Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଭାଉଜ କାନ୍ଥ କୁ ଟିକେ ଆଉଜ

ହାପି ହୋଲି ମୋ ବେଧୁଆ ଦିଅର ମାନେ, କଲି ମୋ ଦେହ ରେ ରଙ୍ଗ ଲଗେଇବ ନ ନାଇଁ . ମୁଁ ତୁମ ରାଣ୍ଡି ଭାଉଜ ଡଲି, ଆଉ ଗୋଟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ନେଇ ଆସିଛି, ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା.

ଦିନସାରା ଘରେ ଏକା ଏକା ବସି ବୋର୍ ହେଉଥିଲି ବୋଲି ମୋବାଈଲରେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ନିଶା ହେଇଗଲା. ମୋର କିଛି ସାଙ୍ଗ ମୋବାଇଲରେ ସେକ୍ସ୍ ଭିଡ଼ିଓ ପଠେଇଲେ. ସବୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସ୍ବାମୀମାନେ ଚାକିରୀରେ ବ୍ୟସ୍ତ. ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୀନା ମୋତେ ପ୍ରତିଦିନ ହଟ୍ ହଟ୍ ଭିଡ଼ିଓ ପଠେଇବା ପରେ ମୋର ଦିନ ସବୁ ଭଲରେ ବିତୁଥିଲା. ସ୍ବାମୀ ଦିନରେ ଘରେ ହିଁ ରହୁଥିଲେ. କରୋନା ପାଇଁ ଅଫିସ୍ ବନ୍ଦ ଥିଳା. ତେଣୁ ଦିନ ଆଉ ରାତି ଫରକ ଜଣା ପଡୁନଥିଲା. ସେ ଅଫିସ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଫସେଇ ଦେଇ ଦିନରେ ବି ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲି.

ତାଙ୍କର ଅଫିସ ଖୋଲିଗଲା ପରେ ସବୁ ବଦଳିଗଲା. ଏବେ ସେ ଆଉ ଦିନରେ ଟାଇମ୍ ଦେଉନଥିଲେ ଆଉ ରାତିରେ ବି ବେଶୀ କିଛି କରୁନଥିଲେ. ମୋତେ ଭାରି ବିଅରକ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା. ମାସଟେ ଅଫିସ ଖୋଲିବା ପରେ ସବୁ କିଛି ବଦ ହୋଇଗଲା. କଣ କରିବି, ଭାରି ଚିନ୍ତା ଲାଗିଲା. ମୀନା କହିଲା, ତୁ ଏ ବିଷୟରେ ତୋ ସ୍ବାମୀ ସହ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୁଅ. ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି, ହେଲେ ସେ ଆଦୌ ଶୁଣିବା ମୁଡ଼ରେ ନଥିଲେ.

ନୂଆ ମା ର ଝିଅ ସହ ମସ୍ତି

ଏଇ ସମୟରେ ଦିନେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ବାପା ପୁଅ ବୁଲୁ ଆସିଲେ. ଦିନବେଳେ ସେ ଆଉ ବୁଲୁ ମିଶି ବାହାରିଗଲେ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେବା ପୁର୍ବରୁ ବୁଲୁ ଫେରି ଆସିଲେ. ସେ ଭାରି ମଜାଳିଆ ଥିଲେ କଥା କଥାରେ ଜୋକ୍ କରନ୍ତି ଆଉ ଭାରି ମଜା କଥା ସବୁ କହନ୍ତି. ସେ ମୋତେ ଭାଉଜ ଭାଉଜ କହି ଆଉଟିକେ ହଟ୍ କରିଦେଲେ.

ମୁଁ ବି ବହୁତ୍ ଦିନରୁ ଭୋକରେ ଥିଲି, ତାଙ୍କ ଉପରେ ଢଳିଗଲି. ତାଙ୍କୁ ପୁରା ସିଗ୍ନାଲ୍ ଦେଲି, ସେ ବି ସିଙ୍ଗ୍ନାଲ୍ ଭଲ ଧରିଲେ ଆଉ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ଆମ ବେଡ଼ରୁମରେ ଆମ ଖ୍ଟରେ ସେ ଶୋଇଥିଲେ ମୋ ପାଖରେ. ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ଶୁଆଇ ଦେଇ ସେ ମୋ ଛାତିରୁ ଦୁଧ୍ ଶୋଷି ଖାଇବା ଭଳି କରୁଥିଲେ ଯାହା ମୋତେ ଆହୁରି ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ କରୁଥିଲା.

ସେ ମୋ ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟିବା ପରେ ବିଆ ଉପରେ ଯାଇ ଚାଟିଲେ ଆଉ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା. ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ମୁଁ ଓଦା ହୋଇଗଲି ଆଉ ମୋ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ସେ ବି ବିନା ଅପେକ୍ଷାରେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଇ ମୋତେ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ ବି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଏମିତି ଚୋଦନ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି. ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ମୁଁ ବି ଜୋର୍ କରି ଗିହାଁ ଖାଇଲି. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳି ମନ୍ଥୋ ଦେଉଥିଲେ ଆଉ କାମୁଡ଼ି ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ.

ସ୍ୱାମୀ ସୁଖ ମଉସା ଦେଲେ

ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ତୁଳନାରେ ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଭାରି ବଳ କଷିକରି ଗେହୁଥିଲେ ସେଇଟା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. କିଛି ସମୟ ସେ ଗେହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଝାଳ ବାହାରି ଆସିଲା, ମୁଁ ପୁରା ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ବିଆରୁ ରସ ଝରିଗଲା ଆଉ ଅନେକ ଦିନ ପରେ ମୋତେ ଅର୍ଗାଜମ୍ ହେଇଥିଲା. ସେ ବହୁତ ଭଲ ଗିହାଁ ଦେଉଥିଲେ. ମୋର ରସ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ଜାଣିଗଲେ ଆଉ ଜୋର୍ କରି ଚାରିପ୍ପାଞ୍ଚ ଥର ଧକା ମାରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ଆହାରି ଆସିଲା. ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଶୋଇଗଲେ. ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ସଫା ସଫି ହୋଇ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳିଆ ଚା ଆଉ ଜଳଖିଆ ତିଆରିରେ ଲାଗିଗଲି.

ମୋ ସ୍ବାମୀ ଅଫିସରୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ବୁଲୁ ଆମ ରୁମରେ ଶୋଇଥିଲେ. ସେ ପାଚାରିଲେ ବୁଲୁ ଏଇଠି କାହିଁକି ଶୋଇଛି? ମୁଁ କହିଲି, ସେ ଶୀଘ୍ର ଆସିଥିଲେ, ଏଇଠି ବସି ଗପସପ କରୁ କରୁ ସେ ଶୋଇଗେଲ୍. ସ୍ବାମୀ କିଛି କହିଲେନି. ଆମେ ରାତିରେ ଖାଇବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ଆଉ ବୁଲୁ ବସି ବାଲକୋନୀରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ. ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି, ସେମାନେ ବିୟର୍ ପିଉଥିଲେ. ଆମ ଘରେ ସବୁ ଜିନିଷ ଫ୍ରିଜରେ ଥାଏ. ବୁଲୁ ସେ ସବୁ ଦେଖିଥିଲେ ଆଉ କଥା କଥାରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ମଦ ପିଇବା କଥାକହିଲେ. କିଛି ସମୟ ପିବା ପରେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ନିସ୍ଃଆରେ ଥିଲେ.

ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି, ମୋ ସ୍ବାମୀ ଆସି ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ କହିଲି, କଣ କରୁଛ? ବୁଲୁ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସାମନାରେ ଏ ସବୁ କେମିତି କରୁଛ? ସ୍ବାମୀ ନିଶାରେ ଥାଇ କହିଲେ, ସେ କଣ ସାନ ପିଲାକି? ସେ କଣ କିଛି ଜାଣିନି? ଏମିତି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ମୋ ସ୍ବାମୀ ମୋ ନାଇଟିକୁ ଭିଡ଼ିଲେ ଆଉ ସେ ଉପରୁ ଚିରିଗଲା ଆଉ ମୋର ଦୁଧ ଗୋଟିଆ ବାହାରକୁ ଦେଖାଗଲା.

ମୁଁ ବୁଲୁକୁ ଦେଖୁଥାଏ. ସେ ଦିନବେଳେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଯେମ୍ତି ଖାଈଛି, ସେମିତି କେହି ଖାଈନଥିବେ. ସେ ବାଲକୋନୀରେ ଥାଇ ମୋତେ ଚାହୁଁଥିଲା ଆଊ ମୋ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲା. ମୋ ସ୍ବାମୀ ମୋତେ ଚାପି ଯାଉଥିଲେ, ଏଇ ସମୟରେ ବୁଲୁ ଆସି ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆଉ ମୋ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଠେଲିଦେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା. ସ୍ବାମୀ ମୋ ନାଇଟିକୁ ପୁରା ଚିରିଦେଇ ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କାରିଦେଲେ ଆଉ ମୋର ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ମୁଁ ଚେଆର୍ ଉପରେ ବସିଥାଏ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇପାଖରେ ବସି ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ. ସ୍ବାମୀ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଈବା ବେଳକୁ ବୁଲୁ ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଚାପି ଚାପି କାମୁଡ଼ି ପକାଉଥିଲା. ଓଃ ଆଃ ବୋଲି ଶବ୍ଦ ମୋ ପାଟିରୁ ବାହାରି ଆସିଲା.

ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ପାଖରେ ଥାଇ ଖାଉଥିଲେ. ବାହାହେବାପରେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନଜର ଏତେ ନଥିଲା. ସେ ଖାଲି ବିଆ ଖାଇବା ଆଊ ଗେହିବା ହିଁ ଜାଣନ୍ତି. ଅବଶ୍ୟ ମୋ ବିଆକୁ ସେଯେମିତି ଖାଆନ୍ତି କେହି ଖାଇନଥିବ. ମୋ ଦୁଧ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲେ.

ମୋର ସୁନ୍ଦରୀ ଲେସବିଆନ ସାଙ୍ଗ ବବିତା

ବୁଲୁ ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବିଆକୁ ଚାଇବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଉ ବିଆକୁ ଭଲକରି ଚାଟିବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ଆଣି ବିୟର ପକେଇଦେଲେ ଆଉ ସେ ଦୁଇଜଣ କୁକୁରଙ୍କ ଭଳି ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୋ ଦେହ ସେତେବେଳକୁ ଖାଲି ଶିତେଇ ଯାଉଥାଏ. ଆଊ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନଥିଲା. ବୁଲୁ ଉଠି ମୋ ଦୁଧରେ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ମୁଁ ବୁଲୁର ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି ମୁଠି ମାରିବା ଆର୍ମଭ କରିଦେଲି. ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସିଥାଏ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦିପୁଥାଏ.

ସ୍ବାମୀ ଗେହିବା ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ତାଣ୍କର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ତାପରେ ବୁଲୁ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ଓଃ ଦୁଇ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପରେ ମୋ ବୀଆରୁ ଖାଲି ରସର ଜୁଆର ଆସିଲା. ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ମୁଁ ଝଡ଼ିଗଲି. ବୁଲୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ପରେ ସେଇଠି ସୋଫାରେ ଗଡ଼ିଗଲେ.

ଶଶୁରଙ୍କ ସହ 69

ସକାଳୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା ବେଳକୁ ଆମେ ତିନିଜଣ ସେମିତି ଟିଭି ସାମନାରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲୁ. ଟିଭି ଚାଳିଥିଲା. ମୋ ସ୍ବାମୀ ଆଗ ଉଠନ୍ତି ସେ ଉଠି ସବୁ ଦେଖିବା ପରେ ରାତି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଗଲା. ମୋତେ ଉଠେଇବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଅଳସେଇ ହୋଇ ଉଠିଲି ଆଉ ବୁଲୁ ବି ଉଠିଲେ.

ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ କପଡ଼ା ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ ମୋତେ କହିଲେ, ଆଊ ଲାଜ କାହିଁକି କରୁଛ? ତଥାପି ମୁଁ ମୁଣ୍ଡପୋତି ବସିଥାଏ, ସ୍ବାମୀ ମୋ ଦୁଧକୁ ଆଉଥରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ବହ୍ କରିଦେଲେ ଆଉ ବୁଲୁ ବି ଆଉ ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଖୁଆଇ ଦେଉଥିଲି. ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଫ୍ରେସ୍ ଲାଗୁଥିଲା.

ଚା ପିଇବା ପରେ ଖେଳ ହେବ ବୋଲି କହିବା ପରେ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମୁଁ ଚା କରିବାକୁ ଗଲି ଆଉ ଆମେ ତିନିଜଣ ସଫାସଫି ହେବାପରେ ପୁଣିଥରେ ସେ ଦୁଇଜଣ ମିଶି ମୋତେ ଭଲକରି ଗେହିଲେ, ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଅଫିସ ବାହାରିଗଲେ.

ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା, କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବ ନିଶ୍ଚିତ…

Odia Sex Story

ରହିଲି, କଲି ଝିଅ ମାନକ ଦୁଧ ରେ ହାତ ପୁରେଇ ହୋଲି ରଙ୍ଗ ମାରିବ, ମୁଁ ବି ଫୋଟୋ ଛାଡ଼ିବି ମୋ ଦୁଧ ର କେମିତି ରଙ୍ଗ ମାରିଛନ୍ତି ମୋ ଦିଅର ମାନେ

Related Stories

4.2 5 votes
Article Rating
4.2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Manas
Manas
1 month ago

Very nice bhabi

Anil
Anil
1 month ago

Wow bhauja mst story

Pradeep Kumar pollai
Pradeep Kumar pollai
1 month ago

Wow

error: Content is protected !!
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: