Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ବିଆ କୁ ତା ମୁହଁରେ ମାଡି ଦେଲି – Odia Porn Story

ମୋର ବେଧୁଆ ପାଠକ ମାନେ , କେମିତି ଅଛ , Indian XXX Stories ରେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ( Odia Sex Story )ସବୁ ପଢିକି ସବୁ ଦିନ ହଲାଉଚ, ମୁଁ ଠୀକ ଜାଣି ଛୀ , ହଉ ନିଅ ନିଅ ମଜା ନିଅ , ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆଜି ର Odia Porn Story

ଦାସ୍ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ସହ ମୋ ସମ୍ପର୍କ ପାଖାପାଖି ବର୍ଷେ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ନୁଆ ନୁଆ କଲେଜ୍ ବି ଯିବା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲି. ମୋ ସହ ଅନେକ ପିଲା ବନ୍ଧୁତା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରୁଥିଲେ, ମୁଁ ବି ଟିକେ ସାହାସୀ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ଆଉ ମୋର ଗୋଟିଏ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବି ହେଇ ଯାଈଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ କିଛି କରୁନଥିଲା. ମୁଁ ତ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପାଖରୁ ସବୁ ସୁଖ ପାଉଥିଲି ତେଣୁ ତାକୁ ଅଧିକ ମଉକା ଦେଇନଥିଲି. ହେଲେ ଦିନେ ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ପରେ ମୋତେ ଅନେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିଲା.


ସେତେବେଳେ ମୋ କଲେଜରେ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ପରୀକ୍ଷା ସରିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଅଧିକ ସମୟ ଘରେ ରହୁଥିଲି. ବହୁତ ପଢ଼ାପଢ଼ି ଥିବାରୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ଆସିବା ସମ୍ଭବ ହେଉନଥିଲା. ମୁଁ କଲେଜ ଯିବାପରେ ଘରେ ବି ସମସ୍ତେ ଟିକେ ରିଲାକ୍ସ୍ ହେଇଗଲେ. ବାପା ଅଫିସରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇଗଲେ ଆଉ ମମ୍ମି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବୁଲାବୁଲି ମାର୍କେଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ. ମୁଁ କଲେଜରୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ମମ୍ମି ସବୁବେଳେ ପଡ଼ିଶା ଘର ଆଣ୍ଟି ମାନଙ୍କ ସହ ଗପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲା. ମୋତେ ସବୁ କାମ ନିଜେ କରିବାକୁ କହୁଥିଲା.

ରୋଷେଇ ଶିଖିବା ବି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି. ଏଇ ସମୟରେ ଦିନେ କଲେଜରୁ ଶୀଘ୍ର ଫେରି ଆସିଲି. ସେଦିନ ମୋତେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ସହ ମିଶିବାକୁ ଭାରି ମନ ହେଉଥିଲା. ଅଫିସ ସରିଲେ ସେ ଘରକୁ ଫେରିବେ ତା ପରେ ମୁଁ ଯିବି ବୋଲି ମୋ ପଢ଼ାପଢ଼ି ଶୀଘ୍ର ସାରିଦେଲି. ହେଲେ ସଞ୍ଜ ବେଳକୁ ମମ୍ମି ବଜାର ଯିବାକୁ ବାହାରିଗଲା. ବାପା ଫେରିବା ପରେ ମୁଁ ଟିକେ ସାଙ୍ଗଘରକୁ ଯାଇ ଆସୁଛି କହି ସାଇକେଲ୍ ନେଇ ବାହାରିଲି. ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି.

କଟକୀ ଭାଉଜ ଆଉ ପ୍ଲେ ବୟ – Odia Sex


ବେଲ୍ ମାରିବାପରେ ଅନେକ ସମୟ ପରେ ଅଙ୍କଲ ଆସିଲେ ଆଉ କବାଟ ଅଧା ଖୋଲା ରଖି ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ, ଆରେ ସୁମି କୁଆଡ଼େ ଆସିଛୁ? ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲି, ନାଇ ଆପଣଙ୍କ ସହ ମିଶିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ତ! ସେ ଭିତରକୁ ଚାହିଁଲେ ଆଉ କହିଲେ, ଆଜି ମୋ ବନ୍ଧୁ ଜଣେ ଆସିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆଜି ସମ୍ଭବ ନାହିଁ. ତୁ ଯା କାଲି ଆସିବୁ. ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି, ଅଙ୍କଲ ତ କେବେ ମୋତେ ମନା କରିନଥିଲେ. ହଉ ବୋଧହୁଏ କେହି ଆସିଥିବ ବୋଲି ଭାବି ମୁଁ ଫେରି ଆସିଲି. ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ରୁପାଲି ଆସିଥିଲା. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଘର ବାହାରେ ଗପି ଗପି ସାହିରେ ଏପାଖ ସେପାଖ ବୁଲୁଥିଲୁ.

ଆମ ସାହି ସେପାଖରେ ହିଁ ଅଙ୍କଲ ରହନ୍ତି, ଆମେ ଗପି ଗପି ସେଇ ସାହି ଆଡ଼େ ବୁଲି ପଳାଇଲୁ. ଅନ୍ଧାର ଥିବାରୁ ରୁପାଲି ଯିବାକୁ ମନା କରୁଥିଲା ହେଲେ ମୋତେ ଭାରି ମନ ହେଉଥିଲା, ତେଣୁ ତା ହାତଧରି ଟାଣି ଟାଣି ନେଇଗଲି, ହେଲେ ସେଇଠି ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଘୁରେଇ ଦେଲା. ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘର ଭିତରୁ ମମ୍ମି ବାହାରି ଆସୁଥିଲା. ମୋତେ ହଠାତ୍ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପ୍ରତି ଘୃଣା ଆସିଗଲା. ଅନ୍ଧାରରେ ଆମେ ନିଜ ସାହି ଆଡ଼କୁ ପଳାଇ ଆସିଲୁ.


ସେଇଦିନ ପରଠାରୁ ମୁଁ ଆଉ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ସହ ମିଶିବାକୁ ଯାଇନି. ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ ବି ମୁଁ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସେନି. ମମ୍ମି ଉପରେ ବି ବହୁତ ରାଗ ଆସୁଥିଲା. ହେଲେ ଦିନେ ମୋତେ ଉପଲବ୍ଧି ହେଲା ଯେ ମମ୍ମି ବି ତ ଜଣେ ଝିଅ, ଯଦି ମୋତେ ଓଚ୍ଛା ହେଉଛି ତା ହେଲେ ତାକୁ ବି ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିବ. ବିବାହିତ ହେଲେ ବି ଯଦି ତାକୁ ସେ ସବୁ ସୁଖ ବାପା ଦେଉ ନଥିବେ ତା ହେଲେ ସେ ବି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଥିବ. ଯାହା ବି ହେଉ ସେଇଟା ତା ଜୀବନର କଥା ଆଉ ମୁଁ ସେଥିରେ ମୁଣ୍ଡ ଖେଲାଇବା ଉଚିତ ନାହିଁ. ତେଣୁ ମୁଁ ମମ୍ମିକୁ କ୍ଷମା କରିଦେଲି.

ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Sex Story


ସେଇଦିନ ପରଠାରୁ ମୁଁ ମୋ ବଅଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ଡରିଲା ଆଉ କିସ୍ କରିବା କହିଲେ ବି କାଳେ କିଏ ଆସିବ ଯିବ କହି ଡରିଲା. ତେଣୁ ତା ସହ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ କରିଦେଲି. ପୁଣି ଅନ୍ୟଜଣେ ସିନିୟର୍ ସହ ବି ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ୍ କଲି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସବୁ ଖାଲି ହମହମ ହେଲେ ସିନା କେହି କିଛି କରିବା ଭଳି ଲାଗୁନଥିଲେ. ତେଣେ ମୋଏ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଭଳି ମଜା ଦେଉଥିବା ଲୋକ ମିଳୁନଥିଲେ. ସେଇ ସମୟରେ ଆମ ପଡ଼ିଶାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଅଙ୍କଲ, ଯିଏ ସବୁବେଳେ ମୋତେ କଣେଇ କଣେଇ ଚହାନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ପଟେଇବା ଯୋଜନା କରିଲି.


ଫେସବୁକରେ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ୍ ଦେଲି ଆଉ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଏକ୍ସପ୍ତ୍ କରିଦେଲେ. ତାପରେ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଚାଟିଂ କଲି. ସେଇ ଚାଟିଂ ସମୟରେ ହିଁ ସେ ମୋତେ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ କହିଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ବି ଚାଲ୍ ଚାଲିଲି. ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ମାସ ପରେ ଦିନେ ପଡ଼ିଶା ଘରେ ଆଣ୍ଟି ନଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ହଠାତ୍ ପହଞ୍ଚିଗଲି. ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ଖାଲି ଟପ୍ ଆଉ ସ୍କର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ଯାଇଥିଲି, କାରଣ ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ଏଇ ମଉକା ମୋ ହାତରୁ ନ ଯାଉ.

ସେ ବି କେମିତି ମୋ ସହ କଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ମୋତେ ଚାହୁଁଥିଲେ ମୁଁ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଚିଡ଼େଇ କହିଲି, କଣ ଅଙ୍କଲ୍ କହୁଥିଲେ ପରା ଟୋକି ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ କଣ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି, ମୋତେ ଦେଖି କିଛି ହେଉନି? ସେ ହସିଲେ ଆଉ ମୋ ହାତକୁ ଧରିଦେଇ କାନ୍ଧକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲେ, ବସ. ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଫ୍ରି ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଆଉ ହାତ ମୋ ପିଠିରେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ ସେତେବେଳେ ମୋତେ କଣ ଲାଗୁଥିଲା କହି ପାରିବିନି.


ଅଙ୍କଲକୁ ଠେଲିଦେଇ ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସିଗଲି ଆଉ ମୋ ଟପ୍ ଖୋଲିଦେଲ୍ଲି. ସେ ମୋ ଛାତିକୁ ଆଁ କରି ଚାହିଁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଛାତି ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ କହିଲି, କଅଁଳ ଦୁଧ ଖାଈବାକୁ ମନ ହେଉଛି ନା? ଖାଆ… ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ଓଃ ମୋତେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡୁଥିଲା. ହେଲେ ଏଇ ନୁଆ ଶୀକାର ବି କମ ନଥିଲା. ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ହିଁ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଖାଉ ଖାଉ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା.

ଓଃ ମୁଁ ବି ଭିତରେ କିଛି ପିଙ୍ଘି ନଥିଲି.
ସେ ବିଆରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣିବା ବେଳେ ମୁଁ ମୋ ସ୍କର୍ଟକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲି, ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଦେଖି ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇଗଲେ. ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ସୋଫାରେ ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ବସିଗଲି ଆଊ ମୋ ବିଆକୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ଉପରେ ରଖିଦେଇ କହିଲି, ଆଜିଠୁ ଏଇ ବିଆ ତମର. ମନ ଇଚ୍ଛା ଖାଅ.

ସେ ବି ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ. ବୟସ୍କ ଲୋକ ଗୁଡ଼ାକ ଖାଇବାରେ ଉସ୍ତାଦ. ଭଲ ବିଆ ଖାଇବା ଚାଲିଲା ଓ ମୋର ମନରେ ଅନେକ ଦିନରୁ ଥିବା ଭୋକ ଏବେ ପୁରା ହୋଇ ଆସିଲା. ସେ ବିଆକୁ ଖାଇବା ବେଳେ ହିଁ ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲି, ହେଲେ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲେ. ବିଆର ପାଣି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ସାରା ପଡ଼ିବା ପରେ ସେ ଧୁଆଧୋଇ ହେବାପାଇଁ ବାହାରି ଗଲା ପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଗଲି.

କୁଟାଗଦା ମୂଳେ ଭିଣେଇଭାଇ ବିଆ ଚାଟିଲେ | ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ part-4 । odia sex kahani


ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ଚାଳିଗଲ କାହିଁକି? ରହିଲୁନି? ମୁଁ କହିଲି, ଭଲ ମଉକା ମିଳିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ରହିବି. ତାପରେ ମଉକା ଖୋଜା ଚାଲିଲା କିନ୍ତୁ ମିଳୁନଥିଳା. ଦିନେ ପୁଣି ଆଣ୍ଟି ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ସେଇ ଖବର ମୋତେ ଅଙ୍କଲ ପୁର୍ବଦିନ ରାତିରେ ହିଁ ଜଣେଇ ଦେଇଥିଲେ. ଯେଉଁଦିନ ସେ ବାହାରିଗଲେ ସେଇ ଦିନ ମୁଁ କଲେଜରୁ ଶୀହ୍ର ବାହାରି ଆସିଥିଲି. ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି ମୁଁ ପଡ଼ିଶା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି. ଅଙ୍କଲ ସେ ଦିନ ହାଫ୍ ଡେ ଛୁଟି ନେଇ ଥିଲେ. ମୋତେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ସାରା ଚାଟି ପକେଇଲେ.


ସେଦିନ ସେ ମୋ ଛାତିରୁ ଦୁଧ ଶୋଷି ଖାଇବା ଭଳି ଖାଈଲେ ଆଉ ଏମିତି ଚିପିଲେ ଯେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କାଟିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା. କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଦେଉଥିଲେ. ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଶୋଇଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ମୁଁ ମୋ ବିଆକୁ ପୁରା ସଫା କରି ସ୍ନେଟ୍ ପକେଇ ରଖିଥିଲି. ସେ ବହୁତ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରି କରି ଖାଉଥିଲେ. ମୋ ବିଆରୁ ରସ ଝରିବା ଭଳି ଅବସ୍ଥା ହେବା ବେଳକୁ ସେ ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କର ସାଢ଼େ ଚାରି ଇଞ୍ଜ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇଲେ.

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ବି ବହୁତ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେବାକୁ. ଆଅରୁ ମୁଁ କେବେ ବି ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇନଥିଲି. ହେଲେ ସେଦିନ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋତେ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ୍ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚାପିଲି, ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ. ମୁଁ ଟିକେ ଜୋର୍ କରି ଚୋଷି ଦେବାପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲେ ଆଉ ମୋ ପାଟିକୁ ଗେହି ପକେଇଲେ. ମତେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବି ଚାହୁଁଥିଲି, ଯେ ସେ ଯେମିତି ମୋତେ ସୁଖ ଦେଇଛନ୍ତି ମୁଁ ବି ସେମିତି ସୁଖ ତାଙ୍କୁ ଦେବି.

ତେଣୁ ମୁଁ ପୁରା ପାଟି ମେଲା କରିଦେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଉଥିଲି. କିଛି ସମୟ ସେମିତି କରିବାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଗୋଟିଏ ଝଟକାରେ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଏଣେତେଣେ ପଡ଼ିଗଲା.
ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭଲ ଭାବରେ ସଫା ହୋଇଗଲୁ ଏବଂ ସେ ଫ୍ରିଜରେ ଆଣି ରଖିଥିଲେ ଏନେର୍ଜି ଡ୍ରିଙ୍କ୍ ପିଇଲୁ.

ତାପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ମୋ ଗାଲକୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇ ମୋ ଦୁଧରେ ମନ ଦେଲେ. ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲେ. ଏଇ ସମୟରେ ସେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ମୋତେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହିଲେ ତାପରେ କହିଲେ ସେ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବେ. ମୂଁ କେବେ ସେ ସବୁ କରିନଥିଲି. ସେ କହିଲେ କାଟିଲେ ମନା କରିଦେବୁ. ମୁଁ ବି ରାଜି ହୋଇଅଲି, କାହିଁକି ନା ମୁଁ ବି ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି.

ପିରିଅଡ ରେ ବି ପେଲା – Odia Sex Gapa


ସେ ମୋ ବିଆଉ ଖାଈ ଖାଇ ଓଦା କରିଦେବା ବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠି ମାରି ମାଋଇ ଟାଣ କରିଦେଲି. ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଶୋଇଦେଇ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ ଆଊ ବାଣ୍ଡକୁ ସେଠାରେ ଢୁକେଇ ଦେଲେ. ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦାସ୍ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଭଳି ମୋଟା ନଥିଲା ତେଣୁ ସହଜରେ ମୋ ବୀଆରେ ପଶିଗଲା. ଅବଶ୍ୟ ମୋତେ ଟିକେ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା. ସେ ମୋତେ ଶୋଇଦେଇ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତା ସହ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ କାମୂଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ ଯାହାର ଚିହ୍ନ ଦୁଇଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ରହିଲା.

ସେଥିପାଇଁ ପରେ ମୁଁ ଅଙ୍କଲଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଗିହାଁ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା. ସେ ବହୁତ କେରଫୁଲି ମୋତେ ଗେହିଲେ. ଅବଶ୍ୟ ଅଳ୍ପ ସମୟ ରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଥିଲା ହେଲେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା. ସେଇଟା ଥିଲା ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ଗିହାଁ. ତାପରେ ସେ ଅନେକ ଥର ମୋତେ ଗ୍ଗେହିଛନ୍ତି, ହେଲେ ମୋତେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଏକ୍ସାଇଟମେଣ୍ଟ୍ ଦେଇଥିଲେ ଆଉଜଣେ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ମୁଁ ଅନଲାଇନ୍ ଫେସବୁକରେ ପାଇଥିଲି.
ସେ ବିଷୟରେ ପୂନି କେବେ କହିବି.

odia porn stories

ମୁଁ ଜାଣିଚି Odia porn story ପଢିକି ଏବେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟି ହେଇ ଯାଇ ଥିବା , କିଛି ବେଧୁଆ ତ ପାଣି ବି ବାହାର କରି ସାରି ଥିବ, ହଉ ଜଲ୍ଦି କମେନ୍ଟ କରି କି କୁହ , କେମିତି ଲାଗିଲା , Ama telegram channel ku subscribe kariba, emti nua story padhiba panee. click here

କିସ୍ ଦେ ରେ ସହି ଚୁମା….

Related Stories

5 3 votes
Article Rating
5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mithunu
Mithunu
7 months ago

8249579858 call kara mu gehibi tamaku

shiba
7 months ago

wow

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: