Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ।ଭାଗ-୫ – Odia Sex Stories

ନମସ୍କାର ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ.Odia Sex Story Site ku apana manaku swagat. ମୋ ମାମାର ଚୋର ପ୍ରୀତି ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ର ସବୁ ଭାଗକୁ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇ ଥିବାରୁ ହୁର୍ଦୟରୁ ଧନ୍ୟବାଦ୍ ।ମୋ ନାଁ ତ ଜାଣି ଥିବେ ବାପି ମାମା ନା ମମତା ।ମାମାକୁ ରଥ ମଉସା ଆଉ ବଡବାପା ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗିହଁନ୍ତି ଏମିତି କୋଉ ଦିନ ନଥିବ ମାମା ତା ଭୋକ ମଉସା ଆଉ ବଡବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ନ ମେଣ୍ଟେଇ ଥିବ ମାମା ଭି ଏବେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଥିଲା ।

ଥରେ ଦିଦି ମୋର ମାମୁଁ ଘରେ ଥିଲା ଖରା ଦିନ ଚାଲିଥିବାରୁ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଥିଲା ।ଘରେ ମାମା ଆଉ ମୁଁ ଥିଲୁ ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାବା ଆସିକି ହଠାତ୍ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ।ମାମା ସେଦିନ ଏତେ ଖୁସି ଲାଗୁ ନଥିଲା ସେ ଯାହା ଭି ହଉ ଘର କାମ ସାରିକି ରାତିରେ ଖିଆ ପିଆ ସାରିକି ସବୁ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ ରାତିରେ ବାବା ମାମାକୁ ଗେହିଲେ ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ସରି ଗଲା।ବାବା ୩ଦିନ ରହିବା ପରେ କହିଲେ ମୁଁ ତମ ଦିଜଣକୁ କଲିକତା ବୁଲେଇ ନେବି ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଆଗରୁ ରଜ ପରେ ଆଣିକି ଛାଡି ଦେବି କିନ୍ତୁ ମାମା ମନା କଲା କିନ୍ତୁ ବାବା ବେଶୀ ବାଧ୍ୟ କଲାରୁ ମାମା ଯିବାକୁ ରାଜି ହେଲା। ବୁଧବାର ସକାଳ ୧୦ଟାରେ ଟ୍ରେନ ଥାଏ । ମଙ୍ଗବାର ରାତିରେ ମଉସା ବାବାଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇଲେ ରାତି ୯ଟାରେ ଘରେ ଛାଡିକି ଗଲେ ମାମାକୁ କହିଲେ ଆଜି ରାତିରେ ଆସିବେ ବୋଲି ମାମା ଭି ତାଙ୍କ କଥାରେ ହଁ ମାରିଲା।

👙 Bhauja ra panty – Odia Sex Story

ରାତି ୧ଟେ ପାଖା ପାଖି ମଉସା ଆସିଲେ ଆଉ ଝରକା ଠକ୍ ଠକ୍ କଲେ ମାମା କିଛି ସମୟ ବାବାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ଆଉ ଡାକିଲା ବାବା ପୁରା ନିଶାରେ ଶୋଇ ଥାନ୍ତି ଯେମିତି ବାବା ଉଠିବେନି ବୋଲି ଜାଣି ଗଲା ମାମା ଗଲା ବାହାରୁ କବାଟ ଦେଇ ଦେଲା ।ଆଉ ସେ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗଲା ଯୋଉଠି ଅପେକ୍ଷା କରି ଥାନ୍ତି ମଉସା ଆଉ ବଡବାପା।ସେଇଠି ମଉସା ଆଉ ବଡବାପା ମାମାକୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଲେ ସେଦିନ ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଯାଇଥିଲା ରାତି ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାମାକୁ ସେମାନେ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲ ମାମା ମଧ୍ୟ ମନ ଶାନ୍ତି ହବା ଯାଇଁ ଗେହୀ ହେଲା।୩ତା ପରେ ଆସିକି କେତେବେଳେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା ବାବାଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ ୮ତା ରେ ଉଠିକି କଲିକତା ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲା।

ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ଆମେ ଷ୍ଟେସନ୍ ବାହାରି ଗଲୁ ୧୦ଟା ରେ ଆମେ କଲିକତା ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଗଲୁ।ରାତିରେ ସେଠି ପହଞ୍ଚିଲୁ ଆଉ ରାସ୍ତାରୁ ଆମ ପାଇଁ ଖାଇବା ନେଇକି ବାବା ଯୋଉଠି ରୁହନ୍ତି ସେଠି ପହଞ୍ଚିଲୁ ଆଗ ସମସ୍ତେ ଭଲକି ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇକି ଖାଇ ପିକି ଶୋଇଲୁ ।ଏମିତି ୨/୩ଦିନ ଗଲା ଥରେ ବାବା ଆମକୁ ବଜାର ଆଡେ ନେଲେ ସେଠି ଆମେ ବୁଲା ବୁଲି କଲୁ ମାମା ତା ପାଇଁ ଲୁଗା ପଟା ମୋ ପାଇଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ ଦିଦି ପାଇଁ ଡ୍ରେସ୍ ଆଣିଲୁ ବାବା ମାମା ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ଚଡି ବ୍ରା କିଣିଲେ। ତାପରେ ଆମେ ବାହାରେ ଖାଇଲୁ ରାତିରେ ଆମେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ ହେରି ତାପରେ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଶୋଇଲୁ।ବାବା ଯୋଉଠି ରହୁଥିଲେ ସେ ସ୍ଥାନଟା ପୁରା ବସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥାଏ ସେଠି ବେଶୀ ପରିବାର ରହୁ ନଥାନ୍ତି ୧୦ରେ ୨/୩ ଘରେ ଲୋକ ପରିବାର ସହ ରହୁ ଥାନ୍ତି ।ଆମେ ଯୋଉ ଘରେ ରହୁଥିଲୁ ସେଟା ଆଜବେଷ୍ଟ ଘର ସେଠି ବହୁତ୍ ଲୋକ ରହୁ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପରିବାର ନଥିବା ସହ ସମାନ। 

ପ୍ରଥମେ କିଛି ଦିନ ସବୁ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ କିଛି ଲୋକ ମାମାକୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ।ମାମା ଯେତେବେଳେ ଗାଧେଇବାକୁ ଯିବ ୨/୩ତା ଲୋକ ଯେ ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସେ ମାମାକୁ ଲୁଚିକି ଦେଖନ୍ତି ଏହା ପ୍ରାୟ ସବୁ ଦିନ ହୁଏ।ସେ ଲୋକ ଭି ମାମା ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି ଆଉ ମିଶନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭିତରେ ୨ଜଣ ବାଂଲଦେଶୀ ଥିଲେ ପୁରା ହଟା କଟା ଦେଖିବାକୁ । ଥରେ ରାତିରେ ବାବା ଆସିଲେନି ମାମା ବହୁତ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ହଉ ଥାଏ ଯେମିତି ବହୁତ୍ ଡେରି ହେଲା ମାମା ସେ ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଯୋଉ ଘରେ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ।ସେମାନେ ମାମାକୁ ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲା ମାମା ବାବା ଆସି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଲା ତା ସେମାନେ କହିଲେ ସେ ଏମିତି ଦିନେ ଦିନେ ଆସେନି ମାମା କହିଲା କଣ ପାଇଁ ସେ କହିଲେ କଣ ଭୂଜି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ମାମା କହିଲା ଖୋଲିକି କୁହ କଣ ସେ କହିଲେ ସେ ସେଠି ଥିବ ମାମା କହିଲା କୋଉଠି ସେ କହିଲେ ତମେ ଯାଓ ସେ ଭୋରୁ ଆସିବ ହେରି।ମାମା କହିଲା କୋଉଠି ଅଛନ୍ତି କୁହ ସେ ଯେତେ ମନା କଲେ ଭି ମାମା ଶୁଣିଲାନି ଶେଷରେ ସେ ମାମାକୁ ବାବା ଯୋଉଠି ଥିଲେ ନେଇକି ଗଲେ।

🎧 ପେଣ୍ଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲେ – Odia Sex Stories

ପାଖା ପାଖି ୧ କିଲୋମିଟର ପରେ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ସେଠି ଲୋକ ବସିକି ମଦ ପିଉ ଥାନ୍ତି ସବୁ ଲୋକ ମାମାକୁ କାମୁକ୍ତ ନଜରରେ ଦେଖି ଥାନ୍ତି।ସଭା ପଛ ପଟେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଘରେ ପରଦା ପଡ଼ିଥାଏ ସେ ଘରକୁ ଦେଖିକି ଠାରିକି କହିଲେ ଏଇଠି ମାମା ଧିରେ ଧିରେ ଗଲା ଯେତେବେଳେ ପରଦା ଆଡେଇଲା ବାବା ମଦ ନିଶାରେ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡିକୁ ଗେହୁଛନ୍ତି।ମାମା କିଛି କହି ପାରୁନଥାଏ ।କିଛି ସମୟ ସେ ସବୁ ଦେଖିଲା ସେଠୁ ସେ ଚାଲି ଆସିଲା ଆଉ ଘରେ କବାଟ ଦେଇକି ରହିଲା।ପାଖା ପାଖି ୧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମାମା ସେ ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଯୋଉ ଘରେ ରହୁଥିଲେ ସେଠିକି ଗଲା ଆଉ କବାଟ ବାଡେଇଲା ସେମାନେ ୩ଜଣ ରହୁ ଥିଲେ ।ଜଣେ ଆସିକି କବାଟ ଖୋଲିଲା ଆଉ ପଚାରିଲା ଏତେ ରାତିରେ କଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା କି ମାମା କହିଲା ନା କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଇନି କହିଲା ମୁ ଟିକେ ଭିତରୁକୁ ଯାଇ ପାରିବି ସେ କହିଲେ ହଁ ହଁ ଆସ ।ମାମା କହିଲା କବାଟ ଦେଇ ଦିଅ ସେ କିଛି ବୁଝପାରୁ ନ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମାମା କଥାରେ କବାଟ ଦେଇ ଦେଲେ।

ମାମା ଟିକେ ଚୁପ୍ ରହିଲା କହିଲା ମୁ ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ ଗାଧେଇବାକୁ ଯାଏ ତମେ ସବୁ ମୋତେ ଲୁଚିକି ଦେଖ ନା କିଏ କଣ କହିବ ସବୁ ଚୁପ୍ ।ମାମା କହିଲା ଆଜିଠୁ ଭଲକି ଦେଖ କହିକି ତା ପଲ୍ଲୁ କାଢି ଦେଲା ସମସ୍ତେ ମାମାକୁ ଦେଖିଥାନ୍ତି ମାମାର ସେ ୩୪ ର ଦୁଧ ଦେଖୁ ଥାନ୍ତି।ତାପରେ ମାମା ଠିଆ ହେଲା ଆଉ ତା ଶାଢ଼ୀ ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲା ଖାଲି ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜରେ ଥାଏ ସମସ୍ତେ ଭୋକିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁ ଥାନ୍ତି।ତାପରେ ସେ ତା ସାୟଟା ଖୋଲି ଦେଲା ମାମା ଏବେ ଖାଲି ଚଡ଼ି ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ରେ ଥିଲା।ଜଣେ ମାମା ପାଖକୁ ଆସିଲା ମାମା ପଛ ପଟରୁ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀରେ ହାତ ମାରିଲା ବାବା ଯୋଉ ନୂଆ ବ୍ରା ଚଡ଼ି ଆଣିଥିଲେ ମାମା ସେଗୁରା ସବୁ ପିନ୍ଧିକି ଆସି ଥାଏ।ଆଉ ଜଣେ ଆସିଲା ମାମା ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲା ଆଉ ମାମା ବ୍ଲାଉଜ ବୋତାମ ଖୋଲିଲା ମାମା ଖାଲି ଏବେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ପକା ଚଡ଼ି ଆଉ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ରେ ଥାଏ।ଏବେ ୩ଜଣ ଯାକ ମାମା ପାଖରେ ଯେମିତି ମିଠା ପାଖରେ ଜନ୍ଦା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଲାଗନ୍ତି ସେମିତି ମାମା ପାଖରେ ଲାଗି ଥାନ୍ତି। ମାମା କିଛି କହୁ ନଥିଲା ଜଣେ ମାମାର ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲିପକେଇ ତଳେ ପକେଇଲା ଏବେ ଦିଜଣ ବାଂଲାଦେଶୀ ମାମା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ମୁଠେଇ ଦଳିଲେ ଆଉ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚୁଚୁମିଲେ ।

ସେ ୩ଜଣ ବହୁତ୍ ଦିନ ହବ ସେକ୍ସ କରି ନଥିଲେ ମାମାକୁ ଦେଖିକି ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାନ୍ତି ମାମା ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିକି ଚୁଚୁମୁ ଥାନ୍ତି।ଶେଷରେ ମାମା କହିଲା ଧିରେ କର ବହୁତ୍ କାଟୁଚି ସେଇଠୁ ସେମାନେ ଟିକେ ଧୀରେ ଧୀରେ କଲେ ତାପରେ ଆଉ ଜଣେ ମାମା ଚଡ଼ି ତଳକୁ ଟାଣି ଦେଲା ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଯାଇ ଥାଏ ବିଆରେ ପ୍ରଚୁର ବାଳ ।ମାମା କହିଲା ରୁହ ସମସ୍ତେ ରହିଗଲେ ଶୁଣ ମୁ କୁଆଡେ ଯାଉନି ଜଣେ ପରେ ଜଣେ କର ତାପରେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ଦେଲେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲେ ।ସେ ବଙ୍ଗଳାଦେଶୀ ଲୋକ ଦିଜଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଲମ୍ବାକୁ ମୋଟା ଥିଲା।ତାପରେ ସେ ତିନି ଜଣ ଆସିକି ମାମା ପାଖରେ ଶୋଇଲେ ଦିଜଣ ମାମା ଦୁଧ ଖାଉ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଜଣେ ମାମା ଗୋଡ ମେଲେଇକି ବିଆ ସଲାଉ ଥାଏ।ତାପରେ ସେ ମାମା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷି ଘଷି ପୁରେଇଲା।ସେଦିନ ରାତି ସାର ସେ ତିନି ଜଣ ମାମାକୁ ଭରା ଗେହିଲେ ମାମା ଭି ତାଙ୍କୁ ପୁରା ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା।

🎧 – Audio – ଅନ୍ଧାର ରାତିରେ ଉମେଶ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଦେଲେ

ସେଦିନ ପରଠୁ ସେମାନେ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ପାଆନ୍ତି ମାମାକୁ ସହ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି। ଦିନେ ରାତିରେ ବାବା ଜଲଦି ଆସିଲେ ହେରି ଦେଖିଲେ ମାମା ଘରେ ନଥିଲା ସବୁ ଆଡ଼େ ଖୋଜିଲା ବେଳେ ସେ ତିନି ଜଣ ଯୋଉ ରୁମରେ ରୁହନ୍ତି ସେଠିକୁ ଗଲେ ଘର ଭିତରୁ ଗିହାଗେହି ଶବ୍ଦ ଶୁଣିକି ବାବା କବାଟ ବାଡେଇଲେ ଜଣେ ଆସିକି କବାଟ ଖୋଲିଲେ ବାବା ଦେଖିଲେ ସେ ତିନି ଜଣ ଆଉ ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଥିଲେ ଆଉ ଜଣେ ମାମାକୁ ଗହୁଥିଲା ବାବା କିଛି ନ କହି ଆସିଲେ ହେରି ତାର କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମା ଆସିଲା। ତାପରେ ବାବା ମାମା ବସିକି କଥା ହେଲେ ଏଇ ବିଷୟରେ ।ମାମା କହିଲା ମୁଁ ଏଇ ଭୁଲ କେବେ କରିବେନି ମୋତେ ଏଇଥର କ୍ଷମା କରି ଦିଅ।ବାବା କହିଲେ ମୁଁ ତମକୁ କ୍ଷମା କରି ଦେଇଚି ତମକୁ ଭଲ ଲାଗୁଚି କର ମୋର କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ।ମାମା କହିଲା ହଉ ମୁଁ କିନ୍ତୁ କେବେ କରିବିନି ବାବା କହିଲେ ନାଇ କର କିନ୍ତୁ ୟାଙ୍କ ସହ ନୁହ ଏମାନେ କାଲି ବାହାରେ ଗପିବେ ତମେ ଯାହା ସହ କଣ କରୁଚ କର କିନ୍ତୁ ବାହାର ଲୋକ ନା ଜାଣିବା ଦରକାର ତମେ ଯଦି ଚାହିବ ମୋର ଜଣେ ଚିହ୍ନା ମାଉସୀ ଅଛନ୍ତି ତମେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା ସେଠି ତମେ କଲେ କେହି ଜାଣିବେନି।ତାପରେ ମାମା ଚୁପ୍ ହେଇ ବସିଲା କହିଲା ଏବେ କଣ କରିବା ବାବା କହିଲେ ଏଇଠି ପାଖରେ ଗୋଟେ ସ୍ଥାନ ଅଛି ଯୋଉଠି ତମେ ବିନା ଡରରେ କରି ପାରିବ ତାପରେ ମାମା କହିଲା ହଉ ତମ ଇଚ୍ଛା ଯାହା ସେଇଆ କର।ତାପର ଦିନ ବାବା ମାମାକୁ ନେଇ ସେ ସ୍ଥାନକୁ ଗଲେ ସେଠି ବହୁତ୍ ରାଣ୍ଡି ଥାନ୍ତି ଆଉ ଗ୍ରାହକ ମଧ୍ଯ । ସେଠି ଗୋଟେ ଘରକୁ ମାମାକୁ ନେଇ ଗଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ୫୦ ବୟସର ଗୋଟେ ବୁଢ଼ୀ ସହ କିଛି କଥା ହେଲେ ସେ ବୁଢ଼ୀ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମାକୁ ଡାକିଲା ଆଉ ତ ନା ବୟସ ପଚାରିଲା ମାମା ତା ନା ଆଉ ବୟସ କହିଲା।

ସେ ବୁଢ଼ୀ ମାମାର ଗୋଟେ ନୂଆ ନା ଦେଲା ଆଉ ରୂପା ରଖିଲା।ଆଉ ସେଠି ଅଲଗା ରାଣ୍ଡି ମାନଙ୍କୁ ଡାକିଲା ଆଉ ମାମା ସହ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ କରେଇଲା ଆଉ ତାଙ୍କୁ ମାମାକୁ ଭିତରକୁ ନେଇ ତା ରୁମରେ ଛାଡ଼ିବାକୁ କହିଲା ଆଉ କଣ କଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ବୁଝାଇବାକୁ କହିଲା।ମାମା ଗଲା ପରେ ବାବା ସେ ବୁଢ଼ୀଠୁ ପଇସା ନେଇ ଆସିଲେ ହେରୀ। ଆଉ ତାପର ଦିନ ରାତିରେ ଗଲେ ଆଉ ମାମା କୋଉଠି ଅଛି ପଚାରିଲେ ସେ ବୁଢ଼ୀ କହିଲା ସେ ଦିଜଣ ରେଗୁଲାର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ଅଛି ବାବା କହିଲେ ମୁଁ ଦେଖି ପାରିବି ସେ କହିଲା ହଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ପାଟି କରିବୁନି ବାବା ହିଁ କହିଲେ ସେଇଠୁ ସେ ବୁଢ଼ୀ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ସହ ମାମା ରୁମକୁ ପଠେଇଲେ।ସେ ରାଣ୍ଡି ବାବାଙ୍କୁ ପଚାରିଲା ଆଗରୁ କେବେ ମାଲ୍ ଦେଇଥିଲ ବାବା କହିଲେ ନା ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ।ସେ ପଚାରିଲା କୋଉଠୁ ଆଣିଲ ଏଇ ବିବାହିତକୁ ବାବା କିଛି କହିଲେନି।ସେ କହିଲା କହୁନ ମୁଁ କଣ ତମ ଧନ୍ଦା ବନ୍ଦ କରି ଦଉଚି ବାବା କହିଲେ ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତାକୁ ଦେହର ସୁଖ ଦରକାର ଆଉ ମୋତେ ପଇସା ଦରକାର ତାପରେ ସେ ରାଣ୍ଡି ମାମା ରୁମ୍ ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଲା ଆଉ କହିଲା ଦେଖ ତୋ ମାଇକିନା କେମିତି ରାଣ୍ଡି ହେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଭୋକ ମାରୁଚି କହିକି ଗଲା ହେରି ।ବାବା ସେଇଠୁ ସେ ପରଦା ପାଖରେ ଠିଆ ହେଲେ ଭିତରୁ ଗିହାଗେହିର ଶବ୍ଦ ଆସୁ ଥିଲା ।

ମାର୍କ ପାଇବା ପାନୀ ସୁଶ୍ରୀ ଆଉ ସଂଯୁକ୍ତ ସବୁ କରି ଦେଲେ – Odia Sex Kahani

କିଛି ସମୟ ଠିଆ ହେଲେ ତାପରେ ପରଦା ଆଡ଼େଇକି ଦେଖିଲେ ମାମା ଆଉ ସେ ଦିଜଣ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଗିହାଗେହି ହଉଛନ୍ତି ଜଣେ ମାମା ଗୋଡ଼କୁ ବେକରେ ପକେଇକି ଗେହିଁଚୁ ଆଉ ଜଣେ ମାମା ପାଟିରେ ଗେହିଁଚୁ।ବାବା ଦେଖିଲା ବେଳେ ଯେ ମାମା ପାଟିରେ ଗେହୁଥିଲା ସେ ଦେଖି ଦେଲା କହିଲା କିଏ ତୁ ବାବା କିଛି କହିଲେନି ସମସ୍ତେ ଦେଖିଲେ ମାମା ପାଟିରୁ ବାହାର କଲା କହିଲା ସେ ମୋ ସ୍ବାମୀ କିଛି କୁହନି।ସେ ଦିଜଣ ହସିଲେ ଆଉ ଡାକିଲେ ବାବା ଭିତାରୁକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ କହିଲା କଣ କାମ ଥିଲା କି ବାବା କହିଲେ ହଁ ସେ କହିଲେ କଣ ବାବା କିଛି କହିଲେନି ।

ସେଇଠୁ ମାମା କହିଲା ଟିକେ ରୁହ ଏଇ ଦିଜଣ ଯାନ୍ତୁ ତାପରେ କଥା ହବା ତମେ ବାହାରେ ଥାଓ ବାବା ଆସୁଥିଲେ ସେ ଦିଜଣ କହିଲେ ରୁହ ବସ ଦେଖ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ କେମିତି ଗିହଁଣା ଖାଉଚି।ବାବା ବସିଲେ ସେ ଦିଜଣ ମାମାକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଗେହିଲେ ମାମା ଭି ତାଙ୍କୁ ଫୁଲ୍ ସହଯୋଗ କରୁ ଥାଏ ଶେଷରେ ଜଣେ ଜଣେ କରି ମାମାକୁ ଗେହିଲେ ଶେଷରେ ମାମା ତାଙ୍କ କଣ୍ଡୋମ୍ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ କାଢିକି ଗୋଟେ ଅଳିଆ ଡବାରେ ରଖିଲା ।ସେ ଦିଜଣ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଲେ ।

Odia Sex Stories

ମାମାକୁ ଗଲା ବେଳେ ଜୋରେ ଲିପକିସ୍ କଲେ ଆଉ ଗଲେ ହେରି। ତାପରେ ବାବା ମାମା ବସିକି କଥା ହେଲେ ଘଣ୍ଟେ ପରେ ଆଉ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଆସିବାରୁ ବାବା ଚାଲି ଆସିଲେ ।

Related Stories

3.3 3 votes
Article Rating
3.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rinku
Rinku
11 days ago

ଶେଷରେ ସ୍ବାମୀ ଆଗରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବେଶ୍ୟା ହେଲା ଆଉ ସ୍ବାମୀ ଗୋଟେ ବେଶ୍ୟା ସ୍ତ୍ରୀର ଗିହଣା ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିବା ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ମିଳେ

Rinku
Rinku
10 days ago
Reply to  Ritika Riya

Part 6 kebe asiba

Shiba
10 days ago
Reply to  Ritika Riya

Story Bhala kintu emiti kebe satare hueni

Bapi
Bapi
11 days ago

Ai story re mo mama jaha jaha karithila mu apana nka saha sahre kali au bahut khusi j mo mama bahut khusi au apana nku ai kahani kemeti lagila nischaya comment au mo [email protected] re nischay janaibe

Bapun
Bapun
11 days ago

Bapi bhai nka story ekdum jabardast.series story lekhibare ama odisha re bapi bhai nka thu kehi better nahanti…waiting for next part bhai

Raj
Raj
10 days ago

Bhai story bhala achi but day by day chhoto hei gei hauchi tk lamba lamba story lekhile bhala lagiba

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: