Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ମାମାର ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ଚୋରା ପ୍ରୀତି।

ମୋ ନା ବାପି ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ।ମୋ ପରିବାର କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁ ମୋ ବାବା ମାମା ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଆଉ ୨ ଦାଦା ଅପା ଜେଜେ ଜେଜେମା କୁ ନାଇକି ଆମ ପରିବାର। ଆଉ ଘଟଣାଟି ୨୦୦୧ ମସିହାର ଆଉ ଏଇ ଘଟଣା ମୋ ମାମା ଉପରେ ଆଧାରିତ।ମୋ ମାମାର ନା ମମତା ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର୍ ୩୪ର ଦୁଧ ୩୨ର ଅଣ୍ଟା ୩୬ର ଗାଣ୍ଡୀ ଲମ୍ବା ବାଳ ଯାହା ଅଣ୍ଟା ଯାଇଁ ପଡ଼ୁଚି। ବୟସ ୩୩ ମୋର ୭ ଦିଦିର ୧୧ ବାବାଙ୍କର ୩୫ ସେ ବାହାରେ ବେପାର କରନ୍ତି।

ମୋ ବାବା ମାମାର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ବାବା ମାମାଙ୍କୁ ଘର ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁ ନଥିଲେ।ମୋ ବାବା କଲିକତାରେ ବେପାର କରୁଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ୨/୩ମାସ ରେ ୫/୬ଦିନି ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ଆଉ ଫେରି ଯାଆନ୍ତି।ବାବାଙ୍କ ର ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ବାବା କହିଥିଲେ ତୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ବୁଲିଆସିବୁ ଆଉ ଯାହା ପଇସାପତ୍ର ଦରକାର ଦେଇଥିବ ମୁ ଗଲେ ଫେରାଇ ଦେବି ସେ ମଧ୍ୟ ବାବାଙ୍କ କଥା ମାନିକି ସହାୟତା କରନ୍ତି।ସବୁ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ଚାଲିଥିଲା।ଆମ ଘର ବାରିପଟ ବହୁତ୍ ଗଛରେ ପରିପୂର୍ଣ ଆଉ ବହୁତ୍ ବଡ଼ ବାରି ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ଯିବାକୁ ଡର ଲାଗିବ ଆମ ରୁମଟା ଘରର ଶେଷ ଆଡ଼କୁ ମାନେ ବାରିପଟକୁ ଥିଲା।

ଦିନେ ଆମ ଘର ଲୋକ ଥରେ ପୁରୀ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ କିନ୍ତୁ ମାମା କୁ ପସନ୍ଦ କରୁ ନଥିବାରୁ ମୋ ମାମା କୁ କି ଆମ ଭାଇ ଭଉଣୀ କୁ ନେଲେ ନାହିଁ।ପୂର୍ବ ରାତି ୮ଟା ହବ ବାବାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ନା ରଥ ସେ ଆସିଥିଲେ ମାମା କୁ କିଛି ପଇସା ଆଉ ସଉଦା ଦବା ପାଇଁ ସେ ମାମାଠୁ ଜାଣିଲେ ଯେ ଆଜି ରାତି ୨ଟାରେ ସବୁ ପୁରୀ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ।ତେଣୁ ସେ କାମ ଅଛି କହି ପଳାଇଲେ।


ଆମ ଘର ଲୋକ ସବୁ ରାତି ୨ଟା ରେ ପୁରୀ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ।ସେ ଯିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ରଥ ମଉସା ବରିପଟ କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ କଲେ ମୋ ମାମା ଡରରେ ବାହାରକୁ ଗଲା ଦେଖିଲା ରଥ ମଉସା ଆସିଛନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ଆପଣ ଏତେ ରାତିରେ ରଥ ମଉସା କହିଲେ ମୁଁ ନାଳ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲି ଦେଖିଲି ସବୁ ପୁରୀ ଗଲେ ତମେ ଏକ ଅଛ ଭାବିକି ଆସିଲି ତମ ଭଲ ମନ୍ଦ ବୁଝିବାକୁ।ମାମା କହିଲା ଏତେ ରାତିରେ ଆସିବା କଣ ଦରକାର ଥିଲା ଲୋକ ଦେଖିଲେ ମୋତେ ଖରାପ ଭାବିବେ। ରଥ ମଉସା କହିଲେ ସେଥିପାଇଁ ମୁ ବାରିପଟେ ଆସିଲି।ଆଉ ପଚାରିଲେ ଛୁଆ ଖାଇକି ଶୋଇଛନ୍ତିଟ ମାମା ହଁ କଲା।ବହୁତ୍ ରାତି ଯାଏଁ ମାମା ଆଉ ରଥ ମଉସା କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଲେ।ରାତି ୩ଟା ରେ ମଉସା ମାମା କୁ ପାଣି ମାଗିଲେ ମାମା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଗଲା ମଉସା ମଧ୍ୟ ମାମା ପଛେ ପଛେ ଗଲେ।ମାମା ଯେତେବେଳ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଣି ଆଣୁଚି ମଉସା ମାମକୁ ପଛପଟରୁ କୁଣ୍ଡାଇକି ପିଠିକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ଅଣ୍ଟାକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଯାବୁଡିକି ଧରିଥିଲେ।ମାମା କହିଲା ଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଛାଡନ୍ତୁ ମୋତେ କିନ୍ତୁ ମଉସା ଯୋରେଯୋରେ ମାମାକୁ ଚୁମା ଦଉଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଏବେ ମାମା ଦୁଦୁକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ।ମାମା କିଛି ସମୟ ପରେ ବିରୋଧ କରିବା କମ କରିଦେଲା।

ଦୁଧିଆଳୀ ସାଳି କୁ ପକେଇ ଉଠେଇ ସେକ୍ସ କଲି | Odia bedha gapa

ମଉସା ଏବେ ଜାଣି ସାରିଲେଣିଯେ ମାମା ଆଉ ବିରୋଧ କରିବନି।ସେ ମାମାକୁ ବୁଲାଇକି ମାମାର ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଲେ।ମାମାକୁ ସେଇଠୁ ତେକିଆଣି ବାହାରେ ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଇ ମାମା ଉପରେ ଚଢ଼ିକି ମାମାକୁ ଦିହ ସାରା ଚୁମା ଦେଲେ।ମାମା ଗୋଟେ ମୂର୍ଦାର ପରି ପଡ଼ିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଭିତରେ ଭିତରେ ସେଭି ଗରମ ହେଲାଣି।ତାପରେ ସେ ମାମା ର ପଲ୍ଲୁକୁ କାଢ଼ି ମାମା ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁହି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ।ମାମା ଏବେ ପୁରା ଚୁପ୍ କିଛି କହୁ ନଥିବାରୁ ସେ ମାମା ର ବ୍ଲାଉଜ ଗୋତାମ ଗୋଟେ ଗୋଟେ କରି ଖୋଲିଲେ।ମାମା ବ୍ଲାଉଜକୁ ଉପରୁ ପୁରା ଖୋଲିକି ମମାର ଧଳା ବ୍ରା କୁ ଉପରୁକୁ କରେକୀ ମାମାର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ଖାଇଲେ ଗୋଟେ ଭୋକିଲା କୁକୁର ଭଳି ମାମାକୁ ଖାଉଥାନ୍ତି।ଏବେ ସେ ମାମାକୁ ବସାଇଲେ ମାମାର ବ୍ଲାଉଜ ତାପରେ ପୁରା ବ୍ରା ଖୋଲିକି ଥୋଇଲେ।ତାପରେ ମାମାକୁ କୁଣ୍ଡାଇକୀ ପୁଣି ମାମାକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ଏବେ ଗୋଟେ ହାତ ମାମା ଲୁଗା ଉପରୁ ଵିଆକୁ ଚିପିଲେ।

ମାମାକୁ କହିଲେ ଭାଉଜରାଣୀ ଟିକେ ଠିଆ ହୁଏ ମାମା ଏବେ ତାଙ୍କ କଥାରେ ଠିଆ ହେଲା ସେ ଦ୍ରୋପଦୀ ବସ୍ତ୍ର ହରଣ ପରି ମାମାର ଲୁଗା ଖୋଲିଲେ।ମାମା ଏବେ ଖାଲି ସାୟାରେ ଥିଲା।ସେ ମାମାକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିକି ନିଜ କୋଳରେ ବସେଇଲେ ଆଉ ପଛପଟୁ ଦୁଧକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ ଯେମିତି ମାମା ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଯିବ ।ଏବେ ମଉସା ମାମା ସାୟାର ଫିତାର ଫାସକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ମାମା ସାୟା ଯାଇଁ ଅଧା ପେଣ୍ଡରେ ରହିଲା।ମାମାର ଅଧା ଚଡି ଭଲରେ ଦେଖା ଗଲା ଆଉ ଏବେ ମଉସା ସିଧା ହାତ ନେଇ ମାମା ବିଆ ଉପରେ ଚଡ଼ି ଉପରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସଲ ସଲ କଲେ।ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ କହିଲା ଗୋଟେ କଥା କହିବି ରଖିବ ମଉସା କହିଲେ ହଁ ଭାଉଜରାଣୀ ତମେ ଯାହା କରୁଚ ଏଇ କଥା ସେ କି ବାହାର ଲୋକ ଯେମେତି ନା ଯାଣନ୍ତି ମଉସା କହିଲେ ଭାଉଜରାଣୀ ତମ ମୋ ଛଡ଼ା କେହିଭି ଜାଣିବେନି।ମାମା କହିଲା ଶୁଣ ମୁ ଯାଉଚି ଛୁଆଙ୍କୁ ଦେଖିକି ଆସେ ଆଉ ତାଙ୍କ କବାଟ ବାହାରୁ କିଳିକି ଆସେ ନହେଲେ କେହି ଉଠିଗଲେ ଅସୁବିଧା ହବ ମଉସା କହିଲେ ହଉ ଯାଅ।

ମାମା ଯେମେତି ମଉସାଙ୍କ କୋଳରୁ ଉଠିଲା ମାମା ସାୟା ପୁରା ତଳକୁ ଖସିଗଲା।ମାମା ଗୋଟେ ମାଟିଆ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଥିଏ। ମଉସାଙ୍କ ଆଗରେ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲାଇ ହଲେଇ ଗଲା ମଉସାଭି ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲେ ସେତେବେଳେ ମାମା ବାହାରୁ କବାଟ ଦଉଥିଏ ପଛପଟୁ ମାମା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ ମାମା କହିଲା ଟିକେ ରୁହ ମୁଁ ଯାଉଚି ତାପରେ ମାମା ଆଗେ ଗଲା ଆଉ ମଉସା ପଛେ ପଛେ।ମଉସା ମାମାକୁ କହିଲେ ଭାଉଜରାଣୀ ମୋ ପାଇଁ ଟିକେ ପାଣି ଆଣ ମାମା କହିଲା ମୋତେ ମମତା ଡ଼ାକ ମାମା ଗଲା ପାଣି ଆଣିବାକୁ ମଉସା ଏବେ ତାଙ୍କ ସାର୍ଟ ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲେ ଖାଲି ଗୋଟେ ଚଡି ରେ ଥିଲେ ।ମାମା ଆସିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପାଣି ବଢ଼ାଇଲା ମଉସା ନେଲେ ଆଉ ମାମା କୁ କୋଳରେ ବସାଇଲେ ମାମାକୁ ଟିକେ ପିଇବାକୁ ଦେଇ ନିଜେ ସବୁ ପିଦେଲେ ।ମାମାକୁ କହିଲେ ମମତା ଏବେ ତମେ ଠିଆ ହୁଅ ମାମା ଠିଆ ହେଲା ମଉସା ମାମାର ଚଡିକୁ ଗାଣ୍ଡୀ ପଟୁ ଖୋଲିଦେଲେ ମାମା ଏବେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା ମାମା ଗୋଡ ଆଗକୁ କଲା ଆଉ ତା ଚଡିକୁ ଉଠାଇଲା ମଉସା ମାମା ଚଡିକୁ ମାମ ହାତରୁ ନେଇକି ନାକରେ ଲଗେଇକି ସୁଙ୍ଗିଲେ ମାମା ଚଡି ବିଆ ଜାଗା ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଏ। ମାମାକୁ କହିଲେ ମମତା ତମ ଚଡ଼ିର ଏଇ ସୁଗନ୍ଧ କେବେ ଭୁଲିପାରିବିନି।ତାପରେ ସେ ମାମାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ।ମାମାର ବିଆ ଆଉ କାଖ ପୁରା ବାଳ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ଥାଏ ମଉସା କହିଲେ ମମତା ଗୋଡ ଫାଡ଼ିଲ ମାମା ମଧ୍ୟ ତା ଗୋଡ ଫାଡିକି ତା ବିଆକୁ ଦିହାତରେ ଫାଡିକି ବିଆ ଦେଖାଇ ମଉସାଙ୍କୁ ଅନେଇଲା।

ମଉସା ଏବେ ମାମାର ଗୋଡ ମଝିକୁ ଗଲେ ଆଉ ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗାଇଲେ ଆଉ ଜିଭ ରେ ସଲ ସଲ କଲେ ।ମାମା ଖଟର ଦିପଟକୁ ଧରିକି ଆଖି ବୁଜି ଦେଲା।ମଉସା ମାମା ବିଆକୁ ଭଲକି ଚାଟୁ ଥାଆନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମାମା ଉ ଉ ହେଇ ତା ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ମଉସା ପୁରା ସୋଷିକି ସବୁ ପି ଦେଲେ ।ମଉସା ଏବେ ମାମାକୁ ଉଠାଇଲେ ଆଉ ତଳେ ଆଁଥାଇବାକୁ କହିଲେ ମାମା ଉଠିକି ନିଜ ଚୁଟିକୁ ବାନ୍ଧିଲା ଆଉ ତଳେ ଆଁଠାଇକି ବସିଲା ଆଉ ମଉସା ତା ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲେ ମଉସା ଠାରିକି ଚଡି ଖୋଲିବାକୁ କହିଲେ ମାମା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଚଡି ତଳକୁ କଲା ମାମା ଆଉ ମଉସା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ।ମଉସା କହିଲେ ମମତା ଟିକେ ସୁନାକୁ ଗେଲ କର ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ କହିଲା ନାଇଁ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି କିନ୍ତୁ ମଉସା ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ମାମା ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇକି ଧରିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡର ଅଗଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାହାର କରି ଦେଲା ଆଉ ମଉସାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା।ମଉସା ପୁଣି ଫୁସଲାଇକି ମାମାକୁ କହିଲେ ମାମା ଏବେ ଆଖି ବୁଜିକି ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଲା ଆଉ ଆଗ ପଛ କଲା ମଉସା ମୁଣ୍ଡ ପଛକୁ କରିକି ଆଖି ବୁଜିଲେ ଆଉ କହିଲେ ମମତା ଆଜି ତମେ ସ୍ବର୍ଗର ସବୁ ସୁଖ ଦେଇ ଦେଲ। ମାମା ଏବେ ପୁରା ପାଟିରେ ନେଇକି ଭଲକି ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିଲା ୧୫ ମିନିଟ୍ ଚାଟିଲା ପରେ ମାମା ପାଟିରୁ ବାହାର କରି ଦେଲା ଆଉ ଠିଆ ହେଲା।ମଉସା କହିଲେ ଚାଲ ଏବେ ମୁ ତମର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର କରିବି ମାମା ମଉସାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା କହିଲା ଯାହା କରିବ କର କିନ୍ତୁ କେହି ଯେମିତି ନ ଜାଣନ୍ତି।ମଉସା କହିଲା ତମେ ଭୟ କରନି ବାସ ଆଜିର ଦିନକୁ ଭଲରେ ମଜା ନିଅ।ମାମା କହିଲା ଏଇଟା କିନ୍ତୁ ଭଲ ନୁହ ମୋ ସ୍ବାମୀ ଛଡ଼ା ମୁ କୋଉ ପର ପୁରୁଷ ସହ ଏମିତି କରୁଛି ନିଜ ଉପରେ ରାଗ ଲାଗୁଛି।ମଉସା କହିଲେ ତମେ କିଛି ଭାବନି ଆମ ଭିତରେ ଯାହା ହବ ତମ ମୋ ଛଡ଼ା ଆଉ କେହି ଜାଣିବେନି।

ତାପରେ ମଉସା ମାମାକୁ ଖଟରେ ଶୋଇବାକୁ କହିଲେ ମାମା ଏବେ ଖଟ ରେ ଚିତ୍ ହେଇକି ଶୋଇଲା ମଉସା ଏବେ ଗୋଡ ପଟୁ ମାମାକୁ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଇ ଆସିଲେ ମାମା ବିଆ ପାଖରେ ଆଣ୍ଠାଇକି ବସିଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଲଗେଇ ଘଷିଲେ ମାମା ଏବେ ସମ୍ଭାଳି ନା ପାରି କହିଲା ଆଉ ରୁହନି ଜଲଦି କିଛି କର ।ମଉସା ଏବେ ଧୀରେକି ପେଲିଲେ ବାଣ୍ଡର ଅଗଟା ପଶିଲା ମାମା ପାଟିରୁ ଆହ୍ ଆହ୍ ବାହରି ଗଲା ତାପରେ ମଉସା ମାମାର ଦିହାତକୁ ତାଙ୍କ ଦିହାତରେ ଯାବୁଡ଼ିକି ଧରିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଦେଲେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ।ପୁରା ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲେ ମାମାଭି ତାଙ୍କୁ ପୁରା ସହୋଜୋଗ କରୁଥିଏ ।

ଦେଢଶୁର ମୋର ଦେଢ ଘଇତା | ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ part-1

ମାମା ପୁରା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ଜଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଗୋଟେ ପରିବାର ର ବଡବୋହୁ ମଉସା ୧୫ମିନିଟ୍ଗେ ଗେହିଲା ପରେ ମାମା ଉପରୁ ଉଠିଲେ ମାମା କହିଲା କଣ ହେଲା କାଇଁ ରହିଲ ।ମଉସା କହିଲେ ତମେ ଥିଆ ହୁଅ କହୁଛି ମାମା ଥିଆ ହେଲା ମଉସା କହିଲେ ଖଟକୁ ଧରିକି ଗାଣ୍ଡୀ ବାହାର କରିକି ଘୋଡି ହେଇକି ଥିଆ ହୁଅ।ମାମା ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ଯେମିତି ଥିଆ ହୁଏ ସେମେତି ଥିଆ ହେଲା ।ମଉସା ମାମା ପଛକୁ ଗଲେ ଆଉ ବସିକି ମାମା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ମାମା ଥରି ଉଠିଲା ମଉସା ଛେପ ଟିକେ ଆଣି ମାମା ଗାଣ୍ଡୀପଟୁ ବିଆରେ ଛେପ ଲଗାଇଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେକୀ ବିଆରେ ପେଲିଦେଲା ବାଣ୍ଡ ଗୋଟେ ଶଟରେ ପୁରା ପଶିଗଲା।ମାମାର ଚୁଟି ଧରିକି ଗେହିଁଲେ ମାମା ଖାଲି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଏ ପୁରା ରୁମ୍ ଥପ ଥପ ହଉ ଥିଲା।ମାମା ଏତେ ଭୋକିଲା ଥିଲାଯେ ମଉସାଙ୍କ ସବୁ କଥା ମାନି ଯାଉଥିଲା ମଉସା ଗେହିଲା ବେଳେ ମାମା କାନରେ କହିଲେ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋର ହେଇଗଲ ମାମା ଗିହଣା ଖାଇବା ନିଶାରେ କହିଲା ହଁ ମୁଁ ତମର ଯେତେବେଳେ ଛାଇବ ମୋ ସହ ମିଶି ପାରିବ।ମଉସା କହିଲେ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରାଣ୍ଡି ହେଇଗଲ ମାମା କହିଲା ହଁ ମୁଁ ତମର ରାଣ୍ଡି ହେଇ ଗଲି ଆଉ ମୁଁ ତମେ ଯେତେବେଳ ଚାହିବ ମୋ ସହ ମିଶିପାରିବ ମଉସାକୁ ଏଇ କଥା କହୁଥାଏ।

 ଆଉ ସେପଟେ ମାମାକୁ ଘୋଡି କରି କୁକୁର ଭଲିଆ ଗେହିବାରେ ଲାଗି ଥାନ୍ତି। ମାମାର ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଚୁଡ଼ି ଭାଙ୍ଗୁ ଥାଏ ଆଉ ତା ସିନ୍ଦୂରଭି ବୋଳି ହେଇଗଲାଣି ସେ ପୁରା ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡିଙ୍କଠୁ କମ ଦେଖା ଯାଉ ନଥିଏ।ସେପଟେ ମଉସା କହିଲେ ଜାଣିଛ ଗୋଟେ କଥା ମାମା କହିଲା କଣ କୁହା ଯାହା କହିବା କଥା କୁହ।ମଉସା କହିଲେ ସେ ମାନେ(ବାବା)କଣ ପାଇଁ ତମକୁ ଏଇଠି ରଖିଛି ଜାଣିଛ ମମତା। ମାମା କହିଲା ନା ମୁଁ ଜାଣିନି ସେ ସେଇଠୀ କଣ କରୁଛନ୍ତି। ମଉସା ମାମା ଗାଣ୍ଡିରୁ ଅଲଗା ହେଲେ ମାମା କହିଲେ ଟିକେ ରୁହ ଆଉ ଖଟରେ ଶୋଇଲେ ଆଉ ମାମାକୁ କହିଲେ ଆସ ୟା ଉପରେ ବସ ମାମା ତାଙ୍କ ଉପରୁକୁ ଉଠିଗଲା ଆଉ ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ସେଟ କରି ବସି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ନିଜେ ଉପର ତଳ ହେଇକି ଗେହି ହେଲା ମଉସା ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଫାଡିକି ଚିପୁ ଥାନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ତାଙ୍କ କଥା କଣ କହୁଥିଲ ପା କହୁନ ।ମଉସା କହିଲେ ସେ ଯୋଉଠି ରୁହେ ସେଇଟା ହଉଛି ବେଶ୍ୟା ମାନେ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ତମ ସ୍ବାମୀ ଯାହା ପାଇଁ ତମେ ଏତେ ଦିନ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ଥିଲ ସେ ସେଇଠି ସବୁଦିନ ରାଣ୍ଡି ପେଲେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଯାଏ ତାସହ ମିଶିକି ରାଣ୍ଡି ପେଲେ ଆଉ ମଦ ପିଏ ମାମା କହିଲା ସତ କହୁଚ ମଉସା କହିଲେ ତମ ରାଣ ମମତା। ସେଠି ତାର ଯେତେ ସାଙ୍ଗ ଅଛନ୍ତି ସବୁଯାକ ରାଣ୍ଡୁଆ ତମେ ରହିଲେ ସେମାନେ ତାକୁ ମଦ ପିଏଇକି ତମକୁ ସବୁଦିନ ରାଣ୍ଡି କରିକି ଗେହିବେ ଆଉ ତମେ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ହେଇକି ଧନ୍ଦା କରିବ ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ରହିଗଲା।

ମଉସା ଏବେ ମାମାକୁ କହିଲେ ମମତା ଟିକେ ଉଠିଲ ମାମା ତାଙ୍କ ଉପରୁ ଉଠିଲା ମଉସା ଏବେ ବସିକି ମାମାକୁ ପେଲିକି ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାମା ଉପରେ ଚଢିଲେ।ମାମାର ଦିଗୋଡକୁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଦେଇକି ବାଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ ସଟରେ ବିଆରେ ପେଲିଦେଲେ ଦିହାତକୁ ଦିପଟେ ଜୋରେ ଧରିକି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ।ମାମା ଖାଲି ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ହେଲା ଆଉ ପୁରା ଘର ଠାପ ଠାପ ହଉଥିଏ।ମାମା କହିଲା ଶୁଣ ଧୀରେ କର ମୁଁ କୁଆଡ଼େ ଯାଉନି ସେଏଠୁ ମଉସା କହିଲେ ଯଦି କେବେ ସେ ତମକୁ କଲିକତା ନିଏ ତମକୁ ଆଗରୁ ରେଡ୍ଡୀ ହେବାକୁ ପଡିବ ସେଇଠି ସବୁଦିନ ତମକୁ ବହୁତ୍ ଲୋକ ଗେହିବେ ତାପରେ ମାମା ପୁରା ଚୁପ୍ ହେଇକି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଲା ମଉସା ଏବେ ନନଷ୍ଟପ୍ ୧୫ମିନିଟ୍ ଗେହିଲା ପରେ ଆହୁରି ଜୋରେ ଜୋରେ କଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୋର ବାହାରିବ କଉଠୀ ବାହାର କରିବି।ମାମା କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡ଼ନି ମଉସା ଏବେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ ମାମା ବିଆ ବାହାରେ ପଚ ପଚ କରି ସବୁ ବାହାର କରିଦେଲେ।ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯ ମାମା ବିଆରେ ଢାଳି ଦେଲେ ମାମା ଉପରେ ପଡ଼ିକି ରହିଲେ ମାମା ମଧ୍ୟ ଗୋଟେ ବେଶ୍ୟା ଭଳି ସେମିତି ପଡ଼ିଥିଲା। 

ଗରମ ଟୋକି ର ନରମ ବିଆ – ହଟ ଓଡ଼ିଆ ଷ୍ଟୋରୀ

କିଛି ସମୟ ପରେ ମଉସା ମାମା ଉପରୁ ଉଠିକି ଖଟରେ ବସିଲେ ମାମା ଏବେ ଉଠିକି ବସିକି ତା ଚୁଟି ବାନ୍ଧିଲା ଆଉ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବାରିପଟକୁ ଧୋଇ ହେବାକୁ ଗଲା।ମଉସା ଯେତେବେଳେ ମାମା ପାଖକୁ ଗଲେ ମାମା ବସିକି ମୁତୁ ଥିଲା ମଉସା ମଧ୍ୟ ମାମା ଆଗରେ ମୁତିଲେ ତାପରେ ମାମା ତା ବିଆକୁ ଧୋଇଲା ମଉସା ସେତେବେଳେ ଖଟରେ ବସିଥିଲେ। ମାମା ଗଲା ଆଉ ତା ଚଡି ଉଠାଇକି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲା ମଉସା କିନ୍ତୁ ଚଡ଼ି ଚଢ଼ାଇକି ରଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତମେ ଆସ ସେମେତି ବସ ମୋ ପାଖରେ ମାମା ମଉସାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲା।କିଛି ସମୟ ପରେ ମଉସା ଶୋଇଲେ ମାମାକୁ ଭିଡିକି ତାଙ୍କ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସୁଆଇଲେ।ମାମା କହିଲା ସତରେ ସେ ସେଇଠି ଏମେତି କରୁଛନ୍ତି ମଉସା କହିଲେ ହଁ ସେ ସବୁବେଳେ ତାକୁ ନୂଆ ନୂଆ ବିଆ ଆଉ ମଦ ଦରକାର। ଆଉ ସେ ମଦ ପିଲା ପରେ ତମ କଥା କୁହେ ସମସ୍ତେ ତମ ନା ରେ ଖରାପ ଖରାପ କଥା କୁଅନ୍ତି।ମାମା କହିଲା ସେ ଯଦି କେବେ ବୁଲିବାକୁ ଡାକିବେ ମୁଁ ଜମା ଯିବିନି।ତାପରେ ମଉସା କହିଲେ ମମତା କହିଲ ଆଜି ତମକୁ କଲି କେମତି ଲାଗିଲା ମାମା କହିଲା ଏମିତି ସେ କେବେ ମୋତେ କରି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କର ଏତେ ସମୟ ଯାଏନି। ଏତେ ଦିନ ବାହାଘର ଭିତରେ ସେ ପୁରା ମୋତେ ନଙ୍ଗଳା କରି ନାହାନ୍ତି କି ମୋ ଦେହ ସହ ଖେଳି ନାହାଁନ୍ତି ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୋର ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ମୋ ଦେହର ଭୋକ ଜଣେ ମାରୁ।ମଉସା କହିଲେ ତମକୁ ମୁଁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ରାଣ୍ଡି କହିଲି ତମେ ରାଗିଲନିଟି ମାମା କହିଲା ନା ନା ଯମା ନୁହ ।


ତାପରେ ମାମା ଘଣ୍ଟାକୁ ଦେଖିଲା ସେତେବେଳେ ୪ଟା ହେଲାଣି ମାମା କହିଲା ଶୁଣ ଏବେ ତମେ ଯାଅ ୪ଟା ହେଲାଣି । ସେତେବେଳେ ମାମା ମଉସାଙ୍କ ଛାତିଉପରେ ଦୁଧ ଥୋଇକି କୁଣ୍ଡାଇକି ସୋଇଥିଏ ଆଉ ମଉସାଙ୍କ ଗୋଟେ ହାତ ମାମା ପଛ ପଟେ ଥିଏ।ମଉସା କହିଲେ ଆଉ ଇଚ୍ଛା ହେଉନି କି ମାମା କହିଲା ଇଚ୍ଛା ତ ବହୁତ୍ ହଉଛି ଆଉ ଦିନ ଯାକ ତମ ସହ ଶୋଇବାକୁ କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦିଜଣ ବିବାହିତ ଆଉ ମୁଁ ଜଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଗୋଟେ ପରିବାରର ବଡବୋହୂ ଇଚ୍ଛା ଥିଲେ ଭି ମନକୁ ମାରିବାକୁ ପଡିବ ସକାଳ ହେଇ ଆସିଲାଣି ଲୋକ ଦେଖିଲେ କଣ କଣ ଭାବିବେ ଯଦି ଭଗବାନଙ୍କ ଇଛା ଥିବା ଆଉ କେବେ ମିଶିବା।ମଉସା କହିଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ଏବେ ଭି ସମୟ ଅଛି ଆଉଥରେ ତମ ସହ କରି ପାରିବି କହୁଥାନ୍ତି ସେପଟେ ତାଙ୍କ ହାତ ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଥାଏ ମଝିରେ ମଝିରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୋଟେ ଥାପ୍ପଡ ଭି ମାରୁଥାନ୍ତି।ମଉସା କହିଲେ ଖଟକୁ ଧରିକି ଘୋଡି ହୁଅ ମାମା କହିଲା ସତରେ କରିବ ମଉସା କହିଲେ ହଁ ମାମା କହିଲା ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର କରିବ ମଉସା କହିଲେ ତମେ ଆଗ ଘୋଡି ହୁଅ।ମାମା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଠିଆ ହେଲା ଆଉ ଖଟକୁ ଧରିକି ଗାଣ୍ଡୀ ବାହାର କରିକି ଘୋଡି ହେଇକି ଠିଆ ହେଲା ମଉସା ଉଠିକି ମାମା ପଛକୁ ଗଲେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀପଟୁ ବିଆରେ ଗେହିଁଲେ ଏମେତି ଗେହି ଗେହି ଗାଣ୍ଡୀରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ପକେଇଲେ । ତାପରେ ମାମା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଧୋଇ ହେଇକି ଆସିଲା ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧିଲା ମଉସା ସେତେବେଳକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିକି ରେଡ୍ଡୀ ହେଇ ଯାଇଥିଲେ ମାମା ଦାଣ୍ଡକୁ ଗଲା ଦେଖିଲା କେହି ନାହାନ୍ତି ମଉସାଙ୍କୁ କହିଲା ଏବେ ଯାଅ କେହି ନାହାନ୍ତି ମଉସା ମାମା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗୋଟେ ଥାପଡ ମାରିକି ଗଲେ ହେରି ।ତାପରେ ମାମା କବାଟ ଦେଇ ଆସିଲା ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଆମ ପାଖରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା।

ଇଏ ମୋର ବିତି ଯାଇଥିବା କାଲିର କିଛି କଥା ଏହା ମୋର କିଛି ଫର୍ଦ୍ଦ ଆଉ କିଛି ଫର୍ଦ୍ଦ ଅଛି ଆଉ ହେଇଥିରେ ମୋର ୮୫% ସତ। ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ଥିଲା ଦିତ୍ରୀୟ ଭାଗ ଯଦି କହିବେ ତାହାଲେ ମୁ ପୁଣି ଲେଖିବି ରହୁଚି ନମସ୍କାର।

Related Stories

4.7 3 votes
Article Rating
4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Akash
Akash
1 month ago

Must wait next part Buddy..

Ganesh
Ganesh
1 month ago

Nice bro

Biswa
Biswa
1 month ago

Jadi kounasi Bhauja nkara story padhiki ichha hauchi sex pain mate contact kariparibe mu .full satisfaction debi

Sanhya
1 month ago
Reply to  Biswa

Mmor bahut icha hauchi giha khaibaku tma number Dia

rahul
1 month ago
Reply to  Sanhya

Tahel mate msg kariba

Krushna
Krushna
28 days ago
Reply to  Sanhya

Hello

Krushna
Krushna
28 days ago
Reply to  Sanhya

Please contact me dear dinakrushnarana8 @gmail.com

Rinku
Rinku
1 month ago

Wow mast story waiting for 2nd

Rcb
Rcb
29 days ago

Emiti story lekhile au masturbate na kariki rahihebani..jabardast story bhai..keep it up

error: Content is protected !!
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: