ଭାଉଜ ଶେଷରେ ମୋତେ ଗାଣ୍ଡି ମରିବାକୁ ଦେଲେ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଶୋଭନ । ପୂର୍ବ କାହାଣୀରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ କିପରି କଦଳୀ ବଣ ଭିତରେ ଗେହିଥିଲି ସେ କଥା କହିଥିଲି । ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନେ ସେ କାହାଣୀର ଖୁବ୍ ମଜା ନେଇଥିବେ।sorry ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଏଥର story ଆସିବାର ଟିକେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଗଲା । ଆଉ ଏଇ କାହାଣୀ ରୁ ବି ମଜା ଉଠାନ୍ତୁ । ମୋ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବା ପୁଅ ପିଲାମାନେ ଲିଜା ଭାଉଜ କଥା ଭାବି ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଇକି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କର ଆଉ ଝିଅ ମାନେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ପାଣି ବାହାର କର ଭାବ ଯେ ତୁମ ମାନଙ୍କ ସହ sex କରୁଛି । ଆଜି ମୁଁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବାକୁ ଯାଉଛି କି କିପରି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି।

ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ସେଦିନ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ କଦଳୀ ବଣରେ ଗେହିଁକି ଆସିଲା ପରେ ବାହାଘର କାମ ସରିଯାଇଥିଲା ଓ ରାତି 7 ଟା ବେଳେ ଝିଅ ବିଦା କାମ ହେଲା । ଆମର ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବ ଝିଅ ନେଇ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଗଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଝିଅ ନେଇ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଗଲିନାହିଁ । ପ୍ରକାଶ ଭାଇ ( ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ) ମଧ୍ୟ ଗଲେ । ଯୋଉ ଝିଅର ବାହାଘର କୁ ଯାଇଥିଲି ତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୋଟେ ଖଟରେ ଶୋଇବାକୁ ମୁଁ ଯୋଗାଡ଼ କରିଥାଏ । ରାତି 8.30 ବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମୋତେ କଲ୍ କଲେ ଆଉ କହିଲେ କି ଶୋଭନ ତୁମ ଭାଇ ଆଜି ନାହାନ୍ତି ଆଜି ରାତି ଆସୁନା ଗିହାଗେହି ହେବା ।

ମୁଁ କହିଲି କି ଆଜି ଆଉ କିଏ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ? ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋ ଶାଶୁ ଆଉ ଶଶୁର ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଆସ ତ। ମୁଁ ପଚାରିଲି କି କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି ତ ? ଭାଉଜ କହିଲେ ନା କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଆଜି ସମସ୍ତେ ବାହାଘର କାମରେ tired ହେଇକି ସୋଇ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ତୁମେ ଆସ ଧନ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମୋ ସୁନା ଭାଉଜ ମୁଁ sure ଯିବି । ଆଉ କହିଲି କି ତୁମେ ବାଡି ପାଖ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଇଥାଅ ଆଉ ଝିଅକୁ ସୁଆଇଦିଅ ମୁଁ 9 ଟା ପରେ ପହଞ୍ଚିବି। ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଆସ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋତେ କଲ୍ କରିକି ଆସିବ । ମୁଁ ok କହିଲି । ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ , ପେଟ , ନାଭି କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ମୋ ଭଉଣୀ ମୋର ବେଷ୍ଟ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ – Odia Sex Gapa

ତପରେ 9.10 ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି ସେ ବାଡିପଟ ର କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ ମୁଁ ଘରର ଅଗଣା କୁ ପଶିଲି ଆଉ ମୋ ବଡ଼ ବାପା , ବଡ଼ ମା ଯୋଉ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇଥିଲେ ସେ ରୁମର କବାଟକୁ ବହାରପଟୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଓ ଭାଉଜଙ୍କୁ କଲ୍ କଲି । ସେ ମୋ କଲ୍ କଟ୍ କଲେ ଆଉ କବାଟକୁ ଖୋଲିଲେ । ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲି ଭାଉଜ କେବଳ ଗୋଟେ ଲୁଗାକୁ ଦେହରେ ଗୁଡେ଼ଇ ହୋଇଥିଲେ ନା ବ୍ରା , ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ନା ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଲେ ଭାବିଥିଲି ପଚାରିବି ଖାଲି ଲୁଗାଟାକୁ କଣ ଦେହରେ ଗୁଡେ଼ଇ ହୋଇଛ ଆଉ କିଛି ପିନ୍ଧିନ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋ ପାଟି ସହିତ ତାଙ୍କ ପାଟି ଲଗେଇ ଦେଲେ ।

ଏମିତି ଲିପ୍ କିସ୍ କରୁ କରୁ ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସୁଥିଲେ । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଭାଉଜଙ୍କ ପେଟ, ଅଣ୍ଟା କୁ ଦଳିଲି ଓ ନାଭି ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି । ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି ସେତେବଳକୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଲାଳେଇ ଯାଇଥାଏ । ଲିପ୍ କିସ୍ କଲାବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ଚୋଷୁଥାଏ ଓ ସେ ମୋ ଜିଭକୁ ଚୋଷୁଥିଲେ । ଭାଉଜଙ୍କ ପାଟି ଓ ମୋ ପାଟି ମିଶିଯିବା ଫଳରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଙ୍କର୍ ମିଶ୍ରିତ ଲାଳକୁ ପିଇ ଯାଉଥିଲୁ । ସେ ଲାଳ ମୋତେ ଯେମିତି ଅମୃତ ସମାନ ଲାଗୁଥିଲା । ଏମିତି ଆମେ 20 ମିନିଟ୍ ଲିପ୍ କିସ୍ କରାକରି ହେଲୁ ।

ସାଙ୍ଗ ମା ସହ ମସ୍ତି – Odia Sex Kahani

ତାପରେ ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଶାର୍ଟ୍ ଗଞ୍ଜି ଚଡି ସବୁ ଖୋଲିକି ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ । ମୋର ବାଣ୍ଡ ସେତେବଳକୁ ପୁରା 90 ଡିଗ୍ରୀ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଧରି ହଲାଇଲେ ଓ ପାଟିରେ ପୁରେଇକି ଚୁଚୁମିଲେ । କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭାଉଜଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଭିତରକୁ ପଶିଯାଉ ଥାଏ ଓ ଭାଉଜ ଅନାନିଶ୍ୱାସି ହୋଇ ଗାଇ , ମଇଁଷି ଭଳି ଖାଲି ଗଅଁ ଗଅଁ ହେଉଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଟିରେ ଗେହିବା ପରେ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଭାଉଜ ଏବେ ଟିକେ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ୱାସ ମାରିଲେ କହିଲେ ଆଉ ଟିକେ ହେଇଥିଲେ ମୁଁ ଅନାନିଶ୍ୱାସୀ ହେଇକି ମରିଯାଇ ଥାଆନ୍ତି । ମୁଁ sorry ଭାଉଜ କହିଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଖୋଲିଦେଲି ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝି ସନ୍ଧିରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଓ ହାତ ବଢ଼େଇ ଦୁଧକୁ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ଚିପୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିବା ପରେ ଭାଊଜ ମା ମୁହଁରେ ମୁତି ଦେଲେ ଭାଉଜଙ୍କ ମୁତ କିଛି ତଳେ ପଡ଼ିଲା ଓ କିଛି ମୁତ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପଡ଼ିଲା ସେ ମୁତକୁ ମୁଁ ପିଇଦେଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ମୁତ energy drink ଭଳି ମୋ ଭିତରେ ମାଦକତା ଭରିଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଲିଜା ଭାଉଜ ତୁମର ମୁତ କେତେ ସ୍ଵାଦ ଯୁକ୍ତ ତୁମକୁ ଆଉ ଯେତେବେଳେ ମୁତ ଲାଗିବ ତୁମେ ମୋ ମୁହଁରେ ମୁତିବ । ସେ କହିଲେ ହଉ ମୋ ଧନ ମୋ ମୁତ କଣ ତୁମକୁ ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ବହୁତ ଟେଷ୍ଟି ଥିଲା । ଏବେ ଲିଜା ଭାଉଜ ଓ ମୁଁ 69 position କୁ ଆସିଲୁ ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ବହୁତ୍ ଜୋରସେ ଚାଟୁଥିଲି , ମୁଁ ମୋ ଜିଭରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଗେହି ଚାଲିଲି ସେ ମୃଦୁ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି । ଏମିତି 10 ମିନିଟ୍ ପାଖାପାଖି ଚଟାଚଟି ହେଲା ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଧନ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ହେଲାଣି ଗେହିକି ଆଗେ ଗଲୁ ମାରିଦିଅ ତାପରେ ଯାହା କଥା । ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ମୋ ଭାଉଜ ରାଣୀ ତୁମ ଗଲୁ ମାରିବାକୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ହାଜର ଅଛି । ତାପରେ ଭାଉଜ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଫାଡ଼ି ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଘଷିଲି ଓ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ମୋ ହାତକୁ ଦେଇ ଜୋରରେ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରାଇଦେଲି ଭାଉଜ ଆଉ ଚିଲେଇ ପାରିଲେନି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଲା ନା କଣ ସେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ ।

ପଡିଶା ଘରେ ଆସିଥିବା ମହିଳା ସହ ସେକ୍ସ

ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ କହୁଥିଲେ ଶୋଭନ ମୁଁ ତୁମ ଭାଇକୁ ବାହା ନହୋଇ ତମକୁ ବାହା ହୋଇଥିଲେ ଭଲ ହୋଥାଆନ୍ତା । ତମେ ମୋତେ ଯୋଉ ଦେହ ସୁଖ ଦେଉଛ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି । ମୋତେ ଏବେ ଗେହି ସାରିଲେ ତୁମେ ମୋ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଲଗେଇ ଦେଇ ମୋତେ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ କରିନିଅ । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଯାହା ତୁମ ଇଚ୍ଛା । ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ମୋତେ ଆଉ ଭାଉଜ ଡାକନି କେବଳ ଲିଜା ବୋଲି ଡାକ । ମୁଁ କହିଲି ok ଲିଜା ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ । ଏବେ ଲିଜା ଭାଉଜ doggy position ନେଲେ ମୁଁ ପୁଣି ତାଙ୍କ ପଛପଟୁ ଜୋରରେ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ସେ ପୁଣି ଚିଲେଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୁମେ ବୋଧେ ମୋତେ ମାରିଦେବ ।

ମୁଁ ନାହିଁ ଲିଜା ତୁମକୁ ମୁଁ କଣ କେବେ ମାରି ପାରିବି ତୁମେ ନଥିଲେ ମୁଁ ବଞ୍ଚିବି କେମିତି ? ଏମିତି 25 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବାକୁ ହେଲା ଓ ମୁଁ ଲିଜା ବିଆର ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ପେଲିକି ମୋ ଗରମ ବୀର୍ଯ ସବୁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଗରମ ବୀର୍ଯ ଯେପରି ତାଙ୍କୁ ସଂଜୀବନୀ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇକି ଭିଡାଭିଡି ହେଇ ଶୋଇଥାଉ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଦଳୁ ଥାଏ ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ହାତରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପୁଥିଲି ଓ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ବି ପୁରେଇଥିଲି । ଲିଜା ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ମେହେନ୍ଦି ଲଗା ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କ ମେହେନ୍ଦି ବୋଳ ସେକ୍ସି ହାତ ଦେଖି ଏବେ ପୁଣି ମୋର ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଲଗେଇଦେଲେ । ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି କି ଭାଉଜ ମୁଁ ତ ତୁମକୁ ସବୁଠି ଗେହି ସାରିଛି କେବଳ ଗାଣ୍ଡି ବାକି ରହିଲା । ତମେ ମୋତେ ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଦବ ନା ? ସେ କହିଲେ ନାହିଁ ମୁଁ କେବେ ଗାଣ୍ଡି ମାରେଇନି ଯଦି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବ । ନା ବାବା ନା ମୁଁ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବାକୁ ଦେବିନି । ଯଦି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫଟିଯିବ ମୁଁ ଆଉ ଚାଲି ପାରିବିନି ପ୍ଲିଜ୍ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଛାଡ଼ିକି ଆଉ ଯୋଉଠି ପାରୁଛ ଗିହ କିନ୍ତୁ ମୋ ଧନଟା ପରା ସେ କଥା ମୋତେ କୁହନି ।

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ନଛୋଡବନ୍ଧା କହିଲି କି ନା ତମକୁ ମୋତେ ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ଦେବାକୁ ହିଁ ପଡ଼ିବ । ସେ କହିଲେ ତୁମେ ଯେତେ ଯାହା ହେଲେବି ମୁଁ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କେବେବି ଦେବିନି । ମୁଁ ସେଇଠୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଗଲି କହିଲି ନହେଲେ ମୋର ବି ତମକୁ କେବେ ଗେହିବାର ନାହିଁ । ତମର ମୋର ଯାହା ସଂପର୍କ ଥିଲା ସବୁ କଟିଗଲା ମୋ ପାଖକୁ କେବେବି call କରିବନି କି message ବି କରିବନି । ମୁଁ କହୁଥାଏ ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଶାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧୁଥାଏ । ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ହାତକୁ ଧରି ପକେଇଲେ ଆଉ କହିଲେ , ଶୋଭନ ତୁମେ ମୋ ଉପରେ ଏମିତି ରାଗନି ତମେ ଯଦି ମୋ ଉପରେ ରାଗିବ ଆଉ ସଂପର୍କ ନରଖିବ ମୁଁ ମରିଯିବି । ତମକୁ ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ଶୋଭନ । ମୁଁ କହିଲି ସେ ମିଛ ଭଲ ପାଇବା ମୋ ଆଗରେ ଦେଖାଇବା ଦରକାର ନାହିଁ । ଲିଜା ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ମୁଁ ତୁମ କଥାରେ ରାଜି ଶୋଭନ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ ନୃଶଂସ ହବନି । ମୁଁ କହିଲି ଓଃ really ଭାଉଜ I love you ଯାହାହେଉ ତୁମେ ମୋ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲ ।

ଭାଊଜ ମୋତେ I love you too ଧନ କହିଲେ ଓ କହିଲେ କି ମୋତେ ତୁମେ ଆଉ ଭାଉଜ ଡାକନି କେବଳ ଲିଜା ବୋଲି ଡାକ ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିବ । ମୁଁ ok ଲିଜା ମୋ ଧନ କହିଲି । ମୁଁ କହିଲି ଲିଜା ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ ଆଉ କାହିଁକି କଥା ବାର୍ତ୍ତା ରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ଚାଲ ଆମ ଗିହାଗେହି ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିଦେବା । ସେଇଠୁ ଲିଜା ଭାଉଜ କହିଲେ ok ଧନ ଚାଲ ଆରମ୍ଭ କରିବା । ଲିଜା ଭାଉଜ ସେତେବେଳେ ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲେ ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲିପ୍ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି ମୋ ଜିଭ ଆଉ ଓଠକୁ ଶୋଷିନେଲେ ମୋ ପାଟିରୁ ଲାଳ ସବୁ ପି ଗଲେ ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ଦଳୁଥାଏ । ମୁଁ କହିଲି ଧନ ଲିଜା ଏବେ ବୁଲି ପଡ଼ ଆଉ ଘୋଡ଼ି ହୋଇଯାଅ ।

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପୋଲିସ ବାବୁ ଙ୍କ ମାଡାମ ସହ ମସ୍ତି

ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୁଲି ପଡ଼ିଲେ ଓ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ଘୋଡି ହୋଇଗଲେ ଆଉ ପେଟକୁ ଟିକେ ତଳକୁ ନୁଆଁଇ ଦେଲେ ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଓ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧି ମୋତେ ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧି ଦେଖି ପୁରା ଲାଳାଇତ ହୋଇଗଲି ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ଆଉ କଳା ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧି ଓ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଗୋଟେ ହେଲେ ବି ବାଳ ନାହିଁ ପୁରା ଚିକ୍କଣ । ମୁଁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମୋ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଳି ରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧି କୁ ସଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ସଲେଇବାରେ ଲିଜା ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମତୁଆଲା ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଶୁଙ୍ଘିବାକୁ ଲାଗିଲି ସତରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିର ଗନ୍ଧ ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଲା । ସେ ବିକୃତ ଗନ୍ଧ ମୋତେ ଜମାରୁ ବି ଅସନା ଲାଗୁନଥିଲା । ମୁଁ ତାପରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି , ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିବା ଦେଖି ଲିଜା ଭାଉଜ କହିଲେ ଛି ଛି ଶୋଭନ ତୁମେ କଣ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟୁଛ କେତେ ଗନ୍ଧ ହଉଥିବ , ତୁମକୁ କଣ କିଛି ଖରାପ ଲାଗୁନି ।

ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଧନ ଲିଜା ମୋତେ ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ପାଗଳ କରିଦେଇଛି ଆଉ ତୁମ ଗାଣ୍ଡିର ବାସ୍ନା ମୋତେ ବିମୋହିତ କରିଦେଇଛି ମୁଁ ଏଇ ବସ୍ନାକୁ ଆଘ୍ରାଣ କରିବାକୁ ଚାହେଁ ଓଃ ଆଃ । ସେଇଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଲିଜା ପ୍ଲିଜ୍ ଟିକେ ପାଡ଼ି ଦିଅ । ଲିଜା ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଏଡେ ପୋଚରା ଛି ଛି । ମୁଁ କହିଲି ପ୍ଲିଜ ଧନ ଥରେ ପାଡି ଦିଅ ତୁମ ପାଡକୁ ଶୁଙ୍ଘି ମୋ ଜୀବନ ଧନ୍ୟ ହୋଇଯିବ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ନାକ ଲଗେଇଲି ଓ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ହାଲକା ହାଲକା ଚିପିଲି ସେ ସେଇଠୁ କୁଁଥେଇକି ଗୋଟେ ଫୁସ୍ କିନା ଛାଡ଼ି ଦେଲେ । ତାଙ୍କ ପାଡ ସିଧା ଆସି ମୋ ନାକରେ ପଶିଗଲା । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ପାଡରେ କି ଯାଦୁ ଥିଲା କେଜାଣି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଡ଼କୁ ଆହୁରି ଆକର୍ଷିତ କଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗଣ୍ଡିକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଫାଡିଲି ଓ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ତାଙ୍କ ଗଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାକୁ । ଏମିତକା 10 ମିନିଟ୍ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିଲି ଓ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ପୁରା ଅଥୟ କଲାଣି ହିଟ୍ ହେଇକି ।

ମୁଁ ଏବେ ଉଠିଲି ଆଉ ରୁମ୍ ର ଥାକରେ ଥିବା vesline ଓ ନଡିଆ ତେଲ ବୋତଲ କୁ ଆଣିଲି । ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ଶୋଭନ ତୁମେ କେତେ ଭଲ ତୁମ ଧନର କେତେ care ନଉଛ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲାକି ଧନ ? ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ତୁମେ ବୋଧେ ମୋତେ ସେମିତି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ । ଯାହାହେଉ thanks God କି ତମେ ତେଲ ଲଗେଇଲି ଗେହିବ । ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି କିଛି lubricant ନ ଲଗେଇ କି ଗେହିବି କି ? ସେ କହିଲେ ନା ବାବା ନା ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ୍ ପୋଡ଼ିବ । ମୁଁ ଏବେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟିକେ ମେଲା କରିଦେଲି ଓ ନଡିଆ ତେଲକୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି ତାପରେ ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଭଲକି vesline ଲଗେଇଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବହୁତ୍ କଷ୍ଟରେ ଖେଞ୍ଚିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଆଗ ଟୋପଟା ପଶିଲା ।

ଭାଉଜ ସେତେବଳକୁ ପୁରା ଜୋରରେ ଚିଲେଇଲେଣୀ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଆଉ ବିଆକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଟିକେ ସଲେଇଲି ଓ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ହାତକୁ ରଖିକି ଗୋଟେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ଦେଲି ଯେ ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ଗାଣ୍ଡିରେ ଗଳିଗଲା । ଭାଉଜ ଏବେ ଚିଲେଇ ପାରିଲେନି କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ କାନ୍ଦିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଜଲ୍ଦୀ ବାହାର କର ନହେଲେ ମୁଁ ମରିଯିବି । ମୁଁ ପୁରା ସ୍ଥିର ହେଇଗଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ଵନା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଟିକେ ଟିକେ ବାଣ୍ଡକୁ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଆଗ ପଛ କଲି । ଏବେ ବୋଧେ ତାଙ୍କୁ ମଜା ଆସିଲା ସେ ପୁରା ଉନ୍ମାଦିତ ହେଇଯାଉ ଥିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଗେହିବାରେ speed ବଢ଼େଇଲି ଓ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଗେହିଲି ।

ଗେହିବା ସମୟରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ମୁ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ହଲାଉଥିଲି ଫଳରେ ସେ ବିଆ ରୁ ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲେ । ମୁଁ ପକେଇ ଉଠେଇକି ଭାଉଜଙ୍କୁ 15 ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହି ଗେହି ସବୁ ବୀର୍ଯ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ଭାଉଜ ଏବେ ମୁଁହ ମାଡି ଶୋଇ ପଡିଲେ ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇଗଲି । କିଛି ସମୟ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇବା ପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲି ଦେଖିଲି ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଦିରୁ ବାହାରୁଛି ଓ କିଛି କିଛି ରକ୍ତ ବି ବାହାରୁଛି ।

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୩ – Odia Sex Kahani

ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବେଡସିଟ ରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ପଛିଦେଲି । ସେ ଉଠିଲେ bathroom ଯାଇ ଧୁଆ ଧୋଇ ହେବାକୁ କିନ୍ତୁ ଚାଲି ପାରିଲେନି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଟେକିକି bathroom ନେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଧୋଇଦେଲି । ପୁଣି ତାଙ୍କୁ ଟେକି ଟେକି ବେଡକୁ ଆଣିଲି ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ପୋଛି ଦେଲି ଆଉ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୋଟେ nighty ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ କହିଲି କି ସକାଳେ ପେନ୍ କିଲର ଆଣିକି ଦେବି ବୋଲି । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ kiss କରି ମୋ ଶୋଇବା ଜାଗାକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ।

ସାଙ୍ଗମାନେ ଏଇ କାହାଣୀଟି କେମିତି ଲାଗିଲା comment ରେ ଜଣେଇବେ ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏ କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିବ । Next part ରେ କହିବି ଆମ ଘରେ ଆଉ ପୋଲ ତଳେ କେମିତି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ଗେହିଲି । ଧନ୍ୟବାଦ