ମୋ ଲାଇଫ ର ପ୍ରଥମ ମସ୍ତି କଲେଜେ ରେ – Odia Sex Stories

କଲେଜରୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସୁନି ମୋ ସହିତ ଆସେ. ସେଦିନ ବର୍ଷା ଟିକେ ଟିକେ ହେଉଥିଲା. ମୋତେ କହିଲା, ଶୁଣ, ଯଦି ମମ୍ମୀ ଫୋନ୍ କରିବେ କହିଦେବୁ ତୋ ଘରେ ମୁଁ ପାଠପଢୁଛି ବୋଲି. ମୁଁ ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଘରକୁ ଯିବି. ଆଉ ମୁଁ କିଛି ପଚାରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଗାୟବ ହେଇଗଲା. ମୁଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଗଲି. ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଥା. ସୁନି ସବୁବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ଆଉ ସେଇଥିପାଇଁ ମାଉସୀଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା. ଭଲମନ୍ଦରେ ସେ ମୋତେ ମନେ ପକାନ୍ତି. ଆଜି ସୁନି ମୋତେ ହଇରାଣ କରିଦେଲା. ମୁଁ ବି ଠିକ୍ କଲି, ମୁଁ ଏବେ ଘରକୁ ଯିବିନି. ଘରକୁ ଗଲେ ହିଁ ମାଉସୀ ଫୋନ୍ କରିବେ ଆଉ ମୋତେ ମିଛ କହିବାକୁ ପଡ଼ିବ. କଲେଜ ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ବସି ପଢ଼ିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲି.


ସେଦିନର ଯାହା ପଢ଼ାପଢ଼ି ଥିଲା ସବୁ ସରିବାପରେ ଦେଖିଲି ତଥାପି ଘଣ୍ଟାରେ ସାଢ଼େ ଦୁଇଟା ହିଁ ହୋଇଛି. ସୁନି ଗଲା କୁଆଡ଼େ, ଏଇ କଥା ଭାବି ତାକୁ ଖୋଜିବାକୁ ବାହାରିଲି. ବାହାରେ ବର୍ଷା ହେଉଥିଲା ତ ସେ ବାହାରକୁ ଯାଇନଥିବ, କଲେଜ ଭିତରେ ହିଁ କୋଉଠି ବସିଥିବ ନହେଲେ ତା ପ୍ରେମୀ ସାଙ୍ଗରେ ହେଁହେଁ ଫେଁ ଫେଁ ହେଉଥିବ ଏଇୟା ଭାବି, ମୁଁ ଉପର ମହଲା ଆଡ଼କୁ ଗଲି. ସବୁ କ୍ଲାସ୍ ପ୍ରାୟ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା. କରିଡ଼ରରେ ଏପାଖରୁ ସେପାଖ ଗଲି, କୋଉଠି ବି କାହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲି ନାହିଁ, ଏଇ ସମୟରେ ଲେକ୍ଚର୍ ହଲ୍ ୨ ପାଖରେ କିଛି ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଅଟକି ଗଲି.

ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା part-3 (ସାନ ଜେଜେମା କୁ ଗେହିଁଲି )

ଝରକା ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ହଲର ପୁରା ପଛରେ ଯେଉଁଠି ଚେୟାର ସରିଯାଏ, ସେଇଠି ତଳେ ଶୋଇଥିଲା ସୁମି ଆଉ ତା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରୋସନ୍ ତା ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା. ଶୋଇଥିଲା କଣ, ତାକୁ ଧମାଧମ୍ ଗେହୁଥିଲା. ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମୋ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା. କଣ କରିବି ବୁଝି ପାରିଲିନି. ସେ ଜାଗା ଛାଡ଼ି ଯିବାକୁ ମନ ହେଉନଥିଲା, ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଦେଖିଲେ କାଳେ କିଏ ଅସିଯିବ, ସେଇୟା ଭାବି ଏପାଖ ସେପାଖ ଟିକେ ହେଉଥିଲି ଆଉ ପୁଣି ଯାଇ ସେ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖୁଥିଲି, ଏମିତି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମୋ ବିଆ ଆହୁରି ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା. ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଲେକ୍ଚର୍ ହଲ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି ଆଉ କାନ୍ଥକୁ ଆଉଜି ଛିଡ଼ା ହେବାପରେ ସଲୱାର୍ ଢିଲା କରିଦେଇ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଦେଇ ସଲ ସଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଓଦା ବିଆର ରସ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଲାଗିଥିଲା. ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ସତ ହେଲେ କାହିଁକି କେଜାଣି ଏତେ ଭଲ ବି ଲାଗିଲାନି.

ତାପରେ ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଦେଇ ପୁର୍ବ ହଲ୍ ପାଖକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ଦୂରରୁ ଦେଖିଲି ସେଇଠି ଆଉ ଦୁଇଜଣ ପୁଅଝିଅ ଛିଡ଼ା ହେଇ ଝରକା ଦେଇ ଭିତରକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି. ମୋତେ ଆସିବା ଦେଖି ସେମାନେ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ପରି ସେ ଯାଗାରୁ ଚାଳିଗଲେ. ମୁଁ ପୁଣି ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି, ସେତେବେଳକୁ ବୋଧହୁଏ ସେମାନଙ୍କ ଚୋଦଣ ସରି ଯାଇଥିଲା. ସୁନି ଛିଡ଼ା ହେଇ ନିଜ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧୁଥିଲା. ରୋସନ୍ ପାଖରେ ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲା. 


ମୁଁ ତରତର ହେଇ ସେଇଠୁ ଫେରି ଆସିଲି. ସେଇଟା ମୋ ଜୀବନର୍ ପ୍ରଥମ ଲାଇଭ୍ ସେକ୍ସ୍ ସୋ ଥିଲା. ସେଦିନ ପରେ ମୋତେ ଏ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ମନ ହେଲା. ମୋବାଇଲ ଭରସାରେ ରହୁଥିଲି. ହେଲେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଘରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ମୋବାଇଲରେ ଏ ସବୁ ଦେଖି ହେଉନଥିଲା.


ଦିନେ ସୁନିର ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ହୋଇଗଲା. ତାପରେ ସେ ନୁଆ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଗଲା ଆଉ ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ନୁଆ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବି କରିଦେଲା. କେମିତି ଏ ସବୁ ତୁ କରି ପାରୁଛୁ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ନିଜ ବିଆ ଆଡ଼କୁ ଦେଖେଇ କହିଲା, ଏଇଇଟା ଥିଲେ, ଦୁନିଆର ସବୁ ଟୋକା ତୋ ପଛରେ ପଡ଼ିବେ ହିଁ ପଡ଼ିବେ. ଜଣେ ଗଲେ ପଣେ ଆସିବେ. ମୁଁ କହିଲି, କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଏ ସବୁ? ସେ ଫେଁ କିନା ହସିଦେଇ କହିଲା, କଣ ସରିଯିବ କି? ଖେଳ କରିଲେ ମଜା ଲାଗିବ, କିଛି ସରିବନି. ତୋ ବିଆ ଯେମିତି ଥିଲା ସେମିତି ରହିବ. କିଏ କଣ କାଟିକି ନେଇ ଯିବ କି? ତା କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ମୋତେ ବି ମନ ହେଲା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରିବାପାଇଁ.


ବେଶୀ ସମୟ ଲାଗିଲାନି, ଆମ ସିନିୟର ଭାଇ ଜଣେ ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ନାଁ ରୋହିତ. ସେ ସବୁବେଳେ ବୁଲେଟ୍ ନେଇ କଲେଜ୍ ଆସନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ପଟେଇଲି. ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ଦୁଇ ତିନିଥର ତାଙ୍କୁ ଷ୍ଟଡ଼ି ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ହିଁ ପଟିଗଲେ ଆଉ ତାପରେ ଏବେ ସବୁଦିନ କଲେଜ୍ ସରିବାପରେ ଆମେ ଖୋଲା ଲେକ୍ଚର୍ ହଲର ପଛ ସିଟରେ ବସି ଗପୁଥିଲୁ. ହେଲେ ମୋ ମନ ଥିଲା, ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ. ରୋହିତ୍ ଭାଇ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ କିଛି କହୁନଥିଲେ. ଖାଲି ଏଣୁତେଣୁ ଗପୁଥିଲେ. ଦିନେ ମୁଁ ସାମାନ୍ୟ ଢିଲା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲି, ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ମୋ କ୍ଲିଭେଜ୍ ଭଲ କରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା.

ବାହାଘର ପରେ ପର ପୁରୁଷ ସହ ସେକ୍ସ ର ମଜ଼ା ନେଲି – Odia Sex

ସେଦିନ ପାଗ ବି ଭାରି ଭଲ ଥିଲା. କଲେଜ ସରିବାପରେ ରୋହିତ୍ ଭାଇ ଆଉ ମୁଁ ଲେକ୍ଚର୍ ହଲ୍ ୨ର ପଛ ସିଟରେ ବସିଥିଲୁ, ସେତେବେଳେ କହିଲି, ଓଃ ମୋ ପିଠିଟା କାଟୁଛି. ଆଯି ଟାଇଟ୍ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଦେଇ ଆସିଛି. ଟିକେ ବ୍ରାର୍ ହୁକଟା ଖୋଲିଦେବ କି? ସେ ଖୁସିରେ ହଁ କର୍ହିବା ପରେ ମୁଁ ପୋଷାକକୁ ଢିଲା କରି ତାଙ୍କୁ ବ୍ରାର ହୁକ୍ ଦେଖାଇବା ବାହାନାରେ ମୋ କ୍ଲିଭେଜ୍ ଦେଖେଇଲି, ସେ ଲାଳେଇକି ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଚାହିଁ ରହିଲେ. ତାପରେ ମୋ ପିଠିରେ ହାତ ପୁରେଇ ବ୍ରାର୍ ହୁକ୍ ଖୋଲିଦେବା ପରେ ମୁଁ ନିଜେ ନିଜ ଦୁଧ ଦୁଈଟାକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଲି, ଯାହା ସେ ପୁରା ଳାଳେଇ କରି ଚାହିଁଥିଲେ.

କହିଲି ଏମିତି କଣ ଦେଖୁଛ? କେବେ ଦୁଧ ଦେଖିନ କି? ସେ କହିଲେ, ତୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଭାରି ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି. ମୁଁ କହିଲି, ସତେ? କେମିତି ଜାଣିଲ? ସେ କହିଲେ, ଏଇ ଦେଖୁନୁ ଉପରୁ ଦେଖାଯାଉଛି. ମୁଁ ଟିକେ ଛୁଇଁବି କି? ମୁଁ କହିଲି, ଖାଲି ଛୁଇଁବ ତ? ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହିଲା ପରେ ମୁଁ ଆଗକୁ ନଇଁଗଲି ଆଉ ମୋ ପୋଷାକ ଆଗକୁ ଢଳିଗଲା ଆଉ ରୋହିତ ଭାଇ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁବା ବେଳକୁ ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଲା. ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଆଉଁସି ଦେଉଥିବା ବେଳେ ମୋତେ ମନ ହେଉଥିଲା ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଖାଆନ୍ତେ କି?


ସେ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ମୁଁ ବି ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ଆଃ ଆଃ ବୋଲି ଧିରେ ଧିରେ କହିବାକୁ ଲାଗିଲି, ବାସ୍ ସେ ମୋ ଇଶାରା ପାଇଗଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ତାପରେ ସେ ମୋ ପୋଷାକକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲେ ଓ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ନିଜ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା. ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୂଣ୍ଡକୁ ଧରିଦେଇ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପିଧରିଲି. ସେ ବି ପୁରା ପାଟି ମେଲା କରିଦେଇ ମୋ ସାନ ସାନ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରିବାପରେ ସେ ମୋ ପେଟକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବିଆ ଆଡ଼କୁ ଗଲା. ମୁଁ ପେଟକୁ ଚିପିଧରିଲି, ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଊ ମୋ ପେଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୋ ଦେହ ସେତେବେଳକୁ ଶୀତେଇ ଯାଉଥାଏ, ଥରୁଥାଏ. ସେ ହାତ ବୁଲେଇ ବୁଲେଇ ପେଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲେ. ଓଃ ମୋ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଥାଏ.


ଓଦା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ସର୍ ସର୍ କରି ଖସିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଦେଲେ ଆଉ ପେଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ କରିଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚେଖିଲେ ତାପରେ ବିଆ ଉପରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କର ସବୁ ଆକ୍ସନ ଦେଖୁଥାଏ. ତାପରେ ସେ ନିଜ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲେ. ତାଙ୍କର ସାତ ଇଞ୍ଚ୍ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଫଁ ଫଁ ହେଉଥାଏ. ସେ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଇ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିଲେ. ଆଗରୁ କେବେ ସେକ୍ସ୍ କରିନଥିବା ହେତୁ ମୋ ବିଆ ଟିକେ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା. ମୋତେ ଏତେ ସବୁ ସେ ସମୟରେ ଜଣା ନଥିଲା, ସେ କହିଲେ ତୁ ଟିକେ ଢିଲା କର, ଭଲ ଲାଗିବ, ମୁଁ ଦୁଇଗୋଡ଼ ଟେବୁଲ୍ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଲି, ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ପ୍ରେସର୍ ଦେଇ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ.

ମୋ ଘୋଡ଼ାଗେହି ବୋଉ ଆଉ ରାଣ୍ଡୁଆ ମଉସାଙ୍କ ରାସଲୀଳା। Odia Sex Gapa

ଓଃ କି ସୁଖ ଲାଗୁଥିଲା ସେଦିନ. ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ସେଟିଂ ହେଇଥିଲା. ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗପଛ କରୁଥିଲେ. ମୋତେ ସାମନ୍ୟ ଜଳିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା, ହେଲେ, ଯେଉଁ ସୁଖ ମିଳୁଥିଲା ତାହା ତୁଳନାରେ କଷ୍ଟ କିଛି ନଥିଲା. ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେଉ ଦେଉ ଗତି ବଢ଼ାଇଲେ. ଆଉ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ମୋତେ ଚୋଦୁଥିଲେ. ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ଯଦି ବା ମୋତେ କାଟୁଥିଲା ହେଲେ ମଜା ବି ଲାଗୁଥିଲା. ଚରମ ସୁଖରେ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ଖସି ଆସିଲା ଆଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଓଦା ହୋଇ ସର୍ ସର୍ ହେଇଗଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ସହଜରେ ଆଗପଛ ହୋଇପାରିଲା. ରୋହିତ୍ ଭାଇ ଟେବୁଲ୍ ସାଇଡ଼ରେ ଛିଡ଼ା ହେଇ ମୋତେ ଚୋଦୁଥିଲେ.


ମୋର ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବା ପରେ ମୋତେ ଧିରେ ଧିରେ ମଜା ଆସିବା କମ ହେଲା ଆଉ ସେତେବେଳେ ରୋହିତ୍ ଭାଇଙ୍କୁ କହିଲି, କିଏ ଆସିବ? ସେ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ତିନି ଚାରି ଥର ଧକ୍କା ମାରିବାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ନେଇ ଆସିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିବା ଭିତରେ ସେ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା. ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ସେ ହିଁ ମୋ ବ୍ରା’ର ହୁକ୍ ଆଉଥରେ ଲଗେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ମୋ ପୋଷାକ ସଜାଡ଼ିଦେଇ ସେଇଠୁ ତରତର ହେଇ ଫେରି ଆସିଲି.

ସାଙ୍ଗ ମା ସହ ବିହାଘର ରେ ମସ୍ତି


ସେଦିନ ଦିନ ସାରା ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବିଆରେ ରୋହିତ ଭାଇର ବାଣ୍ଡ ରହିଯାଇଛି. ରୁମର୍ କବାଟ୍ ବନ୍ଦ୍ କରିଦେଇ ନିଜ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ରଖିଲି, ଆଗପଛ କରିଲି. ଏମିତି କରି କରି ପୁରା ଦିନ ବିତେଇ ଦେଲି. ଏହି ଘଟଣାପରେ ରୋହିତ୍ ଭାଇ ସହିତ ଅନେକ ଥର ସେକ୍ସ୍ କରିଛି. କଲେଜରେ ଥିବା ଯାଏଁ, ରୋହିତ ଭାଇ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା. ସେ ଚାଲିଗଲା ପରେ ଆମ ବ୍ୟାଚର ଗୋଟେ ପୁଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରହିଲା. ଅବଶ୍ୟ ବେଶୀଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ, କାରଣ ଆମେ ସିନିୟର ହେଇଯାଇଥିଲୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ହିଁ କଲେଜ୍ ଥିଲା.


କଲେଜର ଶେଷ ବର୍ଷ ହିଁ ମୋ ବାହାଘର ଠିକ୍ କରିଦିଆଗଲା.