🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – ଭୁବନେଶ୍ୱର କଲ୍ ବଏ ସହ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ ର ମଜା

Audio Sex Stories
Odia Sex Stories

ହେଲୁ ସାଙ୍ଗମାନେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଆଶା କରୁଛି ଭଲରେ ଥିବେ ଆଉ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କେମିତି ଚାଲିଛି? ଆଉ ଭାଉଜ ଦେଖି ନୁଙ୍ଗୁରେଇ ହଉଚ କି ନା ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖି ରାତିରେ ଲିକ୍ ହେଇଯାଉଚି ନା ମୋ କଥା ଭାବି ବାଥରୁମ୍ ରେ କଚ୍ କଚ୍ କରି ମୁଣ୍ଡି ଓଲଟେଇ ଦେଲନି? ତମ ମାନଙ୍କ ପରି ମୁଁ ବି ଏଇ website ର ଜଣେ ନିୟମତ ପାଠିକା। ଏଇଠୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିବାର ନୂଆ ଉପାୟ ସବୁ ପାଏ।

ହଉ ଆଉ ତମ ମାନଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ନ ଦେଇ ଆରଂଭ କରୁଛି ଆଜି ମୋ ଜୀବନର ଅଭୁଲା ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି Indian xxx stories .com ରେ। ଆଜିର ଘଟଣା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ର ରୂପାନ୍ତର ପରି।। ମୋ ନାଁ ସିପ୍ରା। ଘର ବାରିପଦା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ବହୁତ୍ famous ଇଞ୍ଜିିୟରିଙ୍ଗ୍ କଲେଜ ରେ admision କରି ସେଠୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଥିଲି।

ଘରୁ ଆସିବା ବେଳେ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ କିଛି ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିବା ପରେ 1st year ରେ ମୋର ଲିଲି ଦିଦି ଆଉ ନମିତା ସହ ଦେଖା ହେଲା। ସେବେ ହିଁ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଏଠାର ପିଲା କେମିତି ଆଉ ଏଠି କଣ କଣ ଚାଲେ। ଅବଶ୍ୟ ଯୌବନ ଯୋଷ୍ ରେ ମୁଁ ବି ବହୁତ୍ ମଜା କରିଛି। ପ୍ରଥମେ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଗାଜର, ବାଇଗଣ ନେଇ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ବିଆ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲି। ଲେସବିଆନ୍ ସେକ୍ସ ପର୍ଯାନ୍ତ୍ତ ସବୁ କରିଦେଇଥିଲି। ହଷ୍ଟେଲ ରେ ମୋ ସହ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ରହୁଥିଲେ। ଜଣେ ଆମର senior ଲିଲି ଦିଦି ଆଉ ଜଣେ ମୋ class ର ନମିତା, କିନ୍ତୁ ତାର ଅଲଗା ବ୍ରାଞ୍ଚ।

1st year ରେ ହିଁ ମୁଁ ଜନିଦେଲି ଲିଲି ଦିଦି ଗୋଟେ ବହୁତ ବଡ଼ ବେଧ। କଲେଜ ର ସବୁ ଟୋକା ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ତାକୁ ଜଣା। ଲିଲି ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ଭୋକିଲା ବାଘୁଣୀ ତା ସେକ୍ସି ଚାହାଣୀ ରୁ ଆଜି ଯାଏଁ କେହି ବଞ୍ଚି ନାହାନ୍ତି।ଭଲ ସୁନ୍ଦର ପଇସା ବାଲା ଟୋକା ଦେଖିଲେ ତାକୁ ପଟେଇ ନିଜ ବିଆ ବଦଳରେ ପଇସା ଆଣି ମଉଜ କରେ। ଲିଲି ଦିଦି ର ବହୁତ ଟୋକା ଚିହ୍ନା । ବେଳେବେଳେ ସେ ଆମ ରୁମ୍ କୁ ବି ଟୋକା ନେଇ ଆସେ ଆଉ ଆମକୁ ବାହାର କରିଦେଇ ଭିତରେ ଗେହାଗେହି ହୁଅନ୍ତି। ଯେହେତୁ ସେ senior ଆମେ ଡରରେ ଆଉ କିଛି କହୁନା।

🎧 ହେମନ୍ତ ଭାଇ ଙ୍କ କାମ ଭରା ଦୁଷ୍ଟମୀ – Odia Sex Story

ଅଳ୍ପ ଦିନ ମିଶିବା ପରେ ଆମେ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଇଯାଇଥିଲୁ ଆଉ ଲିଲି ଦିଦି ବଡ ହେଲେ ବି ଆମ ସହ ବହୁତ୍ ଭଲରେ ମିଳାମିଶା କରେ ଆଉ ତାର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସବୁ ଆମ ଆଗରେ ଆସି ଗପେ। କେମିତି କୋଉ ଟୋକାର 8ଇଞ୍ଚ୍ ତ କୋଉ ଟୋକାର 9 ଇଞ୍ଚ୍ କିଏ କେମିତି ପୋଜ୍ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲା ଏଇ ସବୁ କଥା ସେ ଆସି ଆମ ଆଗରେ କୁହେ। ସେତେବେଳ ମୋର କେହି boyfriend ନଥିଲେ ଆଉ ଲିଲି ଦିଦି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରେନା ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୂରେଇ ନହେଲେ ପେନ୍ ସିଲ ପୁରେଇ ବିଆ ଶାନ୍ତ କରେ। ଦିନେ ଏମିତି କରିବା ନମିତା ଦେଖିଦେଲା ଆଉ ସେ ବି ମୋ ସହ ସାମିଲ ହେଇଗଲା। ଲିଲି ଦିଦି ନଥିଲା ବେଳେ ଆମେ ଦୁଜଣ ଏକାଠି ବିଆ କେଞ୍ଚା କେଞ୍ଚି ହଉ।

ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ପକେଇ ଆଉ ମୁଁ ତାର। ବିଆ କୁ ବିଆ ଘଷି ଲେ ଓଃ କି ମଜା ଲାଗେ। କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନଥିବାରୁ ବିଆ ଗଲୁ ଭଲରେ ମରିପରେନା ଯାହା ହେଲେ ବିଆ ର ପ୍ରକୃତ ମାଲିକ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ସେଇଟା ନା ମିଳିଲେ ବିଆ ରେ ଯେତେ ଅଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇଲେ ବି କୋଉ କାମକୁ ନୁହେ। କଲେଜ ଯିବା ପରେ ଅବଶ୍ୟ ମୋର ଗୋଟେ ବଏଫ୍ରିଏଣ୍ଡ ହେଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମୋଟେ ଶାନ୍ତି କରିପାରିନଥିଲା। ସେ ସବୁବେଳେ ପାଠ ପାଠ ହୁଏ ମୋର ଟିକେ romantic ମୁଡ୍ ହେଲା ବେଳକୁ ତାର ବାଣ୍ଡ ର ସାଇଜ ଦେଖି ସବୁ ମିଳେଇ ଯାଏ। ମୋ ବଏଫ୍ରିଣ୍ଡ ର ବାଣ୍ଡ 4ଇଞ୍ଚ୍ ବି ହବ କି ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଭିତରେ ବହୁତ ଝଗଡା ହୁଏ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ରୁହେ ତେଣୁ ଥରେ ମତେ ଲିଲି ଦିଦି କଣ ହେଇଚି ବୋଲି ପଚାରିଲା।

ଯେହେତୁ ସେ ମୋର ବହୁତ୍ କ୍ଲୋଜ ହେଇଯାଇଥିଲା ମୁଁ ମୋ ମନ କଥା ସବୁ ତା ଆଗରେ କହିଲି। କେମିତି ମୋ boyfriend ମତେ ସେକ୍ସ ର ଶାନ୍ତି ଦେଇପାରୁନି । ସବୁ କଥା ଶୁଣି 3ସରିବା ପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ରହିଲା ତା ପରେ ନମିତା କୁ ଡାକିଲା। ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବସେଇ କହିଲା,” ତମେ ଯଦି ଅସଲି ସେକ୍ସ ର ମଜା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତାହେଲେ ମୁଁ ତାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରିବି। “ତା କଥା ଶୁଣି ଆମ ଆଖି ଚମକିଲା। ଆମେ ଜାଣିଥିଲୁ ଲିଲି ଦିଦି ପାଇଁ ଏଇଟା ଜମା ବଡ଼ କଥା ନୁହେଁ। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସଙ୍ଗେ ସଂଗେ ହଁ ମାରିଦେଲୁ।

ସେଠୁ ଲିଲି ଦିଦି ତା ଫୋନ୍ ବାହାର କରି କାହାକୁ ଗୋଟେ ଫୋନ ଲଗେଇଲା ଆଉ ତା ଠାରୁ ଆଉ ଗୋଟେ ନମ୍ବର ଆଣି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସେଇ ନଂ ରେ ଫୋନ୍ କଲା। କିଛି ସମୟ କଥା ହେବା ପରେ ଫୋନ୍ କୁ speaker ରେ ରଖିଲା।

ଲିଲି ଦିଦି : ଆଚ୍ଛା ତମ ନାଁ କଣ ?

ଫୋନ ର ଆର ପଟୁ ଜଣେ ପୁଅ ଉତ୍ତର ଦେଲା ନାଁ ମୁଁ କହି ପାରିବିନି

ଲିଲି ଦିଦି : ଆଚ୍ଛା ତାହେଲେ ମୁଁ କେମିତି ଜାଣିବି ?

ଲୋକ : K31 ମୋ କୋଡ । ତମେ ଜାଗା ଆଉ ଟାଇମ ମତେ message କରିଦେବ ମୁଁ ପହଞ୍ଚି ଯିବି।

ଲିଲି ଦିଦି : ହଉ କେତେ ଚାର୍ଜ କରିବ ?

ଲୋକ ଟି : ଟାଇମ ହିସାବରେ ପଇସା madam

ଲିଲି ଦିଦି ତାକୁ hold re ରହିବାକୁ କହି ଦେଇ ଆମକୁ ପଚାରିଲା, “ତମକୁ କେତେ ସମୟ ଦରକାର ??”ଆମେ ନମିତା ଆଉ ମୁଁ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁ ରହିଲୁ ତା ପରେ ପୁରା ଗୋଟେ ଦିନ ପାଇଁ book କରିବାର ଫାଇନାଲ ହେଲା। ଲିଲି ଦିଦି ତାକୁ ଗୋଟେ ଦିନପାଇଁ କେତେ ଟଙ୍କା ପଚାରିଲା , ସେ ୫୦୦୦ଟଙ୍କା କହିଲା। ଲିଲି ଦିଦି ତାକୁ ସବୁ କଥା ବୁଝେଇଲା କି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ କଥା ବି କହିଲା ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ସେ ଏକ୍ସଟ୍ରା ୨୦୦୦ କହିଲା। ଶେଷରେ ୬୦୦୦ଟଙ୍କାରେ କଥା ଫାଇନାଲ ହେଲା ଆଉ ଲିଲି ଦିଦି ତାକୁ ପଛରେ ଜାଗା କଥା ମେସେଜ କରିବ କହି ଫୋନ ରଖିଲା।

ଫୋନ ରଖିସରିବା ପରେ ଲିଲି ଦିଦି ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଚାହିଁଲା , ଆମେ ଦୁଇଟା କାବେଡିଙ୍କ ପରି ତାକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲୁ। ଆମକୁ ସେମିତି ଦେଖି ସେ ଫେନ୍ କିନା ହସିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଆଲୋ ଏମିତି କଣ ଚାହୁଁଛ ? କଣ ହେଲା ଆମେ ଦୁଜଣ ତାକୁ ସେ ପୁଅ କିଏ ବୋଲି ପଚାରିଲୁ ସେଠୁ ଲିଲି ଦିଦି ସବୁ କଥା ଆମକୁ ବୁଝେଇଲା।ପ୍ରକୃତରେ ସେ ଟୋକା ଗୋଟେ କଲ୍ ବୟେ ତାଙ୍କର ପୁରା ଗୋଟେ ଗୋଷ୍ଠୀ ଆଛି। ସେଠୁ ସେମାନେ ଫୋନ୍ ଦ୍ଵାରା କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଇ ସେକ୍ସ କରିବାର ପଇସା ନିଅନ୍ତି। ଲିଲି ଦିଦି କୁ ତା ନମ୍ବର ତାରି ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଦେଲା। ଏଥର ଆମେ ସବୁ ବୁଝି ପାରିଲୁ। ଏତେ ସବୁ ବୁଝେଇଲା ପରେ ଲିଲି ଦିଦି ତା ଓଠରେ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ର ହସ ଖେଳେଇ କହିଲା, ଏବେ ରେଡି ହେଇଯା ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ମାନେ ଏଥର ମୁଁ ତମକୁ ସ୍ବର୍ଗ ର ମଜା ଦେବି ଯେ ତମେ ଏ ଲିଲି ଦିଦି କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ମନେ ରଖିବ।

ବିରିୟାନୀ ସହ ଦେଶୀ ଝିଅର ବିଆ ମିକ୍ – Odia Sex Story

ତାପର ଆମେ ଆମ ଭିତରେ ଗୋଟେ ଛୁଟି ଦିନରେ ପ୍ରେଗ୍ରମ୍ କରିବାର ଫାଇନାଲ ହେଲା। ଆଉ ଜାଗା ଆମ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲ। କାରଣ ଛୁଟି ଦିନରେ ପ୍ରାୟ ସବୁ ପିଲା ନିଜ ଘରକୁ ଯାନ୍ତି। ତେଣୁ ଆମକୁ ଅସୁବିଧା ନଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପରେ ପ୍ଲାନ୍ ବଦଳାଇ ବାକୁ ପଡ଼ିଲା କାରଣ ଆମ ୱର୍ଦେନ୍ ସେଇଦିନ ରହିବ ବୋଲି ଆମେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲୁ। ତେଣୁ ଲିଲି ଦିଦି ଗୋଟେ ହୋଟେଲ୍ ବୁକ୍ କରିଦେଲା ଆଉ ସେ ଟୋକା କୁ ଠିକଣା ମେସେଜ କରିଦେଲା।

ପୂର୍ବ ଦିନ ଆମେ ମାର୍କେଟ ଯାଇ matching lingerie (ବ୍ରା ଆଉ ଚଡ଼ି) ଆଣିଲୁ ଆଉ ହାଣ୍ଡକଫ, ବେଲ୍ଟ ଆଉ ପର ଦିନ ସକାଳୁ ଆମେ ତିନିଜଣ ଆଗେ ହୋଟେଲ୍ କୁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲୁ। ଆଉ ସେଠୀ ପହଞ୍ଚି ସେ ଟୋକା କୁ ଲିଲି ଦିଦି ଫୋନ୍ କଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଟୋକା ଆସି ଆମ ରୁମ୍ କବାଟ ବଡେଇଲା। ଲିଲି ଦିଦି ତାକୁ କୋଡ କହିବାକୁ କହିଲା ସେ ବି k31 କହିଲା ତା ପରେ ସେ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଲା।

ଅମିତ୍(k31 ର ଛଦ୍ମ ନାମ) ବହୁତ ଭଲ ଦେଖିବାକୁ ଥିଲା ୬ଫୁଟ୍ ଠାରୁ ଟିକେ କମ୍ ହେବ ଦେଖିବାକଏତେ ଗୋରା ନୁହେ କିନ୍ତୁ ଶରୀର ବହୂତ ସୁଧୋଲ ଆଉ ଭଲ।ସେ ହାତରେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ପ୍ୟାକେଟ ଧରିଥିଲା ସେଥିରୁ ସେ 3ମଦ ବୋତଲ ବାହାର କରି ପାଖ ଟେବୁଲ୍ ରେ ରଖିଲା ଆଉ ତା ପରେ ଲିଲି ଦିଦି ତାକୁ ସବୁ ସିର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କାଢ଼ି ବାକୁ କହିଲା ଆଉ ଆମେ ତିନିଜଣ ବି କେବଳ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡ଼ି ରେ ବେଡ୍ ରେ ବସିଥିଲୁ। ସେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଆମ ପାଇଁ ୩ଟା ପେଗ୍ ବନେଇ ଆଣିଲା। ଆଉ ଜଣ ଜଣଙ୍କୁ ପି ବାକୁ ଦେଲା। ମୁଁ ଗ୍ଲାସ୍ ଟା ହାତରୁ ନେଇ ନିଜ ଦେହରେ ଢ଼ାଳିଲି ଆଉ ତାକୁ ଚାଟିବାକୁ କହିଲି ସେ ମୋ ପେଟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜିଭ ଲଗେଇ ବେକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣି ଚାଟିଲା ଆଉ ନମିତା ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଦେଲା। ତାର ପାଟିରୁ ଓଃ।।। ବୋଲି ବାହରିଆସିଲା।

ଅମିତ୍ ର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ଼ ଥିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନଥିଲା ବାଣ୍ଡ କଣ ତାର ପୁରା ଶରୀର ରେ ଜମା ବାଳ ନଥିଲା। ପୁରା ଚିକଣ ହେଇ ଆସିଥିଲା। ଲିଲି ଦିଦି ଅମିତ୍ ର ଗାଲକୁ ଚିପି ଜବରଦସ୍ତ ତାକୁ ପୁରା ଗୋଟେ ପିଗ୍ ମଦ ପିଆଇଲେ ।ଲିଲି ଦିଦି: “ଏ ତୋ ପାଟିରେ କଣ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଚୁ ମ୍ୟାଡମ ବୋଲି ଡାକି ପାରୁନୁ ମାଗିହାଁ ଯା ମତେ ଆଉ ଗୋଟେ ପେଗ କରିକି ଦେ”ସେ ଫେରିକି ଯିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡ଼ା ବସେଇଲି। ତା ପରେ ଏମିତି ପେଗ୍ ପରେ ପେ ଗ୍ ଚାଲିଲା ସେ ମଧ୍ୟ ଆମ ସହ ମିଶି ପି’ ଲା।

ଦେହ ଗରମ ହେଇଗଲା ପରେ ବିଆ ର ଗଲୁ ଆହୁରି ବଢ଼ିଗଲା। ଅମିତ୍ କୁ ମଝିରେ ଶୁଆଇଦେଇ ଆମେ ତିନି ଜଣ ତା ଚାରିପଟେ ଶୋଇଗଲୁ। ଅମିତ୍ ତାର ବାମ ପଟ ଅଙ୍ଗୁଳି ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଥାଏ। ଡାହାଣ ହାତ ର ଆଙ୍ଗୁଳି ଲିଲି ଦିଦି ଙ୍କ ବିଆରେ ପଶି ଥାଏ ଆଉ ନମିତା ଅମିତ୍ ମୁହଁ ଉପରେ ବସିଗଲା ଆଉ ଅମିତ୍ ତାର ଚଡ଼ି ଉପରୁ ତା ବାଳୁଆ ବିଆ କୁ ଚାଟୁ ଥାଏ। ନମିତା ଉପରକୁ ମୁହଁ କରି ଆଖିବୁଜି କଣ କଣ କହିଯାଉଥାଏ। ଆଉ ମୁଁ ଅମିତ୍ ହାତ କୁ ଧରି ମୋ ବିଆ ରେ ଭିତର ବାହାର କରୁଥାଏ।

🎧 ଷ୍ଟୋରୀ ପାଠକ ଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ର ମଜା – By Miss Dali – 1

ଲିଲି ଦିଦି ଅମିତ୍ ର ପୁରା ହାତ କୁ ତା ବିଆରେ ଲୁଚେଇ ଦେଇଥାଏ ତଥାପି ତାକୁ ନ ଆନ୍ତିଲା ପରି ହାତ ଉପରେ ବସି ବିଆ ଗେହି ହେଇଥାଏ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଅମିତ୍ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଠିଆ କରୁଥାଏ। ସେତେବେଳକୁ Amit ର ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ବିଆରେ ପଶିବାକୁ ଗର୍ଜୁ ଥାଏ। ଟିଙ୍ଗେଇ ଥିବା ତା ବାଣ୍ଡ ଭାରି ଭୟଙ୍କର ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମ ତିନିଜଙ୍କର ବିଆ ଖାଲି ଓଦା ହେଇ ଲାଲ ବୁହଉ ଥାଏ।

ମୁଁ : “ଏ ବାଣ୍ଡ ଟୋକା ଆଜି ଯଦି ମୋ ବିଆ ଶାନ୍ତ ନା ହେଲା ତୁ ବାଳ ପଇସା ପାଇବୁ ତୋର ସବୁ ପଇସା କାଟିବି। “

ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ତା ହାତ କୁ ଜୋର୍ ଜୋର ହଲେଇ ଲା ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ excited ଥିଲି ତେଣୁ ମୋର ଜୋର୍ ଜୋର କରିବା ଯୋଗୁଁ ବିଆ ଚର୍ ଚର କରି ପାଣି ଛାଡ଼ିଲା ଆଉ ନମିତା ଉଠି ଜାଇ ଅମିତ୍ କୁ ମୋର ବିଆ ର ସବୁ ପାଣି ଚାଟି ସଫା କରିବାକୁ କହିଲା ।

ନମିତା : ” ଏ ଗାଣ୍ଡିମରା ଯା ଗୋଟେ ଭଲ କୁକୁର ପରି ତୋ ମାଲିକାଣୀ ର ବିଆ ଚାଟି ସଫା କରିଦେ “ସେତେବେଳ ଲିଲି ଦିଦି ତା ବେକରେ ଗୋଟେ କୁକୁର ର ପଟି ଗୁଡେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବିଆ ଦେଖେଇ ବେଡ୍ କରରେ ବସିଲି ଆଉ ସେ ବେଡ଼ ତଳେ ବସି ମୋ ବିଆ କୁ କୁକୁର କ୍ଷୀର ଚାଟିଲା ପରି ଚାଟିଲା ଆଉ ବିଆ ରୁ ଝରଣା ପରି ଆହୁରି ପାଣି ବାହାରି ଚାଲିଲା। ଲିଲି ଦିଦି ଆଉ ନମିତା ଦି ଜଣ କିସ୍ କରୁଥିଲେ ଆଉ ନମିତା ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚିପୁ ଥାଏ।

ମୋ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ଲିଲି ଦିଦି ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇ ଶୋଇଗଲା।

ଲିଲି ଦିଦି : “ଏ କୁକୁର ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗୋଟେ କୁକୁର ଗେହିଁଲା ପରି ଗେହିଚାଲ ଆଉ ଯଦି ମୁଁ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ରହିଲୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ କାଟି ଦେବି “

ତା କଥା ଶୁଣି ଅମିତ୍ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ଆହୁରି ଟେଂଗେଇ ଗଲା। ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି କହିଲି ” ଏ ମା ଲିଲି ଦିଦି ଦେଖ ମ ! ତମ କଟିଦେବା କଥା ଶୁଣି ୟା ବାଣ୍ଡ କେମିତି ଠିଆ ହେଇଯାଉଚି “

ଲିଲି ଦିଦି : “ଆଜି ଯଦି ତା ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ବି ଛୋଟ ହେଲା କି ଆମେ ନ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ତୋର ବାହାରିଲା ତୁ ଏଠୁ ଆଉ ସିଧା ଚାଲିି ଯାଇପରିବୁନି ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଆମେ ତିନିଜଣ ମିଶି ମାରିବୁ”

ଅମିତ୍ ଲିଲି ଦିଦି ପଛରେ ଆଣ୍ଠେଇ ବସି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଧସ କରି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ନିର୍ଘାତ ମାଡ଼ ପେଲି ବାକୁ ଲାଗିଲା। ଆଉ Speed ଏତେ ଅଧିକ ଥିଲା ଯେ ବେଡ଼ ସହ ଲିଲି ଦିଦି ମୁଣ୍ତ ବେଡ଼ ରେ ଦାବି ହୋଇଯାଇଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଲିଲି ଦିଦି ମୁହଁ ପାଖରେ ବିଆ ମେଲେଇ ଦେଇ ଶୋଇଥାଏ ଆଉ ନମିତା ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ବସି ତା ବିଆ ଚଟାଉ ଥାଏ। ସମସ୍ତେ busy ଥାନ୍ତି। ଲିଲି ଦିଦି ଆଃ ଆଃ ….. ହେଇ ରଡ଼ି ଛାଡୁ ଥାଏ । ମୁଁ ନମିତା ବିଆ ସେନ୍ତି ଧରି କାମୁଡ଼ି ଦେଉଥାଏ।

ପ୍ରାୟ 15 ମିନିଟ୍ ପରେ ଲିଲି ଦିଦି excitement ରେ ମୂତି ପକେଇଲା ଆଉ ଅମିତ୍ ମୁହଁ ତା ମୁତ ରେ ଭିଜିଗଲା। ଆମେ ସମସ୍ତେ ତାକୁ ଲିଲି ଦିଦି ପରିସ୍ରା ପିଇବାକୁ ଅର୍ଡର୍ ଦେଲୁ ଆଉ ସେ ସବୁ ମୂତ କୁ ପାଣି ପରି ସୋଷଡି ପି ଗଲା। ତାପର ଆମେ ପୋଜିସନ୍ ବଦଳାଇକୁ ଆଉ ଅମିତ୍ ମତେ ମିଶନାରୀ ପୋଜିସନ ରେ ଗେହିଁବା କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା।

ତା ଆଗରୁ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଗୋଡ଼ ମଝିରେ ରଖି ଆଗ ପଛ କଲି ଆଉ ତାକୁ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି ଗେହିବାକୁ କହିଲି । ଲିଲି ଦିଦି ମୋ ଶେନ୍ତି କୁ ହାତରେ ହଲାଉ ଥାଏ ଆଉ ନମିତା ଲିଲି ବିଆ ଚାଟୁ ଥାଏ।

କିନ୍ତୁ 5 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ତାର ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇଗଲା ବୋଧେ କିନ୍ତୁ ଆମେ ତାକୁ ଭିଅଗ୍ରା ଖାଈବାକୁ କହିଲୁ ଆଉ ସେ ମେଡ଼ିସିନ୍ ଖଇ ପାଖାପାଖି ଅଧଘଣ୍ଟା ମତେ ଆଉ ନମିତା କୁ ଗେହିଁଲା। ତଥାପି ତା ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଠିଆ ହେଇଥାଏ ଆମର ଥରେ ଥରେ ପାଣି ବାହାରି ଯାଇଥାଏ।

ବର୍ଷା ରାତିରେ ଅଜଣା ମାଇକିନାକୁ ଗେହିଁ ବୀଆ ଫଟାଇଦେଲି – Odia Sex Story

ସେ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ହଲେଇବାକୁ ଗଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ତା ବାଁ ଗାଲକୁ ଚାପୁଡ଼ା ବସେଇଲି ଆଉ ନମିତା ତା ହାତ କୁ ଆଣିଥିବା ହଣ୍ଡକଫ ରେ ବାନ୍ଧିଦେଲା ।ଆଉ ତାକୁ ବେଡ଼ ରେ ପକେଇ ଦେଇ ଆମେ ତିନି ଜଣ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଗୋଡରେ ମସାଜ କଲୁ ଆଉ ଶେଷରେ ତା ଦେହରେ ମଦ ଢ଼ାଳି ଚାଟିଲୁ। ତାର ପାଣି ବାହାରିଗଲା।

ନମିତା :” ହଇରେ ରାଣ୍ଡି ପୁଅ ତତେ ମନା କରିଥିଲୁ ନା ତୁ ବିର୍ଯ ଆମ ବିନା ଅନୁମତିରେ ବହାରିବନି ” ଏତକ କହି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର୍ ଥାପଡ଼ ବସେଇଲା। ଆଉ ତା ଗାଲକୁ ଜୋର୍ ଚଟକନି ବସେଇ ଦେଲା ତା ଗାଲରେ ଦାଗ ବସିଗଲା।

ମୁଁ : ” ଏ ମା ଗିହାଁ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଲେ ଇଏ ଠିକ୍ ହବ । ଭୁଲ୍ ମଗ୍ ଭୁଲ୍ ମାଗ୍ ବେଧୂଆ ଭାଡୁଆ “

ଅମିତ୍ : ” please madam ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରନ୍ତୁନି ମୁଁ ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ଅନୁମତିରେ ସବୁ କହିବି”

ଲିଲି ଦିଦି : “ତାହେଲେ ଯା କୁକୁରପରି ଆଣ୍ଠେଇ ଯା ଆଉ ଆମପାଇଁ ମଦ ନେଇ ଆସ୍। ଆଉ ଆସିବାବେଳକୁ ତୋବାଣ୍ଡପୁରା ଠିଆ ହେଇଥିବା ଦରକାର।”

ଆମ କଥାମାନି ସେ ଗଲା ଆଉ ଆମପାଈଁ ମଦ ନେଇ ଆସିଲା ଆଉ ଆମକୁଦେଲା ଆମେ ତିନିଜଣ ସେତେବେଳକୁ କିସ କରି ପରସ୍ପରର ଦୁଧ ଖାଉଥାଉ। ମଦ ପିଇ ସାରିବା ପାରେ ବଳିଥିବା ମଦକୁ ତଳେ ଢ଼ାଳି ତାକୁ ଚାଟି ଚାଟି ପି ବାକୁ କହିଲୁ। ଆଉ ଥରେ ଥରେ ତା ଉପରେ ପରିସ୍ରା କଲୁ। ଆମର ଏମିତି ବ୍ୟବହର ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଆହୁରି ଟାଣ କରୁଥାଏ।

କିନ୍ତୁଯାହାବି କୁହ ଟୋକାର ବାଣ୍ଡ ଏଇତି ଘୋଡ଼ାବାଣ୍ଡଯେ ଆମେତିନିଜଣ ଲାଇନ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି ଉପରକୁ କରି ତାକୁ ବିଆ ଦେଖେଇ ରଖିଲୁ ଆଉ ସେ ଆମ ଗାଣ୍ଡି ବିଆ ସବୁ ଚାଟିଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣଙ୍କ ବିଆ ଗେହଁବାରମଜା ନେଲା। ଗାଣ୍ଡି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ବିଆକଣ ରେ ଜିଭପୁରେଇ ଚାଟୁଥାଏ ଓଃ….. କଣକହିବି ଆଉ ସ୍ବର୍ଗର ମଜା ପୁରା।

🎧 ରିନୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମତେ ରାଣ୍ଡି ବନାଇ ଦେଲା – Odia Audio Sex

ପୁଣି ଆଉ ଗୋଟେ ରାଉଣ୍ଡ ରେ ଲିଲି ନିଜ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗିହାଣା ଖାଇଲା ଆଉ ନମିତା ମୁଁ କାନ୍ଥ ରେ ଗୋଟେ ଗୋଡ଼ ଡେରି ଖାଇଲୁ। ସେତେବେଳକୁ ଦ୍ୱିପହ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଖାଇବା ଅର୍ଡର୍ କଲୁ ଆଉ ଆମ ଅଇଁଠା ସବୁ ଅମିତ୍ ଖାଇଲା ଠିକ୍ ଗୋଟେ ପୋଷା କୁକୁର ପରି ଖାଲି ଅମିତ୍ ର ଗୋଟେ ଘୋଡ଼ା ବାଣ୍ଡ ଥିଲା ଯାହା।

ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଆମେ ମଲ୍ ବୁଲିବାକୁ ଗଲୁ ଆଉଅମିତ୍କୁ ରୁମ୍କୁ ସଜାଡ଼ିବାକୁ କହି ସବୁରେଡ୍ଡୀ କରି ରଖିବାକୁ କହି ଗଲୁ। ଆସିବାପରେ ଅମିତ୍ କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ବାଣ୍ଡରେ ଜଣ ଜଣ କରି ରାତିସାରା ନିଜ ବିଆ ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇଲୁ। ତା ଭିତରେ ଅମିତ ବାଣ୍ଡ ଯେତେଥର ସୋଉଥାଏ ପୁଣି ଭାଇଗ୍ରା ଖାଇ ଠିଆହେଇଥାଏ। ତେଣୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ବିଆକୁ ତା ବାଣ୍ଡରେ ଗେହି ଶାନ୍ତହେଲୁ।

Odia Sex Stories

ପରଦିନସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଅମିତ୍ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳାହେଇ ତଳେ ଶୋଇଥାଏ ଆଉ ଟା ବାଣ୍ଡପୁରା ଓଲଟି ପଡି ନାଲି ପଡିଯାଇଥାଏ। ଆମେ ତା ଉପରେ ପୁରା ଖୁସି ଥିଲୁ ତାକୁ 500 ଅଧିକ ଦେଲୁ ଆଉ next ଟାଇମ ତାକୁ ହିଁ book କରିବାକୁ କହି ସେଠୁ ଆସିଲୁ।