Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପ୍ରତିଵ୍ରତା ବୋହୁ – ୨ Odia Porn Story

hii ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋର first’ part ରେ କହିଥିଲି କୁ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ଆମ ରମେଶ ଭାଈ ଆଉ ମୁଁ ମିଶି କି କେମିତି ଗେହିଥିଲୁ ।  ଆପଣ ଜାଇ ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Porn Story ପଢନ୍ତୁ 


ଆମେ ଗେହୀ ସରିବା ପାରେ ବାହାରେ ଆସି ବସିଥିଲୁ ମୁ ମୋବାଇଲ ବାହର କରି ମା ଙ୍କୁ କଲ କଲି ସେ କହିଲେ ଆମେ ଆସି ପାଣିକୋଇଲି ପାଖରେ ହେଲୁଣି ଆଉ ୩୦ ମି ଲାଗିବ । ମୁଁ ଜାଇ ଖୁଡ଼ି ଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ସେ ଧିରେ ଧିରେ କଡ ଲେଉଟାଉ ଛନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଧରିଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧିରେ ଡାକିଲି ସେ ଉଠିଲେ ଆଉ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ମୁ କେମିତି ଆସିଲି kn ହେଇଛି ଏମିତି କହିଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ସବୁ ପଛ କଥା କହିଲି ଆଉ କହିଲି ରମେଶ ଭାଈ ପାଇଁ ଆଜି ତମେ ବଞ୍ଚିଗଲ ସେ ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ହେଲେ ଦେହ ଦରଜ ଲାଗୁଥାଏ ସେ ପଚାରିଲେ ଲୁଗା କିଆ ପିନ୍ଧେଇଛିମୁ କହିଲିନି ଚୁପ ରହିଲି ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ପଚାରିଲେ ମୁ କହିଲି ଖୁଡି ରମେଶ ଭାଇ ପିନ୍ଧେଇଛି ସେ ଟିକେ ଚୁପ ରହିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଯିବାକୁ କହିଲେ

ଆଉ ନିଜ ନିଜ ଦେହକୁ କୁ ଭଲ ସେ ଦେଖିଲେ ଦୁଧ ସାରା କାମୁଡ଼ା ଦାଗ ଆଉ ଦରଜ ବି ହେଇଛି ବିଆ ରେ ଟିକେ ପରଶ ଲାଗୁଛି ଆଉ ଦେହ ସାରା ଲାଲି ଦାଗ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଦାଗ ପଡ଼ିଛି । ସେ ସବୁ ଜାଣିପାରିଲେ ଆଉ ନିଜେ ରୁମ୍ କି ଜାଇ ତାଙ୍କ ସୂତା ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ବ୍ଲଉଜ ସବୁ ପିନ୍ଧି କେଶ ଖୋଲା ରଖି ଆସିଲେ (ଓଦା ହେଇଥିଲା ଶୁଖିବା ପାଇଁ) ରେଡି ହେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ସେ ଟାଇମ ରେ  ମାଆ ଜେଜେବାପା ଆଉ  ବାବା ଆସି ପହଁଚିଲେ ।

ପୁନମ ଆଉ ମୋ ବିଆ ଘସା ଘଷି କାହାଣୀ – Odia Sex

ଖୁଡ଼ି ଜାଇ ବାବା ଙ୍କୁ  ନଇଁ ପଡ଼ି ପ୍ରଣାମ କଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଙ୍କ ଦେଖି ଟିକେ କାମୁକ୍ତା ସ୍ମାଇଲ କଲେ । ଆଉ ଖୁଡ଼ି ଙ୍କ ଧରି ଉଠେଇଲେ ଆଉ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲୁ ବାବା ଙ୍କ ଛାତ ଉପର ରୁମ୍ ରେଡ୍ଡୀ ହେଇଥିଲା ବାବା ଆସିଲେ ସେଠି ଶୋଇବେ ଆଉ ରହିବେ । ସାନ୍ଧ୍ୟ ବେଳ ଅସି ହେଲାଣି ଖୁଡ଼ି ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଦିନ ପରି ସନ୍ଧ୍ୟା ଧୂପ ଦେଲେ । ଆମ ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍ନୃତି ରେ ଅଛି ସଞ୍ଜ ଦେବା ବେଳ ଅଲଗା ଶାଢ଼ୀ ରେ ଦେବ !! 

ଖୁଡ଼ି ବି ଗୋଟେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଦିଅନ୍ତି ସେ ସବୁ ଆଡ଼େ ଧୂପ ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ’  ଜେଜେବାପା କହିଲେ ଆରେ ମାଆ ଉପର ବାବା ଅଛନ୍ତି ଯା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିଆସିବୁ, ଖୁଡ଼ୀ ତାଙ୍କର ଜେଜେ ଙ୍କ କଥା ମାନି ଗଲେ ବାବା ଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ବାବ ସେ ଟାଇମ ରେ ଯୋଗ କରୁଥିଲେ ଖୁଡି ଜାଇ ପହଁଚିଲେ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଙ୍କୁ ଖାଲି ଲୁଗାରେ ଦେଖି ମନ ତାଙ୍କର କୁନ୍ଧେମୋଟା ଖୁଡ଼ୀ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଯୋଡାକ ପୁର ଜଣା ପଡ଼ିଯାଉ ଥିଲ ବାବା ଦେଖି ଖୁଡ଼ି ଙ୍କ ଡାକିଲେ ଭିତରକୁ ଖୁଡ଼ି ଯାଇ ବାବା ଙ୍କ ପଖରେ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲେ ଏବେ ଟାଇମ ରେ ଦୁଧ ତଳକୁ ଝୁଲିପଡୁଥାଇ ଖୁଡ଼ୀ ବାବା ଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଙ୍କୁ ଡାକି ପାଖରେ ବସିଇବାକୁ କହିଲେ। ଖୁଡି ବସିଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଙ୍କ ପିଠିରେ ଆଉଁଶି ଦେଇ କହିଲେ ମା ତୁ ବହୁତ୍ ସୌଭାଗ୍ୟବତି ଖୁଡୀ ମନ ଦୁଃଖରେ କହିଲେ ବାବା ମୋର ସେ ଭାଗ୍ୟ ନାହିଁ ମୋର ବାହା ଘର କୁ ଆସି ୬ବରଷ ହେଲାଣି ସନ୍ତାନ ଟିଏ ହେଲାନି ।

କହି ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରି ବସିଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଙ୍କ ୨ହତ ଧରି ମୁଁହ ଦେଖି କହିଲେ ମା ତୋ ଜୀବନରେ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ଅଛି ହେଲେ ତୋ ଗ୍ରହ ରିଷ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ତୁ ଏମିତି କଷ୍ଟ ପାଉଛୁ । ଖୁଡ଼ି ଟିକେ ଉତ୍ସାହ ର ସହ କହିଲେ ଗ୍ରହ ରିଷ୍ଟ୍ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ kn  କରିବାକୁ ହେବ କୁହନ୍ତୁ ବାବା ।। ବବା କହିଲେ ଗୋଟେ ହୋମ କରିବାକୁ ହେବ ଆଉ  ଆମିଷ ଭୋଜନ ନିଷେଧ! ଖୁଡୀ ବାବା ଙ୍କୁ ଠୁ ଶୁଣି ଘରେ ଆସି କହିଲେ ଘରେ ସବୁ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ !!

Sexkatha – ମାଉସ ଝିଅ ଭଉଣୀ କୁ ପେଲିଲି

ଜେଜେ କହିଲେ ବାବା ତା ଆସିଛନ୍ତି ଘର ପୂଜା ଆଉ ଏ ପୂଜା ୨ଟା ଯାକ ସାରି ଦେବା ।।।। ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଆଉ ରମେଶ ଭାଇ ଜେଜେ ମିଶି ମାର୍କେଟ ଗଲୁ ସବୁ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ଆଣିବାକୁ ବହୁତ ସାରା ଜିନିଷ ଆଣିବାର ଥିଲା ।।। ଏ ପଟେ ବାବା ତାଙ୍କର ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରି ତଳକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମା କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମା ସହ କିଛି କଥା ହେଇ ସେ ଉପର ରୁମ କୁ ଗଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମା ବି ଉପର କୁ ଗଲା ମା ଯାଇଛି ଯେମିତି ବାବା ତାକୁ ଟାଣି ନେଇ ଜୋରେ hug କଲେ ଆଉ ତାକୁ କୁଂଢ଼େଇ କି ବେଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲେ ଆଉ ଲୁଗା ମିଶା ତା ଦୁଧକୁ କୁ ଚିପି ଦଳିଲେ ଆଉ ମା କୁ କହିଲେ କେତେ ଆଉ ତଡପେଇବୁ ବା ମା କହିଲା kn କରିବି ଜେ ଆମ ବୁଢ଼ା ତ ଥିଲା ସାଙ୍ଗରେ ଆଉ ମୁଁ ଆଉ kn କରିଥାନ୍ତି ଆଉ ଏବେ ଘରେ ଏମିତି ସବୁ କରିବା ସମ୍ବବ ନୁହେଁ କହି ବାବା ଙ୍କୁ କିସ କଲା

ଆଉ ତା ବ୍ଲଉଜ ଖୋଲିବାରୁ ମା ମନା କଲା କହିଲା ଯଦି କିଆ ଦେଖିବ ଆମର ସବୁ ଇଯତ୍ ମହତ୍ ଯିବ ମୋ ଧନ ତା ପରା ତୁମକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଯିବା ଦିନ ଯାହା ଇଛା ତମେ କରିବ କହି ଲୁଗା ସଜାଡ଼ି ବସିଲା ଆଉ କହିଲା kn ସତରେ କଣ ଝରଣା (ମୋ ଖୁଡ଼ି) ର ପିଲା ପିଲି ହେବ ବାବା ହସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୁ ଦେଖ ଅଗକୁ kn ହେଉଛି । ବୋଉ ଜାଣିପାରିଲା ଯେ ଖୁଡୀ କୁ ବି ଗେହିବ ବୋଉ ଆଉ କିଛି ନ କହି ତଳକୁ ଆସିଲା !! 

ଖୁଡୀ ବହୁତ ଖୁସି ଥାନ୍ତି ସେ ବାବା ଙ୍କ ଦେଖା ଶୁଣା ସବୁ କରୁଥିଲେ ।  ଆମେ ମାର୍କେଟ ରୁ ସବୁ ସାମଗ୍ରୀ ନେଇ ଆସିଥିଲୁ  ଆଉ ବାବା କହିଲେ ପୂଜା କରିବେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟର ତମେ ମାନେ ପୂଜାର ଯୋଗାଡ଼ କରିବ ୨nd ଫ୍ଲୋର ରେ ପୂଜା ହେବ ସବୁ ଜିନିଷ ପତ୍ର ନେଇ ପୂଜା ପାଇଁ ସଜାଡ଼ି ବାକୁ ଲାଗିଲୁ ସବୁ ସେତେବେଳେକୁ ସାନ୍ଧ୍ୟ ହେଇ ଆସିଲେନି ବାବା କହିଲେ ସବୁ ନୂଆ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରି ଆସବ ଆମେ ସମସ୍ତେ ନୂଆ ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧି ଆସିଲୁ ଆଉ ରମେଶ ଭାଇ କୁକହିଲି ତମେ ଘର ଜଗିବ ତଳ ରହି ।

ଭାଉଜ ମୋର ମୁଠି ମାରି ଦେଲେ – Odia Porn Story

ଆମେ ସବୁ ପୂଜା ରେ ବସିଛୁ ପୂଜା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ଆଉ ବାବା ମୋତେ କହିଲେ ପିତଳ ର ଢାଳ କୁଆଡେ ଗଲା ମୁଁ କହିଲି ବାବା ତଳେ ରହିଯାଇଛି ମୁ ଯାଇ ନେଇଆସୁଛି ଏବେ ମୁ ଯାଇଛି ତଳକୁ ଦେଖିଲି  ରମେଶ ଖୁଡ଼ି ର ପିନ୍ଧା ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଣି ସୁଂଘୁଚି ଆଉ ତା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ କୁହାତରେ ଧରି ହଲାଉଛି ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି kn କରୁଛ ତମେ ସେ କହିଲା ଆଉ ରହିପରିଲିନି kn କରିଥାନ୍ତି ଆଉ । ମୁଁ ତା ତାକୁ ଆଉ କିଛି କହିଲିନି କାହିଁକି ନା ସେ ସବୁ ଜାଣିଛି ଯଦି ତମେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଚ ଟା first’ story ପଢ଼ିବା କୁ ପଡ଼ିବ ।।। ସେଥିପଇଁ ମୁ ଚୁପ ଚାପ୍ ଢାଳ ଧରି ଆସିଲି ଆଉ ବାବା ଙ୍କୁ ଦେଲି ଆମର ପୂଜା ଚାଲିଥାଏ ରତି ଆସି ୮ର ହେଲାନି ବାବା କହିଲେ ଇବେ ସମସ୍ତେ ତଳକୁ ଜାଓ ଆଉ ଝରଣା ତମେ ରୁହ ମାଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରଥନା କରିବ ।

ଜେଜେ ବାବା ଙ୍କୁ କହିଲେ ବାବା ଆପଣ ଙ୍କ ପାଖରେ ସେ ଶରଣ ନେଲା ଯାହା ବି ହେଉ ତା କୁଳ ରକ୍ଷା କରିବେ। କହି ଆମେ ସବୁ ଆସିଲୁ ହେଲେ ମୁ ଜାଣିଥିଲି ସେ ବାବା ଆଜି ଖୁଡ଼ି ଙ୍କୁ ପକା ଗେହୀବ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପାରେ ଟଏଲେଟ୍ ଛାତ ଦେଈ ବାଲକୋନୀକୁ ଆସିଲି ଆଉ ସେଠୁ ସବୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଖୁଡ଼ି ବସିଛନ୍ତି ଆଉ ବାବା ପୂଜା କରୁଛନ୍ତି ଆଉ କିଛି ସମୟପରେ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଙ୍କୁ କହିଲେ ପୁଷ୍ପାଜଳି ଦେବୁ ଉଠୁ ଖୁଡ଼ି ଉଠୀଲେ ଆଉ ବାବା ତାଙ୍କ ପଛ କୁ ଅସି ତାଙ୍କ ହତ ଧରି ପୁଷ୍ପଜଳି ଦେଲେ ଖୁଡ଼ି ଟିକେ ନାଇବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ବାବା ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରେ ବାଜୁଥିଲା ଖୁଡ଼ି ନଜାଣିଲା ପରି ରହିଲେ  ହେଲେ ମଜା ନେଉଥିଲେ ବାବା ଏବେ ଖୁଡ଼ିଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଆଉ ଖୁଡ଼ିତାଙ୍କ ହତ ଉପର କୁ କରି ବାବା ଙ୍କ ବେକରେ ଛନ୍ଦି ଦେଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡ଼ି ର ଲୁଗା ଖସେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ମିଶା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ।

ଆଉ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ସାୟା ଖୋଲି ଦେଲେ ଖୁଡ଼ି ତାଙ୍କ ଆଗରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା  ବାବା ନିଜ କୋଉପୁନି ଖୋଲି ଖୁଡ଼ି ଙ୍କ ବାଳ ଖୋଲିଦେଲେ ଖୁଡି ପୁରା ସାକ୍ଷାତ କାମ ଦେବୀ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ବାବା କହିଲେ ମା ଆଉ ଡେରି କନ ପାଇଁ କରୁଛୁ ଅସେ ଆଉ ତୋ ପ୍ରସାଦ ନେ କେହି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ  ଦେଖେଇ ଇଶରା ଦେଲେ ଖୁଡୀ ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଖୁଡୀ ପୁରା ରାଣ୍ଡି ପରି ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡି ବାଳ କୁଯୋର ଜୋରେ ଗେହୀ ଅନନିଶ୍ଵସି କରିଦେଉଥିଲେ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ବାବା ଖୁଡ଼ି ର ବିଆ କୁ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲେ ଖୁଡ଼ି ଦେହର ଶିହରଣ ରେ ମଜି ଯାଉଥିଲେ ଆଉ ବାବା ମୁଣ୍ତ କୁ ଧରି ଜୋରେ ଦବୁଥିଲେ ବିଆ ଉପରେ ବାବା ବିଆ କୁ ଚାଟିବା ଫଳରେ ଖୁଡି ପାଣି ଛାଡ଼ିଲେ

ବାଇକି ରୁ ବେଡ଼ ଯାଏ – odia sex

ଆଉ ବାବା 2ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ ରେ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହୀ ଚାଲିଲେ ଆଉ ଖୁଡ଼ି ପ୍ରଚଣ୍ଡ କାମ ବାସନାରେ ଝଲୁଥିଲେ ଆଉ ସେ  କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ନପାରି ବାବା ଙ୍କୁ କହିଲେ ଜଲଦି ପୁରେଇ ମତେ ଶାନ୍ତି କର ବାବା କହିଲେ ରହ ମାଆ ଆଜି ତତେମୁଁ ସବୁ ସୁଖ ଦେବି କହି ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧିରେ ଧୀରେ ପୁରେଇ ଵାକୁ ଚେଷ୍ଟ କଲେ ଖୁଡ଼ି ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ କଟୁଥାଈ ସେ କହିଲେ ବାବା ଧିର ପୁରାଅ ନହେଲେ ମରିଜିବି ମୁଁ ବାବା ନଶୁଣି ଜୋର ଗୋଟି ଧକା ଦେଲେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶି ଗଲା

ଆଉ ଖୁଡ଼ି ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ ବାବା ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ହାତ ପୁରେଇ ଧିର ଧିର ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଗେହୀ ଚାଲିଲା ଖୁଡ଼ି ଏପଟ ସେପଟ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ମଜା ନେଉଥିଲେ ଆଉ ବାବା ଖୁଡ଼ି ଦୂଧ କୁ ଟାଣି ଗେହିବା ରେ ଲାଗିଲା 10ମୁଁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଁଲା ପରେ pose change କଲେ ଆଉ ଖୁଡ଼ି କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଖୁଡି ବାଳ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ଗେହିଲା ଆଉ ଖୁଡ଼ି ଧୀରେ ଆଃ ଆଃ ହୁ ଇଁ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥିଲେ

ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କଚାଡି କଚାଡି ଗିହା  ର ମଜା ନେଉଥିଲେ  ଏବେ ବାବା ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ଗାଣ୍ଡୀ ସିଧା ରଖି ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଛିପ ମାରିଲେଖୁଡୀ ମନା କରୁଥିଲେ ହେଲେ ସେ ଜମା ନଶୁଣି ଖୁଡ଼ି ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଜବରଦସ୍ତି ପୁରେଇଲା ଖୁଡ଼ି କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ ହେଲେ ସେ ବାବା ଖୁଡ଼ି ବାଳ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଟାଣି ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିଲା ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଖୁଡ଼ି ଦୁଧ କୁ ସେ ଏମତି ଟାଣି ଦଳି ନାଲି ପକେଇ ଦେଇଥାଏ ena ଖୁଡ଼ୀ କୁ ସେ ଏମିତି ଅଲଗା ଅଲଗା position re ଗେହୀ ବିଆ ରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଭରିଦେଲା ହେଲେ ଖୁଡି ଏତେ ଗେହା ଖାଇସାରି ଉଠି ପାରୁନଥିଲେ ପୁରା ରାଣ୍ଡି ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଧିରେ ଧିରେ ତଳକୁ ଗଲେ ।।।।।।।


Yehi odia sex story ra next part ରେ କହିବି ମା କୁ କେମିତି ବାବା ଆଉ ତାଙ୍କ ଚେଲା ମନ ଭରି ଉପଭୋଗ କଲେ । 


ଆଶା କରୁଛି ଏ ଷ୍ଟୋରୀ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗିବ ଆଉ ଯଦି କିଛି ଭୁଲ ଥାଏ କି କୋଉ ଟାଇପ ର ଷ୍ଟୋରି ଦରକାର ଆପଣକୁ ! ଆପଣ କମେଟ୍ ବକ୍ସରେ  କହିପାରିବେ ।।

odia porn story

ଯଦି ଆପଣକୁ ୟେ Odia Porn Story ଭଲ ଲାଗିଲା , ପ୍ଲେଆସେ କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବେ , ଆଉ ୟେ ପରି ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢିବା ପାନୀ , ଆମ Telegram Channel କୁ Subscribe କରନ୍ତୁ, click here

Related Stories

3.2 6 votes
Article Rating
3.2 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sk.nayak
Sk.nayak
7 months ago

Story ta bhala lagila hele. Nua story kebe asiba

Ganesh
Ganesh
6 months ago

Part 3 kane bro bhola lagila story

Last edited 6 months ago by Ganesh
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: