଇପଡ଼ିଥିଲେ,ତେଣୁ ମୁଁ ନ ଡରି ସେଇଠି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି,ରାତି ପ୍ରାୟ 12 ଟା ପାଖ ପାଖି ହେବ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କଡ ଲେଉଟେଇଚି ମୋ ପାଖରେ କିଏ ଜଣେ ଶୋଇ ଥିବାର ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି,ମୁଁ ତ ପୁରା ନିଦରେ ଥାଏ ମୁଁ ସୁଭାଷ ଭାବିକି ତା ଉପରେ ଗୋଡ଼ ପକେଇ ସୋଇ ପଡିଲି ସେ କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁ ନଥିଲା,ମୁଁ ଏମିତି ନଦା ନଦି ହେଇକି ତା ପାଖରେ ପୁରା ଯାଇକି ତାକୁ ଜୋରରେ ଜବୁଡ଼ିକି ଧରିକି ଶୋଇଲି,ମୋ ହାତ ପୁରା ଗୋଟେ ଉଚ୍ଚ ଜାଗାରେ ରହିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା.

ମୁଁ ପୁରା ଡରି ଉଠି ପଡ଼ିଲି ମୁଁ ଭାବିଲି କାଳେ ସାଙ୍ଗ ଭାବିକି ଆଊ କାହା ସହ ଏମିତି କରି ଦେଇନି ତ ସେଠୁ ଆଖି ମଳି ଭଲରେ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ଆଊ କେହି ନୁହଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସୁଭାଷ ବୋଉ ମୋ ପଟକୁ ଗାଣ୍ଡୀ କରି ଶୋଇ ପଡିଛନ୍ତି,ମୁଁ ତ ଖୁସିରେ ପୁରା କୁରୁଲି ଉଠି ପଡ଼ିଲି,ସେଠୁ ମୁଁ ଧୀରେ କି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଲାଗି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି ଦେଖିବାକୁ ମାଉସୀ କଣ କହୁଛନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ସେ ହଲଚଲ ହଉ ନଥିଲେ,ମୋତେ କିନ୍ତୁ ଜମା ନିଦ ହେଉ ନଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ପୁରା ପଥର ହେଇ ଯାଇଥାଏ,ଆଊ ପୁରା ନାଲେଇକି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥାଏ, ମୋର ମନ ଖାଲି ତାଙ୍କୁ ଲଂଗଳା କରିକି ଗେହିଁ ବାକୁ ଇଛା ହଉଥାଏ,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଡରିକି କିଛି କରୁ ନଥାଏ,କିନ୍ତୁ ଏତେ ବଡ ଗାଣ୍ଡୀ ସକାଳୁ ଦେଖିକି ମନ ଖାଲି ଅସମ୍ଭାଳ ହେଇ ପଡ଼ିଥାଏ, ସେତେବେଳକୁ ରାତି ପାଖାପାଖି 1ଟେ ହବ,ମୁଁ ଆଊ ରହି ପାରିଲିନି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଯାହା ହବା ଦେଖା ଯିବ ଆଗ ଯାଉଛି କି ମନ ଶାନ୍ତି କରୀକି ଗେହିଁବି ସାଙ୍ଗ ବୋଉକୁ ଆଊ ଏମିତି ସୁଯୋଗ ମିଳିବନି.

ତେଣୁ ମୁଁ ସିଧା ଟିକେ ଉଠିପଡ଼ି ତଙ୍କୁହଁ ପାଖକୁ ଆସିଲି ଆଊ ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରି ଶୋଇ ଛନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଧା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟିକେ କୁଣ୍ଡେଇ ଦେଲି ସେ ଉପରକୁ ଚିତ୍ ହେଇକି ଶୋଇ ପଡିଲେ,ମୋତେ ପୁରା ସୁଯୋଗ ମିଳିଗଲା,ସେ ତ ଖାଲି ଲୁଗାରେ ଥାଆନ୍ତି ତା ମୁଁ ଧୀରେ କି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରୁ ପଡ଼ିଥିବା ଲୁଗା କାନିକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲି ବାପରେ ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ଭୁଣ୍ଡି ତାଙ୍କର ପୁରା ମୋଟା ଦୁଧ ଓଃ ଦି ପଟକୁ ପୁରା ଝୁଲି ପଡ଼ିଥାଏ,ଆଊ ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼,ମୁଁ ସେଠୁ ସିଧା ବସିପଡ଼ି ମୋ ଦୁଇ ହାତ ନେଇକି ଦୁଇ ପଟୁ ଦୁଧ କୁ ତଳୁ ଟେକି ଧୀରେ ଧୀରେ ମକଚି ଚାଲିଲି,ଓଃ କେତେ କନଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା, ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଲି ଆଉଁସି ପକାଉଥାଏ,ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଥର ହେଇକି ରହିଥାଏ,ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ କି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ତଳକୁ ପକେଇଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ହାତରେ ମକଚି ଚାଲିଥାଏ, ତପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ମୋ ପାଟି ନେଇକି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି,ଓଃ କେତେ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭାଷାରେ କହି ହେବନାହିଁ,ମୁଁ ତ ପୁରା ମଜାରେ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥାଏ,ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଜୋରରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡି ଦେଲି ସେଠୁ ସେ ଟିକେ କୁନ୍ଥେଇ କି ମୁହଁ କୁ ବୁଲେଇ ଦେଲେ,ସେଠୁ ମୁଁ ଧୀରେ ରହି ଗଲି ଆଊ ତଳକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଙ୍କରେ ମୁହଁ କୁ ରଖିଲି ଆଊ ସୁଙ୍ଘିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର ଗନ୍ଧ ହଉଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ.

ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ସଲ ସଲ – ବିଆ ତାର କଲ ଵଲ

ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ଜିଭ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ପୁଡ଼ା କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି,ଓଃ ମାଇକିନା ବୁଢ଼ୀ ହେଲେବି ଗାଣ୍ଡୀ ପୁରା ସଫ୍ଟ ଥାଏ,ସେଠୁ ତାଙ୍କୁ ବୋଧେ କୁତୁକୁତୁ ଲାଗିଲା ସେ ପୁଣି ଉପରକୁ ମୁହଁ କରିକୀ ସୋଇ ପଡିଲେ,ଲୁଗା ପୁରା ଅଧା ଅଧି ଖୋଲି ଯାଇ ଥାଏ,ତଳକୁ ଖସିକି ଜଙ୍ଘ ଜଙ୍କେ ପଡି ସାରିଥାଏ,ମୁଁ ଆଊ ବେଶୀ କଷ୍ଟ କଳିନି ଆଊ ତାକୁ ଧୀରେ କି ଲୁଗା କୁ ଟେକିକି ଖସେଇ ଦେଲା ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ଵିଆ ହେଇଚି ବାପରେ କେତେ ବଡ଼ ମାଇକିନା ଏ କେମିତି ଏତେ ବଡ ବୀଆ ସମ୍ଭାଳି କି ଅଛି ଲୋ ବୋଉ,ଏମିତି କହିକି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ପାଖକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ଆଊ ତାଙ୍କ ପାଦରୁ ମୋ ହାତରେ ସାଉଁଳି ବାକୁ ଲାଗିଲି,ପୁରା ସଫ୍ଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା,ମୁଁ ମୋ ଜିଭରେ ଚାଟି ତାଙ୍କ ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘ ଯାଙ୍କେ ଗଲି ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଖଇରିଆ ବାଳ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରେ ପୁରା ମେଲାଇ ହେଇକି ଲମ୍ବିଛି ଗାଣ୍ଡୀ ଜାଙ୍କେ,ଓଃ କେତେ ବାଳ ତାଙ୍କ ଵିଆ ଚାରିପଟେ,ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ନେଇକି ତାଙ୍କ ଵିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ତାଙ୍କ ଵିଆ ଦାନା କୁ ଦେଖିଲି,ପୁରା ଓସାରିଆ ଆଊ ବଡ଼ କଣା ଥିଲା ଆଊ ନାଲି ନାଲି ପାଖୁଡ଼ା ଭଳିଆ ପୁରା ଫୁଲିକି ଥିଲା,ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଜିଭ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଦାନା କୁ ଟିକେ ଚୁଚୁମି ଦେଲି ଓଃ ବୋଉଲୋ କେତେ ଲୁଣି ଲୁଣି ଲାଗୁଥିଲା ବାପ ରେ ଏତେ ଅଭଦ୍ରଗନ୍ଧ ଓଃ ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠିକି ପଥର ହେଇଗଲାଣି ସେତେବେଳକୁ.

ମୁଁ ଆଊ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ସିଧା ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ପୁଳାଏ ନାଳୁଆ ଛେପ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଵିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି,ଓଃ ପୁରା ମଜାରେ ପଶିଲା ମୋ ମୂଳ ଜଂକେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବିଅରେ,ମୁଁ ତ ପୁରା ହିଟ ହେଇକି ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ପାଖ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଜୋରଦାର ଗଲେଇ ଚାଲିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ,ସେ ଟ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମାଡ଼ରେ ଭୁସ କିଣା ଉଠି ପଡିଲେ,ଆଊ ମୁଁ ଏମିତି ଲଂଗଳା ହେଇକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋରଦାର ବାଡେଇ ଚାଲିଛି ଦେଖି ସେ ପୁରା ଆଖି କୁ ଟେରତି ଚାହିଁ ମୋତେ କହିଲେ – ଅଜୟ ତମେ କଣ କରୁଚ ସବୁ ମୁଁ ତମ ସାଙ୍ଗ ମା ହେବି ତମେ ଏମିତି ମୋ ସହ କରୁଚ ଛି ଛି.

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଭାରି ଉତେଜନା ରେ ଥାଏ ଆଊ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ତାଙ୍କ ପିଠି ତଳୁ ନେଇକି ବେକ ରେ ଭରା ଦେଇକି ମୋ ମୁହଁ କୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇ ଭାରି କାମୁକ ମୁହଁ ରେ କହିଲି – ମାଉସୀ ମୋର ଭାରି ମନ ମୋତେ ମନା କରନି ହଉ କେହି ଜାଣିବେନି ତମେ ଧୀରେ କି ରୁହ ମୁଁ ଖାଲି ଟିକେ ଗେହିଁବି,ହଉ ଟିକେ ସମ୍ଭାଳି ଯାଓ ମୁଁ ମୁଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ କରିବି ଆଊ କେବେ କରିବିନି ହଉ ମାଉସୀ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚି ହଉ ହଉ,ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ସେ ଆଊ କିଛି କହି ପାରିଲାନି,ମୁଁ ସେଠୁ ମୁଁ ମୁହଁ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ପାଖ କାନ୍ଧରେ ଯାବି ରଖି ତଳପଟୁ ମୋ ବଣ୍ଡ କୁ ଜୋରଦାର ମାଡି ଚାଲିଲି,ସେ ତା ଖାଲି କୁନ୍ଥିଉ ଥାଆନ୍ତି,ମୁଁ କିଛି କୁଆଡେ ନ ଚାହିଁ ମୁହଁ କୁ ମାଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋରଦାର ବାଡେଇ ଚାଲିଲି,ତାଙ୍କ ଫାଲୁଆ ବିଅ ରେ ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ନାଳୁଆ ହେଇକି ଖସଦୁ ଥାଏ ଓଃ କୁ ମଜା,ମୁଁ ସେମିତି ଜାବି ଧରି ପାଖାପାଖି 20ମିନିଟ ଯାଏଁ ଗେହିଁଲି,ତାପରେ ମୋ ହାତ ଭରା ଦେଇ କଟିଲା ତା ମୁଁ ରହି ଗଲି ଦେଖିଲି ମାଉସୀ ପୁରା ଆଖି ମୂଜି ଗିହଣା ର ମଜା ନେଉ ଛନ୍ତି,ମୁଁ ଗେହିଁବା ବନ୍ଦ କରି ଭୁସ୍ କି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଅରୁ ବାହାର କରିଦେଲି,ଆଊ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ତଳେ ବସି ପଡ଼ିଲି,ସେ ସେଠୁ ଆଖି ଖୋଲି ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା ଆଊ ଧୀରେ କି କହିଲେ – ଅଜୟ ତମର ହେଇଗଲା କି ମୁଁ ଏକଥା ଶୁଣି ଟିକେ ହସିଦେଲି,

ଆଊ ଧୀରେ କି କହିଲି – ନାଇ ମାଉସୀ ଏବେ ତ ଆରମ୍ଭ ହେଲା,ଆଊ ବହୁତ ସମୟ କରିବି ତମକୁ, ସେଠୁ ପୁଣି ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଅ ରେ ଜୋର କିନା ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ପାଖକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇ ଗେହୁଁ ଥାଏ ସେ ବି ମୋତେ ସେମିତି ମାଇକିନିଆ ଆଖିରେ ଚାହିଁ ରହି ଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ତା ମଜାରେ ବାଡେଇ ଚାଲିଥାଏ,ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଆଲୁରୁ ବଳୁରୁ ହେଇ ଯାଇଥାଏ,ଏତେ ବଡ ମାଇକିନା କୁ ଗେହିବାରେ ଭାବି ମୁଁ ଭିତରୁ ବହୁତ ଖୁସି ଥାଏ,ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ କାନ ପାଖରେ କହିଲି – ମାଉସୀ କେମିତି ଲାଗୁଚି,ସେ ମୋତେ ଖାଲି ସେମିତି ଉଣ୍ଡିକି ରହି ଥାଆନ୍ତି,ମୁଁ ତାପରେ ଟିକେ ଉପରକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ମୋ ହାତ ଦୁଇକୁ ଭରା ଦେଇ ଜୋରଦାର ବାଡେଇ ଚାଲିଲି,ସେ ତା ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଏପଟେ ସେପଟ କରୀକୀ ଖାଲି କୁଣ୍ଠୋଉ ଥାଆନ୍ତି,ଏମିତି ପୋଜରେ 20 ମିନିଟ ପରେ ମୋ ହାତ କରିବାରୁ ଉଠି ଆସିଲି,

କୁଟାଗଦା ମୂଳେ ଭିଣେଇଭାଇ ବିଆ ଚାଟିଲେ | ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ part-4 । odia sex kahani

କିନ୍ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଅ ଭିତରେ ପୁରା ନାଳୁଆ ହେଇ ଯାଇଥାଏ,ମୋର ମନ ରାତି ଯାକ ତାଙ୍କ ଵିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେମିତି ପୁରେଇକି ରଖିବାକୁ ଇଛା ହଉଥାଏ,ଆଊ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ମନ ହଉଥାଏ,ଏମିତି ଗେହିଁବା ସମୟରେ ଛାତ ଆଡ଼କୁ କିଏ ଆସିବାର ମୋତେ ଶୁଭିଲା ମୁଁ ପୁରା ଡରି ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ପିନ୍ଧି ଦୂରେଇ ଯାଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି,ଆଊ ସୁଭାଷ ବୋଉ ବି ତରବର ହେଇକି ନିଜ ଲୁଗା କୁ ଯେମିତି ସେମିତି ତାଙ୍କ ଦେହରେ ପକେଇ କଡ ଲେଉଟାଇ ଶୋଇ ପଡିଲେ,ଟିକେ ପରେ କିଏ ପାଖକୁ ଆସି ବୋଉ ବୋଉ ବୋଲି ଡାକିଲା,ମୁଁ ଧୀରେ କି ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି ସୁଭାଷ ତା ବୋଉ କୁ ଖୋଜୁ ଥିଲା,ତାପରେ ତା ବୋଉ ଶୋଇବା ବାହାନା କରିବା ଭଳି ସୁଭାଷ କୁ ନିଜ ପାଖକୁ ଡାକିଲେ,ଆଊ ସୁଭାଷ ତାଙ୍କ ଥୁ ଟିକେ ଛାଡ଼ି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲା,ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜମାରୁ ଶୋଇ ନଥାଏ, ମୋର ତା ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଫୁଳିକି ଥାଏ ଓଃ କେତେ ବଡ଼ ରସାଳ ମାଇକିନା ମୋ ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ଆଊ କେତେ ବଡ଼ ତାଙ୍କ ବିଅ ଓଃ ଭାବିକି ମୋ ଦେହ ଶୀତେଇ ଯାଉଥାଏ,

ଏମିତି ଏପଟେ ସେପଟ ହେଇକି 15 ମିନିଟ ହେଇ ଯାଇଥାଏ ମୁଁ ମାଉସୀ ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ,ସେଠୁ ମାଉସୀ ଧୀରେ କି ଉଠି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଊ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଚୁମୁଟି ଦେଇ ଉଠିକି ତଳ ଆଡ଼କୁ ପଳେଇ ଗଲେ,ମୁଁ କଣ କରିବି କିଛି ଜାଣି ପାରୁ ନଥିଲି ସେଠୁ ହାଇ ମାରିବା ଆକ୍ଟିଂ କରି ଧୀରେ କି ଉଠି ଚାଲିଲି ତଳ ଆଡ଼କୁ,ଝିଅ ବାହାଘର ଯୋଗୁ ଚାରିଆଡେ ଟେଣ୍ଡ ବନ୍ଧା ହେଇ ଥାଏ,ତା ମୁଁ ସିଡି ଦେଇ ତଳକୁ ଆସିଲି ଆଊ ସୁଭାଷ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲି ସେ ବାରି ପଟ ଟେଣ୍ଟ ବନ୍ଧା ହେଇଥିବା ପଛକୁ ଚାଲି ଗଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପଛରେ ଚାଲିଲି ଚାରିଆଡେ ଦେଖିକି,ସେଠୁ ମୁଁ ଯାଇ ବାରିପଟେ ଠିଆ ହେଲି ସେଠୀ ପୁରା ଅନ୍ଧାର କିତିକିଟି,ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କୁ ପାଇଲିନି, ସେଠୁ ଟିକେ ଭିତରକୁ ଗଲି ସେଠୀ କଦଳୀ ଗଛ ଥାଏ ଆଉପାଖକୁ ଗୋଟେ ପାଳଗଦା ଥାଏ ସେଠୀ ସେ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଛିଡା ହେଇ ଛନ୍ତି,ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଆଊ ଧୀରେ କି ଡାକିଲି – ମାଉସୀ ମାଉସୀ ସେଠୀ ଅଛ କି, କୁହ,ସେଠୁ ସେ ଧୀରେ କି ହୁଁ କହିଲେ ମୁଁ ଖୁସି ହେଇକି ସେଇ ସାଉଣ୍ଡ ଆଡ଼କୁ ଗଲି ଆଊ ଦେଖିଲି ମାଉସୀ ପୁରi ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଛାତିରୁ ଲୁଗା ଖସେଇ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ମକଚି ଚାଲି ଛନ୍ତି,

ଆଊ ମୋ ଆଡ଼କୁ ପୁରା ଡାହାଣୀ ଭଳି ଚାହିଁ ରହି ଛନ୍ତି,ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଛିଡା ହେଇଗଲି, କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ସେ ତଳେ ବସି ପଡ଼ି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ତଳକୁ ଟାଣି ପକେଇ ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଭୂଷ କିନା ପୁରେଇ ଦେଲେ ଓଃ କେତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ କହି ହବନି ସାଙ୍ଗମାନେ,ସେ ତା ଜକୁଜକୁ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟି ଭିତରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ,ମୋର ତ ଜୋରରେ ହିଟ ହେଇ ଚାଲିଥାଏ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବାଳ କୁ ଭିଡ଼ିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଜୋରଦାର ବାଡେଇ ଚାଲିଥାଏ,ସେ ସେମିତି ଏକା ନିଃଶ୍ୱାସ ରେ ପୁରେଇ କମୁଡିକି ଖାଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି ଆଊ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ପଛକୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ଭିଡିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଣ୍ଡା କୁ ମକଚି ଚାଲି ଥାନ୍ତି,ଓଃ ବଡ଼ ମାଇକିନା ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲେ କେତେ ମଜା ଲାଗେ ମୁଁ ଏବେ ଅନୁଭବ କରି ପରୁଥାଏ ସେମିତି କିଛି ସମୟ ଗଲାପରେ ସେ ଉଠି ପଡ଼ିଲେ ଆଊ ମୋ ଛାତି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମି ଭିଦିକି ଖାଇ ଚାଲିଲି,ମୋତେ ତା ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ମିଲୁ ଥାଏ ଓଃ କେତେ ମଜା ସାଙ୍ଗ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲେ ଓଃ ଓଃ ଓଃ,

ସେ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ତାଙ୍କର ଅଣ୍ଟା ଯଙ୍କେ ଟେକି ମୋ ଆଡ଼କୁ ଗାଣ୍ଡୀ କରି ବୁଲି ପଡ଼ି କୁକୁର ଭଳିଆ ଶୋଇ ପଡିଲେ ଆଊ ମୋତେ ଚାହିଁ ରହିଲେ ମୁଁ ସେଠୁ ପୁଲେଇ ଛେପ ବାଣ୍ଡରେ ବୋଳି ତାଙ୍କ ଉଁଚା ବିଆ ଭିତରେ ଭୁଷ୍ କିନା ପୁରେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ପାଖ ରେ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ବାଡେଇ ଚାଲିଲି ଆଊ ତାଙ୍କ ଚୁଟି ଧରିକି ଜୋରଦାର ବାଡେଇ ଚାଲିଥାଏ,ସେ ତ ପୁରା ରାଣ୍ଡ ଙ୍କ ଭଳି ହୁଁ ହୁଁ ହଉ ଥାଆନ୍ତି,ମୁଁ ତା ପୁରା ଖୁସିରେ ମଜିକି ଗେହୁଁ ଥାଏ,ଟିକେ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ଭୂସ୍ କିନା ଖାଲି ଧଳା ଧଳା ନାଳୁଆ ଆଠ ଭଳିଆ କାନ ବାହାରିଲା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସେ ଆଡ଼କୁ ନଜର ନ ଦେଇ ଗେହୁଁ ଥାଏ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଫଟ ଫଟ ଅୱେଜ କରି ପସୁ ଥାଏ ଆଊ ବାହାରୁ ଥାଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୂଳ ଯାଏଁ ତାଙ୍କ ଅଠାଳିଆ ବିଆ ପାଣିରେ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥାଏ,ଏମିତି 20 ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ବାହାରିବ ବୋଲି ହେଲା,ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ମୁହଁ ନେଇକି ମାଉସୀ ଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ମାଉସୀ ମୋର ଲାଗୁଚି ବାହରି ପଡ଼ିବ କାନ କରିବି କୁହ, ଆଊ ଗେହିଁବି ନା ବାହାର କରିଦେବି,

ସେ କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁ ନଥାନ୍ତି,ମୋତେ ଇଛା ଜମାରୁ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡ଼ର ବି ଲାଗୁଥିଲା ଏତେ ରାତିରେ ପୁଣି ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ସାଙ୍ଗରେ ଏମିତି ସବୁ କରୁଛି ଯଦି କିଏ ଦେଖି ଦବ ତ ସବୁ ସରିବ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡର ଲମ୍ବା ବଳ କୁ ଅଧା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଊ ଅଧା ହାତରେ ଧରିକି ଜୋରଦାର ବାଣ୍ଡ କୁ ବାଡେଇ ଚାଲିଲି ଆଊ ପାଟିରୁ ଛେପ ବାହାରକରି ବିଆ ବାଣ୍ଡ ପଶୁଥିବା ଜାଗାରେ ପକେଇ ଗେହୀ ଚାଲିଲି,ଓଃ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ,ଏମିତି ବେଳକୁ କିଏ ଦୁଇ ଜଣ ଆମ ଆଡ଼କୁ ଆସୁଥିବାର ଶୁଭିଲା,ସେଠୁ ମୁଁ ଜୋରଦାର ବାଡେଇ ଚାଲିଲି ଓଃ ଓଃ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଜୋର୍ କରିବାକୁ,

କଟକୀ ଭାଉଜ ଆଉ ପ୍ଲେ ବୟ – Odia Sex

ସେଠୁ ମାଉସୀ ଭଡ କିନା ଉଠି ପଡିଲେ ଆଊ ସେଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମାଡି ହେଇକି ହିଟ ହେଇ ବୀଜ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ଆଊ ଠିକ୍ ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭୁଣ୍ଡି ଭୁଷ କିନା ଖସି ଆସିଲା ଆଊ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମକଚି ସବୁ ବୀଜ ତଳେ ପକେଇ ଦେଲି,ମାଉସୀ ସେମିତି ଅଲୁରୁ ବାଲୁରୁ ହେଇକି ଲୁଗା ଗୁଡେଇ ହେଇକି ପାଳ ଗଦା ପଛ ଦେଇକି ଘର ଆଡକୁ ଚାଲି ଗଲେ,ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ତଳୁ ଟେକି ପିନ୍ଧି ଦେଲି ଆଉ ମୁତି ବାର ନାଟକ କଲି,ଦୁଇଟା ଲୋକ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ମୁତି ବସିଲେ ମୁଁ ସେଠୁ କିଛି ନହେଲା ଭଳି ଘର ଆଡ଼କୁ ଚାଲି ଆସିଲି,କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ଭାରି ଖୁସି ଥାଏ ଯାହା ସବୁ ଘଟିଲା ଜଲଦି ଜଲଦି ଭାବିକି ଓଃ ମୋ ରୁମ ଟାଙ୍କୁରି ହେଇ ଯାଉଥାଏ,ମୁଁ ସିଡି ଦେଇ ଛାତ ଉପର କୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଆଊ ସୁଭାଷ ବୋଉ ସେଠୀ ଆସିଲି ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଲାଗି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି ଆଊ ତାଙ୍କ କାନ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲି –

ମାଉସୀ ମୋ କୁମାରତ୍ଵ କୁ ତମେ କାଟି ଥିବାର ଧନ୍ୟବାଦ,ତମକୁ ଗେହି ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ସୁଖ ପାଇଲି,ଏଇ ରାତି ମୋ ଜୀବନରେ ଅଭୁଲା ରାତି ହେଇକି ରହିବା, ସେ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତ ଆଣି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ମୋ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ମକଚି ଦେଲେ,ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ହାତ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ପୁଣି ଉଠି ପଡ଼ିଲା, ସାଙ୍ଗମାନେ ଏଇ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋତେ ଦୟାକରି email କରି ଜଣାଇବେ,ମୋ ଇମେଲ I’d hauchii- [email protected], ରହୁଚି ଧନ୍ୟବାଦ

Related Stories

5 1 vote
Article Rating
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Biswanath Behera
Biswanath Behera
8 days ago

Bhala lagila

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: