🎧 ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିଲି।

ଚାଲି ଆସ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ରାଣୀ ଆଉ ବିଆ ର ରାଜା ମାନେ ଏଇ କୁଆଁରୀ ଶୀତ ପାଗକୁ ତମ ପାଇଁ ଆଜି ଆଉ ଏକ ଗରମା ଗରମ୍ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି ମୁଁ ତମ ପ୍ରିୟ ଦୀପ୍ତି। ଆଛା ମତେ କହିଲ ତମେ ଏ କାହାଣୀ କେତେବେଳେ ପଢ଼ୁଛ? ରାତିରେ ନା ଦିନରେ? ନିଜ ଜୀବନର ରୋମାଞ୍ଚିତ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ କୁ ଆମ ସହିତ share କରନ୍ତୁ ଆମ telegram ରେ join ହେଇ ଯାଅ।

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ତମେ ମାନେ ତ ପ୍ରାୟ ମତେ ଜାଣିଛ ଯିଏ ଜାଣିନ ମୁଁ କହି ଦେଉଛି ମୁଁ ହେଲି ଗୋଟେ ପରମ ବେଧ ଗିହାଁ ଗେହିଁରେ ମୋର ଭାରି ମନ। ଆଜି ଜାଏଂ ମୁଁ କାହା କାହା ଠୁ ଗିହଣା ଖାଇଛି ଜେ ଗଣିବା ଭୁଲି ଯାଇଛି। ସେକ୍ସ କରିବା ମୋର ନିଶା। ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଏ। ମୋ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ ର ବହୁତ ଘଟଣା ଭିତରୁ ଏଇଟା ଅନନ୍ୟ। ଚାଲ ନିଜ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରେଜେଇ ଭିତରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କର ଆଉ ମୋ ବେଧେଇ ଦଳ ବିଆ ସାଉଁଲୁ ଥାଅ।

ଏଇଟା ମୋର ବାଡୁଅ ବେଳର ଘଟଣା ଯେବେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ +୩ ରେ ନୂଆ ନୂଆ ଆଡ଼ମିଶନ କରିଥାଏ। କଲେଜ ଘରଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲା ତେଣୁ ମାଟେ ସେଠାରେ ଘର ମେସ କରି ରହିବାକୁ ପଡିଲା। ମୋ ସହ ଆଉ ଦିଇ ଜଣ ଝିଅ ଥାଆନ୍ତି ସେମାନେ ବି ମୋ କଲେଜର। ତମେ ତ ମୋ ବେଧେଇ କଲେଜ ଯିବା କିଛି ଦିନ ଭିତରେ ହିଁ ମୋର ଗୋଟେ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଇଗଲା। ହବନି ବା କାହିଁକି? ରଙ୍ଗ ଗହମ ହେଲେବି ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ତା ସହ ସାଇଜ ବି ଏକଦୂମ ମସ୍ତ। 34 ମାଂସଳ ଦୁଧ ଆଉ 34 ଗାଣ୍ଡି ଆଗ ପଛ ପୁରିଲା ପୁରିଲା ଲାଗେ କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ଟିକେ ବଡ ଦେଖାଯାଏ କଲେଜର ସେ ସିଲିକ ୟୁନିଫର୍ମ ରେ ।

ସାନ ଭାଇ ମୋର ମୋ ବିଆ ଚାଟିଲା

ମୋ ବଏଫ୍ରଣ୍ଡ୍ ର ନାଁ ଆଲୋକ, ପିଲାଟା ଦେଖିବାକୁ ଭଲ । ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ହେଇ ହେଇ ଟିଙ୍ଗେଇ ଲେ ୫ଇଞ୍ଚ। ସେ ମୋ କ୍ଲାସ୍ ର ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାର ସାଇନ୍ସ ଥିଲା ଆଉ ମୋର ଆର୍ଟ। ମୁଁ ମେସ୍ ରେ ରହୁଥିଲି ସେ ମଧ୍ୟ ତାର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ସହ ମେଶ୍ ରେ ରହୁଥାଏ। ଆମର ଏକାଥରେ କଚେ ପୁଅ ବାର ଗିହା ଗେହୀ ରେ ବିଲକୁଲ୍ ଅସୁବିଧା ନଥିଲା। ଦୁହେଁ ଯାକ ତାର ମେସ୍ କୁ ପଳେଇ ଯାଉ, କେତେବଳେ ମୋର କ୍ଲାସ୍ ଆଗେ ସରିଗଲେ ମୁଁ ଆଲୋକ କୁ କଲ୍ କରି କହିଦିଏ ଆଉ ଆମେ ତା ଗାଡିରେ ବସି ତା ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଯାଉ ସେଇଟା ଆମର ରାଣ୍ଡି ଖାନା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଆଲୋକ ର ବାଣ୍ଡ ମତେ ବହୁତ ବଡ଼ ଲାଗୁଥିଲା, ଏମିତି କି ଆଲୋକ ଯେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡ ଧସେଇ ଥିଲା ମୋ ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଥର କଲା ପରେ ଆଲୋକ ର ବାଣ୍ଡ ମତେ ବହୁତ ଛୋଟ ଲାଗୁଥିଲା।

ମାଉସୀ ନେଲେ ସାର ଙ୍କ ଠାରୁ ମଜା

ତମେ ମାନେ ଭାବୁଥିବ ଅମେ ଏତେ ଗିହା ଗେହୀ ହେଉ ତାହାଲେ ଆଲୋକ ର ରୁମ୍ ମେଟ୍ କଣ ନଥାଏ ? କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଲୋକ ର ରୁମ୍ ମେଟ୍ ଜାଣେ ପଢ଼ାଲି ପୋକ। ତାର ବି ସାଇନ୍ସ କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଠ ପଢେ। ଦିନ ରାତି ସବୁବେଳେ ପଢ଼ୁଥିବ।ଟା ନାଁ ରଞ୍ଜନ। ସେ ଏକଦମ୍ ଓଲା ପାଣ୍ଡା କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନାହିଁ। ରଞ୍ଜନ କଲେଜ ରେ ସବୁ କ୍ଲାସ୍ କାରେ ତେଣୁ ସେ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ୪ଟା ହେଇଯାଏ। ଆଉ ଆମକୁ ଅସୁବିଧା ନଥିଲା। କେତେଥର ସେ ମତେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରେ ଦେଖେ ହେଲେ ସେ କିଛି କୁହେନାହିଁ।

ଦିନେ ଆମେ ସବୁଦିନ ପରି ନିଜ ଦେହ ସୁଖ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ଆଲୋକ ର ରୁମ୍ କୁ ଯାଇଥିଲୁ। ସେଦିନ ମୋର ପିରିୟଡ଼ ସାରିଥାଏ ତା ଆଗରୁ ମୁଁ ଗାଁ କୁ ୧୦-୧ ୫ଦିନ ପାଇଁ ପଲେଇଥିଲି କୌଣସି କାରଣରୁ, ଆଉ ଆସୁ ଆସୁ ପିରିୟଡ଼ ହେଇଗଲି, ବହୁତ ଦିନ ଧରି ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ମରି ନଥିଲା,ତେଣୁ ମୋ ଦେହ ଉତେଜନାରେ ଭରି ଯାଇଥାଏ ଇଆଡେ ଆଲୋକ ବି ବହୁତ ଦିନ ଧରି ମତେ ନା ଗେହି ଥିବାରୁ ସବୁଦିନ ମାତେ ତାର ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ର ଫୋଟୋ ଛାଡି କେବେ ଧରା ଦେବୁ ଦେବୁ ବୋଲି କହୁଥାଏ।

ସେଦିନ ମୁଁ ଭଲରେ ରେଡି ହେଇକି ଯାଇଥାଏ। ମ୍ୟାଚିଂ ଲେସ୍ ରେଡ୍ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଥିଲି। ତା ଉପରେ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରିଲି କିନ୍ତୁ କଲେଜ ଯାଉଛି କିଏ? ବହାରକୁ ଯାଉ ଯାଉ ଆଲୋକ କୁ ଫୋନ କରି ଡ଼ାକିଦେଲି ସେ ଟୋକା ବି ସେଇଠି କୋଉଠି ଥିଲା ବୋଧେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଆସିଗଲା ଆଉ ଆମେ ତା ଗାଡିରେ ବସି ତା ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଲୁ। ରୁମ୍ ରେ ପହଞ୍ଚୁ ପହଞ୍ଚୁ ଆଲୋକ ମତେ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ମୋ ଅଣ୍ଟା ଚାରିପଟେ ନିଜ ହାତକୁ ସାପ ପରି ଗୁଡେଇ ଦେଇ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇଚାଲିଲା। ମୁଁ ଗରମ ହେଇ ଯାଇଥାଏ ଖାଲି ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱସ ନେଉଠାଏ ଦୁଧ ଖାଲି ଉପରତଳ ହେଉଥାଏ।

ଆଲୋକ କିସ୍ କରି କରି ମୋ ଓଢନୀ କୁ ଖୋଲି ତଳେ ପକେଇଲା ଆଉ ମୋ ଗାଉନ ଟେକି ଦେଇ ମୋ ତନୁ ପାତଳୀ ଗୋରୀ ପେଟ କୁ ଆଉଁସି ନାହି ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଖେଂଚିଲା। ନାହିରେ ହାତ ଘଷିବା କ୍ଷଣି ମୋରା ବିଆ ଗଲୁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠିଲା।ମୁଁ:” ଶୁଣ ଧନ ଆଉ ଡେରି କରନା ମୋ ଗଲୁ ମାରି ମତେ ଟିକେ ଶାନ୍ତି ଦିଅ”ଆଲୋକ: “ହଁ ଲୋ ମୋ ଗଲେଈ ରାଣୀ ଆଜି ସବୁ ହିସାବ ତୋ ଠୁ ନେବି କେତେ ଦିନ ହେଲା ମୋ ହାତକୁ ଆସିନଥିଲୁ ଆଜି ହାବୁଡେ ପଡିଛୁ।”

ଏମିତି କହି ସେ ମୋ ପଟିଆଲା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଡୋର ଖୋଲି ଦେଲା ମୁଁ ଖାଲି ଉପର ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥାଇ। ମୋ ରେଡ୍ ଚଡି ଉପରୁ ମୋ ବିଆ କୁ ଖାଇ ଖାଇ ଆଲୋକ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବା କୁ ରେଡି ହେଲା କିନ୍ତୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ମାଗିହା କଣ୍ଡୋମ ଆଣିନଥିଲା । ସେ କହିଲା କିଛି ହେବନି ଖାଲିରେ ଗେହିଁଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜିଦି କରି କହିଲି “ଏବେ ନେଇକି ଆଶ୍ ନହେଲେ ମୁଁ ଯାଉଛି” । ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ କିଛି ଉପାୟ ନ ପାଇ ପୁଣି ଥରେ ସାର୍ଟ ପ୍ୟାଂଟ ପିନ୍ଧି ଗାଡ଼ି ଧରି କଣ୍ଡୋମ୍ ଆଣିବାକୁ ଗଲା। ମୋ ମୁଡ୍ ର ପୁରା ସତ୍ୟାନଶ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ସେଇଠି ଖାଲି ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ବସିଥିଲି। ସେତେବେଳକୁ ୧୨ଟା ବାଜିଲାଣି।

ମୁଁ ନିଜ ମୁଡ୍ ଠିକ କରିବାକୁ ଗୋଟେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲି ସେଥିରେ ଟୋକି ଟୋକାର ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୋଷି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ଟା ପେଳ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଚାଟୁ ଥାଏ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁଣି ମୋ ବିଆ ଓଦା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ପ୍ରାୟ ୧୦ମିନିଟ୍ ପରେ କଲିଂ ବେଲ ବାଜିଲା। ମୁଁ ଟିକେ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଆଉ ଆଲୋକ କୁ surprise ଦେବାକୁ ନିଜ ଗାଉନ ଉତ୍ତାରି ଦେଇ ଖାଲି ରେଡ୍ ବ୍ରା ଆଉ ପାଂଟିରେ କବାଟ ଖୋଲିଲି। କିନ୍ତୁ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ଆଲୋକ ବଦଳରେ ରଞ୍ଜନ ଛିଡା ହେଇଥିଲା। ମୁଁ ରଂଜନ କୁ ଦେଖି ଦେଇ ଦୌଡ଼ି ବେଡ୍ ଉପରକୁ ଲମ୍ଫ ମାରିଲି ଆଉ ବେଡ୍ ସିଟ୍ ଘୋଡେଇ ହେଇଗଲି ସେ ମଧ୍ୟ ଚମକି ପଡ଼ି ପଛକୁ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ଲାଜରେ ଲାଲ୍ ପଡ଼ିଯାଇଥାଏ ତୁରନ୍ତ ଆଲୋକ କୁ ଫୋନ୍ କଲି ସେ ବାଟରେ ଥିଲା। ଆଲୋକ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ସେମିତି ଘୋଡ଼ାଇ ହେଇ ବସିଲି ଆଉ ରଂଜନ ସେମିତି ଘର ଦୁଆର ମୁହଁ ରେ ସେପଟକୁ ମୁହଁ କରି ବସିଥାଏ କବାଟ ଖୋଲା ଥିବାରୁ ମୁଁ ରଂଜନ କୁ ଘର ଭିତରକୁ ଆସି ବସିବାକୁ କହିଲି ସେ ମନା କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ କହିଲି କବାଟ ଖୋଲା ଅଛି କିଏ ଯଦି ଆସିବ ଦେଖିବ ଖରାପ ଲାଗିବ ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ଭିତରକୁ ଆସି କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ସେଇଠି ବସିଲା।

ନାନୀ ର ଗୋଲାପୀ ବିଆ ଚଟା

ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ରଂଜନ ମତେ କଣେଇ ଚାହୁଁଥଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ନଜର ପଡିବା ମାତ୍ରେ ଆର ପଟକୁ ମୁହଁ କରିଦେଉଥିଲା ମୁଁ କିଛି ନ କହି ସେମିତି ତାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଆଲୋକ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ରାଗି ଆଖିରେ ଈଶାରା କରି “ଇଏ ଏଠି କଣ କରୁଛି 6ବୋଲି ପଚାରିଲି” ସେ ରଂଜନ କୁ ବହାରକୁ ନେଇଗଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ତା ସହ ବାହାରେ କଥାହେଲେ ଆଉ ଆଲୋକ ଭିତରକୁ ଆସିଲା ତା ପଛେ ରଂଜନ ଆସିଲା ଆଉ ସିଧା ବାଥରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଗଲା ଆଉ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ବଦଳିି ଅନ୍ୟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଆସିଲା ସେତବେଳେ ମୋ ନଜର ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଏ ମା ଲୋ !!!! ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଟେଣ୍ଡ କରିସାରିଥାଏ ସେ ବୋଧେ ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧି ନଥାଏ କାରଣ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ପୁରା ତାର ଟ୍ରାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ। ସେ ସିଧା ବହାରକୁ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ସେମିତି ଭକୁଆ ପରି ବସିଥାଏ।

ସେ ଯିବା ପରେ ଆଲୋକ ରୁମ୍ ଭିତରକ ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ କଣ ହେଲା ବୋଲି ପଚାରିଲି ସେ କହିଲା ତୁ ଟେନ୍ସନ ନେ ନି ରଂଜନ ଟା ଜଡା ଟା ସେ କିଛି କହିବନି। ତା ପରେ ଆମେ ଆମ ଗିହା ଗେହୀ ଲୀଳା ରେ ମାତିଗଲୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ମନରେ ତ ରଂଜନ ର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ଝଲସି ଉଠିଥିଲା।।

ସେଦିନଠାରୁ ମୋ ବିଆଯେମିତିରଞ୍ଜନର ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଡହଳ ବିକଳ ହେଉଥାଏ। କିଛିଦିନବିତିଗଲା ମୁଁ ପ୍ରାୟ କୌଣସି ବାହାନାରେ ଆଲୋକ ମେଶ କୁ ଯାଏ କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ ବି ରଂଜନ ସେଠି ନଥାଏ। ଦିନେ ଆଲୋକ ର ତାଙ୍କ ଗାଆଁ କୁ ଅଚାନକ ଯିବାର ଥିଲା ସେ ଶନିବାର ଦିନ ଯାଇ ସୋମବାର ଦିନ ଆସିବ ବୋଲି ମତେ କହିଲା ମୁଁ କହିଲି କଣ ରଂଜନ ଯିବନି ସେ ମନା କଲା। ଆଉ ମତେ ମୋ ମଉକା ମିଳିଗଲା।

ବଡ ଦୁଧ ବାଲି aunty ସହ ବସ ରେ ଗାଣ୍ଡି ଘାସ ଘଷି

ରବିବାର ଦିନ ସଂଧ୍ୟା ୬ ଟା ବେଳକୁ ମୁଁ ରଂଜନ ମେସ୍ ପହଞ୍ଚିଗଲୀ। ରୁମ୍ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ତା ମାନେ ମୁଁ sure ହେଇଗଲି ଯେ ରଂଜନ ଘରେ ଅଛି। ମୁଁ ଯାଇ କଳିଂ ବେଲ ନ ମାରି କବାଟ ଧୀର ଧିରେ ବାଡ଼େଇଲି। ରଂଜନ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲା ଆଉ ମତେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲା। “ଆଲୋକ ନାହିଁ ସେ ତ ଗାଆଁ କୁ ଯାଇଛି” ରଂଜନ ମୁହଁ ରୁ ପ୍ରଥମ ଥର ମୁଁ କିଛି ଶୁଣିଲି।ମୁଁ: “ହଁ ଜାଣିଛି ଯେ ସେ ଏବେ କଲ୍ କାରିକି କହିଲେ ଆସୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଉ ମତେ କହିଲେ ଏଇଠି ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ “ରଞ୍ଜନ କିଛି କହିଲାନି ମୁଣ୍ତ ହେଲେଇ ମତେ ଘରକୁ ଡାକିଲା ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇ ଭିତରକୁ ଗଲି ।

ମୁଁ ଆଲୋକ ବେଡ ଉପରେ ବସିଥାଏ ଆଉ ରଂଜନ ନିଜ ବେଡ ରେ। ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ଯିବି କହି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି ଆଉ ପିନ୍ଧି ଥିବା ଡ୍ରେସ କାଢ଼ିଦେଇ ଖାଲି ବ୍ରା ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧି ବହାରକୁ ବାକି ଡ୍ରେସ ପିଙ୍ଗିଦେଲି ଯେମିତି ରଂଜନ ଦେଖିବ। ତା ପରେ ମୁଁ ସେମିତି ବହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲି। ମତେ ଦେଖି ରଂଜନ ର ଯେମିତି ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା। ତା ମୁହଁ ରଙ୍ଗ ବଦଳି ଗଲା ଆଉ ତାର ଝାଳ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା।

ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ମୋ ଡ୍ରେସ ତଳେ ପଡ଼ି ଓଦା ହେଇଗଲା ଏବେ ମୁଁ କଣ ପିନ୍ଧିବି? ସେ ଆଉ କିଛି କହୁନଥଲା ଖାଲି ଆଖି ଫାଡ଼ି ଫାଡ଼ି ମତେ ଦେଖୁଥିଲା। ମୋ ଗୋଡ଼ ଠୁ ମୁଣ୍ଡ ଯାଏଁ ଚାହୁଁଥିଲା। ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ତା ଆଗରେ ନଇଁ ପଡ଼ି ତଳେ ପଡିଥିବା ମୋ ଡ୍ରେସ ଉଠାଇ ପାଖ ଚେୟାର ଉପରେ ଖୋଲି ରଖୁଦେଲୀ। ଆଉ ରଂଜନ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଲି। ତାର ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରୁ ଟିଙ୍ଗେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମୋର ଆଉ ବାକି ରହିଲା ନାହିଁ।

ଦୁଧ ଦଳି ଦେଲା ପୁତୁରା ପିଲା , ଲାଳୁଆ ବିଆ ରେ ପୁଅ ଗେହିଁଲା

ମୁଁ:”ଆଚ୍ଛା ରଂଜନ ତମେ ଏମିତି ଘାବରେଇ ଯାଉଛ କଣ ପାଇଁ ତମେ କଣ ମତେ ଆଗରୁ ଏମିତି ଦେଖିନ କି?”

ରଞ୍ଜନ: “ତମେ ଏଇ ଗାମୁଛା ଗୁଡେଇ ହେଇଜା ଆଲୋକ ଆସିଲେ ଖରାପ ଭାବିବ “

ମୁଁ:”ତା କଥା ଛାଡ ତମେ ତମ କଥା କୁହ ଆଚ୍ଛା ତମର କିଏ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନାହାନ୍ତି?”

ରଞ୍ଜନ :” ନା ମୋର କେହି ନାହାନ୍ତି “

ମୁଁ:”ଆଚ୍ଛା ତମେ କେବେ ସେକ୍ସ କରିଛ?” ଏତିକି କହି ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି।ରଞ୍ଜନ ଦେହ ସିହରି ଗଲା ସେ ନିଜ ଗୋଡ଼ ଉପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଗୋଡ଼ ରଖି ନିଜ ଠିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା।

ମୁଁ:”କଣ ଲୁଚଉଚ ଦେଖି” କହି ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ତାର ଠିଆ ବାଣ୍ଡ clearly ଦେଖାଗଲା। ମୁଁ ହସିଦେଇ ପଚାରିଲି ଓଃ ଏଇଟା ଲୁଚାଇଥିଲ ତାହାଲେ,” ମୁଁ ରଂଜନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ପାର୍ଜନ୍ତ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲି। ତାର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବାକୁ ଅସ୍ତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଥିଲା ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଅଳ୍ପ ଖୋଲିଛି ନା ନାହିଁ ବହାରକୁ ସଟ କି ବାହାରି ଆସିଲା। ରଞ୍ଜନ ଲାଜରେ ମୁହଁ ପୋତି ବସିଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋର ବିରୋଧ କରୁ ନଥାଏ ଏଥିରେ ତାର ସମତ୍ତି ବୋଲି ମୁଁ ଜନିସରିଥିଲି।

ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧନଥିଲା ଆଉ ତାର ଗୋରା ଦେହକୁ କଳା ବାଣ୍ଡ ଜଙ୍ଗ ମଝିରେ ଚମକୁ ଥାଏ ରଂଜନ କେବେ ଗେହି ନଥିଲା ବୋଧେ ତାର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଘୋଡେଇ ହେଇ ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବିଆ ଗଲୁ କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ ସମ୍ଭାଳି ଥାଏ। ମୁଁ ରଂଜନ କୁ ମୋ ବ୍ରା ଆଉ ପାଂଟି ଖୋଲିବାକୁ କହିଲି ସେ ଆଖିବୁଜି ଖୋଳୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଆଖି ଖୋଲିବାକୁ କହିଲି ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ର ସହ ଦେଖୁଥାଏ।

ମୁଁ :”କଣଦେଖୁଚ?

ରଞ୍ଜନ : “ତମର ଏଇଟାକେତେବଡ଼ ହେଇଚି ଆଉ ଗୋରା ବି” ମୁଁକହିଲି ଏଇଟାସେଇଟାକଣ ଏଇଟାକୁ ଦୁଧ ବୋଲିକୁହନ୍ତି ଆଉ ତା ଉପରେ ଏଇଟାକୁ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି। ଏମିତି କହି ତା ମୁହଁକୁ ଆଣି ମୋ ଭୁଣ୍ଡି ଉପରେ ରଖିଦେଲ “ଚୋଷ୍ ଏବେ ବେଧ ପିଲା” ସେ ଛୋଟ ପିଲା ଦୁଧ ପିଇ ବା ପରି ମୋ ଦୁଧ ଚୋଷୁଥଲା। ମୁଁ କହିଲି ସେଥିରୁ କ୍ଷୀର ବହରିବନୀ ଟିକେ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଚୁସିଦେ। ଭୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ କାମୁଡ଼ି ଦେ। ମୋ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଭଲ ପିଲା ପରି ମୋ ଦୀ ଦୁଧକୁ ଚୋଷୁଥିଲେ ଏପଟ ସେପଟ କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ। ମୁଁ ଆଖିବୁଜି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ। ରଞ୍ଜନ ର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗୋଡରେ ବାଜୁଥାଏ।

ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋ ନିଜ ଚଡି ଖୋଲି ଦେଇ ତା ଆଗରେ ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ଶୋଇ ପଡିଲି। ଆଉ ଡେରି କରନି ଏବେ ଏଥିରେ ତୋ ଜିଭର କମାଲ ଦେଖା। ସେ ମୋ କଥା କିଛି ବୁଝି ନ ପାରି ବସିଲା ମୁଁ ରାଗିଯାଇ ତା ମୁହଁ ନେଇ ପୂର୍ବ ପରି ଢଙ୍ଗରେ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ସେ ମୁହଁ ବାହାର କରିଦେଲା ଆଉ ମନା କଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ଦେଈ କହିଲି ତୋର ଗଲୁ ମାରିବର ଅଛି ଯଦି ଆଗେ ମୋ ବିଆ ଶାନ୍ତ କର।

ପୂଜା ର କଅଁଳିଆ ବିଆ – Odia Sex Gapa

ସେ ମୋ ବିଆ ଚୁସିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ପ୍ରଥମେ ସେ ଓକାରି ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ବିଆ ବାସ୍ନା ଥରେ ଯିଏ ପାଇଛି ସିଏ ଯେମିତି ପାଗଳ 4ପ୍ରାୟ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ହାତରେ ବିଆ ମଞ୍ଜି ଦେଖେଇ ସେଇଠି ଚୁସିବାକୁ କହିଲି ସେ ସେଇଠି ନିଜ ଜିଭ କୁ ଆଗ ପଛ ତଳ ଉପର କରି ଚାଟି ଚାଲିଲା। ମୁଁ ବି ତା ତାତିଲା ବାଣ୍ଡ ର ସ୍ଵାଦ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ତେଣୁ ତାକୁ ଯାଇ ନିଜ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇବାକୁ କହିଲି ସେ ଧୋଇ ଆସିଲା ପାରେ ଆମେ ଦୁହେଁ 69 ପୋଜିଶାନ ରେ ଶୋଇଗଲୁ ରଂଜନ ତଳେ ଆଉ ମୁଁ ତା ଉପରେ ସେ ମୋ ବିଆ ଚାଟୁ ଥାଏ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇବା ମାତ୍ରେ ତା ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ମୋ ପାଟିରେ ଆହୁରି ବଡ଼ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ପ୍ରଥମ ଥର ରଂଜନ ବାଣ୍ଡ କୋଉ ଝିଅ ପାଟିରେ ପଶିଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଝିଅଙ୍କ ପରି ଶିତ୍କାର କରୁଥିଲା ମତେ ତାକୁ ଦେଖି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ। ମୁଁ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ପକେଇ ଟା ବିଆ ଚଟା ର ମଜା ନେଉ ଥାଏ।

ହଠାତ୍ ମୋର ସେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ରଂଜନ ଗାଣ୍ଡି ଆଡ଼କୁ ଝୁକି ଜାଇ ମୋର ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ମେଲେଇ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟି ପକେଇଲି ସେ ଅତୁଧିକ ଉତ୍ତେଜନା ରେ ଜୋର୍ ଶିତ୍କାର କରିଆଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ବିଆ ତା ପାଟି ଉପରେ ରଖିଦେଲି। ପ୍ରଥମ ଥର ହୋଇଥିବାରୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ଚାଟୁ ଚାଟୁ ରଂଜନ ର ର ଜଲ୍ଦୀ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ସବୁ ବିର୍ଯ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ତା ରାଣ୍ଡି ଭଳି ସବୁ ବିର୍ଯ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି।

ସେ ମତେବଳବଲ କରି ଚାହିଁକହିଲା, ” ତମକୁ ଅସନା ଲାଗିଲାନି?” ମୁଁ କହିଲି ଗିହା ଗେହୀ ହେଉଥିଲେ ଅସନା କଣ। ରଂଜନ ର ସିନା ବାହାରିଗଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ଗଲୁ କୋଉଠି ମରିଚି? ମୁଁ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ଠିଆ ହେଲା ଏଥର ବିଳମ୍ବ ନା କରି ମୁଁ ସିଧା ଯାଇ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ପଡିଲି ଆଉ ଗୋଇଠୀ ସାହାଯ୍ୟ ରେ ଉଠ ବସ୍ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି।

ହେଲେ ରଂଜନର ୮ଇଞ୍ଚ୍ ଲମ୍ବା ଆଉ ସବଳ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ତାର ଏଇଟା 1st ଟାଇମ ତା ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଏକଡୁମ ଟାଇଟ୍ ହେଇଥାଏ ମୋ ବିଆରେ ଟିକେ ବି ପଶୁ ନଥାଏ ଇଆଡେ ତାକୁ କଷ୍ଟ ହେଇଥାଏ ସିଏ ଓଃ ଆହ୍ ହେଇଥାଏ ମତେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ପୁଅ ଆଉ ରଂଜନ ଝିଅ ସିଏ ମୋ ଠାରୁ ପ୍ରଥମ କରି ଗିହାଁ ଖାଉଛି।

ମୋ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ସ୍ତ୍ରୀ – Odia Sex Story

ରଞ୍ଜନ : “ଆଃ ଆଃ…..କାଟୁଚି ଦୀପ୍ତି ତମେ କଣ କରୁଛ ଆଃ….!!”

ତାକୁ ଏମିତି ହେବାର ଦେଖି ମତେ ରାଗ ଲାଗିଲା ” ଏ ରଣ୍ଡୁଆ ମାଇଚିଆ ଏମିତି ଯଦି ହେବୁ ତାହାଲେ ମୋ ବିଆ ଗେହିବା ବଦଳରେ ମୁଁ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଦେବି “

ମୋର ସବୁ ଜୋର୍ ଲଗେଇ ମୁଁ ଦୁମ୍ କି ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲି ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ କି ଫାଡ଼ି ଭିତରକୁ ଯାଉଥିଲା ଭରି କଷ୍ଟ ହେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ତ ଠାରୁ ଅଧିକ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀର ଉଠ ବସ୍ ହେଲି ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଆଉ ସମୟ କ୍ରମେ ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇଲି। ବିଆ ଏତେ ମେଲା ହେଇଗଲା ଯେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପେଳ ଯାଏଁ ପଶୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ଉପର ପେଟ ରେ ବାଜୁଥାଏ। ରଂଜନ ପ୍ରଥମ ଗିହଣା ଖାଇ ନିଶା ରେ ଥିଲା ପରି ହେଉଥାଏ। ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଧରି ମତେ ଉଠେଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥାଏ।

ପ୍ରାୟ୧୦ ମିନିଟ୍ ଧରି ମୁଁ ଘୋଡ଼ା ଚଢ଼ିଲାପରି ରଞ୍ଜନବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗିହାଁ ଖାଇଲି ମୋବିଆରୁ ଚରଚରକରି ଗରମ ପାଣି ସବୁ ବାହାରିଲା ସବୁ ଯାଇ ରଂଜନ ବାଣ୍ଡଉପରେଆଉ ତା ପେଟ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଉଠିଗଲି ଆଉ ପାଖରେ ଗଡି ଗଲି। ତାର ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ରଂଜନ ବାଣ୍ଡ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲା। ତା ମୁଣ୍ଡି ଟା ଓଲଟି ଯାଇଥିଲା। ସେ ରକ୍ତ ଦେଖି ଘାବରେଇ ଗଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇ ଦେଲି।

“ଏବେ ତୋବାଣ୍ଡ ଓଲ୍ଟିଗଲା ମାନେ ତୁ ଏବେ ପୁରା ମରଦ ହେଇଗଲୁ। ଏବେ ଯେତେ ଗେହିଁଲେ ବି ତୋ ବାଣ୍ଡ ଥକିବନି।”

ସେଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଭିତରକୁଗଲା ମୁଁ ସେଇଠି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଥାଏ। ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟାପରେ ବହାରକୁ ଆସିଲ ବୋଧେ ବାଥରୁମ୍ରେ ହଲାଊ ଥିଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲି ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି।

ରଂଜନ ମତେ ଅଟକାଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା। “ଆଜି ମତେ ଚରମ ତୃପ୍ତି ତମପାଇଁହିଁ ମିଳିଛି thank you ଦୀପ୍ତି”

🎧 ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ – ଶୁଣନ୍ତୁ ଶଶୁର ମତେ ଗେହିଂ ଦେଲେ

ମୁଁ ତାକୁ ହସି ଦେଈ ତା ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ଏମିତି ହେଇପାରିବ ଯଦି ସେ ଆଲୋକ କୁ କିଛି କହିବନି। ସେ ବି ମୋ କଥାକୁ ଅନ୍ୟଥା ନକରି ଆଲୋକକୁକିଛି କହିଲାନି। କଲେଜ ରେ ଥିବା ଯାଏଁ ମୁଁ ରଂଜନର ଘୋଡ଼ା ବାଣ୍ଡ ର ମଜା ନେଉଥିଲି।

ଆଚ୍ଛା କାହାଣୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାଇବେ। ଆଉ ଯଦି ରଂଜନ ର ଜାଗା ନେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ ଆମ telegram join କରି ଯାଆନ୍ତୁ ଆଉ ନୂଆ ନୁଆ କାହାଣୀ ର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here