Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ନୂଆ ମା ର ଝିଅ ସହ ମସ୍ତି

ମୁଁ ରାଜେଶ , ଆପଣ ମାନକୁ ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି, ଆଜି ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦେର କାହାଣୀ ରେ ମୁଁ କହିବି କେମିତି ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ନିଲୁ ସହ କେମିତି ସେକ୍ସ କଲି.

କରୋନା ପାଇଁ ସବୁ ବନ୍ଦ ହେଇଯିବ ବୋଲି ଶୁଣିବାପରେ ବାପା ମୋତେ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ ତୁ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆ. ଅଫିସରେ ଘରୁ କାମ କରିବି କହି, ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଜିନିଷପତ୍ର ପ୍ୟାକ୍ କରିଦେଇ ଘରକୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲି. ଅବଶ୍ୟ ମାତ୍ର ଦୁଇମାସ ତଳେ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଯେତେବେଳେ ବାପା ମୋର ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ. ଗତବର୍ଷ ଗୋଟିଏ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୋ ମାଆର ମୃତ୍ୟୁ ହେବାପରେ ଘରେ ମୁଁ ଆଉ ବାପା ଏକା ହୋଇଗଲୁ. ମୁଁ ରହୁଥିଲି କୋଲକାତାରେ ବାପା ଏକା ଏକା ରହୁଥିଲେ. ତେଣୁ ଅଫିସର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବଟିଏ ନେଇ ଆସିଲେ.

ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣେ ବିଧବା ହୋଇଥିଲେ, ନିକଟରେ ତେଣୁ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ବାପାଙ୍କ ବିବାହ କରିଦେଲେ, ବିଧବାଟିକୁ ପରିବାର ମିଳିଯିବ ଆଉ ବାପା ବି ଏକା ଅସୁବିଧାରେ ରହିବେନି. ସେଇଥିପାଇଁ ନଭେମ୍ବର୍ ମାସରେ ଭଲଦିନ ଦେଖି ଆମେ ପୁରୀ ଯାଇ ସେଇଠି ବାପାଙ୍କ ବିବାହ ସାରିଦେଇଥିଲୁ. ମୁଁ ମାତ୍ର ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ଛୁଟିରେ ଯାଇଥିଲି. ଛୁଟି ମିଳିନଥିଲା ତେଣୁ ସିଧା ପୁରି ଯାଇ ବିବାହରେ ଠିଆ ହୋଇ ଫେରି ଆସିଲି. ସେମିତିରେ ବି ଆମେ ବାହାଘରକୁ ବହୁତ ବଡ଼ କରି କରିବାଉ ଚାହୁଁନଥିଲୁ.

ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଦ୍ବିତୀୟ ସପ୍ତାହ ବେଳକୁ କରୋନା ପାଇଁ ବାପାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ଖବର ମିଳିଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ସେ ମୋତେ ଜଣେଇଦେଲେ. ବାପା ସଚିବାଳୟରେ କାମ କରନ୍ତି. ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଛୁଟି ନଥିଲା. ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ମୋ ରୁମଟା ନିଲୁ ଅକ୍ତିଆର କରି ନେଇଥିଲା. ସେ ମୋ ନୂଆ ମାଆର ଝିଅ.

ଶଶୁରଙ୍କ ସହ 69

ମୋ ରୁମକୁ କିଏ ଅସଜଡ଼ା କଲେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେନି, ଅବଶ୍ୟ ସେ ରୁମକୁ ସଜେଇ ରଖିଥିଲା. ତଥାପି ମୋତେ ନ ପଚାରି ମୋ ରୁମ କାହିଁକି ତାକୁ ଦିଆଗଲା ବୋଲି ମୋ ଅସନ୍ତୋଷ ଜଣେଇ ଦେଲି. ନୁଆମା କହିଲେ, ନିଲୁ ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ରହି ପାରିବ. ନିଲୁକୁ ମୁଁ ଭଲକରି ଦେଖିନଥିଲି. ବିବାହ ସମୟରେ ବି ମୁଁ ସମୟ ପାଇନଥିଲି ଏତେ ସବୁ ଚିହ୍ନାପରିଚୟ ହେବାପାଇଁ. ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାପରେ ହାଲିଆ ହୋଇଥିଲି, ଶୋଇପଡ଼ିଲି.

ରୁମ୍ ଅନ୍ଧାର ଥିଲା. ଆଠଟା ବେଳକୁ ନିଲୁ ଟ୍ୟୁସନରୁ ଫେରିବାପରେ ସିଧା ସେ ରୁମକୁ ଆସି ବ୍ୟାଗଟା ଖଟ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲା ଆଉ ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି. ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲା. ଟପ୍ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା. ଦରକାର ବି ନଥିଲା. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଆଉ ଠିଆ ଠିଆ ହୋଇ ଫାଳିକିଆ ନଡ଼ିଆ ଭଳି ତା ଛାତିରେ ଲାଖି ରହିଥିଲା.

ଏମିତି ଦୁଧ ମୁଁ କେବଳ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିଥିଲି. ତା ଦୁଧ ଦେଖିବାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା. ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଇ ଯେତେବେଳେ ପୁରା ଲଙ୍ଗୁଳୀ ହୋଇଗଲା ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧକ୍ ଧକ କରିଲା. ସେ ସ୍କର୍ଟଟେ ପିନ୍ଧିଦେଇ ଉପରେ ପତଳା ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ରୁମରୁ ବାହାରି ଚାଳିଗଲା. ବାହାରେ ସେ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ନୁଆମା ତାକୁ ମୋ ଆସିବା କଥା କହିଲେ, ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା. ଆଉ ମୁଁ ତା ରୁମରେ ଶୋଇଛି ବୋଲି ଶୁଣି ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା.

କିଛି ସମୟପରେ ମା ଆସି ମୋତେ ଉଠେଇ କହିଲେ ଆସ ଖାଇବ. ଖାଇବା ପାଇଁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ବସିଲା ବେଳକୁ ବାପା ଫେରି ଆସିଥିଲେ. ହେଲେ ମୋ ମନ ଖାଲି ନିଲୁକୁ ଚାହୁଁଥିଲା. ଏମିତିଆ ରସାଳିଆ ଟୋକି ଖାଲି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରେ ହିଁ ଦେଖିଥିଲି. ମନ ହେଉଥିଲା, ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ମାଡ଼ି ବସିବି. ପରେ ଭାବୁଥିଲି ନା ସେ ମୋ ଭଉନୀ ଏମିତି ଭାଇବା ପାପ.

ସେଦିନ ରାତିରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳେ ନୁଆ ମା କହିଲେ ନିଲୁ ଆମ ସହ ଶୋଇବୁ ଆ. ମୁଁ କହିଲି, ଥାଉ ସେଠି ବାପା ଅଛନ୍ତି, ଜାଗା ହେବନି, ଏଇଠି ଶୋଇଥାଉ. ଯୋଉଦିନ ବାପା ନଥିବେ ସେ ସେଇଠିକୁ ପଳେଇବ.

ସେଦିନ ରାତିରେ ନିଲୁ ସହ ପ୍ରଥମଥର କଥା ହେଲି. ତା ମୁହଁ ଯେତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ତା କଥାଗୁଡ଼ାକ ସେମିତି ନିଶା କରୁଥିଲା. ଏମିତି କଥା ହେଉଥିଲା ସେ ଶୋଇଗଲା. ତା ଛାତିର ଛୋଟ ଛୋଟ ପାହାଡ଼କୁ ଚାହୁଁଥିଲି. ନିପଲ୍ ଦିଟା ପୁରା ଫୁଟିକି ଦିଶୁଥିଲା. ମନ ହେଉଥିଲା ପାଖକୁ ଯାଇ ଟିକେ ଛୁଇଁବି.

ଲାପଟପ୍ ଲଗେଇ ବସିଲି. ଲାପଟପରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ଖଟରେ ଶୋଇଥିବା ନିଲୁ କଥା ଭାବି ଭାବି ମୁଠି ମାରୁଥିଲି. କିଛି ସମୟପରେ ମୋତେ ପୁରା ମାଲ୍ ଖସିବା ଭଳି ମନେ ହେଲା, ଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଗଲି ଆଉ ଭଲକରି ମୁଠି ମାରିଦେଇ ଆସିଲି. ନିଲୁ ସେଇତି ଶୋଇଥିଲା.

ଖଟରେ ତା ପାଖରେ ଶୋଇଲି. ରାତିରେ ମୋତେ ନିଦ ହେଉନଥାଏ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶୋଇଯାଇଥିଲି. ନିଲୁକୁ ଦେଖୁଥାଏ. ସେ ନିଦ ବାଉଳାରେ ମୋ ଉପରେ ଗୋଡ଼ ଥୋଇ ଶୋଇଲା. ତା ଗୋଡ଼କୁ ଆଉଁସିଲି, ସେ ଉଠିଲା ନାହିଁ. ସେଇଠୁମୋତେ ସାହାସ ହେଲା. ଧିରେ କରି ତା ଛାତି ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି.

ରୀନା ଆଉ ମିନା ର ଲେସବିଆନ କାହାଣୀ

ସେ ସେମିତି ପଥର ଭଳି ଶୋଇଥାଏ. ତା ଛାତିକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିଲି. ସେ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉନଥାଏ. ତାପରେ ତା ନିପଲକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିମୁଟିଲି. ତଥାପି ସେ ଉଠୁନଥିଲା. ସାହାସ ହେଲା ତା ଟପକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁଲି. ସେମିତି ଦ୍କେହୁ ଦେଖୁ ମୋତେ ନିଦ ହୋଇଗଲା.

ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ନିଲୁ ନାହିଁ. ସେ ଟ୍ୟୁସନ୍ ପଳେଇଥିଲା. ମୁଁ ଘରେ ଏକା ଥାଏ. ବାପା ବି ସକାଳୁ ଅଫିସ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ. କରୋନାପାଇଁ ସ୍ପେଶାଲ୍ ଡ୍ୟୁଟି ପଡିଥିଲା. ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ବସିଥିଲି, ନୁଆ ମା କଫି ଆଣିଦେଲେ. କଥା ହେଉ ହେଉ କହିଲେ ତମେ କେତେବେଳେ କଣ ଖାଉଚ ଜାଣିନି, କହିଦେଲେ ସେଇମିତି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା.

ଶଶୁର ର ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଟାଇଟି ଗାଣ୍ଡି – Odia Sex Kahani

ପଚାରିଲି ନିଲୁ ଦିଶୁନି. ସେ ଟ୍ୟୁସନ୍ ଯାଇଛି ବୋଲି କହିଲେ. କରୋନା ପାଇଁ ସବୁ ବନ୍ଦ ହେଲାଣି, ୟାର ଟ୍ୟୁସନ୍ କେମିତି ଚାଳିଛି? ବୋଲି ପଚାରିବାପରେ ସେ କହିଲେ, ତାର ବି ବନ୍ଦ ହେଇଯିବ, ତେଣୁ ଏବେ କୋଣ୍ ନୋଟସ୍ ଦେବେ ବୋଲି ଡାକୁଛନ୍ତି.

ମୁଁ କଫି ପିଇଦିଏ ଗାଧୋଇବାକୁ ଗଲି. ଫେରିବାପରେ ରୁମରେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଲାପଟପ୍ ରଖିଦେଇ ଅଫିସ୍ କାମ ପାଇଁ ରେଡ଼ି ହେଇଗଲି. ମୁଁ ବସି କାମ କରୁଥାଏ, ମା ଘର ସବୁ ସଫା କରିଦେଇ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ବାହାରିଲେ. ମଝି ଘରେ ସେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦେଖିଲି, ପତଳା ଝଜି କନା ଭଳି ଶାଢିଟିଏ ପିନ୍ଧି ସେ ଗାଧୁଆ ଘର ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିଲେ.

ଦେଖିଲେ ଲାଗିବନି ଯେ ତାଙ୍କର ଏତେବଡ଼ ଝିଅଟେ ଅଛି. ନିଲୁ ଯେମିତି ହଟ୍ ମା ବି ସେମିତି ହଟ୍. ଘରେ କେମିତି ରହିବି? ଏମିତି ଦୁଇଦୁଇଜଣ ହଟ୍ ଥାଊ ଥାଉ.

Odia Sex Story

ଆଜିର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା, କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବେ ନିଶ୍ଚିତ . ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କରନ୍ତୁ , ଏମିତି ନୂଆ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢିବା ପାନୀ.

Related Stories

3.7 15 votes
Article Rating
3.7 15 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ss raj
Ss raj
6 months ago

Super story’

Krishna
6 months ago
Reply to  Ss raj

Next part chada

Singham
Singham
5 months ago

Keep it up

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: