Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

odia sex story
odia sex stories

ମୋର ପୁରୁଣା କାହାଣୀ “ଶଶୁରଙ୍କ ସହ ପୁରୀରେ ସୁପର୍ ମସ୍ତି” ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା, ଅନେକ ଇମେଲ୍ ମୋତେ ମିଳିଛି. ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ. ଆଜି ଆଉ ଗୋଟିଏ ସେଇଭଳି କାମୋତ୍ତେଜକ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି. ମୁଁ ଦେଖୁଛି, ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସଂଭୋଗର କାହାଣୀ ପଢ଼ିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି. ଆଜିର କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ସେହିଭଳି ଗୋଟିଏ କାହାଣୀ. ଭଲ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ଇମେଲ୍ କରି ଜଣେଇବ. ଆଉ ହଁ, ଇମେଲ୍ କଲାବେଳେ କହିଦେବ ଯେ ଏଇ କାହାଣୀ ପଢ଼ିଥିଲି ବୋଲି, ଅନେକ କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି, ତମେ କୋଉ କାହାଣୀ ପାଇଁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛ ସେଇଟା ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁନି, ତ ଯେବେ ବି ଲେଖିବ ଅମୁକ କି ସମୁକ କାହାଣୀ ପଢ଼ିଲି ବୋଲି ଲେଖିଦେଲେ ମୁଁ ବି ଜାଣି ପାରିବି. ହଉ ଚାଲ ପଢ଼ିବା ଆଜିର କାହାଣୀ

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

ମୋ ବିବାହର ପାଖାପାଖି ବର୍ଷେ ହେଇଗଲାଣି. ଆମେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଛୁ. ମୋ ସ୍ବାମୀ ସୁମିତ ମୋତେ କହିଲେ, ଗାଁରେ ରହିବାପାଇଁ, କିନ୍ତୁ ଘରେ ଶଶୁର ଶାଶୁ ସବୁ ରହନ୍ତି, ଆଉ ସେଇଠି ଘର ବି ଛୋଟ. ରାତିରେ ସୁମିତ ଖେଳ କଲେ ଶବ୍ଦ ସବୁ ରୁମକୁ ଶୁଣାଯାଏ. ମୋତେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗେ. ତେଣୁ ଏଇ କଥା ସୁମିତକୁ କହିବା ପରେ ସେ କହିଲେ ଠିକ୍ ଅଛି ଚାଲ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯିବା. ଏବେ ଏଇଠି ଆମକୁ କାହାକୁ ଖାତିର କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ. ନିଜ ଘର ବୋଲି ଆମେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଘର ସାର ବୁଲୁ ବୁଲି ସେକ୍ସ୍ କଲେ ବି ଲାଜ ନଥିଲା. ସୁମିତ ଭାରି ସେକ୍ସି ଆଉ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍. ଦିନେ ଦିନେ ସେ ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ପରେ ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ କହିବେ, ଆଜି ତମେ ଜମା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବନି. ମୁଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ରୋଷେଇ କରିବି, ଘରେ ରହିବି. ମୋତେ ଏଇ କଥା ଭାବିଦେଲେ ବି ଦେହ ଶୀତେଇ ଯାଉଛି. ସୁମିତ୍ ଅନେକ ପ୍ରକାର ର ଏକ୍ସ୍ପେରିମ୍ଣ୍ଟ୍ କରନ୍ତି. ଦିନେ ଦିନେ ସେ ଡାକ୍ତର ଆଉ ମୋତେ ରୋଗୀ କରିଦିଅନ୍ତି ତ କୋଉଦିନ ସେ ଟିଚର୍ ଆଉ ମୁଁ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍. ଆମର ସେକ୍ସ୍ ଲାଇଫ୍ ମସ୍ତ୍ ଚାଲିଥିଲା.

ଆମ ପାଖ ପଡ଼ୋଶୀ ସବୁ ଭାରି ଭଲ ଲୋକ. ଫ୍ଲାଟରେ ରହିଲେ ଏଇଟା ଲାଭ ଯେ କିଏ କାହା ଘରକୁ ଉଣ୍ଡେନି. ମାନେ କାହା ଘର ମାମଲାରେ କେହି ମୁଣ୍ଡ ପୁରାନ୍ତି ନାହିଁ. ଆମ ଫ୍ଲୋରରେ ଚାରିଟା ଫ୍ଲାଟ୍. ସବୁ ଭଡ଼ାଟିଆ. ଆମ ଫ୍ଲାଟ୍ ସାମନାରେ ରହନ୍ତି ଜଣେ ଲେକ୍ଚରର୍. ବୁଢ଼ାବୁଢ଼ୀ ଦୁଇଜଣ. ପିଲାମାନେ ବାହାରେ ରହନ୍ତି. ସେମିତି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲାଟରେ ରହନ୍ତି ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ସେ ବି ରିଟାୟାର୍ଡ୍. ଆଉ ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲାଟରେ ସବୁବେଳେ ତାଲା ପଡ଼ିଥାଏ.

ସାମନା ଘରେ ରହୁଥିବା ବୁଢ଼ା ବେଳେ ବେଳେ ମୋତେ ନିରେଖି କି ଚାହେଁ. ବୟସ ଏଇ ଷାଠିଏ ପାଖାପାଖି ହେବ. ଶୁଣାଯାଉଛି ଏବେ ଏବେ ଚାଇରୀରୁ ରିଟାୟାର୍ ହେଇଛି. ଲୋକଟା ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ଲମ୍ବା ଆଊ ଗୋରା. ବଳିଷ୍ଠ ଚେହେରା. ମୁଁ ସୁମିତକୁ ଦେଖିଲେ ଭାବେ ସୁମ୍ମିତ ବି ବୟସ ହେଇଗଲା ପରେ ଏମିତି ଦେଖାଯିବେ କି? ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଘରୁ ବାହାରିଲେ, ସାମନା ଫ୍ଲାଟର ବୁଢ଼ା ସବୁବେଳେ କବାଟ ମେଲା କରି ଘରେ ବସିଥାଏ ଆଊ ବାହାରକୁ ଦେଖୁଥାଏ.

ଥରେ ସୁମିତଙ୍କୁ ଚାରିଦିନ ପାଈଁ ଟ୍ରେନିଁ ଡ୍ୟୁଟି ପଡିଲା. ସେ କୋଲକାତା ଯିବେ ବୋଲି ମୋତେ କହିଲେ, ଚାଲ ତମକୁ ଗାଁରେ ଛାଡ଼ିଦେବି. ମୁଁ ମନା କରି କହିଲି, ଚରିଦିନର କଥା. କାହିଁକି ତମେ ଆଉଥରେ ପରିଶ୍ରମ କରି ମୋତେ ଗାଁରେ ଛାଡ଼ିବ ଆଉ ପୁଣି ଆଣିବ. ବରଂ ମୁଁ ଏଠି ରହିଯୀବି. ସେ ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଂ ଚାଲିଗଲେ. ମୋତେ ଘରଟା ହଟାତ୍ ଏକା ଏକା ଲାଗିଲା. ସୁମିତ୍ କଥା ଭାରି ମନେ ପଡୁଥିଲା. ସୁମିତ୍ କହିଥିଲେ ଯଦି ବୋର୍ ଲାଗିବ ତ ଘର ପାଖରେ ଥିବା ମଲ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବ. ତେଣୁ ଘରେ ଚାବି ପକେଇ ମୁଁ ମଲ୍ ଆଡ଼େ ବୁଲିବାଉ ଗଲି. ସେମିତି ବି ଅମେ କେବେ ବାହାରକୁ ବାହାରୁ ନଥିଲୁ. ସବୁବେଳେ ତ ସୁମିତ୍ ମୋତେ ସେକ୍ସ୍ ପାଗଳୀ କରିଦେଇଥିଲେ. 

ଆପଣ ମାନେ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ,  Indian xxx stories .com site re ଶୁଣୁଛନ୍ତି

ମଲରେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ସାମନା ଫ୍ଲାଟର ବୁଢ଼ାବୁଢ଼ୀ ସହ ଦେଖାହେଲା. ସେଇଠି ସେମାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର୍ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା. ମୋତେ ଉଭୟ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲେ. ସୁମିତ୍ ଘରେ ନଥିବା କଥା ଶୁଣି ମାଉସୀ କହିଲେ, ବୋର ଲାଗିଲେ ଆଂଅ ଘରକୁ ଆସିବ. ମଉସା କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ମୋତେ ଭାରି ଗାଢ଼େଇ କି ଦେଖୁଥିଲା. ସତେ କି ଖାଇଯିବ. ମୋ ବୟସ ଏବେ ମାତ୍ର ବାଇଶି ବର୍ଷ. ଶୀଘ୍ର ବାହା ହେଇଗଲି. କଲେଜରେ ପଢୁଥିଲି, ସୁମିତ ଘର ଲୋକ ଜିଦ୍ କରି ବାହା କରିଦେଲେ. ଘରେ ବି କହିଲେ, ତୁ ପଢିକି କଣ କରିବୁ? ଯା ହେଉ, ସୁମିତ୍ ପାଇଁ ମୋ ଜୀବନରେ କିଛି ଦୁଃଖ ନଥିଲା. ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିବା ସ୍ବାମୀ କାହାଉ ମିଳେ? ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲି.

ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଘର ବେଲ୍ ବାଜିବା ପରେ କବାଟ ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ସାମନା ଘର ମାଉସୀ ପ୍ଲେଟରେ ଜଳଖିଆ ନେଇ ଆସିଥିଲେ. କାହିଁକି ପରିଶ୍ରମ କଲେ ବୋଲି କହି ପ୍ଲେଟ୍ ନେଇଗଲି. ସେ କହିଲେ, ତଳେ ସତସଙ୍ଗ ହେଇଛି, ମୁଁ ଯାଉଛି, ତମେ ଯିବ କି? ମୁଁ ମନା କଲା ପରେ କହିଲେ, ମଉସା ବି ମନା କରିଦେଲେ. ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି. ମୁଁ ମଉସାଙ୍କୁ କହି ଦେଉଛି ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସି ପ୍ଲେଟ୍ ନେଇଯିବେ.

ସେ ଚାଲିଗଲା ପରେ ମୁଁ ସାମନା ଘରକୁ ଦେଖୁଥିଲି, କବାଟ ଫାଙ୍କ ପାଖରେ ମଉସା ଛିଡ଼ା ହୋଇ ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲେ. ମୋତେ କାହିଁକି କେଜାଣି ଲାଗୁଥିଲା ମଉସା ମୋ ଉପରେ ଫିଟୁ ହେଇ ଯାଇଛନ୍ତି. ମୁଁ ବି ଟିକେ ଖେଳ କରିବା ମୁଡରେ ଆସିଗଲି. ଖାଇବା ପ୍ଲେଟ୍ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିବାକୁ ଆସି ଜାଣି ଜାଣି ଶାଢ଼ୀ ଖସେଇ ଦେଲି. ମୋତେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାର କିଛି ଅଂଶ ଦେଖାଯାଏ. ତାପରେ ଏପାଖ ସେପାଖ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସାମନା ଘରର ମଉସା ବସି ମୋତେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି. ମୁଁ ଶାଢ଼ୀକୁ ଟେକିଦେଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଗଲି. 

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି

ଘରକୁ ଆସି ମୋବାଇଲରେ ଫେସବୁକ୍ କରିବା ବେଳେ ସେଥିରେ ସବୁ ଭିଡ଼ିଓ ଆସେ. ସେଇ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ସୁମିତ୍ ଆଉ ମୁଁ ନୁଆ ନୁଆ ଖେଳ କରିବା ଆଇଡ଼ିଆ ପାଉ. ସେଇଠି ବୁଢ଼ା ଶଶୁର ସହ ବୋହୁର ଖେଳ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ମୋତେ ମଉସାଙ୍କ ଚେହେର ଧ୍ୟାନରେ ଆସିଲା. ଆଊ ମୁଁ ମୋ ଦେହରେ ହାତ ବୁଲେଇ, ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ନିଜକୁ ନିଜେ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି. ମୁଁ ଯେତେ ଯେତେ ମଉସାଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି ମୋତେ ସେତେ ସେତେ ଏକ୍ସାଇଟମେଣ୍ଟ୍ ବଢୁଥିଲା. ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ତା କାମ କରୁ କରୁ ବିଆରୁ ମୋ ରସ ଝରି ଆସିଲା. ଏତେ ଶୀଘ୍ର କେବେ ରସ ଆସେନି. ମୋତେ ମଉସାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଭାରି ମନ ହେଲା. ସେ ବି ମୋତେ ଯେମିତି ଚାହିଁ ରହୁଥିଲେ, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ସେ ମୋତେ ନିଶ୍ଚୟ ମାଡ଼ି ବସିବେ. କିନ୍ତୁ କେମିତି ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେବ ସେଇଥିପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ. ମୁଁ ପୋଷାକ ବଦଳାଇ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ କ୍ରପ୍ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଦେଲି. ମୋ ପେଟର କିଛି ଅଂଶ ଦେଖାଯାଉଥିଲା. ଆଉ ଟପ୍ ଟା ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଉପରେ ରହି ଝୁଲି ରହିବା ଦ୍ବାରା ଟପ୍ ତଳଦେଇ ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁ ହେଇପାରିବ ଏମିତି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଥିଲା. ସ୍କର୍ଟ୍ ଭିତରେ ମୁଁ ପେଣ୍ଟି ପିଣ୍ଢିଲି ନାହିଁ. ବ୍ରା ବି ପିନ୍ଧିଲିନି. ସେମିତିରେ ବି ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସାନ ଆକାରର. ୩୨ ସାଇଜର ଦୁଧ. ମୋ ଗଠନ ୩୨-୨୬-୩୪ ସାଇଜର. ମୋ ଉଚ୍ଚତା ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ ଚାରି ଇଞ୍ଜ. ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଆଉ ମୁଁ ସାମାନ୍ୟ ପତଳା ବି ଦେଖାଯାଏ. ଅବଶ୍ୟ ମୋ ଫିଗର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ ବୋଲି ସୁମିତ କହନ୍ତି. ସେ ମୋ ଫିଗର ପାଇଁ ବହୁତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି.

ବସି ବସି ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି  କେମିତି ମୁଁ ମଉସାଙ୍କୁ ପଟେଇବି. ଦେଖିବା ବୟସ୍କ ଲୋକମାନେ କେମିତି ସେକ୍ସ୍ କରନ୍ତି. ସୁମିତ ବି ଦିନେ ବୟସ୍କ ହେଇଯିବେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବି ସେମିତି ସେକ୍ସ୍ କରିବେ, ଏଇ କଥା ବାରମ୍ବାର ଚିନ୍ତା କରି ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଉଥିଲା. ସେତେବେଳେ ମଉସା ଆସି ବେଲ୍ ମାରିଲେ.

ମୁଁ ବେଡ଼ରୁ ଉଠି ପୋଷାକକୁ ସଜାଡ଼ିଦେଲି. ଆଉ ବାହାର କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ଗଲି. କବାଟ ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ମଉସା ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, କହିଲି ମଉସା ଭିତରକୁ ଆସନ୍ତୁ. ସେ ଭିତରକୁ ଆସିବାପରେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ କହିଲି, ଆପଣ ବସନ୍ତୁ ମୁଁ ପ୍ଲେଟ୍ ନେଇ ଆସୁଛି. ସେତେବେଳେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଠିକ୍ ଭାବରେ କାମ କରୁନଥିଲା. ମୋତେ କିଛି ନା କିଛି କରିବାକୁ ହେବ ଯାହା ଦ୍ବାରା କି ମଉସା ମୋ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବେ. ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ସେ ଇଚ୍ଛୁକ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ହିଁ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇବାକୁ ହେବ. କିଛି ଭାବି ପାରୁନଥିଲି, ଏଇ ମଉକା ପଳେଇଲେ ପୁଣି ମଉକା ମିଳିବ କି ନାହିଁ କିଏ ଜାଣେ, ସବୁବେଳେ ସେ ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିବେ ଆଊ ମୁଁ ବି ଭୋକିଲା ରହିଯିବି. ଏମିତି ଭାବି ଭାବି ପ୍ଲେଟ୍ ଧରି ଆଣି ମଉସାଙ୍କୁ ଦେବାବେଳକୁ ଗୋଡ଼ ଖସେଇ ପଡ଼ିଗଲି. ସେ ମୋତେ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ ଆଊ ତାଙ୍କ ବଳିଷ୍ଟ ହାତ ଗୋଟିଏ ମୋ ଛାତିକୁ ଚିପି ଧରିଲା. ମୁଁ ମଉସାଙ୍କ ଉପରେ ଝୁଙ୍କି ପଡ଼ିଲି. ମୁଁ ଦେହରେ ବହୁତ ସେଣ୍ଟ୍ ପକେଇ ଦେଇଥିଲି. ସେ ବାସ୍ନା ଶୁଙ୍ଘିଦେଇ ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଗଲା ପରେ ପଚାରିଲେ, ମାଡ଼ ହେଇଗଲା କି? ମୁଁ କହିଲି, ଆପଣ ଧରିଦେଲେ, ନ ହେଲେ ନିଶ୍ଚୟ ମାଡ଼ ହେଇ ଯାଇଥାନ୍ତା.

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story

ସେ କହିଲେ, ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍  ବାସ୍ନା ହେଉଛି. ମୁଁ କହିଲି, ସୁମିତ୍ ଇମ୍ପୋର୍ଟେଡ୍ ସେଣ୍ଟ୍ ଆଣିଛନ୍ତି. ପକେଇଲେ ଭଲ ବାସ୍ନା କରୁଛି. ସେ ବି ବୋଧହୁଏ ମୋ ଭଳି ବାଟ ଖୋଜୁଥାନ୍ତି ମୋ ସହ ଟିକେ ଖେଳ କରିବାକୁ. ମୁଁ ବି ମନେ ମନେ ଚାହୁଁଥାଏ. ସେ କହିଲେ, ବାହା ହେଇ କେତେଦିନ ହେଲାଣି? ମୁଁ କହିଲି, ବର୍ଷେ ହେଇଗଲାଣି. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଓଃ ତା ମାନେ ହନିମୁନ୍ ଆହୁରି ଚାଳିଛି. ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହସିଦେଲି. ସେ କହିଲେ, ଏକୁଟିଆ ଘର ନେଇ ରହୁଛ, ଏବେ ତ ସବୁଦିନ ହନିମୁନ୍. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁଲି, ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲେ, ବାହାରେ ସବୁ ଶୁଣାଯାଏ ବେଳେ ବେଳେ. ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି ଆଉ ପଚାରିଲି, କଣ ଶୁନାଯାଏ? ସେ କହିଲେ, ଏଇ ହନିମୁନ୍ ଶବ୍ଦ. ମୁଁ ଲାଜେଇ ଗଲି. ଆଉ ମୁଣ୍ଡ ପୋତି ଠିଆ ହେଲି, ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଧରି ଉପରକୁ କରିଦେଇ କହିଲେ, ତମେ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ. ମୁଁ ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ପାପୁଲିରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଭରାଦେଇ ଠିଆ ହୋଇଥଏ ଆଉ ଭାଉଥାଏ ଅନ୍ତତଃ ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମାଟିଏ ଦିଅନ୍ତୁ, ମୁଁ ବି ଚୁମା ଦେବି. ସେ କିନ୍ତୁ ହାତରେ ମୋ ଗାଲକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲେ, ତୁମର ଦେହ ଭାରି କୋମଳ. ତମ ସ୍ବାମୀ ଭାରି ଭାଗ୍ୟବାନ. ଏମିତି ସୁନ୍ଦରୀ ଟିଏ ପାଇଛନ୍ତି. ମୁଁ ମନେ ମନେ କହୁଥାଏ, ମଉସା ତମେ ବି ଆଜି ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ବନେଇ ଦିଅ. ମୁଁ ରେଡ଼ି ଅଛି, ମୋତେ କୁଟିଦିଅ. ସେ ମୋ ଗାଲକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ଟପକୁ ଛୁଇଁଲେ ଆଉ ବୋଧହୁଏ ଉପରୁ ମୋ କ୍ଲିଭେଜକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ତାପରେ କହିଲେ, ତମ ବୟସ ବେଶୀ ହେଇନଥିବ? ମୁଁ ହସିଦେଲି. ଆଊ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଜାଣିଲେ? ସେ କହିଲେ, ନା ତମ ଦେହକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଅଠର କି କୋଡ଼ିଏ ହେଇଥିବ ପରା. ଦେହରେ ତମ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସାକ୍ଷର ଆହୁରି ଭଲକରି ଲିପିବଦ୍ଧ ହେଇନି.

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋ ବିଆ ଓଦା ହେବାର ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି. ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ରକ୍ଷା ହୋଇଥାନ୍ତା, ମୋତେ ଖାଲି ଡର ଲାଗୁଥିଲା କାଳେ ବିଆର ଲାଳ ତଳେ ଟୋପା ଟୋପା ହୋଇ ନ ପଡ଼ୁ. ସେ ମୋତେ ପୁରା ନିରେଖି ଚାହୁଁଥିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆମେ ବି ବାହା ହେବା ବେଳେ ମୁଁ ଭବାନୀପାଟନାରେ ଥିଲି. ଏକା ରହୁଥିଲୁ କଲେଜ୍ କ୍ବାର୍ଟରରେ. ଭଲ ସମୟ ଥିଲା. ପାଖାପାଖି ଦୁଇବର୍ଷ ଆମେ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରିଲୁ. ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା କାଟି ପଚାରିଲି, ମଉସା କେମିତି ମଜା କରୁଥିଲେ ଆପଣ. ସେ ମୋ ଗାଲକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଅଣ୍ଟାର ମାପ ନେଇ ନେଇ କହିଲେ, ମାଉସୀ ବି ତମ ସମାନ ହିଁ ଥିଲା. ସେ ବି ଏମିତି ପତଳା ଥିଲା. ଆଉ ତା ଛାତି.. କହି ସେ ମୋ ଛାତି ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲେ, ମୁଁ ବି ମୋ ଛାତିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲି, ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଅପେକ୍ଷା କଲେ ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଆହିରେ ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁବା ପରେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁଦେଇ କହିଲେ, ବାଃ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି. ମାଉସୀର ଛାତିରେ ମାଂସ ନଥିଲା. ମୁଁ କହିଲି, ମୋର ଠିକ୍ ଅଛି ତ? ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ତଉଲିଲା ପରି କରି କହିଲେ, ବହୁତ ସୁନ୍ଦର. ମୁଁ ଟିକେ ବୋଲଡ୍ ହୋଇଗଲି ଆଊ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଏଇ ବୁଢ଼ାକୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ମୋତେ ହିଁ ନିର୍ଲଜ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ. ଆଉ ମୁଁ ମୋ ଟପକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲି.

ସେ ଅବିଶ୍ବାସ କରି ଛିଡ଼ା ହୋଇଗଲେ. ବୋଧହୁଏ ସେ ଭାବିନଥିଲେ ଏମିତି କିଛି ମୁଁ କରିବି ବୋଲି. ସେ ଏବେ ମୋ ଖୋଲା ଦେହକୁ ଦେଖୁଥିଲେ ଆଊ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ. ତାଙ୍କ ହାଟକୁ ଆଣି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲି. ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ିଦେଇ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି.

ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ସେତେବେଳେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ବିଆରୁ ରସର ଧାରଟିଏ ବହି ଜଙ୍ଘରେ ଲାଗିଗଲା. ମୁଁ ମୋ ଦୁଇଜଙ୍ଘକୁ ପାହକୁ ଆଣି ଚିପିଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ନିପଲକୁ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଚିପିବା ପରେ ମୋ ଓଠରେ ଓଃ ମାଆ ବୋଲି ବାହାରି ଆସିଲା. ସେ ମୋତେ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଟାଣୀ ନେଇ ବାହୁରେ ଛନ୍ଦିଦେଲେ.

ତାପରେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇଗଲା. ସେ ସେମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ହାତ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ପୁରା ନିର୍ଲଜ ହୋଇ ସାରିଥିଲି. ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ମୋ ଦୁଇଗୋଡ଼କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଚାରିପାଖରେ ଛନ୍ଦିଦେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି.

ସେ ବି ମୋତେ ଟେକି ଧରିଲେ ଆଉ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚୁମା ଦେଇ ଗାଲ ଓ ବେକକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ଓଃ ଆଜି ମୋ ସ୍ବପ୍ନ ପୁରା ହେଉଥିଲା. ମୁଁ ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ଧକ୍ ଧକ୍ ହେଉଥିବା ବାଣ୍ଡର ଧମନୀର ଗତିକୁ ବିଆରେ ଛୁଇଁଦେଇ ଜାଣି ପାରୁଥିଲି. ତାଙ୍କ ଉପରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଆସି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁ ମୋଟା ଜାଣିଲି. ବହୁତ ମୋଟା ଆଊ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଥିଲା. ସେ ବି ଟ୍ରାଉଜର୍ ଗୋଟିଏ ପିନ୍ଧିଥିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ଟ୍ରାଉଜର ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇଲି, ସେ ଆହ୍ ବୋଲି କହିଦେଲେ. ତାଙ୍କ ଟ୍ରାଉଜର ତଳକୁ କରିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରିଲି. ସେ ମୋ ହାତ ମୁଠାକୁ ଗେହିବା ଭଳି ଧକ୍କା ଦେବାକୁ ଲାଗିଗଲେ. କିଛି ସମୟ ସେମିତି କରିବାପରେ ସେ ମୋତେ ସୋଫା ଉପରେ ଠେଲିଦେଇ ଶୋଇଦେଲେ ଆଉ ସ୍କର୍ଟକୁ ଉପରକୁ କରିଦେଇ ବିଆକୁ ଚାହିଁଲେ. ମୋ ବିଆ ସବୁବେଳେ ସଫା ରହେ. ସୁମିତ କୁ ସଫା ବିଆ ପସନ୍ଦ. ସେ ବିଆକୁ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମେଲେଇ ଦେଇ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. 

ଅଟୋଵାଲା ସହ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସେକ୍ସ -୨

ମଉସାଙ୍କ ଜିଭ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଥିଲା ଆଊ ସେ ଚାଟିଲା ବେଳେ ବିଆର ଆଗରୁ ପଛ ପର୍ଜ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଏରିଆକୁ ସେ ଭଲ କରି ଚାଟୁଥିଲେ. ମୋ ବିଆରୁ ସେତେବେଳେ ଟିକେ ଟିକେ ପାଣି ବାହାରି ଆସୁଥିଲା ଆଊ ସେ ଜିଭରେ ଚପ୍ ଚପ୍ କରି ଚାଟି ଯାଉଥିଲେ. ମୋ ବିଆ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ଆସିଲା. ସେ ବିଆକୁ ଜିଭ ପୁରେଇ ଗେହିବା ପରେ ମୋ ବିଆ ଜୁଆରରେ ଭରି ହେଇଗଲା ଆଊ ଏତେ ପାଣି ଆସିଲ ଜେ ସେ ଆଉ ଚାଟି ପାରିଲେନି. ମୋ ସ୍କର୍ଟରେ ବିଆକୁ ପୋଛିଦେଇ ମୁଁ ମଉସାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ଆଣିଲି ଆଉ ସୋଫାରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ହିଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରି ଠିଆ କରିଦେବାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁମା ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଊ ମନଭରି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ମୋ ମୂଣ୍ଡକୁ ଭିଡ଼ିଧରି ପାଟିକୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ଜିଭରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭଲକରି ଚାପିଚୁପି ଓଦା କରିଦେବା ପରେ ମଉସାଙ୍କ ହାତଥରି ଶୋଇବା ରୁମକୁ ଆସିଲି. 

ଖଟରେ ଚିତ ହୋଇ ଶୋଇଯାଇ ମୁଁ ମୋ ଗୋଡ଼ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଦେଇଦେଲି. ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ପାଖରେ ଆଣ୍ଠୁ ରଖି ନିଅର ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେଉଥିଲେ ସତ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି. ତାପରେ ସେ ନଇଁପଡ଼ି ମୋ ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡ଼ିଦେବାପରେ ଓଃ ମା ବୋଲି କହିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ମୂଣ୍ଡକୁ ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପିଧରି ନିପଲକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ମଉସା ମୋ ଦୁଧ ପିଅ ବୋଲି କହିଲି, ସେ ଜିଭ ବାହାର୍ କରି ଦୁଧକୁ ଚଟ୍ ଚଟ୍ କରି ବିଲେଇ ଚାଟିବା ଭଳି ଚାଟିଲେ ମୁଁ ପୁରା ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲି ଆଉ କହିଲି, ମଉସା ଆଉଟିକେ ଜୋର୍ ଦେଇ ମାରନ୍ତୁ. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଏବେ ତ ଆରମ୍ଭ ହେଇଛି, ଏତେ ତରତର କାହିଁକି? ଧିରେ ଦ୍ଧିରେ ହିଁ ମଜା ଆସେ. ମୋତେ କିନ୍ତୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗିହନ୍ତୁ. ସେ କିନ୍ତୁ ପୁରା ରିଲାକ୍ସ୍ ହୋଇ ମୋ ବିଆକୁ ଗେହୁଥାନ୍ତି. କିଛି ସମୟ ସେ ଗେହିବା ପରେ ବାରମ୍ବାର ନିପଲକୁ ଚାପିବା ଆଊ କାମୁଡ଼ିବା ପରେ ମୋର ଧ୍ବଜଭଙ୍ଗ ହେଗିଗଲା. ଆଊ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି, ମଉସା ବୋଲି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲି ଆଉ ମୋ ବିଆରୁ ରସ ଝର ଝର ବହାରି ଆସିଲା. ମଉସା ଏହା ଦେଖି ହସିଦେଇ କହିଲେ, ତମର ଧୈର୍ଯ୍ୟ ନାହିଁ. ମୁଁ କହିଲି, ମଉସା ଆପଣ ପୋଖତ ଖେଳାଳୀ. ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ଅନୁଭବ ମୋର ନାହିଁ. ମଉସା କହିଲେ, ହଉ ଏବେ ତମର ବାହାରିଗଲା, ଏବେ ମୋର ବାହାରିବ. 

ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ନଡ଼ା ଭାଡ଼ି ତଳେ ଖୁବ୍ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

ଆଉ ସେ ନିଜ ଧକ୍କା ଦେବାର ଗତି ବୃଦ୍ଧି କରିଲେ. ଏବେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପଶିବା ବେଳେ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା କାରଣ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ରାସ୍ତା ପୁରା ଖସଡ଼ା ହୋଇ ସାରିଥିଲା. ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ବିଆରେ ପୁରା ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଊ ପାଞ୍ଚ ଛହ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚିପିଧରି ଧକ୍ ଧକ୍ କରି ବୀର୍ଯ୍ୟ୍ ଖସେଇ ଦେଲେ. ବୀର୍ଯ୍ୟ ଖସିଗଲା ପରେ ସେ ଓଃ ବୋଲି କହି ମୋ ସାଇଡ଼ରେ ଖଟରେ ଗଡ଼ିପଡ଼ିଲେ. ପଚାରିଲି, ମଉସା ହାଲିଆ ହେଇଗଲେ କି? ସେ କହିଲେ, ଆଉ କଣ ବୟସ ଅଛି କି? ମୁଁ କହିଲି, ହେଲେ ବି ମୋ ପାଣି ତ ବାହାର୍ କରିଦେଲେ. ସେ ହସିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ଅନେକ ବର୍ଷ ହେଲା ବିଆରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ନଥିଲା. ଆଜି ବାହାରିଲା. ମୁଁ କହିଲି, ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବାରମ୍ବାର ବାହାରିବ. ସେ କହିଲେ, ସ୍ବାମୀ ଆସିଗଲେ ତମେ କବାଟ ବି ଖୋଲୁନ, କେତେବେଳେ ବାହାରିବ? ମୁଁ କହିଲି, ଦିନବେଳେ ସୁମିତ ଅଫିସ ଗଲାପରେ ଆପଣ ଆସିପାରନ୍ତି. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଦେଇ କହିଲେ, ହଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି. 

ମୋତେ ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା. କେଜାଣି କାହିଁକି ମୋତେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ସେ ଅଉଥରେ ମୋତେ ଗେହି ଦିଅନ୍ତୁ ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲେ ମାଉସୀ ସତସଙ୍ଗରୁ ଫେରିବା ସମୟ ହେଇଗଲାଣି. ସେ ଚାଲିଗଲେ. କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଦୁଇଦିନ ସେ ମୋ ସହ ବହୁତ ଭଲରେ ସେକ୍ସ୍ କରିଥିଲେ. ତାଙ୍କର ବଳିଷ୍ଟ ହାତ, ମୁଠ, କିଭ ସବୁ ମୋତେ ବହୁତ ଅକର୍ଷିତ କରୁଥିଲା. ମୁଁ ବହୁତ ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ହେଇ ଯାଉଥିଲି. ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ସୁମିତ ଫେରିବା ପରେ ବି ଅନେକ ସମୟରେ ଦିନବେଳେ ମଉସାଙ୍କ ସହ ଖେଳ ହେଉଥିଲା. 

ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋତେ ଇମେଲ୍ ଦ୍ବାରା ଜଣାଇବେ. ଧନ୍ୟବାଦ

Emti nua nua sex story padhiba panee,  ଆମ ଟେଲିଗ୍ରାମ ଗ୍ରୁପ ଜଏନକରଯାଅ।। ସେଠି ମୋ ସହ କଥା ହେଇ ପାରିବ।😉 Click here

Related Stories

4 1 vote
Article Rating
4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
Xyz
22 days ago

Hii

Rajesh
Rajesh
15 days ago
Reply to  Xyz

Hello

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: