ମୋ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ସ୍ତ୍ରୀ – Odia Sex Story

ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜ, ଆଶା ଆପଣ ମାନେ ଭଲରେ ଥିବେ,Odia Sex Story ଆଶା ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏ କାହାଣୀ ର ମଜା ନେବେ, କାହାଣୀ ମୋ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ,, ଏ କାହାଣୀ ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ରେଲୱେ ରେ କୋରାପୁଟ ରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୋ ବୟସ 36ପାଖାପାଖି ହେବ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରୁନି ର ବୟସ 31ହେବ, ଗୋଟେ ପୁଅ ଯାହାର ବୟସ 12 ଅଟେ, ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସୈନିକ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଛି, ମୁଁ ଏଠି ସୁପରଭାଇଜର ଅଛି,

ବେଳେବେଳେ ମୋତେ line ଡିଉଟି ରେ ଯିବାପାଇଁ ପଡେ, ରେଳବାୟ କ୍ଵାଟର ରେ ମୁଁ ରହେ,, ସବୁ suparvisor କ୍ଵାଟର ଟିକେ ଦୂର ଦୁରେଇ ଅଟେ,,, ମୋ କ୍ୱାଟର କୁ ଲାଗି ଆଉ ଗୋଟେ କ୍ଵାଟର, ସେଥିରେ ଜୀଏବି ରହନ୍ତି ଟେମ୍ପରାରି ରହନ୍ତି,, ଏବେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରୁନି ବିଷୟରେ କହୁଛି, ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଗୋରା ଦେହ, ଉଚତା 5ଫୁଟ 2ଇଞ୍ଚ, 36 ସାଇଜ ବଡ ବଡ ଦୁଧ, 28 ସାଇଜ ସରୁ ଅଣ୍ଟା, 36ସାଇଜ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡୀ,, ମୋଟା ମୋଟୀ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକସି ଆଉ ହଟ,,

🎧 ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ – ଶୁଣନ୍ତୁ ଶଶୁର ମତେ ଗେହିଂ ଦେଲେ

ସେ ବି ଯୋଗ, ୱାକ କରି ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିଛି,, ଆମ ର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ ଖୁବ enjoyble,,, ରୁନି ସବୁବେଳେ ନିଜକୁ wel makeup ରେ ରଖିଥାଏ,, ଆଖିରେ କଜଳ, ଓଠରେ ଲିପ ଷ୍ଟିକ, କାଖ, ବିଆ, ଗୋଡ଼, ହାତ କୁ proper wax କରି ସବୁବେଳେ ବାଳ ଶୂନ୍ୟ ରଖିଥାଏ, ତା ସହ ମୋ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ ବି ବହୁତ ମଜାଦାର ଥାଏ, ତାକୁ ଗେହିଁବା ବେଳେ ତା sexy ଦେହ, ବଡ ବଡ଼ ଦୁଧ, ତା ବିଆ, ତା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଗେହିଁବାର ମଜା ନିଆରା ଥାଏ,,, ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ବି ସୁଯୋଗ ମିଳେ ମୁଁ ତାକୁ ନିରଧୂମ ଗିହେଁ,, ରୁନି ଯେତେବେଳେ walking କରିବାକୁ ଯାଏ ବହୁତ ଟୋକା ତା ଗାଣ୍ଡୀ, ଦୁଧ ଓ ତା ହଟ ଚେହେରାକୁ ଦେଖି ଗେହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ହେଲେ ରୁନି ସବୁବେଳେ ସେ ସବୁକୁ avoid କରେ,, 

 ଘଟଣା ଟା ଏଇ ଗତ ଜୁଲାଇ ମାସ ର,, ରୁନି ସବୁବେଳେ ସୋମବାର ଦିନ ଶିବ ମନ୍ଦିର ଯାଏ, ମୁଁ ତାକୁ ନେଇକି ଯାଏ,,, ସେଦିନ 8:45 ସକାଳ ଟ୍ରେନ ରେ ମୋତେ ଜଗଦଳପୁର ଯିବାର ଥିଲା,,, ତେଣୁ ରୁନି କୁ ନେଇ ମୋର ମନ୍ଦିର ଯିବାର ଥିଲା,, ମୁଁ ସକାଳ 7 ଟା ରେ ଉଠିବା ବେଳକୁ ରୁନି ମନ୍ଦିର ଯିବାକୁ ରେଡି ହେଉଥିଲା,, ମୁଁ ବି ଶୀଘ୍ର ରେଡି ହେବାକୁ ଗଲି, କାରଣ ମୁଁ ଆସିଲେ ପୁଣି ଟ୍ରେନ ରେ ଯିବି,, ମୁଁ ରେଡି ହେଲି,, ରୁନି କୁ ଦେଖି ମୋ ଇଛା ହେଲା ଗେହିଁଦେବାକୁ,,

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

କାରଣ ସେ ଗୋଟେ ଲାଲ ଶାଢ଼ୀ ସହିତ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଥିଲା,, ବ୍ଲାଉଜ ପଛ ପଟ ପୁରା ଖୋଲା, ଜଉଥିରେ ତା ପିଠି ଅଧା ଦିଶୁଥିଲା,, ବ୍ଲାଉଜ ର ପଛ ଡୋର ମତେ ବାନ୍ଧିବାକୁ କହିଲା, ଓଠରେ ଲାଲ ଲିପିସ୍ଟିକ, ଆଖିରେ କଜଳ, ବେକରେ ଆଉ କାନରେ ଲାଲ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ମାଳା ଓ କାନ ଫୁଲ,, ହାତରେ ଲାଲ ନେଲପୋଲିସ କୁ ମେଞ୍ଚେ ମେଞ୍ଚେ ଲାଲ ଚୁଡ଼ି, ପାଦରେ ଅଧିକ ଘୁଙ୍ଗୁର ଥିବା ପାଉଜି, ସେ ଚାଲିଲା ବେଳକୁ ଖାଲି ଛମ ଛମ ବାଜୁଛି,, ଆଉ ରୁନି ଆଜି ପୁରା sexy ଲାଗୁଛି, ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲ ସାମ୍ନାରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ କହିଲି,ଯେମିତି ହେଇଛୁ ଇଛା ହେଉଛି ଏବେ ଗେହିଁଦେବୀ,, ହେଲେ କଣ କରିବା ଡିଉଟି ବି ଯିବାର ଅଛି,, ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଗାଡି ରେ ନେଇ ମନ୍ଦିର କୁ ଗଲି,, ହେଲେ ଦେଖିଲି ସେଠି ଲମ୍ବା ଲାଇନ,, ତେଣୁ ପୂଜା ସାରିବାକୁ ଡେରି ହେବ,, ମୋ ଟ୍ରେନ ଟାଇମ ବି ହେଇଗଲାଣି, ତେଣୁ ରୁନି କୁ ଅଟୋ ରେ ଆସିବାକୁ କହି ମୁଁ ପଳେଇଆସିଲି,, ହେଲେ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଆସି ବୁଝିବା ବେଳକୁ ଟ୍ରେନ ଲେଟ ରେ ଆସିବ,,

ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ଯିବା ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଚେଞ୍ଜ କରିଦେଲି,, ଆଉ ଭାବିଲି ନ ଯାଇ ରୁନି କୁ surprise ଦେବି ଆଉ ସେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାକୁ ନିରଧୂମ ଗେହିବି,, ଜୁଲାଇ ମାସ ପାଗ ଟା ବି ମେଘୁଆ କଲାଣି, ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ bike କୁ ଅଫିସ ରେ ରଖି ତରତର ହେଇ କ୍ଵାଟର କୁ ଫେରିଆସିଲି, ଭାବିଲି ମୋ ପାଖରେ ଥିବା ଦୁଃପ୍ଲିକେଟ ଚାବି ଖୋଲି କ୍ଵାଟର ରେ ଥିବି, ରୁନି ଆସିଲେ ତାକୁ surprise ଦେବି,, ପାଖାପାଖି 10 ଟା ରେ ବର୍ଷା ଟିକେ ଟିକେ ପକେଇବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା,, ରୁନି ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ଆସୁନି ମୁଁ ଭାବୁଛି, ଏତିକି ବେଳେ ରୁନି ଗୋଟେ କାହା ଗାଡି ପଛରେ ବସି ଆସିଲା, ଗାଡ଼ିବାଲା ପାଖ କ୍ଵାଟର ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ଗଛ ମୂଳେ ଗାଡିକୁ ରଖି ଲା, ରୁନି ସଂଗେସଂଗେ ଗେଟ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଆସୁଆସୁ ତାକୁ ଡାକିଲା, ଶୀଘ୍ର ପଳେଇ ଆସ, ବର୍ଷା ହେଲା, ଏତିକି କହି ରୁନି ଗ୍ରିଲ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଆସିଲା,

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ମୁଁ ବି ଭିତର ରୁମ ରେ ରହିଲି ଦେଖିବା କଣ ହେଉଛି, ଏତିକି ବେଳେ ବର୍ଷା, ଘଡଘଡି ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା, ମୁଁ ଛକି ରହି ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ପିଲା ଟା କିଏ ଯାହା ଗାଡି ପଛରେ ବସି ରୁନି ଆସିଲା,, ଆଉ ତାକୁ ଭିତରକୁ ଡାକୁଛି,,,, ସେ ପିଲାଟା ହେଉଛି ରବି ଆମ କଲୋନୀ ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ କେବୁଲ କନେକ୍ସନ ଦେଇଛି,, ସେ ବହୁତ ବଦମାସ ପ୍ରକୃତି ର, ୟା ସହିତ ରୁନି ଆସିଲା, ଭାବିଲି, ହଉ ଦେଖିବା ଆଗକୁ କଣ ହେଉଛି, ମୁଁ ରବି ବିଷୟରେ ଟିକେ କହିଦେଉଛି,, ସେ ହେଉଛି ଲୋକାଲ ପିଲା,,

ବଦମାସ ପ୍ରକୃତି ର, ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି କଲୋନୀ ର ଅଧାରୁ ଅଧିକ ମାଇକିନା ଙ୍କୁ ଭସେଇ ସେ ଗେହିଛି, ସେ ଯାହାକୁ ଗେହିବାକୁ ଚାହିଁଛି କାଳେ ବଳେ କୌଶଳେ ଗେହିଛି, ଆଉ ତା ପାଖରୁ ଗିହା ଖାଇବାକୁ ବି ବହୁତ ମାଇକିନା ଚାହାଁନ୍ତି, ଶୁଣାଯାଏ ତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ସେ ଏମିତି ଗେହିଲା ଯେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ତାକୁ ଛାଡି ପଳେଇଲା,, ତେଣୁ ରୁନି ରବି କୁ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିବା, ମୋତେ କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା,, ମୁଁ ବି ଲୁଚି କଣ ହେଉଛି ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁଲି,, ରବି ସୋଫା ରେ ଆସି ବସିଲା, ରୁନି ଭିତରକୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ତରକିସ ଟାୱାଲ ଆଣି ରବିକୁ ପୁଛିବାକୁ ଦେଲା, ତା ପରେ ପାଖରେ ପଡ଼ିଥିବା ପଲଙ୍କରେ ବସି ତା ସହ କଥା ହେଲା, 

ରବି-ଭାଉଜ, ସାର ନାହାନ୍ତି କି 

ରୁନି -ଜଗଦଳପୁର ଡିଉଟି ଗଲେ, ରାତି ଗାଡ଼ିରେ ଫେରିବେ,, ଆଉ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ ଖବର କଣ 

ରୁନି -ଭାଉଜ ସେ ତ ତା ବାପଘରେ ଅଛି, ଆସିବାକୁ ତ ରାଜି ହେଉନି, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଟିକେ ମୁରୁକି ହସି 

ରୁନି -ଆରେ ବୁଝାଇ ଆଣୁନ, କଲୋନୀ ର ଏତେ ଜଣକୁ ବୁଝାଇ ଦେଉଛ, 

ରବି ବୁଝି ପାରୁଥିଲା ରୁନି ଅନ୍ୟ ମାଇକିନା ବିଷୟରେ କହୁଛି, ମୋତେ ବି ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଲାଗୁଥିଲା ଆଜି ନିଶ୍ଚୟ ଗୋଟେ କିଛି ହେବ, ମୁଁ ବି ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ମୋ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ରୁନି କେମିତି କଣ କରିବ 

ରୁନି -ଲାଗୁଛି ବର୍ଷା ଏତେ ସହଜରେ ଛାଡିବ ନାହିଁ, ରୁହ ମୁଁ ଚା ବନାଉଛି ଦୁହେଁ ପିଇବା, 

ରବି -ଥାଉ ଭାଉଜ, ମୁଁ ଚା ପିଏନି, 

ରୁନି -ତାହାଲେ କଫି କରୁଛି, 

ରବି -ନାଇଁ ଭାଉଜ, କଫି ବି ନା 

ରୁନି ଟିକେ ହସି, ରୁନି -ଆରେ କଫି ପିଉନ, ଚା ପିଉନ, ତାହାଲେ ପିଉଛ କଣ? 

ରବି ବି ଟିକେ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ହସ ହସି -ମୁଁ ଯାହା ପିଇବି ତମେ କଣ ଦେବ? 

ରୁନି -ଆରେ ଥିଲେ କଣ ଦେବିନି, କୁହତ? 

ରବି -ନିଶ୍ଚୟ ଅଛି ତମେ ଦେଲେ ତ? ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି ରବି ରୁନି କୁ ଫସାଉଛି 

ରୁନି -ଦେଖ, ଯଦି ଥିବ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବି. 

ରବି -ସେମିତି କହିଲେ ହବନି, ନିୟମ କର, ପରେ ପୁଣି ନିଜ କଥାରୁ ଓହରି ଯିବ. 

ରୁନି -ହଉ ହେଲା ବାବା, ଭଗବାନ ଙ୍କ ରାଣ, ଯଦି ଥିବ କଣ ପିଇବ କୁହ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବି, 

ରବି -ଦେବ ତ, ଦେଖ ଭଗବାନ ଙ୍କ ରାଣ ନେଇଚ,, 

ରୁନି -ଆରେ ମୋ କଥା ମାନେ କଥା ତମେ କୁହତ? 

ରବି -ଭାଉଜ ମୁଁ. ମୁଁ ଦୁଧ ପିଏ 

ରୁନି -ରୁହ ଫ୍ରିଜ ରେ ଅଛି ଗରମ କରି ଦେଉଛି, ଏତିକି କହି ରୁନି ଛିଡ଼ା ହେଲା 

ରବି -ସେ ଦୁଧ କଥା ମୁଁ କହୁନି, 

ରୁନି -ଆଉ କୋଉ ଦୁଧ ବିଷୟରେ କହୁଛ 

ରବି -କଣ ବା ଭାଉଜ ତମେ ଛୋଟ ପିଲା ଭଳିଆ ହଉଛ, ରୁନି ର ଛାତି ଆଡକୁ ଇସାରା କରି ମୁଁ ଏ ଦୁଧ ବିଷୟରେ କହୁଛି, 

ରୁନି ଟିକେ ଲାଜେଇ -ମା ତମେ ବହୁତ ବଦମାସ, ନା ବାବା ଏ ଦୁଧ ଦେଇ ହବନି, 

ରବି -ଦଖିଲତ ତମ ପ୍ରମିଶ ଭାଙ୍ଗି ଦେଲ, 

ରୁନି -ନାଇଁ କିଏ ଯଦି ଜାଣିବ, ନା ବାବା ମୋତେ ଡର ବି ଲାଗୁଛି 

ରବି -ତାହାଲେ ତମ ଭଗବାନ ର ରାଣ କିଛି ନାହିଁ, ତା ଛଡା କିଏ ଜାଣିବ, ପାଖ କ୍ଵାଟର ରେ କେହି ନାହାନ୍ତି, ମୁଁ bike ସେ କ୍ଵାଟର ସାମ୍ନାରେ ରେ ରଖିଛି, ଏତେ ବର୍ଷା ଘଡଘଡି, ରାସ୍ତା ପୁରା ଶୂନଶାନ, ଦେଖ ନିଜ ରାଣ ଭାଙ୍ଗୁ ଛ 

ମୁଁ ଦେଖିଲି ରୁନି ର ବି ଇଛା ଅଛି, ହେଲେ ସେ ଟିକେ ଡ଼ରୁଛି 

ରୁନି -ନାଇଁ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଚି, କାଳେ କିଏ ଜାଣିବ? 

ରବି -ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖ, କେହି ଜାଣିବେ ନାହିଁ, ଏ ବର୍ଷା ରେ ରାସ୍ତା ରେ ବି କେହି ନାହାନ୍ତି, ତମେ ନିଜେ ଦେଖୁନ. 

ରୁନି ଟିକେ କୁନ୍ତୁ କୁନ୍ତୁ ହେଇ ବାହାର ଜାଫେରି କୁ ଗଲା, ଗ୍ରିଲ ରେ ତାଲା ପକାଇ, ବାହାର ରୁମ ର ଝରକା ଡର ଆଉଜା କଲା, କବାଟ ସ୍କ୍ରିନ କୁ ଟାଣି ଭିତରକୁ ଆସିଲା,, ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ରବି ଆଜି ମୋ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ଦେଖେଇ ହେଉଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିକି ଛାଡିବ,, ମୁଁ ବି ଚାହୁଁଥିଲି ଦେଖିବା ମୋ ରୁନି ଆଜି ପର ପୁରୁଷ ଠୁ ଗିହା ଖାଇ କେମିତି ମଜା ନେଉଛି, ରୁନି ଘରକୁ ପଶିବା ବେଳକୁ ରବି ଯାଇ ଖଟରେ ବସିଛି, ରୁନି ତାକୁ ତାଗିଦ କରି, 

ଭାନଜୀ କୁ ବର୍ଷା ରାତିରେ ବାଣ୍ଡର ଦିୱାନା କରିଲି

ରୁନି -ଦେଖ ମୋ ପ୍ରମିଶ ରଖି ମୁଁ ଦୁଧ ପିଇବାକୁ ରାଜି ହେଉଛି, ତମେ ବି ଲିମିଟ କ୍ରସ କରିବ ନାହିଁ 

ରବି -ଠିକ ଅଛି ଭାଉଜ,, ମୁଁ ବି ଖାଲି ଦୁଧ ହିଁ ପିଇବି, ଯେମିତି ରୁନି ରବି ସାମ୍ନାରେ ଆସି ଠିଆ ହେଲା, ରବି ଖଟରେ ବସି ରୁନି ର ଶାଢ଼ୀ କୁ ତା ଉପରୁ ଖସାଇ ଦେଲା, ଠିକ ତା ମୁହଁ ସାମ୍ନାରେ ରୁନି ର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ବାହାରିବାକୁ ଯେମିତି ଛାନିଆ ହେଉଥିଲା,, ରବି ବ୍ଲାଉଜ ର ସବୁ ବଟମ ଖୋଲି ଦେଲା,, ତା ପରେ ରୁନି ର ବ୍ଲାଉଜ କୁ ବାହାରକୁ କାଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ବେଳେ ରୁନି ଟିକେ ବାଧା ଦେଇ କହିଲା, 

ରୁନି -ପୁରା କାଢ଼ିବ ନା କଣ? 

ରବି -ପୁରା କାଢ଼ିକି ସିନା ପିଇବି, ଏତିକି କହି ରବି ରୁନି ର ବ୍ଲାଉଜ କୁ କାଢି ଦେଲା, ଲାଲୀ ବ୍ରା ଭିତରୁ ରୁନି ର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ବାରିହେଉଥିଲା,, ରବି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ହାତ ପଛ କୁ ନେଇ ରୁନି ର ବ୍ରା ହୁକ ଖୋଲି ସିଧା ବାହାର କରିଦେଲା, ରୁନି ର ଗୋରା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ରବି ର ଠିକ ପାଟି ସାମ୍ନାରେ ରେ ଥିଲା, ରୁନି ଏବେ ଉପରୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା, ରବି ସେମିତି ରୁନି ର ଦୁଧ କୁ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ, ରୁନି ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲା ରବି ଖାଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଛି କହିଲା 

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ରୁନି -କଣ ଦେଖୁଛ, ଶୀଘ୍ର ପିଅ,, 

ରବି -ଭାଉଜ ସତରେ ତମ ଦୁଧ ଗୁଡାକ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି ଯେ କୋଉଟା କୁ ଆଗ ପିଇବି ଭାବୁଛି, ଏତିକି କହି ସେ ରୁନି ର ଡାହାଣ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଚିପିଦେଲା, ରୁନି ତା ହାତକୁ ଟାଣି 

ରୁନି -ଏମିତି କଣ କରୁଛ, ଖାଲି ପିଇବ କଥା ହେଇଥିଲା, ଶୀଘ୍ର ପିଇକି ଛାଡ,, ରବି ବି ବହୁତ ଚାଲାକ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବାମ ଦୁଧ ର ଭୁଣ୍ଡି ଚାରିପଟେ ଜିଭକୁ ମାରି ଚୁଚୁମି ବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ଡାହାଣ, ପୁଣି ବାମ ଏମିତି ପାଖା ପାଖି କୋଡିଏ ମିନିଟ ସେ ରୁନି ର ଦୁଧ କୁ ଜୋରଦାର ଖାଇଲା, ଆଉ ୟା ଭିତରେ ରୁନି ବି ପୁରା ଗରମ ହେଇ ସାରିଥିଲା, ଯେମିତି ରବି ଜାଣିଲା ରୁନି ଗରମ ହେଲାଣି, ସେ ତା ଦୁଧ ରୁ ମୁହଁ କାଢ଼ିନେଲା, ଆଉ କହିଲା 

ରବି -ଭାଉଜ ହେଇଗଲା, ସତରେ ତମ ଦୁଧ ବହୁତ ଟେଷ୍ଟି ଥିଲା, ରୁନି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତା କାନ୍ଧ ରେ ଭରା ଦେଇ ଆଖିକୁ ନଚେଇ 

ରୁନି -କଣ ହେଇଗଲା, ମୋ ଦେହରେ ଯେ ନିଆଁ ଲଗେଇଲ ତାକୁ କିଏ ବୁଝେଇ ବ, ପ୍ଲିଜ କିଛି କର, ଏତିକି କହି ସେ ସିଧା ତା ଲିପିସ୍ଟିକ ଭରା ଓଠରେ ରବି ଓଠ କୁ ଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା, ରବି ବି ତା ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତାକୁ କାନ୍ଥ କୁ ଆଉଜି ତା ବେକ, ଗାଲ, କାନ୍ଧ ରେ ଚୁମା ଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ପାଖରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପି, ତା କାନପାଖରେ କହିଲା 

ରବି -ଭାଉଜ କଣ କରିବି କୁହ 

ରୁନି -କଣ ଏମିତି କହୁଛ, ପ୍ଲିଜ କିଛି କର, ମୁଁ ଆଉ ସହି ପାରୁନି,, 

ରବି -ଭାଉଜ ଏ କାମରେ ଯେତେ ନିର୍ଲଜ ହେଇ ଅସଭ୍ୟ ହେବ ସେତେ ମଜା ଆସିବ, ଏବେ କୁହ କଣ କରିବି, 

ରୁନି ପୁରା ଅସ୍ତ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ରବି, ମୋ ଧନଟା ପରା, ମୋ ରାଜା ଟା ପରା, ଆଉ ବେଶୀ ନ ତଡପେଇ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ଗେହି ଦିଅ, ରବି ପଛ ପଟୁ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପୁ ଚିପୁ, ରାଣୀ ଆଜି ତତେ ଗେହିବି ତ ନିଶ୍ଚୟ, ହେଲେ ମୋର ବି ସର୍ତ ଅଛି ମାନିବୁତ? ରୁନି ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ରବି ବାଣ୍ଡ ରେ ଚାପୁ ଚାପୁ କହିଲା ରାଜା ମୁଁ ତମ ସବୁ ସର୍ତ ମାନିବି, 

ରବି -ଆଜିଠୁ ତୁ ମୋ ରାଣ୍ଡୀ, ତୁ ମୋ ଘୁଡଗେହି, ତୁ ମୋ ରଖେଲ, ଯେତେବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେବୁ, ରାଜି ତ 

ରୁନି -ହଁ ମୁଁ ତମ ଘୁଡଗେହି, ରଖେଲ, ରାଣ୍ଡୀ ସବୁକିଛି, ମୋ ଧନ ଟା ପରା, ଆଉ ଡେରି କରନି,, ଏସବୁ ଦେଖି ମୋର ବି ଇଛା ହେଉଥିଲା, ମୁଁ ବି ଆସି ରୁନି କୁ ଗେହି ଦିଅନ୍ତି, କାରଣ ସତରେ ରୁନି ଆଜି ପୁରା sexy ଆଉ ପେଲେଇ ଭଳିଆ ହେଉଥିଲା, ରବି ସଙ୍ଗେ ସଂଗେ ରୁନି ର ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ଖୋଲି ତାକୁ ଖଟ ଉପରକୁ ଆଣି ଶୁଆଇ ଦେଲା, ଏବେ ରୁନି ଗୋରା ଦେହରେ ଖାଲି ନାଲି ଚଡି ହିଁ ଥିଲା ରବି ରୁନି କୁ ଏମିତି ଶୁଆଇଲା ଯେ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଆଡକୁ ଥିଲା, ରବି ତା ଉପରେ ଚଢି ତା ଦୁଧ କୁ ପୁଣି ଖାଇଲା ଆଉ ତା ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇ ତା ବିଆ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ରୁନି ଖାଲି ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିଲା, ଯାହା ଫଳରେ ତା ଘୁଙ୍ଗୁର ଵାଲା ପାଉଜି ଖାଲି ଛାମ ଛାମ ହେଉଥିଲା, ରବି ଏବେ ତା ଚଡି କୁ କାଢି ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମେଲା କରି ତା ଵାଲା ଶୂନ୍ୟ ବିଆ ଅଢେଇ ଦେଖି 

ରବି -ରାଣୀ ସତରେ ତୋ ବିଆ ମସ୍ତ ଅଛି,,, ଯାହା ଜଣାପଡୁଛି ତୋ ବାବୁ ର ବାଣ୍ଡ ବେଶୀ ମୋଟା ନୁହଁ,, ଆଜି ତତେ ଗେହିଁବାରେ ମଜା ଆସିବ, ଏତିକି କହି ରବି ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳି ରୁନିର ନାଳୁଆ  ବିଆରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଦେଲା, ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଳି ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା,, ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଆଉ ରୁନି ତକିଆ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି, 

ରୁନି -ଉଁ ଆଃ ମୋ ବୋଉଲୋ, ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉଇଁ ମା ମା ଉହୁଁ ଇସଃ ଆଃ, ଧନ ସାହିପାରୁନି ଶୀଘ୍ର ଗିହ, ରୁନି ପୁରା ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ଯାଇ ଶିଶକାରୀ ନେଉଥିଲା,, 

କଲେଜ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ସିଲ ବିଆ ଫଟେଇଲି – Odia Sex Story

ରବି -ରାଣୀ ଟିକେ ଥୟ ଧର,, ସତରେ ତୋ ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ମଜା ଲାଗୁଛି, ଚାଟି ଚାଟି ତୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି କାଢି ଦେବି,, ଏତିକି କହି ରବି ପୁଣି ରୁନି ର ବିଆ କୁ ଜିଭ ମାରି ଚାଟୁ ଥିଲା ଆଉ ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ପାଟିରେ ଟାଣି ଧରୁଥିଲା, ରୁନି ପୁରା ଚିଲେଇ ବୋଉଲୋ ଟିକେ ଧୀରେ ଆଃ ଓହଃ ମା ଧୀରେ ଏମିତି ହେଉଥିଲା,, ପାଖାପାଖି 15 ମିନିଟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ରବି ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲା, ରବି ର 9 ଇଞ୍ଚ ର ଲମ୍ବା ଆଉ ପାଖାପାଖି 4 ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୁଁ ବି ଅବାକ ହେଇଗଲି, ଭାବିଲି ଆଜି ମୋ ରୁନି ର ବିଆ ଗଲା, ରୁନି ଯେମିତି ରବି ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଛି 

ରୁନି -ମା ଏଡ଼େ ବଡ ବାଣ୍ଡ, ମା ୱାକ କଲା ବେଳେ ଆଲୋଚନା ହୁଏ, ଶୁଣିଥିଲି ଏଡ଼େ ଟା ବୋଲି, ମା ଡର ଲାଗୁଚି, ମୋ ବିଆ କଣ ହେବ, ରବି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାକୁ ଧରି ତଳେ ଆଣ୍ଠେଇ ତା ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଇ 

ରବି -ତ ବିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଆଜି ପୁରା ମେଲା ହେଇଯିବ,, ହେଲେ ପ୍ରଥମେ ତୋ ଟିକେ ଲିପିସ୍ଟିକ ଲଗା ଓଠରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୂଚୂମ, ରୁନି ବି ପୁରା ଲୋଳିପୋପ ଭଳି ରବି ର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲା,, ରବି ର ବାଣ୍ଡ ତା ପାଟିରେ ସହଜ ରେ ଯାଉନଥାଏ, ହେଲେବି ସେ ଖୁସିରେ ତାକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ, ସେଇଥିରୁ ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି ସେ ରବି ପାଖରୁ ଗିହା ଖାଇବାକୁ କେତେ ଉତ୍ସୁକ,, ପାଖାପାଖି 10 ମିନିଟ ଚୁଚୁମି ବା ପରେ ରବି ରୁନି କୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟା ମେଲେଇ ତା ଉପରେ ଆସିଲା ଗେହିଁବା ପାଇଁ, ମୋତେ ରୁନି ର ବିଆ ଆଉ ରବି ର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିକ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା,, ରବି ତା ଉପରେ ସୋଇ ପୁଣି ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା, କେତେବେଳେ ପୁଣି ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା,, ଏବେ ରବି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ରୁନି ବିଆରେ ଘଷୁଥିଲା 

ରୁନି -ମୋ ଧନ ଆଉ ତାଡପା ଅ ନାହିଁ ଶୀଘ୍ର ପୁରାଅ, ରବି ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଯେମିତି ରୁନି ବିଆ ରେ ଦାବି ଛି, ପାଖାପାଖି 3ଇଞ୍ଚ ରୁନି ବିଆରେ ପଶିଛି, ରୁନି ପୁରା ଜୋରସେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା 

ରୁନି -ବୋଉଲୋ ବୋଉଲୋ ମରିଗଲି, କାଟୁଛି ମା ମୋ ବିଆ ଏତିକି ଭିତରେ ରବି ସିଧା ରୁନି ର ଓଠରେ ଓଠ ମିଶାଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବେ ରୁନି ପାଟିରୁ ଖାଲି ଗୁଁ ଗୁଁ ଗୁଁ ଗୁଁ ଗୁଁ ଗୁଁ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା, ଆଉ ସେ ଗୋଡ଼ କଚାଡିବା ଦ୍ୱାରା ଖାଲି ତା ପାଉଜି ର ଝୁମ ଝୁମ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା,, ମୁଁ ବି ଦେଖିପାରୁଥିଲି ରୁନି ର ବିଆ କେମିତି ଫାଳି ହେଇ ରବି ବାଣ୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଇଥିଲା ପାଖା ପାଖି 5 ମିନିଟ ସେମିତି ରହିବା ପରେ ରବି ଧୀରେ ଧୀରେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଆଉ ଏବେବି ରବି ଅଧା ବାଣ୍ଡକୁ ପସେଇ ରୁନି କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା, ରୁନି ବିଆ ରୁ ବି ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଶବ୍ଦ କରି ପାଣି ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ରବି କେତେବେଳେ ରୁନି ର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ବେକ ଗାଲରେ ଚୁମାଦେଉଥିଲା, ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଥିଲା ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା, ମୋତେ ଖାଲି ରୁନି ର ପାଉଜି ଶବ୍ଦ ଝୁମ ଝୁମ ଆଉ ରୁନି ବିଆ ରୁ ବାହାରୁ ଥିବା ପାଣିର ପଚ ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା,, ଆଉ ରୁନି ପୁରା ମଜା ନେଇ 

ବିୟର ପିଏଇ girl friend କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Story

ରୁନି -ଉହୁଁ ଆଃ ମା ବଢିଆ ଗେହୁଁଛ, ଟିକେ ଧୀରେ ମୋ ରାଜା, ମୋ ଧନ ମୋ ବିଆ ବୋଉଲୋ, ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଆଃ ଇସଃ କି ମଜା ଆଃ, ସତରେ ତମେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଗେହୁଛ, ଆଃ ତମ ବାଣ୍ଡ କି ବଢିଆ, ଆଃ ଉହୁଁ ଉଇଁ ଏଇ ଉହୁଁ ଓହଃ ଉଇଁ ମା ଧୀରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏମିତି କହିଚାଲିଥିଲା, ଏମିତି ପାଖାପାଖି 30 ମିନିଟ ଧରି ରବି ରୁନି କୁ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଚାଲିଥିଲା ଘର ଭିତରେ ଖାଲି ଫଛ ଫଛ ଫଛ, ଠପ ଠପ ଶବ୍ଦ ଆଉ ରୁନି ର ଶିତ୍କାର ଶୁଭୁଥିଲା, ବାହାରେ ବର୍ଷା ଘଡଘଡି, ଶେଷରେ ରବି ଜୋରଦାର ଷ୍ଟ୍ରୋକମାରି ତା ବାଣ୍ଡ ର ସବୁତକ ପାଣି ରୁନି ବିଆରେ ଛାଡି ଦେଇ ତା ଉପରେ ସୋଇ ପଡିଲା,, ରୁନି ବି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଥାଏ,

Odia Sex Story

ଟିକେ ସମୟ ପରେ ରବି ରୁନି ସାଇଟ କୁ ଓହ୍ଲେଇ ତା ପାଖରେ ଶୋଇଲା ଆଉ ଏବେ ବି ତା ଓଠ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ, ରୁନି ବି ତା ସାଥ ଦେଉଥାଏ ରୁନି ର ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ଏବେବି ମେଲା ଥାଏ, ଆଉ ମୋତେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା କେମିତି ରୁନି ବିଆ ଟିକେ ମେଲା ହେଇ କେମିତି ତା ଭିତରୁ ଗାଢା ଧଳା ବୀର୍ଜ ବାହାରୁଥାଏ ରବି ରୁନି କୁ ଗେହ୍ଲ କରୁକରୁ ପାଖରେ ଥିବା ଟାୱାଲ ରେ ରୁନି ର ବିଆ କୁ ପୋଛୁ ଥାଏ ରୁନି ବି ରବି ର ଅଧା ଶୁଆ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉ ଥାଏ, ଏ ସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ମୋ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସତରେ କେତେ ପେଲେଇ,,, ତା ପରେ କଣ ହେଲା ମୁଁ ନେକ୍ସଟ କାହାଣୀ ରେ କହିବି, 

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ