Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ସେ କୁମିର ବିଆ ପାଖରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେଲା

ନମସ୍କାର

ମୋ ନାଁ, ରବିଶ କୁମାର. ମୋ ଘର ରାଉରକେଲା. ଏଇ କାହାଣୀ ଏଇ ବ୍ଲଗରେ ନୁଆ. ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଚାକିରୀ କରେ. ଏଠି ଏକୁଟିଆ ରହେ. ଅଫିସରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଏ. ଅଫିସରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ବିଶ୍ବଜିତ. ମୋ ରୁମ୍ ଖାଲିରହେ ବୋଲି ଅନେକ ସମୟ ବିଶ୍ବଜିତ୍ ତା ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମୋ ରୁମକୁ ଆସେ ଆଉ ଖେଳ କରେ. ମୁଁ କେବେ ଡିଷ୍ଟର୍ବ୍ କରେନି. ଥରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଛୁଟିଥିଲା. ଅର୍ଥାତ ଆମକୁ ତିନିଦିନ ଛୁଟି ଲାଗ୍ ଲାଗ୍ ମିଳିଥିଲା. ବିଶ୍ବଜିତର ଜେଜେବାପା ଜଣେ ରାଜନେତା ଆଉ ତାର ଗୋଟିଏ ଫର୍ମ୍ ହାଉସ୍ ଥିଲା. ସେ କହିଲା, ଚାଲ ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ୍ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବା. ମୋତେ ଯିବାକୁ ମନ ନଥିଲା. ସେ ନିଜ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଧରି ଯିବ ବୋଲି ମୋତେ ବି ସାଙ୍ଗରେ ଡାକୁଥିଲା. ମୁଁ ଏକା କଣ କରିବି କହିବ ପରେ କହିଲା, ଯେ ତା ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବି ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆସୁଛି. ଦେଖ, ଯଦି ତୁ ପଠେଇ ପାରିଲୁ, ଫଟେଇ ଦେବୁ.

ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳୁ ତା ଜେଜେବାପା କାର୍ ପଠେଇଲେ. ଭୁବନେଶ୍ବରଠୁ ପ୍ରାୟ ପଚାଶ କିଲୋନିଟର ଦୁରରେ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ୍. ଆମେ ସବୁ ଜଳଖିଆ ଖାଇଦେଇ, ବାହାରି ପଡ଼ିଲୁ. ଆମେ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପରେ ହିଁ ତା ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କହିଲା, ସେ ଫେରିଯିବ. ତାର ମାସିକିଆ ବନ୍ଦ ଟାଇମ୍ ହେଇଯାଇଥିଲା. ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେମାନେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଗାଡ଼ିରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ପଠେଇବା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଦେଲା. ଏବେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସରେ କଣ କରିବା? ବିଶ୍ବଜିତ୍ କହିଲା, ଆମେ ମଜା କରିବା ବେ. ମୁଁ କହିଲି, ତୋ କଥାରେ ମୁଁ ଆସିଛି, ମୋତେ ମାଲ୍ ନ ମିଳିଲେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଦେବି. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ହଉ ମାରିଦେ.

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

ଆମେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ତା ଜେଜେବାପା ସେଇଟ୍ହି ଥିଲେ. ତାଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ବି ଥିଲେ. ଆମକୁ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଇ ତା ଜେଜେ ଚାଲିଗଲେ. ଆମେ ଚାଲି ଚାଲି ଫାର୍ମ୍ ହାଉସର ବଗିଚା ଆଉ ଚାଷଜମି ସବୁ ବୁଲି ଦେଖିଲୁ. ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ ଭିତରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କୋଠାଟିଏ ବି ଥିଲା. ଭିତରେ ସବୁ ସୁଖ ସୁବିଧା. ଦିପହର ବେଳକୁ ଜଣେ ମହିଳା ଆସି ପଚାରିଲେ, ବାବୁ ଖାଇବାକୁ ଆଣିଦେବି କି? ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ଅତି ବେଶୀରେ ତିରିଶି ବର୍ଷ ହେଇଥିବ. ବିଶ୍ବଜିତ ପଚାରିଲା,

  • ତମ ନାଁ କଣ?

ସେ କହିଲା, ମୋ ନାଁ ମାଳତୀ ବାବୁ.

  • ଆଗରୁ ତ କେବେ ଦେଖିନି?
  • ଏବେ ଦି ମାସ ହେଲା କାମରେ ନାଗିଛି ବାବୁ.
  • କଣ କଣ କାମ କରୁଛ?
  • ସବୁ କାମ. ସେ କହିଦେଇ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା. ରୋଷେଇ କରୁଛି, ଗୁହାଳ ବୁଝୁଛି, ଫଳ ପନିପରିବା ତୋଳିବା, ଚାରା ଲଗେଇବା, କୋଠାକୁ ସଫା କରିବା ଇତ୍ୟାଦି ସବୁ କାମ କରେ. ଆଉ ଆଜ୍ଞା ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ସେବା କରେ ଆଉ କେବେ କେବେ ଲୋକମାନେ ଆସିଲେ ସେମାନଙ୍କ ସେବା କରେ.
  • ମାନେ?
  • ମାନେ, ଗୋଡ଼ହାତ ଘଷିଦିଏ, ଦେହ ପା ଘଷିଦିଏ ଏମିତି…

ବିଶ୍ବଜିତ୍ ଆଉ ମୁଁ ବୁଝିଗଲୁ ସେ କଣ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା. ଯା ହେଉ ଆଜି ଗାଁ ମାଲ ମିଳିବ. ସେଇ ଖୁସିରେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ଆସିଥିଲା. ବିଶ୍ବଜିତ ପଚାରୁଥିଲା.

  • ତମ ଘରେ କୋଉଠି?
  • ଏ ଗାଁରେ .
  • ପିଲାଝିଲା ?
  • ନାହାନ୍ତି. ଗେରସ୍ତ ବାହା ହେବା ପରେ ସୁରଥ ପଳେଇଲା ଯେ ଶୁଣିଲି ସେଇଠି ଆଉ ଗୋଟେ ମାଈକିନା ରଖିଛି. ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ହେଇଗଲି. ବାପା ଏଇଠି କାଂଅ କରୁଥିଲା, ସେ ମୋତେ ଏଇଠି କାମରେ ଲଗେଇ ଦେଲା. ସେବେଠୁ ଖଟୁଛି.
  • ଆଚ୍ଛା ହଉ. ତୁ ଯା, ଆମ ପାଇଁ ରୋଷେଇ ଜିନିଷ ନେଇ ଆସିବୁ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମ ପାଇଁ ଖାଇବା ଯିନିଷ ଧରି ସେ ଆସିଲା. ଖାଇବା ପରେ ସେ ପ୍ଲେଟ୍ ଗିନା ଥାଳିଆ ସବୁ ନେଇ ଚାଳିଗଲା. ଉପର କୋଠାରେ ଖୋଲା ରୁମ୍ ଥିଲା. ସେଇଠି ଆମେ ଖଟରେ ଶୋଇ ଗପସପ କରୁଥିଲୁ. ବିଶ୍ବଜିତ୍ କହିଲା, ମାଳତୀ ଚଲିବ କି? ମୁଁ କହିଲି, ଯାହା ମିଳିବ ଚଳେଇବାକୁ ପଡ଼ିବ. ସେ କହିଲା, ଏବେ ସେ ଆସିବ ଯଦି ତୁ ସେ କଥା ବୁଝିବୁ. ମୁଁ ଚାଲିଯିବି. ଏଇ ସମୟରେ ମାଳତୀ ପାଣି ବୋତଲ ଧରି ଆସିଲା. ପାଣି ବୋତଲ ଟେବୁଲ୍ ସାଈଡ଼ରେ ରଖିଦେଇ ଠିଆ ହେଇ ପଚାରିଲା, ଆଉ କଣ ଦରକାର କି ବାବୁ? ବିଶ୍ବଜିତ ହୁଁ ବୋଲି କହି, ରୁମରୁ ବାହାରି ଚାଳିଗଲା. ମାଳତୀ ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲା.

ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡରୁ ଗୋଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖୁଥିଲି. ଗାଉଁଲି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟିଏ. ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଛି, କିନ୍ତୁ ଭିତରେ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ନାହିଁ. କାଖ ପାଖରେ ତ ଦୁଧର କିଛି ଅଂଶ ଏଖାଯାଉଛି. ମୁଁ କହିଲି, ଗୋଡ଼ହାତ ଟିକେ ଘଷିଦେବ କି? ସେ ହଁ କହି ଖଟରେ ମୋ ଗୋଡ଼ ପାଖରେ ବସି ଗୋଡ଼କୁ ଘଷାଘଷି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଉ ବାରମ୍ବାର ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା. ସେ ଗୋଡ଼ ଘଷି ଦେଇ ଉପରକୁ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଜଙ୍ଘ ପାଖାପାଖି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା. ତା ଛୁଆଁରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲା. ତାକୁ ଇଙ୍ଗିତ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁବାକୁ କହିଲି.

ସେ ବି ବିନା ଲାଜରେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲା. ଓଃ. ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଅଗରୁ ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଃ. ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ସେ ସେମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ଭିତରେ ବିଶ୍ବଜିତ ରୁମକୁ ଆସିଗଲା. ସେ ଆସି ଖଟରେ ମୋ ପାଖରେ ଗଡ଼ି ପଡ଼ିଲା. ତାପରେ ମାଳତି ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ବିଶ୍ବଜିତର ଗୋଡ଼କୁ ଚିପାଚିପି କରି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବି ଧରି ପକେଇଲା. ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଲା. ମାଳତୀ ଦୁଇହାତରେ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଥିଲା. ବିଶ୍ବଜିତ ନଇଁପଡ଼ି ମାଳତିର ଶାଢ଼ୀକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲା. ତାପରେ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲା. ସେ ତଥାପି ହସୁଥିଲା. ଅମେ ତା ହାତ ଧରି ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲୁ ଆଉ ତାକୁ ମଝିରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲୁ. ବିବାହିତା କିନ୍ତୁ ସନ୍ତାନପ୍ରସବା ନ ହୋଇଥିବା ହେତୁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଅନ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକଙ୍କ ଭଳି ଝୁଲି ନଥିଲା କିମ୍ବା ବଡ଼ ସାଇଜର ହୋଇନଥିଲା. ବାସ୍ ଆମ ହାତରେ ରହିବା ଭଳି ଟିକେ ବଡ଼ା ଆକାରର ଇଡ଼ଲି ଭଳି ହିଁ ହେଉଥିଲା. ଆମେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପ୍ ଖାଇବା ପରେ ନିପଲକୁ ଚୋଷିଲୁ ଆଉ କାମୁଡ଼ିଦେଲୁ.

ସେ ଆହ୍ ବାବୁ କାଟୁଛି.. ବୋଲି କହି ଠେଲି ଦେଲା. ଏବଂ ତାକୁ ପଛରୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ମୁଁ. ସେ ମୋ ବାହୁରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ବେଳେ ବିଶ୍ବଜିତ ତା ଶାଢ଼ୀକୁ ପୁରା ଭିଡ଼ି ଖୋଲିଦେଲା. ଏବେ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଝିରେ ଶୋଇଥିଲା. ମୁଁ ତାକୁ ପଛରୁ ଭିଡ଼ିଧରି ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦଳୁଥିବା ବେଳେ ବିଶ୍ବଜିତ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା. ସ୍ବାମୀ ନଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ସେ ଅନେକଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଈଥିବା କଥା ତା ବିଆ କହୁଥିଲା. ବିଶ୍ବଜିତ ତାକୁ ତଳେ ଚିତ କରି ଶୋଇଦେଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡ ପାହରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଠିଆ ହୋଇ ରହିଲି ଆଊ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଥିଲା.

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଫନଫନେଇ କି ଉଠିଲା ବେଳକୁ ବିଶ୍ବଜିତ ତା କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ. ତାକୁ ଓଲଟାଇ ଦେଲି. ଏବେ ବିଶ୍ବଜିତ ତଳେ ଶୋଇଥିଲା ଆଊ ମାଳତି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା. ମୁଁ ପଛରୁ ମାଳତୀ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି. ସେ ଓହ୍ ଓହ୍ କହି ଉଠିଲା. ତାପରେ ମୁଁ ତେଲ ଟିକେ ବାଣ୍ଡରେ ବୋଳିଦେଲି ଆଊ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ତେଲ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି. କଷ୍ଟ ହେଲା ସିନା ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା. ଲାଗୁଥିଲା ରାଣ୍ଡି ଗାଣ୍ଡି ମରେଇ ଶିଖିଦେଇଥିଲା. ବାସ୍ ତଳେ ବିଶ୍ବଜିତ ଆଉ ଉପରେ ମୁଁ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ତାକୁ ଦୁଇଟା କଣାରେ କଲବଲ କରି ଗେହିଁଲୁ. ସେ କନ କନ ହେଇ ହସୁଥାଏ. କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଶ୍ବଜିତ ମାଲ୍ ଛାଡ଼ିଦେଇ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରିଦେଲା. ତାପରେ ମାଳତୀକୁ ମୁଁ ଆଠେଇ ଦେଇ ପଛରୁ କୁକୁର ଭଳିଆ ଗେହି ଚାଳିଳୀ. ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହି ମୋତେ ଉତ୍ତେଜିତ କରିଦେଉଥାଏ. ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପଶ୍ଚତଚୋଦନ ଦେବାପରେ ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହିଲା ଆଊ ତା ବିଆରୁ ରସ ବହିଲା. ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିଦେଇ ନିପଲକୁ ମନ୍ଥିଦେବାଅରେ ସେ ବାବୁ… ମୋର ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ବୋଲି କହିଲା. ଆଉ ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଟପ୍ ଟ୍ପ୍ ହୋଇ ପାଣି ଝରିଲା. ମୁଁ ଏ ସବୁ ଦେଖି ଗାଣ୍ଡିରେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗିହାଁ ଦେଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି.

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗିହାଁ ସରିବା ପରେ ପୁରା ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲୁ. ମାଳତୀ ନିଜ ପୋଷାକ ନେଇ ଚାଳିଗଲା. ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ଶୋଇଥିବା ରୁମ୍ କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ ହେବାପରେ ବିଶ୍ବଜିତ ଉଠିଲା ଆଊ କବାଟ ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ପିଲାଟିଏ ପଚାରିବାକୁ ଆସିଥିଲା, ରାତିରେ କଣ ଖାଇବା ଆସିବ? ବିଶ୍ବଜିତ କହିଲା, ଯାହା ଭଲ ଲାଗିବ କରିଦେବ. ସେ ପିଲାଟି ହଉ ବୋଲି କହି ଚାଳିଯାଉଥିଲା, ବିଶ୍ବଜିତ ପଚାରିଲା ଆରେ ମାଳତୀ କାହିଁ ଦେଖାଯାଉନି? ପିଲାଟି କହିଲା, ସେ ଗାଁକୁ ଯାଇଛି. ରାତିରେ ଆସିବ ତ? ବୋଲି ପଚାରିବା ପରେ ପିଲାଟା କହିଲା, କେଜାଣି. ରାତିରେ ଅନ୍ଧାର ହେଇଯାଊଛି ତସେ ଗାଁରୁ ଆସିଲେ ଯାଇ ପାରିବନି. ବିଶ୍ବଜିତ କହିଲା, ହଉ ନ ଗଲେ ଏଠି କୋଠିରେ ରହିଯିବ. ପିଲାଟା କହିଲା, କେଜାଣି.. ଆଉ ଚାଳିଗଲା.

ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମନ ଉଣା ହୋଇଗଲା. ମାଳତୀ କୁ ଆଉଥରେ ମନଭରି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ମୋର ମନ ଥିଲା. ବିଶ୍ବଜିତ୍ ବି କେବେ କାହାର ଗାଣ୍ଡି ମାରିନଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ବି ଚାହୁଁଥିଲା ମାଳତୀର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ.

ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ବେଳକୁ ପିଲାଟି ଖାଇବା ନେଇ ଆସିଲା. ମାଳତୀ କଥା ପଚାରିଆ ପରେ କହିଲା, ସେ ଆସିବନି. ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମନ ଭାଙ୍ଗିଗଲା. ରାତିରେ କୋଠାରେ କିଏ ଜଗୁଆଳି ରହିବକି ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ପିଲାଟି କହିଲା. ବାହାରେ ଟମି ଆଉ କୁମି ରହିବେ. ଟମି ଆଉ କୁମି? ସେମାନେ କିଏ ବୋଲି ପଚାରିବା ପରେ କହିଲା, ଫାର୍ମ୍ ହାଉସର କୁକୁର ହଳ. ଟମି ଆଲସାସିଆନ୍ ଥିଲା ଆଉ କୁମି ବି. ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଗୋଟିଏ ଝିଅ. ଜେଜେ ଆଣିଥିଲେ. ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ ଚାରିପାହରେ ଜଙ୍ଗଲ ଥାଏ, ତେଣୁ ଜଙ୍ଗଲି ବାର୍ହା ଆଉ ବିଲୁଆ ଆସିଲେ ସୁରକ୍ଷାପାଇଁ ଏଠି ଛାଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି.

ଆମେ ଖାଇବା ପରେ ବାହାରେ ପିଣ୍ଡାରେ ବସିଥିଲୁ. ଏଇ ସମୟରେ କୁକୁର ଦୁଇଟା କୁଁ କୁଁ ହୋଇ ପରସ୍ପରକୁ ଚଟାଚଟି କରୁଥିଲେ. ଟମିର ବାଣ୍ଡ ଭାରି ଲମ୍ବା ଆଊ ଲାଲ୍ ହୋଇଥିଲା, ସେ କୁମି ଉପରେ ଚଢ଼ି ପଡ଼ି ଗେହିବାଉ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା. ଆମେ ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ମନ୍ଥି ମନ୍ଥି ଦୁଃଖ କରୁଥିଲୁ. ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ ଗେଟରେ ତାଲା ପକେଇ ପିଲାଟା ନିଜ କୋଠରିକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା.

ବିଶ୍ବଜିତର ଫାର୍ମ୍ ହାଉସରେ ଆମେ ଦିନବେଳେ ମାଳତୀକୁ ମିଶିକି ଗେହିବା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ଦେଖା ଦେଲାନି. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଖାଇବା ସାରିଦେଇ ବାରନ୍ଦାରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସର ଅଲ୍ସାସିଆନ୍ କୁକୁର ଦୁଇଟା ପରସ୍ପର ସହ ଗୋଳେଇ ହେଉଥିବାର ଦେଖି ଆମକୁ ଖରାପ ଲାଗୁଥିଲା. ଟମି ବାରମ୍ବାର କୁମି ଉପରେ ଚଢ଼ି ଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେଟିଂ ଠିକ୍ ଭାବରେ ହେଇ ପାରୁନଥିଲା ବୋଲି ତା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡଟା କୁମିର ବିଆରେ ପଶି ପାରୁନଥିଲା. ଏ ସବୁ ଦୃଶ୍ୟ୍ ଅନେକ ସମୟ ଦେଖାପରେ ବିଶ୍ବଜିତ କୁମିକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ତ ପେଟକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା. କୁମି ମଧ୍ୟ କୁଁ କୁଁ ହୋଇ ବିଶ୍ବଜିତ ସାମନାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲା. ଟମି ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ଭୋ ଭୋ ହୋଇ ଭ୍କୁଥିଲା.

ବାରଣ୍ଡା ପାହ ଚେୟାର ଉପରେ ବସିଥିବା ବିଶ୍ବଜିତ କୁମିକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ଗେଲ କରୁ କରୁ ତା ଲାଞ୍ଜକୁ ଉଠେଇ ତା ବିଆକୁ ଦେଖୁଥିଲା. ମୁଁ ବିଶ୍ବଜିତ କୁ ଚାହିଁଲି. ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଇ କହିଲା. ଗେହିବା ପାଇଁ କଣାଟେ ଦରକାର ତ? ମିଳିଗଲା. ମୁଁ କହିଲି ଆବେ ସେଇଟା କୁକୁରଟା. ସେ କହିଲା. ହଉ ତ କଣ ହେଲା? ଦେଖ ସେ କେମିତି ଲାଇନ୍ ଦେଉଛି. ଏମିତି କହି କହି ସେ କୁମିର ବିଆରେ ହାତ ଦେଇ ସଲ ସଲ କରୁ କରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଭିଅତର ବାହାର କରୁଥିଲା. କୁମି ବି କିଛି କହୁନଥିଲା, ଧିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା. ପାଖରେ ବସି ମୁଁ ଏ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି, ବିଶ୍ବଜିତ କହିଲା, ତୁ ଟିକେ କୁମିକୁ ଆଉଁସି ଦେ, ମୁଁ ରେଡ଼ି ହେଇ ଆସୁଛି.

ବିଶ୍ବଜିତ ଭିତରକୁ ଯାଇ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିଦେଇ ଆସିଲା. ପୁଣିଥରେ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି ସେ କୁମ୍ନିର ଗାଣ୍ଡିକୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ କରି ବିଆକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ନିଜ ଗାମୁଛା ଆଡ଼େଇ ଦେଲା. ମୁଁ ଦେଖିଲି, ସେ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି ଆସିଛି. ମୁଁ କହିଲି, କୁକୁର ବିଆରେ ଗେହି ପାରିବୁ? ସେ କହିଲା, ହଁ କୁକୁର ବାଣ୍ଡଟା ବି ତ ଆମ ଭଳିଆ. ହେବନି କାହିଁକି. ଏମିତି କହି ସେ କୁମିର ବିଆ ପାଖରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ସହଜରେ କୁମିର ବିଆରେ ପଶିଗଲା. ତା ପରେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ କୁମିକୁ ଗେଉଥିଲା. ଏ ସବୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟୁ ହେଉଥିଲା. ମୁଁ ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଊ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଆସିଗଲି.

କୁମି ସାମନାରେ ଗାଂଉଛା ଆଡ଼େଇ ଦେଇ ତାକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇ ଦେଖେଇ ମୁଠି ମାରିବା ପରେ ସେ ଲମ୍ବା ଜିଭ ବାହାର କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ, କଣ ଲାଗୁତିଲା. ବିଶ୍ବଜିତ ଆରାମରେ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି କୁମିର ବିଆକୁ ଗେହୁଥିଲା ଆଊ କୁମି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଉଲୁ ଚାକୁଲୁ କରି ଖାଉଥିଲା. କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଶ୍ବଜିତ ଆଗକୁ ଆସି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଧକା ଦେଲା ଆଊ ତା ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା. ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ସେ କଣ୍ଡୋମ୍ ବାହାର କରିଦେଇ ସାମନାକୁ ଚାଲି ଆସିଲା. କୁମି ଏବେ ବିଶ୍ବଜିତର ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲି. ଟମି ଖାଳି ଆମ ଖେଳ ଦେଖି ଏପାଖ ସେପାହ ହେଇ ଭୋ ଭୋ କରି ରଡୁଥାଏ. ମୁଁ ବି କିଛି ସମୟ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହର କରିଦେଲି. ଆଊ ପରେ କୁମି ଜିଭରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା.

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗିହାଂ ସାରିଦେଇ କୁମିକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲୁ. ଆଊ ନିଜ ରୁମକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ. କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଶ୍ବଜିତ କହିଲା, ଆବେ ଚାଲ ତଳକୁ ଯିବା. ମୁଁ କହିଲି, ଆଉଥରେ କୁକୁର? ସେ କହିଲା, ତୁ ଚାଲ.

ଆମେ ଟର୍ଚ୍ଚ୍ ଧରି ଫାର୍ମ୍ ହାଉସର ଗୁହାଳ ଆଡ଼କୁ ଗଲୁ ଆଉ ସେଇଠି ଅନେକ ପଶୁ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ. ଗୋଟିଏ ଶହେ ୱାଟ୍ ଲାଇଟ୍ ଲାଗିଥିଲା. ସେଇ ଆଳୁଅରେ ବିଶ୍ବଜିତ ଗୋଟିଏ ଛେଳିର ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବା ବେଳେ ମୋତେ ଗୁହାଳ ସାମନାରେ ପହରା ଦେବାକୁ ପଡିଲା ଆଊ ତା ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଛେଳିକୁ ଗେହିଲି. ଏଇ ପଶୁମାଣଙ୍କୁ ଗେହିବା ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା ବହୁତ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ହେଉଥିଲା. ମନିଷ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ବେଳେ ଯେତେ ଉତ୍ତେଜନା ହୁଏ ତାଠୁ ଢେର୍ ବେଶୀ ଉତ୍ତେଜନା କୁକୁର ଆଉ ଛେଳିକୁ ଗେହିବା ପରେ ହୋଇଥିଲା. ସେଇ ରାତିରେ ଆମେ ଗୋଟେ କୁକୁର ଆଉ ଦୁଇଟା ଛେଳିକୁ ଗେହି ଦେଇଥିଲୁ.

ପରଦିନ ସକାଳୁ ମାଳତୀ ଆସିବା ପରେ ଆମେ ତା ସହ ଆଉଥରେ ମିଶିକୁ ସେକ୍ସ୍ କରିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଏତେ ମଜା ଲାଗିଲା ନାହିଁ. ଦିନବେଳେ ପୁଣିଥରେ କୁମିକୁ ରୁମକୁ ନେଇ ଆସି ଆମେ ରୁମ୍ ଭିତରେ କୁମିକୁ ଆଗରୁ ଆଊ ପଛରୁ ମିଶିକୁ ଗେହିଲୁ. ଟମିର ହାଲତ୍ ଦେଖି ବିଶ୍ବଜିତ ଟମିକୁ ବି ରୁମକୁ ନେଇ ଆସିଲା ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲା. ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ଫାର୍ମ୍ ହାଉସ ଯାଇ ଆମେ ଯେଉଁ ମଜା ପାଈଲୁ ତାହା ବୋଧ ହୁଏ ତା ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିଲେ ବି ମିଳିନଥାନ୍ତା. Click here

Related Stories

2 3 votes
Article Rating
2 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: