Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା part-3 (ସାନ ଜେଜେମା କୁ ଗେହିଁଲି )

Part -3
ନମସ୍କାର ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ କାହାଣୀ କୁ ପରିଚୟ ଦେବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ. କାରଣ ଆପଣ ମୋର ପୂର୍ବ କାହାଣୀ ପଢ଼ିଥିବେ, ଯଦି ପଢି ନାହାନ୍ତି ତେବେ ତଳେ ଏ କାହାଣୀ ରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ସାନ ଜେଜେମା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି  ଆଜି ସେ ବିଷୟରେ କହିବି. ସେ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ବୟସ 55 ହବ size 40, ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ଓଃ ଯିଏ ଦେଖିବ ତାର ଆପେ ଆପେ ବାହାରିଯିବ. ବୟସ ହେଲେବି କିନ୍ତୁ sexy ଦେଖାଯାଉଛି.  
(ଜେଜେମା,ଆଈ lover msg [email protected])


ପ୍ରଥମେ ଜେଜେମା କୁ ଗେଁହି ବହୁତ ଖୁସି ରେ ଥାଏ. ଜେଜେମା  ସବୁଦିନ ମୋଠୁ ଗିଁହା ଖାଉଥାଏ. ଦିନେ ଜେଜେମା ଫୋନ ରେ କଥା ହଉଥିଲା ମୁଁ ପଚାରି ବାରୁ କହିଲା ସାନ ଜେଜେମା ଫୋନ କରିଛି. ଜେଜେମା ତାର କଥା ହେଲା କଣ କଥା ହେଲା ମୁଁ ଜାଣିନି ଫୋନ କାଟି କହିଲା ଆମେ ଆଜି ସାନ ଜେଜେମା ଘରକୁ ଯିବା ମୁଁ ହଁ କହି ଚାଲି ଆସିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଜେଜେମା ପୁରା ରେଡି ମୁଁ କଣ ପାଇଁ ଯିବା ପଚାରିବାରୁ କିଛି ନକହି ହସି ଦେଲା କହିଲା ବୁଲି ଯିବା ଆଉ,  ଚାଲ ଯିବା ଡେରି ହଉଛି ଜେଜେମା ଆଉ ମୁଁ ବାହାରିଲୁ ଯିବା ପାଇଁ 15 ମିନିଟ ପରେ ଆମେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲୁ ସେ ଟାଉନ ରେ ରହନ୍ତି ଟାଉନ ଆମ ଘରଠୁ ମାତ୍ର 10km ର ବାଟ ଆମେ ପଂହଁଚି ବା ପରେ ସେ ଆସି ଆମକୁ ସ୍ୱାଗତ କଲେ ଜେଜେମା ର ପାଦ ଛୁଇଁ ନମସ୍କାର କଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି.

ସେ ମତେ ଧରି କହିଲେ ଥାଉ କହି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ କହିଲେ ତୋର ମୋ କଥା ମନେ ପଡୁନଥିଲା ମୁଁ ଅଳ୍ପ ହସିଲି. ସେ କହିଲେ ଘରକୁ ଆସ ଆମେ ଘରକୁ ଗଲୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ସେ ଏକା ରହନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସେ ବି ବାହା ହେଇଯାଇଛି ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମାନେ ମୋ ସାନ ଜେଜେ ଙ୍କୁ ମରିବାର 10 ବର୍ଷ ହେଲାଣି. ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲୁ ସାନ ଜେଜେମା ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ. ସେ ଆମର ଅତିଥି ଚର୍ଚ୍ଚା କଲେ. ଜେଜେମା ଆଉ ମୁଁ  ବସିଥାଉ ସାନ ଜେଜେମା ରୋଷେଇ କରୁଥାନ୍ତି. ସେତେବେଳେ ମୋର ଫୋନ ଆସିଲା ମୋତେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋତେ ଡାକୁଥାନ୍ତି ଭୋଜି କରିବା ପାଇଁ ତ ଜେଜେମା କହିଲା ତାଙ୍କୁ କହିଦେ ମୁଁ  ଆଜି ଯାଇପାରିବିନି ତ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେଇଆ କହି ଫୋନ ରଖିଦେଲି.

ଭଣଜା ଦେଲା ସ୍ଵାମୀ ର ମଜା part 2 । ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ ପଚାରିବାରୁ କହିଲା ଆମେ ଆଜି ଏଠି ରହିବା କାଲି ଯିବା. ମୁଁ ହଁ କହି ରହିଗଲି କାରଣ ସାନ ଜେଜେମା ଏକା ରହିଥିଲେ ସେ ବି ଚାଁହୁଥିଲେ କି ଆମେ ଆଜି ତାଙ୍କ ଘରେ ରହୁ, କିନ୍ତୁ ମୋତେ  ମୁଁ କିଛି କରିପାରିବିନି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ମାନେ ମୋ ଜେଜେମା ନିର୍ମଳା ସହିତ ତ ମତେ ସେଥିପାଇଁ ଟିକେ ବୋରିଂ ଲାଗୁଥିଲା ତ ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ କହିଲି ଜେଜେମା କହିଲା ସବୁ ହବ ଆଜି ବହୁତ ମଜା କରିବା ହେଲା ମୁଁ ହଁ କହିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ସାନ ଜେଜେମା ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲେ ଜେଜେମା କହିଲା ମୁଁ ଗାଧେଇ କି ଖାଇବି ତୁ ଖା ମୁଁ ଚାଲି ଗଲି ଖାଇବାକୁ ସାନ ଜେଜେମା ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ବାଢିଲେ ସେ ବାଢୁ ବାଢୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ କାନି ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରୁ ଖସିଗଲା ତ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ବସିଥିଲି ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଗଲି ସାନ ଜେଜେମା ଏବେବି ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଭିତରୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହଉଥାନ୍ତି.

ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଗଲି ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ତମ୍ବୁ କରି ଛିଡା ହେଲାଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କଂଟ୍ରୋଲ କରି ରହିଗଲି କାରଣ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯାହାବି ହେଲେ ମୁଁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ମୋର ନାରୀ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହବା ସ୍ୱାଭାବିକ. ଆଉ ମୋର ତ ବୟସ୍କ ମହିଳା ବହୁତ ପସନ୍ଦ. ମୁଁ ସେକଥା ନଭାବି ଖାଇବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଲି. 


   କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ପୁଣି ଆସି ଖାଇବା ଦଉ ଦଉ ତାଙ୍କ କାନି ପୁଣି ତାଙ୍କ ଛାତି ରୁ ଖସିଗଲା ଆଉ ସବୁ କିଛି ଦେଖାଯାଉଥିଲା. ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ଜାଣି ଶୁଣି ଏସବୁ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ହିଁ ରହିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ସେ କାମନା ନଜରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଅନେଇଥିଲେ. କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ଛିଡା ହେଇଥିଲା. ସେତେବେଳେ ଜେଜେମା ବାଥରୁମ ରୁ ଆସିଲା ତ କବାଟ ଖୋଲିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସେ ଚାଲିଗଲେ ତାପରେ ମୁଁ ଖାଇ ଆସି ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ରେଷ୍ଟ ନେଲି, ଆଉ ସେ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ବସି ଖାଇଲେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ସେମାନେ ଆଉ ଗୋଟେ ରୁମ କୁ ଗଲେ ସେ ରୁମ ଟା ମୋ ପାଖ ରୁମ ଥିଲା. ସେମାନଙ୍କ କଥା ମତେ ଶୁଣା ଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭଲସେ ଶୁଣା ଯାଉନଥିଲା ତ ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ door ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ଶୁଣିଲି ସେମାନେ ମୋରି ବିଷୟରେ କଥା ହଉଥିଲେ. 

ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ନିଆରା


ଜେଜେମା – କଣ ହେଲା 
ସାନ ଜେଜେମା -ଟୋକା ପୁରା ଖେଳାଳି ଅଛି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଛିଡା ହେଇ ଯାଉଛି. ତମେ ଭଲ ମଜା ନେଉଥିବ
ଆଉ. 
ଜେଜେମା – ହଁ ଭଲ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ମଜା ଦଉଚି. ତୋ ଦେଢ଼ଶୂର ବି ମୋତେ ଏତେ ସୁଖ ଦେଉନଥିଲେ. ଯେତେ ସେ ମୋତେ ଦଉଚି, ମୋର କେତେ ବର୍ଷ ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇ ଦେଲା. 
ସାନ ଜେଜେମା -ଆଉ ଦେଇ ସେ ମୋତେ ଆଜି ସୁଖ ଦବ ତ ? 
ଜେଜେମା -ସେଥିପାଇଁ ପାଇଁ ତ ଆଜି ରହିଲି ତୁ ଟିକେ ତାକୁ ତୋ ଆଡେ ଟାଣେ ଦେଖିବୁ ତତେ ଅଧିକ ମଜା ଦବ ତୁ ଏବେ ତା ପାଖକୁ ଯା ତା ସାଙ୍ଗେ କଥା ହ ଏବେ ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ . 
ସାନ ଜେଜେମା -ହଉ ମୁଁ ଯାଉଛି ଦେଇ. 
   ଜେଜେମା ସେ ଘରେ ଶୋଇଲା ଆଉ ସାନ ଜେଜେମା ଉଠି ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ପାଦ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଯାଇ ରୁମ ରେ କବାଟ ଦେଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇପଡିଲି. ଟିକେ ପରେ ଟିକିନା ଜେଜେମା ଆସିଲେ. ମୁଁ ଉଠି ବସିଲି ସେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ନର୍ମାଲ କଥା ହେଲେ କୋଉଠି ପଢୁଛି, କଣ କରୁଛି ଏମିତି ବହୁତ କିଛି. କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହଉଥିଲୁ.ହଠାତ ସେ ପଚାରିଲେ ଆଉ ତୋର କେହି ନାହାନ୍ତି (ମାନେ girl friend କଥା ପଚାରୁଥିଲେ )
ମୁଁ – ନା କହିଲି
ସାନ ଜେଜେମା – କାଇଁ ମୋ ନାତି କଣ ଏତେ ଅସୁନ୍ଦର. କେହି ଝିଅ ତାକୁ ମିଳୁ ନାହାନ୍ତି. 
ମୁଁ – ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ତମେ ମୋତେ ସୁନ୍ଦର ବୋଲି କହିଲ. ସତରେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ କେହି ପସନ୍ଦ କରୁ ନାହାନ୍ତି. 
ସାନ ଜେଜେମା -ମୁଁ ତ ଅନେଇ ବସିଛି ତୁ ରାଜି ହେଲେ ମୁଁ ବାହା ହେଇ ଯାଆନ୍ତି ହସିକି କହିଲେ. 
ମୁଁ -ଆଛା ମୁଁ ବି ରାଜି ଅଛି ବାହା ହବାକୁ ବାହା ହବ ମୋତେ  ହସିକି କହିଲି. 
   ଆମର ଏମିତି ମଜା କଥା ଚାଲିଥାଏ 
ସାନ ଜେଜେମା – ମୋତେ ଖାଲି ବାହା ହବୁ ନା ଆଉ କଣ କରିବୁ.
ମୁଁ – ଆଉ କଣ ମାନେ. 
ସାନ ଜେଜେମା – ତୁ କଣ ଜମା ଜାଣିଛୁ କଣ ହୁଏ 
ମୁଁ – ନାଇଁ ସତରେ ଜାଣିନି 
ସାନ ଜେଜେମା – ଦେଇ କଣ ପାଇଁ,  କାହା ପାଇଁ ଶଙ୍ଖା ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧୁଚି, ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଚି ତୁ ତାଙ୍କୁ ବାହା ହେଇ ଚଉଠି ମନେଇ ସାରିଲୁଣି. 
ମୁଁ -ଏକଥା ଶୁଣି ଜାଣିଗଲି ଯେ ଜେଜେମା ସବୁ କଥା କହି ଦେଇଚି ତ ମୁଁ ଲାଜରେ ତଳକୁ ମୁଁହ କରୁଥାଏ 
ସାନ ଜେଜେମା – ଦେଖ ଦେଇଙ୍କର
(ମୋ ଜେଜେମା )ଯେମିତି ସ୍ୱାମୀ ନାହିଁ ମୋର ବି ସ୍ୱାମୀ ନାହିଁ, ଏତେ ଲୋକଙ୍କ କଥା ବୁଝୁଛୁ ମୋ  କଥା ଟିକେ ବୁଝୁ ମୋତେ ବି ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ କର ମୁଁ ବି ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହବାକୁ ଚାଁହୁଛି. 
ମୁଁ -ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ରେ ଦେଖୁଥାଏ ଯେ କଣ ହଉଛି ମୁଁ ଆଉ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁନି ତ ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ ମନେ ମନେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦଉଥିଲି ସେ ମୋ ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ବିଆ ସନ୍ଧାନ କରୁଛି. 
ସାନ ଜେଜେମା -କଣ ଭାବୁଛୁ କହ
ମୁଁ -କଣ କହିବି ତମେ ତ ରାଜି ଅଛ ଆଉ ମୁଁ ବି ରାଜି ଅଛି. 
ସାନ ଜେଜେମା -ଖୁସି ହେଇ କହିଲେ ଆଜି ରାତି ରେ ଆମ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କର ଚଉଠି ରାତି ଏତିକି କହି ମୋ ଗାଲ ରେ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲି ଗଲେ. 
ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ଖୁସି ହେଲି ଯେ ଯାହା ହଉ ମୋତେ ପୁଣି ଆଜି ଗୋଟେ ବିଆ ମିଳିବ ମୋର ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ସ୍ତ୍ରୀ ହବ. 

ମିଶ୍ର ବାବୁ ଙ୍କ ସହ ଗାଣ୍ଡି ମସ୍ତି – Odia Sex Story


ଚାରିଟା ବେଳେ ଉଠିଲି ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ଚା ପିଇଲୁ ତାପରେ ଜେଜେମା ଛାତ ଉପରକୁ ଗଲା ବୁଲିବାକୁ ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ବସି ଥାଏ ସାନ ଜେଜେମା ରୋଷେଇ ଘରେ ଥାନ୍ତି. ସେ ଶାଢ଼ୀ ଓଲ୍ହେଇ ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ସେ ସେଥିରେ ସେ ଭାରି sexy ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ.ସେ ଚାଲିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉଠୁଥିଲା ଆଉ ପଡୁଥିଲା  ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି ଯାଇ ପଛପଟୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦି ହାତରେ ଧରି ଚିପି ଦେଲି ସେ ଚମକି ପଡି ପଛକୁ ବୁଲିଗଲେ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ 
ସାନ ଜେଜେମା -ତୁ ଏଠି କଣ କରୁଛୁ. 


ମୁଁ -ତମେ ଏ ନାଇଟ ରେ ଭଲ ଦେଖା ଯାଉଛ ଏତିକି କହି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଛାତି ରେ  ଚିପି ହେଇ ଥିଲା 
ସାନ ଜେଜେମା -ଯାହା କରିବା କଥା ରାତିରେ କରିବୁ ଏବେ ଛାଡ଼ ମୋତେ କାମ କରିବାକୁ ଦେ. ମୁଁ ଜଲଦି କାମ ସାରି ଦିଏ. 
ମୁଁ – ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ତାଙ୍କ ମୁଁହ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଲିପ କିସ୍ସ କଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଚିପି ଦେଲି.  
  ସେତେବେଳେ ଜେଜେମା ଆସି ପଂହଁଚି ଦେଖି ଦେଲା.
ଜେଜେମା – ହସିକି କହିଲା ତୋର ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ ମାଇପ ମିଳିଲା ଖୁସି ତ

 
ମୁଁ -ହଁ କହିଲି 
ଜେଜେମା  – ଏବେ ତାକୁ ଛାଡ଼, ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିକେ  ଅପେକ୍ଷା କର.  
       ରାତି ହେଇଗଲା ଜେଜେମା କହିଲା ଆସ ତମ ବାହାଘର ଆଉ କାଇଁ କରିବା ସେମିତି ତମେ ଚଉଠି ମନେଇ ଦିଅ. 
ସାନ ଜେଜେମା -ନାଇଁ ମୁଁ ବି ତା ସ୍ତ୍ରୀ ହବାକୁ ଚାଁହୁଛି 
ଜେଜେମା – ହଉ ତୁ ବି ସ୍ତ୍ରୀ ହବୁ ଆଉ ମୋ ସଉତୁଣୀ ହବୁ. 


ଏସବୁ ହସି ମଜାକ ସରିଲା ପରେ ଆମେ ଖାଇ ସାରିଲୁ ମୁଁ ଆଗେ ରୁମ କୁ ଗଲି ତା ପରେ ଜେଜେମା ଆଉ ସାନ ଜେଜେମା ଦୁହେଁ ରୁମକୁ ଆସିଲେ ଜେଜେମା ଆମକୁ all the best କହି ଚାଲିଗଲା, ମୁଁ ଯାଇ door ବନ୍ଦ କରି ଚାଲି ଆସିଲି. 
ମୁଁ -ସାନ ଜେଜେମାକୁ ଧରି ଲିପ kiss କଲି ସେ ବି ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ବେକରେ kiss କଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି 


ଟିକିନା ଜେଜେମା – ଆଖି ବୁଝି ଉଁ ଉଁ  ଆ ଆ ହେଇ ମଜା ନଉଚି ଆଉ ଶବ୍ଦ କରୁଥାଏ ସେ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଆଉରି ହିଟ ହେଲି. 
ମୁଁ – ସାନ ଜେଜେମା କୁ ଖଟ ରେ ଶୁଆଇ ତା ଶାଢ଼ୀ  ସାୟା, ବ୍ଲାଉଜ, ବ୍ରା ଚଡି ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି, ସାନ ଜେଜେମା  ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଆଉ ମୁଁ ବି ମୋ କପଡା ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି. 


ସାନ ଜେଜେମା – ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି କହିଲେ ଏତେ ବଡ଼ ହତିଆର ଟେ ରଖିଛୁ, ଆଜି ମଜା ଆସିଯିବ. ତାପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଗଡିଲି. କିସ୍ସ କଲି,  ତା ଦୁଇଟା ବଡବଡ଼ ଦୁଧ ଓଃ ମସ୍ତ ହେଇଥିଲା, ବିଆ ପୁରା  ବାଳରେ ଭର୍ତି ଥିଲା. 


               ମୁଁ ତା ବିଆରେ kiss କଲି ତାପରେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ, କିସ୍ସ କଲି, ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି
ତାପରେ ସାନ ଜେଜେମା ବିଆ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ
ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି ସାନ ଜେଜେମା ଆଖି ବୁଜି ମଜା ନେଉଥାଏ, ବିଆ ରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି କାଢି ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡିଲି.  
ସାନ ଜେଜେମା -(ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ଆ ଆ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା)   କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଜଲଦି ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା. 

Bia ra sugandha – Odia Sex Kahani

ମୁଁ – ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି ସାନ ଜେଜେମା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା. କାରଣ ବିଆ ଟା ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା ବହୁତ ଦିନରୁ ଗିଁହା ଖାଈନଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା. ତାପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ଗେହିଁଲି, ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଥାଏ 
ସେ ବି moan କରୁଥାଏ. ବାହାରେ ଜେଜେମା ଠିଆ ହେଇ  କହୁଥିଲା ଏମିତି କର ଯେମିତି କାଲି ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହେଇଯିବ. ମୁଁ ସେମିତି ଗେଁହି ଚାଲୁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ପାଣି ବାହାରିବା time ହେଇଗଲା 
ମୁଁ – ପାଣି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେବି 
ସାନ ଜେଜେମା -ହଁ  ଭିତରେ ଛାଡ଼ କିଛି ହବନି ଆଉ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ ଭିତରେ ନେଇନି.

ଘରେ ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ସହ ମସ୍ତି

ମୁଁ -ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି. ହାଲିଆ ହେଇ ଜେଜେମା ଉପରୁ ଚାଲି ଆସି ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଜେଜେମା ଉଠି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁମା ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲା ତାପରେ ତାକୁ ନେଇ ତା ଦି ଦୁଧ ଭିତରେ ପୁରେଇଲା. ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଠି ଠିଆ ହେଲା ମୁଁ ପୁଣି  ସାନଜେଜେମା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି. ଗେଁହି ଚାଲିଲି  ତା ଭିତରେ ସେ ବି ପାଣି ଛାଡି ସାରିଥିଲା.
ବିଆ ଓଦା ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଗେଂହିଲା ବେଳେ ଘର ସାରା ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ରେ କମ୍ପୁଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ମୁଁ ବିଆ ରେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲି. ତାପରେ ମୋର ତା ଗାଣ୍ଡିମାରି ବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା. 
ମୁଁ -ସାନ ଜେଜେମା ତମ ଗାଣ୍ଡି ରେ କରିବି 
ସାନ ଜେଜେମା -ନାଇଁ ସେସବୁ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ହୁଏ ସତରେ ନୁହଁ. 
ମୁଁ -ଜାଣିଲି ଏ  ପକା ଗିଁହାଳି ମାଇକିନା ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ତମେ ବି ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖ. 
ସାନ ଜେଜେମା – ହଁ ଦେଖେ 
ମୁଁ – ଆଉ କାହାଠୁ ଗିଁହା ଖାଈନ.
ସାନ ଜେଜେମା – ନାଇଁ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଅଙ୍ଗୁଳି କରେ ଗାଜର ପୁରାଏ ବିଆ ଗଲୁ ଶାନ୍ତ ହୁଏନି କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋ ଗଲୁମାରି ଶାନ୍ତ କଲୁ. 
ମୁଁ – ଆଉ ଥରେ ହବା 
ସାନ ଜେଜେମା – ହାଲିଆ ହେଇ କହିଲା ଆଉ ହବନି ସେତିକି ଥାଉ. 
ମୁଁ – ବି ହାଲିଆ ହେଇଯାଇଥିଲି ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି  ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି ଆଉ  ପଚାରିଲି ମୋ ଗିଁହା କେମିତି ଲାଗିଲା 
ସାନ ଜେଜେମା – ମୋ ବହୁତ ଦିନର ଭୋକ ଆଜି ମେଣ୍ଟେଇ ଦେଲୁ. ତୋ ଜେଜେ ବି ମୋତେ ଏତେ ଖୁସି ଦେଇନାହାନ୍ତି ଯେତେ ତୁ ଆଜି ମତେ ଦେଲୁ. ସତରେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା.ମୁଁ ଯଦି ଆଗରୁ ଜାଣିଥାନ୍ତି    କେବେଠୁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଇ ଗିଁହା ଖାଇ ସାରନ୍ତିନି. ଏତେ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିନଥାନ୍ତା. 
ମୁଁ -ତ କଣ ହେଲା ଏବେ ତ ଜାଣିଲ  ସାରିଲଣି. 
ସାନ ଜେଜେମା -ଏବେ ମୁଁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁ ମୋତେ ଅତିକମରେ ସପ୍ତାହକୁ ଦୁଇ ଥର ଗେହିଁବୁ ତ. 
ମୁଁ – ମୁଁ ତ ଭାବି ଥିଲି ମୁଁ ଆସି ସବୁଦିନ ଗେହିଁବି ବୋଲି ତମେ ସପ୍ତାହକୁ କଣ କହୁଚ. 
ସାନ ଜେଜେମା -ଏମିତି ହେଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହଅନ୍ତି ମୁଁ ତ ଚାହେଁ ତୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ହେଇ ଏଠି ସବୁଦିନ ରହି ମତେ ଗେଂହୁଥା , ମୁଁ ସବୁବେଳେ ରେଡି. ତାପରେ ଆମେ କୁଣ୍ଢେଇକି ଶୋଇଲୁ ସକାଳ ହେଲା ଜେଜେମା ଆସି ଡାକିଲା ସାନ ଜେଜେମା ଉଠି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଗଲେ ମୁଁ ଶୋଇଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଉଠି ଗଲି ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ଚା ପିଇଲୁ.ମୋ ଜେଜେମା କହିଲା ଏଥର ଖୁସି ତ. 
ମୁଁ -ହଁ ସେଇ ଖୁସିରେ ଆଜି ତମ ପାଇଁ ଗୋଟେ surprise ଅଛି. 
   
ନେକ୍ସଟ କାହାଣୀ ରେ କହିବି କି କେମିତି ଆମେ ତିନି ଜଣ ମିଶି ଥ୍ରୀସମ କଲୁ ଆଉ  ମଜା ନେଲୁ. 
ମୋ କାହାଣୀ part -1:
https://indianxxxstories.com/ଜେଜେମା-ସହ-ରାସଲୀଳା-part-1/
Part -2 :https://indianxxxstories.com/ଜେଜେମା-ସହ-ରାସଳୀଳା-part-2
କାହାଣୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା telegram ରେ ଜଣେଇବେ. 
                   🙏🙏🙏🙏🙏

Related Stories

3 2 votes
Article Rating
3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rahul
5 months ago

👌

Rahul
Rahul
5 months ago

Kehi jhia ki housewife kimba aunty real sex,sex chat , phone sex karibkau chahunthile mail me on [email protected] everything fully secret

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: