Assamese Sex Story – মাৰ পোকৰৰ ফুটাটো

সেইদিনা মাক চুদাৰ পাছত মোৰ ভাগৰ লাগিল যদিও মোৰ চুচুটো কিন্তু বেছি শক্তি শালি হৈ উঠিল ।গধুলি চাহ খোৱাৰ পাছত মই মোৰ ৰুমত কলেজৰ কিছু নোট বনালো । মই ওলাই গৈ দেখিলো যে দেউতা ই একান্ত মনে টিভি চাই আছে তাৰ মানে মা কিটচেনত অকলে ।মোৰ মুৰত এটা দুষ্ট ভাব লাগিল কিটচেনত মাৰ লগত দুষ্টামি কৰাই ভাল হব । মই মনে মনে পিছফালৰ পৰা গৈ মাক সাবতি ধৰি চুমা খাই দিলো ।মাই কলে -এৰি দে বাপেৰে আছে ঘৰত । মোৰ মন টো কোচ খাই গল ।মাক এৰি দিলো আৰু কলো- মা তুমি মোক তই বুলি মাতিলে বহুত বেয়া পাও ।মোক তুমি বুলি মাতিবাচোন । মা- হব কিন্ত দেউতা থাকিলে মাতিব নোৱাৰিম । 

ধৰা পৰি যাম বুলি কৈ মোৰ কপালত চুমা এটা খাই দিলে । মাই আকৌ ষ্ট’ভৰ ফালে ঘুৰি ভাত বনোৱাত লাগিল । মাৰ মেক্সিটোৰে পোকৰৰ ফাটটো জিলিকি উঠিল । তাৰ মানে মাই পেণ্টি পিন্ধা নাই । মোৰ চুচুটো ফাটি যাওঁ যেন লাগিছিল তেতিয়া মই মাৰ টিকাত ঠাচকৈ এটা চৰ মাৰিলো মাই আহ কৰি উঠিল । মই লগে লগে সাবতি ধৰি পিছফালৰ পৰা বুকু খন টিপি দিলো ।মাই এৰি দিয়া বুলি ক’লে ।মাই তুমি বুলি মতাত সাহস পাই মাৰ মেক্সিটো উপৰলৈ নি টিকাত কেইটা পিটিকা দিলো মাই চটফটাই উঠিল । মই এইবাৰ তললৈ নামি মাক ডগি পজিচনত ৰাখি মাৰ টিকা কেইটা জিভাৰে চেলেকি দিলো ।লাহে লাহে পোকৰৰ ফুটাটো চেলেকি দিলো । 

নবৌক খুব চুদিলো – Assamese Sex Story


মাই ক’লে- 1ম বাৰ কোনোবাই মোৰ ফোপটো চেলেকি দিছে । দিয়া দিয়া মাই হাত দুখনে টিকা দুটা মেলি দি বহল কৰি দি কলে-দেহামানুহ ভৰাই দিয়া । মই পেণ্টটো তললৈ নমাই মোৰ চুচুটো উলিয়াই আগত থু লগাই লৈ মাৰ গীদাত চেট কৰিলো আৰু থাপ দিবলৈ লাগিলো । মাই ও কঁকাল হিলাই সহযোগিতা কৰাত লাগিল ।গোটেই কিটচেনত পোক পোক পোক শব্দ হ’বলৈ ধৰিছে ।মাই এইবাৰ দুবাৰমান ভালকৈ ককাল হিলাই ভলককৈ গীদাৰ পানী এৰিলে ।মই কলো -মা মোৰ চোন নহলেই ।কি কৰো মাই কলে -মোক তুমি পোকৰ মাৰা । 


মাই তপিনাৰ ধানবনা দুটাত ধৰি বহল কৰি দিলে ।মই গীদাত পৰা ৰস উলিয়াই নি মাৰ পোকৰৰ ফুটাটোত ভৰাই পিছল কৰি আঙুলি এটা সোমোৱাই দিলে মাই আহহহ বুলি ক’লে ।মই চুচুটো মাৰ ফুপটোত ভৰাই দিয়া মাই চিঞৰি দিলে আহ ।মই সুধিলো বিষাইছে নেকি মাই কলে -বিষাইছে কিন্তু তোমাৰ সুখৰ বাবে সহ্য কৰি যাম তেতিয়া মোৰ মাৰ প্ৰতি বেয়া লাগিছে যদিও মোৰ চুচুটো এ কিন্তু নামানে ।তথাপিও মই লাহে লাহে থাপ দিলো ।

মাই সহযোগিতা কৰাত লাগিল ।এটা সময়ত আমাৰ গতি বেগ বাহি গল আৰু মই মাৰ পোকৰৰ ফুটাটো ত মাল পানী এৰিলোঁ । মাই অবশ্ হৈ মেক্সিটো ঠিক কৰি চকী এখনত বহি আৰু ক’লে-দেউতাই মোক বহু দিনৰ মুৰতহে পোকৰ মাৰে সেইবাবে পোকৰ মাৰিলে কষ্ট হয় অলপ একো নাই । মই পেণ্টটো উঠাই ললো । তেতিয়া দেউতাই মাক চিঞৰি দিলে -জোনাকী তোমাৰ ছিৰিয়েল আহি গল । মাই দেউতাৰ ওচৰলৈ গল আৰু মই দেখিলো যে মাৰ মেক্সিটো পাচফালে তিতি আছে