Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋର ସୁନ୍ଦରୀ ଲେସବିଆନ ସାଙ୍ଗ ବବିତା

ମୁଁ ନିହାରିକା, ତୁମ ର ନିଜର ରାଣ୍ଡି ଭାଉଜ, ବିଆ ମୋର ସବୁ ବେଳେ କଲ ଵଲ. ଯେତେ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ ବି ଗଲୁ ମୋର କମୁନି, ଏବେ କାକୁଡି ଗାଜର , ସ୍ୱାମୀ ବାଣ୍ଡ ସବୁ ପରେ, ଏବେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ଙ୍କ ଉପରେ ମୋର ନଜର, ସେଇ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ Odia sex story ଆଜି କହିବାକୁ ଯାଉଛି.

ସକାଳ ଦଶଟାରେ ଅନିଲ କାମ ପାଇଁ ବାହାରି ଯାଆନ୍ତି ଯେ ଫେରୁ ଫେରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତରୁ ଆଠ ହୋଇଯାଏ. ବିବାହ ପରେ ଆମେ ଗାଁରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଅନିଲ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ରୁଟିନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା. ପରେ ଆମେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସି ଯାଇଥିଲୁ. ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରଠାରୁ ସବୁକିଛି ବଦଳିଗଲା, କିନ୍ତୁ ଅସୁବିଧା ଥିଲା ଯେ ଅନିଲ ଆଉ ପୂର୍ବଭଳି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରୁନଥିଲେ. ସେ ସକାଳୁ ଉଠି କାମ ପାଇଁ ବାହାରି ଯାଉଥିଲେ ଆଉ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଏତେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ ଯେ ଖାଇବା ପରେ ଶୋଇ ଯାଉଥିଲେ. କେବଳ ରବିବାରକୁ ଅପେକ୍ଷା ରହୁଥିଲା.

ସେଦିନ ବି ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ଆଉ ଶାନ୍ତ ହୋଇ ପାରୁନଥିଲା. କଣ କରିବି, ଅନିଲଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପରେ ମୋତେ ସେକ୍ସ୍ ନିଶା ହୋଇଯାଇଥିଲା. ଆମେ ଯୋଉଠି ରହୁଥିଲୁ ସେଠାରେ ଅନେକ ଆମ ଭଳି ଛୋଟ ଛୋଟ ପରିବାର ରହୁଥିଲେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସେମିତି ସବୁବେଳେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ. ଦିନବେଳେ ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ବସୁ ଏଣୁତେଣୁ ଗପୁ.

ଆମ ପଡ଼ିଶାରେ ବି ଜଣେ ନୂଆ ବାହାହୋଇ ଆସି ରହୁଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଘର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ. ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର. ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣକ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ. ମୋଠୁ ଦି ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚ ଆଉ ପତଳା. ଛାତିର ଆକାର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର. ତାକୁ ଦେଖିଲେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ଆମ ପଡ଼ିଶା ଘର ବୋଲି ତା ସହ ମୋର ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ହେଇଗଲା. ବବିତା ଦିନବେଳେ ଜିନ୍ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧେ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧେ. ପୁରା ଫିଲିମ୍ ହିରୋଇନ୍ ଭଳି ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖାଯାଏ. ତାର ଅଣ୍ଟା ଭାରି ପତଳା. ଦେହ ବହୁତ ପତଳା, ହେଲେ ଛାତିରେ ଯଥେଷ୍ଟ୍ ମାଂସ. ସେ କିନ୍ତୁ ଅଣ୍ଡରାଚଣ୍ଡୀ ଟେ. କଥା କଥାରେ ଡାର୍ଲିଂ ଡାର୍ଲିଂ କହି ଭିଡ଼ି ଧରେ ଆଉ କିସ୍ କରିଦିଏ. ମୋତେ ଭାରି ଅସୁବିଧା ଲାଗେ କିନ୍ତୁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ବ୍ୟବହାର ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିଲା.

ରୀନା ଆଉ ମିନା ର ଲେସବିଆନ କାହାଣୀ

ତା ସହ ସାଙ୍ଗ ହେବାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଦିନବେଳେ ସମୟ ପାଇଲେ ନିକଟରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ମଲରେ ଯାଇ ବସୁ. ଏଣେତେଣେ ବୁଲୁ. ସ୍ବାମୀମାନେ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟସ୍ତ, ଆମେ ଆଉ କରିଥାନ୍ତୁ କଣ. ଏମିତି କିଛି ଦିନ ବିତିଗଲାପରେ ଦିନେ ବବିତା ଘରୁ ବାହାରିଲା ନାହିଁ. ସେଦିନ ସକାଳେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଶୁଭୁଥିଲା. ସ୍ବାମୀସ୍ତ୍ରୀ ଭିତରେ ତ ଏମିତି ହୁଏ. ଅନିଲ୍ ଅଫିସ୍ ଗଲାପରେ ମୁଁ ବବିତା ଘରକୁ ଗଲି.

ସେ ନିରବରେ ଖଟ ଉପରେ ବସିଥିଲା. ତା ପାଖରେ ବସିଲି. କିଛି ବି ପଚାରିଲି ନାହିଁ. ତା ଘରକଥା ମୁଁ କାହିଁକି ସେଥିରେ ମୁଣ୍ଡ ଖେଲାଇବି. ତା ମୁଣ୍ଡର ବାଳକୁ ମୋ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପାନିଆ ଭଳି କୁଣ୍ଡେଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ପିଠି ଆଉଁସିଦେଲି. ସେ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ଚାହିଂଲା ଆଉ ତାପରେ ତା ମୁହଁକୁ ଆଗକୁ ଆଣି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମାଟିଏ ଦେଇଦେଲା. ସେ ସବୁବେଳେ ଏମିତି କରେ. ତେଣୂ ମୁଁ ଟିକେ ହସିଦେଲି. ତାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା ପରେ ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ ପୁଣିଥରେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ଆଣି ମୋ ଓଠକୁ କିସ୍ କରିଲା. ଏଥର ତା କିସ୍ ଟିକେ ଅଧିକ ଗାଢ଼ ଥିଲା.

ଆଉ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା. ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ଖରାପ୍ ଲାଗିଲା ନାହିଁ. ମୁଁ ତା କିସ୍‌ରେ ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଗଲି ଯେ ମୋ ମୁହଁ ଖୋଲିଦେଲି, ଆଉ ତା ଜିଭ ଅନାୟାସ ମୋ ପାଟିରେ ପଶିଗଲା. କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲୁ. ମୋତେ ବି ଧିରେ ଧିରେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ଅନିଲ୍ ମୋତେ କିସ୍ କରିବା କଥା ମନେ ପଡ଼ିଗଲା.

ସେ ପୋଖତ କିସ୍ କରାଳି ତେ. ମୋ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ମୋତେ ଭଲ କରି କ୍ସି କରିବା ବେଳେ ତା ହାତ ମୋ ଛାତିରେ ଏଣେତେଣେ ବୁଲୁଥିଲା. ଧିରେ ଧିରେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ରିଲାକ୍ସ୍ ଲାଗୁଥିଲା. ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ହୋଶ୍ ପାଈଲି, କହିଲି, ଆରେ ଇୟେ କଣ କରୁଛ? ସେ ମୋତେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚାହିଁ କହିଲା, ମୁଁ ତମକୁ ବେଶୀ ଭଲ ପାଉଛି ରୋମା. ତମେ ମୋର ବେଷ୍ଟ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍.

ମୋ ସ୍ବାମୀ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ୍ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି. ସବୁବେଳେ ଖାଲି ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି, କହି ଶୋଇଯାଉଛନ୍ତି. ମୋ ଦେହରେ ବହୁତ ଭୋକ. ମୁଁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ୍ ହୋଇ ପାରୁନି. ତା କଥା ଗୁଡ଼ିକ ମୋତେ ମୋ କଥା ଭଳି ମନେ ହେଉଥିଲା. ମୁଁ ବି ତା ଆଖିକୁ ଚାହିଁ ରହିଲି, ଆଉ ସେ ପୁଣି ମୋତେ କିସ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା.

ବବିତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଭାରି ସେକ୍ସି. ମୁଁ ତା ଦୁହକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିବାଉ ଲାଗିଲି, ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ. କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ନୁଆ ପ୍ରେମିଙ୍କ ପରି ପରସ୍ପରକୁ ଜୋର୍ଦାର୍ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ଚିପାଚିପିରେ ଲାଗିଗଲୁ. ବବିତା ମୋ ଟପ୍ ଖୋଲିଦେଇ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଧଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ନେଇ ଆଉଁସି ଦେଇ ନିପଲକୁ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଚିପିଦେବାପରେ ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳି ହୋଇଗଲି ଆଉ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ତା ଓଠକୁ ଥୋଇଦେଲି. ସେ ବି ନିଜ ଲମ୍ବା ଜିଭକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ କି ସୁଖ ଲାଗୁଥିଲା.

ସେ ମୋର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ପାଳି କ୍ଲରି କରି ଚାଟିଲା ଆଉ ଚୋଷିବା ପରେ ନିପଲକୁ ଯେମିତି ଦାନ୍ତରେ ନେଇ ଚୋବେଇ ଦେଇଛି, ସେମିତି ମୋ ବିଆରେ ଜୁଆର୍ ଆସିଗଲା. ଏମିତି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ହୋଇନଥିଲା. ମୁଁ ତାକୁ ଶେଯରେ ଠେଲିଦେଇ ଶୋଇଦେଲି ଆଉ ଟପକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି. ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପ୍ରକୃତରେ ଭାରି ଗୋଲିଆ ଆଉ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା. ଆଦୌ ଝୁଲିନଥିଲା. ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି, ସେ ବି ମୋତେ ଭରି ସାହାଯ୍ୟ କଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ବେଳକୁ ତା ପେଟକୁ ଦେଖୁଥିଲି. ଆଦୌ ଟିକେ ବି ମେଦ୍ ନଥିଲା. ଏତେ ପତଳା ଆଉ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଭଳି ପୁରା ଟୋନ୍ ପେଟ୍. ପେଟ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଓଲଟା ହୋଇ ଶୋଇଗଲୁ.

ମୁଁ ବବିତାର ଦୁଧ ଖାଇବା ବେଳକୁ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଉଥିଲା. ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆଉ ନିପଲକୁ କାମୁଡ଼ିବା ପରେ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା ଓଦା ଓଦାଳିଆ ଲାଗିଲା. କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଆମ ଶବ୍ଦ ସବୁ ଆଃ ଆଃ ଆଡୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା. ସତ କହୁଛି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ବାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ. ମୋ ବିଆରେ ସେତେବେଳେ ଯଥେଷ୍ଟ୍ ପାଣି ଆସିଯାଇଥିଲା. ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ବବିତା ବି ମୋ ଭଳି ଅନୁଭବ କରୁ ତେଣୁ ତା ନିପଲକୁ ଜୋର୍ କରି କାମୁଡ଼ିବା ପରେ ସେ ବି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଓଲା ଆଉ ମୋ ହାତଧରି ବାଥରୁମକୁ ଟାଣି ନେଇଗଲା.

ସ୍ୱାମୀ ସୁଖ ମଉସା ଦେଲେ

ବାଥରୁମରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲୁ. ବବିତାର ପେଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା ହୋଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ମୋର ବି, ଆମେ ତାହାକୁ ଖୋଲିଦେଇ ଧୋଇବା ପରେ ପରସ୍ପରର ବିଆକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲୁ. ମୋ ବିଆରେ ଅଳ୍ପବାଳ ଥିଲା, ବବିତାର କିନ୍ତୁ ବିଆ ସଫା ଥିଲା. ସେ ହିଁ କହିଲା ଟିକେ ଅପେକ୍ଷାକର ଆଉ ପରମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ନିଜେ ରେଜର ଆଣି ବିଆ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ବାଳ ସବୁକୁ ସଫା କରିଦେଲା. ଓଃ ମୋତେ କି ହାଲ୍କା ଲାଗୁଥିଲା. ବିଆକୁ ନିଜେ ଛୁଇଁଲେ ବି ମୋତେ ଭରି ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା. ଆମେ ଧୁଆଧୋଇ ହେଉଥିବା ବେଳେ ବବିତା ବସିଗଲା ଆଉ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ବାଲତି ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ ମା, କଣ ଲଗୁଥିଲା. ଆମ ବିବାହ ପରେ ଅନିଲ ବି ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଥିଲେ, ବେଶୀ ନହେଲେ ବି ଅନ୍ୟୁନ ଚାରି ପାଞ୍ଚଥର ତ ଚାଟିଥିବେ.

ସେତେବେଳେ ମୋ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ଆସିଥିଲା. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବାପରେ ସେ ସବୁ ସେ ଆଉ କରି ନାହାନ୍ତି. ଏଠି ସେକ୍ସ୍ କହିଲେ, ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳେ ସେ ଲୁଙ୍ଗି ବାହାର କରିଦେଇ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ପାଞ୍ଚ ଛଅ ମିନିଟ୍ ଧକ୍କା ଦିଅନ୍ତି ଆଉ ମାଲ୍ ଖସେଇ ଦେଇ ଶୋଇ ଯାଆନ୍ତି. ବବିତାର ଜିଭ ମୋ ବିଆକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡର ଚୁଟିସବୁକୁ ଭିଡ଼ିଧରି ବିଆକୁ ତା ପାଟିରେ ଘୋଷାରି ଦେଉଥିଲି. ସେ ବି ମସ୍ତରେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲା.

ସବୁ ବୀର୍ଯ କୁ ଖୁଡି ବିଆ ରେ ଢାଳି ଦେଲି – Odia Sex Story

ମୋ ବିଆ ପୁଣିଥରେ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା. ସେଇ ସମୟରେ ମୁଁ ବବିତାର ବିଆର ସ୍ବାଦ ଚାଖିବାକୁ ମଉକା ପାଇଲି. ଆମେ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଲୁ. ଚେୟାର ଉପରେ ବବିତା ବସିଥିଲା ଆଉ ତା ଦୁଇଗୋଡ଼ ଚେୟାରର ହେଣ୍ଡଲ ଉପରେ ଥିବା ବେଳେ ତା ବିଆ ପୁରା ଉନ୍ମୁକ୍ତ ହୋଇ ମୋତେ ଦିଶୁଥିଲା. ସେଇ ସମୟରେ ମୁଁ ତଳେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ତା ସାମନାରେ ରହି ତା ବିଆକୁ ଖାଇଲି. ମୋ ଜୀବନରେ ଏଇଟା ପ୍ରଥମ ଥର ଥିଲା ଯେ ଝିଅଟିରେ ହୋଇ ଝିଅଟିରେ ବିଆରେ ପାଟି ଦେଉଥିଲି. କିନ୍ତୁ ସତ କହୁଛି, ଆଗରୁ ମୋତେ ଭାରି ଅସନା ମନେ ହେଉଥିଲା, ଅନିଲ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇବା ପରେ ଅସନା ଭାବଟା ଚାଲିଯାଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଆଜି ନିଜେ ବିଆକୁ ଖାଇବା ବେଳକୁ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ବବିତାର ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଲାଳୁଆ ହେଉଥିବା ବେଳେ ମୋ ଜିଭରେ ତା ବିଆର ରସ ଟିକେ ଟିକେ ବାଜୁଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା.

ବବିତା ଆଉ ମୁଁ ଖଟର ପରସ୍ପର ଉପରେ ୬୯ ପୋଜରେ ଶୋଇଗଲୁ ଆଉ ଉଭୟଙ୍କ ବିଆକୁ ସେର୍ବା କରିଲୁ. ବବିତା ମୋତେ କହିଲା, ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଲେ କହିବ. ବେଶୀ ସମୟ ଲାଗିନଥିଲା, ପାଞ୍ଚ ଛଅ ମିନିଟ ବିଆକୁ ଏମିତି ଭାବରେ ଚୋଷିବା ପରେ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା ଆଉ ଆମେ ଉଠି ବସିଲୁ. ବବିତା ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ ପରସ୍ପର ସହ ସଟେଇ ଦେଇ ଘଷିଲୁ ଆଉ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ. ବିଆ ସହ ବିଆ ଘଷିବାର ମଜା ମୋତେ ପ୍ରଥମ ଥର ମିଳିଥିଲା. ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା. ବିଆର ଘର୍ଷଣ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜବରଦସ୍ତ୍ କିସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲୁ.

ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚିଲ୍ଲେଇବାର ଆବାଜ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଉ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବିଆ ରସ ଛାଡ଼ିଲା ସେତେବେଳକୁ ବବିତା ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ସାରିଥିଲା. ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିଆରସରେ ତା ଖଟ ଚାଦର ସବୁ ଓଦା ହୋଇଗଲା. ଆମକୁ ଚରମତୃପ୍ତି ମିଳି ସାରିଥିଲା. ତଥାପି ବବିତାର ଦୁଧ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଯେ ମୁଁ ନିଜକୁ ରୋକି ପାରୁନଥିଲି. ତା ଦୁଧ ଆଉ ନିପଲକୁ ଚୁଷିବା ବେଳେ ସେ କହିଲା, ରୋମା, ଆମେ ଆଉ କେବେ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାନି. ପୁରୁଷ ଲୋକ ଯଦି ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ରହନ୍ତୁ, ଆମେ ସବୁଦିନ ଏଇ ସମୟରେ ଏମିତି ମଜା କରିବା.

ସେଦିନ ଆମେ ଏତେ ଖୁସିଥିଲୁ ଯେ ଦିନବେଳେ ଗାଧୋଇପାଧୋଇ ଆମେ ମଲ୍ ଯାଇ ସେଠାରେ ବୁଲି ବୁଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଡେରିରେ ଫେରିଲୁ. ତାପରେ ମୋତେ ଆଉ କେବେ ଅନିଲଙ୍କ ଅଭାବ ଅନୁଭବ ହୋଇନଥିଲା. ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବି ଅନିଲ୍ ଖାଇଦେଇ ଶୋଇବାପରେ ବବିତା ଆଉ ମୁଁ ବାହାର ବାରଣ୍ଡାରେ ଅନ୍ଧାରରେ ବସି ପରସ୍ପରର ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ରସ ବାହାର କରିବାର ଅପୂର୍ବ ଅନୁଭୂତି ଉପଲବ୍ଧି ବି କରିଛୁ. ଆଜିକାଲି ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଛି

Odia sex story

ମୁଁ ଜାଣିଚି ମୋର ରଣ୍ଡୁଆ ଦିଅର ମାନେ ଆଜି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇକି ମୋର odia sex story ପଢ଼ିବାର ମଜା ନେଇ ଥିବେ. ହଉ କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାଅ କେମିତି ଲାଗିଲା, ଆଉ ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କର , Click here

Related Stories

2 3 votes
Article Rating
2 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Biren
Biren
2 months ago

Story bahut vala heichi,mo sahita sex chat karipariba ki

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: