Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବିଆକୁ ସିଧା ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିଲି Odia sex gapa

ସାଙ୍ଗମାନେ, ଆଶା କରେ ଭଲ ରେ ଥିବା, ମୁଁ ମନୋଜ ଆଉ ଗୋଟେ ସାଳି ପ୍ରେମ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି ଓଡ଼ିଆ ରେ Odia Sex Gapa. କେମିତି ମୁଁ ଗୋଟେ କୁଆଁରୀ ଶାଳୀ ର ନାଲିଆ ବିଆ କୁ ଖୁବ ଚାଟିଲି ଆଉ ଗେହିଁବାର ମଜା ନେଲି. ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ.

ଦୁର ସମ୍ପର୍କିୟ ମାମୁଁ ଶଶୁର ସପରିବାର ଆମ ଘରକୁ ବୁଲି ଆସିଲେ. ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝିଅ. ଝିଅ ରୁଚିକୁ ଦେଖି ମୋ ମନ ହାଉଳି ହେଲା. ଏତେ ସୁନ୍ଦର. ସେମିତିରେ ବି ଯୌବନରେ ଝିଅମାନେ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖାଯାଅନ୍ତି, ହେଲେ ସେ ଭାରି କୁତୁକୁତୁ ହେଉଥିଲା. ଜିଜୁ ଜିଜୁ କହି ବେଶୀ ଗୋଳେଇ ହେଉଥିଲା, ସୁଯୋଗ ଦେଖି ପେଟକୁ ଚିମୁଟି ଦେଇ କହିଲି, ଏତେ ଜିଜୁ ଜିଜୁ ହଉଛ, ଜିଜୁକୁ ଦେବ କି? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା, ଛି ଜିଜୁ ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ.

ମୁଁ ଅଫିସ୍ ଆସିଗଲା ପରେ, ଘରେ ସେମାନେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଯେ ସେମାନେ ବଜାର କରିବାକୁ ଯିବେ. ସେଇଠୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରମା ଫୋନ୍ କରି କହିଲା ଯେ ସେ ବି ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ବଜାର ଯିବ. ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ଛୁଟି ନେବାପାଇଁ. ସେ କହିଲା, ଯଦି ଛୁଟି ନେଇ ଆସିବ ଘରେ ଥିବ, ଆମେ ବଜାରରୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଯିବ. ମୁଁ କହିଲି, ତାହେଲେ ଥାଊ ମୁଁ କାହିଁକି ଆଉ ଛୁଟି ନେବି.
କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ବଜାର ବାହାରିଲେ, ଆଉ ରମା ଫୋନ୍ କରି କହିଲା, ଆମେ ଏବେ ବଜାର ବାହାରୁଛୁ. ତମେ ଯଦି ଘରକୁ ଆସିବ, ଘର ଖୋଲା ଥିବ. ରୁଚି କହୁଛି ସେ ବଜାର ଯିବନି, ତା ମୁଣ୍ଡ ବଥା ହେଉଛି. ଆମେ ଯାଉଛୁ.

Odia Sex Kahani – ଭାଉଜ ଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ବିଆ ଚଟା


ରୁଚି ବଜାର ଯିବନି? ଶୁଣିବା ପରେ ମୁଁ ଅଫିସରେ କହିଦେଇ ଘରକୁ ଚାଲିଲି. କବାଟରେ ବେଲ୍ ମାରିବା ବେଳକୁ ରୁଚି କବାଟ ଖୋଲିଲା. ସେ ଛୋଟ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା, ମୋତେ ଲାଜେଇ ଚାହିଁ ଚାହିଁ ସେ କବାଟ ଖୋଲିଲା. ଘର ଭିତରେ ପଶୁ ପଶୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ରୁଚିକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି. ସେ କହିଲା, ଏ କଣ ଜିଜୁ? ମୁଁ କହିଲି, ତମ ମୂଣ୍ଡ ବଥାର ଔଷଦ. ସେ ଆଉ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ତା ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ ଦେଲି. ସେ ବି ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲା.


ତର ତର ହୋଇ ତା ଟପ୍ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲି, ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା. ତା କଷି ଦୁଧ ଦେଖି ମୋ ପାଟି ସିଧା ମୁଣ୍ଡି ଉପରେ ନେଇ ରଖିଦେଲି. ସେ ଆଃ ବୋଲି କହିଲା ଆଊ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଦୁଧ ମୁଣ୍ଡିକୁ ନିଜ ଦୁଇ ଓଠ ମଝିରେ ରଖି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ ବୋଲି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲା. ତାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଟେକି ନେଇ ବେଡରୁମକୁ ଚାଲିଲି. ସେଇ ଠି ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବାଳକୁ ସଜାଡ଼ି ଦେଉଥିଲା ମୁଁ ତା କଅଁଳ ଦୁଧକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଥିଲି. ସେ ମକ୍ଝିରେ ମଝିରେ ଜିଜୁ ଧିରେ ଧିରେ କର, କାଟୁଛି ବୋଲି କହୁଥାଏ.

ଭିଣେୟୀ ର ଗରମ ହାତ ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କଲା – Odia Sex Katha

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଦୁଧରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ପରେ ପେଟକୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ନାଭି ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିଇଲ୍. ତାପରେ ସ୍କର୍ଟ୍ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲି. ସେ ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିନଥିଲା. ବିଆକୁ ସିଧା ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିଲି. କଅଁଳ ବିଆ, ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା. କଷି ବିଆ ଯେମିତି ନାରଙ୍ଗୀ ଲାଲ୍ ଦେଖ୍ଯାଏ ସେମିତି ଦିଶୁଥିଲା. ବିଆକୁ ଖାଇବା ପରେ ଆଗ ପଛ କରି ଚାଟିବା ପରେ ସେ ମୋ ମୂଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା, ତା ବିଆକୁ ଖାଇବା ଭିତରେ ମୁଁ ମୋ ପେଣ୍ଟକୁ ଢିଲା କରିଦେଇଥିଲି.

ବିଆକୁ ଖାଇବା ପରେ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା, ପରେ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି ଆଉ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁହଁରେ ଢୁକେଇଲି. ଓଦା ବିଆରେ ରସ ଲାଗି ବାଣ୍ଡ କିଛି ସମୟ ଓଦା ଏବାପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଭିତରେ ପ୍ରବେଶ କରାଇଲି. ସେ ଓଃ ମା, ବୋଉ… କାଟୁଛି କାଟୁଛି ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ବି କେୟର୍ ଫୁଲ୍ ଭାବରେ ଧିରେ ଧିରେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି. 
ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ସେ ବିଆକୁ ପୁରା ମେଲେଇ ଦେବା ପରେ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା.

ଓଃ କି ଟାଇଟ୍ ବିଆ. ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଅଣନିଶ୍ବାସୀ କରିଦେଇ ସେ ଚିପି ଧରିଥିଲା. ମୁଁ ବି ତା ଦୁଧକୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କାମୁଡ଼ି ଦେଇ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରିଲି, ସେ ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ଝଡ଼ିଗଲା. ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଗଲା ଯେ ତା ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ତାପରେ ମୁଁ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଧକ୍କା ମାରିଲି, ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି. ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ତା ପେଟରେ ପଡ଼ିଲା. ମାତ୍ର କୋଡ଼ିଏ ତିରିଶି ମିନିଟରେ ଆମର ଖେଳ ଶେଷ ହୋଇଗଲା. ଖେଳ ସରିବାପରେ ଆମେ ଧୁଆ ଧୋଇ ହୋଇ ଖଟରେ ହିଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇଥିଲୁ, ସେ ସମୟରେ ପୁଣିଥରେ ମୁଂ ରୁଚିର ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି.

ସେ ବି ନିଜେ ମୋ ପାଟିରେ ଦୁଧ ଦେଇ ମୋତେ ଖାଇବା ପାଇଁ କହିଲା, ଆଉ ମୁଁ ଦାନ୍ତରେ ଦୁଧରେ ଚିହ୍ନ କଇଦେଲି. ସେ କାଟୁଛି ବୋଲି କହିଲା ଆଊ କହିଲା ଘରେ ଦେଖିଲେ କଣ କହିବେ? ମୁଁ କହିଲି, କହିଦେବ ଜିଜୁଙ୍କ ଘରେ ମସା କାମୁଡିଦେଲା. ତାପରେ ଦୁଧ ତଳକୁ କାମୁଡ଼ିଲି, କହ୍ଲି ଏଠି ତ କେହି ଦେଖିବେନି? ତାପରେ ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ । ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଚୋରୀ


ସେ ପୁରା ମସ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ତାକୁ କହିଲି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ବସ, ସେ ବସିବା ପରେ ତା ବିଆକୁ ଚାପିଲି, ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲା ଆଉ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲା. ଏଇ ସମୟରେ କହିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ଗେଲ କର? ସେ ମନ ଊଣା କରି କରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା ଆଊ ମୁଠି ମାରିଲା. ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ କରି ନିଜ ପାଟିରେ ନେଇ ପୁରେଇଲା. ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚ୍ପି ଧରିଲି ଆଉ ପାଟିକୁ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲି. ସେ ଆଃ ଆହ୍ କହୁଥିଲା, କାଶି ପକାଇଥିଲା. ତଥାପି ଛାଡ଼ିଲି ନାହିଁ. ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଖାଇ ଖାଈ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଇଥିଲି, ଆଉ ବିଆର ମୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡ଼ିଦେବାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର୍ କରି ଚୋଷିଲା.


ବାଣ୍ଡ ଏବେ ପୁଣି ଫନ ଫନ କରିଲା, ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଲି ଆଉ ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଇ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲି. ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରି ଗେହିବାପରେ ସେ ଆହ୍ ଆଃ ବୋଉ ବୋଉ ବୋଲି କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା ହେଲେ ନିଜେ ପଛକୁ ପଛକୁ ଆସି ଗେହି ହେଉଥିଲା. ତା ପଛରେ ଥାଇ ଗେହିବା ବେଳେ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦଳିବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆଃ ବୋଲି ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ଶେଯରେ ପଡ଼ିଲା. ସେ ଝଡ଼ିଗଲା ପରେ ମୁଁ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଆଉ ଦଶବାର ଧକା ମାରିଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ତା ପିଠିରେ ଅଳ୍ପ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳିଦେଲି. ସେ ଖଟରେ ଶୋଇ ରହିଲା. ମୁଁ ସଫା ହୋଇ ଆସିଲି ଆଉ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଦେଇ ସୋଫାରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ସେ ସଫା ହୋଇ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା ଆଉ ଆଂଏ କିସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲୁ.


ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସ୍ ମାନିଆକ୍ ଥିଲା. ଲାଗୁଥିଲା ତାକୁ ଗେହୁଥିଲେ ସେ ଗିହାଁ ଖାଉଥିବ. କହିଲି, ଆଉଥରେ କରିବା କି? ସେ କହିଲା, ତମ ଇଛା. ପକ୍କା ଗିହାଳୀ ହେଇଗଲା ରୁଚି. କହିଲି, ଏବେ ନାହିଁ ରାତିରେ କରିବା. ସେ କହିଲା ରାତିରେ ତ ରମାନାନି ଥିବ କେମିତି କରିବ? ମୁଁ କହିଲି, ଚେଷ୍ଟା କରିବା.

ମୋ ବିଆ ରେ ଚାକର ର କାଳିଆ ବାଣ୍ଡ – Odia Sex Gapa


ସେତେବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େପାଞ୍ଚ ହେଲାଣି. ରମାକୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଲି, ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି. ରମା କହିଲା, ରୁଚିର ଦେହ ଭଲ ଅଛି ତ? ମୁଁ କହିଲି, ସେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଛନ୍ତି. ରମା କହିଲା, ଆମେ ଆସିବାକୁ ଆଉ ଘଣ୍ଟାଏ ଲାଗିବ. ରମାର କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଫୋନ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଆଊ ରୁଚିକୁ ଉଠେରି ଧରିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦେଉ ଦେଉ କହିଲି, ନାନୀ ଆହୁରି ଘଣ୍ଟାଏ ପରେ ଅସିବ.

ଚାଲ ବେଡ୍ ରୁମକୁ ଯିବା. ପୁଣିଥରେ ବେଡରୁମରେ ରୁଚିକୁ ଲଙ୍ଗଲା କରିଦେଇ ଗେହିଲି. କଷି ବିଆର ସ୍ବାଦ ସୌଭାଗ୍ୟକୁ ସେଦିନ ତିନିଥର ମିଳିଲା. ରାତିରେ ଆଉ ଗେହିବା ମଉକା ମିଳିଲା ନାହିଁ, ହେଲେ ଏ କଥା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ମନେ ରହିବ

odia sex story

ଏବେ କୁହ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆଜି ର ଏହି Odia Sex Gapa , ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା , ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କରନ୍ତୁ , Click Here. ଆଉ କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ

Related Stories

4.7 3 votes
Article Rating
4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bisu
Bisu
2 months ago

Beautiful story

Singham
Singham
2 months ago

👍

error: Content is protected !!
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: