Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଘର ଭିତର ର ବିଆ – Odia sex gapa

Indian xxx stories ର ମୋର ସବୁ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଆଉ ନଣଦ ମାନଂକୁ ମୁଁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି । ଯଦି ଆପଣକୁ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବେ ନିଶ୍ଚିତ । ଆମ ପରିବାର କହିଲେ ମୋ ବାପା, ବୋଉ, ବଡ଼ ନାନୀ ଝୁମା ଓ ମୁଁ । ଝୁମା ନାନୀ ମୋ ଠାରୁ ୩ ବର୍ଷ ବଡ଼ । ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ତା’ର ବାହାଘର ହୋଇ ସାରିଛି । ସେ ରାଉରକେଲାରେ ତା ସ୍ବାମୀ ପାଖରେ ରହୁଛି । ବାପା ବୋଉ ଗାଆଁରେ ରହୁଛନ୍ତି । New Odia sex gapa

ମୁଁ ବର୍ଷେ ହେବ ଗ୍ରାମ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କରେ କିରାଣୀ ଚାକିରୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଛି । ସାଲେପୁର ଶାଖାରେ ମୋର ପୋଷ୍ଟିଂ ହୋଇଛି । ମୁଁ ସେଠାରେ ଘର ଭଡ଼ା ନେଇ ଏକା ରହୁଛି । ସାଲେପରୁ ଠାରୁ ଆମ ଗାଆଁ ୨୦ କି.ମି. ଦୂର । ଆମର ବହୁତ ଚାଷ ଜମି ଅଛି । ବାପା ଚାଷ ବାସ ଖବର ବୁଝନ୍ତି । ଗାଆଁରେ ଆମର ଗୋଟିଏ ତେଜରାତି ଦୋକାନ ବି ଅଛି । ମୁଁ ୨୭ ବର୍ଷର ଯୁବକ । ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର । ବଳିଷ୍ଠ ଶରୀର । ସତ କହିଲେ ମୁଁ ଟିକିଏ ବେଶୀ ସେକ୍ସି ପ୍ରକୃତିର । ସୁନ୍ଦରୀ ଅଳ୍ପ ବୟସର ଟୋକି କି ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ପେଣ୍ଟ ତଳୁ ମୋ ସାନ ପିଲାଟା ଠିଆ ହୋଇଯାଇ ପେଣ୍ଟକୁ ତମ୍ବୁ ଭଳି ଟକି ପକାଏ ।

ଝୁମା ନାନୀ ବାହା ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ବି ତା ଉପରେ ଆଖି ପକେଇଥିଲି । ସେ ଆମ କୂଅ ପାଖରେ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ମୁଁ ଲୁଚି ରହି ଅନେକ ଥର ତା ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିଚି । ସତରେ ମା ଝୁମା ନାନୀ ମସ୍ତ ଟୋକି ଟାଏ ଥିଲା । ମୋ ବୋଉ ବି କିଛି କମ‌୍‍ ନୁହେଁ । ସେ ୪୭ ବର୍ଷର ଦରବୁଢ଼ୀ ମାଇକିନିଆ ହେଲେ ବି ଗାଆଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଯିବା ବେଳେ ବୁଢ଼ା ଠାରୁ ଟୋକା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ତାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଦିଅର ହିସାବ ହେବା ବଡ଼ ଟୋକାମାନେ ତ ନାନା ବାହାନା କରି ତା ପାଖରେ ନଙ୍ଗପଙ୍ଗ ହୁଅନ୍ତି । ମୋ ବୋଉ ବି ସେମିତି ଦେଖିବା ଭଳି ମସ୍ତ ମାଇକିନିଆ ଖଣ୍ଡେ ।

ହେଲେ ତାହାର ସେମିତି କାହା ସହିତ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥା ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ କି ଶୁଣି ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ବେଳେ ବେଳ ନ ଜାଣିବା ଭଳି ବୋଉକୁ ଲୋଭେଇବା ଭଳି ଚାହେଁ । ଥରେ ଯେଉଁ ଦିନ ସେ ଲୁଗା ପାଲଟିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଓସାରିଆ ଚିକÑଣା ଲଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡିକି ଦେଖି ପକେଇଲି, ସେଦିନ ଲାଗଲାଗ ୩ ଥର ମୁଠି ନ ମାରି ମୁଁ ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ଏମିତି କିଛି ଘଟଣାକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ ମୋର ତା ପ୍ରତି ସେତେ ଦୁର୍ବଳତା ନ ଥିଲା । ଆମ ଗାଆଁରେ ଫଗୁଣ ମାସରେ ଦେଳ ମେଳଣ ହୁଏ ।

ଆମ ସହି ଝିଅ କୁ ବସ ରେ ଚିପିଲି – Odia Porn Story

ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଖୁବ‌୍‍ ଜାକ ଜମକରେ ମେଳା ବସେ । ଆଖ ପାଖ ଗାଆଁରୁ ବହୁତ ଲୋକ ମେଳଣ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି । ମେଳାରେ ଦୋକାନ ବଜାର ସାଙ୍ଗକୁ ୩ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେରା ହୁଏ । ଭଲ ଭଲ ଅପେରା ପାର୍ଟି ଅପେରା କରିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି । ଅପେରା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୋ ବୋଉର ବହୁତ ଆଗ୍ରହ । ସବୁ ଦିନେ ରାତିରେ ସେ ଅପେରା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଏ । ସେଥର ବି ଦୋଳ ମେଲଣକୁ ଅପେରା ପଡ଼ିଥିଲା । ବାପା ମୋତେ କହିଲେ – ଆଜି କାଲି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ବହୁତ ଚୋରି ହେଉଛି । ତୁ ତୋ ବୋଉ ସାଙ୍ଗରେ ଯାଆ ।

ପ୍ରଥମ ପାଳି ଅପେରା ଦେଖି ତମେ ଆସିଲା ପରେ ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯିବି । ବାପାଙ୍କ କଥା ମାନି ମୁଁ ବୋଉକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ବାହାରିଲି । ସେତେବେଳକୁ ରାତି ୭ଟା ବାଜିଥିଲା । ଅପେରା ଆରମ୍ଭ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ପ୍ରବଳ ଲୋକ ଗହଳି ହୋଇଥିଲା । ବସିବା ତ ଦୂରର କଥା ଛିଡ଼ା ହେବାକୁ ବି ଜାଗା ନ ଥିଲା । ପଡ଼ିଆର ପଛ ଆଡ଼କୁ ବଡ଼ କଷ୍ଟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଅପେରା ଦେଖିବାକୁ ଜାଗା ଟିକିଏ ପାଇଲୁ । ଗୋଟିଏ ଐତିହାସିକ ନାଟକ ଅଭିନିତ ହେଉଥାଏ ।

ଗୋଟାଏ ଘଂଟା ପରେ ନାଟକ ମଝିରେ ରେକର୍ଡ଼ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ସିନେମା ମ୍ୟୁଜିକ ତାଳେ ତାଳେ ଟୋକା ଟୋକି ଖୁବ‌୍‍ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଭିଡ଼ା ଭିଡ଼ି ଓ କିସ‌୍‍ ଦିଆ ଦେଇ ହେଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ । ସେ ରୋମାଂଟିକ‌୍‍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ଉତେଜିତ ହୋଇ ସିଟି ମାରି ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଇ ପଡ଼ୁଥିଲେ । ମୁଁ ବି ହିଟ ହୋଇଗଲି । ଉତେଜନାରେ ଟ୍ରାଉଜର ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଟିଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ଆଗରେ ମୋ ବୋଉ ଠିଆ ହୋଇ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଛା ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି ।

ପଛ ପଟରୁ ହଠାତ‌୍‍ ଭିଡ଼ରେ ଲୋକମାନେ ଆଗକୁ ଠେଲି ହୋଇ ଆସିବାରୁ ମୁଁ ବୋଉ ଉପରେ ପଛରୁ ଚାପି ହୋଇଗଲି । ଟିଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବୋଉ ପିଚାରେ ଠେସି ହେଲା । ବୋଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଚାପ ଅନୁଭବ କରି ବୁଲିପଡ଼ି ପଛକୁ ଚାହିଁଲା । ସଙ୍କୋଚରେ ମୋ ଦେହରୁ ଝାଳ ବୋହିଗଲା । ମୁଁ ଲାଜେଇ ଗଲି । କିନ୍ତୁ ବୋଉ ଟିକିଏ ପଛେଇ ଆସି ମୋ ଦେହରେ ଚାପି ହେଲା ଏବଂ ନ ଜାଣିବା ଭଳି ତା ପିଚାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ରଗଡ଼ି ଘଷିଲା ।

ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସାଙ୍ଗକୁ ଉତେଜିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଲି । ହଠାତ‌୍‍ ବୋଉ ବୁଲିପଡ଼ି ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଲା । ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି ବିଜୁଳି ଖେଳିଗଲା । ମୁଁ ଚାରି ପାଖକୁ ଚାହିଁଲି । ଲୋକମାନେ ଏକ ଲୟରେ ରେକର୍ଡ଼ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖିବାରେ ମସଗୁଲ ଥିଲେ । ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ନେଇ ବୋଉର ପିଚା ଉପରେ ରଖି ପିଚାକୁ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି ।

ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Sex Story

ତାପରେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ବୋଉର ଲଙ୍ଗଳା ପେଟରେ ବୁଲେଇଲି  ।  ବୋଉ ପେଟରେ ଆସ୍ତେ ଚାପ ଦେଇ ମାଲିସ କଲି ଓ ତା ଗହିରା ନାହିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି  ।  ବୋଉ ଅଧିକ ଉତେଜିତ ହୋଇ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଆଉଜି ପଡି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡରେ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲା ।  ମୁଁ ବୁଲି ଚାରି ଆଡକୁ ଚାହିଁ ଦେଖିଲି ଆମକୁ କେହି ଦେଖୁ ନାହାଁନ୍ତି ।  ମୁଁ ମୋ ହାତଟା ବୋଉର ଶାଢ଼ୀ ତଳେ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି ।  ବୋଉ ବ୍ଲାଉଜ ତଳେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲା ।  ଦୁଧ ଚିପିବା ପାଇଁ ମୋତେ ସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ବୋଉ ତା ବ୍ଲାଉଜର ତଳ ଦୁଇଟା ବୋତାମ ଖୋଲି ଦେଲା । 

ମୁଁ ତା ଖୋଲା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି ।  ମୁଁ ନିଜକୁ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲି ।  ଓଃ…ବୋଉର ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଦଳି ଚିପୁ ଚିପୁ ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ।  ବୋଉ ପଛକୁ ମୁହଁ ବୁଲେଇ ଫିସ‌୍‍ ଫିସ‌୍‍ କରି ମୋ କା���ରେ କହିଲା – ଚାଲେ, ବାହାର ଆଡ଼ୁ ଆସିବା । ମୁଁ ବୋଉ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବୁଝି ପାରିଲି ।  ପାଖ ଲୋକ ସବୁ ଶୁଣି ପାରିବା ଭଳି କହିଲି – ବୋଉ, କ’ଣ ବାହାରକୁ ଯିବୁ କି?ବୋଉ ମୋ କଥା ବୁଝିପାରି ବଡ଼ ପାଟିରେ କହିଲା – ହଁ, ଚାଲ ଟିକେ ବାହାରକୁ ଯିବା ।  ତୁ ଛିଡ଼ା ହେଇଥିବୁ, ମୁଁ ପରିସ‌୍‍୍ରା କରିଦେଇ ଆସିବି ।

ଆମେ ଦୁହେଁ ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଯାତ୍ରା ପଡ଼ିଆରୁ ବାହାରିଲୁ ।  ଟିକିଏ ଦୂରକୁ ଆସି ଅନ୍ଧାରିଆ ଜାଗା ଦେଖି ଅଟକିଲୁ ।  ଚାରିପଟ ଯାକ ବୁଦୁ ବୁଦିକିଆ ଜଙ୍ଗଲ ।  ଭାରି ନିଛାଟିଆ ଲାଗୁଥିଲା ।  ବୋଉ ମୋତେ କୁେ‹ଇ ଧରି ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁମୁଟି ଦେଇ କହିଲା – ସତରେ ପିଲାଗୁଡ଼ାକ ରେକର୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭାରି ବଢ଼ିଆ କରୁଛନ୍ତି ।  ମୋତେ ଖୁବ‌୍‍ ଭଲ ଲାଗିଲା । ବୋଉ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଲାଜେଇ ଚୁପ‌୍‍ ରହିଲି ।  ବୋଉ ଟିକିଏ ହସି ଦେଇ କହିଲା – ଛାଡ, ମୁଁ ବି ଆସି ଦରବୁଢ଼ୀ ହେଲେଣି, ମୋ ମୁହଁକୁ ବି ସରମ ନାହିଁ ।  ତୁ ତ ଭେଣ୍ଡିଆ ଟୋକାଟା ।  ତୋତେ କ’ଣ ଲୁଚେଇବି ।

ତୋ ବାପା ଆଜିକାଲି ଆଉ ମୋତେ ଆଗ ପରି ଭଲ ପାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବୟସ ହେଲାଣି । ତେଣୁ ଆଉ ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ତୁ ତ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି । ସବୁ କଥା ବୁଝି ପାରୁଥିବୁ । ତୋ ପାଖରେ ଆଉ ଲାଜ କ’ଣ?ମୁଁ ବୋଉକୁ କୁେ‹ଇ ପକେଇ କହିଲି – ତୁ ଜମା ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା ବୋଉ, ବାପାଙ୍କ କାମ ଆଜି ଠାରୁ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳିବି । ମୁଁ ତରତର ହୋଇ ଟ୍ରାଉଜରକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ପକେଇଲି । ବୋଉ ମୋ ଚଡ଼ି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି କହିଲା – ଇଲୋ ମୋ ବୋଉ, ତୋର କି ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ହେଇଚି । ଭାରି ବୃଷାଳିଆ ହେଇଚି । ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ, ମୁଁ ଆଗରୁ କାହା ସାଙ୍ଗରେ ହେଇନି । ମତେ ଶିଖେଇ ଦବୁ । ବୋଉ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଫେଁ କିନା ହସି ପକେଇ ଘାସ ପଡ଼ିଆରେ ବସି ପଡ଼ିଲା ।

ତାପରେ ଉପର ମୁହାଁ ହେଇ ଶୋଇ ଲୁଗା ଓ ସାୟାକୁ ଅଂଟା ଯାଏ ଟେକିଦେଲା । କହିଲା – ବୋକା କୋଉଠିକାର..ଡେରି କରନି । ସବୁ ଆପେ ଆପେ ଶିଖି ଯିବୁ । ମୁଁ ଅନ୍ଧାରରେ ଚାରି ଆଡ଼କୁ ନଜର ଘୁରେଇ ଆଣି ବୋଉ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ହାମୁଡ଼ି ପଡ଼ିଲି । ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଚମଡ଼ାକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲା । ତାପରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦେଇ କହିଲା – ଏଥରକ ଭିତରକୁ ଦାବି ପୁରେଇ ଦେଏ । ମୁଁ ଡେରି ନ କରି ପିଚାକୁ ମାଡ଼ି ଦେଲି ।

ଏକା ଥରେ ମୋର ମସ୍ତ ବଡ଼ ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ଚପେଇ କରି ପଶିଗଲା । ମଜାରେ ଉହୁଃ ଉହୁଃ ହେଇ ବୋଉ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କହିଲା – ଇଲୋ ମୋ ବୋଉ, ତୋର କେଡେ଼ ବଡ଼ଟା କିରେ! ଭାରି ବଢ଼ିଆ ଲାଗୁଚି..ସମ୍ଭାଳି କରି କର..ତରତର ହଅନା । ବୋଉର ବିଆ ଭିତରଟା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭାରି ନାଳୁଆ ଆଉ ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ମଜାରେ ପିଚାକୁ ଟେକି ଟେକି ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ଚପର ଚପର..ଚପ ଚପ ଶବ୍ଦକରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ପଶୁଥିଲା ବାହାରୁଥିଲା ।  ମତେ ଲାଗୁଥିଲା ଉତେଜନାରେ ଯେମିତି ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଯିବି ।  ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ କାମୁଡ଼ି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ବୋଉ ମଜାରେ ଇସଃ..ଇସଃ..୍ରଆହାଃ ହେଇ ଉଠୁଥିଲା ।  ଘାସ ପଡ଼ିଆ ଉପରେ ଆଣ୍ଠେଇ ଗେହିଁବା ବେଳେ ମେେ ଆଣ୍ଠୁ ଯୋଡାକୁ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ।  କିନ୍ତୁ ଗେହିଁବାର ମଜାରେ ସେ କଷ୍ଟ ମୋଟେ ଜଣା ପଡ଼ୁ ନ ଥିଲା । 

କଟକୀ ଭାଉଜ ଆଉ ପ୍ଲେ ବୟ – Odia Sex Gapa

କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ବୋଉ ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେଇ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ପକେଇଲା ।  ବୋଉ ବିଆ ଭିତର ଖୁବ‌୍‍ ନାଳୁଆ ଲାଗିଲା ।  ବୋଧେ ବୋଉର ବିଆରସ ବାହାରି ଗଲା ।  ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଜୋର ଜୋର ପିଚା ହଲେଇ ଗେହିଁ ପକେଇଲି ।  ଉଃ..ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ବୀର୍ଯ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ପିଚିକି ଗଲା ।  ମସ୍ତ ମଜାରେ କମ୍ପି ଉଠି ମୁଁ ବୋଉର ଗାଲକୁ ଜୋରରେ କାମୁଡ଼ି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ।  ଓହୋଃ କି ମଜା!ଡେରି ନ କରି ବୋଉ ଉପରୁ ଉଠି ଆସିଲି । 

ବୋଉ ବି ତର ତର ହେଇ ଲୁଗାକୁ ସଜାଡ଼ି ପିନ୍ଧି ପକେଇଲା ।  ମୋତେ କୁେ‹ଇ ଧରି ହସିଦେଇ କହିଲା – ଖୁବ‌୍‍ ଭଲ ଲାଗିଲାରେ ରାଜୁ ।  ତୁ ଆଜି ମୋ ମନ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲୁ । ମୋତେ ବି ଖୁବ‌୍‍ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା ।  ବୋଉ ପରିସ୍ରା କରି ଆସିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଯାତ୍ରା ପଡ଼ିଆକୁ ଫେରିଲୁ ।  ଅପେରା ସରିବାକୁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଥିଲା ।  ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖି ଘରକୁ ଫେରିଲୁ ।  ବାଟରେ ନିଛାଟିଆ ଦେଖି ମୁଁ  ବୋଉକୁ ପୁଣି କୁେ‹ଇଲି ।  ସେ ମୋତେ ଚୁମୁଟି ଦେଇ କହିଲା – ଯାଆ..ଏଇ ବାଟ ମଝିରେ ଏମିତି କ’ଣ ହେଉଚୁ ।  ଘରକୁ ଚାଲେ, ତୋ ବାପା ଅପେରା ଦେଖି ଆସିବା ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଥିବେ ।

ଘରେ ପହଂଚିବା ପରେ ବାପା ଉଠି କବାଟ ଖୋଲିଲେ ।  ବୋଉ ପଚାରିଲା – ତମେ କ’ଣ ଅପେରା ଦେଖି ଯିବ?ବାପା କହିଲେ – ହଁ, ମୁଁ ପ୍ୟାଂଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଆସୁଛି ।  ତମେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବ । ମୁଁ ଭିତରେ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧୁଥିଲି ।  ବୋଉ ବାପାଙ୍କୁ ପଚାରୁଥିଲା – ତମେ କ’ଣ ରାତିରେ ଫେରିବ?ବାପା କହିଲେ – ନାହିଁ, ଅପେରା ସରିଲେ ସକାଳେ ଆସିବି । ବୋଉ ହାଇମାରି କହିଲା – ହଉ, ତେବେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ।  ମୋତେ ନିଦ ମାଡ଼ିଲାଣି । ବୋଉ କବାଟ ବନ୍ଦକରି ଆସିଲା ।  ମୁଁ ତାକୁ ପଛରୁ କୁେ‹ଇ ଧରିଲି ।  ବୋଉ କହିଲା – ଯାଆ, ସମ୍ଭାଳ ଟିକେ ।  ମୁଁ ପରିସ୍ରା କରି ସାରି ତୋ ପାଖକୁ ଆସୁଚି । ବୋଉ ବାଡ଼ି ପଟକୁ ଯାଇ ପରିସ୍ରା କରୁଥିଲା ।

ସେ ଉଠିବା ପରେ ମୁଁ ତା ପରିସ୍ରା କରିବା ଜାଗାକୁ ଟର୍ଚ୍ଚ ମାରି ଦେଖିଲି । ବୋଉ ଟିକିଏ ରାଗି ମୋତେ ଚୁମୁଟି ଦେଇ କହିଲା – କ’ଣ ଦେଖୁଚୁ କିରେ?ମୁଁ ହସି ଦେଲି । ବୋଉକୁ ଘର ଭିତରକୁ ଭିଡ଼ି ନେଲି । ସେତେବେଳକୁ ରାତି ୧୨ଟା ବଜିଥିଲା । ଦୁହେଁ ମୋ ଶୋଇବା ଘର ବେଡ଼ ଉପରକୁ ଗଲୁ । ଲାଇଟ‌୍‍ ସେମିତି ଜଳୁଥିଲା । ବୋଉର ବିଆକୁ ଆଡେଇ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲେ ବି ଶୀଘ୍ର ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୁଁ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲି ।

ରାତିରେ ଆହୁରି ୨ ଥର ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି । ବୋଉ ବି ଖୁବ‌୍‍ ମଜାରେ ଗେହିଁବାରେ ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲା । ପ୍ରତିଥର ଗେହିଁବା ବେଳେ ବୋଉ ବିଆରୁ ପ୍ରଚୁର ବିଆରସ ବାହାରୁ ଥିଲା । ବୋଉ ଖୁବ‌୍‍ ଖୁସି ଦିଶୁଥିଲା । ସତରେ ମୋ ବୋଉ ଗୋଟାଏ ଶକ୍ତ ଗେହିଁ ମାଇକିନିଆ । ବୋଉ ଉଠି ଲୁଗା ସଜାଡ଼ି ତା ରୁମକୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା । ବୋଉକୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ମୋର ମୋଟେ ଇଚ୍ଛା ହେଉ ନ ଥିଲା । ବୋଉର ହାତକୁ ଧରି କହିଲି – ପ୍ଲିଜ ବୋଉ, ଏଇଠି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଉନୁ । ବାପା ତ ଯାଇ ସକାଳୁ ଆସିବେ । ଏଇଠି ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିବା ।

ବୋଉ କ’ଣ ଟିକିଏ ଭାବିଲା । ତାପରେ ମୋତେ କୁେ‹ଇ ଧରି କହିଲା – ଦୁଷ୍ଟ…ଦେଖୁଚି ତୋର ମୋତେ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ । ବୋଉ ଦୁଧରେ ମୁହଁ ଘଷୁ ଘଷୁ କହିଲି – ତୁ ଯାହା ହେଇଚୁ ନା ବୋଉ, ତତେ ପାଇଲେ କାହାର ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହବ ଯେ । ଦୁହେଁ ବେଡ଼ ଉପରେ କୁ‹ାକୁ‹ି ହେଇ ଶୋଇଲୁ । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଆମକୁ ନିଦ ହୋଇଗଲା । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବାପା ଫେରିଆସି ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବାଡେ଼ଇଲେ । ବୋଉ ଧଡ଼ ପଡ଼ ହେଇ ଉଠି ମୋ ଗାଲରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଇ ତା ଲୁଗା ସଜାଡ଼ି ପିନ୍ଧି ପକେଇ ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲିଲା । ମୁଁ ଦିନ ଆଠଟା ବେଳକୁ ଉଠିଲି ।

ବାପା ଦୋକାନକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରୁ ଥାଆନ୍ତି । ମୁଁ ଉଠି ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରିଲି । ବୋଉ ହସିଦେଇ ମୋ କାନରେ କହିଲା – ତୋର ଆଜି କ’ଣ କାମକୁ ନ ଗଲେ ଚଳିବନି । ଘରେ ଆଜି ରହି ଯାଉନୁ । ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି । ବୋଉକୁ କୁେ‹ଇ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ସେ ଆହାଃ..ଆହାଃ..ହେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ପକେଇ କହିଲା – ଦେଖିଲୁ, ତୁ କେମିତି ମୋ ଦୁଧକୁ କାମୁଡ଼ି ଚୁଚୁମି ନାଲି ପକେଇ ଦେଇଚୁ । ଭାରି ଦରଜ ଲାଗୁଚି । ଯାହା କରୁଚୁ ଆସ୍ତେ କର । ମୁଁ ବୋଉକୁ ଖଟ ଉପରକୁ ଟେକି ନେଲା ଭଳି ଭିଡ଼ିନେଇ କହିଲି – ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ଲୋ ବୋଉ, ତୋ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ସେମିତି ପାଚିଲା ଆମ୍ବ ଭଳି ହେଇଚି ।

ଜମା ମନ ଛାଡ଼ୁନି । ସେଇ ସକାଳ ଠାରୁ ରାତିରେ ବାପା ଘରକୁ ଫେରିବା ଭିତରେ ବୋଉକୁ ୫ ଥର ଗେହିଁଲି । ନୂଆ ନୂଆ ମାଇକିନିଆ ବିଆ ଚାଖୁ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠୁଥିଲି । ବୋଉ ମୋ ଭଳି ଜବର ଟୋକା ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ ନେଇ ଗିହଣ ମଜା ଚାଖୁଥିବାରୁ ଭାରି ଖୁସି ହେଉଥିଲା ।

ତା ବିଆରୁ ପଚ୍ ପଚ୍ କରି ପାଣି ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ସାଲେପୁର ଫେରିବା ପାଇଁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ବୋଉ ମୁହଁ ଶୁଖି ଗଲା । ହେଲେ କିଛି ଉପାୟ ନ ଥିଲା । ମୋତେ ତ ପୁଣି ଯାଇ ଚାକିରୀରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ହେବ । ହେଲେ ଘରୁ ଆସିବାର ୨ ଦିନ ପରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଲାନି । ବୋଉ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା । ଛାଟିପିଟି ହେଇ ପୁଣି ଗାଆଁକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ଘରେ ପହଂଚିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେବା ଉପରେ । ମତେ ଦେଖି ବୋଉ ଭାରି ଖୁସି ହେଇଗଲା ।

ସେ ସେଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଠାକୁର ଘରେ ଧୂପ ଦେଇ ଆସି ଲୁଗା ବଦଳୁ ଥିଲା । ତର ତର ହେଇ ଯାଇ ଦାଣ୍ଡ କବାଟଟା ଭିତର ପଟୁ ଶିକୁଳୀ ଲଗେଇ ଦେଇ ଆସି ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁହଁ ଫୁଲେଇ କହିଲା – ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇ ଯାଇଚୁ ଯେ ଯାଇଚୁ । ଆଜି ଆସିଲୁ ଯେ, ପୁଣି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ । ଦିନ ଥାଉ ଥାଉ ଆସିଲୁନି । ତୋ ବାପାଙ୍କର ଦୋକାନରୁ ଫେରିବା ସମୟ ତ ହେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଆଉ କ’ଣ କରିବି କହିଲୁ । ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଡିଉଟି ସାରି ଆସିବା ବ���ଳକୁ ଡେରି ହେଇଗଲା । ବୋଉ ମୁହଁ ମୋଡ଼ି କହିଲା – ଡିଉଟି ନା ଫିଉଟି ।

ଶୀଘ୍ର ଚାଲେ, ତୋ ବାପା ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ପାଖରେ ଥରେ ଡିଉଟି କରିଦେଏ । ମନ ଆଉ ଥୟ ରହୁନି । ଡେରି ନ କରି ମୁଁ ବୋଉକୁ ବେଡ଼ ଉପରକୁ ଭିଡ଼ି ନେଲି । ତା ଲୁଗା ଟେକି ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ହାମୁଡ଼ି ପଡ଼ିଲି । ଗେଲ ହେବାକୁ ସମୟ ନ ଥିଲା । ଦୁହେଁ ମାତି ଉଠିଲୁ । ପୁରା ଅଧ ଘଂଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋଉର ରସାଳ ବିଆରେ ମୋ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ବୋଉ ଅସମ୍ଭାଳ ମଜାରେ ମୋତେ ଥରକୁ ଥର ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତଳ ପଟରୁ ତା ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ପକୋଉ ଥିଲା । ତା ଭିତରେ ତା ବିଆରୁ ପାଏ ଖଣ୍ଡେ ଗରମ ବିଆରସ ବାହାରି ସାରିଥିଲା ଏବଂ ବୋଉ ଚରମ ଆନନ୍ଦରେ ବିଭୋର ହୋଇ ଉଠିଥିଲା । ବୋଉ ମୋ ପିଚାକୁ ଚୁମୁଟି ଦେଇ କହିଲା – ଓଃ.. କି ମଜା । ତୋ ବୀର୍ଯ ବାହାରିନି କିରେ ।

ମୁଁ ବି ଚରମ ସୀମାରେ ପହଂଚି ଯାଇଥିଲି । ଜୋର ଜୋର ପିଚା ଦାବି ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ବୋଉର ପିଠି ତଳୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତା ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି – ଏଇ ମୋର ବାହାରିଲା..ଆଃ..ମୋ ବୋଉଲୋ..ଓଃପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ଗରମ ବୀର୍ଯ ପିଚିକି ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାହାରି ଗଲା । ପ୍ରଚଣ୍ଡ ସୁଖରେ ମୋ ଦେହ ଗୋଟାକ ଯାକ ଝଣ ଝଣ ହୋଇ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ବୋଉ ଉପରୁ ଉଠି ଆସିଲି । ବୋଉ ବି ତରତର ହେଇ ଉଠିପଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିବା ସାୟାରେ ତା ନାଳୁଆ ବିଆକୁ ପୋଛି ପକେଇ ଖଟ ଉପରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଆସିଲା । ଲାଜେଇ ହସି ଦେଇ କହିଲା – ସତରେ ତୁ ଭାରି ବଢ଼ିଆ ଗେହୁଁଚୁ ।

ପୁନମ ଆଉ ମୋ ବିଆ ଘସା ଘଷି କାହାଣୀ – Odia Sex

ହଉ ଯାଆ, ମୁହଁ ହାତ ଧୋଇ ପକେଇ ଟି.ଭି. ଦେଖୁଥାଆ । ମୁଁ ଚା ତିଆରି କରି ଆଣୁଚି । ମୁଁ ଚା ପିଉଥିବା ବେଳେ ବାପା ଘରେ ପହଂଚିଲେ । ରାତିରେ ଆଉ କିଛି ସୁବିଧା ହେଲାନି । ଶୀଘ୍ର ଖାଇ ଦେଇ ମୁଁ ଦାଣ୍ଡଘରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଯିବାକୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲି । ବୋଉ ଚା ଆଣି ଦେଲା । ବାପା ଗାଧୋଉ ଥିଲେ । ମୁଁ ବୋଉକୁ ଘର କୋଣକୁ ଭିଡ଼ି ନେଲି । ତା ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ପକେିଲି । ବୋଉ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବା ବେଳକୁ ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ସାଉଁଳେଇ ପକେଇଲି ।

ବୋଉ ଡରି ମୋତେ ଠେଲି ପକେଇ କହିଲା – ତୋ ବାପା ଗାଧୁଆ ଘରେ ଅଛନ୍ତି । ଯାହା ଜଣା ଯାଉଛି ତୁ ମତେ ମାରିବୁ । ମୁଁ ମୋ ହାତ ଆଙ୍ଗୁଠିଟାଏ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି । ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠି ବୋଉ ମୋ ହାତଟାକୁ ଟାଣି ବାହାର କରି ପକେଇ କହିଲା – ଦୁଷ୍ଟ । ମୁଁ ଟିକେ ହସି ଦେଇ ବାଇକ ଚାବିଟା ଧରି ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଲି ।

ସତରେ, ନିଜ ଘରେ ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ଭାରି ମଜା । କେହି ଜାଣିବାର ନାହିଁ କି କାହାରି ସନ୍ଦେହ କରିବାର ନାହିଁ । ନୂଆ ବାହା ହେବା ଭଳି ପ୍ରତି ଦୁଇ ଦିନରେ ଥରେ ମୁଁ ଘରେ ଆସି ହାଜିରା ପକେଇଲି । ବୋଉ ମୋ ଆସିବା ବାଟକୁ ଚାହିଁ ବସୁଥିଲା । ସୁବିଧା ଦେଖି ଅନ୍ତତଃ ଥରେ ଦୁଇ ଥର ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେଉଥିଲା ।

odia sex story

Jadi ye odia sex gapa ti bhala lagila, comment kari janeibe nischita, aau ama telegram channel ku subscribe karantu, emti nua story ra notification paiba panee. click here

Related Stories

3.2 10 votes
Article Rating
3.2 10 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bhubana
Bhubana
7 months ago

Bhala lagila

Rocky
Rocky
6 months ago
Reply to  Bhubana

Hau

Rocky
Rocky
6 months ago

[email protected]

Rocky
Rocky
6 months ago

Sex karilba jadi number 9662357268

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: