Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଭାଉଜଙ୍କ ସହ କଦଳୀ ବଣରେ ଗିହାଗେହି

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ମୋ ନାଁ ଶୋଭନ। ମୋ ବୟସ 22 ବର୍ଷ ହେବ। ମୋ ଘର ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟେ ଗାଁ ରେ , ଆମ ପରିବାର ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ରେ ରହୁ ବାପାଙ୍କର ସେଇଠି ଦୋକାନ। ଆମେ ଗାଁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଠାରୁ 20 km ହେବ। ଗାଁ କୁ କେବେ କେମିତି ଯାଉ ଏମିତିକି ସମ୍ପର୍କୀୟ କାହାର ବାହାଘର ପଡ଼ିଲେ ଆମେ ସପରିବାର ଯାଉ । ଏ କାହାଣୀର ନାୟିକା ହେଉଛନ୍ତି ମୋ ଗିହାଦେଇ ଲିଜା ଭାଉଜ । ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣୀକୁ ଯିବା । 

ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ବୟସ 24 ଭଳିଆ ହେବ ତାଙ୍କର size 34-26-34 ହେବ। ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି । ସେ ଯେତେବଳେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ନାଭି ଦେଖାଯାଏ । ତାଙ୍କ ବ୍ରା ର ଫିତା ବାହାରକୁ ଦେଖାଯାଏ । ଆଉ କେତେବେଳେ କେମିତି ନଇଁ ପଡ଼ିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧର କିଛି ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ । ସେ ମୋତେ କେବେ ଗାଁରେ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେତେବଳେକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର କିଛି ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ନଥିଲା। ଦିନେ ମୁଁ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି କି ସେ ଆମ ଗାଁର ଗୋଟେ ଗଉଡ ପିଲା ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ତ ମୋର ତାଙ୍କୁ ନେଇକି ଚିନ୍ତାଧରା ବଦଳି ଗଲା ମୁଁ ସବୁବଳେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି। ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିବି ସେହି ଯୋଜନାରେ ଥିଲି । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ WhatsApp ରେ ସେମିତି normaly ଭଲ ମନ୍ଦ କଥା କିଛି ହୁଏ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ କଥା କହିବାକୁ ମୁଁ ଡରୁଥିଲି କାଳେ ମୋତେ ଖରାପ ଭାବିବେ । ତାଙ୍କ ଦୁଧ , ପେଟ ଆଉ ନାଭି କଥା ଭାବି ମୁଁ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । 

ଘର ମାଲିକ ମୋ ମଜା ନେଲା।

ଦିନେ ଗୋଟେ ଖତର୍ଣାକ ଦୁର୍ବୁଦ୍ଧି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୁଟିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ବିନା document sim କିଣିଲି ଆଉ ସେ sim ରେ WhatsApp ଖୋଲିକି ତାଙ୍କୁ message ଦେଲି ,
ମୁଁ  – Hyyyy
ଲିଜା – Hello , କିଏ ଜାଣିପାରିଲିନି ???
ମୁଁ – new friend ମୋ ନାଁ ହେଉଛି ଆଦିତ୍ୟ ।
ଲିଜା – Sorry 
ମୁଁ – ମୁଁ ବି ତମକୁ ଚିହ୍ନିନାହିଁ କିନ୍ତୁ କୋଉଠି ଦେଖିଲା ଭଳି ଲାଗୁଛି ।
ଲିଜା – ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜାଣିନି ତମକୁ ।
ମୁଁ – ଜଣାଶୁଣା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତେ ଅଜଣା ଥାଆନ୍ତି ,            ଧୀରେଧୀରେ ପରିଚୟ ହୁଏ ।
ଲିଜା – DP re tama pic ଦଉନା 
ସେଇଠୁ ମୁଁ  ଆଉ ଗୋଟେ ପିଲାର pic ମୋ DP ରେ ରଖିଲି ।
ମୁଁ – ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ।
ଲିଜା – ନା ଚିହ୍ନି ପାରୁନି 
ମୁଁ – bdw ତମେ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛ। You are so preety nd beautiful ତମକୁ କେହିବି ବିବାହିତ ଭାବି ପାରିବେନି ।
ଲିଜା – Thank you , ତମେ ବି ବହୁତ୍ handsome ।
ମୁଁ – Thank you beautiful
ଲିଜା – କାହିଁକି married ମାନଙ୍କୁ କଣ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ମନା
ମୁଁ – ନା ସେମିତି ନୁହେଁ । ଏମିତି ଗୋଟେ flow re କହୁ କହୁ କହିଦେଲି । Don’t mind 
ଲିଜା – ok , ତମ ଘର କୋଉଠି ??
ମୁଁ – କଟକ , ଆଠଗଡ 
ଲିଜା – ohh
ମୁଁ – ତୁମ ଘର କୋଉଠି ଆଉ ତୁମ ନାଁ କଣ ପଚାରିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ।
ଲିଜା – ବାଲେଶ୍ୱର , ଲିଜା
ମୁଁ – ohh ତୁମ husband କଣ କରନ୍ତି ??
ଲିଜା – ସେ primary school ମାଷ୍ଟର ।
ମୁଁ – ତାହେଲେ ଭଲ ଆଉ । ତମ ସ୍ବାମୀ ବହୁତ୍ ଭାଗ୍ୟବାନ ତମ ଭଳି ସ୍ତ୍ରୀ ପାଇ । ତମକୁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ପାଉଥିବେ ।
ଲିଜା – ହଁ ସେଇ ଭଳି
ମୁଁ – ତମେ ଖୁସି ନାହିଁ ବୋଧେ
ଲିଜା – ନା ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ । ମୁଁ ବହୁତ୍ ଖୁସିରେ ଅଛି ।
ମୁଁ – ନା ମିଛ କହୁଛ ତମେ । ମୋତେ ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଭାବିକି କୁହ ।
ଏମିତି ବହୁତ୍ ସମୟ ବୁଝେଇଲା ପରେ ସେ ସବୁ ମାନିଲେ ଆଉ କହିଲେ 
ଲିଜା – ହଁନ ମୋ husband ଜମାରୁ handsome ନୁହଁ ଆଉ ମୋ ସହ ବି ଠିକ୍ ରେ ସେକ୍ସ କରିପାରିନାହାନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ମଦ ପିଉଛନ୍ତି । ମୁଁ ବହୁତ୍ ଭୋକିଲା ଅଛି ।
ମୁଁ – ohhh ମୁଁ ତୁମ ଦୁଃଖକୁ ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଛି ।
ଲିଜା – ତୁମେ ଅନୁଭବ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କଣ ବା କରିପାରିବ। 
ମୁଁ – ଅଛା ତୁମର କେହି ଦିଅର ଅଛନ୍ତି ନା ନାହାନ୍ତି 
ଲିଜା – ହଁ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ handsome ନାହିଁ ସବୁଗୁଡିକ ବହୁତ୍ lazy । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଅଛିଯେ ସେ ଗାଁ ରେ ରହୁନି ବାହାରେ ରହୁଛି ।
ମୁଁ – ତାହେଲେ ତାକୁ ପଟାଉନ ।
ଲିଜା – ହଁ ଦେଖିବା ସେ ଗାଁକୁ ଆସୁ ଏଥର ।
ମୁଁ – ତା photo achhi ki ?? ଅଛି ଯଦି ଦେଲ
ସେ ମୋର 3ଟା ଫୋଟୋ send କଲେ
ମୁଁ – ବହୁତ୍ handsome ପିଲା ୟାକୁ ହିଁ enjoy କର ।
ଲିଜା – ହଁ
ମୁଁ – good night , take care

     ଏମିିତି ପାଖାପାଖି 17 ଦିନ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ WhatsApp ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲି ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେ ଲିଜା ଭାଉଜ ଯେମିତି ମୋ ଉପରେ ଢଳି ପଡ଼ୁଛନ୍ତି । ମୋତେ ବହୁତ୍ ତରିଫ୍ କରୁଥିଲେ ଆଉ ପ୍ରଶଂସା ବି କରୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ  ମଧ୍ୟ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅତି ଭଲ ଭାବରେ ପ୍ରେମଭରା କଥା କହୁଥିଲି ଓ ବେଳେ ବେଳେ ସେକ୍ସ କଥା ବି ଆମେ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲୁ । 



      ଏମିତିକା କଥା ହେଉ ହେଉ ଦିନେ ଆମେ ସ୍ଥିର କଲୁ କି sex କରିବା  । ମୁଁ ମୋର ଆର number ରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲି ମୁଁ କହୁଥିଲି ତାକୁ ଏଇଭଳି ସେଇଭଳି କୁହ ସେ ବି ଠିକ୍ ସେମିତି କରୁଥିଲେ । ସେଇ ଭିତରେ ଆମ ଗାଁରେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ର ଝିଅ ବାହାଘର ପଡ଼ିଲା ଆମେ ସବୁ ଗଲୁ । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖାହେଲା ସେ ପୁରା ସଜେଇ ହୋଇଥିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ନେଟ୍ ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ୟକଲେସ ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଗୋରା ପେଟ , ପିଠି ଓ ନାଭି ପୁରା clear ଜଣାପଡ଼ୁଥିଲା , ସେ ଜଣେ କାମଦେବୀ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା , ତଥାପି ମୁଁ control ରେ ରହିଲି । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ପୁରା ଜଳୁଛ ତମକୁ ଦେଖିଲେ ଯେମିତି ଲାଗୁଛି ସେ କୋଣ ଆଡ଼କୁ ନେଇକି ବହୁତ୍ ଗିହଁନ୍ତି । ଭାଉଜ କହିଲେ ଧନ ଟିକେ ଟା ଅପେକ୍ଷା କର evening ରେ ଆମେ କରିବା । 

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୨



         ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଆଉ ରହିହେଉନାହି । ଭାଊଜ କହିଲେ ମୁଁ evening ରେ ଠିକଣା ଜାଗାରେ ପହଞ୍ଚି call କରିବି । ତାପରେ ମୁଁ ଚାରି ପାଖକୁ ଅନେଇଲି ଦେଖିଲି କେହି ନାହାନ୍ତି , ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ କବାଟ କୋଣକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି ଓ ଲିପ୍ କିସ୍ କଲୁ 2 mint ଲିପ୍ କିସ୍ କରିବା ଭିତରେ ମୁଁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଚିପିଲି ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଢ଼ୀକୁ ଉପରକୁ ଟେକିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ପାଖରୁ ଜବରଦସ୍ତି ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ୍ ଆମେ evening ରେ କରିବା । ଏଇଠି ଏମିତି ତମେ ଆଉ ମୋତେ ହିଟ୍ କରନା । ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଗରେ ଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଦୋହଲୁଥାଏ ଓ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆସ୍ତେ କରି ଚିପିଦେଲି । ସେଇଠୁ ସେ ପଛକୁ ବୁଲିପଡ଼ି ଗୋଟେ କାମୁକଭରା ଚାହାଣୀରେ ଅନାଇଲେ ଓ ଚାଲିଗଲେ ।

     ଏମିତି ବାହାଘର କାମ କରୁ କରୁ evening ହୋଇଗଲା ଆଉ ଦିନ ବାହାଘର ଥିବା ହେତୁ ବର କନ୍ୟା ଦୁହେଁ ରାତି 7ଟା ବେଳେ ପଳେଇ ଗଲେ । 6ଟା ବେଳେ ଭାଉଜ ମୋତେ call କଲେ ଆଉ ସେ ସେଇଠୁ 200 ମିଟର ଦୂର ଗୋଟେ କଦଳୀ ବଣ ଭିତରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ । ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯାଇ ସେଇଠି ପହଞ୍ଚିଲି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏଇଠି କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି ତ , ସେ କହିଲେ ନ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଆଜି ବାହାଘର ହେତୁ କେହି ଏଠାକୁ ଆସିବେନି ଏଇଟା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ safe place ଆଉ ଏଇ ବଗିଚା ହଉଛି ମୋ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କର ଗାଁ ଲୋକ କେହି ଏଇଆଡେ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଲି ସେ କଦଳୀ ବଣ ପାଖାପାଖି 4 ଏକର ଜମିରେ ଲାଗିଛି ବହୁତ୍ ବଡ଼ । 

       ବେଳବୁଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ମୁହଁ ଓ ଦେହ ଝାପସା ଦେଖାଯାଉଥାଏ  । ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଆଉ ଲିପ୍ କିସ୍ କଲି ସେ ମୋ ଜିଭକୁ ଚୋଷୁଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ଚୋଷୁଥିଲି , ସେ ମୋ ଲାଳକୁ ପିଉଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଲାଳକୁ ଅମୃତ ଭଳି ପିଇଯାଉଥିଲି । ଏମିତି 5 ମିନିଟ୍ କିସ୍ କରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀର କାନିକୁ ତଳକୁ ଖସାଇଲି ଓ ତାଙ୍କ ପେଟ , ନାଭିକୁ ଖୁବ୍ ଚାଟିଲି । ତାପରେ ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଚଡି କୁ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିଦେଇ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ କୁ ଖୋଲିଲି ତାଙ୍କର ଦୁଧକ ଦୁଇଟିକୁ କିସ୍  କଲି ତାପରେ ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ଆର ଗୋଟିକୁ ହାତରେ ଚିପୁଥାଏ । ଭାଉଜ ମୃଦୁ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା ଆଉ କହୁଥିଲେ ଶୋଭନ ମୋ ଦୁଧକୁ ଏମିତି ଖାଇଯା , ଆହୁରି ଜୋରରେ ଦଳିଚାଲ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ମନା କଲେ କହିଲେ ଶାଢ଼ୀକୁ ଉପରକୁ ଟେକିକି କର ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଖିଲା କଦଳୀ ପତ୍ର ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀକୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଟେକିଦେଲି । ଭାଉଜ ଭିତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ ଓ ଵିଆକୁ ପୁରା କ୍ଲିନ୍ ସେଭ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ଵିଆ ଓ ଗୋରା ତକ୍ ତକ୍ ଜଙ୍ଘକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ପ୍ରାୟ ହୋଇଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଵିଆକୁ ଆଉଁଶିବାରେ ଲାଗିଲି । 

ପଡୋଶୀ ଜେଜେମା କୁ ନିର୍ଧ୍ୱମ ଗେହିଁଲି

       ଏମିତି ଆଉଁସୁ ଆଉଁସୁ କେତେବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ ପାଟି ଲାଗିଗଲା ଜାଣିପାରିଲିନି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆକୁ ମୁଁ ପୁରା ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ପ୍ଲିଜ୍ ଶୋଭନ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇଯାଅ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟୁଥାଏ ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦଳୁଥାଏ ଏମିତି 10 ମିନିଟ୍ ଚାଟିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପ୍ରବଳ ବିଆରସ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା  ସବୁ ରସକୁ ମୁଁ ପିଇଦେଲି । ଏଥର ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇଲି ଓ ଭାଉଜ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଲେ 69 ପାଶେ ରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଲିପପ୍ ଭଳି ଚୁଚୁମୁ ଥାଆନ୍ତି ମୋତେ ଯେମିତି ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ମିଳିଯାଉଥିଲା ସେ ସମୟରେ  ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରାଉଥାଏ , କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଶୋଭନ ଆଉ ରହିହେଉନାହିଁ ଏଥର ମୋ ଵିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗିହ । ତ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇଦେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି । ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିବା ପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ସେ ବହୁତ୍ ମଜା ନେଉଥିଲେ ଆଉ କହୁଥିଲେ ଜୋରସେ କର । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ଗେହି ଚାଲିଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ବହୁତ୍ ଗରମ ଥିଲା ମୋତେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଝିଯିବ । ବିଭିନ୍ନ ପୋଜରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଲି  । ସେହି ଭିତରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରୁ 2ଥର ପାଣି ବାହାରି ଆସି ସାରିଥାଏ । ଏମିତି 20 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମୋର ବାହାରିବ ସେ କହିଲେ ସବୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦିଅ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଗେହିଁଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲି । 2ମିନିଟ୍ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରୁ ଉଠି ଛିଡ଼ା ହେଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ସାୟାରେ ପୋଛିଦେଲେ ଆଉ ପୁଣି ମୋତେ କିସ୍ ଦେଲେ କହିଲେ ଏମିତି ତମେ ମୋତେ ଗେହୁଥାଅ । ସେତେବଳକୁ ବହୁତ୍ ସମୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଆମେ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ବାହାରିଲୁ ।

       ଆସିଲାବେଳେ ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ଧରିକି କହିଲେ ସତରେ ତମେ ଆଜି ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଦେଲ ତୁମର ଏ ଗିହଁଣ ମୋ ଜୀବନରେ କେବେ ଭୁଲିପାରିବିନି । ମୁଁ ବି କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ଆଜି ମୋତେ ଯୋଉ ଖୁସି ଦେଲ ମୁଁ ତୁମ ନିକଟରେ ଚିର ରୁଣି , ତୁମ ଦୁଧ ବିଆ ଆଉ ସେକ୍ସି ପେଟ , ନାଭି ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଇଛି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ମୋତେ ଆଉ କେବେ ଗେହିବା କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବ ସେ କହିଲେ ତମେ ଆଜି ରାତି ଆମ ଘରେ ଶୋଇପଡ଼ ରାତି ଯେତେବେଳ ସମସ୍ତେ ଶୋଇପଡ଼ିବେ ଆମେ ଖେଳ କରିବା । 

       Next part ରେ କହିବି କେମିତି ରାତିରେ କେମିତି ଭାଉଜଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁଲି ଓ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ।

Related Stories

4.2 5 votes
Article Rating
4.2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shiba
5 months ago

Heart touching story really

Muna
Muna
3 months ago

8018286977 only bhabi

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: