Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ନିଆରା

ସାଙ୍ଗମାନେ କେମିତି ଅଛ , ମୁଁ ରଂଜିତ ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ନେଇ ଆସିଛି , ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଛୋଟ କିନ୍ତୁ ମଜା ଆସିବ, ପଢି ସରିଲା ପରେ କମେନ୍ଟ କରି କହିବା କେମିତି ଲାଗିଲା

ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପଢ଼ିବାପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏକ କଲେଜରେ ଜଏନ୍ ହେଲି. ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଡିସାଇଡ୍ କରିଥିଲୁ ସବୁ ଏକାଠି ମେସ୍ ରେ ରହି ପଢ଼ିବୁ, ହେଲେ ଆମ ମଉସାଙ୍କଘର ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଥିବା ହେତୁ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା. ମଉସା ଆର୍ମିରେ ଥିଲେ, ତେଣୁ ସବୁଦିନ ସକାଳୁ ଉଠନ୍ତି ଆଉ ସବୁ ଡିସିପ୍ଲିନିଡ୍. ମଉସାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଆର୍ମିରେ ଅଛନ୍ତି, ବଡ଼ପୁଅ କୁନୁଭାଇ ମେରିଡ୍ କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହନ୍ତି.

ଘରେ ଆମେ ତିନିଜଣ, ମୁଁ ମଉସା ଆଉ ସୋନି ଭାଉଜ. ଘରଟା ଜେଲ୍ ଭଳି ଲାଗେ. ହେଲେ ଅନ୍ୟ ଉପାୟ ନାହିଁ. ବେଳେ ବେଳେ ମଉସା ଗାଁକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଡାକି ଘରେ ପାର୍ଟି କରେ. ଏମିତି ଦିନେ ଘରେ କେହିନଥିଲା ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଡାକିଲି, ଆମେ ପାର୍ଟି କରିବା.

ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲୁ, ମୋ ସାଙ୍ଗ ବସନ୍ତ କହିଲା କଣ ଏ ସବୁ ବୋରିଂ ଜିନିଷ ଦେଖୁଛୁ. ଚାଲ୍ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବା. ସେ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଆଣିଥିଲା ଆମେ ସେଇଟା ଟିଭିରେ ଲଗେଇ ଦେଖିଲୁ. ଓଃ ମଉସାଙ୍କ ଘର ବଡ଼ ଟିଭିରେ ଡିଭିଡି କ୍ବାଲିଟି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ମୋ ଅବସ୍ଥା ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲା. ବାଥରୁମ ଯାଇ  ମୁଠି ମାରିଲି.

ଭଣଜାଦେଲା ସ୍ଵାମୀ ର ମଜା। ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ଫେରିଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ସେଠି ଅଛି, କେଜାଣି କଣ ହେଲା ସେଇଟାକୁ ଉଠେଇ ଶୁଙ୍ଘିଲି. ଓଃ କଣ ଲାଗିଲା. ମନେ ମନେ ସୋନି ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ଆସିଲା. ତାଙ୍କ ରୁପ ହିରୋଇନ୍ ଭଳି. ପୁରା ଗୋରୀ, ପାତଳୀ, ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ, ପିଚା. Indian xxx Story ବ୍ଲଗରେ ସବୁବେଳେ ଭାଉଜ ଦିଅର ସେକ୍ସ୍ ଗପ ପଢ଼ିଥିଲେ ବି କେବେ ସେ ଆଡ଼କୁ ମନ ଯାଇନଥିଲା, ହେଲେ ସେଦିନ ସାଙ୍ଗମାନେ ଗଲାପରେ ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ବାଥରୁମକୁ ଗଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଘଷି ଘଷି ମୁଠି ମାରିଲି. ଏହାପରେ ପ୍ରତିଦିନ ମୁଠି ମାରିବା ଅଭ୍ୟାସ ହେଇଗଲା. ଘରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ରହିଲା ବୋଲି ବେଳେ ବେଳେ ଦି ଦିଟା ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧୁଥିଲି.


ଦିନେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ମଉସା କାର୍ ବାହାର କରୁଥିବା ଦେଖିଲି, ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିବା ପରେ ସେ କହିଲେ, ଯେ କୌଣସି କାମରେ ବାପା ଦୁଇ ଦିନପାଇଁ ଗାଁକୁ ଯାଉଛନ୍ତି. ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ କଥା କହିବାରୁ କହିଲେ, ନାଁ ମୁଁ ଯାଉନି. ଏଥି ଏତେ କାମ ଅଛି, ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଚିଠି ଆସିବାର ଅଛି, ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର୍ ବି.

ମୁଁ କହିଲି ସେ ସବୁ ମୁଁ ଦେଖିଦେବିନି. ଭାଊଜ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ହଁ ତମେ ଏତେ ବଡ଼ ହେଇଗଲଣି ନା. ଯାଅ କଲେଜ ଯାଅ, ଚାକିରୀ କଲେ ଏ ସବୁ କଥା ବୁଝିବ. ମନ ଆମ୍ବିଳା ହୋଇଗଲା. ଭାବିଲି ଏ ଦୁଇଜଣ ପଳେଇଗଲେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ବସି Indian xxx story site re sex story ପଢ଼ିବି ଆଉ ପୁଣିଥରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ମୁଠିମାରିଥାନ୍ତି, ଘରେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବୁଲିଥନ୍ତି. ମୋ ସାଙ୍ଗ ମନୁକୁ ମୁଁ ସବୁ କଥା କହେ.

ତାକୁ ଫୋନ କରି କହିଲି, କହିଳା ପରେ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଆବେ ହେ ବୁଢା ନାହିଁ ଘରେ ଆଜି ଭାଉଜ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ଦେ, ଦେଖ୍ କଣ ହଉଛି. ହଜବାଣ୍ଡ୍ ନାଇଁ, ଭାଉଜର ଯଦି ମନ ହଉଥିବା ତୋ ର ତ ପାଚିଲା. ସେ ହିଁ ମୋତେ ଆଇଡ଼ିଆ ଦେଲା ଯେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଥିବା ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭଟା ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ଚାଲିଆସ. ମୁଁ କଲେଜ୍ ବାହାରିବା ବେଳେ ମୋ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ବୈଠକଘର ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ଆସିଲି. ସେଥିରେ ୪ ଟା ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଥିଲା ଆଉ ୨ ଟା ହିନ୍ଦି ଫିଲ୍ମ.

ସେଦିନ କଲେଜରେ ଆଉ ମନ ଲାଗୁନଥିଲା, ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି, ଭାଉଜ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଥିବେ କି ନାଇଁ. ଆଜି କଲେଜରୁ ଜଳଦି ଘରକୁ ଫେରିଆସିଲି. ଘରେ ପଶୁ ପଶୁ ଦେଖିଲି ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ସେମିତି ଥୁଆ ହୋଇଛି. ମନ ଆମ୍ବିଳା ହୋଇଗଲା. ଛେ ଭାଉଜ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିନାହାନ୍ତି ବୋଧ୍ହୁଏ.


ମୋତେ ଦେଖି ସୋନି ଭାଉଜ କହିଲେ, ‘ଆଜି ଏତେ ଶୀଘ୍ର କେମିତି ଚାଲି ଆସିଲ ?’ ମୁଁ କହିଲି କ୍ଲାସ୍ ନଥିଲା ତେଣୁ ପଳେଇ ଆସିଲି. ସେ ଘର କାମ କରୁଥିଲେ ବୋଧହୁଏ, ଝାଳନାଳ ହୋଇଥିଲେ, କହିଲେ, ତମେ ଥାଅ ମୁଁ ଗାଧୋଇ କି ଆସୁଛି. ମୁଁ ଟିଭି ଲଗେଇ ବସିଲି. କିଛି ସମୟପରେ ଭାଉଜ ଗାଧୋଇବାପାଇଁ ଗଲେ. ବାଥରୁମରେ ପାଣି ପଡ଼ିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଯାଇ କବାଟ ଫାଙ୍କାଦେଇ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ହେଲେ ମୋତେ କିଛି ଦେଖାଗଲାନି. ମୁଁ ଫେରିଆସିଲି.


ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ଭାଉଜ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଲେ. କେମିତି କେଜାଣି ତାଙ୍କ ପାଦ ଖସିଗଲା ଆଉ ସେ ରୁମ ଭିତରେ ପଡ଼ିଗଲେ. ତାଙ୍କ ପଡ଼ିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଯାଈ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଚେତା ନାହିଁ. ଭାଉଜ ଭାଉଜ ବୋଲି ଯେତେ ଡାକିଲେ ବି ଶୁଣୁନଥିଲେ. ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ହାତଦେଇ ଦେଖିଲି ହୃତପିଣ୍ଡ ଧକ୍ ଧକ୍ କରୁଛି.

ପୋଖରୀ ପଛ ପଟେ ଭାଉଜ କୁ ଗେହିଲି

ଓଃ ମାନେ ଖାଲି ଚେତା ଯାଇଛି. ଭାଉଜ ଓଦା ଶାଢ଼ୀଟେ ଗୁଡେଇ ହୋଇ ଥିଲେ. ପଡ଼ିବାପରେ ତାହା ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଈଛି. ଛାତି ପୁରା ଖୋଲା ଦେଖାଯାଉଛି. ଓଃ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଧୁଇଟା କଣ ହେଇଛି. ଚେତା ତ ନାହିଁ ତେଣୁ ମୁଁଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିପିଲି ଆଉ ନଇଁ ପଡ଼ି ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲି. ମୋ ଦେହ କେମିତି କଣ ହେଉ ଯାଉଥାଏ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ଯେମିତି ଭାଉଜଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ପାହର ଶାଢ଼ୀ ଆଡ଼େଇ ଦେଇ ଦେଖିଲି, ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ, ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ଝରି ପଡ଼ିଲା. ମୁଁ ବେସିନ୍ ପାଖକୁ ଯାଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇ ଦେଇ ଆସିଲି. ଖଟ ଉପରେ ମୋଟା ଚାଦରଟେ ପକେଇଦେଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଟେକି ଶୁଆଇଦେଲି. ଓଦା ଶାଢ଼ୀଟା ବାହାର କରି କମ୍ବଳ ଗୋଟେ ଘୋଡେଇ ଦେଲି.


ମଉସାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଲି, ସୋନି ଭାଉଜ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ଗୋଡ଼ଖସି ପଡ଼ିଗଲେ. ଚେତା ପଳେଇଛି. ମଉସା କହିଲେ ଚିନ୍ତା କରନା, ପାଞ୍ଚ ଦଶ ମିନିଟରେ ସେ ଠିକ୍ ହେଇଯିବ. ନହେଲେ ମୋତେ କହିବୁ. ସତକୁ ସତ ଫୋନ କରିବା ପରେ ପରେ ସୋନି ଭାଊଜ ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଉଠି ବସିଲେ. ମୁଁ ସେ ରୁମକୁ ଗଲାବେଳକୁ ଭାଉଜ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଖଟରେ ବସିଛନ୍ତି. ବୋଧହୁଏ ସେ ଜାଣି ପାରୁନାହାନ୍ତି. ମୁଁ ପଚାରିଲି, ଭାଉଜ କଣ ହେଲା ?

ସେ କହିଲେ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ଗୋଡ଼ଟା ଖସି ପଡ଼ିଗଲି. ଓଃ, ହଉ ତମେ ରେଷ୍ଟ କର କହି ମୁଁ ଟିଭି ରୁମକୁ ଆସି ମଉସାଙ୍କୁ ଜଣେଇଦେଲି. ଏତିକି ବେଳେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଡାକିଲେ. ମୁଁ ସେ ରୁମକୁ ଗଲାବେଳେ ସେ ନାଇଟି ପିନ୍ଧୁଥାନ୍ତି. ମୋତେ ପାଖକୁ ଡାକିଲେ, ମୁଁ ଗଲାପରେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ଗେଲ କଲେ ଆଉ କହିଲେ, ଥେଙ୍କ୍ ୟୁ. ଆଜି ତମେ ନଥିଲେ ମୋ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେଇଥାନ୍ତା ? ମୁଁ ହସିଲି. ସେ ଧିରେ କରି କହିଲେ, ତମେ ମୋତେ ଖଟକୁ ଆଣିଲ, କାରଣ ଏଠି ତ ଆଉ କେହି ନଥିଲା, ମୋ ଓଦା ଶାଢ଼ୀ ବି ବାଆର କରିଦେଲ.

ତମକୁ ଖରାପ ଲାଗିଲାନି ? ମୁଁ କହିଲି, ଭାଉଜ ଏଥିରେ ଖରାପ ଲାଗିବାର କଣ ଅଛି. ତମେ ଚେତା ହରେଇ ପଡ଼ିଥିଲ, ତେଣୁ ଭାବିଲି ଓଦା ଶାଢ଼ୀଟା ପିନ୍ଧି ତଳେ ଶୋଇଲେ କାଳେ ଥଣ୍ଡା ଧରିଦେବ ତେଣୁ ଶାଢ଼ୀ ବାହାର କରି ତମକୁ ଖଟକୁ ନେଇଗଲି. ହେଲେ ମୋତେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧେଇବା ଆସେନି ତେଣୁ ସେମିତି କମ୍ବଳ ତଳେ ଶୋଇଦେଲି. ସେ ଓହ୍ ବୋଲି କହିଲେ ଆଊ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଫେରିଆସିଲି ଆଉ ପୁଣିଥରେ ବାଥରୁମ ଯାଇ ମୁଠି ମାରିଲି.


ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ସୋନି ଭାଉଜ ମୋତେ ଡାକି କହିଲେ, ତମେ ଆଜି ବଜାର ଯାଇ ରୁଟି ଆଉ ତରକାରୀ ନେଇ ଆସ, ମୁଁ ରୋଷେଇ କରିବିନି. ମୁଁ ହଁ କହିଲି. ଆମେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଖାଈବା ପରେ ବସି ଟୀଭି ଦେଖୁଥିଲୁ, ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ଏମିତି କଥା ହେଉଥିଲେ, ପଚାରିଲେ, ତମର କେଇ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଅଛି ? ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି, ଆଗରୁ କେବେ କୋଉ ଝିଅକୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେବାର ଦେଖିଚ ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ପୋତି ବସିଥିଲି.

ଚାରି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମିଶିକି ମସ୍ତି

ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ମୋତେ କିଛି କ୍ଷଣ ଚାହିଁଲେ ଆଊ ମୋ ଓଠରେ ନିଜ ଓଠ ରଖି କିସ୍ କଲେ. ଓଃ ମୁଁ କଣ ଦେଖୁଛି. ଅଜଣା ହେଲାଭଳି କହିଲି, ଭାଉଜ ଏ କଣ କରୁଚ ? ସେ ହସି କହିଲେ, ଦେଖ ତମେ ମୋତେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା ହେବାର ଦେଖିଲ, ମାନେ ତମେ ମୋ ସ୍ବାମୀ ଭଳି ହିଁ ଏଲ. ଜଣେ ଝିଅକୁ ତା ସ୍ବାମୀ ହିଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିପାରିବ. ତେଣୁ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ସ୍ବାମୀ. ତମ ଭାଇ ତ ଦେଶକୁ ଭଲ ପାଇ ଆର୍ମୀରେ ଯାଇଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏଠି ଏକା ଏକା ଯୌବନ ଜ୍ବାଳାରେ ଜଳୁଛି, ତମେ ଟିକେ ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେବନି? ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି.

ତା’ପରେ ଆମେ ଜବରଦସ୍ତ୍ କିସ୍ କଲୁ. ଓଃ ସେ ମୋ ଓଠ, ଗାଲ ଆଉ ବେକକୁ ଚାପି ପକାଇଲେ, ଆଉ ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ମୋ ଛାତି ଆଊ ପିଠିକୁ ଚୁମା ଦେଉଥିଲେ. ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଲା. ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଆସିଲା. ସେ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପିଧରି ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଊ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ନଇଁ ପଡ଼ି ଭାଉଜଙ୍କ ୩୨ ସାଈଜ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଛୋଷିବାକୁ ଲାଇଲି, ସେ ଓଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସୋଫା ଉପରେ ଶୋଇଦେଇ ନାଈଟିକୁ ପୁରା ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟୀଲି. ତାଙ୍କ ସଫା ବିଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଯେମିତି ଚାପିଛି ସେ ମୋ ମୂଣ୍ଡକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ ନିଜ ବିଆ ଉପରେ. କହିଲେ, ବୁନା ତମେ ଏ ସବୁ କୋଉଠୁ ଶିଖିଲ? ମୁଁ କହିଲି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରୁ ସେ କହିଲେ ମୋଏତ୍ ବି ଦେଖେଇବ.

ମୁଁ ହମ୍ଂ କହିଲି. ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଉଠ୍ଲି ଆଊ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଲଗେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି\ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଏମିତି ଖାଈଲି ଯେ ସେ ଛଟପଟ ହେଲେ ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲେ. ମୁଁ ବି ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କଲି. ସେ ଔଃ ଆଃ କହୁ କହୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଲା. ସେ ଉଠି ବାଥରୁମ ଧାଇଁଗଲେ.


କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଫେରି ଆସିଲେ ଆଊ ମୋତେ ନିଜ ଦୁଧଖୋଲି ଦେଇ କହିଲେ ନିଅ ଖାଅ. ଓଃ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି ଆଉ ସେ ନିଜ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଥିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଖସ ଖସ କରିବା ପରେ ସେ ଓଃ ଓଃ ବୋଲି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲେ ଆଉ କହିଲେ ବୁନା ମୁଁ ଆଉ ସହି ପାରୁନି ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ଶୀଘ୍ର ଶାନ୍ତ କରିଦିଅ. ତାଙ୍କୁ ସୋଫାରେ ବସେଇ ଦେଇ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରିଚାଳିଲି. ସେ ମୋତେ ଖାଲି ଗେଲ କରୁଥାନ୍ତି ଆଊ ମୋ ଗାଲକୁ ଚାଟି ପକାଉଥାନ୍ତି.

ଭୂତୁନି ସହ ପ୍ରେମ କଥା

ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ଗେହିବା ପରେ ସୋଫା ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ରହିବା ପାଇଁ କହିଲି ଆଊ ପଛରୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଲି. ଓଃ କି ମସ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା. ଭାଉଜଙ୍କ ଟାଇଟ୍ ବିଆ ପୁରା ଢିଲା ହୋଇଯାଇଥିଲା. ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ପଛରୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହୁଥିଲି ସେ ବି ନିଜ ପିଚାକୁ ପଛକୁ ପେଲୁଥିଲେ. ଏମିତି କିଛି ସ୍ମଅୟ କରିବାପରେ ସେ ଓଃ ଓଃ କହିଲେ ଆଊ ତଳକୁ ଓହ୍ଲେଇ ପଡ଼ିଲେ, ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ପାଣି ବାହାରି ଚାରିଆଡ଼େ ପଡ଼ିଲା. ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଏଇ ଦେଇ ପୁଣିଥରେ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିନି.


ଦଶ ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଆସିଲା, ଆଊ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଏବେ ମୋତେ ପାଣି ବାହାରିବ, ସେ କହିଲେ ବାହାରୁ. ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧିନି. ସେ କହିଲେ ଚିନ୍ତା କରନି ମୋର ସେଫ୍ ପିରିଅଡ୍ ଚାଲିଛି. ଓଃ ଏଇ କଥା ଶୁଣୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଧକା ଦେଲି ଆଊ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ରସ ଢାଳିଦେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ  ଶୋଇଗଲି. ସେଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ପୁଣି ଦୁଇଥର ସେକ୍ସ୍ କଲୁ.

Odia Sex Stories

ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବା ନିଶ୍ଚିତ, ଆଉ ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କରିବା , Click Here

Related Stories

5 2 votes
Article Rating
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: