Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଘରେ ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ସହ ମସ୍ତି

ସାଙ୍ଗମାନେ, ମୁଁ ରାକେଶ, ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ନେଇ ଆସିଛି , ୟେ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଛୋଟ କିନ୍ତୁ ମଜା ଆସିବା ପଢିବାକୁ. କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବ କେମିତି ଲାଗିଲା.

ବାରାମ୍ବାର ଫୋନ୍ କରିବା ପରେ ବି ଯେତେବେଳେ ସୁମିତ କୌଣସି ରିପ୍ଲାଇ ଦେଲା ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ଭୟ ଛୁଇଁଲା. ସେ କହିଥିଲା ଯେ ତା ବାପାବୋଉ ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ପୁରୀ ଯିବେ ଆଉ, ତାପରେ ତା ଘର ଖାଲି. ଆମେ ପାର୍ଟି କରିବା ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲୁ. ଖାଲି ଘର ମିଳିବା କେତେ କଷ୍ଟ?

ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଖିବା ଆଉ ବିୟର୍ ପିଇବା, ଚିକେନ୍ ପକୋଡ଼ା ସହିତ ବିରିୟାନି ହେବ ବୋଲି ସେ ନିଜେ କହିଥିଲା. କିନ୍ତୁ ସକାଳୁ ସେ ନିଜେ ଫୋନ୍ ଉଠାଉନି. ଆମେ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲୁ. ଦିନ ପ୍ରାୟ ବାରଟା ବେଳକୁ ସୁମିତ୍ ଫୋନ୍ କରିବା ପରେ,, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ପଚାରି ଦେଇଥିଲୁ, ତୋ ବାପାବୋଉ ପୁରୀ ଗଲେ ନା ନାହିଁ.

ସେ ହଁ ବୋଲି କହିଲା. କିନ୍ତୁ ପାର୍ଟି ହେଇ ପାରିବନି ବୋଲି କହିଲା. କାହିଁକି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାପରେ କହିଲା ଘରେ ଗେଷ୍ଟ୍ ଅଛନ୍ତି. ବାପାବୋଉ ନାହାନ୍ତି ଗେଷ୍ଟ୍ ପୁଣୀ କିଏ? ସେ କହିଲା ତା ମାମୁଁଙ୍କ ଝିଅ ବନିତା ନାନୀ ଆସିଛନ୍ତି, କଣ ଗୋଟିଏ ଜବ୍ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେବେ. ତେଣୁ ସେ ଘରେ ରହିବେ. ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଭାଙ୍ଗିଗଲା. ଛେ ଗୋଟିଏ ଭଲ ମଉକା ହାତରୁ ଫିଟିଗଲା.

ଶଶୁରଙ୍କ ସହ 69

ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ଥିଲା, ବାବୁ କହିଲା ତୁ ନାନୀକୁ ପଟେଇ ଦେ, ଆମେ ପାର୍ଟି କରିବା. ସୁମିତ୍ କହିଲା, ମୋତେ ମାରିବ କି ବେ ତମେ ସବୁ? ଆମେ ସବୁ ଚୁପ୍ ହୋଇଗଲୁ. କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସେପାଖରୁ କିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶୁଭୁଥିଲା. ତାପରେ ସୁମିତ୍ କହିଲା, ଭାଇ ତମେ ସବୁ ଆସ. ଆଜି ପାର୍ଟି କରିବା.

ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲୁ. ସେ କହିଲା, ବନିତା ନାନୀ କହିଲେ, ଚଳିବ. ତାପରେ ଧିରେ ଧିରେ କହିଲା, ଟିଭିରେ ଆଉ ସାପଖେଳ ଦେଖି ହେବନି. ହଉ, ବିୟର୍ ଆଉ ବିରିୟାନି ପାର୍ଟି ଟା ହେଉ.

ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ସୁମିତ୍ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ. ବନିତା ନାନୀ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଅତି ବେଶୀ ହେଲେ ଚାରି ପାଞ୍ଚବର୍ଷ ବଡ଼ ହେବେ. ୟୁନିଭର୍ସିଟିରୁ ପାଠ ପଢ଼ା ସାରିଦେଇ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି. ଦେଖିବାକୁ କିନ୍ତୁ ଭାରି ହଟ୍ ଝିଅଟା. ଆମେ ସବୁ ବସି ଏଣୁତେଣୁ କଥା ହେଉଥିଲୁ, ବାବୁ ଯାଇଥିଲା ବିୟର୍ ଆଉ ବିରିୟାନୀ ଆଣିବା ପାଇଁ.

ବିରିୟାନୀ ଖାଉବା ସମୟରେ ହିଁ ବିୟର ପିଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ. ସୁମିତ୍ ଜାଚିବା ପରେ ବନିତା ନାନୀ ବି ଗୋଟିଏ କ୍ୟାନ୍ ଧରି ପକେଇଲେ. ତାପରେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେ ତିନିଟା କ୍ୟାନ୍ ଖାଲି କରିଦେବାପରେ ବାବୁ ଆଣିଥିବା ମଦ ବୋତଲରୁ ଗିଲାସେ ପିଇଦେଲେ. ତାପରେ ତାଙ୍କର ଆଉ ହୋସ୍ ନଥିଲା.

ବାବୁ ହିଁ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଭାର ଦେଇ ନେଇ ବେଡ଼ରୁମରେ ଶୋଇଦେଇ ଆସିଲା ପରେ ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲାଗିଲା. ସୁମିତ୍ ଡରୁଥିଲା. କାଳେ ନାନୀ ଉଠିପଡ଼ିବେ. ବାବୁ କହିଲା, ଉଠିଲେ ବି ନିଶାରେ ସେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେନି. ଯଦି ସକାଳୁ ପଚାରିବେ ତୁ କହିଦେବୁ ସପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲ ବୋଲି.

ଆମେ ସବୁ ବସି ହଟ୍ ହଟ୍ ଫରେନ୍ ମାଲଙ୍କ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲୁ. ସମସ୍ତେ ନିଶାରେ ଚୁର୍ ପ୍ରାୟ. ସୁମିତ୍ ସେଇଠି ସୋଫା ଉପରେ ଶୋଇଯାଇଥିଲା. ବିକ୍ରମ ଆଉ ରବି ତଳେ ଫାଁ ହେଇ ପଡ଼ିଥିଲେ. ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ବାବୁ ଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଯାଉଛି ବୋଲି ଘୋଷଣା କରି ଚାଲିଗଲା.

ବେଡ଼ରୁମରେ ଖଟରେ ଶୋଇଥିଲେ ବନିତା ନାନୀ, ବାବୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଭଲକରି ଦେଖିଲା ସେ ଶୋଇଛନ୍ତି, ହଲେଇବା ପରେ ବି ଉଠୁନାହାନ୍ତି, ବାସ୍ ମଉକା ପାଇଅଲା. ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ବନିତା ନାନୀଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଭିତର ବାହାର କଲା.

ଭାଣିଜୀ କୁ ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ର ମଜା – Odia Sex Kahani

ଅନେକ ସମୟ ହେଲା ବାବୁ ଯାଇଛି ଯେ ଫେରିନି ବୋଲି ମୁଁ ବି ତା ପଛରେ ଯାଇ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ବାବୁ ବନିତା ନାନୀର ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହି ଚାଲିଛି. ସେଇଟା ଦେଖିବାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା, ମୁଁ ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଲି, ମାଗିହା ମୋତେ ଡାକି ପାରୁନୁ. ତାକୁ ଠେଲିଦେଇ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାନୀଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେଲି. କିଛି ସମୟ ଭିତର ବାହାର କରିବା ବେଳକୁ, ବାବୁ ନାନୀଙ୍କ ନାଇଟି ଉଠେଇଦେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲାଣି.

ସେ ସେମିତି କରୁ କରୁ ନାଈଟି ପୁରା ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ କରିଦେଲା ଆଉ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ତାକୁ କହିଲି, ଆବେ ଓଦା ଏଲେ ନାନୀ ଉଠି ପଡ଼ିବେ. ସେ କହିଲା, ଭୋଡ଼କା ପିଇଛି ମାଗିହା ରାଣ୍ଡି ଜମା ଉଠିବନି. ତୁ ଡରୁଛୁ ଯଦି ଯା.

ସେ ବିଆକୁ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୋତେ ଭୟ ବି ଲାଗୁଥିଲା ଏଣେ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା. ମୁଁ ନାଇଟିକୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ନାନୀଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦଳି ଦଳି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି. ନାନୀ ପୁରା ଘୋଡ଼ାଗେହି ଭଳି ନିଘୋଡ ନିଦରେ ଶୋଇଥାନ୍ତି.

ଶାଳୀ ର ଲଚକି ବିଆ

ବାବୁ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଇ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ପେଲୁଥିଲା. ନାନୀ ଉପର ତଳ ହେଇ ହଲୁଥିଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ବାବୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିବା ପରେ ତା ବୀର୍ଯ୍ୟ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ତଳେ ପକେଇଦେଲା. ତାପରେ ମୁଁ ବି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଏହିଲି. ଓଃ ରସିଳ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିବାର ମଜା ଯାହା କହି ହେବନି.

ମୁଁ ବି ଚାରି ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଲି.

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗେହିବାପରେ ନାନୀଙ୍କ ଲୁଗାପଟା ସଜାଡ଼ିଦେଇ ଟିଭି ରୁମକୁ ଆସିଲୁ ଆଉ ଟିଭି ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଶୋଇଗଲୁ. ସକାଳୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ବେଳକୁ ଦଶଟା ହେଲାଣି. ନାନୀ ଆହୁରି ନିଦରେ ଶୋଇଥାନ୍ତି.

ସୁମିତକୁ ଉଠେଇଲୁ, ଆମେ ସବୁ ବାହାରି ଆସିଲୁ. ବାବୁର ମନ ଥିଲା ଆଉଥରେ ପେଲିବା ପାଇଁ ହେଲେ ସୁମିତ୍ ଉଠିଗଲା ବୋଲି ତା ମନ ଭାଙ୍ଗିଗଲା

Odia Porn Story

ଯଦି ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା, କମେନ୍ଟ ରେ ଜଣେଇବ. ରହିଲି.

Related Stories

3.6 5 votes
Article Rating
3.6 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: