ହେମନ୍ତ ଭାଇ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ – Odia Sex Story

ମୋର ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ,ସ୍ୱରୂପ, ଆଜି ଆଉ ଗୋଟିଏ ସତ କଥାକୁ ଗଳ୍ପ ଆକାରରେ ଉପସ୍ଥାପନା କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହି  ଗପଟି ମୋର ଜଣେ ପାଠକ ମୋ ସହ ଚାଟିଙ୍ଗ କରିଲାବେଳେ କହିଥିଲେ l ତାଙ୍କ କଥା ଅନୁସାରେ ମୁଁ ଏହାକୁ ମୋ ଭାଷାରେ ଲେଖି ପ୍ରକାଶିତ କରୁଛି l ଅଗରୁ ଆଉଜଣେ ପାଠିକାଙ୍କ ନିଜ କଥାକୁ ମୁଁ ଗପ ଆକାରରେ “ସରିତାର ଆତ୍ମକଥା “ଶୀର୍ଷକ ରେ ଲେଖିଥିଲି  ଯାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ l ଏହା ମୋର ଦ୍ଵିତୀୟ କଥା ଯାହାକି ମୋ ପାଠକ ପରେଶ ମୋତେ ଚାଟିଙ୍ଗ କଲାବେଳେ  ନିଜ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ l ପୂର୍ବଥର ପରି ଏଥର ବି ଆପଣମାନେ ପରେଶ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ପଚାରିବେନି ବୋଲି ଆଶା ଓ ଅନୁରୋଧ l


               ମୋ ନାଁ ପରେଶ ଆଉ ମୁଁ ବୁର୍ଲାରେ ଇଞ୍ଜିନିଅରିଙ୍ଗ ପଢ଼ୁଥିଲି ଆଉ ଏଇଟା ଥିଲା ମୋର ଶେଷବର୍ଷ  l ଆମ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ l କିଛି ମାସ ତଳେ ମୋର ମାଉସୀ ପୁଅ ଭାଇ ହେମନ୍ତଙ୍କ ବାହାଘର ହେଇଥିଲା l ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନମିତା ଦେଖିବାକୁ ଖୁଵ ସୁନ୍ଦର l ହେମନ୍ତ ଭାଇ ମୋ ଠାରୁ 5 ବର୍ଷ ବଡ l MBA ପରେ ସେ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀରେ ଓଡ଼ିଶାର ଏରିଆ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ ଭଲ ଚାକିରୀ ପାଇଥିଲେ l ଚାକିରୀ ପାଇବା ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଖୁଵ ଧୂମଧାମରେ ହେଇଥିଲା l ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୋଟେ ଭଲ ଘର ଭଡା ନେଇ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି l

କୁକୁର ପରି ଗେହିଲି – Odia Sex Story


               ହେମନ୍ତ ଭାଇ ଦେଖିବାକୁ ଖୁଵ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ l ବ୍ୟାୟାମ କରି ଭଲ ବଡି ବାନେଇଛନ୍ତି l 5 ଫୁଟ 10 ଇଞ୍ଚ ଡେଙ୍ଗା l ଯେକୌଣସି ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଦେଖି ରହିଯିବ l ଭଲ ଚାକିରୀ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ଖୁଵ ଭଲ ତେଣୁ ଭଲ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ସବୁ ଆସୁଥାଏ l ଆଉ ଶେଷରେ ନମିତା ଭାଉଜଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରି ବାହାହେଲେ l  ସମସ୍ତେ କହନ୍ତି ଯୋଡି ପୁରା ଏକ ନମ୍ବର l ଜଣେ ଆର ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ପୁରା ଫିଟ l


               ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଅଗରୁ ଟିକେ ଶୁଣିଥିଲି ଯେ ହେମନ୍ତ ଭାଇଙ୍କ ଟିକେ ଗେ ପ୍ରକୁତି ଅଛି l ଛୋଟ ଛୋଟ ଟୋକାଙ୍କୁ ପଟେଇ ତାଙ୍କୁ ଚକୋଲେଟ ଆଉ ଖେଳନା ଇତ୍ୟାଦି ଦେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଛାଟିଆ ଜାଗାକୁ ନେଇ  ଗାଣ୍ଡି ମାରନ୍ତି l ବାହାଘର ଠିକ ହେଲାପରେ ଭାବିଲି ଯେ ପରେ ବୋଧେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ବଦଳି ଯାଇଥିବ ଆଉ ସେ ପୁରୁଣା ପ୍ରକୃତି ଛାଡି ଝିଅଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକୃଷ୍ଟ  ହେବେଣି l ସେ ଯାହାହେଉ ନମିତା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ପରଠୁଁ ମୋର କାହିଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଆକର୍ଷଣ ଓ ଦୟା ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା l ତାଙ୍କୁ କେମିତି ପାଇବି ସେ ବିଷୟରେ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି l


               7th ସେମିଷ୍ଟାରରେ ମୋର କେମ୍ପସରେ ସିଲେକ୍ସନ ହେଇଯାଇଥିଲା l ପରେଶ ଭାଇ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜବରେ ନଯାଇ  ଆଉ ଦୁଇ ବର୍ଷ MBA ପଢିବାକୁ କହୁଥିଲେ l  ଭଲ କଲେଜରୁ ଇଞ୍ଜିନିଅରିଙ୍ଗ ପରେ MBA କଲେ ବହୁତ ଭଲ ଚାକିରୀ ମିଳିବ ବୋଲି କହୁଥିଲେ l ସେମିଷ୍ଟାର ବ୍ରେକରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇ CAT ଏଣ୍ଟ୍ରାନ୍ସ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ଟିପ୍ସ ନେବାକୁ ଡାକିଥିଲେ l ତେଣୁ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ପରେ ମୁଁ ଆଉ ଘରକୁ ନଯାଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଥିଲି l


               ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସାନ୍ଧ୍ୟବେଳେ ପହଞ୍ଚି ପରେଶ ଭାଇଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଯେ ଭାଇ ରାଉରକେଲାରେ ଗୋଟେ ଡିଲର ମିଟ ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଆସିବେ l ନମିତା ଭାଉଜ ଘରେ ଏକା ଥିଲେ l ଗୋଟେ ଲେଗିନ୍ସ ଉପରେ ସ୍ଲିଭଲେସ ଟପରେ ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ l କପାଳରେ ଛୋଟିଆ ବିନ୍ଦି ଆଉ ସିଂଥିରେ ସିନ୍ଦୁର l କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ହିରୋଇନ ଠାରୁ କମ ଦିଶୁନଥିଲେ l


                ଭାଇ ମୋ ଆସିବl କଥା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅଗରୁ କହିଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ମୋ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ l  ମୁଁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେପରେ ମୋ ପାଇଁ ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଦେଲେ l ମୁଁ ଟିକିଏ ଫ୍ରେସ ହେଇ ସରିବା ପରେ ମୋ ପାଇଁ  ସ୍ନାକ୍ସ ଆଉ କଫି ଆଣି ଦେଲେ l ମୁଁ ସ୍ନାକ୍ସ ଖାଇ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଭାଇଙ୍କ ସେଇ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଖକୁ ଆସିଲି l ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାପରେ ସେ କିଛି ଟିପ୍ସ ଦେଲେ ଆଉ କିଛି ଅସାଇନମେଣ୍ଟ ଦେଇ ପରଦିନ ଆସିବାକୁ କହିଲେ l

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-3 | Odia Sex Story


                ମୁଁ ଭାଇଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ନଅ l ନମିତା ଭାଉଜ ସେତେବେଳକୁ ଡିନର କରି ସାରି ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ l ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଖାଇଲୁ l ଭାଉଜ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ l କେତେଥର ତାଙ୍କ ଦେହ ସହ ମୋ ଦେହ ଟଚ ହେଉଥିଲା ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ  ଜାଣିପାରିଲି ଯେ ସେ ଜାଣିଶୁଣି ମୋ ଦେହକୁ ଟଚ କରୁଥିଲେ l ମଝିରେ ମଝିରେ ନଇଁ ପଡିଲେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗୋରା ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଦିଶୁଥିଲା l


                ଏସବୁ ଦେଖି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା l ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲି  ନହେଲେ ବାହାରକୁ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତା l ଖାଇସାରିବା ପରେ ନମିତା ଭାଉଜ ମୋତେ ମୋ ରୁମ ଦେଖେଇଦେଲେ l ମୋ ରୁମ ତାଙ୍କ ରୁମ ପାଖରେ l ଦୁଇ ରୁମ ମଝିରେ ଗୋଟିଏ କବାଟ ଯାହା କି ସେ ତାଙ୍କ ପଟୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ l ରୁମକୁ ଆସି ମୁଁ ଗୋଟେ ସର୍ଟସକୁ ଚେଞ୍ଜ କାଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି l ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଅସାଇନମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଭାବିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ଭାବିଲି କାଲି ଦିନ ସାରା ସମୟ ଅଛି l କାଲି କରିଦେବି l


                ବେଡ଼କୁ ଆସି ମୋବାଇଲ  ଖୋଲିଲି, ଦେଖିଲି ନେହାର ମେସେଜ ଅଛି l ସାଢେ ଦଶ ବେଳକୁ ଅନଲାଇନ ଆସିବାକୁ କହିଛି l ନେହା ମାନେ ମୋର ଅନଲାଇନ ଫ୍ରେଣ୍ଡ l ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହେ l ତା ହଜବେଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ଗଲେ ମୋ ସହ ବେଳେବେଳେ ସାଇବର ସେକ୍ସ କରେ l ଦୁହେଁ କେବେ କାହାକୁ ଦେଖିନୁ l ବେଳେବେଳେ ବିନା ମୁହଁ ଦେଖେଇ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇଛି ଆଉ ସେ ବି ତା ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଦେଖାଏ ବିନା ମୁହଁରେ l ତାର ମୋ ଭଳି ବହୁତ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ କହେଯେ ମୁଁ କାଳେ ତାର ସବୁଠୁ ଭଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ l ଭାବିଲି ଏମିତି ତ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ଅଛି, ନେହା ସାଙ୍ଗେ ଟିକେ ସାଇବର ସେକ୍ସ କରି ହଲେଇ ଦେଇ ସୋଇପଡ଼ିବି l


                ସାଢେ ଦଶ ବେଳକୁ ନେହାର ପୁଣି ମେସେଜ ଆସିଲା l ଭାରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନାଟେ l କିଛି ସମୟ ସାଇବର ସେକ୍ସ କରିବl ଭିତରେ ମୋତେ ପୁରା ଗରମ କରିଦେଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଗଲା l ସେ ବି କହିଲା ଯେ ତା ବିଆ ବି ଓଦା ହେଇଗଲାଣି l ତାପରେ ଅନଲାଇନ କିସ ଦେଇ ଗୁଡ଼ ନାଇଟ କହି ଫୋନ କାଟିଦେଲି l ଆଉ ମୋ କାମରେ ଲାଗିଗଲି l ନେହା ଆଉ ନମିତା ଭାଉଜଙ୍କୁ ମାନେ ପକେଇ ସର୍ଟସ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ହଲେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି l ବାଃ କି ମଜ଼ା, ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼େଇ ଜୋର ଜୋରରେ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି l


                ପ୍ରାୟ  ଦଶ ମିନିଟ ଏମିତି ହଲେଇବା ପରେ ହଠାତ ଭାଉଜଙ୍କ ରୁମ ଓ ମୋ ରୁମ ମଝିରେ ଥିବା ଦୁଆର ଖୋଲିବା ଶବ୍ଦରେ ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲିଲି l ମୁଁ କିଛି ଭାବିବା ଭିତରେ ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ l ସେ  ଆଣ୍ଠୁ ଯାଏଁ ଗୋଟେ ସ୍ଲିଭଲେସ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ  l ହେ ଭଗବାନ ଇଏ କଣ ହେଲା l ତରତରରେ ବାଣ୍ଡକୁ ସର୍ଟସ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ବସିଗଲି l ଭାଉଜଙ୍କୁ ଚାହିଁବାକୁ ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା l ସେ କଣ ଭାବିଥିବେ, ସେକଥା ଭାବୁଥିଲି l

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-2


                ସେତିକି ବେଳେ ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଗଲେ ଆଉ ପଚାରିଲେ ଇଏ କଣ କରୁଥିଲ ପରେଶ , ମୁଁ କିଛି ସାହସ ସଂଚୟ କରି କହିଲି ସରି ଭାଉଜ ଭୁଲ ହେଇଗଲା l ପ୍ଲିଜ଼ ଭାଉଜ ଭାଇଙ୍କୁ ଏ କଥା କହିବନି l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ଏଥିରେ ସରି ହେବାର କିଛି କାରଣ ନାହିଁ, ଏ ବୟସରେ ଏଇଟା ତ ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି ଆଉ ତୁମେ ବି କରିଲ, ଏଥିରେ ଭୁଲ କୋଉଠି ରହିଲା l ଭାଉଜଙ୍କ ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୋର ଟିକେ ସାହସ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚାହିଁଲି l


                ସେ କହିଲେ  ଆଛା ଠିକ ଅଛି ଭାଇଙ୍କୁ କିଛି ବି କହିବିନି, କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ଶର୍ତ୍ତରେ, ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ସବୁ କରିବି ଭାଉଜ ସବୁ ଶର୍ତ୍ତରେ ରାଜି କଣ କୁହ l ସେ କହିଲେ ତୁମେ ହଲେଇଲା ବେଳେ ମୁଁ ତୁମ ଯନ୍ତଟି ଦେଖିଦେଲି, ଭଲ ସାଇଜର ରଖିଛ l ଆଉଥରେ ତାକୁ ଦେଖାଅ l ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏ କଣ କହୁଛ l ସେ ଟିକେ ରାଗିଯାଇ କହିଲେ ହଉ ନ ଦେଖାଅ, ଭାଇଙ୍କୁ ସବୁ କହିବାକୁ ପଡିବ l ମୁଁ କହିଲି ପ୍ଲିଜ଼ ଭାଉଜ ଭାଇଙ୍କୁ କହିବନି, ସେ କଣ ଭାବିବେ l ସେ ଗୋଟେ କୁଟୀଳିଆ ହସଟେ ହସି ନିଜ ହାତ ଆଣି ମୋ ସର୍ଟସ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଥୋଇଲେ ଆଉ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋ ବାଣ୍ଡଟି ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଯାହା ନରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ତାଙ୍କ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ପୁଣି ଥରେ ଉଠିବାକୁ ଲାଗିଲା l


                ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ତାଙ୍କ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି l କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ନିଜ ହାତକୁ ସର୍ଟସ ଭିତରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ନେଇ ଆସିଲେ l ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି କହିଲେ ଓଃ ପରେଶ କି ମସ୍ତ ହେଇଛି ମ ତୁମ ବାଣ୍ଡ,ସେତେବେଳକୁ ସେଟା ପୁରା ଟାଣ l ସେ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ନଇଁଯାଇ ବାଣ୍ଡରେ ଚୂମାଟେ ଦେଲେ l ସେତେବେଳେ ମୋ ମନ ଖୁଵ ଖୁସି l ଯାହା ନାଁରେ ଏତେ ଥର ହଲେଇଛି ସେ ଆଜି ନିଜେ ନିଜ ଆଡୁ ଧରା ଦେଇଛନ୍ତି l


                ଭାଉଜଙ୍କ ଚୂମାକୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି l ସେ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିର ଚମଡାକୁ ତଳ ଉପର କରି ମୁଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ l ଓଃ କି ମଜ଼ା l ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି l ମୋ ହାତ ଯାଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧରେ l ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି l ନାଇଟି ଭିତରୁ ଗୋଟିଏ ଦୁଧ ବାହାରକୁ କାଢ଼ି ଚିପିଲି l କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିସରି ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଟାଣ କରି ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁଲେ l ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦିଶୁଥାନ୍ତି, ମୁଁ  ଗାଲକୁ ଧରି ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମାଦେଲି l ସେ ବି ମୋ ଚୁମାର ଜବାବ ଚୁମାରେ ଦେଇ ଓଠକୁ ଖୋଲିଦେଲେ l ମୁଁ ମୋ ଜିଭ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ଚୁଷୁଥିଲି l


                କିଛି ସମୟ ଓଠ ଚୁସି ସାରିଲା ପରେ ତାଙ୍କ ନାଇଟିଟିକୁ ମୁଁ ବାହାର କରିଦେଲି l ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ଦୁଧରେ ପାଇଁ ଆହୁରି ଗରମ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଲ ସାରା ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋ ଟି ସାର୍ଟକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ସର୍ଟସକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଇ ମୋତେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ l ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ନଙ୍ଗୁଳି କରିଦେଲି l ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲେ l ଅଗରୁ କେତେ ସମୟ ହଲେଇ ଦେଇଥିଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଝଡ଼ିବା ପାଖାପାଖି ହେଇଯାଇଥିଲା  l ଆଉ ଏବେ ସେ ଏତେ ଜୋରରେ ଚୁଷୁଥିଲେ ଯେ ବାଣ୍ଡ ପୁଣିଥରେ ଝଡ଼ିବା ଅବସ୍ଥା କୁ ଆସିଗଲା l

ବଡ ବାପା ଝିଅ ର କି ନରମ ଦୁଧ | Odia Sex Story


                ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏତିକି ଥାଉ, ମୋର କେତେବେଳେ ବାହାରିଯିବ l ଭାଉଜ ଚୁସିବା ବନ୍ଦ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ଝଡିଗଲି l ବାଣ୍ଡର ସବୁ ବିଜ ବାହାରି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଓ ପେଟରେ ଲାଗିଲା ଓ. ମୁଁ ଖୁସିରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି l ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଗଲେ ଓ ମୋ ଗାଲରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ l


                କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲିଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରକୁ ଆସିଗଲି l ତାଙ୍କ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମାରେ ଭରିଦେଲି l ମୋ ମୁହଁ ଆଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ରଖି ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ମୋ କାମକୁ ଖୁଵ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ l ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି ଚୁସି ଚୁସି ଟାଣ କରିଦେଲି l ସେ ତାଙ୍କ ନରମ ହାତରେ ମୋ ପିଠି ଆଉଁସୁଥିଲେ l ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ସଲସଲ କରିଲି l ସେ ଖୁସିରେ ମୋ ହାତକୁ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲେ l


                ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଖିଲି ସେଟା ଓଦା ହେବାରେ ଲାଗିଲାଣି l ମୁଁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋର ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କରିବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ନିଜ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରି ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁଵ ଶୀଘ୍ର ପୁଣି ଥରେ ଟାଣ ହୋଇ ରେଡି ହେଇଗଲା l ମୁଁ ତଳକୁ ମୁହଁ ନେଇ ବିଆ ଚାଟିଲି ଆଉ ବିଆ ଚାଟୁଚାଟୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିଲି  ଆଉ ସମ୍ଭାଳିପାରିଲେନି, କହିଲେ ପରେଶ ଆଉ ଡେରି ନକରି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅ l


                ମୁଁ ମୋ ମୁହଁକୁ ଉପରକୁ ନେଇ କିସ କାଲି ଆଉ ପୋଜିସନ ନେଇଗଲି l ସେ ନିଜ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୂରେଇଦେଲେ l ମୋ ମୋ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ବିଆରେ ଟାଇଟରେ ପଶିଲା l ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଆଃ ବୋଲି ବାହାରିଗଲା l ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଜୋର ଜୋରରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ଆଁ ହେଉଥାନ୍ତି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ l ଓଃ ଭାଉଜ କି ମଜ଼ା l ସେ ବି କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ ପରେଶ କରିଚାଲ ଜମାରୁ ବନ୍ଦ କରନି l ଆଜ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଏମିତି ମଜ଼ା ମିଳିଛି l ଜମାରୁ ବନ୍ଦ କରନି l


                ପ୍ରାୟ 12/14 ମିନିଟ ଲଗାତାର ଗେହିଁଲା ବେଳକୁ ସେ ଦୁଇଥର ଝଡି ସାରିଲେଣି l ମୋର ସେତେବେଳକୁ ବାହାରିବା ହେଲାଣି l ଭାଉଜ କହିଲେ ପରେଶ ମୋ ଭିତରେ ଛାଡିଦିଅ l ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ମୋର ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି l ସେଦିନ ରାତିରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଆଉ ଦୁଇଥର ଅଲଗା ଅଲଗା ପୋଜିସନରେ ଗେହିଁଲି ଆଉ ଶୋଇଲା ବେଳକୁ ରାତି ପ୍ରାୟ 4ଟା l ସକାଳ ଦଶଟା ବେଳକୁ ଭାଉଜ ଚାହା ନେଇ ଆସି ମୋତେ ଚୂମା ଦେଇ ଉଠେଇଲେ l

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story


                ପଚାରିଲି ଭାଉଜ ରାତିରେ କେମିତି ଲାଗିଲା, ସେ ଲାଜେଇଯାଇ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲେ ଏମିତି ମଜ଼ା ବାହାଘର ପରେ କାଲି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପାଇଲି l ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ଭାଇ କଣ କରୁନାହାନ୍ତି କି l ସେ କହିଲେ ନା, ତାଙ୍କର ମନ ଖାଲି ଟୋକାଙ୍କ ପାଖରେ l ଅଫିସରେ ଗୋଟେ ମାଇଚିଆ ପିଅନ ରଖିଛନ୍ତି ଆଉ ତାକୁ ହିଁ ବେଳେବେଳେ କରନ୍ତି l କହିଲେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଭଲ, ଲମ୍ବା ଯନ୍ତ୍ର,କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଦୁଇ ତିନି ମିନିଟ କରିଲା ପରେ ଯନ୍ତ୍ର ଢିଲା ହେଇଯାଏ l ଆଉ ସେ ସୋଇପଡ଼ନ୍ତି l


                ମୋର ମାନେ ପଡିଲା ଅଗରୁ ଭାଇଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯାହା ସବୁ ଶୁଣିଥିଲି l ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖି ସତରେ ଦୟା ଆସିଲା ମନରେ l ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ସେକ୍ସି ସ୍ତ୍ରୀଟେ କିନ୍ତୁ ଯୌନ ସୁଖରୁ ବଞ୍ଚିତ l ଭାବିଲି ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଗୋଟେ କରିବାକୁ ପଡିବ l କହିଲି ଭାଉଜ ଏବେ ତୁମ ଦାୟିତ୍ୱ ମୁଁ ନେଲି, କିଛି ନାଁ କିଛି ଗୋଟେ କରିବି l ସେ  ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ଶୁଖିଲା ହସ ଫୁଟେଇ କହିଲେ ହଉ  ଠିକ ଅଛି, ଦେଖିବା ତୁମେ ମୋ ପାଇଁ କଣ କରିପାରୁଛ l

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଟୁର ଅଲିଭା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ | Odia Sex Story


                ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ଥିଲା ଏହି ଗପର ପ୍ରଥମ ଭାଗ, ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା ତାହେଲେ ମୋତେ email କରି ଜଣାଇବେ l ମୋ id ହେଲା roleplaymale01@rediffmail.com / swarupdas2342@gmail. com l ଭଲ ଲାଗିଲେ ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗ ଖୁବଶୀଘ୍ର ପଠେଇବି l ଯଦି କେହି ଝିଅ, ଭାଉଜ ବା ଆଣ୍ଟି ମୋ ସହ ଚାଟିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତାହେଲେ ମୋତେ ଜଣେଇବେ ମୁଁ ମୋ whatsaap ନମ୍ବର ବା telegram ନମ୍ବର ଦେବି l କିମ୍ବା gchat ରେ ବି ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି l