Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବିଆ ଖାଇବା ର ମଜା ଦେଲି

ମୋମୋ ବେଧୁଆ ଭାଇ ଆଉ ରାଣ୍ଡି ଭଉଣୀ ମାନେ , କେମିତି ଅଛ, ମୋ କାହାଣୀ ରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କମେନ୍ଟ ଦାଉ ଥିବାରୁ ଧ୍ୟାନ୍ୟବଦ, ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି , ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା

ସେତେବେଳେ ମୁଁ କଲେଜ୍ ସାରିଦେଇ ସଦ୍ୟ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ. ଘରେ ମୋ ବାହାଘର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ. ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ବାହା ହେଇ ଦୁଇବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଥିଲା. ମୋ ପରେ ଜଣେ ସାନ ଭାଇ, ସେ ବି ବାହା ହେବାପାଇଁ ବୟସ ହେଇ ଗଲାଣି. କୋଲକାତାରେ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀରେ ମୋତେ ଚାକିରୀ ମିଳିଥିଲା. ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଦ୍ବାରା ମୋତେ ଫ୍ରିଡମ୍ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା. ସବୁବେଳେ ବାପାବୋଉଙ୍କ ନଜରରେ ରହି ଆସିଥିଲି, ଏବେ ଟିକେ ଫ୍ରି ହେଲା ବେଳକୁ ଖାଳି ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସୁଥିଲା. ଏଇ ସମୟରେ ମୋ ସହ କମ୍ପାନୀରେ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀ କାମ କରୁଥିଲେ. ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ପାଆନ୍ତି. ସ୍ବାଭାବିକ କଥା, କମ୍ପାନୀରେ ଜଦି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ସହକର୍ମୀ ଅଛି, ସମସ୍ତେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ହିଁ. ମୋତେ ପ୍ରବଳ ଧ୍ୟାନ ମିଳୁଥିଲା.

ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି, ସମସ୍ତେ ମୋ ପାଖରେ ଏତେ ନାଳେଇ କାହିଁକି ହେଉଛନ୍ତି. ହେଲେ ମୋତେ ସାହାସ ହେଉନଥିଲା. ମୋତେ କିନ୍ତୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ଆମ ଅଫିସରେ କାମ କରୁଥିଲା ପରେଶ ପଟେଲ. ଘର ଗାନ୍ଧିନଗର, ଗୁଜୁରାତ. ଦେଖିବାକୁ ମୋଟାରୋଟା ହୃଷ୍ଟପୁଷ୍ଟ. ସେ ଅଫିସକୁ ଆସିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜୋକ୍ କହି ହସାଏ. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ, କାରଣ ସବୁବେଳେ ସେ କିଛି ନା କିଛି ଖାଇବା ଜିନିଷ ନେଇ ଆସିଥାଏ. ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଭଳି ସେ ଫିଟ ବା ଫାଇନ୍ ନ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଲୋକଟା ଭଲ.

ଥରେ ଶନିବାର ରବିବାର ଦୁଇଦିନ ଛୁଟି ଥିଲା. ସବୁ ଅଫିସ କାର୍ମୀମାନେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯିବା. ଆମ ଅଫିସରେ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ବି ଥିଲେ, ହେଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏତେ ଭାଉ ମିଳୁନଥିଲା ଯେତେ ମୋତେ ମିଳୁଥିଲା. ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲେ. ପରେଶ୍ ପ୍ରଥମେ ହିଁ କହିଦେଲା ସେ ଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ. ମୋତେ ବି ଯିବାକୁ ମନ ନଥିଲା, ତେଣୁ କହିଲି, ଯଦି ପରେଶ ଯିବ ତ ମୁଁ ଯିବି. ସନ୍ଧ୍ୟା ଯାଏଁ କିଛି ନିଷ୍ପତି ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ.

ଅଫିସ ବନ୍ଦ କରିବା ବେଳକୁ ପରେଶକୁ ଧରିଲି. ପଚାରିଲି, ପିକନିକ୍ ଯିବାକୁ କାହିଁକି ମନା କରୁଛି. ସେ କହିଲା, ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ରୁମ ସଫା କରିନି, ଆଉ ପୋଷାକ ପତ୍ର ବି ମଇଳା ହେଲାଣି, ସବୁ ଧୁଆଧୋଇ କରିବି. ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ପଚାରିଲି, ତମେ କୋଉଠି ରହୁଛ? ସେ ମୋ ରହୁଥିବା ବସା ପାଖାପାଖି ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ରହୁଥିବା କଥା କହିଲା. ଅଫିସ ସରିଥିଲା ତ ତା ସହ କଥା ହେଇ ହେଇ ମୁଁ ବସାକୁ ଫେରିଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ନିଜ ବସାକୁ ଚାଳିଗଲା.

ଘର ଭିତର ର ବିଆ – Odia sex gapa

ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରୁମ ବାହାରେ ପିଲାମାନେ ଖେଳୁଥିଲେ, ମୁଁ ବି ସେଇଠି ଯାଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ପରେଶକୁ ଦେଖିଲି. ହାଫ୍ ପେଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟି-ସାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ଭାରି ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା. ପଚାରିଲି, କୁଆଡ଼େ ଯାଉଛ? ସେ କହିଲେ ଏଇ ନିକଟରେ ମାର୍କେଟ୍ ଅଛି ଯାଉଛି. ମୁଁ ବି ତା ସହିତ ଚାଳିଲି. ସେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ଭାରି ମଜା ମଜା କଥା କହୁଥିଲା. ଏମିତି କଥା ବାର୍ତ୍ତାରେ ତାକୁ ତା ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି, ସେ ମଉନ ରହିଲା. ତା ପରେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ମୋତେ କିଏ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରିବ? ସେ ମୋଟା ବୋଲି ମନ ଦୁଃଖ କରୁଥିଲା. ମୋତେ ବି ତା ପାଇଁ ଦୁଃଖ ଲାଗୁଥିଲା. ଫେରିବା ବାଟରେ କହିଲି, ମୋ ରୁମକୁ ଆସ. ସେ ଆସିଲା. ଆମେ ରୁମରେ ବସି କଥା ହେଉଥିଲୁ, ମୁଁ କଫି ତିଆରି କରି ନେଇ ଆସିଲି.

ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସେ ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା. ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ ଫ୍ରି ଅଛି, ତମେ ଯଦି ହଁ କହିବ ତମକୁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରିବି. ସେ ଖୁସି ହେଇଗଲା ଆଊ କହିଲା, ମୋ ସହ ମଜା କରନି. ମୁଁ କହିଲି, ନା ସତ କହୁଛି. ସେ ମୋତେ ଗାଢ଼ କରି ଚାହିଁଲା, ମୁଁ ବି ଚାହିଁଲି, କେଜାଣି କଣ ହେଲା ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ, ପରେଶର ଗାଲକୁ ଆଉଁସି ଦେଲି. ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ପର ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ମୋ ଗାଲଉ ଆଉଁସି ଦେଲା. ତାପରେ ମୁଁ ଆଉଟିକେ ଆଗକୁ ଯାଇ ପରେଶକୁ ଆହିରେ ଆଖି ମିଶେଇ ଚାହିଁ ଓଠ ଉପରେ ଓଠ ଥୋଇଦେଲି. ସେ କିଛି ସମୟ ସ୍ଥିର ହୋଇଗଲା. ତାପରେ ସେ ମୋ ତଳଓଠକୁ ନିଜ ଓଠରେ ଚାପିଧରି ଚୁଚୁମିଲା. ଓଃ ପ୍ରଥମଥର ମୁଁ କାହାର ଚୁମ୍ବନକୁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥିଲା ଆଊ ମୋ ଓଠକୁ ଖାଇ ଯାଉଥିଲା.

ଭାଏଗ୍ରା ଦେଇ ଭଣଜା ଫସେଇଲି। ଓଃ….କି ଗରମ ବାଣ୍ଡ ! ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ Part-6

ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ପରେଶର ମୋଟା ବାହୁରେ ମୁଁ ଛନ୍ଦି ହୋଇଥିଲି. ମୋ ଛାତି ତା ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇ ରହିଥିଲା. ଆଉ ସେ ମୋ ପୁରା ମୁହଁକୁ ଚାପି ଚାପି ଓଦା କରିଦେଇଥିଲା. ଏମିତି କରୁ କରୁ ମୁଁ ନିଜକୁ ତା ବାହୁରୁ ମୁକୁଳେଇ ଆଣିଲି ଆଉ ମୋ ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପ୍ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲି. ଏବେ ମୁଁ କେବଳ ଗୋଟିଏ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ତା ସାମନାରେ ଥିଲି. କଳା ବ୍ରା ଭିତରେ ମୋର କ୍ଷୀର ରଙ୍ଗର ଧଳା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଫୁଟି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା. ପରେଶ ମୋ ଛାତିକୁ କିଛି କ୍ଷଣ ଚାହିଁବା ପରେ ନିଜେ ମୋ ବ୍ରାକୁ ଫିଟେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ତଉଲିବା ପରେ କରି ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା.

ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା. କେହି ଜଣେ ଅଜଣା ଲୋକ ମୋ ଦୁଧକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଗ୍ନ କରିଦେଇ ନିଜ ହାତରେ ଧରି ଅଉଁସୁଥିଲା ଆଊ ଚିପୁଥିଲା. ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଏଇ ଅନୁଭୂତିକୁ ଫିଲ୍ କରୁଥିଲି. ସେ କିଛି ସମୟ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚିପାଚିପି କରିବା ପରେ ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ନିଜ ଓଠରେ ଚାପିଲା. ତା ଓଠର ଓଦାପଣ ମୋ ଦୁଧର ନିପଲ ଆଉ ତା ଚାରିପାଖକୁ ଓଦା କରିଦେଇ ମୋତେ ଭାରି କୁତୁକୁତୁ କରାଉଥିଲା. ସେ ମୋତେ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଉଥିଲା. ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଶୋଇଥିଲି. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ସହ ମୋ ପେଟ ଆଉ ପିଠିକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା. ଓଃ କଣ ଲାଗୁଥିଲା.

ସେ ମୋ ପେଟକୁ ଚାପି ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ନାହିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବା ପରେ ମୋ ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା. ତାପରେ ସେ ମୋ ପେଟକୁ ହାତରେ ଚିପି ଚିପି ମୋ ସ୍କର୍ଟକୁ ତଳକୁ ଟାଣିଲା ଆଉ ମୋ ପେଣ୍ଟି ସହ ମୋ ସ୍କର୍ଟ୍ ତଳକୁ ଖସି ଆସିଲା. ମୋତେ ସେତେବେଳେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗୁଥିଲା. ମୁଁ ଆଖିକୁ ଜୋରରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ ପେଣ୍ଟିକୁ ପୁରା ତଳକୁ କରିଦେଇ ବାହାର କରିବା ପରେ ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗାଳା ହୋଇ ତା ସମନାରେ ଶୋଇଥିଲି,

ସେ ଏବେ ମୋ ବିଆକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ଜିଭରେ ଆଗରୁ ପଛ ଯାଏଁ ଚାଟିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦେହ ଶୀତେଇ ଉଠିବା ସହ ମୋତେ ଭାରି ଅସହଜ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ମେଲେଇ ଧରି ଜିଭରେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ କି ମଜା କହି ହେବନି. ତାପରେ ମୁଁ ନିଜେ ମୋ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଅଲଗ କରିଦେଇ ବିଆକୁ ଅଧିକ ମେଲେଇ ଦେଖେଇଲି ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲା. ଓଦା ଓଦା ଜିଭର କରାମତି ବିଆରେ କେମିତି ଲାଗେ ତାହା ଖାଇଥିବା ଲୋକ ହିଁ ଜାଣିବ. ଓଃ ମୋ ଦେହରେ ଖାଲି କରେଣ୍ଟ୍ ମାରୁଥିଲା.

ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇ ଦେଉ ଦେଉ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠିଟିଏ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବା ଭଳି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ମସ୍ତିରେ ଖାଲି ଆଃ ଆ ଃ କହୁଥାଏ. ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦେଇ ନିପଲକୁ ଚିପିବା ପରେ ମୋତେ ପୁରା ମସ୍ତି ଛାଇଗଲା ପରି ଲାଗିଲା. ମୁଁ ଶୋଇରହି ଏଇ ସମୟକୁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲ୍, ଏଇ ସମୟରେ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଉଠିଲା ଆଊ ନିଜ ସାର୍ଟ୍ ଓ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା. ମୁଁ ଆଖି କଣରେ ଦେଖୁଥ୍ଇଲି, ସେ ମୋଟା ହୋଇଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ତା ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ନଥିଲା. ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇଦେଇ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଇଥିଲା,

ଏବେ ତା ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ନିଜ ଛେପରେ ଓଦା କରିଦେଇ ମୋ ବିଆରେ ଦେଲା. ମୋତେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ମନା କରିଦେବାକୁ, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି କେଜାଣି ପାରିଲି ନାଃଇଁ. ଭିତରୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ସେ ତା ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ବିଆକୁ ଖୋଳିଦେଉ. ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଚାପ ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇଦେଲା. ଓଃ ଉତ୍ତପ୍ତ ରଡ୍ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା. ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ଝୁଙ୍କି ରହି ଧିରେ ଧିରେ ମୋତେ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲା. ମୋତେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା କହିବାକୁ ଯେ ଧିରେ ନାହିଁ, ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହିଦେ. କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଲାଜରେ କିଛି କହି ପାରୁନଥିଲି.

ବ୍ଲାକମେଲ କରି ସୌରଭ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି 🍆

ସେ ମୋଟା ହେବା ସତ୍ତ୍ବେ ଭାରି ସହଜରେ ମୋତେ ଗେହି ଚାଲିଲା. ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ସର୍ ସର୍ କରି ପଶୁଥିଲା ଆଉ ବାହାରୁଥିଲା. ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି. ସେ ଧିରେ ଧିରେ ନିଜ ବେଗ ବଢ଼ାଉଥିଲା. ଓଃ ମୋତେ ବି ନିଶା ଚାଢ଼ୁଥିଲା. ସେ ଯେତେବେଳେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରିଲା ଆଉ ତା ଶରିରର ସମସ୍ତ ଓଜନ ମୋ ଉପରେ ରଖିଦେଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବିଆରେ ଜୁଆର୍ ଆସିଲା ଆଊ ମୋର୍ ରସ ବାହାରିଗଲା. ମୁଁ ଝଡ଼ିଗଲି. ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବହୁତ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲିଣି. ଆଉ ପାରିବିନି. କିନ୍ତୁ ସେ ସେତେବେଳେ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରୁଥିଲା. ମୋତେ ବି ଆଉଥରେ ନିଶା ଘାରିଲା. ମୁଁ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷାରି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି.

ସେ ଗୁଜୁରାତି ଭାଶାରେ କଣ ସବୁ କହି କହି ମୋତେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହିବା ବେଳେ ମୋ ବିଆରେ ଆଉଥରେ ଜୁଆର୍ ଆସିଲା. ଓଃ ବିଆ ସେତେବେଳେ ପୁରା ଜଳିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଲାଣି. ଅଣ୍ଟା ବି କାଟିଲାଣି. ଏଇ ସମୟରେ ସେ ଜୋର୍ କରି ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇ ଦେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା ଆଊ ତା ବାଣ୍ଡ ଧକ୍ ଧକ୍ ହୋଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲା. ବାଣ୍ଡରୁ ଶେଷ ଠୋପା ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଇ ସେ ମୋ ସାଇଡ଼ରେ ଶୋଇଗଲା. ମୁଁ ତରତର ହୋଇ ଉଠି ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ପଶିଗଲି ଆଊ ବିଆରେ ପାଣି ପୁରେଇ ଭଲକରି ଧୋଇବାକୁ ଲାଗିଲି.

ସଫା ହୋଇ ମୁଁ ରୁମକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ପରେଶ ନିଜ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଦେଇ ସାଇଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା. ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇ ଦେଖିବା ପରେ ସେ କହିଲା, କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲାନି, ତମ ଭିତରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି. ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ହଉ ଚିନ୍ତା ନାହିଁ, ଆଉ ଦୁଇଦିନ ପରେ ମୋର ପିରିୟଡ୍ ଅଛି. ସେ ବି ହସିଦେଲା. ତା ହସଟା ଭାରି ସ୍ପେଶାଲ. ମୁଁ ତା ଗାଲକୁ ଚିମୁଟି ଦେଇ ଗେଲ କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ପୁଣି ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଟାଣିନେଲା ଆଊ ମୋ ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ ଚୁମା ଦେଲା. ତା ଓଠ ରସାଳ ଆଉ ବଡ଼ ଥିଲା ତାହା ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ମନ ହେଉଥିଲା ସେ ଆଜି ରାତି ମୋ ସହ ଏଇ ରୁମରେ ରହିଜାଆନ୍ତା କି? କିନ୍ତୁ ଜାଣିଥିଲି, ତାହା ସମ୍ଭବ ନାହିଁ. ତେଣୁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିଲା.

ଅବଶ୍ୟ ପରେ ସେ ଅନେକ ଥର ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଛି ଆଊ ମୁଁ ତା ରୁମକୁ ବି ଜାଇଛି, ସେ ଭରି ଭଲଭାବରେ ସେକ୍ସ୍ କରେ. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ. ମୋଟା ବୋଲି ଅଫିସରେ ସବୁ ତାକୁ ଚିଡ଼ାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ହସିଦେଇ ଚାଲିଯାଏ. ଏମିତି ପ୍ରାୟ ଚାରିମାସ ଚାଲିଲା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଚାକିରୀ ବଦଳାଇ ଅନ୍ୟସ୍ଥାନକୁ ଚାଳିଗଲି, ଆଉ ପରେଶ ସହ ଦେଖା ହେଲାନି. ପରେ ସେ ମୋତେ ଖବର ଦେଇଥିଲା ତା ବାହାଘର ଠିକ୍ ହେଇଛି ବୋଲି. ହେଲେ ଯିବାକୁ ମନ ହେଲାନି.

କିନ୍ତୁ ତା ଗେହିବା ଶକ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରେ ମିଳିବ ନାହିଁ. ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ବେଳେ ବେଳେ ମନେ ପକାଏ ଆମର ଏଇ ପ୍ରଥମ ମିଳନର ଅନୁଭୂତିକୁ

Odia Sex Story

କେମିତି ଲାଗିଲା ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି, କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବା ଆଉ , ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କରିବ, click here

ରହିଲି
ପ୍ରୀତି

Related Stories

4.3 4 votes
Article Rating
4.3 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Manas
Manas
6 months ago

Very nice

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: