Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଭାଉଜ ଵିଆ ରସରେ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ହେଲା ଭାଗ – ୨

ସମସ୍ତ ଭାଇ ଓ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ପ୍ରେମ ଭରା ନମସ୍କାର। ପୂର୍ବ କାହାଣୀରେ କେମିତି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହେଲା ଆଉ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ପ୍ରଥମ ଥର କରିଥିଲି ସେ ବିଷୟରେ ଲେଖିଥିଲେ। ସେ ଥର କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମୟ ଥିବାରୁ ଘରେ ଅଧିକ ଲୋକ ଥିଲେ ତେଣୁ ସୁବିଧାରେ ଭଲସେ କରି ପାରିନଥିଲି। ତାଙ୍କୁ କେମିତି ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ଭଲରେ ଗେହିଲି ସେ ବିଷୟରେ ଆଜି ଏହି କାହାଣୀ ରେ ଲେଖୁଛି।


ସେଦିନ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିବା ପରେ ମୋ ମନ ତାଙ୍କ ଵିଆ ଆଉ ଦୁଧ ପାଖରେ ରହି ଗଲା। ୩୪ ସାଇଜ ର ପୁରା ସୁଢ଼ଳ ଗୋଲ ଗୋଲ ଗୋରା ଦୁଧ। ବିଲକୁଲ୍ ବି ଓହଳି ନଥିଲା। ଦୁଧ ପୁରା ରସଗୋଲା ପରି ନରମ। ଯେତେ ଚିପିଲେ ବି ମନ ଭରିବ ନାହିଁ। ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିବା ସୁନ୍ଦର ଗୋରା ଵିଆ। ଯିଏ ଦେଖିଲେ ବି ଗେହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବ।

ନାଇଟୀ ଟେକୀକି ଗେହିଲି – Odia Sex Story


ଏମିତି ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ବିତିଗଲା। ହେଲେ ତାଙ୍କ ସହ ଯାହା ବେଳେ ବେଳେ ଫୋନ୍ ରେ କଥା ହୁଏ। ହେଲେ କେବେ ଦେଖା ହୋଇପାରିନଥିଲା। ଯେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ମୁଁ ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ ହୋଟେଲ କୁ ନେଇ କରେ। ମୁଁ ଇଞ୍ଜିିନିଅରିଂ ସାରି ଘରକୁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ବୁଲି ଆସିଥିଲି। ମୋର ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ ଜବ୍ ହେଇଯାଇଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ ୧୫ ଦିନ ଘରେ ରହି ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲିଯିବାର ଥିଲା। ମୁଁ ଘରେ ଆସି ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ବୁଲା ବୁଲି କରିଲି। ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ଭାଉଜ ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡ଼ିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମେସେଜ କଲି। ଭାଇଙ୍କ ର ସେଦିନ ନାଇଟ ଡ୍ୟୁଟି ଥିଲା। ତ ଭାଉଜ ଏକା ଥିଲେ।


ମୁଁ: ଭାଉଜ କେମିତି ଅଛ ?
ଭାଉଜ: ହଁ ମୁଁ ଭଲ ଅଛି।
ମୁଁ: କଣ କରୁଛ ?
ଭାଉଜ: ଝିଅ ସୋଇପଡ଼ିଲାଣି ଆଉ ଏମିତି ନିଦ ଆସିନାହିଁ ତ ସେଥିପାଇଁ ଟିକେ ମୋବାଇଲ ଚଲଉଛି।
ମୁଁ: ତୁମ କଥା ବହୁତ ମନେ ପଡେ। ଯାହା ଖାଲି ତୁମ ସହ କଥା ହେଇକି ରାତିରେ କାମ ଚଲେଇ ଦିଏ।
ଭାଉଜ: ହଁ କି ? ସତରେ ?

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି


ମୁଁ: ହଁ ଭାଉଜ। ସେଦିନ ତୁମକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଇଚ୍ଛା ହଉଛି କି ସେମିତି ସବୁ ବେଳେ ତୁମ ପାଖରେ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ତୁମ ବ୍ରେଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଆନ୍ତି। ତା ସହ ତୁମ ସେ ମହୁ ଫେଣା ର ମହୁ ର ସ୍ଵାଦ ସତରେ ବହୁତ ମନେ ପଡେ।
ଭାଉଜ: ଏତେ ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା ତ କେବେ ଆସି ଟିକେ ଖାଇଦେଇ ଯାଇଥାନ୍ତ। ଆଉ ଏମିତି ରେ ତ ମାନି (ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍) ସହ କେତେ ଖେଳ ଖେଳିଥିବ ଦିନ ରାତି । ତା ଅବସ୍ଥା ପୁରା ଖରାପ କରିଦେଉଥିବ ତୁମ ଜିନିଷ ଟା ଯେମିତି ରଖିଛ।
ମୁଁ ଟିକେ ହସି ଦେଲି ଆଉ କହିଲି କି ନାଇ ଭାଉଜ ସେମିତି ବେଶୀ କିଛି ନାହିଁ। ମାସ ରେ ଥରେ କି ଦୁଇ ଥର ଗେହୁଥିଲି ତାକୁ ହୋଟେଲ ନେଇକି। ହେଲେ ତା ସହ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ହେଇଯାଇଛି ମୋର ଏହି ଚାରି ପାଞ୍ଚ ମାସ ହେବ।
ଭାଉଜ: ତା ହେଲେ ତୁମେ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ମାସ ହେବା ଭୋକିଲା ଅଛ ? ଆସ କେବେ ଏଠିକି ତୁମ କଥା ଟିକେ ବୁଝିଦେବା।
ମୁଁ କହିଲି କି ଭାଉଜ ମୁଁ ପହର ଦିନ ତୁମ ଘରକୁ ଯିବି। ଟିକେ ଭଲରେ କଥା ହେବି ଆଉ ତୁମେ ଟିକେ ବୁଝିବ ମୋ କଥା।
ସେ ହଉ ଆସ କହି ଆଉ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ।


ସେଦିନ ଘରେ ଖାଇଦେଇ ସକାଳ ୯ ଟା ବେଳକୁ ବାହାରିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ। ଗଲା ବେଳେ ମା କୁ କହିଦେଇ ଆସିଲି କି ମୁଁ ଲେଟ ରେ ଫେରିବି ତ ଖରାବେଳେ ବାହାରେ ଖାଇବି। ମୋ ପାଇଁ ରୋଷେଇ କରିନଥିବୁ। ଭାଉଜଙ୍କ ଘର ଆମ ଘର ଠାରୁ ୧୮ କିମି ହେବା। ୧୦ ଟା ବେଳେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ପ୍ରଥମ ଥର ଯାଉଛି ବୋଲି କିଛି ମିଠା ଆଉ ଝିଅ ପାଇଁ ଚକୋଲେଟ୍ ନେଇକି ଯାଇଥିଲି। ଭାଉଜଙ୍କୁ କଲ କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାର ରାସ୍ତା ପଚାରି ପଚାରି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଦୁଆରେ ଠିଆ ହୋଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଘରକୁ ଯିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସୋଇଥିଲା। ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଥିଲି ଆଉ ଭାଉଜ କହିଲେ କି ତୁମେ ବସିଥାଅ ମୁଁ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ନେଇକି ଆସୁଛି କହି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ। ଭାଇ କାହାନ୍ତି ପଚାରିବାରୁ କହିଲେ କି ତାଙ୍କର ଦିନ ଡ୍ୟୁଟି ଅଛି। ମୁଁ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି।

ନାଇଟୀ ବସ ରେ ଚିପା ଚିପି – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

ଭାଉଜ ଠିଆ ହୋଇ ସର୍ବତ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ସହ ସ୍ଲିଭ ଲେସ ବ୍ଲାଉଜ ରେ ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ। ମୁଁ ପଛରୁ ଯାଇ ଧୀରେ ସେ ତାଙ୍କ କମର ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଦେଲି। ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଛଆଡୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କାନ ପାଖରେ ଯାଇ କହିଲି ଭାଉଜ ସତରେ ତୁମେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ହେଇଛ। ଜମା ବି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁଁ। ଭାଉଜ କିଛି କହୁନଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରୁ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ବେକ ପାଖରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି। ସେ ପୁରା ଶିହରୀ ଉଠିଲେ। ସେମିତି କିଛି ସମୟ କିସ୍ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲେଇ ଦେଲି। ସେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁ ଟିକେ ହସି ଦେଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ମଥାରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି। ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ। ତା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁଁହ ସାରା କିସ୍ କରିଚାଲିଲି। ସେ ସେମିତି ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଟିକେ ମୋ ହାତରେ ଛୁଇଁ ଦେଇ ଦଳି ଦେଲି। ଓଃ କି ନରମ ଓଠ ତାଙ୍କର। ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଓଠ ଉପରେ ମୋ ଓଠ କୁ ରଖି କିସ୍ କଲି। ସେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ସହାୟତା କଲେ। ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଖୋଲି ମୋ ଜିଭକୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଜିଭ ସହ ଲଗେଇ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। କେତେ ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜିଭ କୁ ତ କେତେ ବେଳେ ସେ ମୋ ଜିଭ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସି ଚାଲୁଥାଉ।


ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଉପରୁ ତାଙ୍କ ୩୪ ସାଇଜ ର ଦୁଧ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦଳି କହିଲି କି ଦୁଧ ରଖିଛ ମ ଭାଉଜ। ଇଚ୍ଛା ତ ହଉଛି କି ସେମିତି ଶାଢ଼ୀ ଉପରୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇକି ଗୋଟା ଚୋବେଇକି ଖାଇଯିବି । ଭାଉଜ ମୋତେ ଅନେଇ ମୁରୁକି ହସିଦେଇ କହିଲେ ମନ ଭରି ଖାଇବାକୁ ଦେବି ଆଜି। କେତେ ଦିନରୁ ମୋ ଦିଅର ଟୋକା ଭୋକିଲା ଅଛି। ଏତିକି ଶୁଣି ମୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଆଉ ଥରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଜୋର ଜୋର କରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ତଳେ ବସି ଯାଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଢ଼ୀକୁ ଟେକି ଦେଇ ଦେଖିଲାବେଳକୁ ଭାଉଜ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ। ଭାଉଜ ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଲେ। ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତାଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଟେକି ଦେଇ ରୋଷେଇ ଘର ସ୍ଲାବ ଉପରେ ବସେଇଦେଇ ତାଙ୍କ ଵିଆ କୁ ଦେଖିଲି। ଵିଆ ର ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ମୋତେ ଆହୁରି ଉତେଜିତ କରିଦେଲା।

ମୁଁ ସିଧା ତାଙ୍କ ଵିଆ ଉପରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଇ ଉପରୁ ଜିଭରେ ଥରେ ଚାଟିଦେଲି। ଭାଉଜ ଆଃ କହି ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଲାପି ଵିଆ ର ଦୁଇ ପାଖୁଡ଼ା କୁ ସାଇଡ କରିଦେଇ ନାକ ଲଗେଇ ଟିକେ ଶୁଙ୍ଘିଲି। ଵିଆ ର ସେ ମାଦକତା ଭରା ବାସ୍ନା ଆଉ ସହି ନପାରି ମୋ ଜିଭ ଲଗେଇ ତାଙ୍କ କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ସଲସଲ କରି ଚାଟିପକେଇଲି। ସତରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ ଗୋଟେ ଅଲଗା ପ୍ରକାର ର ମଦହୋଷି ଭରି ରହିଥାଏ। ଆଉ ତାଙ୍କ ଵିଆର ସେ ବାସ୍ନା ସାଙ୍ଗକୁ ତାର ସେ ଅଳ୍ପ ଲୁଣିଆ ସ୍ଵାଦ ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ରୁ କିଛି କମ୍ ନୁହଁ।

ସେମିତି ଭାଉଜଙ୍କ ଅଣ୍ଟା କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ଵିଆ ଭିତରକୁ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଚୁସିପକାଉଥିଲି। ଭାଉଜ ସେ ବେଦନାକୁ ସହି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବଆ ଉପରେ ମାଡି ଦଉଥିଲେ। ପ୍ରାୟ ସାତ ଆଠ ମିନିଟ୍ ତାଙ୍କ ଵିଆକୁ ଖାଇବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଣି ଛାଡିଦେଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରସ ଟିକେ ଚାଟିଦେଇ ଉଠିଗଲି। ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ରେ ସବୁ ପୋଛି ଦେଇ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲେ ତୁମେ ସତରେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଖାଉଛ। ଏମିତି ସୁଖ ମୋତେ କେବେ ମିଳି ନଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏନେଇ କହିଲି କିଛି ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇନି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ। ମେନ୍ ଖେଳ ତ ବାକି ଅଛି। ଭାଉଜ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଉ ରସିକ ଟୋକା ଆଗ ସର୍ବତ ଟା ପିଇ ନିଅ। ତା ପରେ ଆମେ ଆସି ସୋଫାରେ ବସି କିଛି ସମୟ କଥା ହେଉ ହେଉ ଭାଇ ଆସି ପହଁଚିଲେ। ମୋତେ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇ କହିଲେ ପ୍ରଥମ ଥର ଆମ ଘରକୁ ଆସିଛୁ। ରହିଯା ଆଜି।

ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଇ ଏମିତି ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ଏପଟେ ତ ସେଥିପାଇଁ ଆସିଗଲି। ଭାଉଜ ସେଦିନ ମାଛ ତରକାରୀ କରିଥିଲେ। ସବୁ ସାଙ୍ଗରେ ବସି ଖାଇଲୁ। ଭାଇ ଗଲା ବେଳେ କହିଲେ ହଉ ତୁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇଯିବୁ। ଆର ଥର ଆସିଲେ କିନ୍ତୁ ରହିବୁ। ମୁଁ ହଉ ରହିବି ବୋଲି କହିଲି। ଭାଇ ଗଲା ପରେ ଭାଉଜ ଝିଅକୁ ଉଠେଇ ଖୁଏଇଦେଇ ଆଉ ଥରେ ଶୋଇଦେଇ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ଥୋଇଦେଇ ଡାହାଣ ହାତକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଭାଉଜ କହିଲେ ଚାଲ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇଯିବ। ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠେଇ ବେଡରୁମ କୁ ନେଇଗଲି।

ବେଡ ରେ ଶୁଏଇ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରିଚାଲିଲି ଆଉ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି। ଭାଉଜ ସବୁ ବସ୍ତ୍ର ଖୋଲିଦେଇ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ବେଡ ଉପରେ ଶୋଇଗଲେ। ତାଙ୍କୁ କେବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିନଥିଲି। ସେ ସତରେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲେ। ୩୪ ସାଇଜ ର ଗୋଲ ଦୁଧ ଆଉ ୩୦ ସାଇଜର ଅଣ୍ଟା ବହୁତ୍ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗିଲା। ମନ ଭରି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ବେଡ ରେ ଗଡିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ପୁରା ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଚାପି ଧରି ମୋତେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖୁଆଇ ଦେଉଥିଲେ। ମୁଁ ଟିକେ ଆସୁଛି କହି ରୁମ୍ ରୁ ଆସି ଗୋଟେ କ୍ୟାଡବେରି ଚକୋଲେଟ ନେଇ ଗଲି। ଭାଉଜ କହିଲେ ଚକୋଲେଟ ଖାଇବ ଏବେ ? ମୁଁ କହିଲି ହଁ। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଏବେ କଣ ଗୋଟେ ଚକୋଲେଟ୍ ଖାଇବଯେ । ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚକୋଲେଟ୍ କୁ ଖୋଲି ଭାଉଜଙ୍କୁ କିଛି ଖିଆଇଦେଇ କହିଲି ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇବା।

ଭଣଜାଦେଲା ସ୍ଵାମୀ ର ମଜା। ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ସେ ବୁଝିଗଲେ ଆଉ ଆମେ କିସ କରି କରି ସେଇ ଚକୋଲେଟ୍ କୁ ଦୁହେଁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଖାଇଲୁ। ତା ପରେ କିଛି ଚକୋଲେଟ୍ ତାଙ୍କ ଦୁଧର ନିପଲ୍ ରେ ବୋଳି ଦେଇ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ଆଉ ଚୁସିଲି। ଭାଉଜ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ। ତା ପରେ ତଳକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଵିଆ ରେ ବାକି ଚକୋଲେଟ୍ କୁ ବୋଳିଦେଲି। ଆଉ ଚକୋଲେଟ୍ ମିଶା ତାଙ୍କ ଵିଆ କୁ ଚାଟି ପକେଇଲି। ଭାଉଜ ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଅଛା ଚକୋଲେଟ୍ ତାହେଲେ ଏମିତି ଖିଆଯାଏ। ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଏନେଇ ହସିଦେଇ ଆଉ ଥରେ ଵିଆ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି। ଭାଉଜ ଏଥର ଆଉ ସହି ନପାରି ମୋତେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଆଡେ ବୁଲେଇଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଠେଇ ଧରି ହଲାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ।


ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି। ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତଳ ଉପର କରି ମନ୍ଥି ଚାଲୁଥିଲେ। ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଟିକେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇଯାଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ। କେତେଦିନ ହେବ ଭୋକିଲା ଅଛି। ଭାଉଜ ସିଧା ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତଳ ଉପରୁ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ଚୁସି ଚୁସି ଖାଉଥାନ୍ତି। ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ। ଆମେ ଏବେ ୬୯ ପୋଜ ରେ ଥାଉ। ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଉ ଡେରି କରନି ଜଲଦି ମୋ ଵିଆରେ ତୁମ ୭ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଦଣ୍ଡା ଟାକୁ ପୁରେଇଦିଅ। ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲାଣି। ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ରସ ଯୁଡୁବୁଡୁ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇଦେଲି। ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ପରେ ଭାଉଜ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଃ ଆଃ କହି ଶିତ୍କାର ଛାଡ଼ିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଭରା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେହୁଥାଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡର ଗତି ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢେଇ ଚାଲିଲି। ଭାଉଜଙ୍କ ଵିଆ ରସରେ ପଚ୍ ପଚ୍ ସାଉଣ୍ଡ କରୁଥାଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରସରେ ପୁରା ଭିଯିଯାଇ ଚକ୍ ଚକ୍ କରୁଥାଏ ଆଉ ସେମିତି ତାଙ୍କ ଵିଆ ରେ ପଶୁଥାଏ ଓ ବାହାରୁଥାଏ। ଭାଉଜ ସେତେବେଳକୁ ଥରେ ଝଡ଼ି ସାରିଲେଣି। ବେଡ୍ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବା ନରମ ଗଦି ଆମ ରତି କ୍ରୀଡା କୁ ଆହୁରି ମନୋଲୋଭା କରିଦେଉଥିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡର ମାଡ଼ ରେ ଭାଉଜଙ୍କ ପୁରା ଶରୀର ଗଦିରେ ବାଜି ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଫେରିଆସୁଥଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ସେ କାଦୁଆ ଜାଗାଟା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଭିତରକୁ ଠେଲି ଦେଉଥିଲା।


ବାଣ୍ଡକୁ ଵିଆରୁ ବାହାର କରି ଦେଖେତ ଵିଆ ପୁରା ରସ ରେ ଯୁଡୁବୁଡୁ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଵିଆ ରସରେ। ମୁଁ ସେଇ ରସ ଭିଜା ଵିଆ କୁ ଟିକେ ଚାଟିଦେଲି। ଭାଉଜ ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ଶିହରୀ ଗଲେ। ଭାଉଜଙ୍କୁ ବେଡ୍ ଧାରକୁ ଟାଣି ଆଣି ଆଉଥରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଵିଆରେ ଭର୍ତିକରିଦେଇ ଗେହିଚାଲିଲି। ତା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କାଖ କରି କହିଲିକି ମୋତେ ଭଲରେ ଭିଡ଼ି ଧରିବାକୁ ଆଉ ଭାଉଜ ସେମିତି କଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ତଳୁ ହାତ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଟେକି ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଵିଆରେ ପୁରେଇଲି। ଏବେ ଆମେ ଦୁହେଁ କାଖ ହେଇ ଗିହାଁଗିହିଁ ହେଉଥିଲୁ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ପସୁଥାଏ ଓ ବାହାରୁଥାଏ। ରୁମ୍ ସାରା ଖାଲି ଥପ ଥପ ସାଉଣ୍ଡ୍ ହେଉଥାଏ। ଭାଉଜ ସେତେ ବେଳକୁ ତିନି ଥର ପାଣି ବାହାର୍ କରିସାରିଲେଣି। ସେମିତି କାଖ କରି ରୁମ ସାରା ବୁଲି ବୁଲି ତାଙ୍କୁ ଗେହୁଥାଏ। ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଟିକେ ରହିଯାଅ ମୁଁ ଆଉ ପାରିବି ନାହିଁ। ହେଲେ ମୋ ମନ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପୁରା ବିକଳ ଥିଲା।

ପୋଖରୀ ପଛ ପଟେ ଭାଉଜ କୁ ଗେହିଲି


ଆଉ ଟିକେ ସମୟ ଭାଉଜ କହି ତାଙ୍କୁ କିସ କରି କରି ନେଇ ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ୍ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ବସେଇ ଦେଲି। ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ୍ ର ଆଇନା ରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ନିଜକୁ ଦେଖି ଟିକେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲୁ। କାହା ଦେହରେ ବି କପଡା ନାହିଁ। ଦେହରେ ଝାଳ ଗମ୍ ଗମ୍ ହେଇ ବୋହିଚାଇଛି। ହେଲେ ଭିତରେ ଲାଗିଥିବା ନିଆଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥମି ନଥାଏ। ସେମିତି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ବସେଇ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ଗୋଡ଼କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଵିଆ ଉପରେ ବାଡେଇଲି । ଥପ ଥପ ସାଉଣ୍ଡ ରେ ଉତେଜନା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଵିଆ ଉପରେ ପୁଳାଏ ଛେପ ପକାଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଵିଆ ଉପରେ ଘଷି ଘଷି ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି। ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଫେଜ୍।

କେତେବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କ କମରକୁ ତ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଗରେ ଭରା ଦେଇ ତ ଆଉ କେତେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ଦଳି ଵିଆ କୁ ଗେହଁଲି। ଗେହିଁବାର ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ ଦେଲି। ପୁରା ରୁମ୍ ଖାଲି ସେଇ ଗିହଁଣା ବେଳର ଶବ୍ଦ ରେ ଭରି ଉଠୁଥିଲା। ଶେଷରେ ସବୁତକ ବୀର୍ଯ ଭାଉଜଙ୍କ ଵିଆ ରେ ଢାଳିଦେଇ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେଲୁ। ଭାଉଜ ମୋତେ କିସ୍ କରିଚାଲିଲେ। ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ଖୁସି ଥିଲା। ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହିଲେ ଜୀବନରେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବେ ଏତେ ଖୁସି ପାଇନଥିଲା ଯେମିତି ଆଜି ଲାଗୁଛି।

ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ମୁଁ କେବେବି ଭାବି ନଥିଲି ମୁଁ ଏତେ ସମୟ କରିପାରିବି ବୋଲି। ମାନାକୁ ଯେତେ ଥର ଗେହିଁଛି ୪୫ ମିନିଟ ପାଖା ପାଖି ଗିହେଁ। ହେଲେ ଆଜି ତୁମକୁ ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଲି। ସତରେ ତୁମ ପାଖରେ କିଛି ଯାଦୁ ଅଛି। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଉ ଚାଲ ଏବେ ଫ୍ରେସ ହେଇଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ଚାଲ ସାଙ୍ଗ ହେଇକି ଫ୍ରେସ ହେବା। ସେ ମଧ୍ୟ ରାଜି ହୋଇଗଲେ। ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଯାଇ ବାଥରୁମରେ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଳୁ। ବାଥରୁମରେ ବି ମୁଁ ଟିକେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି ଆଉ କିସ୍ କଲି। ସେ କହିଲେ କଣ ମନ ଭାରିଲାନି ବୋଧେ। ମୁଁ ହସି ଦେଇ କହିଲି ଜିନିଷ ସେମିତି ରଖିଛ ଯେ ମନ ହି ମାନୁନି ଛାଡ଼ିବାକୁ। ସେ ଧେତ୍ କହି ବଡ଼ ବଦମାସ୍ ହେଇଗଲଣି ତୁମେ ବୋଲି କହିଲେ। ତା ପରେ ମୁଁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ବସି ଘରକୁ ଫେରିଆସିଲି।

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story


ରାତିରେ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଚାଟ କରି ସେଦିନ କେମିତି ଲାଗିଲା ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲେ କି ତୁମ ସହ ଯିଏ ବି କରିବ ସବୁ ବେଳେ ଖାଇବାକୁ ମନ ହେବ। ସେ କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ଦେହ ସବୁ ଦରଜ ହେଇଯାଇଛି। ଆଉ ତାଙ୍କ ଵିଆ ବି ପୁରା ଦରଜ ହେଇଯାଇଛି। ମୁଁ କହିଲି କି ହଉ ତୁମେ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନିଅ ଆଉ ଭାଇ କିଛି ସନ୍ଦେହ କରିନାହାନ୍ତି ତ ? ସେ କହିଲେ କି ନାଇ ମୁଁ କାମ କରୁ କରୁ ଟିକେ ରକା ପଶିଯାଇଛି ବୋଲି କହିଛି। ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ବହୁତ୍ ଚାଲାକ୍ ତୁମେ।

Odia Sex Stories


ତା ପରେ ପରେ ମୁ ଚାକିରି ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଗଲି। ଆଉ ଏଠି କମ୍ପାନୀ ରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ଏବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହୋଇଛି। ଆଉ ତାକୁ ଦୁଇ ଥର କରିସାରିଲିଣି।


ଆଶା କରେ କାହାଣୀଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ। କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାଇବେ କେମିତି ଲାଗିଲା।
ଧନ୍ୟବାଦ 🙏

Related Stories

1 1 vote
Article Rating
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: