ଭଡାଟିଆ ସହ ମାମା ର ସଂପର୍କ ଭାଗ -୨ – Odia Sex Story

ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନେ ନମସ୍କାର ମୁଁ ଭୁଆ ଆଶା କରୁଚି ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ କିଛି କାମ ଥିବାରୁ କାହାଣୀ ( Odia sex story ) ଲେଖିବାରେ ଡେରି ହେଇ ଗଲା ଆଉ ପୂର୍ବ କାହାଣୀରେ ଆପଣ ଦେଇଥିବା ମୂଲ୍ୟବାନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଥିବାରୁ ହୁର୍ଦୟରୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

ସେଦିନ ଅଙ୍କଲ ମାମା ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଗେହିଲା ପରେ ଅଙ୍କଲ ମୋ ସହ ଆହୁରି ନିକଟତର ହେଇ ଗଲେ।ସେଦିନ ମୁ ଅଙ୍କଲକୁ କହିଲି ଆଉଥରେ କଲା ବେଳେ ମାମାକୁ ତମର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚମେଇବ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ତମ ଓଡ଼ିଆ ହିନ୍ଦୁ ନାରୀ ଏଇ ସବୁ କରିବେନି ମୁଁ କହିଲି ଅଙ୍କଲ ପ୍ଲିଜ୍ କିଛି କରନା ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ମୋର ଭି ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୋ ମାମା ଖାଉ କିନ୍ତୁ ଦେଖିବା ସେ ଆଗ ଆସୁ ମୁଁ କହିଲି ସେ ନ ଆସୁ ତମେ ଯିବ ହେରି ହସିକି କହିଲି। ନାଇରେ ଧନ କାଲି ତୋ ମାମା ଯାହା ହେଲେ ଆସିବା ତା ଚଡ଼ି ବ୍ରା ନବାକୁ ତାପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି ଘରେ ମାମା ପୁରା ନର୍ମାଲ ବ୍ୟବହାର କଲା ଯେମିତି ତା ସହ କିଛି ହେଇନି।

🎧 ଟ୍ରେନ ରେ ଟିଟି କୁ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦେବାକୁ ପଡିଲା – Odia Sex Story

ତାପର ଦିନ ମୁ ଅପେକ୍ଷା କଲି ମାମା କେତେବେଳେ ଯିବ କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ମାମା ଗଲାନି ଯେମିତି ଘର କାମ କରେ ସେମିତି ଘର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଦିଜଣ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ଗଲୁ ଆଉ ଭାବିଲୁ ଆମ ପ୍ଲାନ୍ ଫେଲ୍ ହେଇ ଗଲା।ଆଉ ପ୍ଲାନ୍ କଲୁ କାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମାମାକୁ ପୁଣି ଅଙ୍କଲ କରିବେ ସେମିତି କିଛି କଥା ହେଇ ମୁ ଘରକୁ ଆସିଲି।ତାପର ଦିନ ବାବା ତାଙ୍କ କାମରେ କୁଆଡେ ଗଲେ ଦିଦି ସ୍କୁଲ୍ ଗଲା ପରେ ମୁଁ ଟିକେ ବାହାରେ ଖେଳିବାକୁ ଗଲି ପାଖା ପାଖି ୧ଘଣ୍ଟା ପରେ ଫେରିଲି ଦେଖିଲି ଘରେ ବାହାର ପଟୁ କବାଟ ଦିଆ ହେଇଚି।ମାମାକୁ ଖୋଜିଲି ପାଇଲିନି ଛାତକୁ ଭି ଗଲି ମାମା ନଥିଲା ତାପରେ ମନକୁ କଣ ଆସିଲା କେଜାଣି ମୋତେ ଲାଗିଲା ମାମା ବୋଧେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘରେ ଅଛି।ମୁଁ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଗଲି ଦେଖିଲି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘରର ସବୁ ଝରକା ଦିଆ ହେଇଥାଏ ତାଙ୍କ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଲି କଣ କରିବି ଭାବିଲି।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ କବାଟ ବାଡେଇଲି କେହି ଖୋଲିଲେନି ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ଆଉ ଥରେ ବାଡ଼େଇଲି ଟିକେ ପରେ ଅଙ୍କଲ କବାଟ ଖୋଲିଲେ ସେ ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ଥାନ୍ତି ଆଉ ଦେହ ସାରା ଝାଳ। ଅଙ୍କଲ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ କହିଲେ ପାଟି କରନି ତୋ ମାମା ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ଅଛି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଦେଖିବି ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ହଉ ଆସେ କହିକି କବାଟ ଦେଲେ ମୋତେ ବେଡ଼ରୁମ କବାଟ ପାଖରେ ଲୁଚିବାକୁ ଠାରିକି କହିଲେ।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ବେଡ଼ରୁମ ଭିତରୁକୁ ଗଲେ ମୁଁ ବାହାରେ କବାଟ କଣରେ ଲୁଚିକି ଠିଆ ହେଲି ତାପରେ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଭାଉଜ ଆସ ସେ ଫେରି ବାଲା ଆସିଥିଲା ତାପରେ ମାମା ଧୀରେ ଧୀରେ ଆସିଲା ।ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରି ଥିଲା ଅଙ୍କଲ ଖଟରେ ବସି ଥାନ୍ତି ମାମା ଆସିଲା ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ଜୋରେ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲେ ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିକି ଚୁଚୁମିଲେ ଆଉ ହାତ ଦିଟାକୁ ମାମା ଗାଣ୍ଡିରେ ରଖିକି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ ମଝିରେ ମଝିରେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲଉ ଥାନ୍ତା।ମାମା ହାବ ଭାବରୁ ଲାଗୁ ଥାଏ ମାମା ଜାଣି ଶୁଣି ଆସିଚି ତା ଦେହର ଭୋକ ମେଣ୍ଟଇବାକୁ ।

ମାମା କହିଲା ଏବେ ମୋ ଚଡ଼ି ଆଉ ବ୍ରା ଆଣିଥିଲା ଦେଇ ଦିଅ ଡେରି ହେଲାଣି ସମସ୍ତେ ଆସିବେ ମୁ ଯିବି ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଭାଉଜ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି କେହି ଆସିବେନି ଆଉ ତମେ ଯଦି ନେଲା ପରେ ଆଉ ନ ଆସିବ ମାମା କିଛି କହିଲାନି।ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ତମେ ସବୁ ଦିନ ଆସିବ ତ ମାମା କିଛି କହିଲାନି ଅଙ୍କଲ କହିଲେ କୁହ ଆସିବ ତ ମାମା ଟିକେ କଣ ଭାବିଲା କହିଲା କେହି ଯଦି ଜାଣି ଯିବ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ କେହି ଜାଣିବେନି ତମେ ଯଦି କହିବ ଭୂଆ ବାହାରେ ଜଗିବ ତମେ ଆସିଲା ବେଳେ ମାମା କହିଲା ନା ନା ସେ ଛୋଟ ପିଲା କାହାକୁ କହିଦେବ ହଉ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ଆସିବାକୁ ଯେତେବେଳେ ଘରେ କେହି ନଥିବେ । ମୁଁ ଏବେ ପୁରା ଜାଣିଗଲି ମାମା ସବୁ ଦିନ ଆସିବ ତା ବିଆର ଗଲୁ ମାରିବାକୁ ତାପରେ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଭାଉଜ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରଖିବ ପ୍ଲିଜ୍ ମନା କରିବନି ମୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିଗଲି କଣ ହେଇଥିବ ମାମା କହିଲା କୁହ ମୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ତମ କଥା ରଖିବାକୁ।

🎧 ଦେଢଶୁର ମୋର ଦେଢ ଘଇତା – Part 1 – ମିସ୍ ଡଲି

ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ମୋ ସୁନାକୁ (ବାଣ୍ଡ) ପାଟିରେ ନେଇକି ଗେଲ କର ମାମା ନା ନା ହେଲା କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ବହୁତ୍ ବୁଝାଇବା ପରେ ମାମା ବହୁତ୍ କଷ୍ଟରେ ରାଜି ହେଲା ଆଉ ଖଟ ତଳେ ଅଣ୍ଠେଇକି ବସିଲା ଆଉ ଅଙ୍କଲ ଖଟରେ ବସିଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ଥାଏ ଆଉ ମାମାକୁ ସଲାମୀ ଦଉଥିଏ।ମାମା ଆଗ ବାଣ୍ଡକୁ ଉପର ତଳ କଲା ତାପରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗିକୁ ପାଟିରେ ନେଲା ଅଙ୍କଲ ପୁରା ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ ଥିଲେ ମାମା ଅଗିକୁ ଲୋଲିପପ୍ ପରି ଚୁଚୁମିଲା ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ପୁରାକୁ ଚାଟ ନା ମାମା ଟିକେ ରହିଲା ତାପରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଚୁସିଲା ପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ୍ ଚୁସିଲା।

ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ଠିଆ କଲେ ଆଉ ନିଜେ ଠିଆ ହେଲେ ମାମାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଲେ ଆଉ ମାମା ଓଠରେ ଓଠ ରଖିଲେ ଆଉ ଜିଭ ପୁରେଇ ଜିଭକୁ ସଲ ସଲ କଲେ ମାମା ମଧ୍ୟ ଭଲରେ ତାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ଖଟରେ ବସେଇଲେ ମାମା ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ଦେଖିକି ହସିଲେ ମାମା ମଧ୍ୟ ହସିଲା ଆଉ ନିଜେ ଆଉ ଆଗକୁ ଆସିକି ବିଆକୁ ମୁହଁ ଆଗରେ ରଖିଲା ଆଉ ନିଜେ ତା ବାଳୁଆ ବିଆକୁ ମେଲେଇଲା ଅଙ୍କଲ ଏବେ ଵିଆ ରେ ମୁହଁ ପୁରାଇକି ଚାଟିଲେ ମାମା ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଚୁଟିକୁ ଆଉଷୁ ଥାଏ।ତାପରେ ମାମା ଟିକେ ପାଟି କରି ଜୋରେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ମୁହଁକୁ ବିଆର ମାଡ଼ିଲା ବୋଧେ ମାମାର ବିଆର ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ତାପରେ ମାମା ପୁରା ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇ ଗଲା।ଅଙ୍କଲ ବିଆ ଚାଟି ସରିଲା ପରେ ଠିଆ ହେଲେ ମାମା ସେମିତି ଖଟରେ ଶୋଇ ଥାଏ।

ଅଙ୍କଲ ମାମା ଵିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷିଲେ ମାମା ଟିକେ ଗାଣ୍ଡୀ ଟେକିକି ଖଟକୁ ଯାବୁଡିକି ଧରି ଥାଏ। ଏମିତି ଘଷି ଘଷି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପେଲି ଦେଲେ ମାମା ପାଟିରୁ ଆହ୍ ଆଃ ବାହାରି ଗଲା ଅଙ୍କଲ ଏମିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ମାମାକୁ ସଲେଇ ସଲେଇ କଲେ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ମୁଠେଇ ଚିପୁ ଥାନ୍ତି।ମୁ ତଳେ ଅଣ୍ଠେଇଲି ଦେଖିଲି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସବୁ ମାମା ବିଆରେ ପଶୁ ଥାଏ ଆଉ ବାହାରୁ ଥାଏ ମାମା ବିଆ ବାଳରେ ଘୋରି ହେଇ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମାମା ବିଆକୁ ପୁରା ଚିରିକି କରୁ ଥାନ୍ତି।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିବା ପରେ ମାମା ବିଆରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଣି ବୋହିଲା ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗିକି ବିଆ ପୁରା ଫେଣଉ ଥାଏ ପାଖା ପାଖି ୩୫ମିନିଟ୍ କଲା ପରେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଗତି ବଢ଼ି ଗଲା ମାମା ଭି ଜୋରେ ଜୋରେ ପାଟି କରୀକି ଚିଲଉ ଥାଏ ।ମାମା ବିଆ ଫେଣ ଭି ଅଙ୍କଲ ଗେହୀ ଗେହୀ ଶୁଖେଇ ଦେଇଥିଲେ ତାପରେ ହତାତ୍ ଅଙ୍କଲ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମାମା ବିଆରେ ପକେଇଲେ।

ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମାମା ବିଆ ବାଳରେ ବୋଳି ହେଇ ଥିଲା।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ମାମା ଉପରେ ପଡିକି ରହିଲେ ମାମା ମଧ୍ୟ ତା ଦି ହାତ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପିଠିରେ ଥୋଇକି ଶୋଇଲା।ତାପରେ ମାମା ଉଠିଲା ଆଉ ବାଥରୁମ୍ ଗଲା ଆଉ ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲା ଆଉ ଚଡ଼ି ବ୍ରା ତାପରେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ବାହାରିଲା ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ କହିଲେ କାଲି ଆସିବ ମାମା କିଛି କହିଲାନି ଆଉ ହଠାତ୍ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ଦେଲା ସେ ଆଉ ମୁଁ ଦିଜଣ ଚୋର ପଟିଆ ହେଇ ଗଲୁ।ଆମେ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇ ପାରୁ ନଥିଲୁ ଅଙ୍କଲ ଆସିଲେ ମାମା କାନ୍ଧରେ ହାତ ପକେଇଲେ ମାମା ହାତକୁ ଛାଟି ଦେଲା ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଡରନି ଆମ ପୁଅ ସବୁ ଜାଣିଚି ଆଉ ତାର ହି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଆମେ ଏମିତି ସମ୍ପର୍କ ରଖୁ ବୋଲି ମାମା କିଛି କହିଲାନି ପଳେଇଲା।

ନାନୀ କହିଲା ଆହୁରି ଜୋରରେ କରେ – Odia Sex Story

ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଆରେ ପାଗଳ ତୋତେ ଲୁଚିବାକୁ କହିଥିଲି ତୁ ବାହାରେ କଣ କରୁଥିଲୁ ମୁଁ କହିଲି ଅଙ୍କଲ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ମାମା ସଡନ ଆସିବ ହେରି ଅଙ୍କଲ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିବ ମୋ ପାଇଁ ତମେ ମାମା ଆଗରେ ଖରାପ ହେଲ।ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ହଉ ଛାଡ଼ ଯାହା ହେଲା ହେଲା ତୁ ଆଜି ଖୁସି ତ ମୁଁ ସେଇଠି ମୁରୁକି ହସି ଦେଲି ତାପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି ହେରି।ମାମାକୁ ମୁଁ ଦେଖି ପାରୁ ନଥିଲି ମାମା ଭି ସେଦିନ ମୋ ସହ କଥା ହଉ ନଥିଲା।

ତାପର ଦିନ ସମସ୍ତେ ଗଲା ପରେ ମୁଁ ମାମା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ କହିଲି ମାମା ମୋତେ କ୍ଷମା କରି ଦେ କାଲି ପାଇଁ ମାମା କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ବହୁତ୍ ଚେଷ୍ଟା କଲି ମାମା ସହ କଥା ହେବାକୁ କିନ୍ତୁ ମାମା ମୋ ସହ କଥା ହେଲାନି ଶେଷରେ ମୁ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଆଉ କାନ୍ଦିଲି ।ମାମା ଶେଷରେ ଆସିଲା କହିଲା ହଉ ଯା ମୁଁ କିନ୍ତୁ କାନ୍ଦିଲି ମାମା କହିଲା ପୁଣି କଣ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦେ ମାମା କହିଲା ହଉ ହେଲା ଯା ଖେଲିବୁ ମୁଁ ଟିକେ କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ କଲି ତାପରେ ମାମା ତା କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ଗଲା।

ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳକୁ ମୁଁ ମାମା ପାଖକୁ ଗଲି ମାମା ପଚାରିଲା କଣ ହେଲା ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ଚୁପ୍ ହେଇ ଠିଆ ହେଲି ମାମା କହିଲା କଣ ହେଲା କହୁନୁ ତାପରେ ମୁଁ ସାହସ ବଢ଼େଇକି କହିଲି ତୁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବୁନି ମାମା କିଛି କହିଲାନି ଚୁପ୍ ହେଇ ତା କାମ କଲା। ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯା ତାଙ୍କ ପାଖକୁ କହିକି ମାମା ହାତ ଧରି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘର ପାଖକୁ ଭିଡ଼ିକି ନେଲି ମାମା ମଧ୍ୟ ବିରୋଧ କରୁ ନଥିଲା ବୋଧେ ତାର ଭି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା।

ମୁଁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ କବାଟ ବାଡେଇଲି ଅଙ୍କଲ କବାଟ ଖୋଲିଲି ଆଉ ଆମକୁ ଦେଖିକି ହସିଲେ ଆଉ ଘର ଭିତରୁକୁ ଡାକିଲେ ମୁଁ ମାମାକୁ ଧରିକି ଭିତରୁକୁ ପଶିଲି ଆଉ କହିଲି ତମେ ଦିଜଣ ଭିତରେ ଥାଅ ମୁଁ ବାହାରେ କବାଟ ଦେଇକି ଅଛି କିଏ ଆସିଲେ ମୁଁ ଡାକି ଦେବି ତାପରେ ଅଙ୍କଲ mo ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ୧୦ଟଙ୍କା ଦେଲେ ଚକୋଲେଟ ଖାଇବାକୁ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଗଲି ଆଉ ବାହାରୁ କବାଟ ଦେଇ ଦୋକାନ ଗଲି ଚକୋଲେଟ ଖାଇବାକୁ। ପାଖା ପାଖି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିଲି ଦେଖିଲି ଘର ପାଖରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ଟିକେ ବାହାରେ ବସିଲି କିନ୍ତୁ ମନ ଟାଣିଲା ଭିତରେ କଣ ହଉଚି ଦେଖିବାକୁ ହଁ ନା ହଁ ନା ପରେ ଶେଷରେ ମୁଁ ଧୀରେ କି ଗଲି ଆଉ କବାଟ ଖୋଲିଲି ଆଉ ଭିତରୁ କବାଟ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ଘର ପାଖକୁ ଗଲି।

ଚୁପ୍ କି କବାଟ ସ୍କ୍ରିନ ଆଡେଇଲି ଦେଖିଲି କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁଗଣ ଭିତରେ ଅଙ୍କଲ ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗୀହାଗେହୀ ହେଉଥିଲେ ।ମାମା ଚିତ୍ ହେଇ ଉପରୁକୁ ମୁହଁ କରିକି ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ଅଙ୍କଲ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିକି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୁଥିଲେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇ ଗଲି ମାମା ତା ଲୁଗା ଭିଡ଼ି ଆଣି ଘୋରୀ ହେଇ ଗଲା ଆଉ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲା କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ସେମିତି ଗେହୀ ଚାଲିଲେ ।

ମାମା ବିଆ ଫେଣାଇ ଯାଇ ଥାଏ ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ଦେଖିକି ମୁରକେଇକି ହସିଲେ ମୁଁ ଦେଖିକି ହସିଲି ଆଉ କହିଲି ମୋ ମାମା ତମକୁ କେମତି ଲାଗୁଚି ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଜବରଦସ୍ତ ପୁଅ କହିକି ହସିଲେ ଆଉ ମାମା ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବା ଲୁଗା କାଢ଼ିଦେଲେ ଆଉ ମାମା ଦି ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲେ ଆଉ ଚୁଚୁମିଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହଉ ଥିଲା ମାମା ପାଟିରୁ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଶୁଣା ଯାଉଥାଏ ଆଉ ଆଖି ପୁରା କାନ୍ଦ କାନ୍ଦ ହୋଇଗଲା।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଢେଇକି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ପୁରା ରୁମ୍ ଖାଲି ଥପ ଥପ ଶୁଣା ଗଲା ମାମା ଆଖି ବନ୍ଦ ହେଇ ଯାଇ ଥାଏ।

ଶେଷରେ ଅଙ୍କଲ ମାମା ଉପରେ ପଡ଼ି ଗଲେ ଆଉ ମାମାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଶୋଇଲେ ମାମା ଭି ପୁରା ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇ ପଡ଼ି ରହିଲା।ଟିକେ ପରେ ଅଙ୍କଲ ମାମା ଉପରୁ ଉଠିଲେ ଆଉ ମାମା ପାଖରେ ଶୋଇଲେ ମାମା ମୋତେ ଦେଖିଲା ମୁ ତାକୁ ଦେଖିକି ଟିକେ ହସିଲି ସେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିକି ହସିଲା ମୁଁ ତା କାନରେ କହିକି ଭଲ ଲାଗିଲା ନା ମାମା ଟିକେ ହସିଲା କହିଲା ଦୁଷ୍ଟ ।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ଉଠିଲେ ଆଉ ମାମା ଦୁଧରେ ମୁହଁ ଲଗେଇକି ଛୋଟ ଛୁଆ ପରି ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଅଙ୍କଲ ଡେରି ହେଲାଣି ମାମାକୁ ଛାଡ ମାମା ଭି ମୋ କଥାରେ କହିଲା ହଁ ଛାଡ ସମସ୍ତେ ଆସିବା ବେଳ ହେଲାଣି କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ମାମା ଦି ଦୁଧକୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଚୁଚୁମିଲେ ।

ତାପରେ ମାମା ଉଠିକି ଗଲା ବାଥରୁମ୍ ସେ ଚାଲିଲା ବେଳେ ତା ବିଆରେ ଏବେ ଭି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରୁ ଥିଲା।ତାପରେ ମାମା ଆସିଲା ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲା ଆମେ ଦିଜଣ ବସିକି ଦେଖୁ ଥାଉ ଅଙ୍କଲ ମାମାର ଚଡ଼ି ରଖିଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆଜିଠୁ ତମେ ଏମିତି ବିନା ଚଡ଼ିରେ ରହିବ କହିକି ଚଡ଼ିକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ମାମା ନାଇ ନାଇ ହଉ ଥାଏ ଶେଷରେ ମାମା ସେମିତି ହିଁ ବିନା ଚଡ଼ିରେ ଘରକୁ ଗଲା ତାପରେ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଘରକୁ ଗଲି ହେରି।

ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଖାପିହେଇ – Odia Sex Story

ଖାଇ ପିଇ ସାରିଲା ପରେ ମୁଁ ମାମା ପାଖରେ ଶୋଇଥିଲି।ମାମାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ ଖୁସି ନା ମୋ ଉପରେ ରାଗିନୁ ନା ମାମା କହିଲା ନା ଲୋ ଧନ ତୋ ଉପରେ କାଇଁ ରାଗିବି ତୁ ମୋ ସୁନା ପୁଅ ।ତାପରେ ମାମା କହିଲା ତୁ ଏଇ କଥା କାହାକୁ କହିବୁନି ମୁ କହିଲି ନା ଲୋ ତୋ ଖୁସି ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁ କରିବି ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁଁ କରିବି ।

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତୋ ପାଖକୁ ଗଲି ତୋତେ କେମିତି ଲାଗିଲା ମାମା କହିଲା ବହୁତ୍ ଲାଜ ଲାଗୁ ଥାଏ ନିଜ ପୁଅ ଆଗରେ କରିବାକୁ କିନ୍ତୁ ସେ ତ ଛାଡିଲେନି ମୁ କହିଲି ଏବେ ତ ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ଦେଖିବି ମାମା କହିଲା ଦୁଷ୍ଟ ଆଉ କେବେ ଦେଖିବୁନି ମୁଁ କହିଲି ନାଇ ମାମା ମୁ ଦେଖିବି ସେତେବେଳେ ତୋ ମୁହଁର ଖୁସି ମୁ ନ ଦେଖିଲେ ରହି ପାରିବିନି। ମାମା କହିଲା ସେ ସବୁ ଛୋଟ ପିଲା ଦେଖନ୍ତିନି ମୁ କହିଲି ନାଇ ମୁ ଦେଖିବି ତାପରେ ଜିଦି କଲି ମାମା କହିଲା ହଉ ଦେଖେ ମୁ ହସିଲି । ତାପରେ ମାମାକୁ କହିଲି ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଙ୍କଲଙ୍କୁ ଡାକିବି ମାମା କହିଲା ନା ନା କାଲି ମୁ କହିଲି କାଲି ମୁ ସ୍କୁଲ୍ ଯିବି ଦେଖି ପାରିବିନି ମାମା କହିଲା ତୋର ଯୋଉଦିନ ସ୍କୁଲ୍ ନଥିବ ତୁ ଦେଖିବୁ।

ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମାମା ସନ୍ଧ୍ୟା ଦଉଥିଲା ମୁଁ ଅଙ୍କଲକୁ ଡାକି ଆଣିଲି ଅଙ୍କଲ ମୁଁ ମାମା ରୁମରେ ବସିଲୁ ମାମା ଆସିଲା ଆମକୁ ଦେଖିକି କହିଲା ଏବେ କିଛି ନାଇ ଯାହା ହବ କାଲି ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ନାଇ ଟିକେ ଟିକେ ମାମା କିନ୍ତୁ ମନା କଲା କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ଟାଣି ଆଣିଲେ ଆଉ କୋଳରେ ବସେଇଲେ ଆଉ ମାମା ବେକକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଲୁଗା ଉପରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ ମାମା ଖାଲି ନାଇ ନାଇ ହଉ ଥାଏ କିନ୍ତୁ କଥା ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ଲୋ ହେଇ ଯାଉ ଥିଲା।

ଏମିତି ୧୫/୨୦ମିନିଟ୍ କଲା ପରେ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଦେଖିବୁ ତୋ ମାମା ବିଆ କେମିତି ପାଣି ଛାଡ଼ିବ ମୁ କହିଲି ହଁ ମାମା କହିଲା ଦେଖ ତ ଆଗରେ କରନି ଅଙ୍କଲ କିଛି ଶୁଣିଲେନି।ମାମା ଲୁଗାକୁ ଉପରୁକୁ ଟେକିଲେ ମୁଁ ସେମିତି ଦେଖୁ ଥାଏ ମାମା ଲୁଗା ପୁରା ଜଙ୍ଘ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲେ ବିଆ ପୁରା ସଫା ଦେଖାଗଲା ଅଙ୍କଲ ବିଆରେ ଦି ଟା ଆଙ୍ଗୁଟି ବିଆ ଉପରେ ସଲେଇଲେ ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇକି ଦେଖେଇ ଥାଏ।ମାମା କହିଲା ମୋତେ କରିବାର ଅଛି ଜଲ୍ଦୀ କର ମୁଁ ମାମା କଥା ଶୁଣିକି କାବା ମୁଁ ସେଇଠି ଥାଇକି କହିଲି ତୁ ପା ମନା କରୁଥିଲୁ ମାମା କିଛି କହିଲାନି ଚୁପ୍ ରହିଲା।

ତାପରେ ମାମା ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଠୁ ଅଲଗା ହେଲା ନିଜେ ନିଜ ପୂଜା ଲୁଗା ଖୋଲି ଦେଲା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲା ଆଉ ଅଙ୍କଲ ମୁହଁ ରେ ବିଆ ଲଗେଇ ଦେଲା ଅଙ୍କଲ ଭି ବିଆ ଚାଟିଲେ ଟିକେ ପରେ ଅଙ୍କଲ ଶୋଇଲେ ମାମା ତାଙ୍କ ଉପରେ ବସିଲା ଆଉ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟ୍ କଲା। ତାପରେ ନିଜେ ଉଠ ବସ୍ ହେଲା ଘର ସାରା ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମାମା ବିଆ ଲାଳରେ ଲାଇଟ୍ ପଡ଼ିକି ଚକ୍ ଚକ୍ ମାରୁ ଥାଏ।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ତକିଆ ଦେଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ମାମା ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ହଉ ଥାଏ।

ଭଉଣୀ ବୟଫ୍ରେଇଣ୍ଡ ର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଲା ପରେ ମାମାକୁ କହିଲେ ଏବେ ଘୋଡ଼ି ପରି ହେଇ ଯା ମୁଁ ଏବେ ଘୋଡ଼ା ପରି ଗେହିବି ମାମା ଭି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସେମିତି ହେଇ ଗଲା ମୋତେ ଅଙ୍କଲ ଦେଖିଇଲେ ଦେଖେ ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଥାପଡ ମାରିଲେ ମାମା ଜୋରେ ଆହ୍ ଆହ୍ ହେଲା ।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ଦି ତା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଛେପ ମାରିଲେ ଆଉ ମାମା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲେ ମାମା କଷ୍ଟରେ କାଢ କାଢ ହେଲା ଅଙ୍କଲ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣିକି ସେମିତି ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ପୁରେଇକି ରଖିଲେ ଯେତେବେଳେ କଷ୍ଟ ଟିକେ କମିଲା ଅଙ୍କଲ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାମା ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁଲେ ମାମା ଭି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋନ୍ କଲା ।

ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ଏବେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବି ମାମା କହିଲା ନା ବହୁତ୍ କାଟୁଚି କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ସେମିତି କଲେ ତାପରେ ମାମା ମୋତେ କହିଲା ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲରୁ ତେଲ ଆଣେ। ମୁଁ ଆଣିଲି ଆଉ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ହାତରେ ଦେଲି ତାପରେ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ମଜା ଆସୁଚି ନା ମୁ କହିଲି ବହୁତ୍ ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ବାଣ୍ଡରେ ତେଲ ମାରିକି ମାମା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲେ ମାମା କଷ୍ଟରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲାଉ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ଧୀରେ ଧୀରେ କରିକି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଭଲକି ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁଲେ।

Odia Sex Stories

ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ୍ ଗେହିଲା ପରେ ମାମା ଚୁଟି ଟାଣିକି ଧରିଲେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁଲେ ତାପରେ କିଛି ସମୟ ଗେହିଲା ପରେ ଅଙ୍କଲ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିଲେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ହଲେଇକି ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଗାଣ୍ଡିରେ ଢାଳିଲେ। ତାପରେ ମାମା ପେଟେଇକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରୁକୁ କରିକି ଶୋଇଲା ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ ହେରି।

ମୁଁ କବାଟ ଦେଇକି ଆସିଲି ଆଉ ଗୋଟେ କପଡାରେ ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ପୋଛିଲି ମାମା କହିଲା କିଛି କରନା ମୁଁ ଯାଇକି ଧୋଇ ହେବି ।କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମା ଉଠିକି ଗଲା ଆଉ ଗାଧେଇକି ଆସିଲା।ତାପରେ ସେ ତା କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ଗଲା।ଆପଣ ମୋତେ ନିଜର ବହୁମୂଲ୍ୟ ମତାମତ coolbaba40@gmail.com ରେ ଦେଇ ପାରିବେ।

ଯଦି ତୁମ ପାଖ ରେ ଏମିତି କିଛି ନୂଆ ଷ୍ଟୋରୀ ଅଛି ଆଉ ତୁମେ ମୋ Voice ରେ ଶୁଣିବାକୁ ଚାଁହୁଛ , ମତେ ପଠାଓ , ଏଠା ରେ click କର

ଆଉ ଆମ ଗ୍ରୁପ join କର , ମୁଁ ସେଠି Online ଆସୁଛି, Click here