ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମିଶି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ପ୍ରବଳ ଗେହିଲୁ – Odia Sex Kahani

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଗିହାପ୍ରିୟ ଓ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଅତିପ୍ରିୟ ଶୋଭନ । Odia Sex Kahani | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ମୋର ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ନେଇ ଲେଖିଥିବା ପୂର୍ବ କାହାଣୀ ଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଲେ । ମୋ କାହାଣୀ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିଆରୁ ଓ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ବାହାର କରୁଥିବ ବୋଲି ମୋର ଆଶା ଓ ଆଗକୁ ରସ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେଉ । ଏଥର କାହାଣୀ ବହୁତ୍ ବିଳମ୍ବରେ ଆସିଥିବାରୁ ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି । ଚାଲନ୍ତୁ ପୁଣି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଆଉ ଏକ କାହାଣୀ ଉପରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ଗାଣ୍ଡି ଦେଇ , ରାଣ୍ଡି ହେଲି

          ସେଦିନ ରାତି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିବା ପରେ ମୁଁ ପୁଣି ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଶାନ୍ତ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଆଉ କିଛି ଘଣ୍ଟା ଶୋଇବା ପରେ ସକାଳୁ ଉଠିକି ଦେଖେ ତ 8 ଟା ବାଜିଲାଣି ଭାବିଲି ଆଉ କଣ ଘରକୁ ଯିବି ସାଙ୍ଗ ରୁମରେ ରହିଯିବି ଆଉ ରାତି ପୁଣି ଖେଳ କରିବି କିନ୍ତୁ ଘର ଲୋକ କଲ୍ କଲେ କହିଲେ ପଳେଇ ଆସେ ଆମର ପୁରୀ ଯିବାର ଅଛି । ମୁଁ ସେଇଠୁ ହଉ କହିଲି ଆଉ ଯିବି । ମୁଁ 2 ଘଣ୍ଟା ସାଙ୍ଗ ରୁମ୍ ରେ ରହିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା

ପ୍ରଶାନ୍ତ – ଆରେ ଭାଇ କାଲି କଣ କେତେ ଖେଳ କଲୁ ପୁରା
             ହାଲିଆ
ମୁଁ – କହନା ଭାଇ କାଲି ରାତି ପୁରା 2 ରାଉଣ୍ଡ ହେଇଗଲା
ପ୍ରଶାନ୍ତ- ଓଃ ତାହେଲେ ପୁରା ମଜା ଆଉ ।
ମୁଁ – ମଜା ମାନେ ଖେଳ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ।
ପ୍ରଶାନ୍ତ- ଭାଇରେ ତୋ ଗେହିବା ଦେଖିକି ମୋତେ ଇର୍ଷା ହେଲାଣି
            ରେ ।
ମୁଁ – କାହିଁକି ?
ପ୍ରଶାନ୍ତ- ତୁ ତ ଜାଣୁ ମୋର କେହି ସେକ୍ସି ଭାଉଜ କି aunty 
            ନାହାନ୍ତି ମୁଁ କେମିତି ଖେଳ କରିବି ? ମୁଁ ଏଯାଏଁ କେବେ
            କାହାରିକୁ ଗେହିନି ।
           
ମୁଁ – ହଁ ସେଇଟା ବି ତ ଠିକ୍ କଥା । ହଉ ତୁ ମନ ଉଣା କରନା
       ତୋର ମୋର ଦିନେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବା ଆଉ ତୁ ସେଇଠି
       Call girl ଗେହିବୁ।
ପ୍ରଶାନ୍ତ – ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ।                     

              ପ୍ରଶାନ୍ତ ହେଉଛି ଭଲ ପିଲା ଗୋଟାଏ ଭଲ ପାଠ ମଧ୍ୟ ପଢେ କିନ୍ତୁ କାହିଁକି କେଜାଣି ଗେହିବାକୁ ଏତେ ମନ ବଳେଇଲା । କଣ ବା ସେ କରିବ ଦେହର ଭୋକକୁ କିଏ ବା ସମ୍ଭାଳି ପାରିବ ନା ଯୌବନ ର ଡାକକୁ ବା କିଏ ଅଣଦେଖା କରି ପାରିବ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି । ମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ମୋ ଘର ଲୋକ ପୁରୀ ଯିବାକୁ ବାହାରିକି ରେଡି । ମୋତେ ଘର ଆଉ ଦୋକାନର ଦାୟିତ୍ଵ ଦେଇ ସବୁ ବାହାରି ଗଲେ ପୁରୀ ଅଭିମୁଖେ । ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଦିନବେଳେ ଦୋକାନ କୁ ଗଲି ଉପର ବେଳା ଲିଜା ଭାଉଜ ମୋତେ କଲ୍ କଲେ କି ଶୋଭନ ମୁଁ ଆଜି ତୁମ ଘରକୁ ଯାଉଛି ରାତି ରହିଯିବି ଆଉ ସକାଳ ବେଳା ତୁମ ଭାଇ ଆସିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୋ ଖୁସି ଆଉ କହିଲେ ନସରେ ଯାହା ହଉ ଆଜି ରାତି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିବାର ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ମୁଁ କହିଲି ଆସ ହେଲେ ତୁମ ମାଉସୀ ଘରେ କିଛି କହିବେନି ତ । ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ମାଉସୀଙ୍କ ମା ଚାଲିଗଲେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାହାରୁଛନ୍ତି ଗାଁ କୁ ଯିବାକୁ ଆଉ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ କଣ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବି । ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଘରେ ବି କେହି ନାହାନ୍ତି ଆସ । ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ତାହେଲେ ବଢିଆ ହେଲା ଆଉ ରାତି କେବଳ ତୁମେ ଆଉ ମୁଁ ବଢିଆ ହେବ ସେଇ କଥା ଭାବି ଏବେଠୁ ମୋ ବିଆ ଲାଳେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଯଦି ଏମିତି ଖାଲିଟାରେ ଲାଳ ଗଡ଼େଇ ଚାଲିବ ତାହେଲେ ମୋ ପାଇଁ କଣ ରହିବ । ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମ ପାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ବହୁତ୍ ଷ୍ଟକ୍ ଅଛି । ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ରହୁଛି ।

ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ନଡ଼ା ଭାଡ଼ି ତଳେ ଖୁବ୍ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

        ମୁଁ ଗେହିବି ବୋଲି ଯେତିକି ଖୁସି ନଥିଲି ସେତିକି ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା ଯାହା ହଉ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଗେହିବ ଗେହିବ ବୋଲି ହେଉଥିଲା ଆଜି ସେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଏବେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁ କଲ୍ କଲି କହିଲି ଭାଇ ତୋ ପାଇଁ ଆଜି ଗେହିବାକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଯାଇଛି ତୁ ରେଡି ଥା ଆଉ ଆଜି ରାତି 8 ଟା ପରେ ମୋ ଘରକୁ ଆସେ । ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲା ଆରେ କାହାକୁ ଗେହିବା ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଉପରବେଳା ଲିଜା ଭାଉଜ ଆସୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଲା ଭାଉଜ କଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ମୁଁ ବି ଗେହିବି ବୋଲି । ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ ବେ ସେ ଜାଣିଲେ ଆଉ ଅସିବେନି କିନ୍ତୁ ଗେହି ସରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବୁଝେଇ ଦେବି ଆଉ ମୁଁ ଯାହା କହୁଛି ତୁ ମନ ଦେଇ ଶୁଣେ । ମୁଁ କହିଲି ତୁ 8ଟା ରେ ମୋ ଘର ସାମ୍ନାକୁ ଅସିକି ମୋତେ କଲ୍ କରିବୁ ମୁଁ ସୁବିଧା ଦେଖିକି କବାଟ ଖୋଲିବି ଆଉ ତୁ ଲୁଚିକି ମୋ ଘରର ଉପର ଫ୍ଲୋରକୁ ପଳେଇବୁ ଆଉ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଗେହିବାକୁ ଯିବି ତୋ ପାଖକୁ  ମିସ୍ କଲ୍ କରିବି ଆଉ ତୁ ସବୁ ଦେଖିକି video କରିବୁ ଆଉ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଓ ମୋତେ  ବ୍ଲାକମେଲ କରିବୁ । ସେ କହିଲା ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ଠିକଣା time ରେ ପହଞ୍ଚିଯିବି ।

            କିଛି ସମୟ ପରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମଉସା ଆନିକି ଆମ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଓ ପଳେଇଗଲେ । ଭାଉଜ ସେଇଠୁ ମୋତେ କଲ୍ କଲେ ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଦୋକାନରୁ ଯାଇକି ତାଙ୍କୁ ଘରର ଚାବି ଦେଲି କହିଲି ମୁଁ 6.30 ପରେ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରିକି ଫେରିବି ତୁମେ ଘରେ ଥାଅ । ମୁଁ ସେଇଠୁ ଚାଲିଗଲି ଆଉ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି 7ଟା ବେଳକୁ ଫେରିଲି । ଆଉ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କଲି କି କଣ snacks କରିବ ନେଇକି ଯିବି ଭାଉଜ କହିଲେ snacks କିଛି ଆଣନାହିଁ ଯଦି ପାରୁଛ dinner ପାଇଁ କିଛି ଆଣ । ମୁଁ କହିଲି nonveg ହେଲେ ଚଳିବ ତ ସେ କହିଲେ ହଁ ଚଳିବ । ମୁଁ chicken briyani ନେଇକି ଘରକୁ ଆସିଲି । ଘରକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେଖିଲି କବାଟ ଆଉଜା ହେଇଛି ଭିତରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ରୋଷେଇ ଘରେ ପାଣି ଗରମ କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଆସ୍ତେ ପାଦ ଚାପି ଚାପି ତାଙ୍କ ପଛକୁ ଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ଗୋରା, ନରମ ଓ ମୁଲାୟମ ପେଟକୁ ହାତରେ ଧରି ବେକରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି । ହଠାତ୍ ଭାଉଜ ଚମକି ପଡ଼ିଲେ ଆଉ ପଛକୁ ବୁଲି ଦେଖିକି କହିଲେ ଓଃ ତୁମେକି ହଉ ଛାଡ଼ ମୁଁ ଝିଅକୁ ଆଗେ ଖୁଏଇକି ଶୋଇଦିଏ ତାପରେ ଯାହା କଥା । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି କହିକି ମୋ room କୁ ଆସିଲି ଓ ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳିକି ଗାଧେଇଲି । ଗାଧେଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ t-shirt ପିନ୍ଧିକି drawing room କୁ ଆସିଲି । ଦେଖିଲି ଲିଜା ଭାଉଜ ଝିଅକୁ ଖୁଏଇ ସାରିକି bed room କୁ ନେଉଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ସମୟ 8 ଟା ହେଲାଣି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଏଯାଏଁ ଆସିଲା ନାହିଁ ଠିକ୍ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କଲ୍ କଲା ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିକି ତାକୁ ଉପର ଫ୍ଲୋର କୁ ଯିବାକୁ କହିଲି ସେ ବି ପଳେଇଲା । ମୁଁ room ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ପଛ ପାଖେ ଗଡି ପଡିଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଝିଅକୁ ଶୋଉଛନ୍ତି । ଏବେ ମୋ ସୈତାନି କାମ ଆରମ୍ଭ କଲି ମୋ ହାତରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ ଏତେ soft ଲାଗୁଥିଲା ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଓଃ କଣ ଆଉ କହିବି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଟିକିଲି ଭାଉଜ ଗୋଟେ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପନ୍ଧିଥିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ  ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଅଙ୍ଗୁଲି ଘଷିଲି ମୋର ସେ ଆଙ୍ଗୁଳି କୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ମାତ୍ର ପଶିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ସେ ଆଙ୍ଗୁଳିକୁ ଆଣି ଶୁଙ୍ଘିଲି ଆଃ କି ବାସ୍ନା ସେ ବାସ୍ନା ମୋ ମନକୁ ବିଭୋରିତ କରିଦେଲା । ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ଆଉଁସୁଥିଲି ମୋତେ ଯେପରି ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ହାତ ଲହୁଣୀ ଉପରେ ବୁଲୁଛି । ଭାଉଜ ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଦେଉଥିଲେ ।

ମାଇଁ କୁ ଗେଇ କି ମୋ ବେଳା ଖରାପ ହେଲା

         ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଏମିତି କରୁ କରୁ 9ଟା ବାଜିଗଲା ମୁଁ କହିଲି ଆସ ଧନ first dinner କରିଦେବା ତାପରେ ଆମ ଅସଲି ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିବା । ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଚାଲ ମୁଁ ଆଣିଥିବା ବିରିୟାନି କୁ ବଢିଲି ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଗୋଟେ କାମ କର ଲୁଗାକୁ ଟେକି ଦେଇ dinning ର chair ଉପରେ ବସ ଭାଉଜ ଲୁଗାକୁ ଟେକି ଦେଇ ମୁଁ କହିବା ମୁତାବକ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ବସିଲେ ଆଉ ଖାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲେ । ମୋତେ ବି ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ବି ତୁମ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ତଳକୁ କରିଦିଅ ମୁଁ ବି ଠିକ୍ ସେଇୟା କଲି । ମୁଁ ଖାଉଥାଏ ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ 2ଟା ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ସଲସଲ କରୁଥାଏ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉପର ତଳ କରୁ ଥାଆନ୍ତି । ଏମିତିକା 10 ମିନିଟ୍ ରେ ଆମର ଖିଆ ସରିଲା ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଏପାଖ ରୁମକୁ ଆସ ଝିଅ ସେ ପାଖେ ଶୋଇଥାଉ । ଭାଉଜ ମୋ ସହିତ side room କୁ ଆସିଲେ ।

         ଲିଜା ଭାଉଜ ଧଳା ଆଉ କଳା ରଙ୍ଗ ମିଶ୍ରିତ ଗୋଟେ synthetic ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଆଉ ତା ସହ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ଲାଉଜ ସେ maching ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗୋରା ଦେହକୁ ବହୁତ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ plan ମୁତାବକ କବାଟ କୁ ଆଉଜେଇ ଦେଲି ଆଉ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଦେଲି ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଲିପ୍ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ ମୋ ଓଠକୁ ଏକଦମ୍ ଖାଇ ଯାଉଥାଆନ୍ତି ଲିପ୍ କିସ୍ କରା କରି ହେବା ବେଳେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ପାଟିର ଲାଳକୁ ମୋ ପାଟି ଭିତରକୁ ଛାଡ଼ିଲେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଟିର ସେ ଲାଳକୁ ଅମୃତ ସମାନ ପିଇଗଲି । ମୁଁ ଏପଟେ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ କିସ୍ କରୁଥାଏ ସେପଟେ ଭାଉଜଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ମୁଁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଟେକିକି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଚାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଦଳୁଥିଲି ଓ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ପୁରା ଖୋଲିକି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସେ ହସ୍ତ ଚାଳନା କରୁଥିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଓହଳି ପଡିଥିବା ପେଟକୁ ବହୁତ୍ ଚାଟିଲି ଏବଂ ନାଭିରେ ବହୁତ୍ କିସ୍ କଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ସେ ପେଟ ଏତେ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ କଣ ଆଉ କହିବି ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ମହୁ ପକେଇକି ଚାଟି ପକାନ୍ତି । ମୁଁ ତାପରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ୍  କୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି ଭାଉଜ ଏବେ କେବଳ ବ୍ରା ଓ ପାଂଟିରେ ଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ସେ ସବୁ ଗୁଡ଼ିକୁ ବି ଖୋଲି ପକେଇଲି । ମୁଁ ଏବେ କବାଟ ପାଖକୁ ଦେଖିଲି ଯେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦେଖୁଛି ମୁଁ ଏବେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଛ ପାଖରୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ସହ ବେକରେ କିସ୍ କରୁଥିଲି ଓ ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କଲି ଆଉ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁ ଈଶାରା ଦେଲି video କରିବା ପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ video କଲା ।

            ଠିକ୍ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରଶାନ୍ତର entry ହେଲା
ପ୍ରଶାନ୍ତ – କଣ ହଉଛି ଏ ସବୁ ??
ମୁଁ – ପ୍ରଶାନ୍ତ ତୁ ଏଠି
      ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ bedsit କୁ ପିନ୍ଧିଦେଲି ଆଉ ଲିଜା ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଦେହରେ ଚାପି ବେଡ୍ ଉପରେ ବସି ପଡିଲେ ।
ପ୍ରଶାନ୍ତ – ତାହେଲେ ମଉସା ମାଉସୀ ନଥିଲା ବେଳେ ଏଇ ସବୁ                   
            ଚାଲିଛି ତୋର ଏଠି ଆଉ ସତ କହ କିଏ ଇଏ ?
ମୁଁ – ଇଏ ଏଇ ପାଖରୁ ।
ଲିଜା – ହେଲେ ତୁମେ ଏତେ ସବୁ explanation କାହିଁକି
          ମାଗୁଛ କିଏ ତୁମେ ??
ପ୍ରଶାନ୍ତ – ଶୋଭନ ର ବାପା ବୋଉ ତାର ଦାୟିତ୍ଵ ମୋତେ
             ଦେଇକି ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ତୁମେ ପଚରୁଛ କିଏ ତୁମେ ?
             ମୁଁ ହଉଛି ଶୋଭନ ର ସାଙ୍ଗ ।
ମୁଁ – ଭାଇ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦେ ?
ପ୍ରଶାନ୍ତ – ହେଲେ କିଏ ଇଏ କହ ନହେଲେ ମୋ ଠୁ  ଖରାପ
            କେହି ହେବେନି ।
ମୁଁ – ତୋର ଜାଣିବା କଣ ଦରକାର କଣ କରିବୁ କି ତୁ ମୁଁ ଶୁଣେ ।
      ମୁଁ ତୋତେ ଡରେନି ବୁଝିଲୁ । ଯା ସେ ନାଲି ଆଖି ଆଉ
       କାହାକୁ ଦେଖେଇବୁ ।
ପ୍ରଶାନ୍ତ – ଆଛା ହଉ ତୋ ବାପା ଆସୁ ସବୁ କହିବି ।
ମୁଁ – ଯା କହ ତୋ କଥା ମୋ ବାପା ବାଳକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବ ।
ପ୍ରଶାନ୍ତ – ହଉ ମୋ କଥା ସିନା ତୋ ବାପା ବିଶ୍ୱାସ କରିବନି କିନ୍ତୁ
            ଏଇ video ତ ଅବିଶ୍ବାସ କରିବନି ।
           
     ମୁଁ ସେ video ଦେଖିକି ଚୁପ୍ ହେଇକି ବସି ପଡ଼ିଲି ଆଉ ଲିଜା ଭାଉଜ ସେ video ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳ ମାଟି ଖସିଗଲା ସେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ କହିଲେ please ପ୍ରଶାନ୍ତ ଏ video କାହାକୁ ଦେଖଓନି delete କରିଦିଅ । ନହେଲେ ମୋ ଜୀବନ ବରବାଦ ହେଇଯିବ । ମୋ ସ୍ବାମୀ ମୋତେ ଆଉ ରଖିବନି  । ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଚାରିଲା ତାହେଲେ କୁହ ତୁମେ କିଏ ? ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ହେଉଛି ଶୋଭନ ର ଭାଉଜ । ମୁଁ କହିଲି please ପ୍ରଶାନ୍ତ ଏସବୁ ତୁ ମୋ ବାପାକୁ ଦେଖାନା ତୁ ଯାହା ଚାହିଁବୁ ଆମେ କରିବାକୁ ରାଜି ଅଛୁ । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଲୁ ଭାଉଜ ଜାଣିଲେଣି ଯେ ଆଜି ତାଙ୍କ ବିଆ ଫାଟିବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲା ତୁମେ ଦୁଇ ଜଣ ଯଦି ଚାହୁଁଛ ଯେ ଏଇ କଥାଟିକୁ ଗୁପ୍ତରେ ରଖିବା ପାଇଁ ତାହେଲେ ମୋତେ ବି ଭାଉଜ ଦରକାର ବାସ ଏଇ ଗୋଟିଏ ରାତି । ଭାଉଜ କହିଲେ କଣ କହୁଛ ତୁମେ ତୁମ ମୁଣ୍ଡ ଠିକ୍ ଅଛି ତ ମୁଁ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବିନି । ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲା ଘୋଡାଗେହି ତୋର ସ୍ବାମୀ ଥାଇକି ତୁ ୟା ତା ପାଖରୁ ଗିହଣ ଖାଉଛୁ ପୁଣି ଅତି ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟୁଛୁ । ରହ ମୋର ତୋ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିକୀ କଣ ମିଳିବ ମୁଁ ଶୋଭନ ବାପା ପାଖକୁ ଏଇ video send କରୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ରହ ରହ ମୋତେ ଟିକେ ଦୟା କର ରହ ମୁଁ ଦେଖୁଛି ।

ଭାଉଜ ଵିଆ ରସରେ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ହେଲା ଭାଗ – ୨ – Odia Sex Kahani

      ମୁଁ ସେଇଠୁ  ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ବୁଝେଇବା ପାଇଁ ବାହାରିଲି କହିଲି ଧନ ଦେଖ ଆମ ଇଜ୍ଜତ ମହତ ସବୁ ତୁମ ହାତରେ ତୁମେ ଯଦି ଚାହିଁବ ଆମ ଏଇ କଥାକୁ secret ରଖି ପାରିବା ନହେଲେ ଆମେ ସବୁ ଅସୁବିଧା ରେ ପଡ଼ିବା । ଆଉ ସେ କେବଳ ଆଜି ରାତି ପାଇଁ କହୁଛି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନୁହଁ । ଆଜି ଗିହାଗେହି ସରିବା ପରେ ସେ video delete କରିଦେବ । ଆଉ ତା ଛଡ଼ା ତାର ବାଣ୍ଡ ବି ମୋଟା ତାପରେ ତୁମ ଇଚ୍ଛା । ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ମୁଁ ରାଜି କିନ୍ତୁ ସେକ୍ସ ସରିବା ପରେ ସେ ଯେମିତି ଭିଡିଓ delete କରିଦିଏ । ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲା ସେକ୍ସ ସରିବା ପରେ ତୁମେ ନିଜେ delete କରିବ ।

       ଏଥର ଆରମ୍ଭ ହେଲା main ଖେଳ । ପ୍ରଶାନ୍ତ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ବସିଲା ଆଉ କହିଲା କଣମ ତମେ ଲାଜ କରୁଛ ଶୋଭନ ଯେମିତି ତୁମର ଦ୍ବିତୀୟ ଘଇତା ମୋତେ ବି ତୁମର ତୃତୀୟ ଘଇତା ବୋଲି ଭାବିନିଅ । ଏଇ ଭିତରେ ସେ ଭାଉଜ ଘୋଡେ଼ଇ ହୋଇଥିବା ଲୁଗାକୁ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ହଠାତ୍ ଭାଉଜଙ୍କ ପିଠିକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ ବି ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଭଳି ପ୍ରଶାନ୍ତ ର ଓଠକୁ ଖାଇ ଯାଉଥିଲେ  । ଏବେ ମୁଁ ଗଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ପ୍ରଶାନ୍ତ ବି ଆର ଗୋଟା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ମୋର କି ଭାଗ୍ୟ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦୁଇଟା ବଳିଷ୍ଠ ଭେଣ୍ଡିଆ ପିଉଛନ୍ତି । ଭାଉଜଙ୍କର ସେତେବେଳକୁ କ୍ଷୀର ବନ୍ଦ ହେଲାଣି ତ ଦୁଧକୁ ଅଧିକ ସମୟ ଚୁଚୁମିଲେ ବି କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । ଭାଉଜ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ଆମର ଦୁଇଟା ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉ ଥାଆନ୍ତି ।

           ଭାଉଜ ଏବେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁ ଶୁଏଇ ଦେଇ ନିଜେ doggy pose ହୋଇ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଭାଉଜ doggy pose ହୋଇଯିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ପଛକୁ ଦେଖାଗଲା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ବାଳ ନଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଳା ସେକ୍ସି ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧି ଦେଖି ରହି ପରିଲିନି । ମୁଁ କଣ କଲି ନା ପଛ ପଟରୁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ କି ସ୍ଵାଦ ସେ ବିଆର ଏମିତି ଚାଟିବା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ କ୍ଲିଟୋରିସକୁ ବହେ ଦଳିଲି ଓ ଭାଉଜ ମୋ ମୁହଁରେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଡ଼େ ଆସିଲି ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟିକେ ମେଲା କରି ଦେଲି ଓ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିର ସେ ଗନ୍ଧ ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦେଉଥାଏ ଯେତେ ଶୁଙ୍ଘିଲି ଜମାରୁ ମନ ଛାଡୁ ନଥାଏ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥାଏ ନାକରେ ଯେମିତି oxygen mask ଲଗାନ୍ତି ସେଭଳି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିକୁ ନାକରେ ଲଗେଇ ସବୁବେଳେ ଶୁଙ୍ଘନ୍ତି ।

          ଏମିତି 15 ମିନିଟ୍ ଲିଜା ଭାଉଜ ପ୍ରଶାନ୍ତ ର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବା ପରେ ପରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ର ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ଓ ଭାଉଜ ପ୍ରଶାନ୍ତ ର ବୀର୍ଯ ସବୁ ପିଇଗଲେ । ସେ କହିଲା ଭାଉଜ ମୋର 1st time ତ ଶୀଘ୍ର ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ କିଛି କଥା ନାହିଁ ଗେହିଲା ବେଳେ ଲେଟ୍ ରେ ବାହାରିବ । ସେଇଠୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଯାହାକୁ ମୁଁ ଗଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୋ ଜାଗାକୁ ଗଲା ମାନେ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଆଡ଼େ । ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଆଗେ ଟିକେ ହଲେଇଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଟୋପା ଉପରେ ବୁଲେଇଲେ ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଲିପପ୍ ପରି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଲିଜା ଭାଉଜ ଏମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷୁଥିଲେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ମୋର ବହୁତ୍ ଜଲ୍ଦୀ ବାହାରି ପଡିବ । ସତରେ ଭାଉଜ ଯେପରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲେ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ । ଭାଉଜ ଏବେ ପୁଣି ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଦେଖ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି କିଏ ମୋତେ ଗିହ । ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ଦୁହେଁ ମିଶିକି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଗେହୀବୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହେ ଭଗବାନ ମୋ ବିଆ ଫାଟିଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ବିଆ ଜମାରୁ ବି କିଛି ହେବନି ।

ଆଖୁ କିଆରୀ ଭିତରେ ଅପା ବିଆ ରେ ପୁତୁରା ବାଣ୍ଡ – Odia Sex Story

          ପ୍ରଶାନ୍ତ କହିଲା ମୁଁ ବିଆରେ ଗେହିବି ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତୋର ଯାହା ଇଚ୍ଛା । ଏବେ ମୁଁ କଣ କଲିନା ଥାକରୁ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଆଣିଲି ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଅଜାଡିକି ପୁରେଇଲି ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମଧ୍ଯ ଲଗେଇଲି । ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଲା ତା ଉପରେ ଲିଜା ଭାଉଜ ବସିକି ଗେହିହେଲେ ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଜୋରରେ ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପରେ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡଟା ପଶିଲା । ଏମିତି କା କିଛି ସମୟ ଗେହିବାରେ ଭାଉଜ ପ୍ରବଳ ଚିଲାଉଥିଲେ ଆମକୁ ଗେହିବାରେସେତେ ମଜା ଆସିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ଠିଆ ହେଇକି ଗିହାଗେହି ହେଉ । ଭାଉଜ ବେଡ୍ ତଳେ ଠିଆ ହେଲେ ଗୋଟେ ଗୋଡ଼ ବେଡ୍ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଟିକେ ମେଲେଇ ହୋଇଗଲେ । ଏବେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଗବ୍ କିନା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ମୁଁ ବି ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି । ପ୍ରଶାନ୍ତ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ପିଠିକୁ ଓ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରିକି ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଆଗରୁ ପଛରୁ ନାଦୁଥିଲୁ । ଲିଜା ଭାଉଜ ବହୁତ ଚିଲେଇଲେ 10 ମିନିଟ୍ ପରେ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ଏବେ ଟିକେ ସମୟ ରହିଗଲୁ ଆଉ ମୁଁ ବିଆ ଆଡ଼କୁ ଗଲି ଆଉ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଗଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି ଓଃ କଣ ଲାଗୁ ନଥିଲା ବିଆ ଏତେ ଗରମ ଥିଲା ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ସିଝିଯିବ ।  ଏମିତି ଭାବରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍ ରେ ଆଉ 25 ମିନିଟ୍ ଗିହାଗେହି ହେବା ଭିତରେ ଭାଉଜ ପୁଣି 3 ଥର ଝଡିଗଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଧନ କେତେ ପାଣି ରଖିଛ ଅନବରତ ଜଳସେଚନ ହେଉଛି । ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ପାରୁନି ଆଉ ଗିହଣା ଖାଇପରିବିନି ଛାଡ଼ିଦିଅ ନହେଲେ ମରିଯିବି । ସେଇଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହି ଚାଲିଲୁ ଭାଉଜ ପୁରା ଆତୁର ଚିତ୍କାର କଲେଣି ଛାଡ଼ିଦିଅ ଛାଡ଼ିଦିଅ କହି । ଏମିତି 2 ରୁ 3 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମୁଁ ଆଗେ ଝଡିଗଲି ଓ ଟିକେ ପରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଝଡିଲା । ଆମେ ସେଇଠୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଲୁ ।

ସାଙ୍ଗ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲା – ଗେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

       ଆମେ ଝିଅକୁ ଗୋଟେ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଝିରେ ଧରି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇଲୁ ।  ମୁଁ ଆଉ ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଚାରିଲୁ ଭାଉଜ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମ ଗିହଣା । ଭାଉଜ କହିଲେ shutup ୟାର୍ ମୋତେ କଣ ଭାଉଜ ଡାକୁଛ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଲିଜା ଗିହାଳି କୁହ କିପରି ଲାଗିଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲା କିନ୍ତୁ ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା ସତରେ threesome ରେ ଏତେ ମଜା ଥାଏ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି । ହଉ ଚାଲ ଶୋଇବା ସକାଳୁ ଉଠିଲେ ପୁଣି ତୁମ ଭାଇ ଆସିବେ ଆଉ ମୋତେ ନେଇଯିବେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ତୁମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିକି ଯିବାକୁ ମନ ହେଉନି । ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ବି ତୁମକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ କିନ୍ତୁ କଣ ଆଉ କରିବା । ଆମେ ଦୁହେଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ଶୋଇଲୁ । ଆମେ ପୁଣି ସକାଳେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଜଣ ଜଣ କରି ଗେହିଁଲୁ ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଲୁ । ଏବେ ଉଠିକି ଗଧେଇଲୁ ଆଉ ଟିଫିନ୍ ଖାଇବା ଭିତରେ ଭାଇ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ ଓ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଧରି ଗାଁ କୁ  ପଳେଇଲେ । ଗଲାବେଳେ ଭାଉଜ ମୋତେ ରୁମକୁ ଡ଼ାକି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଭିଡ଼ି ପକେଇଲେ ଓ କୋହଭରା କଣ୍ଠରେ କହିଲେ ଶୋଭନ ତୁମକୁ ମୁଁ ବହୁତ ମିସ୍ କରିବି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ପୋଛି ଦେଇ କହିଲି କାନ୍ଦନାହିଁ ଆମେ ପୁଣି ମିଶିବା ।

🎧 ଟୋକା ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମତେ ଭାରି ପସନ୍ଦ – ଶୁଣନ୍ତୁ Odia Audio Story

       ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ ଏହା ହେଉଛି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଗିହଣ କାହାଣୀ ର ଶେଷ ଅଧ୍ୟାୟ ଆଉ ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ story ଆସିବ ନାହିଁ । ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନେ ଏଇ ସତ କାହାଣୀକୁ ଆପଣ ମାନେ ପଢ଼ିକି ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବେ ଓ ନିଜ ନିଜ ରସକୁ ବାହାର କରିବେ ।

Odia Sex Stories

କମେଣ୍ଟ କରିକି ଜଣାନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଇ କାହାଣୀ କିପରି ଲାଗିଲା ଆଉ କୁହନ୍ତୁ ମୁଁ next କାହା ବିଷୟରେ ଉପସ୍ଥାପନା କରିବି । ଲିପି ବିଷୟରେ ଲେଖିବି ,  ନା ମୋ ନାନୀ ବିଷୟରେ , ନା ଆମ କଲେଜ୍ ମାଡମଙ୍କ ବିଷୟରେ ଲେଖିବି ।

                                              ଧନ୍ୟବାଦ