Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୩ – Odia Sex Kahani

ମୋର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଗଣ ନମସ୍କାର(ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି) ଭାଗ-୧/୨ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ତା ପାଇଁ ହୁର୍ଦୟରୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଭାଗ-୧/୨ ରେ କେମିତି ମୋ ମାମା ରଥ ମଉସାଙ୍କ ଠୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ତାଙ୍କଠୁ ଗିହଁଣା ଖାଇଲା ଜାଣିଲେ ଏବେ ମାମା ସହ ଯାହା ହେଲା ମାମା କେବେ ଭାବି ନଥିବ ବେଶି ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରିକି ଡାଇରେକ୍ଟ ମୁଦାକୁ ଆସୁଛି। Odia Sex Kahani

ମାମାକୁ ମଉସା ସବୁଦିନ ଗିହଁନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପରେ  ଏମିତି ସବୁ ଚାଲିଥାଏ ଦିନ କର ଘଟଣା ରାତିରେ ମାମା ମଉସାଙ୍କ ସହ ଆମ ଗାଧୁଆ ଘରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହଉ ଥାନ୍ତି ।ସେଦିନ ଆମ ଗାଁର ଜଣେ ଲୋକ ତାଙ୍କ ନା ପବିତ୍ର ସେ ହିସାବରେ ଆମର ବଡବାପା ହେବେ ଆଉ ମାମାର ଦେଢ଼ଶୁର ହେବେ ସେ ଆସିକି ମାମା ଆଉ ମଉସାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗେ ହାତ ଧରିଲେ ।ମାମା ଗାଧୁଆ ଘର କାନ୍ଥକୁ ଧରିଥାଏ ମାମାର ଲୁଗା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଖୋଷା ହେଇଥାଏ ଆଉ ଚଡି ଆଣ୍ଠୁ ତଳେ ଥାଏ ଆଉ ମଉସା ଗାଣ୍ଡି ପଟୁ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି ।ଯେମିତି ସେ ଦିଜଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଅଲଗା ହେଇକି ଠିଆ ହେଲେ ବଡବାପା କହିଲେ ଏଇଠି ଏଇଆ ଚାଲିଛି ।ମାମା ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଧରିକି ଭୁଲ ମାଗିଲା ମଉସା ଭି କହିଲେ ଭାଇ ଦୟା କର ଆଉ ଏଇ ଭୁଲ୍ ହବନି ବଡବାପା କହିଲେ ରୁହ ତମ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଗ ଡାକେ ତାପରେ ଯାଇଁ ଯୋଉ କଥା।ମାମା କାନ୍ଦିକି କହୁଥିଏ ଭୁଲ ହେଇଗଲା ଏଇ ଥର ଛାଡି ଦିଅ ସେପଟେ ମଉସା ଭି କହୁଥାନ୍ତି ଛାଡି ଦବାକୁ।

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୨

ବଡବାପା କହିଲେ ଘଇତା କଲିକତାରେ ରାଣ୍ଡି ଛୋଡୁଛି ମାଇକିନା ରାଣ୍ଡି ହେଇକି ରାତି ଅଧରେ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇଚି।ମାମା କହିଲା ଭୁଲ ହେଇ ଗଲା ନନା ଏଇ ଥର ଛାଡି ଦିଅ ବଡବାପା କହିଲେ ଉଠ ଉଠ ମାମା ଆଉ ମଉସା ମୁହଁ ପୋତିକି ଠିଆ ହେଇଥାନ୍ତି।ବଡବାପା କହିଲେ ତମକୁ ଲାଜ ଲାଗୁନି ଦି ଦି ଟା ଛୁଆର ମା ଆଉ ଘରର ବଡ଼ ବୋହୂ ହେଇକି ଏଇ କାମ କରୁଛ।ମାମା ମଉସା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇକି ଠୀଆ ହେଇଥାନ୍ତି। ବଡବାପା ମାମାକୁ ତଳୁ ଉପର ଯାଏଁ ଭଲକି ଦେଖୁ ଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ମନରେ ଭି ମାମା ପାଇଁ କାମ ଭାବ ଉତ୍ପନ ହଉ ଥାଏ। ବଡବାପା କହିଲେ ଏଇ କଥା କାହାକୁ କହିବିନି ଯେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ କଣ ମିଳିବ ଯେ ମଉସା କହିଲେ ଭାଇ ତମେ ଯାହା କହିବ ଆମେ କରିବୁ। ବଡବାପା କହିଲେ ହଉ ଯାହା କହିବି କରିବ ତ ମଉସା କହିଲେ ହଁ ଭାଇ ତମେ କୁହ କଣ ଚାଉଛ। ବଡବାପା କହିଲେ ହଉ ଶୁଣ
ଆଉ ଥରେ ଭାବ ମମତା ତମେ କୁହ ଯାହା କହିବି ମାନିବ ତ ମାମା ମୁଣ୍ଡ ହଲାଇକି ହଁ କଲା। ବଡବାପା କହିଲେ ହଉ ଶୁଣ ତମେ ଯଦି ଚାଉଛ ମୁ ଆଉ ଏଇ କଥା କାହାକୁ ନ କୁହେ ତାହାଲେ ମମତା ସହ ମୁଁ ଭି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବି।ମଉସା ଆଉ ମାମା କାବା ହେଇକି ଦେଖିଲେ ମାମା କହିଲା ନନା ମୁଁ ତମ ଭାଈ ବୋହୁ ହେବି ଏଇଟା ପାପ ଲାଗିବ । ବଡବାପା କହିଲେ ହଉ ଯଦି ପାପ ଲାଗିବ ମୁଁ ତମ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକେ ସେ କହିବେ କୋଉଟା ପାପ କୋଉଟା ପୁଣ୍ୟ।

ବଡବାପା ଚାଲିକି ଘର ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିଲେ ତ ମାମା ଚାଲିକି ଗଲା ଆଉ ବଡବାପାଙ୍କ ଗୋଡ ତଳେ ପଡିକି ନେହୁରା ହେଲା ।ବଡବାପା ମାମାକୁ କହିଲେ ଉଠ ତମେ ଯାହା କଲେ ମୁଁ ଶୁଣିବିନି ଭଲକି ଭାବିକି କୁହ ନହେଲେ ଏବେ ଡାକିକି କହିବି ବଡବୋହୁ ରାତିରେ କୋଉ ପୁଣ୍ୟ କରୁଥିଲା।ମଉସା ମାମା ପାଖକୁ ଆସିଲେ କହିଲେ ଶୁଣ ଯାହା ହେଲାଣି ହେଲାଣି ପବିତ୍ର ନନା ତ ଶୁଣୁନହାନ୍ତି ତମେ କାନ୍ଦନି କହିକି ମାମାକୁ ଉଠେଇଲେ ।ମାମା ଉଠିଲା କହିଲା କଣ ଚାଉଛନ୍ତି କୁହନ୍ତୁ। ବଡବାପା କହିଲେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହ ମୋ ଆଗରେ ମୁ ଭି ଦେଖିବି ମୋ ଭାଇବୋହୁକୁ।ମାମା କହିଲା ଏଇଠି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପାରିବିନି ବଡବାପା କହିଲେ ମୁଁ କିଛି ଜାଣିନି ମାମା ମଉସା ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲା।ମଉସା କହିଲେ ଭାଇ ତମେ ସେ ପାଇଖାନାକୁ ଚାଲ ସେ ଲୁଗା ବଦଲେଇ କି ଯିବ । ବଡବାପା କିଛି ବୁଝି ପାରିଲେନି କହିଲେ ନା ଏଇଠି ହ ମଉସା କହିଲେ ଏଇଠି ହେଲେ କିଏ ଆସିଲେ ଅସୁବିଧା ହବ ତେଣୁ ତମେ ଯାଅ ମୁ ବାହାରେ ରହିବି  କିଏ ଆସିଲେ ମୁ କହିଦେବି।ବଡବାପା ଆଉ ମଉସା ପାଇଖାନା ବାହାରେ ଠିଆ ହେଲେ ମାମା ଘରକୁ ଯାଇକି ଲୁଗା ବଦଲାଇ ଆସିଲା ।ମାମା ଆଗ ଭିତରକୁ ଗଲା ଟିକେ ପରେ ବଡବାପା ଗଲେ ମଉସା ବାହାରେ ଠିଆ ହେଲେ।

ଭିତରେ ଗୋଟେ ୧୦୦ୱାଟର ବୁଲବ ଜଳୁଥିଏ ।ମାମା  ମୁହଁ ପୋତିକି ଠିଆ ହେଇଥାଏ ବଡବାପା କହିଲେ ମାମା ଲୁଗାକୁ ଭିଡ଼ିଲା ବେଳକୁ ମାମା କହିଲା ତମେ ମୋ ଦେଢଶୁର ହବ ମୋତେ ଛୁଇଲେ ପାପ ହବ । ବଡବାପା କହିଲେ ହଉ ତୁ ଲଙ୍ଗଳା ହ ପୁରା।ମାମା ତାପରେ ନିଜେ ତା ଲୁଗା ଖୋଲିକି ଧରିଲା ଭିତରେ ଖାଲି ପାଉଁଶିଆ ରଙ୍ଗର ଚଡ଼ି ଆଉ ଧଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା।ବଡବାପା କହିଲେ ଲୁଗା ସେ ତାରରେ ଥୁଅ ମାମା ଠୋଇକି ମୁହଁ ପୋତିକି ଠିଆ ହେଲା ବଡବାପା କହିଲେ ଚଡି ଖୋଲିକି ମୋତେ ଦେ ମାମା ତଳକୁ ମୁହଁ କରିକି ଚଡି ଖୋଲିକି ଠିଆ ହେଲା ବଡବାପା ମାମାଠୁ ଚଡି ନେଇକି ଜୋରେ ଜୋରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଇକି ଶୁଙ୍ଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ କଣ ହେଇଚି ତୋ ବିଆ ଆଉ ବ୍ରା ଖୋଲିବାକୁ କହିଲେ।ମାମା ତା ବ୍ରା ଖୋଲିଲା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଠିଆ ହେଲା ବଡବାପା ତଳୁ ଉପରୁ ଭଲକି ଦେଖିଲେ କହିଲେ ଘୋଡାଗେହି କଣ ହେଇଚୁ କହିକି ମାମାକୁ ଟାଣିକି ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରିଲେ ।ମାମା କହୁଥାଏ ଇଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଭଲ ନୁହଁ ବଡବାପା କିଛି ନ କହିକି ମାମା କୁ ଚୁମା ଦଉ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପୁ ଥାନ୍ତି  ମାମା ଖାଲି କହୁଥିଲ ଛାଡି ଦିଅ କିନ୍ତୁ ବଡବାପା ଛାଡ଼ିବାକୁ ନାରାଜ। ତାପରେ ବଡବାପା ମାମା ଚୁଟିକୁ ଧରିଲେ କହିଲେ ଚୁପ୍ ଓଠ କୁ ଓଠ ଲଗେଇଲେ ଆଉ ମାମା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚମି ଖାଇଲେ ।ମାମା ଏବେ ବିରୋଧ କରିବା ଛାଡି ଦେଇଥିଲା ବଡବାପା ଟିକେ ତଳକୁ ଆସିକି ମାମା ଦୁଧକୁ ଖାଇଲେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଚୁଚୁମି ଚଚୁମି ଖାଉ ଥାନ୍ତି।ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇ ଯାଇଥିଏ ବଡବାପା କହିଲେ ମୋ ଭାଇବୋହୁ ଏତେ ଗିହାଳିଆ ଜାଣିଥିଲେ ଆଗରୁ ତୋତେ ବୋହେ ରାଣ୍ଡିଙ୍କ ପରି ଗେହି ଥାନ୍ତି।

ହଠାତ୍ ମଉସା ପାଇଖାନାକୁ ଆସିଲେ କହିଲେ କଣ କରୁଛ ଏତେ ସମୟ ଜଲଦି ଚାଲ କିଏ ଆସିବ ।ବଡବାପା କିନ୍ତୁ ତା କାମରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି ସେତେବେଳ ସେ ମାମା ବିଆକୁ ହାତରେ ଗେହୁ ଥାନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ଏବେ ଛାଡ଼ କିଏ ଆସିଲେ ହେରି ମୁ ଆଉ କୋଉଠି ମୁହଁ ଦେଖେଇ ପାରିବିନି ବଡବାପା କହିଲେ ତୁ ଡ଼ରନା ମୁଁ ତୋତେ ରକ୍ଷିତା କରିକି ରଖିବି।। ମଉସା କହିଲେ ଭାଇ ଶୁଣ ଏମିତି ହୁଅନି ତମେ ଯାହା କହିଲ ସେ କଲା ଏବେ ତାକୁ ଛାଡ ବଡବାପା କହିଲେ ତୁ ଗେହୀଚୁ ବୋଲି କହୁଛୁ ଛାଡ ଛାଡ ହଉଚୁ ମଉସା କହିଲେ ହଉ ଶୁଣ ତମେ ସେ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଚାଲ ମମତା ଯିବ ଏଇଠି କଲେ କିଏ ଆସିବ ହେରି । ବଡବାପା ମାମା ଚଡି ଶୁଙ୍ଗି ଶୁଙ୍ଗି ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗଲେ ମାମା ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗଲା କହିଲା ଯାହା କରିବ କର ମାମାକୁ ସେଇଠି ପାଇ ବଡବାପା ବେକକୁ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଭଲକି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଉଥାନ୍ତି ।ବଡବାପା ପୁରା ପାଗଳଙ୍କ ପରି ମାମାକୁ ଖାଉଥାନ୍ତି ମାମା ଭି ପୁରା ଲାଚର୍ ଥାଏ କଣ ଭି କରି ପାରିବ ।ବଡବାପା ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ଲୁଙ୍ଗି ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା ତଳ ପଟୁ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ।ସେ ଟିକେ ଛେପ ନେଇକି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ଅଗରେ ଲଗେଇକି ମାମାକୁ କାନ୍ଥରେ ଆଉଜେଇ ଦେଲେ ଧୀରେକି ମାମା ବିଆରେ ଘସିଲେ ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇକି ଠିଆ ହେଇ ଥାଏ।ଗୋଟେ ଧୀରେକି ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଦେଲେ ଯେ ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ପଶିଗଲା ମାମା ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇକି ଥିଲା ବଡବାପା ଏବେ 
ଆଗ ପଛ କରିକି ଗେହିଲେ । କିଛି ସମୟ ଗେହିଲା ଭିତରେ ମାମା ତା ହାତ ବଡବାପାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଥୋଇ ଦେଲେ ବଡବାପା କିନ୍ତୁ ମାମାକୁ ଗେହୁ ଥାନ୍ତି ।ମାମା ଏବେ ମନେ ମନେ ବଡବାପାଙ୍କ ଗିହଣା ମଜା ନେଉଥିଲା।

ମଉସା ସେପଟୁ ଆସିଲେ ମାମାକୁ ଦେଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ପବିତ୍ର ଭାଇ ସରିଲା ବଡବାପା କହିଲା ରହ ଟିକେ କହିକି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁଲେ ମାମା ପୁରା କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରିଲା ।ମଉସା ମାମା ଦୁଧକୁ ଧରିଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇକି ଥାଏ। ହଠାତ୍ ବଡବାପା ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁଲେ ମାମାକୁ କାନ୍ଥରେ ଲଗେଇକି ମାମା ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ ବାହାରି ଯାଉଥିଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ବଡବାପା ମାମା ବିଆରେ ହିଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଛାଡି ଦେଲେ ।ମାମା ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ଦେଇକି ଶୋଇଲା ପରି ରହିଲା ବଡବାପା ଭି ମାମାକୁ ସେମିତି କୁଣ୍ଡେଇକି ମାମା କାନ୍ଧରେ ଶୋଇଲେ ।ମଉସା କହିଲେ ସରିଲା ନା ଆଉ ଅଛି ମାମା ସେଇଠି ହୋସରେ ଆସିକି ବଡବାପାଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେଇକି ଠିଆ ହେଲା ବିଆରୁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଠପ୍ ଠପ୍ ହେଇକି ବୋହୁ ଥାଏ।

ବୋଉ ଗିହଣା ର ମଜା 2। ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମାମା କହିଲା ଏବେ ତମେ ସବୁ ଯାଅ ।ମାମା ସେଇଠି ପାଣିରେ ତା ବିଆ ଧୋଇଲା ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବଡବାପା ଭି ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଠିକ୍ କରିକି ଠିଆ ହେଲେ ମାମା ତା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିକି ତା ଲୁଗା ଦେହରେ ଗୋଳାଇ ହେଇକି ଘରକୁ ଆସିଲା ସେପଟେ ସେ ଦିଜଣ ଭି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ ହେରି।

ସେଦିନ ପରଠୁ ମଉସା ଆଉ ମାମା କେବେ ରାତିରେ ଦେଖା ହେଲେନି ବଡବାପା ମଧ୍ଯ କେବେ ମାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେନି କିନ୍ତୁ ମଉସା ମଝିରେ ମଝିରେ ଆସିକି ମାମାର ଭଲ ମନ୍ଦ ବୁଝିକି ଯାଆନ୍ତି।ଥରେ ମୋ ଘରର ସମସ୍ତେ ବାବାଙ୍କ ମାଉସୀ ପୁଅ ବାହାଘରରେ କଟକ ଗଲେ ଏଇ କଥା ବଡବାପା କେମିତି ଗୋଟେ ଜାଣି ଦେଇଥିଲେ ରାତି ୧୦ଟା ପାଖା ପାଖି ହବ ମାମା ଆଉ ମୁଁ ଏକା ଥିଲୁ ଦିଦି ଭି ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ସହ। ବଡବାପା ବାରିପଟୁ ଆସିଲେ ମାମା ସେଇଠି ବାସନ ମାଯୁଥିଲା ଆଉ ତା ପାଖରେ ଖେଳୁ ଥାଏ । ବଡବାପାଙ୍କୁ ଦେଖି ମାମା ତା ଓଢ଼ନି ଦେଇ ଦେଲା ଆଉ ଠିଆ ହେଇ ଗଲା।ବଡବାପା ମୋତେ କାଖେଇକି ଧରିକି ଗେଲ କଲେ ମୁ ଭି ତାଙ୍କ ସହ ଖେଳିଲି।ମାମା ପଚାରିଲା ଭାଇ ଆପଣ କଣ ଏତେ ରାତିରେ କିଛି କାମ ଥିଲା କି? ବଡବାପା କହିଲେ ଏମିତି କେହି ନଥିଲେ ତ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଲି ହେରି ।ମାମା ବଡବାପାଙ୍କୁ ସେଇଠି ବସିବାକୁ କହିଲା ଆଉ ଘରର କାମ ସରିଲା ।୧୦.୩୦ ବେଳକୁ କାମ ସବୁ ସରି ଯାଇ ଥାଏ ମାମା କହିଲା ଆପଣ ଯାଆନ୍ତୁ ମୁ ଯାଉଚି ପୁଅକୁ ନେଇକି ଶୋଇବି ବଡବାପା ହଉ କହିକି ଠିଆ ହେଲେ ଆଉ ବାରିଆଡ଼କୁ ଗଲେ ମାମା ମୋତେ ଧରିକି ଶୋଇବାକୁ ଆସିଲା ଆଉ କବାଟ ଦେଇ ଦେଲା।ଟିକେ ପରେ କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ ହେଲା ମୁଁ ଖଟ ରେ ଶୋଇଥିଏ ମାମା ଯାଇକି କବାଟ ଖୋଲିଲା ବଡବାପାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ମୁଣ୍ଡରେ ଓଢନୀ ଦେଲା ଆଉ ପଚାରିଲା କଣ କାମ ଥିଲା କି? ବଡବାପା ଭିତରୁକୁ ଆସିଲେ ଆଉ କବାଟ ଦେଇ ଦେଲେ।ମାମାକୁ କହିଲେ ଆଜି କେହି ନାହାନ୍ତି ସେଇଥି ପାଇଁ ଆସିଛି ମାମା ବୁଝି ଗଲାଣି ବଡବାପା କଣ ଚାଉଛନ୍ତି ମାମା କହିଲା ସେଦିନ ଯାହା ହେଲା ମୋର ଭୁଲ ସେ କଥାକୁ ମୁ ଭୁଲି ସାରିଲିଣି  ଆଉ ଯାହା ହେଲା ସେଇଟା ପାପ ଥିଲା ଆପଣ ଭି ଭୁଲି ଯାଆନ୍ତୁ ସେଇ କଥାକୁ।

ବଡବାପା କହିଲେ କିଛି ଭୁଲ ନୁହଁ ତମେ ତମ ଦେହର ଭୋକ ମେଣ୍ଟଉ ଥିଲ ଯୋଉଟା ଭୁଲ୍ ନୁହଁ । ତମେ ଏଇ ବୟସରେ କରିବନି ତ କେବେ କରିବ ମୋ ହିସାବରେ ତମେ କିଛି ଭୁଲ କରୁନ।ମାମା ସେମିତି ଚୁପ୍ ଥିଲା ବଡବାପା କହିଲେ ମୋ ପାଖରେ ବସ ମାମା କହିଲେ ନାଇଁ ନାଇଁ। ବଡବାପା ଉଠିକି ମାମାକୁ ଭିଡ଼ିକି ନିଜ ପାଖରେ ବସେଇଲେ ମାମା କହିଲା ଆପଣ ମୋ ଦେଢ଼ଶୁର ଆପଣଙ୍କୁ ପାଖରେ ବସିବା ଦୂରର କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଛୁଇଁବା ଭି ପାପ ।ବଡବାପା କହିଲେ କିଛି ପାପ ନୁହଁ ଗୋଟେ ଭୋକିଲା ନାରୀର ଭୋକ ମେଣ୍ଟଇବା ମୁଁ ଜାଣିଛି ତମେ ଭି ସେଇଆ ଚାଉଛ ଖାଲି ମୁଁହ ଖୋଲିକି କହି ପାରୁନ ।ନିଜ ଭୋକ ମାରିବା ସେଇଟା ଭି ପାପ କହିକି ମାମା ହାତ ଉପରେ ନିଜ ହାତ ରଖିଲେ ମାମା କିଛି ଭି କହିଲାନି।

ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା part-3 (ସାନ ଜେଜେମା କୁ ଗେହିଁଲି )

ବଡବାପା ମାମା କିଛି ନ କହିବା ଦେଖିକି ମାମାର ଓଢନିକୁ ଖସେଇ ଦେଲେ ମାମା ପୁରା ଲାଜେଇ ଗଲା। ବଡବାପା ଚୁମା ଦେବାକୁ ମୁଁହ ନେଲା ବେଳକୁ ମାମା କହିଲା ପୁଅ ଶୋଇନି ବଡବାପା କହିଲେ ସେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବନି କହିକି ମାମା ଓଠ ରେ ଓଠ ଲଗେଇକି ଚୁମା ଦେଲେ ମାମା ଭି ପୁରା ସାଥ ଦେଉ ଥାଏ ଆଉ ହାତ ନେଇକି ମାମା ପିଠି ଉପରେ ଚଲଉ ଥାଆନ୍ତି। ଯେମିତି ମାମା ଓଠ ଛାଡିଲେ ମାମା ଲାଜେଇକି ଉଠି ପଡ଼ିଲା ବଡବାପା ମାମା କାନି ଧରିକି ଭିଡ଼ିକି ଧରିଲେ ମାମା ଦୁଧ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଲୁଗା ଖସି ଗଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମାମା ଲୁଗା ଭିଡ଼ିକି ଟାଣିଲେ ମାମା ବୁଲି ବୁଲି ତା ଲୁଗା ଖୋଲାଉ ଥାଏ।କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମାମା ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ଥାଏ ମାମା ଲାଜେଇକି ଠିଆ ହେଇ ଥାଇ ବଡବାପା ଉଠିଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଲେ।ମାମା କହିଲା ପୁଅ ଶୋଇନି ସେ ଶୋଉ ତାପରେ ମୋତେ ଗେଲ କରିବ।

ବଡବାପା କିଛି କହିଲେନି କିନ୍ତୁ ସେ ମାମା ସାୟା ଡୋର ଖୋଲିଦେଲେ ମାମା ଖାଲି ମାଟିଆ ରଙ୍ଗର ଚଡିରେ ଥାଏ ।ବଡବାପା ମାମାକୁ ଖଟରେ ନିଜ କୋଳରେ ବସାଇଲେ ହାତ ନେଇ ଚଡି ଭିତରେ ପୁରେଇକି ବିଆକୁ ହାତରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ।ମାମା କହିଲା ଟିକେ ରହି ଯାଅ ପୁଅ ଶୋଇ ପଡୁ ବଡବାପା କହିଲେ ବୋହୁରାଣୀ ତମକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଟିକେ ଭି ଇଛା ନାହିଁ ତାରି ଭିତରେ ମାମା ବିଆ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ।ମାମା ଉଠିଲା ନିଜେ ତା ଚଡି ଖୋଲିକି ବଡବାପାଙ୍କ ହାତକୁ ଦେଲା ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ବ୍ରା ଖୋଲିପକେଇ ତଳେ ପକେଇ ଦେଲା।ବଡବାପାଙ୍କ ଆଗରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଠିଆ ହେଲା ବଡବାପା କହିଲେ ପୁଅ ଶୋଇନି ବୋଲି କହୁଥିଲ ।ମାମା କହିଲା ସେ ଶୋଇପଡିବ କହିକି ବଡବାପାଙ୍କୁ ନିଜ ଦୁଧକୁ ଦେଖେଇ ଠିଆ ହେଲା ବଡବାପା ମାମାକୁ ଟାଣି ଆଣିଲେ ଆଉ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇକି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲେ ।ମାମା ବଡବାପାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଦୁଧରେ ଜୋରେ ଚିପିକି ଧରି ଥାଏ ଆଉ ବଡବାପା ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋରେ ଚିପୁ ଥାନ୍ତି।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଦିଜଣ ଅଲଗା ହେଲେ ମାମା ବଡବାପାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଟାଣିକି ଖୋଲି ଦେଲା ଦିଜଣ ଯାକ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଯାଇ ଥାନ୍ତି।ବଡବାପା ଖଟରେ ବସିଥାନ୍ତି ମାମା ତଳେ ଆଣ୍ଠେଇଲା ଆଉ ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିକି ଆଗ ପଛ କଲା ବଡବାପା ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ସ୍ଵର୍ଗରେ ଥାନ୍ତି। ତାପରେ ମାମା ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇକି ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ବଡବାପାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଆଃ ବାହାରିଗଲା ମାମା ପାଖାପାଖି ୧୦ମିନିଟ୍ ଚୁଚୁମିଲା ।ବଡବାପା କହିଲେ ଏମିତିକା ମଜା ମୋ ଜୀବନରେ ନେଇନି ମାମା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ହସିଲା । ବଡବାପା ଉଠିଲେ ମାମାକୁ ଖଟରେ ବସେଇଲେ ଆଉ ତଳେ ଆଣ୍ଠେଇକି ମାମା ବିଆରେ ମୁଁହ ଲଗେଇଲେ ମାମା ତା ଦିଗୋଡ଼କୁ ବଡବାପାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଥୋଇ ଦେଲେ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ମାଡିକି କହିଲେ ନିଅ ଖାଇଦିଅ ତମ ଭାଇବୋହୁକୁ ।ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ପାଟିରୁ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ବାହାରି ଯାଉ ଥାଏ। ବଡବାପା ଉଠିଲେ କହିଲେ ଆସ ଭାଇବୋହୁ ଆସ ଦେଢ଼ଶୁରର ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇକି ଗୋଟେ ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ ହୁଅ।ମାମା ତାପରେ ବଡବାପାଙ୍କୁ ଖଟରେ ବସାଇଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିକି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ସେଟ୍ କରିକି ଗେହି ହେଲା।

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି।

ବଡବାପା ମାମାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଥାନ୍ତି ମାମା ନିଜେ ନିଜେ ଗେହି ହଉ ଥାଏ।୧୦ମିନିଟ୍ ହେଲା ପରେ ବଡବାପା ମାମାକୁ ଉଠାଇଲେ ମାମାକୁ ଖଟ ଦାଢ଼ରେ ଶୁଆଇଲେ ଆଉ ମାମାର ଦି ଗୋଡ଼କୁ କାନ୍ଧରେ ପକେଇକି ଗେହିଲେ ସବୁ ଧକ୍କାରେ ମାମା ଦୁଧ ପୁରା ଦୋହଲି ଯାଉ ଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମାକୁ ଉଠେଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏବେ ଘୋଡି ହେଇକି ଠିଆ ହ ମାମା ଖଟର ଦାଢ଼କୁ ଧରିକି ଗାଣ୍ଡୀ ବାହାରକୁ କରିକି ଠିଆ ହେଲା । ବଡବାପା ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ଆଗ ତଳେ ବସିଲେ ମାମା କହିଲା କଣ ହେଲା ବଡବାପା କିଛି ନାହିଁ କହିକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲେଇକି ଚାଟିଲେ
ମାମା କହିଲା କଣ କରୁଛ ବଡବାପା ଚୁପ୍ ରହିଲେ ଗାଣ୍ଡୀ ଚାଟିଲେ ।ଅଳ୍ପ ସମୟ ଚାଟିଲା ପରେ ବଡବାପା ଉଠିଲେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ପଟୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରାଇକି ଗେହିଲେ ଦି ହାତକୁ ମାମା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରିକି ଜୋରେ ଜୋରେ ପେଲୁ ଥାନ୍ତି।ପୁରା ଘର ଠପ୍ ଠାପ ଶୁଣା ଯାଉ ଥାଏ ମାମା ପାଟିରୁ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ମୋନିଂ ବଡବାପାଙ୍କୁ ଆହୁରି ଯୋଶ ଦଉଥାଏ ।

 ଦିଜଣ ଯାକ ପୁରା ଝାଳରେ ଗାଧେଇ ସାରିଲେଣି ମାମା ପଚାରିଲା ଆଉ କେତେ ସମୟ ଲାଗିବ ବଡବାପା କହିଲେ ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହନି ତୋ ବିଆ ଗଲୁୁ ନମରିଲା ଯାଇଁ ମୁଁ ତୋତେ ଏମିତି ଗେହିବି । ସେପଟେ ମାମା ବିଆ ଫେଣାଇକି ବିଆରୁ ଧାର ଧାର ହେଇ ମାମା ବିଆ ପାଣି ବୋହି ଯାଉଥିଲା । ଇମିତି ପାଖା ପାଖି ୪୦ମିନିଟ୍ ନନଷ୍ଟୋପ ଗେହିଲା ପରେ ବଡବାପା ମାମା ଚୁଟିକୁ ଜୋରେ ଟାଣିକି ଧରିଲେ ଆଉ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ମାମା ଭି ଜୋରେ ଜୋରେ ମୋନୀଙ୍ଗ କଲା। ହଠାତ୍ ବଡବାପା ମାମା ଚୁଟି ଛାଡିକି ମାମା ଅଣ୍ଟାକୁ ଜୋରେ ଟାଣିକି ଧରିଲେ ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯ ମାମା ବିଆରେ ଛାଡି ଦେଲେ ମାମା କିଛି କହିଲାନି ।ମାମା ଖଟରେ ବସିପଡ଼ିଲା ବଡବାପା ମଧ୍ଯ ମାମା ପାଖରେ ବସିଲେ ।ମାମା ଟିକେ ପରେ ତା ଚୁଟି ବାନ୍ଧିଲା ଆଉ ଧୋଇ ହେବାକୁ ବାହାରକୁ ଗଲା ବଡବାପା ମାମା ସାୟା ଆଣିକି ସେଇ ଥିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୋଛିଲେ।

ମୋ ଘୋଡ଼ାଗେହି ବୋଉ ଆଉ ରାଣ୍ଡୁଆ ମଉସାଙ୍କ ରାସଲୀଳା। Odia Sex Gapa

ମାମା ଏବେ ପୁରା ଧୋଇ ହେଇକି ଆସିଲା ତା ଅଣ୍ଟାରୁ ପାଦ ଯାଇଁ ଓଦା ହେଇ ଥାଏ।ବଡବାପା ମାମା ସାୟା ଉଠେଇଲେ ମାମାକୁ ପୋଛିଲେ ତାପରେ ଖଟରେ ସାଙ୍ଗ ହେଇକି ବସିଲେ ମାମା ମୁହଁରୁ ଜଣା ପଡୁଥାଏ ସେ ଆଜି ଶାନ୍ତି ହେଇ ଯାଇଛି । ବଡବାପା ମାମା ଅଣ୍ଟାରେ ହାତ ବୁଲେଇକି ମାମା ପେଣ୍ଡାରେ ରଖିଲେ ମାମା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିକି ହସିଲା ବଡବାପା କହିଲେ କଣ ହେଲା ମାମା କହିଲା କିଛି ନାହିଁ କହିକି ତା ଚଡ଼ି ଆଣିକି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ବଡବାପା ଛଡେଇ ନେଲେ କହିଲେ ନାଇ କିଛି ପିନ୍ଧନି ମାମା କହିଲା କଣ ଦେଢ଼ଶୁର ଆଗରେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ରହିବି ବଡବାପା ମାମାକୁ ଉଠିଇଲେ ଆଉ କୋଳରେ ବସାଇଲେ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ସେଟ୍ ହେଇକି ରହିଲା।ମାମା ଦୁଧରେ ହାତ ରଖିକି ମାମା ବେକକୁ ଚୁମା ଦେଲେ କହିଲେ ମୋର ଇଚ୍ଛା ତୋତେ ସବୁବେଳେ ଲଙ୍ଗଳା ରଖିବି ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହବ ତୋତେ ଗେହିବି।ମାମା କହିଲା ଆଜି ରାତି ପଡ଼ିଚି କଣ କରିବ କରୁନ।ସେଦିନ ରାତିରେ ବଡବାପା ମାମାକୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଲେ ମାମା କହିଲା କାଲି ଦିନରେ ଭି କେହି ଆସିବେନି ତମେ ଆସିବ ବଡବାପା କହିଲେ ତୋ ପରି ରାଣ୍ଡିକୁ ଗେହିବାକୁ କିଏ ନା ଆସିବ ଯେ କହିକି ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋରେ ଚିପିଲେ କହିଲେ କାଲି ତୋତେ ଭଲକି ଗେହିବି କହିକି ପଳେଇଲେ ।ମାମା ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଶୋଇଲା ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା ye Odia Sex Kahani ନିଶ୍ଚୟ comment ରେ ଜଣେଇବେ ଆଉ ଚର୍ତୁଥ ଭାଗ ରେ ରଥ ମଉସା ଆଉ ବଡବାପା ମିଶିକି ମାମାକୁ ଗେହିବେ ସେ ଗିହଣା ପରେ ମୋ ମାମା ଗୋଟେ ପୋଖୋତ ରାଣ୍ଡି ହେଇ ଯିବ ରହିଲି ନମସ୍କାର।

Related Stories

3.8 4 votes
Article Rating
3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kumar
kumar
20 days ago

super story bhai

Akash
Akash
20 days ago

Next part Buddy…

Bapun
Bapun
7 days ago

Ek dam jabardast update..bhai telegram re msg kara

error: Content is protected !!
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: