Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Kahani

ନମସ୍କାର ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ Odia Sex Kahani କୁ ମୋ ପୂର୍ବ କାହାଣୀ ଆପଣମାନେ ପଢିଥିବେ ଯଦି ନପଢିଛନ୍ତି ଜଲଦି ଯାଇ ପଢନ୍ତୁ ତଳେ ଲିଙ୍କ ଦିଆ ହେଇଚି .  ଏ କାହାଣୀରେ  ନାୟିକା ମୋ ବୋଉ ଆଜି ମୁଁ କହିବି କି କେମିତି ମୁଁ ବୋଉକୁ  ଗେହିଁଲି  . ସମସ୍ତ ପାଠକ ମାନେ ଆପଣମାନେ କଥା ଦିଅନ୍ତୁ କି ଏ କାହାଣୀ ପଢିବା ପରେ ଆପଣମାନେ ନିଜ ନିଜ ବୋଉକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁବେ. ମୁଁ ଜାଣିଚି ଏ କାହାଣୀ ପଢିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ବୀର୍ଜ ଆପେ ଆପେ ବାହାରି ପଡିବ.କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବୋଉ ବିଷୟରେ କହିଦିଏ ମୋ ବୋଉର ବୟସ 44, ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଫିଗର ଠିକ ଠାକ ଅଛି, ସାଇଜ 34 ହବ, ସେ ମଡର୍ଣ ନୁହଁ ଘରେ ରୁହେ.ଆଉ ମୋ ପରିଚୟ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବନି, ଚାଲନ୍ତୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି କାହାଣୀ କୁ ଯିବା. 


   ଆପଣମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋ ଜେଜେମା କୁ କେମିତି ଗେହିଁକି ତାଙ୍କୁ ବାହାହେଇଛି. Lockdown ସରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଗେଂହୁଥିଲି. କିନ୍ତୁ ସବୁ ଖୋଲିଲା ପରେ  ଘରକୁ ଆସିଲୁ.  ମୋର କିଛି ଚିନ୍ତା ନଥିଲା କାରଣ ଆମର ଆଉ ଗୋଟେ ଘର ଥିଲା ସେଠି ଜେଜେମା ରହେ, ମୁଁ ତା ପାଖରେ ଶୁଏ. କିନ୍ତୁ ଜେଜେମା ପାଇଁ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କି ସେ ଯଦି ସିନ୍ଦୁର କି ଶଙ୍ଖା ପିନ୍ଧିବ ବୋଉ ଡ଼ାଉଟ କରିବ. ମୁଁ ଯାଇ ଜେଜେମା କୁ ସବୁ କିଛି କହି ଦେଲି ଯେ ତୁ ଆଜିଠୁ ଏସବୁ ପିନ୍ଧନି. ଖାଲି କପଡା ପିନ୍ଧିବୁ. କିନ୍ତୁ ଜେଜେମା ର ବ୍ୟବହାର ରେ କିଛିଟା ଚେଞ୍ଜ ହେଇଥିଲା. ଆମେ  ଆସି ପଂହଁଚିବା ପରେ ଦେଖିଲି,  ଭଉଣୀ ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଛି,  ରହିବା ପାଇଁ ତ ପୁଣି lockdown ହେଲା ତ ସେ ସେଠି ରହିଲା. ଘରେ ବୋଉ ମୁଁ ଆଉ ଜେଜେମା ଥିଲୁ. ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ ଦିନସାରା ଗେଂହୁଥିଲି. ରାତିରେ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଉଥିଲି କାରଣ ସେ ଏକା ଘରେ ଥିଲା.
     
         ଦିନକର କଥା ମୁଁ ଘରେ ଥାଏ ବୋଉ ଗାଧେଇ ଯାଇଥିଲା ମୁଁ କବାଟ ଆଉଯେଇ ସିଡ଼ିରେ ବସି ଫୋନ ଚଲଉଥିଲି . ବୋଉ ଗାଧେଇ ଆସିଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ବିଲେଇ ଘର ଭିତରକୁ ଆସିଛି ମୁଁ ତାକୁ ଘଉଡେଇବା ପାଇଁ ତଳକୁ ଆସିଲି ଦେଖିଲି,  ବୋଉ ଖାଲି ଓଦା ସାୟା କୁ ତା ଦୁଧ ଉପରକୁ ଟେକି ଘର ଭିତରକୁ ଗଲା,  ଓଦା ସାୟା ତା ଦେହରେ ପୁରା ଲାଗିଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ତା ଦୁଧ ପୁରା clear ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ତ ବଡ ବଡ଼ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ଟେକି ହେଇ ଥିଲା ବୋଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧେନି  ସେ ଟାଇଟ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧେ. ତେଣୁ ଦୁଇ ଦୁଇଟା ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର, ସେ ଓଦା ସାୟା ତା ଦୁଇଟା ବଡ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଲାଗି ରହିଥାଏ. ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧୁ ପିନ୍ଧୁ ତା ଓଦା ସାୟାକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲା ସେ ଭାବିଲା ଘରେ ମୁଁ ନାହଁ ବୋଲି.

ମୁଁ ତା ଲଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଗଲି. ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଠାତ ଛିଡା ହେଇଗଲା. ମୁଁ ଯାଇ ହଲେଇ ଦେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଘରୁ ଚାଲି  ଆସିଲି ଦେଖିଲି ଏପଟ ଘରେ ଜେଜେମା ଗାଧେଇ ଆସି କପଡା ବଦଳଉଚି ମୁଁ ଆସି ତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲି କାରଣ ସେ ବ୍ରା ର ହୂକ ଦେଇ ପାରେନି. ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ହାତ ମାରି କହିଲା ତମର ସବୁବେଳେ ଏଇଟା ଛିଡା ହେଇ ରହୁଛି. ନା ଆଉ କାହାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହଉଛି. ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରକୁ ପେଲିଦେଇ ତା ସାୟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଚଡି କୁ ଟାଣି ବାହାର କରି ତାକୁ ଗେହିଁଲି.ମୋ ମୋ ପାଣି କୁ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡି ହାଲିଆ ହେଇ ପଡ଼ିରହିଲି. 

ନାଇଟୀ ବସ ରେ ଚିପା ଚିପି – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ


ଜେଜେମା -କହିଲା କଥା କଣ ଆଜି କଣ ଏତେ ସଖାଳୁ ଆରମ୍ଭ କଲ. କାହାକୁ ଦେଖି ଦେଲ ନା କଣ 
ମୁଁ -ହଁ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲି ସେ ଗାଧେଇ ଆସି ଲୁଗା ବଦଳଉଥିଲା. 
ଜେଜେମା – କଣ ଭାବୁଛ ସେ ଗେହିଁବାକୁ ଦବ 
ମୁଁ -ଦବ ଟିକେ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ. ତୁ ତ ପୁଣି ଶେଷରେ ଆସି ମୋ ମାଇକିନା ହେଇ ରହିଛୁ. 
ଜେଜେମା -ମୋ କଥା ଅଲଗା ତା କଥା ଅଲଗା 
ମୁଁ -କିଛି ଅଲଗା ନୁହେଁ ସମାନ ବାପା ବର୍ଷକୁ ଥରେ ଆସନ୍ତି ସେଇ ଥରେ କି ଦୁଇଥର ଗେଂହୁଥିବେ. କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ ବୋଉ କଣ ଖୁସି ରହୁଥିବ ନୁହଁ. 


ଜେଜେମା -କହିଲା ତାହେଲେ କଣ କରିବୁ 
ମୁଁ -ପ୍ଲାନିଂ କରିକି ଗେହିଁବି ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ କହିଲି କି ବୋଉ ଜାଣିବା ଦରକାର ଯେ ମୁଁ ତତେ ଗେଂହୁଛି ଦେଖ ବୋଉ ଜାଣିଚି ତୁ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧୁନା, କିନ୍ତୁ ବୋଉ  ତୋ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ଦେଖିଲେ  ସେ ଜାଣିଯିବ. ତୁ ବ୍ଲାଉଜ କୁ କାନ୍ଧରୁ ଟିକେ ଖସେଇ ଦେ ଯେମିତିକି ତୋ ବ୍ରା ର ଷ୍ଟ୍ରିପ ଦେଖାଯିବ . ଜେଜେମା ସେଇଆ କଲା. ବୋଉ ଦେଖିଲା ଆଉ ଜେଜେମା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ବି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା କାରଣ ଜେଜେମା ବ୍ଲାକ ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ଧଳା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା. ଜେଜେମା କାମରେ ଲାଗିଗଲା ବୋଉ ଵି  ତାକୁ ଦେଖିଲା ତାପରେ ଜେଜେମା ତା ଲୁଗା ସାୟା, ବ୍ଲାଉଜ, ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି କୁ ନେଇ ବୋଉ ଯେଉଁଠି କପଡା  ଶୁଖେଇ ଥିଲା. ଜେଜେମା ନେଇ ସେଇଠି ଶୁଖେଇଲା ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ସେସବୁ ଦେଖିଲା ତାର ସନ୍ଦେହ ବଢିଗଲା କାରଣ ଜେଜେମା ହଠାତ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧିବା ଛୋଟିଆ କଥା ନୁହେଁ. ତ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ବି ସନ୍ଦେହ କଲା. କାରଣ ମୁଁ ଜେଜେମା ସହ ଅଧିକ ମିଶାମିଶି କରେ. ଜେଜେମା ମୋ ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଥିଲା ସେଥିପାଇଁ.


             ଦିନେ ଖାଇ ସାରି ଜେଜେମା ପଛେ ପଛେ  ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ ଘରକୁ ଗଲି ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ବୋଉ ଆମ ପଛରେ ଆସିବ ମୁଁ ଆଉ କବାଟ ନଦେଇ ଜେଜେମା ଆଉ ମୁଁ  ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ  ଗିଁହା ଗିହିଁ ହଉଥାଉ, . ମୁଁ ଗେଁହି ଚାଲି ଥାଏ ଆଉ ଜେଜେମା ବି moan କରୁ ଥାଏ  ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ କରୁ ଥାଏ. ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେ ଆମ କୁ କିଏ ଦେଖୁଚି. ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ସେ ମୋ ବୋଉ. ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ ସେମିତି ଗେଁହି ଚାଲି ଥାଏ ତା କପଡା ଆଉ ମୋ କପଡା ସବୁ ବାହାରେ ପଡିଥିଲା. ସେ ତାକୁ ବି ଦେଖିଲା. ମୋତେ ଲାଗିଲା ବୋଉ ଏସବୁ ଦେଖି ଆମକୁ ଅଟକେଇବ କିନ୍ତୁ ସେ ସେମିତି କଲାନି ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି ଯେ ବୋଉର ବି ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଇଛା ଅଛି. ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ଜେଜେମା କୁ କହିଲି କି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରା,  ବୋଉ  ଆମକୁ ସେମିତି ଦେଖୁ ଥିଲା  . ଜେଜେମା ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ଚାଟିଲା, ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉପର ତଳ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଚିପୁଥାଏ. ଜେଜେମା moan କରୁଥାଏ. ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ ପାଖା ପାଖି ଆମେ ଗିଁହା ଗିଁହି ହେଲୁ ଆଉ ବୋଉ ଆମକୁ 30 ମିନିଟ ଯାଏ ଲୁଚିକି ଦେଖିଥିଲା. 

Bada Bhauni RaThappad Ra Jabab Giahana Re Dela


ମୁଁ – କହିଲି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି 
ଜେଜେମା – କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡ଼ 
ତାପରେ ମୁଁ ହାଲିଆ ହେଇ ଶୋଇ ପଡିଲି 
ଜେଜେମା -କହିଲା ଯାହା ହଉ ମୁଁ ତମ ଭଳି ସ୍ୱାମୀ ପାଇଛି ଯେ ମୋତେ ଇ ବୁଢ଼ୀ ବେଳରେ ବି ଏମିତି ସୁଖ ମିଳୁଛି.
ବୋଉ ଆମ କଥା ଠିଆ ହେଇ ଶୁଣୁଥିଲା 
ମୁଁ -କେମିତି ଲାଗିଲା.  
ଜେଜେମା -ବହୁତ ଭଲ ତୁ ଯେମିତି ଗେଂହୁଛୁ, ଯେକୌଣସି ମାଇକିନା ତମ ପାଖରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ରାଜି ହେଇଯିବ. ତମ ବୋଉ ବି ତମ ପାଖରେ ଶୋଇବ ଯଦି ସେ ଜାଣିବ ତମେ ଏଭଳି ମଜା ଦଉଚ. 
ମୁଁ – ବୋଉ.. 
ଜେଜେମା –  ହଁ ତମ ବୋଉର ନିଶ୍ଚୟ ଇଛା ଥିବ.ସେ ଚାଁହୁଥିବ କିଏ ଜଣେ ତାକୁ ଦେହ ସୁଖ ଦଉ କିନ୍ତୁ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ସେ କିଛି କରିପାରୁନି. କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ଏବେ ତମକୁ 
କହିବ ତାହେଲେ ତା ଇଛା ପୂରଣ ହବ ସମ୍ମାନ ର ବି ଭୟ ରହିବନି ଘର କଥା ଘରେ ରହିବ.
ମୁଁ – ହଁ ମାରିଲି କହିଲି ଠିକ କଥା. 
ତାପରେ ଏକଥା ଶୁଣିକି ବୋଉ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ପଛରେ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଯେ ସେ ବୋଉ ଥିଲା. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ବୋଉ ଟିଭି ଦେଖୁଚି. ମୁଁ ଯାଇ ତା ପାଖରେ ବସି ଦେଖିଲି 
ବୋଉ -କଣ ଶୋଇଥିଲୁ 
ମୁଁ -ହଁ 
ବୋଉ -କେତେ ସମୟ ଶୋଇଲୁ 
ମୁଁ -ଏଇ 30 ମିନିଟ.
ବୋଉ -ଆଉ  lockdown ରେ ଜେଜେମା ର ବହୁତ ସେବା କରିଥିବୁ 
ମୁଁ -ହଁ ସେବା ମାନେ ଭଲରେ ସେବା କରିଚି 
ବୋଉ -ସେଇଥିପାଇଁ ଜେଜେମା ପୁରା fit ଅଛି ଆଉ ଟିକେ ଜଵାନୀ ଦେଖା ଯାଉଛି. ପୁରା ଦିନ ରାତି ସେବା କରୁଥିଲୁ. 
ମୁଁ ଜାଣିଚି ବୋଉ କୋଉ ସେବା କଥା କହୁଛି ତାପରେ  ମୁଁ ଯାଇ ବେଡ଼ ରୁମ ଦେଖେ ତ ବୋଉ ତାର ବ୍ରା ବେଡ଼ ଉପରେ ରଖିଛି  ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି କାରଣ ବୋଉ କେବେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧେନି.


ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ପ୍ଲାନ କାମ କଲା  ଆଜି ରାତିରେ ତାହେଲେ ଘଟଣା ଘଟିବ. ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବାର ଆଶା ପୂରଣ ହେବ. 
      ରାତି ହେଇଗଲାଆମେ  ଖାଇ ସାରିଲୁ ବୋଉ ବି ଖାଇ କି ଅଲଗା କାମ କରୁଥିଲା  ଜେଜେମା ମୋତେ ଡାକିଲା କହିଲା ଯା ଆଜି ତୋ ବୋଉକୁ ଗେଁହି କି ମାଘିଆ ହେଇଯାଅ .  ମୁଁ ହଁ କହି ଆସିଲି ଦେଖିଲି ବୋଉ ବେଡ଼ ସଜାଡୁ ଥିଲା ବେଡ଼ ଉପରେ ନୂଆ ବେଡ଼ସିଟ ଆଉ ତକିଆ ଥିଲା. ବୋଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା କାରଣ ତା ବ୍ଲାଉଜ ବାହାରୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା. ମୁଁ ଯାଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ଆସିଲା କ୍ଷୀର ଗ୍ଳାସ ଧରି କହିଲା ନେ ପିଇଦେ. 


ମୁଁ – ମନା କଲି କହିଲି ତୁ ଜାଣିଛୁ ମୋର କ୍ଷୀର ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ. 
ବୋଉ – ଆଜି ତତେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ତେଣୁ ତତେ ଶକ୍ତି ଦରକାର ତେଣୁ କ୍ଷୀର ପିଇଦେ. 
ମୁଁ -ନଜାଣିଲା ପରି ପଚାରିଲି କି ପରିଶ୍ରମ କାମ 
ବୋଉ -କହିଲା ସମୟ ଆସିଲେ ଜାଣିବୁ. 
ବୋଉ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା. 
ମୁଁ -କ୍ଷୀର ପିଇଦେଲି 
ବୋଉ ଆସି ଶୋଇଲା ମୋତେ କହିଲା ଜେଜେମା ର ଏତେ ସେବା କଲୁ ଆଜି ମୋର ସେବା କର 
ମୁଁ -(ମନେମନେ ଭାବୁଥିଲି ଆଜି ତୋ ବଢିଆ ସେବା କରିବି ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କର ) ହଁ କଣ କହ.
ବୋଉ -ତେଲ ଆଣି ମୋର ସାରା ଦେହରେ ମାଲସ କରିବୁ 
ମୁଁ -ଯାଇ ତେଲ ଆଣି ତା ପାଦ ପାଖରେ ବସିଲି ଆଉ ପାଦରୁ ଆରମ୍ଭ କଲି. 
ବୋଉ -ଯେମିତି କୋଉ ଜାଗା ବାକି ନ ରୁହେ କହି ଆଖି ବୁଜି ଶୋଇଲା. 
ମୁଁ – ହଁ କହିଲି 
ତାପରେ ମୁଁ ପାଦରେ ତେଲ ଲଗେଇ ମାଲସ କଲି ଧୀରେ କିନି ଶାଢ଼ୀ ସାୟା କୁ ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦୁଇ ଗୋଡ଼ ମାଲିସ କଲି ତାପରେ ବୋଉ ଦୁଇ ହାତ ମାଲିସ କଲି ତାପରେ ତା କାନ୍ଧ ଆଉ ବେକ ମାଲିସ କଲି, 
ମୁଁ  -କହିଲି ଆଉ କୋଉଠି କରିବି 
ବୋଉ – କହିଲା ଜଙ୍ଘ ରେ କର କିଛି କୁଆଡେ ହେଇନି ସେ କହିଲା ମାଲିସ କଲା ବେଳେ ଯଦି ମୋର କପଡା ଅସୁବିଧା କରେ ଖୋଲି ଦବୁ ହେଲା.କହି ଆଖି ବୁଜି ମାଲିସ ର ମଜା ନଉଚି. 
ମୁଁ – ହଁ କହିଲି, ବୋଉର ଇସାରା ବୁଝି ପାରିଲି ହେଲେ ଅପେକ୍ଷା କଲି ଠିକ ସମୟକୁ. 

ପୋଖରୀ ପଛ ପଟେ ଭାଉଜ କୁ ଗେହିଲି


ତାପରେ ମୁଁ ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ସାୟା କୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ଟେକି ଦେଲି ସେ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲା  ତଥାପି ସେଠୁ ଏକ ଅପୂର୍ବ ବାସ୍ନା ଆସୁଥିଲା ମୋର ମୁଁହ ନେଇ ଶୁଙ୍ଘିଲି ତାପରେ ତା ଦି ଜଙ୍ଘ ମାଲିସ କରୁ କରୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଉଠିକି ଛିଡା ହେଲାଣି ମୋର କଂଟ୍ରୋଲ କରିବି ରହିଗଲି. ଜଙ୍ଘ ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ କୁ ନପଚାରି ତା ଶାଢ଼ୀ କୁ ଟାଣି ଖୋଲି ଦେଲି. ସେ ବି ମୋତେ ଖୋଲିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲା. ଶାଢ଼ୀ ଆଣି ପାଦ ତଳେ ଥୋଇ ଦେଲି ତାପରେ ପିଠି ମାଲିସ କଲି.

ତାପରେ ବୋଉ କୁ ବୁଲେଇଲି ତାକୁ ଦେଖି ମୋର ବାଣ୍ଡ କଣ ହେଇଗଲା  ମୋର ଇଚ୍ଛା ହଉଥାଏ ଗେଁହି ଦବାକୁ କାରଣ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ରେ କଷ ଦେଖାଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ତରତର  ନହେବାଟା ଭଲ ବୋଲି ଭାବିଲି ଆଉ ପେଟ ମାଲିସ କଲି. ତାପରେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ର ସବୁ ବଟମ ଖୋଲି ବ୍ଲାଉଜ କୁ ବାହାର କରି ଶାଢ଼ୀ ଉପରକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି. ବ୍ରା ବୋଉକୁ ଭଲ ମାନୁଥିଲା ମୁଁ ଯେତେ କପଡା ଖୋଲୁ ଥାଏ ବୋଉ ସେତେ sexy ଦେଖା ଯାଉଥାଏ. ବୋଉ ସେମିତି ଆଖି ବୁଜି ଶୋଇଥାଏ. ମୁଁ ତାର ସାୟା ର ଡୋର କୁ ଟାଣି ସାୟା ଖୋଲି ଶାଢ଼ୀ, ବ୍ଲାଉଜ ଉପରକୁ ପକେଇଲି ବୋଉ କେବଳ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ରେ ଥିଲା ଓଃ ବୋଉ  ଆହୁରି sexy ଦେଖାଗଲା, ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ପେଟେଇକି ଶୁଆଇଲି. ତାପରେ ତା ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଲି ବ୍ରା କୁ ସାୟା ଉପରକୁ ପକେଇଦେଲି, ସେ କେବଳ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଥାଏ. ବୋଉର ଦୁଧ ବେଡ଼ କୁ ମାଡି ହେଇ ରହି ଥାଏ ମୋର ଧୀରେ ଧୀରେ କଂଟ୍ରୋଲ କରିବାର ସୀମା ପାର ହେଲାଣି. ମୁଁ ତା ପିଠି ର ଭଲସେ ମାଲିସ କଲା ପରେ.


ମୁଁ ମୋର shirt ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବି ମୁଁ ବି କେବଳ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥାଏ, ତାକୁ ଉପରକୁ ବୁଲେଇଲା ବେଳେ ସେ ତା ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଲୁଚେଇ ଧରି ଥାଏ, ସେ ସେମିତି ଆଖିବୁଜି ଶୋଇଥାଏ, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ଚଡିକୁ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଇ ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ଚଡି କୁ ତଳକୁ ଟାଣିଲା ବେଳେ ବୋଉ ତାର ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଲୁଚେଇ ଧରି ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲା. ମୁଁ ତା ଚଡି ଟାଣି ବାହାର କରି ବ୍ରା ଆଉ ସାୟା ଉପରକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି ମୋର ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମୋର ବୋଲ ମାନୁନଥାଏ. ତାପରେ ବୋଉକୁ ବୁଲେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି ର ମାଲିସ କଲି ମନ ଭରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚିପିଲି. ତା ପରେ ବୋଉକୁ କହିଲି ବୋଉ ସବୁ ସରିଲା ଏବେ କେବଳ ତୋ ଦୁଧ ରହିଲା ବୋଉ କହିଲା ତୁ ମୋର ଦୁଧକୁ ପଛ ପଟୁ ମାଲିସ କର ସେ ମୋର ଆଡକୁ ପଛ କରି ବସିଲା ମୁଁ ତା ଦୁଇଟା ଦୁଧକୁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଚିପିଲି ମନ ଭରିକି,ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ,  ଦିନେ ତାକୁ ମୁଁ ଲୁଚିକି ଦେଖୁଥିଲି ଆଜି ତାକୁ ହାତରେ ଧରି ମଜା ନଉଚି.  ଦୁଧକୁ ଧରି ତା ବେକରେ କିସ୍ସ କଲି ବୋଉ ଆହୁରି ଗରମ ହେଲା.

ଓଠକୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି ଥିଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେକୁ ଚଡି ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସାରି ଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷି ହଉଥିଲା. ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଧରି ଖେଳୁ ଥାଏ ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ମାରିଲି, ବିଆ ଉପରେ ରଗଡିଲି. ତାପରେ ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି ବୋଉ moan କରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲା. ମୁଁ ଆହୁରି ହିଟ ହେଇ ବୋଉର ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରେଇଲି. ବୋଉ ହଠାତ ବୁଲି ଅନେଇ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ କହିଲା ଏତେ ବଡ଼ କେମିତି ହେଲା  ତୋ ବାପା ଠୁ ତୋର ବଡ ମୁଁ ତୁ କଣ ଜାଣିନୁ କେମିତି ହେଲା ଆଜି ଯାଇ live show ଦେଖୁଥିଲୁ ବା 

ବଡ଼ ଭଉଣୀର ଗିହଣା ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଲି – Odia Sex Stories


ବୋଉ -ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖୁଥିଲି 
ମୁଁ -ଜାଣି ଶୁଣି କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିଲି. ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ତୁ ଆସିବୁ ବୋଲି. ମୁଁ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲି ଆଉ ଜେଜେମା ମୋ ସାଦ ଦେଲା ଆଉ ପ୍ଲାନ କାମ କଲା. ମୁଁ ତତେ ପସନ୍ଦ କରୁଛି ତତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲି. 
ବୋଉ -ତାହେଲେ କାହିଁକି ଅପେକ୍ଷା କରିଚୁ. ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଜଲଦି ମୋତେ ଗିହେଁ. 
ମୁଁ -ନାଇଁ ଆଗେ ତୋ ବିଆ ଭଲରେ ଦେଖିବି, ଚାଖିବି  ତାପରେ ଗେହିଁବି 
ବୋଉ-ଜଲଦି ଦେଖ, ଚାଖେ ଯାହା କରୁଚୁ କର. 
ବୋଉକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଭଲରେ ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ବାଳ ରେ ଭର୍ତି ମୁଁ ମୋ ମୁଁହ ନେଇ ବୋଉ ବିଆରେ ଲଗେଇଲି ଅପୂର୍ବ ବାସ୍ନା ଆସୁ ଥିଲା ତାପରେ ମୁଁ ବିଆ କୁ ଚୁଷିଲି ଓ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା
ବୋଉ – କାମନାରେ ଆଖି ବୁଜି ଓଠକୁ କାମୁଡୁ ଥିଲା, ଆଃ ଆଃ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା. 
   ମୁଁ ତା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଗରମ ହଉଥିଲି. 
ବୋଉ – ମୁଁ ଆଉ କଂଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି ଜଲଦି ତୋ ଲଙ୍ଗଳ ରେ ମୋ ଜମିକୁ ହଳ କରିଦେ. 
  ତା ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଗୋଟିଏ ଜୋରଦାର ଧକ୍କା ମାରିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା. ବୋଉ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା କାରଣ ବିଆ ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା ମୋତେ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ମିଳୁଥିଲା. 
ବୋଉ – ଧୀରେ ଧୀରେ କର ତୋର ଯୋଉ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫାଟିଯିବ, 
ତେଣୁ ମୁଁ ତା କଥା ମାନି ଧୀରେ ଧୀରେ କରୁଥାଏ, ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ, ସେ moan କରୁଥିଲା . ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା. କାରଣ ମୋ ବୋଉକୁ ମୁଁ ଗେଂହୁଛି. ଏମିତି 25 ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ବିର୍ଜ ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା ମୁଁ ବୋଉକୁ ନପଚାରି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି 
ବୋଉ – ବୋଉ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ କହିଲା ତୁ ଭିତରେ କାଇଁ ଛାଡିଲୁ. 
ମୁଁ – ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହଅନା ମୁଁ କାଲି ଆଣି ମେଡ଼ିସିନ ଦେବି 
ବୋଉ – ହଉ କହିଲା 
ମୁଁ -ବୋଉ ତୁ ଏବେ ମୋ ଉପରକୁ ଆ ସେ ସେଇଆ କଲା ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ମୋ ପାଟିରେ କିସ୍ସ କଲା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇଲା. ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଛିଡା ହେଲା. ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ଦୁଇ ଦୁଧ ଭିତରେ ରଖି ଦୁଧକୁ ଚିପିଲା ତାପରେ  ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉପର ତଳ ହେଲା ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଇଟା ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାହାରିଲା ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି. ଆମେ ଦୁହେଁ ହାଲିଆ ହେଇଗଲୁ ବୋଉ ମୋରି ଉପରେ ପଡିଗଲା କିଛି ସମୟ ଆମେ କୁଣ୍ଢେଇ ହେଇ ଶୋଇଲୁ ତାପରେ ବୋଉ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲା. 
ମୁଁ -ବୋଉ ଗିଁହା କେମିତି ଲାଗିଲା ? 
ବୋଉ -ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ରେ ସତରେ ତୁ ଆଜି ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରି ଦେଲୁ. ମୁଁ ଜାଣିନ ଥିଲି ତୁ ବିଆ ଏତେ ମଜା ଦବୁ ବୋଲି. ମୁଁ ଆଗରୁ ଏଭଳି ଗିଁହା କେବେ ଖାଇନି. ତୋ ବାପାଙ୍କ ଠୁ ତୁ ଭଲ ଗେଁହଉଛୁ. 
ମୁଁ -ତୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଇଯାଉନୁ ବାପାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କାଇଁ ହେଇଚୁ 
ବୋଉ -ଏବେ ତ ମୁଁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁ ମୋତେ ଆଜି ଗେଁହି ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ କରିଦେଲୁ. ଆଜିଠୁ ତୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ  ଆମର  ହନିମୂନ ବି ସରିଲାଣି. ଏମିତି କଥା ହଉ ହଉ 


ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇପଡିଲୁ  ଆମେ ଦୁହେଁ ଏବେ ହସ ଖୁସି ରେ ଚଳୁଛୁ. ପ୍ରାୟ ସମୟ ମୁଁ ତାକୁ ଗେଂହୁଛି. 
                  🙏🙏🙏🙏🙏🙏 
ଆପଣଙ୍କୁ କାହାଣୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ.

ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଆମର ପାଠକ “Rock Swyam ” ପଠେଇ ଛନ୍ତି, କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ କେମିତି ଲାଗିଲା.

Odia Sex Stories

Ama telegram channel ku subscribe karantu , emti odia sex story padhiba panee, click here

Related Stories

3 4 votes
Article Rating
3 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rocky
1 month ago

Mast ଲଗିଲା
any aunty, bhabi,
grandmother lover msg me
Mo Telegram I’d – @rural21

Sisimanhsimanu
Sisimanhsimanu
1 month ago

ଦୟା କରି ନିଜ telegram I’d ଦିଅନ୍ତୁ ମୋତେ କିଛି Idea ଦରକାର
ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ମାଆ କୁ ଗେହିଁବାକୁ କୁ ଚାହୁଁଚି

Rocky
1 month ago
Reply to  Sisimanhsimanu

Msg me @rural21

Krishna
1 month ago
Reply to  Sisimanhsimanu

Tama no send kara

Pxxxx
Pxxxx
1 month ago
Reply to  Sisimanhsimanu

Give me your contact no

Bisu
Bisu
1 month ago

Mast lagila

error: Content is protected !!
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: