ମୁଁ ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ର ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ(ମୋ ନିଜ ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ)

ମୋ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଆଉ ନଣନ୍ଦ ମାନେ କେମିତି ଅଛ? ଆଶା କରୁଛି ସବୁ ଭଲ ରେ ଥିବ. ତମ ମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ.ତମ ମାନଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଯୋଗୁଁ ମୁଁ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ନୂଆ story ନେଇକି ଆସିଛି. ଆଶା କରୁଛି ଏହି ଷ୍ଟୋରି ଟି ତମକୁ ଆଗ ଭଳି ଭଲ ଲାଗିବ. ଯେଉଁ ମାନେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ୍ ଚାଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ସେମାନେ ମୋତେ ମେଲ୍ କର(sabitasing363438@gmail.com).

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here

ମୋର ସମସ୍ତ ଗପ ପଢୁଥିବା ରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଶେଷ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ୍.
ମୋତେ ବହୁତ ଲୋକ ମେଲ୍ କରି ପଚାରନ୍ତି ଯେ ମୋ ଗପ ଗୁଡିକ ରିଅଲ କି ନାହିଁ. ମୁଁ ଏହିଠାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଦେଉଛି ଯେ ମୋର ସମସ୍ତ ଗପ ରିଅଲ ଅଟେ.ଏବଂ ଏଥିରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ସତ ଅଟେ.ମାତ୍ର କିଛି କଥା କାଳ୍ପନିକ.

             ସମୟ ଅଭାବରୁ ମୁଁ ଗପ ପୋଷ୍ଟ କରିପାରୁନି, ମୋ ବିଷୟରେ ତ ତମେ ମାନେ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିବ. ଏବେ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କହିବି ଆଉ ତାର ମୋର କିପରି ଲେସିବିଆନ ସେକ୍ସ କଲୁ ସେ ବିଷୟରେ କହୁଛି.ମୋ ଭଉଣୀ ନାଁ କବିତା,ସେ ମୋଠୁ ୩ ବର୍ଷ ସାନ କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ଅବିକଳ ମୋ ଭଳି . ମୁଁ ଟିକେ ଫିକା ଗହମ ରଙ୍ଗର କିନ୍ତୁ ସେ ପୂରା ମୋଠୁ ବି ସୁନ୍ଦର.ତାକୁ ଯିଏ ଦେଖିବ ଖାଲି ଘେଇଁଵାକୁ ମନହେଵ. 

🎧 ପୁରୁଣା କ୍ଳବ ଘରେ ଲିଙ୍ଗ ଦର୍ଶ – Odia Sex Story

ଅବଶ୍ୟ ମୋ ଦେହର ସାଇଜ଼ ଠୁ ତା ଦେହର ସାଇଜ଼ କମ୍, କିନ୍ତୁ ସେ ପୂରା କସି‌ ସେକ୍ସି ମାଲ୍. ଆମ ଦିଜଣ କଂ ଭିତରେ ଫରକ ଏତିକି ଯେ ତା ଵିଆର ସିଲ୍ ଫିଟିନି କିନ୍ତୁ ମୋ ଵିଆର ସିଲ୍ ଫିଟି ମୋ ବିଲ ରେ ଚାଷ ହେଇଛି😁.ତମେ ମାନେ ତ ଜାଣିଥିବ ଯେ ସାନବାବୁ ଓ ତାଙ୍କ ସାଗଂ ମାନେ ଘେଇଁବା ପରେ ମୋ ବିଆ ଭାରିଯୋର ରେ ଗଲୁ ହୁଏ. ତେଣୁ ବିଆର ଗଲୁ ମାରିବା ପାଇଁ ବିଆରେ କାକୁଡି, ଗାଜର, ବାଇଗଣ, ଯାହା ପାଏ ପୂରେଇ ଗଲୁ ମାରେ, କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ ଗଲୁ ମରେନି କି ମତେ ମଜା ଲାଗେନି, ତେଣୁ କେମିତି କାହାଠାରୁ ଘିଆଁ ଖାଇବି ମୁଁ ସେ ବିଷୟରେ ଭାବେ, ଭାବିବା ଛଡା ମୋ ପାଖରେ କିଛି ଉପାୟ ନ ଥାଏ.

କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ବୋଉର ଦେହ ଖରାପ ଥାଏ, ତ ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡିକି କୁଆଡେ ଯାଇପାରେନି. ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋ ମାମୁଁ ମୋ ମାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଆସିଲେ,ମୁଁ ମୋ ମାମୁଁଙ୍କୁ କହିଲି ମାମୁଁ ତମେ ଟିକେ କବିତା କୁ ଆଣି ଛାଡିଦବ. ସେ ଘରକାମ କରିବ. ମାମୁଁ କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ କବିତା କୁ କଣ ଆଣିବି ମୁଁ ଦେଖୁଛି ତୋ ଅବସ୍ଥା ତୁ ଗୋଟିଏ କାମ କରେ ତୁ ଆଉ ବୋଉ  ମୋ ସହ ଆମ ଘରକୁ ଚାଲ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମନା କଲି  ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାପାଇଁ, କାରଣ ମୋ ମାଇଁ ଟା ଏକ ନମ୍ବର ବେଧ ମାଇକିନା. ସବୁକଥାରେ କଜିଆ ଲଗାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମନା କଲି. ସେ ମତେ ବହୁତ ରାଣ ପକାଇ ବାଧ୍ୟ କଲେ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯିବା ପାଇଁ. ଏପଟେ ମୁଁ କଣ କରିବି କଣ ନାହିଁ ତାହା ସ୍ଥିର କରିପାରୁନଥାଏ.

ମୁଁ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ତାଙ୍କ ସହ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ରାଜି ହେଲି, ମୁଁ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ବସ୍ ରେ ଗଲୁ ଆଉ ମୋ ମାମୁଁ ଆମ ପଛରେ ବାଇକ୍ ରେ ଆସିଲେ. ଆମ ଘରଠୁ ମୋ ମାମୁଁ କଂ ଘର ମାତ୍ର 25 କିଲୋମିଟର ତେଣୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ ବସ୍ ରେ ଯାଉ. ମୁଁ ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଓହ୍ଲାଇଲା ପରେ ହଠାତ୍ ସାନବାବୁ ଦେଖାହେଲେ, ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ ଆରେ! ସବିତା ତୁ ଏଠି, ମୁଁ କହିଲି ହଁ ବାବୁ ମୋ ମାଆ ର ଦେହ ଖରାପ ତ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ମା କୁ ନେଇ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଛି. ସେ ସେଠୁ ତାଙ୍କ money ପଅତ୍ସ ରୁ ଦି ହଜାର ଟଙ୍କା ମତେ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଯେତେବେଳେ ଯାହା ଦରକାର ସବୁ ମତେ କହିବୁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମନା କଲି ଯେ ନାହିଁ ମୋର କିଛି ପଇସା ଦରକାର ନାହିଁ ସେ ମତେ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ କଲେ!

କହିଲେ ମୁଁ ତତେ ଦରମା ହିସାବରେ ଦେଉନି. ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୋ ପାଖରେ ପଇସା ନାହିଁ,ଆଉ ଏଵେ ତୁ ଅସୁବିଧା ରେ ଅଛୁ ଯଦି ଏ ସମୟ ରେ ମୁଁ ତତେ ସାହାଯ୍ୟ ନ କରିବି ତେବେ ଆଉ କେବେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି. ତେଣୁ ମୁଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେ ପଇସା କୁ ରଖିଲି. ଆଉ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ମୋ ବୋଉର ଦେହ ଭଲ ହେଇଯାଉ ଘିଆଁ ଖାଇ ସବୁ ପଇସା ଦେଇଦେବି.ଏହାପରେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ଅଟୋ ରେ ବସି ମୋ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଗଲୁ. ମାମୁଁ ଘରକୁ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ମୁଁ ମୋ ମାଇଁ କଂ ହାବଭାବ ଦେଖି ମୁଁ ପୂରା ଆବାକ ହେଇଗଲି, କାରଣ ତାଙ୍କର ଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମୁଁ କେବେଦେଖନି, ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ପରିବର୍ତନ ଦେଖି ମତେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା. ମୁଁ ମୋ ମନ ର କଥା ମନରେ ରଖି ଗୋଡହାତ ଧୋଇବା ପାଇଁ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗଲି. ଆଉ ଗୋଡ଼ ହାତ ଧୋଇହେଇ ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଲି, ସେ ସମୟରେ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ତା ଟିଉସନ୍ ସାରି ଫେରିଲା.

ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ. କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ କଥା ଉଙ୍କି ମାରୁଥାଏ ଯୋଉ ଲୋକ ସବୁବେଳେ ମତେ ଦେଖିଲେ ଛିଞ୍ଚାଡି କଥା ହୁଏ ହଠାତ୍ ତାର ଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କେମିତି. ମୋ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହବା ବୋଧେ ମୋ ମାଇଁ ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ଜାଣିପାରିଲେ,ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ମତେ କହିଲା ନାନୀ ତୁ ଖାଉନୁ କଣ ପାଇଁ?
ହଠାତ୍ ମୁଁ  କହିଲି ହଁ ମୁଁ ଖାଉଛି, ସେଇଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖାଇସାରିବା ପରେ ମୁଁ ରୁମ ଭିତରୁ ଗଲି. ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ପଚାରିଲି କବି! ହଠାତ୍ ମାଇଁ ଙ୍କ ଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କେମିତି?


କବି ଯୋର୍ ରେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ନାନୀ ତୁ ଆଉ କିଛିଦିନ ରହ ତୁ ଜାଣିବୁ ଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଣ ?
ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରିଲିନି,ସେଇଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହେଉ,ଏବେ ତୋ ପାଠପଢ଼ା କେମିତି ଚାଲିଛି,ସେ କହିଲା ହଁ ସେମିତି ଚାଲିଛି.
ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କହ ତୋ ଦେହ ପା କେମିତି ଅଛି,ସେ କହିଲା ମୋ ଦେହ ଠିକ୍ ଅଛି.ତା ପରେ ଆମେ ଦିଜଣ ଏମିତି ବସି ବହୁତ ଗପସପ ହେଲୁ.ଏମିତି ଗପସପ ହବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ମୋ ନଜର ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଉପରକୁ ଗଲା, ମୁଁ କହିଲି କବି ତୋ ଦୁଧ ଏତେ ବଡ଼ ବଡ଼ କେମିତି ହେଲା.କାହାଠୁ ଚିପା ଖାଉଚୁ କି? ହଠାତ୍ ସେ ନର୍ଭସ ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା ନାଇଁ ମ ନାନୀ ବୟସ ହେଲେ ଏମିତି ସବୁ ଶରୀରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ, ତୋର ବି ତ ଦୁଧ ବଢ଼ିଯାଇଛି.

ରିୟା- ମୋ ଯୌନ ଜୀବନରେ ଅଭୁଲା ପୁରୁଷ ରବି

ମୁଁ ତାକୁ ଅନେଇ କହିଲି ତୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଛୁଇଁ ସତ କହିଲୁ ତୁ କାହାଠୁ ଘିଆଁ ଖାଇଛୁ. ସେ କହିଲା ଛିଃ ତୁ ଏମିତି ଅଭଦ୍ର କଥା କଣ କହୁଛୁ, ମୁଁ ତାକୁ ହସିଦେଇ କହିଲି ନାଇଁ ଲୋ ମୁଁ ତୋ ସହ ମଜା କରୁଥିଲି,ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଶୋଇ ପଡିଲୁ. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋ ଭଉଣୀ କଣ ଗୋଟେ ଖୋଜୁଥିଲା, ମୁଁ ଉଠି ତାକୁ ପଚାରିଲି କବି ତୁ କ’ଣ ଖୋଜୁଛୁ, ସେ କହିଲା ମୁଁ ମୋ ନାଇଟୀ ଟା ଖୋଜୁଛି, ମୁଁ କହିଲି ଆଲୋ ହୁଣ୍ଡି ତୁ ପରା ତୋ ନାଇଟୀ ଟା ପିନ୍ଧିଛୁ ସେ କହିଲା ହଁ ଯେ ଆଉ ଗୋଟେ ନାଇଟୀ ଏଇଟା ଥିଲା କୁଆଡେ ଗଲା କେଜାଣି.

ମୁଁ କହିଲି ରହ ମୁଁ ଦେଖୁଛି. ମୁଁ ସେଇଠୁ ଖଟ ଉପରୁ ଓଲ୍ଲେହି ଆସିଲି ଆଉ ତା ନାଇଟୀ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଖଟ ତଳକୁ ଅନେଇ ଦେଖେ ତ ତା ନାଇଟୀ ଟା ପଡ଼ିଛି . ମୁଁ ସେ ନାଇଟୀ ଟା ଆଣି ତାକୁ ଦେଲି ଆଉ କହିଲି ତୁ ଆସି ଏତେ ବଡ଼ ହେଲୁଣି କିନ୍ତୁ ନିଜ ଜିନିଷ କୁ ସାଇଜ଼ କରି ରଖିପାରୁନୁ. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ନାନୀ ମୁଁ ଏ ନାଇଟୀ ଟା ପିନ୍ଧୁଛି ଆଉ ତୁ ମୋର ଟା ପିନ୍ଧି ଦେ. ସେଇଠୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ସେ ତା ନାଇଟୀ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଚେହେରା କୁ ଦେଖୁଥାଏ. ଆଉ ତା ଚେହେରା ଦେଖି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ଯାଇଥାଏ. ତାର ୩୨ ସାଇଜ଼ ର ଦୁଧ ଆଉ ୨୮ ସାଇଜ଼ ର ଅଣ୍ଟା କୁ ଦେଖି ତାକୁ କହିଲି ଆଲୋ କବି ତୁ କି ଚେହେରା ପାଇଛୁଲୋ.ତତେ ଯୋଉ ଟୋକା ଦେଖିବ ସେ ତତେ ଭଲ ପାଇଁ ବସିବ. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ନାନୀ ତୁ ବି ଜମା ସୁଧିରିବୁନି. ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସତ କହିଲୁ କେଇଟା ଟୋକା କୁଂ ପଟେଇଛୁ ! ସେ କହିଲା ଆଜି ରାତି ରେ ମୁଁ ତତେ ସବୁ କହିବି ତୁ ଏବେ ନାଇଟୀ ଟା ପିନ୍ଧି ଦେଇ ବାହାରକୁ ଯିବା.


ମୁଁ ସେଇଠୁ ନଗଂଳା ହେଇ ତା ନାଇଟୀ ଟା କୁ ପିନ୍ଧି ଦେଇ ବାହାରକୁ ଗଲି. ସେ ମତେ ଅନେଇ କହିଲା ନାନୀ ଲୋ ମୋ ଦୁଧ ଠାରୁ ତ ତୋ ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ଼ . ତୋର ଏତେ ବଡ଼ କେମିତି ହେଲା. ମୁଁ କହିଲି ଆଗ ତୁ ତୋ ଗୁମର ଖୋଲେ ତା ପରେ ମୋ ଗୁମର କଥା ଶୁଣିବୁ. ତା ପରେ ଆମେ ଦି ଜଣ ହସା ହସି ହେଇ ରୁମ୍ ବାହାରକୁ ଆସିଲୁ. ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ଗପସପ ରେ ମାତିଲୁ, ସେପଟେ ମୋ ବୋଉ ଆଉ ମୋ ମାଇଁ ରୋଷେଇ କାମରେ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ କବି କୁ କହିଲି କହ ମାଇଁ କଂ ଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କେମିତି?


ସେ କହିଲା ନାନୀଲୋ ଗୋଟେ କଥା କହୁଛି ତୁ ଏଇଟା କାହାକୁ କହିବୁନି.
ମୁଁ କହିଲି ହେଉ କହିବିନି.
ସେ ସେଇଠୁ ତା କଥା ଆରମ୍ଭ କଲା, କହିଲା ନାନୀ ତୁ ଜାଣିଛୁ ମାଇଁ କଂର କାଇଁ ପିଲାପିଲି ହେଉନି.
ମୁଁ:-ନା ମୁଁ ଜାଣିନି.
ସେ:- କାରଣ ମାମୁଁ ମାଇଁ କୁ ଠିକ୍ ସେ ଗେହିଁ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ପିଲାଛୁଆ ହେଉନି,ଆଉ ତୁ ଏ ସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯାହା ଦେଖୁନୁ ସେଇଟା ମାଇଁ ର ଧରମ ଘଇତା(ତା boy friend ) ତାକୁ ସବୁ ଦେଇଛି. ଯେତେବେଳେ ମାମୁଁ ଘରେ ନଥାନ୍ତି ତା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଆସେ ଆଉ ମାଇଁ କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଁକି ପଇସା ଦେଇ ଯାଏ.
ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣି କହିଲି ଓଃ ତାହେଲେ ଏମିତିଆ କଥା.ଆଚ୍ଛା ମାମୁଁ ଏକଥା ଜାଣିନାହାନ୍ତି
ସେ:- ନା ମାମୁଁ ଜାଣିନାହାନ୍ତି
ମୁଁ ତା ପରେ କହିଲି ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଏତେ ପରିବର୍ତ୍ତନ.
ସେ:- ହଁ.
ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ତୋ କଥା କହ, ତୋର ଏ ଫିଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣ.
ସେ କହିଲା ନାଇଁ ଆଗତୁ କହ କାରଣ ତୁ ମୋଠୁ ବଡ଼ ଆଗ ତୁ ଆରମ୍ଭ କର ତା ପରେ ମୁଁ କହିବି
ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବିଷୟରେ ସବୁ କହିଲି.
ସେ କହିଲା ନାନୀ ଲୋ ଯେତେବେଳେ ତୋ ଵିଆରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପସିଲା ତତେ ତ ବହୁତ କାଟିଥିଲେ.
ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ବହୁତ କାଟିଲା ଆଉ ମଜା ବି ଲାଗୁଥିଲା.
ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ କହିଲା ନାନୀଲୋ ତୁତ୍ ବଡ଼ ଖେଳାଳି ବାହାରିଲୁ ତ.
ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ତୋ ସମୟ ଆସିଲେ ତୁ ବି ମୋଠାରୁ ବଡ଼ ଖେଳାଳି ହଵୁ.ତୋ ଫିଗର ଯାହା ହେଇଛି ୧୦/୧୫ ଟା ଟୋକା କୁ ପଟେଇ ଦବୁ.ତାର ମୋର ଯୋର୍ ହସାହସି ହେଲୁ. ଆମ ହସା ହସି ସଭାର ଦେଖି ବୋଉ ଆଉ ମାଇଁ କହିଲେ ଦି ଭଉଣୀ ଏମିତି ଠୋ ଠୋ ହେଇ ହସୁଛ କଣ ପାଇଁ? ଆମକୁ ବି କୁହ ଆମେ ଟିକେ ହସୁ.

ସେକ୍ସୀ ଗୌରୀ – Odia Sex Story


ମୁଁ କବି ର ଜଂଘ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ତାକୁ ଚୁପ୍ ହବା ପାଇଁ କହିଲି ସେ ସେଇଠୁ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା.ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ବସି ପଢ ମୁଁ ଯାଉଛି ବୋଉକୁ ରୋଷେଇ କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି, ସେ ସେଇଠୁ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘର କୁ ଗଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ରୁଟି କରି ରୁମ୍ କୁ ଆସୁଥାଏ ହଠାତ୍ ମୋ ଆମ ରୁମ୍ ପାଖରେ ଗୋଟେ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା. ମୁଁ ଲୁଚିକରି ଦେଖେ ତ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ଫୋନ ରେ କଣ ଗୋଟେ ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପୁଥାଏ. ମୁଁ ତାର ହରକତ ଦେଖି ଜାଣିଲି ଯେ ସେ ଫୋନ୍ ରେ ବିପି ଦେଖୁଛି.

କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଗୋଟେ କଥା ପସିଲା ଯେ ତାକୁ ଫୋନ କିଏ ଦେଲା. ମୁଁ ନ ଜାଣିବା ଭଳି ଯାଇ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ କବି କୁ ଡାକିଲି , ହଠାତ୍ ସେ ତା ଫୋନ୍ କୁ ତା bag ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ କବାଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଆସିଲା. ମୁଁ ନ ଜାଣିବା ଭଳି ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କଣ କରୁଥିଲୁ. ସେ କହିଲା ମୁଁ ପରା ପଢ଼ୁଥିଲି. ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆସେ ଖାଇବୁ. ସେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଗଲା ମୁଁ ତା bag ଚେକ୍ କଲି ଅବଶ୍ୟ ଫୋନ୍ ପାଇଲି କିନ୍ତୁ ତା ଫୋନ୍ ରେ ଲକ୍ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଫିଟେଇ ପାରିଲିନି. ଏହିଥିରୁ ମୁଁ ସିଓର ହେଲି ଯେ ତା’ର କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଅଛି.

ମୁଁ ସେଇଠୁ ସେ ଫୋନ୍ କୁ ନେଇ ମୋ bag  ରେ ରଖିଦେଇ ଖାଇବାକୁ ଚାଲିଗଲି. ମୁଁ କାହିଁକି ଆସିଲା ପରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ସେତେବେଳେ କବି କଣ ଗୋଟେ ଖୋଜୁଥାଏ.ମୁ ମୁଁ ନ ଜାଣିବା ଭଳି କହିଲି କବି ତୁ କ’ଣ ଖୋଜୁଛୁ. ସେ କହିଲା ନାନୀ ମୋ ଫୋନ୍ ଟା ଏଇଠି ଥୋଇ ଖାଇବାକୁ ଗଲି କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ଆସିବା ପରେ ମୋ ଫୋନ୍ ଟା ପାଉନି .
ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଫୋନ୍ ୟୁଜ କରୁଛୁ?ତତେ ଫୋନ୍ କିଏ ଦେଲା ସତ କହ ନ ହେଲେ ବୋଉ କୁ କାଟିବି.


ସେ ଡରିଗଲା ଆଉ କାନ୍ଦ କାନ୍ଦ ଆଖି ରେ କହିଲା ମୁଁ ସବୁ ସତ କଥା କହିବି କିନ୍ତୁ ତୁ ମୋ ବିଷୟରେ ବୋଉ କୁ କିଛି କହିବୁନି. ତତେ ମୋ ରାଣ.
ମୁଁ ଜାଣିକି ତାକୁ ଡରେଇଲି.
ସେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା.ମୋତେ ତା କାନ୍ଦ ଦେଖି ଭଲ ଲାଗିଲାନି. ତେଣୁ ତାକୁ କହିଲି ମତେ ସତ କଥା କହିଦେ ନ ହେଲେ ମୁଁ ମାକୁ କହିବି.
ସେ ସେଇଠୁ କହିଲା:- ନାନୀ ମୁଁ ଗୋଟେ ବଡ ଲୋକ ର ପୁଅକୁ ପଟେଇଛି ଆଉ ସେ ମୋତେ gift  ଭାବରେ ସେ ଫୋନ୍ ଟା ଦେଇଛି. 
ଆଉ ରହିଲା ମୋ ଦୁଧ ବଢିବା କଥା . ମୋ ଦୁଧକୁ ଦି ଜଣ ଚିପି ଚିପି ଏତେ ବଡ଼ କରିଛନ୍ତି.
ମୁଁ:- ସେ ଦି ଜଣ କିଏ?
ସେ:- ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଆଉ ଆମ କଲେଜ ର ପ୍ରିନ୍ସପାଲ.
ମାର୍କ ବଢେଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ତା ଵାଣ୍ଡ ଚୁଚିମିଛି ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଦେଇଛି.
ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଠୁ ଫାଇଦା ମାରିବା ପାଇଁ ତାକୁ ଚିପିବାକୁ ଦେଇଛି, କିନ୍ତୁ କାହାଠୁ ଘିଆଁ ଖାଇନି.ଯଦି ମୋ କଥା ତତେ ମିଛ ଲାଗୁଛି ତାହେଲେ ତୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ପଚାରି ଦେ.
ମୁଁ କହିଲି ତୁ ସତ କହୁଚୁ ତ?


ସେ କାନ୍ଦିକି ହଁ କହିଲା,ତା ପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ହେଉ ସେ କଥା ଛାଡେ , ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ରୁଟି କରି ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲି ତୁ ସେତେବେଳେ ମୋବାଇଲ ରେ କଣ ଦେଖି ତୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଓଠ କାମୁଡୁ ଥିଲୁ.
ସେ କହିଲା ମୁଁ ଟିକେ ବିପି ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ନିଜ କୁ control  କରିପାରୁନଥାଏ; ତେଣୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ.କିନ୍ତୁ କେବେ କାହା ଠାରୁ ଘିଆଁ ଖାଇନି,
ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ ସତ କହୁଚୁ ତ କାହାଠୁ ଘିଆଁ ଖାଇନୁ ବୋଲି.
ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ମନା କଲା . ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ମୁଁ ଏ କଥା କାହାରିକୁ କହିବିନି କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସତ୍ତ ରେ .ଯଦି ତୁ ମୋ ସତ୍ତ ରେ ରାଜି ହେଉ ତାହେଲେ ଏ କଥା ତୋ ମୋ ଭିତରେ ରହିବ.


ସେ:- ହଁ କିନ୍ତୁ ସତ୍ତ ଟା କଣ?
ମୁଁ:- ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟିବୁ ଆଉ ମୋ ଵିଆର ଗଲୁ ମାରିବୁ. ଯଦି  ମୋ କଥା ରେ ରାଜି ତାହାଲେ ମୁଁ ତତେ ତୋ ଫୋନ୍ ଦେବି ନ ହେଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତୋ ବିଷୟରେ କହିଦେବି
ସେ:- ହଁ ଯେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୋ ଵିଆର ଗଲୁ ମୁଁ କେମିତି ମାରିବି. ମୁଁ ତ କୋଉ ଟୋକା ନୁହେଁ କି ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାହିଁ.
ମୁଁ:- ତୁ କେମିତି କରିବୁ ମୁଁ ଜାଣିନି କିନ୍ତୁ ମୋ ଗଲୁ ମରିବା ଦରକାର.
ଏତିକି କହି ମୁଁ ତାକୁ ତା ଫୋନ୍ ଦେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲି.ଆଉ  ଲୁଚିକି ଦେଖିଲି ସେ କଣ କରୁଛି. ସେ ତା ଫୋନ୍ କୁ ଥୋଇଦେଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲା.

ପୁନମ ଆଉ ମୋ ବିଆ ଘସା ଘଷି କାହାଣୀ – Odia Sex


ମତେ ଲାଗିଲା ମୋର କଥା ଵଧ୍ୟେ ତାକୁ ଖରାପ୍ ଲାଗିଛି ତେଣୁ ସେ ଫୋନ୍ କୁ ଥୋଇଦେଇଛି. ସେହି ସମୟରେ ହଠାତ୍ ମୋ ବୋଉ ମତେ ଡାକ ପକେଇବାରୁ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି.କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି କବି ଶୋଇଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ଡକାଡକି ନ କରି ମୁଁ ବି କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଲାଇଟ ଅଫ୍ କରି ଶୋଇପଡ଼ିଲି.କିଛି ସମୟ ପରେ କବି ଉଠି ପଡ଼ିଲା ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ଏକ କରିବା ପାଇଁ ଉଠିଛି ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ନ ଉଠି ମୁଁ ବି ସେମିତି ଶୋଇପଡ଼ିଲି.ହଠାତ ମତେ ଲାଗିଲା କିଏ ମୋ କମ୍ବଳ ତଳେ ପଶି ମୋ ନାଇଟ୍ କୁ ଟେକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି.

ମୁ ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ କବି ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟିବା ପାଇଁ ରାଜି ହେଇଛି.ତେଣୁ ମୁଁ ଜାଣିକିନ ଜାଣିଲା ଭଳି ହେଲି. ସେ ମୋ ନାଇଟୀ କୁ ଟେକି ମୋ ଚଡ଼ି ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋତେ କିସ୍ ଦବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ଜାଣିକି ଉପରକୁ ଉଠିଗଲି ଆଉ କବି କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିଲି ସେ କହିଲା ନାନୀ ତୁ ପାଟି କରନା ମୁଁ ତୋ ବିଆ ଚାଟିଵି କିନ୍ତୁ ମୋର ବି ଗୋଟେ କଣ୍ଡିସନ ଅଛି .

ନାନୀ କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Stories


ମୁଁ:- କଣ?
ସେ :- ମୁଁ ଯେମିତି ତୋ ଵିଆକୁ ଚାଟି ତୋ ଗଲୁ ମାରିବି ତୁ ବି ସେମିତି ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟିବୁ ଆଉ ମୋ ଗଲୁ ମାରିବୁ. ନ ହେଲେ ତତେ କେମିତି ସାନ ବାବୁ ଓ ତାଙ୍କ ସାଂଗ ମାନେ ଗେହିଁଲେ ସେ କଥା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଦେବି.
ମୁଁ ତ ସେହିୟା ଚାହୁଁଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ତା କଥାରେ ହଁ କରିଦେଲି

ପରବର୍ତ୍ତୀ part ରେ କହିବି ତାର ମୋର କେମିତି ଵିଆ ଚଟା ଚଟି ହେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ଗଲୁ ମରାମରି ହେଲୁ.

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here