ଚାରି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମିଶିକି ମସ୍ତି

ପାଠକ ମାନେ, ଆଜି ମୁଁ ଗୋଟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି , ଯୋଉ ଥିରେ ଅମେ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ କଲୁ, ଚାଲନ୍ତୁ ପଢିବା.

କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ମୋର ଅନେକ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିଲେ. ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମୁଁ ସେକ୍ସ୍ କରିଛି. ହଷ୍ଟେଲ ରୁମରେ ରାତିରେ ସେମାନେ ରହୁଥିଲେ ଆଉ ଆମେ ମସ୍ତି କରୁଥିଲୁ. କଲେଜ ଛାଡ଼ିବା ପରେ ଚାକିରୀ ସମୟରେ ସେ ସବୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଆଉ ବିବାହ ପରେ ପୁରା ଶୂନ୍ୟ. ବାହା ହେବା ପରେ ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକଠାକ୍ ଚାଳିଥିଲା. ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରମା ମୋତେ ସବୁ ସୁଖ ଦେଉଥିଲା. ତେଣୁ ମୋତେ ବି ସବୁଦିନ ଖେଳ କରିବାର ମଉକା ମିଳୁଥିଲା.

ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ଆମର ପିଲାଟିଏ ହେଲା ତା ପରେ ଆଉ ଖେଳର ମଜା ରହିଲା ନାହିଁ. ସେତେବେଳକୁ ଦାୟିତ୍ବ ବି ବଢ଼ିଗଲା ହେଲେ ମୋ ମନରେ ସେକ୍ସ୍ କୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଶା ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରମାକୁ କିଛି କହୁ ନଥିଲି, କାରଣ ସେ ଦିନ ରାତି ପିଲାପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହୁଥିଲା ଆଊ ଘରର ସବୁ କାମ ବି ସେ ଏକା କରୁଥିଲା. ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ମନ ମାରି ରହିହିଲ୍.

ଏମିତି ପ୍ରାୟ୍ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ବିତିଗଲା. ବାହା ହେଇ ଆଠବର୍ଶ ହେଇଗଲାଣି. ଆଉ ଆଗଭଳି ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ମନ ଥିଲେ ବି ମଜା ଲାଗୁନଥିଲା. ରମା ସବୁବେଳେ ଡରେ, କାଳେ ପିଲା ଉଠି ପଡ଼ିବ, ବୋଲି ଅନେକ ଥର ଅଧାରେ ଆମ ଖେଳ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା. ଏଇ ଜିନିଷକୁ ନେଇ ମୋତେ ଭାରି ଅଧୈର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା.

ପ୍ରଥମ ଗିହଣା – ରୋଜାଲୀନ ର

ଦିନଥିଲା ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲି ଆଉ ଦିନେ ଦିନେ ତିନି ଥର୍ ବି ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲି, ଏବେ ସେ ସବୁ ସୁବିଧା ମିଳୁନଥିଲା. ଏଇ କଥାକୁ ନେଇ ଦିନେ ଅମେ ଦୁଇଜଣ କଥା ହେବା ବେଳେ ରମା କହିଲା, ସତକଥା ଆଊ ଆଗ ଭଳିଆ ମଜା ଲାଗୁନି.

ଏଇ ସମୟରେ ଆମେ ସେକ୍ସକୁ ଏକ୍ସାଇଟିଂ କରିବା ପାଇଁ କଣ କରିବା ବୋଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅନେକ ସାଇଟ୍ ଦେଖିଲୁ, ସେଇଠି ସ୍ବାପିଂ ବିଷୟରେ ଦେଖିଲି. ରମା ଆଉ ମୁଁ ଏ ବିଷୟରେ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲୁ. ସ୍ବାପିଂ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବା ପରେ ରମାକୁ କହିଲି ଚାଲା ଆମେ ବି ସ୍ବାପିଂ କରିବା. ରମା ମନା କରିଲାନାହିଁ କି କିଛି କହିଲାନି. ତାପରେ ସ୍ବାପିଂ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସାଇଟ୍ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠିକଣା ପାଇଲୁ.

ମୁଁ ଗୋଟାଏ ବେନାମୀ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ରଖିଥିଲି, ସେଥିରେ କଥା ହେଉଥିଲି. ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ଦିନେ କଟକର ଗୋଟେ କପଲ୍ ସହ କଥା ହେଲୁ. ସେମାନଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହେବାପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେଲା. ଏସ\ପ୍ଲାନେଡ୍ ମଲରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହେଲା. ସେମାନେ ବି ପାଖାପାହି ଆମ ବୟସର. ଉଭୟ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ. ସେମାନଙ୍କର ବି ଗୋଟିଏ ପିଲା.

ଅନ୍ବେଷ ଆଉ ଆକାଂକ୍ଷା ଉଭୟ ଦେଖିବାଉ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ. ରମା ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାପରେ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲା. ସେଇଠି କଥା ହେବାପରେ ଆମେ କେମିତି ସ୍ବାପିଂ କରିବା ସେଇ ବିଷୟ ନେଇ କଥା ହେଲୁ. ସେମାନେ ବି ନୁଆ ନୁଆ ସ୍ବାପିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ, ତେଣୁ ଆମେ କଥା ହେଲୁ ଯେ କୌଣସି ହୋତେଲରେ ଆମେ ଏକାଠି ମିଶିବା. ଅନ୍ବେଷ୍ କହିଲା ସେ ଭଲ ହୋଟେଲ୍ ଦେଖି ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିଦେବ ସେଇଠି ଆମେ ମିଶି ପାରିବା.

ଶନିବାର ସକାଳୁ ଆମେ ପୁଅକୁ ନେଇ ତା ଅଜା ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଗାଡ଼ି ଧରି ବାହାରିଲୁ. କୋଣାର୍କରେ ଅନ୍ବେଷ ଆଉ ଆକାଂକ୍ଷା ଆମ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ. ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଶି କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ବୁଲୁ ବୁଲୁ ସେକ୍ସ୍ ଛବି ଦେଖି ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ହେଇଗଲା ପରେ ଆମେ ପୁରି ଆସିଲୁ. ବାଟରେ ଗୋଟିଏ କଟେଜରେ ଆମ ରୁମ୍ ବୁକ୍ ହୋଇଥିଲା. ସେଇଠି ଆମେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏକାଠି ଖାଇବା ପରେ ନିଜ ନିଜ ରୁମକୁ ଯିବା ବେଳେ ଆକାଂକ୍ଷା ମୋ ସହ ମୋ ରୁମ୍କଉ ଆସିଗଲା ଆଉ ରମା ଅନ୍ବେଷ୍ ସହ ତାଣ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା.

ସେତେବେଳକୁ ପ୍ରାୟ ଦିନ ଦେଢ଼ଟା ହୋଇଥିଲା. ଆମ ରୁମକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ଏତେ ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ଥିଲି ଯେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନ କରି ସିଧା ଆକାଂକ୍ଷାର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ପାଟିରେ ଚୁମା ଦେବାଉ ଲାଗିଲି. ଆମେ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲୁ ଆଉ ଆକାଂକ୍ଷାର ବିଆକୁ ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଊ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହିଲି.

ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା. କିଛି ସମୟ ରେଷ୍ଟ୍ କରିବା ପରେ ସେ ହିଁ ପୁଣିଥରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରି ଠିଆ କରିଲା ଆଉ ଆମେ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେକ୍ସ୍ କରିଲୁ. ପ୍ରଥମ ଥର ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗେହିବା ବେଳେ ମୋତେ ଯାହା ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା ତାହା କହି ପାରିବିନି.

ମୋ ସେକ୍ସ ଯାତ୍ରା – Part 1 – Odia Sex Kahani

ସେ ବି ପୁରା ମୋ ସହ ସହଯୋଗ କରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠି ମୋତେ ଗେହି ଦିଅ ବୋଲି କହୁଥିଲା. ଆମେ ୬୯ କରି ଶୋଇ ରହି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଜିଭ ଦ୍ବାରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ୍ କରିଥିଲୁ. ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭଲ କରି ଖାଈଥିଲା ଆଊ ତା ବିଆକୁ ମୁଁ ବି ଭଲ କରି ଖାଇଥିଲି. ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥ୍ଇଲି ତାହା ମୋତେ ଏବେ ମିଳିଯାଇଥିଲା.

ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ଅନ୍ବେଷ ରମାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଖାଇ ଖାଈ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଇ ଗେହିବା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରି ମେଲା କରିଦେଇଥିଲା ଆଉ ଗେହିବା ବେଳେ ବିଆକୁ ଗେହିବା ସହ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଥିଲା. ରମା କେବେ ବି ମୋତେ ଗାଣ୍ଡିମାରିବା ପାଇଁ ଦେଇନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଜି ସେ ଖୁସିରେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇ ହେଉଥିଲା. ସେମାନେ ବି ଭଲକରି ଗିହାଁ ଗେହି କରିବା ପରେ ଆମ ରୁମକୁ ଆସିଲେ. ସେତେବେଳକୁ ଆମେ ଖେଳ ସାରିଦେଇ ଶୋଇଥିଲୁ.

ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ ସହ ଲୀଳା

ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ହାତ୍ଧରାଧରି ହୋଇ ବୁଲିଲୁ. ଅନ୍ଧାରର ସୁଯୋଗ ନେଇ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଗୋଟିଏ ଯାଗାରେ ଜମା ହୋଇ ମୁଁ ଆକାଂକ୍ଷାର ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲା ବେଳେ ଅନ୍ବେଷ ରମାର ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲା. ତାପରେ ସେମାନେ ଆମ୍ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇଲେ. ଏମିତି ପୁରା ଅନ୍ଧାର ହେବାଯାଏଁ ପୁଣୀ ଏକ୍ସାଇଟେଡ୍ ହେଇଗଲୁ. ଆଉ ରୁମକୁ ଆସି ଆଉଥରେ ଭଲ କରି ଗିହାଁ ଗେହି ହେଲୁ.

ସଞ୍ଜବେଳେ ଗିହାଁ ସରିବା ପରେ ଆମେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏକାଠି ଡିନର୍ କଲୁ. ଡିନର ପରେ ପୁଣିଥରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଦଳବଦଳ କରି ରୁମରେ ରହିଲୁ. ରାତିରେ ପୁଣିଥରେ ଗିହାଁ ହେଲା ପରେ ପରଦିନ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଆମେ ବାହାରି ଆସିଲୁ

Odia Sex Story

କାହାଣୀ ଟି ଛୋଟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ୟେ ଭଳି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢିବା ପାନୀ , ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କରନ୍ତୁ, Click here