Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୨

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ (ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି ଭାଗ-୧) ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆଶା କରୁଛି ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗିଥିବ।ଏବେ ଭାଗ-୨ ଲେଖିଛି ପଢନ୍ତୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ।ମୋ ନାଁ ତା ଜାଣିଥିବେ ବାପି ମୋ ମାମା ନା ମମତା(୩୩) ଆଉ ମଉସାଙ୍କ ନା ରଥିଆ (୩୭)।

ସେଦିନ ରାତିରେ ମାମା ସହ ଯାହା ହେଲା ସେଇଟା ତ ଜାଣିଲେ ଏବେ ତା ପରେ କଣ ହେଲା ପଢନ୍ତୁ।
ମାମା ଆଉ ଆମେ ସେଦିନ ବହୁତ ଡେରିରେ ଉଠିଲୁ ମାମା ସବୁ ଦିନ ୬ଟାସୁଦ୍ଧା ଉଠି ଯାଇଥିଏ କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ଡେରିରେ ଶୋଇବା ସହ ଗିହଣା ପାଇଁ ଡେରିରେ ଉଠିଲା ।ଆମେ ଆମ ଭାଇଭଉଣୀ ଉଠିକି ପାଠ ପଢ଼ିଲୁ ଆଉ ମାମା ତା କାମ ରେ ଲାଗିଗଲା। ଠାକୁର ପୂଜାଠୁ ନେଇକି ରୋସେଇ ବାସ କଲା ଇମେତି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଖରାବେଳ ହେଇଗଲା ।ଆମେ ୧.୩୦ରେ ଖାଇକି ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ ଆଉ ମାମା ତା ବାସନ ମାଜିବାକୁ ,୨.୧୫ ଆଡ଼କୁ ମୋ ଦିଦି ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା

ମୁଁ ଭି ଶୋଇ ଶୋଇ ଆସୁଥିଲି।ମାମା ତା କାମ ସାରିକି ଧୋଇ ହେଇ ଆସୁଥିଲା ରଥିଆ ମଉସା ଲୁଚି ଲୁଚି ବାରିପଟୁ ଆସିଲେ ମାମା ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁରା ଡରିଗଲା।ମଉସା ମାମା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲେ ପାଟି କରନି କେହି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ତମେ ଖରାବେଳେ କୁଆଡ଼େ ଆସିଲ ଛୁଆ କେହି ଠିକସେ ଶୋଇ ନାହାଁନ୍ତି।ମଉସା କହିଲେ ହଉ ପାଟି କରନି ତମକୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ଆସିଲି ହେରି ମାମା କହିଲା ତମେ ଗଲ ଏଇଠୁ ତମେ ମରିବ ମୋତେଭି ମାରିବ ।ମଉସା କହିଲେ ଯିବି ଯଦି ଟିକେ ଗେଲ କରିକି ଯିବି ମାମା କହିଲା ଏବେ ନୁହ ମାରିବ ନା କଣ ମୋତେ ମଉସା ବହୁତ୍ ନେହୁରା ହେଲେ ଯେମିତି ମାମା ଅନିଚ୍ଛା ସତତ୍ବେ କହିଲା ଏଇଠି ରୁହ ମୁଁ ଛୁଆଙ୍କୁ ଦେଖିକି ଆସେ ମାମା ଆସିଲା ଦେଖିଲା ଆମେ ଶୋଇଚୁ ତାପରେ କବାଟ ବାହାରୁ ଦେଇ ଦେଲା।


ମାମା କହିଲା ଆଉ କେବେ ଆସିବନି ମଉସା କହିଲେ ରାଗନି ମୋ ମମତା କହିକି କୁଣ୍ଡାଇଲେ ଆଉ କାନରେ କହିଲେ ମୁଁ ତମକୁ ଛାଡ଼ିକି ରହିପରିବିନି ମା ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲା ମୁଁ ତମ ସହ ରହିବାକୁ ଚାଉଛି କିନ୍ତୁ ଆମେ କଣ କରି ପାରିବା ।ମଉସା କହିଲେ ତମକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ କିଛିଭି କରିପାରିବି ତମେ କହିଲେ ତମ ପାଇଁ ମରିଯିବି ମାମା କହିଲା ଏମେତି କହିଲେ ଆଉ କେବେ ଦେଖା କରିବିନି।ମଉସା କହିଲେ ହଉ ଆଉ କହିବିନି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାହା କହିବି କରିବାକୁ ପଡିବ।ମାମା କହିଲା କଣ ମଉସା କହିଲେ ସମୟ ଆସିଲେ କହିବି ଆଉ ମୋ ଉପରେ ଭରସା ରଖ କେହି କିଛି ଜାଣି ପାରିବେନି।ମାମା କହିଲା ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି।ମାମା କହିଲା ଏବେତ ଯାଅ ମଉସା କହିଲେ ଯିବି ହେରି ଆଗ ମୋ ମମତାରାଣୀକୁ ମନ ଭରିକି ଦେଖି ସାରେ।ତାପରେ ମଉସା ମାମା ଓଠ ସହ ନିଜ ଓଠକୁ ଲଗାଇଲେ ଆଉ ମାମା ସହ ପୁରା ଓଠ କୁ ଓଠ ଲଗାଇକି ଭଲକି ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲେ ।ମାମା ମଉସାଙ୍କ ପିଠିକୁ ଜୋରେ ଜାବୁଡିକି ଧରି ଥିଲା ସେପଟେ ମଉସା ମାମା ପିଠି ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ହାତ ବୁଲାଉଥାନ୍ତି ମଝିରେ ମଝିରେ ଲୁଗାକୁ ଗାଣ୍ଡୀ ଯାଇଁ ଟେକିକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି ଦଉଥାଆନ୍ତି।


ମାମା ଓଠରୁ ଅଲଗା ହେଇକି ମାମାକୁ କହିଲେ ମମତା ତମ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦଉଛି ମାମା କହିଲା ଖାଲି ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ କିଛି ଭଲ ଲାଗୁନି ।ମଉସା କହିଲେ ତମର ସବୁ ବଢିଆ ହେଇଛି ମାମା କହିଲା କଣ ସତରେ ମଉସା ମାମା ଚୁଟିକୁ ଜୋରେ ଧରିକି କହିଲେ ହଁଲୋ ତୋର ସବୁ ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦଉଛି କହିକି ପୁଣି ଓଠକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କାମୁଡି କାମୁଡି ଚୁମା ଦେଲେ ମାମାଭି ମଉସାଙ୍କ ଚୁଟିକୁ ଧରିକି ସଲାଉ ଥାଏ।ମାମା ମଉସାଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେଲା ଆଉ ମଉସାଙ୍କ ସାର୍ଟ ଗୋତମ୍ ଗୋଟେ ଗୋଟେ କରି ଖୋଲିଲା ଆଉ ପୁରା ସାର୍ଟକୁ ଖୋଲିକି ଛାତିକୁ ଚୁମା ଦଉ ଥାଏ।

ଚୁମା ଦଉ ଦଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତଳକୁ ଗଲା ଆଉ ପୁରା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲା ମଉସା ଖାଲି ଚଡ଼ିରେ ଥାନ୍ତି ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ ଗୋଟେ କାମୁକ୍ତ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଏ।ମଉସା ମାମା ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଷୁ ଥାଆନ୍ତି ମାମା ଏବେ ଚଡି ଖୋଲିଲି ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇକି ଧରିଲା ଆଉ ଆଗ ପଛ କଲା ଆଉ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପାଟିରେ ନେଇଗଲା ଆଗ ପଛ କରି କରି ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ଲଲିପପ୍ ପରି ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ।ମଉସା ଏବେ ମାମାକୁ ଉଠେଇଲେ ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରିକି ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡି ଆଣିଲେ ମାମା କହିଲା ତମକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ନା ମଉସା ହଁ ରେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇଲେ।

ବୁଢ଼ୀ ବିଆ ରେ ମାଲିଶ – Odia Sex


ମାମା ଏବେ ମଉସାଙ୍କଠୁ ଟିକେ ଦୁରେଇଲା ଆଉ ପଛକୁ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ଲୁଗା ଟେକିକି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖେଇଲା। ଆଜି ମାମା ଗୋଟେ ବ୍ଲୁ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥାଏ ମଉସା ମାମା ପାଖକୁ ଗଲେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲେ।ମାମା ଏବେ ମଉସାଙ୍କୁ ବୁଲିକି ଦେଖିଲା ଆଉ କହିଲା ଖାଲି କଣ ଗାଣ୍ଡୀରେ ଲାଗିଥିବ ମଉସା ବୁଝି ଗଲେ ମାମା କଣ ଚାଉଛି।ଏବେ ମଉସା ମାମାକୁ ପଛରୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଲେ ଆଉ ଲୁଗା ଉପରୁ ହିଁ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲେ କାଲି ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ଟିକେ ଜୋରେ ଚିପୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମାମା କିଛି କହୁନଥିଲା।ତାପରେ ମଉସା ମାମାର ଲୁଗାକୁ ଭିଡ଼ିକି ଖୋଲିଲେ ମାମା ଏବେ ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ରେ ଆଉ ପୁରା ଚୁଟି ଖୋଲା ଆଉ ମଉସା ତା ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ଥାନ୍ତି।ମାମା ଏବେ ନିଜେ ତ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଲା ସେ ଗୋଟେ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଏ ଆଉ ମଉସା ମାମା ସାୟାର ଫିତା ଭିଡ଼ିଦେଲେ ଯୋଉଟା ଫାସ ପଡ଼ିଥିଲା ପୁରା ସାୟା ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା।ମାମା ଏବେ ଗୋଟେ ବ୍ଲୁ ଚଡି ଆଉ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥାଏ।


ମଉସା ଆଜି ପୁରା ଭଲକି ମାମାକୁ ତଳୁ ଉପର ଯାଏଁ ଦେଖିଲେ ମାମା କହିଲା କଣ ଦେଖୁଚ ଯେ ।ମଉସା କହିଲେ ଦେଖୁଚି କାଲି ଯାଇଁ ଯୋଉ ମାଇକିନା ହାତ ମରାଇ ଦଉ ନଥିଲା ଆଉ କହୁଥିଲ ମୁଁ ଗୋଟେ ପତିବ୍ରତା ନାରୀ ଘରର ବଡବୋହୁ ସେ କାଲି ରାତିରୁ ପୁରା ବଦଳିଗଲା।ମାମା ହସିଲା ଆଉ କହିଲା ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଆଉ ମୁଁ ଏମିତି କରିବିନି କହିକି ଗାଣ୍ଡୀ ବୁଲାଇ ଠିଆ ହେଲା।ମଉସା ଏବେ ମାମା ପାଖକୁ ଗଲେ ଆଉ ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ମାମା ଦୁଧକୁ ବ୍ରା ଉପରୁ ଚିପିଲେ ।ମାମା କହିଲା ଥାଉ ଆଉ କିଛି କରନି ଟିକେ ମୁଁହ ଫୁଲେଇକୀ କହିଲା ମଉସା କହିଲେ ଓଃ ମୋ ମମତାରାଣୀ ଆଉ ରାଗନି କହିକି ଗାଣ୍ଡିରୁ ହାତକାଢ଼ିକି ମାମା ମୁହଁକୁ ବୁଲେଇଲେ ଆଉ ପୁଣି ଥରେ ଓଠ କୁ ଓଠ ଲଗଇକି ଜୋରେ ଜୋରେ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲେ.

ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପୁଥାନ୍ତି ମାମା ମଧ୍ୟ ମଉସାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରିକି ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଥାଏ। ଦିଜଣ ଯାକ ପୁରା ପାଗଳ ପରି ହେଇକି ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହଉଥାନ୍ତି।ଏବେ ଦିଜଣ ଯାକ ଅଲଗା ହେଲେ ମଉସା ମାମା ପଛକୁ ଗଲେ ଆଉ ଆଣ୍ଠେଇକି ବସିଲେ ଆଉ ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିକି କାମୁଡି ଥାନ୍ତି ମାମା ତା ବ୍ରା ଖୋଲିକି ତଳେ ପକେଇଲା ଆଉ ନିଜେ ନିଜ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲା ।ମଉସା ଏବେ ଚଡି ଅଧା ଗାଣ୍ଡୀ ଯାଇଁ ଖୋଲିକି କାମୁଡୁ ଥାନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ସତରେ କଣ ତମକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଏତେ ପସନ୍ଦ ମଉସା ଟିକେ ଅଲଗା ହେଲେ ମାମାକୁ ଦେଖିକି କହିଲେ କଣ କଲେ ବିଶ୍ଵାସ କରିବ ମାମା କହିଲା ନାଇଁ ତମେ ଯାହା କରିବା କର ମଉସା ପୁରା ଚଡି ଖୋଲିଦେଲେ ମାମାକୁ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ।


ଗାଣ୍ଡୀକୁ ନିଜେ ଦିହାତରେ ମେଲେଇକି ଗାଣ୍ଡୀ କଣାକୁ ଦେଖିଲେ ମାମା କହିଲା କଣ ଦେଖୁଛ ଖାଇଦିଅ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ।ମଉସା ଏବେ ମୁହଁ ମାଡ଼ିକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଖାଇଲେ ମାମା ଆଃ ଆଃ ହେଲା। ଏମିତି ଖାଇଲା ପରେ ଅଲଗା ହେଲେ ମାମାକୁ କହିଲେ ମୋ ରାଣୀ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ପୁରା ଗାଣ୍ଡୀ ଖାଈ ଦବାକୁ ମାମା କହିଲା ସବୁ ତମର ଖାଇ ଦିଅ।ମଉସା କହିଲେ ତମେ ଦିହାତରେ ଟିକେ ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଫାଡ଼ିକି ଧରିଲ ମାମା କହିଲା ନାଇଁ ସବୁ ନାଇ।ମଉସା କହିଲେ ଆରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ସେଇଠି କିଛି କରିବିନି ତାପରେ ମାମା ତା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଫାଡିକି ଧରିଲା ମଉସା ଏବେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଛେପ ଲଗାଇଁକି ଗାଣ୍ଡୀ କଣାରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରେଇଲେ ମାମା ହାତ ଛାଡି ଦେଲା କହିଲା ସେଇଠି କରନି ସେତେବେଳେ ଅଧା ଆଙ୍ଗୁଠି ପଶି ଯାଇଥିଲା ମାମା କହୁଥାଏ ଦୟାକରି କାଢି ଦିଅ ତମେ ଯାହା କହିବ କରିବି।ମଉସା କହିଲେ ସତ କହୁଚତ ମାମା କହିଲା ହଁ ହଁ ।

ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Kahani


ମଉସା କହିଲେ ହଉ ଶୁଣ ମୁଁ ସବୁ ଦିନ ରାତି ୧୨ଟା ପରେ ତମ ଝରକା ଧିରେକି ଠକ୍ ଠକ୍ କରିବି ତମେ ସାଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବାରିକି ଆସିବ ।ମାମା କହିଲା ପାଗଳ ହେଇଗଲଣି ନା କଣ ଆଜି ସଂଧ୍ୟା ବେଳକୁ ସବୁ ଆସିବେ ମୁ କେମିତି ଆସିବି ତମେ କଣ ମୋତେ ମାରିବାକୁ ଚାଉଛ ମଉସା କହିଲେ ସେତେବେଳେ ସବୁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିବେ।ଆଉ ତମକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିବିନି ତମ ଲୁଗା ଟେକିକି ଗାଣ୍ଡୀପଟୁ ଗେହିବି ମାମା କହିଲା ଯଦି କିଏ ଉଠି ଯିବ ମଉସା କହିଲେ କେହି ଉଠିବେନି ତମେ ପୁରା ବାରିପଟକୁ ଅଛ ଯଦି କେହି ଆସିଲା ତମେ ମୁତିବା ବାହାନା କରିଦେବ ମାମା କହିଲା ହଉ ଦେଖିବା ।ମଉସା କହିଲେ ନାଇ ତମେ କହିଛ ମାନେ ଆସିବ ମାମା କହିଲା ହଉ ଆସିବି ହେଲା ।ମଉସା ଏବେ ତଳେ ଶୋଇଲେ ମାମା ଏବେ ତାଙ୍କ ଉପରିକୁ ଯାଇକି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ସେଟ୍ କରିକି ପସେଇଲା ତା ପରେ ନିଜେ ବସିକି ଗେହି ହେଲା ।

ମାମା ଚୁଟି ପୁରା ଖୋଲାଥିଲା ଆଉ ନିଜେ ନିଜେ ଗେହି ହଉଥିଲା ମଉସା କହିଲେ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ଭଳି ଗେହି ହଉଚ ମମତା ।ମାମା କହିଲା ଗିହାଗେହି ହେଲା ବେଳେ ସମସ୍ତେ ରାଣ୍ଡି ଭଳି ଗେହି ହୁଅନ୍ତି ନହେଲେ ମଜା ଆସେନି ମଉସା କହିଲେ ସତରେ ତମେ ମୋ ପାଇଁ ରାଣ୍ଡି ହେଇଗଲ ମାମା କହିଲା ହଁ ନହେଲେ କୋଉ ବଡବୋହୁ ରାତି ୧୨ଟା ରେ ଗିହଣା ଖାଇବାକୁ ଆସିବ ।ତାପରେ ମଉସା କହିଲେ ତାହାଲେ ଏବେ ରାଣ୍ଡି ଭଳିଆ ହୁଅ ମାମା ବୁଝିଗଲା ଆଉ ଠିଆ ହେଇକି ଗୋଟେ କାଠଚେୟାରକୁ ଧରିକି ଘୋଡି ହେଇଗଲା ।ଆଉ କହିଲା ନିଅ ତମ ଘୋଡିକୁ ଆଉ ରାଣ୍ଡି ଭଳି ଗୀହ ଆଉ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ମୋତେ ତମର ରାଣ୍ଡି କରିଦିଅ ମଉସା ଏବେ ଉଠିକି ମାମାକୁ ଗାଣ୍ଡୀପଟୁ ଘୋଡି କରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ପୁରା ଘର ଖାଲି ଠାପ ଠାପ ହଉଥିଏ ମାମାଭି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ହେଲା ।ମଉସା ଏବେ ମାମା ଦୁଧକୁ ଧରିକି ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲେ ଆଉ ଜୋରେ ଗେହିଁଲେ ମାମା ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଲା ହେରୀ ମଉସା କହିଲେ ଘୋଡ଼ାଗେହି ରାଣ୍ଡି ମାନଙ୍କୁ ଏମିତୀ ଗିହଁନ୍ତି।ମାମା କଷ୍ଟରେ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥିଲା ତାପାଟିରୁ ଖାଲି ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଛଡ଼ା କିଛି ବାହାରୁ ନଥିଲା।


ଏମେତି ନନଷ୍ଟପ ଗେହି ସରିଲା ପରେ ମଉସା କହିଲେ ମୋର ବାହାରିବ ମାମା କହିଲା ବାହାରେ ଛାଡ଼ିବ ।ମଉସା କହିଲେ ବାହାରେ ନଷ୍ଟ କରିବିନି ତମେ ମୋ ରାଣ୍ଡି ଆଉ ରାଣ୍ଡି ମାନେ ତାଙ୍କ ମାଲିକ କଥା ସବୁ ମାନନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡନି ଆଉ ଯୋଉଠି ପକେଇବ କଥା ପକାଓ ମଉସା କହିଲେ ଆଜିଠୁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତୁ ଖାଇବୁ ମାମା କହିଲା ନା ନା ମୋତେ ଅସନା ଲାଗୁଚି ମଉସା କହିଲେ ରାଣ୍ଡି ମାନେ ସବୁ କଥା ଶୁଣନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ତମକୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ତାପରେ ମାମା ଗାଣ୍ଡିରୁ ଅଲଗା ହେଲେ ଆଉ ମାମାକୁ କହିଲେ ତଳେ ଆଣ୍ଠେଇକି ବସିବାକୁ ।ମାମା ଆଗରେ ମଉସା ଥିଆ ହେଲେ ଆଉ ମୁଠି ମାରିକି ସବୁ ବୀର୍ଯ ମାମା ପାଟିରେ ଛାଡ଼ିଲେ ମାମା ପାଟି ଖୋଲିକି ବସିଥାଏ ମଉସା ସବୁ ବୀର୍ଯ ମୁଠି ମାରିକି ବାହାର କଲେ ।ମାମାକୁ କହିଲେ ସବୁ ପିଇଦିଅ ମାମା ସବୁ ପିଦେଲା ଆଉ ମଉସାଙ୍କୁ ଦେଖକି ହସିଲା ଆଉ ମଉସାଙ୍କୁ କହିଲା ଶେଷରେ ମୋତେ ନିଜର ରାଣ୍ଡି ବନେଇଦେଲ ନା ମଉସା ହସିକି ହଁ ରେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇଲେ।


ତାପରେ ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ କହିଲା ଏବେ ଯାଅ ୩.୩୦ ହେଲାଣି ଲୋକ ଶୋଇକି ଉଠିବେନି ଆଉ ଗଲାବେଳେ କିଏ ଯଦି ଦେଖିଦେଲେ ମୁଁ ମରିଯିବି।ମଉସା କହିଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ମୋ ରାଣୀ କିଛି ହବନି କହିକି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ ମାମା ମଧ୍ଯ ତା ଚଡ଼ି ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଲା ।ମଉସା ଖଟରେ ବସିଲେ ମାମାକୁ ଭିଡିକି କୋଳରେ ବସାଇଲେ ମାମା ତ ସାୟା ଧରିଥାଏ ଆଉ ଚଡି ବ୍ରା ରେ ଥାଏ।ମଉସା ପୁଣି ମାମା ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପରାଇକି ବୀଆକୁ ପୁଣି ସଲେଇଲେ ମାମା କହିଲା ଯାଅ ରାତି ପାଇଁ କିଛି ଛାଡ଼ିବନି କି ମଉସା କହିଲେ ରାତି ପାଇଁ ପୁରା ରେଡ୍ଡୀ ତ ମାମା କହିଲା ହଁ।ମଉସା କହିଲେ ଶୁଣ ରାତିରେ ଝରକା କିଳୀ ନଥିବ ମୁ ଆସିଲେ ଧୀରେକି ବାଡେଇଲେ ତମେ ଖୋଲିବ ମାମା କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି ଏବେ ଯାଅ।

ରିନି ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଶାଳ ଦୁଗ୍ଧ – Odia Sex Story


ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଘର ଲୋକ ଆସିଥିଲେ ହେରି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ କାମ ଦାମ କରି ୧୦.୦୦ଟାସୁଦ୍ଧା ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ ।ଆମକୁ ଭି ମାମା ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ୧୦.୩୦ ରେ ସୁଆଇ ଦେଲା ।ଆମେ ସବୁ ଶୋଇଥିଲୁ ଠିକ୍ ୧୨ଟା ପାଖା ପାଖି ଝରକାରେ ଠକ୍ ଠକ୍ ସାଉଣ୍ଡ ହେଲା।ମାମା ଉଠିକି ଝରକା ଖୋଲିଲା ମଉସା କହିଲା ଜଲଦି ଆସ ମାମା କହିଲା ଟିକେ ରୁହ ମୁଁ ଘରେ ଶୋଇଲେ କି ନାଇ ଦେଖିକି ଯିବି ମଉସା କହିଲେ ହଉ ଜଲଦି ଆସ ମାମା ଝରକା ଦେଇ ଦେଲା।ଆଉ ନିଜ ପାଉଁଜି ଖୋଲିକି ସବୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ କବାଟ ପାଖରେ ଦେଖିକି ଆସିଲା ।ତାପରେ ମାମା ବାରିଆଡକୁ ଗଲା ବାରିପଟେ ମଉସା ଲୁଚିକି ଥିଲେ ମାମାକୁ ଦେଖିକି ଆସିଲେ ମାମା ଆଉ ମଉସା ଦିଜଣ ଦେଖିକି ହସା ହସି ହେଲେ।

ମାମା ତାଙ୍କୁ ଗାଧୁଆ ଘର ପାଖକୁ ନେଇ ଗଲା ।ଗାଧୁଆ ଘରଟା ୫ଫୁଟ ହବ ଉପରେ ଛାତ୍ ନଥାଏ ସେଇଠି ଖାଲି ଅପା ଜେଜେମା ଆଉ ମାମା ଗାଧାନ୍ତି।ମାମାକୁ ମଉସା କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରିଲେ ଦିଜଣ ଯାକ ଓଠ କୁ ଓଠ ଲଗେଇ କି ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲେ ମଉସା କିନ୍ତୁ ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ମାମା କହିଲା ଶୁଣ ଯାହା କରିବା ଜଲଦି କର ମଉସା କହିଲେ ତମ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଖାଇବି ମାମା କହିଲା ରୁହ କହିକି ନିଜେ ତା ଚଡି ଖୋଲିଲା ଆଉ ଲୁଗାକୁ ଟେକିକି ଠୀଆ ହେଲା କହିଲା ଖାଇ ଦିଅ ।


ମଉସା ଏବେ ଗାଣ୍ଡୀ ମେଳେଇକି ଜିଭକୁ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ରେ ସଲେଇ ସଲେଇ ଚାଟିଲେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲେ ।ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ ଉଠାଇଲା ଆଉ କହିଲା ଶୁଣ ବେଶି ସମୟ ନାହିଁ ଜଲଦି ଗେହିକି ଯାଅ।ମଉସା କହିଲେ ଡ଼ରନି ସବୁ ହାଲିଆ ହେଇକି ଶୋଇଥିବେ ।ମାମା କହିଲା ହେଲେଭି ତମେ ଜଲଦି ଜଲଦି ଯାଅ ମଉସା କହିଲେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରଖିବ ମାମା କହିଲା ହଁ କୁହ ମଉସା କହିଲେ ତମ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବି।ମାମା କହିଲା ପାଗଳ ହେଇଗଲଣି ନା କଣ କେତେ କାଟୁଛି ଜାଣିଛ ନା ମଉସା କହିଲେ ତମ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିଲେ ମୋର କଣ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି।ମାମା କହିଲା ନାଇ ସେ ସବୁ ନାହିଁ ତମର ସବୁ କଥା ମାନୁଛି କିନ୍ତୁ ଏଇଟା ହବନି ଆଉ ଜଲଦି କରିକି ଯାଅ।ମଉସା ମୁହଁ ସୁଖେଇକି ଠିଆ ହେଲେ କିଛି କଲେନି ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଲା କହିଲା ସେମିତି ହୁଅନି।

ମଉସା କହିଲେ ଶୁଣ ମୁଁ ଖାଲି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରାଇବି ଧୀରେ ଧୀରେ ମାମା କିଛି ଭାବିଲା କହିଲା ତମେ ମତେ ମାରିକି ହି ଛାଡ଼ିବ।ମଉସା କହିଲେ ତୋ ରାଣ ଲୋ କିଛି ହବନି ମାମା କହିଲା ଏଇଠି ଥାଓ ମୁ ଘରୁ ଦେଖିକି ଆସେ ।ମାମା ଗଲା ସବୁ ଆଡେ ବୁଲିକି ଆସିଲା ଆଉ ମଉସାଙ୍କୁ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଦେଲା କହିଲା ଶୁଣ ଧୀରେ କରିବ ମଉସା କହିଲେ ଡ଼ରନି ।ମାମା ଲୁଗା ଟେକିଲା ମଉସା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତେଲ ଲଗାଇକି ଗାଣ୍ଡୀରେ ପୁରେଇଲେ ମାମାକୁ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲାନି ମଉସା ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କରିକି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହିଲେ।ମଉସା କହିଲେ ତମ ଗାଣ୍ଡୀରୁ ପାଣି ବାହାରି ପଚ୍ ପଚ୍ ହେଲାଣି ମାମାକୁ କହିଲେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ନା ମାମା ହଁ କଲା ମଉସା ସେଇଠି ଆଉ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମାମା କିଛି କହିଲାନି ଯେମିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇଲେ। ୧୦ମିନିଟ୍ ଏମିତି କଲା ପରେ ମଉସା ହାତ କାଢ଼ିଲେ ।ମାମା କହିଲା ଏବେ ଯିବା ମଉସା କହିଲେ ଏବେ ଯାଇଁ ତମକୁ ଗେହୀନି ।


ମଉସା ଏବେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟ ଖୋଲିଲେ କହିଲେ ୟାକୁ ଖାଇବନି ମାମା ଆଣ୍ଠେଇଲା ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇଲା ।ମଉସା ମାମାକୁ ଠିଆ କଲେ କାନ୍ଥରେ ଆଉଜେଇ ଲୁଗା ଟେକିକି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲେ ମାମା ମଉସାଙ୍କ ବେକକୁ ଧରିଥାଏ ଆଉ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇଥାଏ ।ମଉସା କିନ୍ତୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି ହଠାତ୍ ମଉସା ରହିଗଲେ ମାମା କହିଲା କଣ ହେଲା ।ମଉସା କହିଲେ ରାଣ୍ଡି ମାନଙ୍କୁ ଘୋଡି କରି ନ ଗେହିଲେ ମଜା ଲାଗିବନି ଆଉ ମାମାଠୁ ଅଲଗା ହେଲେ ମାମା ସେ କାନ୍ଥକୁ ଧରିକି ଲୁଗା ଟେକିକି ଠିଆ ହେଲା ମଉସା ଗାଣ୍ଡୀ ପଟୁ ଗେହିଲେ ।ମାମା ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ ମଉସାଙ୍କ ପେଟ ମାଡ଼ରେ ସେଇଠି ଥପ ଥପ ହଉ ଥାଏ ୩୫ମିନିଟ୍ ଗେହିଲା ପରେ ମଉସା ମାମା ଗାଣ୍ଡୀରେ ହିଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଛାଡିଲେ।ଆଉ ହାତ ନେଇକି ଗାଣ୍ଡୀରେ ବୋଳିଲେ ।ମାମା କହିଲା ହଉ ଚାଲ ମଉସା। କହିଲେ ହଁ ଯିବା ହେରୀ ଟିକେ ପରେ ମାମା ଆଉ ମଉସା ଲୁଗା ସଜାଡ଼ିଲେ ଆଉ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ।


ବାହାରେ ମଉସା ମାମାକୁ ପାଣି ଆଣିବାକୁ କହିଲେ ମାମା ଘରୁ ପାଣି ଆଣିଲା ମଉସା କହିଲେ ଆଜି କେମିତି ଲାଗିଲା ମାମା କିଛି କହିଲାନି ମଉସା କହିଲେ କହିବନି ତ ମାମା କହିଲା ହଁ ଆଜି ଭଲ ଲାଗିଲା ।ମଉସା କହିଲେ କୋଉଟା ବେଶି ଭଲ ଲାଗିଲା ମାମା କିଛି କହିଲାନି ମଉସା କହିଲେ କୁହନା ମାମା କହିଲା ଗାଣ୍ଡୀରେ କଲା ବେଳେ ଆଉ କହିଲା ତମକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଏତେ ପସନ୍ଦ ମଉସା କହିଲେ ହଁ ଲୋ ତୋ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋର ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କେବେ କେଜାଣି ଗାଣ୍ଡୀଟା ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଦବୁ।ମାମା କିଛି କହିଲାନି ମଉସା କହିଲେ ଦବ ନା ତମ ଗାଣ୍ଡୀଟା।ମାମା କହିଲା କେବେ ନୁହ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଚ ମାର କିନ୍ତୁ ସେଇଠି କେବେ ଗେହିବନି ମଉସା ହଉ କହିଲେ ।

ନାଇଟୀ ଟେକୀକି ଗେହିଲି – Odia Sex Story


ତାପରେ ମାମା କହିଲା ଏବେ ଯାଅ ମଉସା କହିଲେ ତମକୁ ଛାଡ଼ିକି ଯିବାକୁ ଜମା ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ ମାମା କହିଲା କିନ୍ତୁ କଣ କରିହେବ କହିଲ ଆମକୁ ଏମିତି ହିଁ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ମଉସା କହିଲେ ଶୁଣ ତମକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି ମାମା କହିଲା ପାଗଳ ହେଇ ଗଲଣି ।ମଉସା କହିଲେ ଆଜି ତମ ଦୁଧକୁ ଭି ଖାଇନି ମାମା କହିଲା ତମକୁତ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଛଡ଼ା କିଛି ଦେଖା ଯାଉନି ସେଇଠି ମଉସା ହସିଲେ ଆଉ କହିଲେ କିଛି କର ନା ମାମା କହିଲା ଅନ୍ଧାରରେ କଣ ଦେଖିବ ।ମାମା କହିଲା ହଉ ଶୁଣ ତମେ ଆମ ପାଇଖାନାରେ ରୁହ ମଁ ଯାଉଛି ଲୁଗା ବଦଳାଇକି ମଉସା କହିଲେ ହଉ ଚାଲ ମାମା ଆଗେ ଆଗେ ଗଲା ମଉସା ପଛରେ ଯାଇକି ପାଇଖାନା ରେ ପଶିଗଲେ।ମାମା ରୁମକୁ ଆସିଲା ଝାଡ଼ା ଯିବା ବାହାନାରେ ସବୁ ଖୋଲିକି ଝାଡ଼ା ଯିବା ଲୁଗା ପିନ୍ଧିକି ପାଇଖାନା ଆସିଲା କବାଟ ଦେଇ ଦେଲା। ୧୦୦ୱାଟ ବଲ ଜଳୁଥିଏ ମାମା ମଉସା ଦେଖିକି ହସା ହସି ହେଲେ।ତାପରେ ମାମା ନି

ଜେ ସେ ଲୁଗାକୁ ଖୋଲିକି ସେଇଠି ଟାଙ୍ଗି ଦେଲା ।ମାମା କହିଲା ଯାହା କରିବା କଥା କର କିନ୍ତୁ ପାଟି କରନି।
ମଉସା ସେଇଠି ମାମାକୁ କୁଣ୍ଡେଇକି ଦୁଧ ବେକକୁ ଚୁମା ଦେଲେ।ମାମା କହିଲା ଶୁଣ ଜଲଦି କର ମଉସା କିଛି ନ ଶୁଣିଲା ପରି ମାମା ଦୁଧକୁ ଖାଇଲେ ତଳକୁ ବସିକି ଵିଆ ଚାଟିଲେ ।ମାମା ବିଆ ଟିକେ ନାଳେଇ ଯାଇଥିଲା ମଉସା ବାଳକୁ ଆଡେଇକି ସେନ୍ଥି ଚାଟିଲେ ମାମା ବିଆ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ।ତାପରେ ମଉସା ଉଠିକି ପଛୁଆ ଥିଆ ହେଲେ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲେ ମାମା କହିଲା ଧୀରେକର କାଟୁଚି।ମଉସା କହିଲେ ଆଉ ଥରେ ଇଚ୍ଛା ହେଲାଣି ମାମା କହିଲା ଆଉ ନୁହ ଏବେ ତମର ସବୁ କଥା ମାନିବିନି ମଉସା କହିଲେ ମୁବି ଯିବିନି ଯେ ଆସୁଛି ଆସୁ।ମାମା କହିଲା ହଉ ସେ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଚାଲ ମାମା ତା ଲୁଗା ଦେହରେ ପକାଇଲା ଆଉ ଆଗେ ଆଗେ ଗଲା ତାପରେ ମଉସାଙ୍କୁ ଠାରିକି ଡାକିଲା । ସେଇଠି ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ମାମା କହିଲା ଆଉ କେବେ ଆସିବନି ତମେ ମୋ କଥା ଟିକେ ଭି ସୁଣୁନ ମଉସା କହିଲେ ଆଲୋ ଯାହା କରୁଛି ତୋରି ପାଇଁ ଲୋ ମମତା ଆଉ ଲୁଗା ଭିଡ଼ିକି କାଢି ଦେଲେ।

ନାଇଟୀ ବସ ରେ ଚିପା ଚିପି – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ


ମାମାକୁ କୁଣ୍ଡେଇକି ମାମା ଓଠକୁ ଜୋରେ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଅଧା ଖୋଲିକି ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲେ ଆଉ ମାମାକୁ କହିଲେ ଟିକେ ପାଟିରେ ନିଅ। ମାମା କହିଲା ଏତେ ସମୟ ନାହିଁ ମଉସା କହିଲେ ଟିକେ ଟିକେ ମାମା ଆଣ୍ଠେଇକି ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର ଜୋର ଆଗ ପଛ କରିକି ଚାଟିଲା ।ମଉସା କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମାକୁ ଠିଆ କଲେ ଆଉ ମାମାକୁ ଗାଣ୍ଡୀ ବୁଲେଇଲି ଠିଆ ହେବାକୁ କହିଲେ ମାମା କାନ୍ଥକୁ ଧରିକି ଗାଣ୍ଡୀ ବାହାର କରିକି ଠିଆ ହେଲା।ମଉସା ଗାଣ୍ଡି ମଝିରେ ହାତ ପୁରେଇଲେ ମାମା କହିଲା କରିବ ନା ମୁଁ ଯିବି ତାପରେ ମଉସା ମାମା ଗାଣ୍ଡୀ ପଟେ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଦି ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଗେହଁବାକୁ ଲାଗିଲେ।ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ୍ କଲା ପରେ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ।ତାପରେ ମାମା ତା ଲୁଗା ଗୁଳାଇ ହେଇ କହିଲା ତମେ ଯାଅ ମୁଁ ଯାଉଚି ।ମଉସା କହିଲେ ଶୁଣ କାଲି ଆସିବି ମାମା କହିଲା ନାଇଁ ନାଇଁ ଆଉ ଏବେ ନୁହ ତାପରେ ମଉସା କହିଲେ ମୁ ଆସିବି ହେଲା ତାପରେ ମାମା ଆସିକି ଲୁଗା ବଦଳେଇ ଶୋଇଲା ସେତେ ବେଳକୁ ୨ଟା ବାଜିଲାଣି।


କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ ଜଣେଇବେ। ଆଗକୁ ଯାହା ହେଲା ସେଇଟା ମାମା କେବେ ଭାବି ନଥିଲା ଯୋଉଟା ମୁଁ ଭାଗ-୩ ରେ ଜଣେଇବି ରହିଲି ନମସ୍କାର।

Related Stories

3 6 votes
Article Rating
3 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RAJA
RAJA
26 days ago

Mast story .

Rcb
Rcb
25 days ago

Ek dum jabardast bhai..waiting for part 3 new surprise

Ayush
Ayush
24 days ago

ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ବହୁତ ଭଲ ହେଇଚି ଆଗକୁ ଏହି ଭଳି story ଉପଲୋଡ କରିଚାଲନ୍ତୁ 😍

error: Content is protected !!
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: