Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋର ପିଲାଦିନର ସାଙ୍ଗ ସାଗରିକାକୁ ବାରମ୍ବାର ଗେହିଁଲି । Odia Sex Stories

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୋ ନାଁ ସନ୍ତୋଷ । ଏବେ ଯେଉଁ କାହାଣୀଟି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହୁଅଛି ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଏବଂ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଆଶାକରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭଲ ଲାଗିବ ।ପିଲାବେଳେ ମୁଁ ଆଉ ମୋର ଗାଁର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆଉ ସାଗରିକା ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ମିଶି ଖେଳୁ ,ସ୍କୁଲ ଯାଉ ।ସାଗରିକାର ଘର ଆମ ଘର ପାଖରେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ସହିତ ବହୁତ ମିଶେ ସବୁଦିନ ଆମ ଘରକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଆସେ ।

ଆମେ ସାଙ୍ଗହୋଇ କେନାଲରେ ଗାଧାଉ  ସେତେବେଳେ ସେ ଖାଲି ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥାଏ ତାର ଦୁଧ ବାହାରି ନଥାଏ ଖାଲି ଟିକିଏ ଟିକିଏ ଫୁଲିଥାଏ  କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ନଥିଲା କାରଣ ସେତେବେଳେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ବାହାରି ନଥାଏ। କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଆମର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରିକ୍ଷାରେ ଫେଲ୍ ହେଇ ଯିବାରୁ ଆଉ ନ ପଢି ଆମ ବଜାରରେ ବିଜନେସ କଲି ଆଉ ସେ ଦଶମ ପାସ୍ କରି କଲେଜରେ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚାଲିଗଲା।ତାର‌‌ କଲେଜ୍ ପଢ଼ା ଶେଷ ହେବାପରେ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଅଫିସ୍ ରେ ଚାକିରି କଲା ।

🎧 – Audio – ଅନ୍ଧାର ରାତିରେ ଉମେଶ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଦେଲେ

ସେ ସେଠାରେ ଘରଭଡ଼ା ନେଇ ରହୁଥିଲା ଓ ମଝିରେ ମଝିରେ ଗାଁ କୁ ଆସୁଥିଲା ହେଲେ ବଡ଼ ପିଲା ହୋଇଯାଇଥବାରୁ ମୋ ସହ ବେଶି ମିଶୁନଥିଲା କି ପିଲାବେଳେ ପରି ଆମ ଘରକୁ ଆଉ‌ ଆସୁନଥିଲା। ତେଣୁ ତା ସହିତ ବେଶି ମିଶିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳୁନଥିଲା।ଦିନେ ରାତି ୯ ଟାରେ ସେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ଗାଁ ବଜାରରେ ଗାଡ଼ିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ଛିଡ଼ା ହୋଇଥାଏ ।ବଜାର ଠାରୁ ଆମ ଗାଁ ଦୂରତା ୪ କିଲୋମିଟର ମୁଁ ଦୋକାନ ବନ୍ଦକରି ଫେରିବା ବେଳେ ସାଗରିକାକୁ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ତା ପାଖକୁ ଗଲି ।

ଏବେ ତାର ବୟସ ୨୫ ଆଉ ତାର ଶରିରରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତନ ତାର‌ ଉଚ୍ଚତା ୫’୫” ସେ ସହରରେ ରହୁଥିବାରୁ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲ ମାରୁଥାଏ ଗୋଟିଏ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଓ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼, ଚ‌ଉଡା ଗାଣ୍ଡି , ନାଲି ଓଠ ଆଉ ହାଇ ହିଲ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ଗାଣ୍ଡି ଟେକି ହୋଇ ଉପରକୁ ରହୁଥିଲା। ବାଳ ଗୁଡିକ ଖୋଲା ହୋଇଥାଏ  ପୁରା ବେଧ ପରି ଦିଶୁଥିବାରୁ ବଜାର ସାରା ଲୋକ ଖାଲି ତାକୁ ଦେଖି ଗେହିଁବେ ଗେହିଁବେ ହ‌ଉଥାନ୍ତି ।

ଏତେ ରାତି ହୋଇଥିବାରୁ ସେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଥିଲା ମୁଁ ତାର‌ ଏମିତି ରୂପ ଦେଖି ପାଗଳ ହୋଇଗଲି ଆଉ କହିଲି ଆରେ ସାଗରିକା ଏତେ ଦିନ ପରେ ତତେ ଦେଖିଲି ଆସ ଗାଡ଼ିରେ ବସ ମତେ ଦେଖି ସେ ଖୁସି ହୋଇଗଲା ଆଉ ଦୁଇପଟକୁ ଗୋଡ଼ କରି ବାଇକ୍ ରେ ବସିଲା ରାସ୍ତାସାରା ପୁରା ଅନ୍ଧାର ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗାଡ଼ି ଚଲାଉଥାଏ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଜୋରରେ ବ୍ରେକ ମାରୁଥାଏ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ମତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ପଚାରିଲା ଆରେ ତୁ ଏବେ କ’ଣ କରୁଛୁ ? ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବିଜନେସ କରୁଛି ।

ମାର୍କ ପାଇବା ପାନୀ ସୁଶ୍ରୀ ଆଉ ସଂଯୁକ୍ତ ସବୁ କରି ଦେଲେ – Odia Sex Kahani

ତାପରେ କହିଲି ତୁ ତ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଗଲାପରେ ମତେ ପୁରା ଭୁଲିଗଲୁଗାଁକୁ ଆସୁଛୁ ହେଲେ ଦେଖାବି‌ କରୁନୁ ପିଲାବେଳେ ଆମେ କେତେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ‌ ! ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଆରେ ମୁଁ ଏବେବି ତୋର ସାଙ୍ଗ ହେଉ ଏଥର ଯେତେବେଳେ ଗାଁକୁ ଆସିବି ତତେ ଦେଖାକରିବି କହି ତା ନମ୍ବର ମତେ ଦେଲା। ମୁଁ ତାକୁ ତା ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଗଲି । ଦୁଇଦିନ ପରେ ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଫୋନ କଲା ସେଦିନ ଆମଘର ଲୋକ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥାଏ ମୁଁ ତାକୁ ଆମ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ କହିବାରୁ ସେ ଚାଲି ଆସିଲା ମୁଁ ଖାଉଥାଏ ସେ ଚ୍ୟାର ଉପରେ ବସିଲା ବେଡ଼ ଉପରେ ମୋର ମୋବାଇଲ ଥିଲା‌ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଫୋନରେ ବହୁତ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ରଖିଥାଏ  ସେ ମୋର ମୋବାଇଲ ନେଇ ଦେଖିବା ବେଳେ ହଠାତ୍ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ବାହାରି ଯିବାରୁ ସେ ଫୋନ ରଖିଦେଲା ଆଉ ଲାଜେଇ ଗଲା।

ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଭଲ ମ‌ଉକା ଅଛି ଯଦି ସେ ରାଜି ହୁଏ ତେବେ ଆଜି ଗେହିଦେବି ।ମୁଁ ଖାଇସାରି ତା ପାଖରେ ବସିଲି ଅନେକ ଦିନ ପରେ ଦେଖା ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ଅନେକ କଥା ହେଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛୁ।ସେ ହସିଲା ତାପରେ ପଚାରିଲି ତୁ ଯଦି ନ ରାଗିବୁ ତତେ ଗୋଟେ କିସ୍ କରିପାରିବି ?

ସେ ତ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଗରମ ହେଇ ଯାଇଥିଲା କହିଲା ମୁଁ କଣ‌ ମନା କଲି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଆଉ ତାର ଓଠକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ସହରରେ ରହୁଥିଲେ ବି ଆଗରୁ କେବେ ସେକ୍ସ୍ କରିନଥିଲା ତ ତାର ବି ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଇଛା ଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କଲାବେଳେ ସେ ମତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ମୁଁ ତା’ର ଉପର ପୋଷାକ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ତା ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ସେ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଥାଏ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ବିଆରୁ ବାଳସବୁ କାଟି ଦେଇଛି ଆଉ ଲାଳରେ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଛି ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ କିସ୍ କଲି ତାପରେ ତା ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଖିଲି ପୁରା ନାଲି ନାଲି ହୋଇ ଜଳୁଥିଲା

ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ତାର ନରମ ନରମ ବିଆ ପୁରା ଛେନା ପରି ଲାଗୁଥିଲା ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଆଖି ଲେଉଟାଇ ଓଠ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଥାଏଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରୁଥାଏସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଓଠରେ ଘଷିଲା ଆଉ ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ପୁରା ଆଇସକ୍ରିମ ପରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ଜିଭରେ ବାଣ୍ଡର ଅଗକୁ ଚାଟିବା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବହୁତ ଟାଣ ହେଇଗଲା  ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମତେ ତଳକୁ ଠେଲି ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ବସିଗଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଧିରେ ଧିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ବସ୍ ଉଠ ହେଲା

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

ମୁଁ ଦେଖିଲି ତା ବିଆରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କହି ମଜା ନେଉଥାଏ ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଥାଏ ଆଉ ତା ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦଳୁଥାଏ  କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା  ୧୦ ମିନିଟ ସୋଇବା ପରେ ସେ ତାର‌ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଚାଲିଗଲା । ମୋ ମନ କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତି ହୋଇ ନଥାଏ ସଂଧ୍ୟା ୭ ଟା ବେଳେ ପୁଣି ତାକୁ ଫୋନ କରି ଘରକୁ ଡାକିଲି ସେ ମନା କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ରାଜି ହୋଇ ଆସିଲା ଆମେ ଛାତ ଉପରକୁ ଗଲୁ ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ସେ ଗୋଟେ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା ତାକୁ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ରେ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପି ପକେଇଲି ଆଉ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଘଷି ଘଷି ପୁରେଇ ଦେଲି ସେ ଓଃ ଆଃ ମରିଗଲି କହି ମତେ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେମିତି ପୁରେଇ ଠିଆ ଠିଆ ଧକ୍କା ଦେଲି ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ବହୁତ ଟାଇଟ ଲାଗୁଥିଲା ସେମିତି ଗେହୁଁ ଥାଏ ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ପଛପଟୁ ଚିପୁଥାଏ ସେ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ସନ୍ତୋଷ ପ୍ଲିଜ ରହିଜାଅ ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ମୋ ବୀର୍ଯକୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି ।

Odia Sex Stories

ସେ ହସି ହସି ମତେ କୁଣ୍ଡେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ମୁଁ ତତେ କେବେବି ଭୁଲିପାରିବିନି ମୋ ବାହାଘର ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତତେ ଏମିତି ଗେହିଁବାକୁ ଦେବି ।

Related Stories

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ganpat
Ganpat
15 days ago

ଫାଲତୁ ଷ୍ଟୋରି ଜମାରୁ ମଜା ଲାଗିଲା ନାହିଁ

Raja
15 days ago

Any ladies aunty girls bhabi whatsapp me 9090278885

Rabi
Rabi
15 days ago

so sexy story mo saha kie sex karibe ki girl ya bhauja ta whatsapp re msg kara 7381920576

Aditya
Aditya
13 days ago

Any ladies from Rayagada
Mail me [email protected]

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: