Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବିଆ ଖାଇବା ର ମଜା ଦେଲି – Bhauja Story

ନମସ୍କାର ପାଠକ ମାନେ, ଆପଣ ମନକୁ ଏହି ନୂଆ ଭାଉଜ ଗିହା କାହାଣୀ କୁ ସ୍ୱାଗତ, Indian xxx stories ରେ ଆପଣ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ମଜା ନୌ ଥିବେ, ମୁଁ ଅପାଙ୍କ ମନକୁ ଆଜି ଗୋଟେ ବିଆ ଚାଟ କାହାଣୀ କହିବି, କେମିତି ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଅଫିସ ଗଲା ପରେ, ମୁଁ ମୋ ବିଆ କୁ ଗୋଟେ ଦୋକାନୀ ଠାରୁ ଚାଟିବା ର ମଜା ନାଊ ଥିଲି. Bhauja story

ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଫଳରେ ମାନସିକ ଅବସାଦ ମୋତେ ଘେରି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ମୋତେ ମିଳିଗଲେ ବବିତା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହ ବହୁତ ଗଭୀର ବନ୍ଧୁତ୍ବରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଗଲୁ ତା ପରେ ଆଉ ଆମକୁ କେବେ ବି ଆମ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅଭାବ ଜଣା ପଡ଼ିଲା ନାହିଁ ଆମେ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁଦିନ ମିଶୁଥିଲୁ ଦିନବେଳେ ଯେତେବେଳେ ସ୍ବାମୀମାନେ ଅଫିସ ଯାଉଥିଲେ ଆମେ ଫ୍ରି ହେଉଥିଲୁ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ଆମ ଦେହର ଭୋକ କୁ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଶାନ୍ତ କରାଇ ଖୁସି ପାଉଥିଲୁ

ଏମିତି ଅନେକ ଦିନ ବିତିଗଲା ସେଇ ସମୟରେ ଆମ ସେଇ ଗଳିରେ ଅନେକ କାହାଣୀ ଆମେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଉଥିଲୁ କୋଉ ଘରର ସ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ସେକ୍ସ୍ କରୁଛି ବୋଲି ବବିତା ମତେ କହିଲେ ସେ ସବୁ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଅମେ ପରସ୍ପରକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ହିଁ ଭଲ ଆମ ଗଳିର ଛକରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଦୋକାନ ଥିଲା ସେଇଠି ବେଳେ ବେଳେ ଆମେ କିରାଣା ଜିନିଷ ଆଣିବାକୁ ଗଲାବେଳେ ଦେଖୁ ଅନେକ ଟୋକା ବସିଥାନ୍ତି ଆଉ ଆମକୁ ଦେଖି ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରନ୍ତି

ବବିତା ସେମାନଙ୍କୁ ସମାନ ଉତ୍ତର ଦିଏ ସେ ବି ଅଶ୍ଳୀଳ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥାଏ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେନି ତେଣୁ ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିଯାଏ ଥରେ ସେଇ ଦୋକାନ ପାଖରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଗଲା ବବିତା ଗୋଟେ ଟୋକାର ସାର୍ଟ୍ କଲର୍ ଧରି ପିଟିଦେଲା ସବୁଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇଗଲେ ସେଇ ଟୋକାକୁ ସମସ୍ତେ ମିଶି ମାଡ଼ ମାରିଲେ ଏହାପରେ ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଅଞ୍ଚଳରେ କେହି ଦେଖାଗଲେନି ଏମିତି ଥରେ ଆମେ ସେ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲୁ ସେ ଦୋକାନରେ ବସୁଥିବା

ନାନି ର ବିଆ ଚାଟିବା କାହାଣୀ Nani ra bia chata story

ଲୋକଜଣକ ଆମକୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ କରିଲା ଆଉ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା, ଆପଣ ସେ ଦିନ ସେ ଟୋକାକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ପରେ ଏଇ ଅଞ୍ଚଳ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା ଆଉ ସେଦିନ ଠାରୁ ସେ ଟିକେ ଅଧିକ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ବବିତା ଭାରି ଖୁସିଥିଲା ଦିନେ ଅପରାହ୍ନରେ ମୁଁ ବବିତା ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ ତା କବାଟ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଆଉ ଡାକିବା ପରେ ବି ସେ ଖୋଲିଲାନି, ତେଣୁ ଭାବିଲି ବୋଧହୁଏ ସେ ଶୋଇପଡ଼ିଥିବ ତେଣୁ ଫେରି ଆସିଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏଇ ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ ସେ କହିଲା ସେ ଶୋଇଯାଇଥିଲା ଆଗରୁ କେବେ

ସେ ଏମିତି ଦିନବେଳେ ଶୁଏନି ହେଲେ ଆଗକୁ ଆଗକୁ ଅନେକ ଦିନ ସେ ଏମିତି ଦିନବେଳେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଶୋଇଯିବାର ଦେଖିଲି କାଳେ ଦେହ ଭଲ ରହୁନଥିବ ଭାବି ଦିନେ ସକାଳେ ଅନିଲ ଅଫିସ ଗଲା ବେଳେ ମୁଁ ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲି ସେଇ ସମୟରେ ବବିତାର ସ୍ବାମୀ ବି ଅଫିସ ପାଇଁ ବାହାରିଗଲେ ମୋତେ ଦେଖି ସେ ହସିଦେଇ ଭଲମନ୍ଦ କଥା ହେଲାପରେ କହିଲା, ଯାଇଛି ଅନେକ କାମ ଅଛି ଦେହ ଭଲ ଲାଗୁନି କଣ ହେଉଛି ବୋଲି ପଚାରିବା ପରେ କିଛି କହିଲାନି ନାଇଁ

ଏମିତି ଟିକେ ଦୂର୍ବଳ ଲାଗୁଛି ବୋଲି କହିଲା ସେ ଚାଲିଗଲା ପରେ ମୁଁ ବି ମୋ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତଥିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ବେଳେ ଦେଖିଲି, ଆମ ସାହି ଛକର ସେ ଦୋକାନୀ ବବିତାଙ୍କ ଘରେ ପଶିଲା ତାପରେ କବାଟ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ସେଇଠୁ ମୋତେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା ଯେ ବବିତା ଆଉ ଏଇ ଦୋକାନୀ ଭିତରେ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ଚାଲିଛି ସେଦିନ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାଅ ଲାଗିଲା ସେଇଥିପାଇଁ ସେ ଆଉ ଆଗଭଳି ମୋ ସହ ମିଳାମିଶା କରୁନଥିଲା ସେଦିନ ମୁଁ ନିଜ ଘର ବାହାରେ ରହି ଅପେକ୍ଷାକଲି ପ୍ରାୟ ଅଧ ଘଣ୍ଟାଏ ପରେ ସେ ଦୋକାନୀ ବାହାରିଗଲା

ସେ ଯିବାପରେ ବବିତା ବାହାରକୁ ଆସି ଏପାଖ ସେପାଖ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ମୋ ସହ ଆଖି ମିଶିଗଲା ସେ କଣ କରିବ ବୁଝିବା ବେଳକୁ ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ସେଇଥିପାଇଁ ତମ ଦେହ ଖରାପ ହେଉଛି ନାହିଁ କି? ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା, ଆରେ ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍ ଖରାପ ଭାବନି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କାହିଁକି ଖରାପ ଭାଇବି? ସେ କହିଲା, ସେ ଦୋକାନୀ ବହୁତ ଜିଦ୍ କରିଲା ତ ଟିକେ ମନ ହେଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି, ତମ ଇଚ୍ଛା ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ସେଦିନ ପରେ ମୋତେ ଭାରି ଖରାପ ଲାଗିଲା ପରଦିନ ସକାଳେ ଅନିଲ୍ ଅଫିସ ଗଲାପରେ ବବିତା ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲା

ଆଊ ମୋତେ ବୁଝେଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲା ମୋତେ କେଜାଣି କାହିଁକି ଭାରି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ମୋତେ କହିଲା, ତମେ ଯଦି ଚାହିଁବ ସେ ଦୋକାନୀ ସହ ସେଟିଂ କରିଦେବି ମୁଁ ଆଁ କରି ଚାହିଁଥିଲି ବବିତା ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ମନା କରିଦେଲି ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ଦିନ ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ସେ ମୋତେ ଆସି ନିଜ ଘରକୁ ଟାଣି ନେଇଗଲା ଆଉ ସେଇଠି ସେ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର କ୍ଷମା ମାଗିବା ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଲା

ଦୁଧିଆଳୀ ସାଳି କୁ ପକେଇ ଉଠେଇ ସେକ୍ସ କଲି | Odia bedha gapa

ଆଉ ମୋତେ ବି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ମନ ହେଉଥିଲା ତେଣୁ ତାକୁ କ୍ଷମା କରିଦେଲି ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେକ୍ସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲୁ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିବା ସମୟରେ ବବିତା କହିଲା ତମ ପାଇଁ ଗୋଟେ ସର୍ପ୍ରାଇଜ୍ ଅଛି ଆଉ ସେ ଅନ୍ୟ କୋଠରୀରୁ ସେ ଦୋକାନୀକୁ ଡାକି ଆଣିଲା ମୁଁ ହଠାତ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ବବିତା ସେ ଦୋକାନୀର ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ତାର ଆଠ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଝୁଲି ପଡ଼ିଲା

ସେତେବେଳକୁ ତାହା ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ସେଇଟା ଦେଖିବା ପରେ ମୋତେ ବି ମନ ହେଉଥିଲା ତାକୁ ବିଆରେ ନେବା ପାଇଁ ମୋତେ ଚୁପ୍ ଥିବାର ଦେଖି ବବିତା ସେ ଦୋକାନୀକୁ ଇଶାରା କରିବା ପରେ ସେ ଦୋକାନୀ ତଳେ ବସିପଡ଼ି ମୋ ବିଆକୁ ଖାଈବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ବବିତା ବିଆ ଖାଇବା ଆଉ ସେଦ୍ ଦୋକାନୀ ଖାଇବା ଅଲଗା ଥିଲା କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିଆ ବହୁତ ଓଦା ଓଦା ହୋଇଗଲା ପରେ ସେ ଦୋକାନୀ ଉଠିଲା ଆଉ ନିଜର ଆଠ ଇଞ୍ଚିଆ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ଆଉ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ ଦଶବାର ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ମୋ ବିଆରେ ରସ ଭରିଗଲା ଆଉ ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା ସେତେବେଳେ ବବିତା ଛିଡ଼ା ହୋଇ ନିଜ ବିଆକୁ ଦୋକାନୀ ପାଟିରେ ଦେଇ ଦେଇଲା ଦୋକାନୀ

ବବିତା ବିଆକୁ ଖାଇ ଖାଈ ମୋତେ ଗେହୁଥିଲା ମୋତେ ଭାରି ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବିଆରୁ ରସ ବେଶି ବାହାରି ବାହାରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ମୁଁ ନିଜେ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି ଏବାପରେ ବବିତା ତଳେ ଶୋଇଗଲା ଆଉ ଦୋକାନୀ ତା ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଝଡିଗଲୁ କିନ୍ତୁ ସେ ଜୋର୍ କରି ଗେହୁଥିଲା ଅନେକ ସମୟ ସେ ଗେହିବା ପରେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ ସେ ନିଜର ବୀର୍ଯ୍ୟ ପିଚକାରୀ ପରି ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଉପରେ ପକେଇଦେଇ ଉଠି ପଡ଼ିଲା ତାପରେ ସେ ଉଠିଲା

ଆଉ ନିଜ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଦେଇ ବାହାରିଗଲା ସେ ଯିବାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗାଧୁଆଘରେ ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହେଲୁ ଆଉ ସେତେବେଳେ ପୁଣିଥରେ ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରିଲୁ ଆଉ ଭଲ କରି ବିଆକୁ ଘଷି ଘଷି ସେକ୍ସ୍ କରିଲୁ ସେଦିନ ଠାରୁ ଆମକୁ ଆଉ ଜଣେ ପାର୍ଟନେର୍ ମିଳିଯାଇଥିଲା

ଆସ କରେ ୟେ ଭାଉଜ ଷ୍ଟୋରୀ ( Bhauja story ) ଟି ଆପଣ ମନକୁ ଭଲ ଲାଗି ଥିବ, କମେନ୍ଟ କରି କହିବେ ନିଶ୍ଚିତ , click here

Related Stories

3.3 3 votes
Article Rating
3.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: