Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବାଇକି ରୁ ବେଡ଼ ଯାଏ – odia sex

କେମିତି ଅଛ ସାଙ୍ଗ ମାନେ , ଆସ କରେ ଭଲ ରେ ଥିବ, ଆଜି ମୁଁ ଗୋଟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ( odia sex )କାହାଣୀ ତୁମ ମନକୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି, କେମିତି ମୁଁ ବଡ ବାପା ଝିଅ ନାନୀ କୁ ବାଇକି ରୁ ବେଡ଼ ଯାଏ ନେଲି, ଆଉ ମନ ଭାରି ଗେହିଲି.ଆସନ୍ତୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା କାହାଣୀ ଆଉ ମନ ଭାରି ହଲେଇବା ର ମଜା ନବା

ଆମ ପରିବାର ବହୁତ ବଡ଼ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ଘରେ ହିଁ ରହୁ ତିନି ମହଲା କୋଠାରେ ଆମ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ମହଲାରେ ଥିଲୁ ତଳ ମହଲାରେ ବଡ଼ବାପାଙ୍କ ପରିବାର ରହୁଥିଲେ ଉପର ମହଲାରେ କେବଳ ଦୁଇଟା ବେଡରୁମ୍ ଆଉ ଟଏଲେଟ୍ ତିଆରି ହେଇଥିଲା ମୁଁ ଉପର ମହଲାରେ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ରହେ ପଢ଼ାପଢ଼ି କରେ ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ବି ଆସନ୍ତି


ବଡ଼ବାପାଙ୍କ ପୁଅ ବୁନୁ ଭାଇର ବାହାଘର ପାଇଁ ଯୋଗାଡ଼ ଚାଲିଥିଲା ବୁନୁଭାଇଙ୍କ ମାଇଁ ଆଉ ଦି ଝିଅ ସ୍ନେହା ଦିଦି ଆଉ ଶୈଲି ଦିଦି ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ ମାମୁଁ ରହନ୍ତି ବାହାରେ ସେ ବାହାଘର ବେଳକୁ ଆସିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଆମ ଘରେ ବାହାଘର ସପ୍ତାହେ ଆଗରୁ ଭୋଜି ଭଳି ପରିବେଶ ହୋଇଗଲା କରୋନା ପାଇଁ ବେଶୀ ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ର୍ଣ ଦିଆଯାଇ ନଥିଲା ତଥାପି କିଛି କିଛି କାର୍ଡ୍ ପ୍ରତିଦିନ ବଣ୍ଟା ଯାଉଥିଲା

ସେଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠି ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ବସି ମୋବାଇଲରେ ମେସେଜ୍ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି, ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲେ ପାଖରେ ବସି ଏଣୁତେଣୁ ଗପିବା ବେଳେ ବଡ଼ବାପା ଡାକିଲେ କହିଲେ, ଆଜି ଟିକେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯା, ବଜାରରୁ କିଛି ସଉଦା ନେଇ ଆସିବୁ ଆଉ କିଛି କାର୍ଡ୍ ବାକି ରହିଛି ଦେଇ ଆସିବୁ ହଉ ବୋଲି କହିଲି ଆମ ଗାଁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ପାଖାପାଖି ପନ୍ଦର ଷୋହଳ କିଲୋମିଟର୍ ବାଟ ବାପା ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଟି କିଣିଦେଇଥିଲେ, ସବୁଦିନ କଲେଜ୍ ଯିବାପାଇଁ

ଶାଳୀ ପ୍ରେମ ନିଆରା – ଶାଳୀ ସହ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ


ମୁଁ ବଜାର ଯିବାପାଇଁ ତଳକୁ ଆସିଲି ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ତଳକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ବଡ଼ବାପାଙ୍କୁ କହିଲେ ସେ ବି ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯିବେ ବଡ଼ବାପା କହିଲେ ତୁ ଝିଅଟେ କୁଆଡ଼େ ଯିବୁ? ଘରେ ରହ ସେ ପୁଅପିଲା ହଜାରେ ଯାଗା ବୁଲିବ କୋଉଠୁ କଣ କିଣିବ! ହେଲେ ସ୍ନେହା ଦିଦି ଜିଦ୍ କରିବାପରେ କହିଲେ, ଯା ତୋ ମାଆ କୁ ପଚାର ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ହାତକୁ ଧରିଥାନ୍ତି କାଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଯିବି ବୋଲି ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ମାଇଁକୁ କହିଲେ, ମୁଁ ବୁଲୁ ସାଙ୍ଗରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯିବି ସେ ଯାଉଛି ବଜାର କରିବାକୁ ମୁଁ ତା ସାଙ୍ଗରେ ଯିବି ମାଇଁ ମନା କରୁଥିଲେ, ସେ ଜିଦ୍ କରିବା ପରେ କହିଲେ, ଯାହା ତୋ ଇଚ୍ଛା କର


ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ହାତଧରି ଗୋଟିଏ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ, ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଏଇଠି ବସ୍ ଆଉ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପୋଷାକ ବଦଳାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଟପ୍ କାଢିଦେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଦେହ ମୋତେ ଦିଶିଲା ଆଉ ବ୍ରା ଭିତରେ ତାଙ୍କର ୩୪ ସାଇଜର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଭାରି ଗୋରା ଆଊ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦିଶୁଥିଲା ସେ ଗୋଟେ ସଫା ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଦେଲେ ଆଉ ସ୍କର୍ଟ ତଳେ ଜିନ୍ ପିନ୍ଧିଦେଇ ସ୍କର୍ଟକୁ ଖୋଲିଦେଲେ, ହେଲେ ଜିନ ଟା ତଳକୁ ଖସିଗଲା ଆଉ ସେ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଚଡ଼ି ମୋତେ ଦିଶୁଥିଲା ଏତେ ସବୁ ଦେଖିବା ପରେ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋତେ ହଠାଟ୍ ସ୍ନେହା ଦିଦି ଭାରି ସେକ୍ସି ଆଉ ହଟ୍ ଲାଗିଲେ ଅବଶ୍ୟ ସେ ଟିକଟକ୍ କ୍ବିନ୍ ଆଞ୍ଜେଲ୍ ରାଏ ଭଳି ଦିଶନ୍ତି ପତଳା ଦେହ ଆଉ ପେଟରେ ମୋଟେ ଚର୍ବି ନାହିଁ ଆଉ ସୁନ୍ଦର ନାଭିତିଏ ମତେ ସେତେବେଳେ ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କ ପେଟକୁ ଛୁଈଁବାକୁ ମନ ହେଲା ସେ ତରତର ହେଇ ସ୍ନୋ ପାଉଡର ଲଗେଇ ରେଡ଼ି ହୋଇଗଲେ


ଆମେ ଘରୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ବୋଉ ବ୍ୟାଗ ଆଉ ଜିନିଷର ଲିଷ୍ଟ୍ ଆଣିଦେଲା ଆମ ଗାଁ ପରେ ପରେ ଲମ୍ବା ଖାଲି ରାସ୍ତା ତା ପରେ ହାଇୱେ ଆରମ୍ଭ ସେଇ ରାସ୍ତାରେ ମୁଁ ଗାଡ଼ି ଚଳେଇ ଯାଉଥିଲି, ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ପଛରେ ବସିଥିଲେ ଆଉ ନିଜ ଶରୀରର ସମସ୍ତ ବୋଝ ମୋ ପିଠରେ ଲଦିଦେଇ ମୋ କାନ ପାଖରେ ଗପୁଥିଲେ ମୋତେ ତାଣ୍କ ଗପ ବେଶୀ ଶୁଭୁନଥିଲା ହେଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଚିପି ହୋଇଥିବାର ଲାଗୁଥିଲା ଏଇ କଥା ଭାଇବା ବେଳକୁ ମୋ ପେଣ୍ଟରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଗଲା ଅଳ୍ପ ବାଟ ଆସିବା ପରେ ଦିଦି କହିଲେ, ବୁଲୁ ଟିକେ ଗାଡ଼ି ରଖ, ମୋତେ ପରିଶ୍ରା ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଝଙ୍କାଳିଆ ଗଛ ଥିବା ଯାଗା ଦେଖି ଗାଡ଼ି ରଖିଲି, ଆଉ ସେ ଗାଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଗଛ ସେପାଖକୁ ଯାଇ ପରିଶ୍ରା କରିବାକୁ ପସିଲେ ଏଇ ସମୟରେ ସେ ପେଣ୍ଟ୍ ତଳକୁ ଖସେଇ ଯେମିତି ବସିଲେ, ସେମିତି ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ମୋତେ ଦେଖାଗଲା ତାଙ୍କୁ ଭଲକରି ଦେଖିବାକୁ ମନ ହେଉଥିଲା, ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ସେ ମୋ ସାମନାରେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲେ ମୁଁ ଦେଖିବି ହେଲେ ଡର ବି ଲାଗୁଥିଲା, କାଳେ ସେ ଘରେ କିଛି କହିଦେବେ

ରାଜ ର ୯ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ କାମୁଡି ଖାଇଲି – Odia sex


ସେ ଫେରିବା ପରେ ଆମେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲୁ ପାଖାପାଖି ପଇଁଚାଳିଶି ମିନିଟ୍ ଲାଗିଗଲା ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଚାରିଟା ଯାଗାରେ କାର୍ଡ୍ ଦିଆଗଲା ଆଉ ପରେ ଆମେ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲୁ ଜିନିଷପତ୍ର ସବୁ କୀଣାକିଣି ସରିବା ବେଳକୁ ଅପରାହ୍ନ ଚାରିଟା ହେଲାଣି ଭୋକ ବି ଲାଗିଲାଣି ସକାଳୁ ଘରୁ ଆମେ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ବାହାରିଥିଲୁ ଦିଦି କହିଲେ, ତୁ ମୋତେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଧରି ଆସିଲୁ, ତେଣୁ ଆଜି ତୁ ଯାହା ଖାଇବୁ ସବୁ ମୁଁ ଦେବି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି, ସତରେ ଦେବ କି? ମୋତେ ତମ ବିଆ ଖାଇବାକୁ ମନ ହେଉଛି ମୁଁ କହିଲି, ନା ଦିଦି ଆପଣ ଯାହା କହିବେ ଆମେ ରାସ୍ତା ସାଇଡ଼ରେ ଫୁଡ୍ ଭ୍ୟାନରୁ ଖାଇବା ଅର୍ଡର କରିଲୁ ସେତେବେଳ ଘରୁ ଫୋନ୍ ଆସିଲା ବୋଉ କହିଲା, ଆଉ ଦିଉଟା ଶାଢ଼ୀ କିଣୀ ଆଣିବା ପାଇଁ ବେଳ ହେଇଗଲାଣି ବୋଲି କହିବା ପରେ କହିଲା, ଆଉ ଦିଟା ଶାଢ଼ୀପାଇଁ ଆଉଥରେ ଭୁବନେଶ୍ବର କିଏ ଯିବ?


ଅଗତ୍ୟା ଖାଇବା ସାରିଦେଇ ଆମେ ପୁଣିଥରେ ଶାଢ଼ୀ କିଣିବାକୁ ଗଲୁ କିଣାକିଣି ସରିବାପରେ ଗାଁ ଆଡ଼କୁ ବାହାରିଲୁ ଶୀତଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳ, ପାଞ୍ଚଟା ବେଳକୁ ଅନ୍ଧାର ହୋଇ ଆସିଲାଣି ପୁଣି କିଛି କିଛି ମେଘ ବି ରହିଥିଲା ହାଇୱେ ଉପରେ ଆମେ ଗାଡ଼ି ଚଳେଇ ଆସୁଥିଲାବେଳେ ସ୍ନେହା ଦିଦି କହିଲେ, ବୁଲୁ ମୋତେ ଗାଡ଼ି ଚଲେଇବାକୁ ଦେ ତମେ ଚଲେଇବ? ମୁଁ ପଚାରିଲା ପରେ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ସ୍କୁଟିଟା ତ? ସେ ଆଗକୁ ଆସି ଗାଡ଼ି ଚଳେଇବା ବେଳେ ମୁଁ ପଛରେ ବସିଲି ପଛରୁ ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘରେ ଚିପି ଧରିଥିଲି ଟିକେ ଟିକେ ଶୀତ ଲାଗୁଥିଲା,

ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ଶୀତ ଲାଗୁଛି କି? ମୁଁ କହିଲି, ହଁ ଟିକେ ଟିକେ ତ ଲାଗୁଛି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ମୋତେ ଭିଡ଼ ଧରି ବସିଯା ବୋଧହୁଏ ଏଇ ମଉକା ମୁଁ ଖୋଜୁଥିଲି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ବସି ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ଦୁଇଆଡୁ ହାତ ବଢ଼େଇ ଧରିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣୁଥିଲି ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା କେତେ ପତଳା ମୋର ଦୁଇହାତରେ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ଧରିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ପେଟକୁ ଆଉଁସିଦେଇ କହିଲି, ଦିଦି ତମ ପେଟ ନା ଭାରି ସେକ୍ସି ସେ କହିଲେ, ହୁଁ, ସତେ? ମୁଁ କହିଲି, ତମେ ପୁରା ହିରୋଇନ୍ ଭଳି ଦିଶୁଛ ସେ କହିଲେ ହୁଁ ତାପରେ କହିଲେ, ମୋତେ ଟିକେ ଭିଡ଼ିଧର ମୋତେ ବି ଶୀତ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ି ଧରିବା ବେଳେ ମୋତେ କେଜାଣି କେମିତି ହେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଆସିଲା ଆଉ ତାହା ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମଝିରେ ଗେଞ୍ଜି ହେଲାଭଳି ଲାଗିଲା ମୋତେ ଭାରି ଅସୁବିଧା ଲାଗୁଥିଲା, ଦିଦି ଜାଣିଲେ କଣ ଭାବିବେ?


ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଗାଡ଼ି ଚଳଉଥିଲେ କହିଲି, ଦିଦି ଆଉ ଟିକେ ଶୀଘ୍ର ଚଲଉନ? ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଡେରି ହେବ? ସେ କହିଲେ, ଘରକୁ ଗଲେ କଣ୍ କରିବୁ? ଥଣ୍ଡରେ ଗାଡ଼ି ଚଳେଇବା କୁ କେତେ ମଜା ଲାଗୁଛି ମୁଁ ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଥିଲି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଛି ବୁଲୁ ମୁଁ କହିଲି, ଶୀଘ୍ର ଚାଲ ଘରକୁ ଯିବା ସେ କହିଲେ ତୁ ମୋଏ ଆଉଟିକେ ଭଲକରି ଭିଡ଼ିଧରି ବସ ମୁଁ ଧରିଥିଲି, ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ବୋଧହୁଏ ଭୁଲରେ ଏମିତି କରିଥିଲେ ତେଣୁ ମୁଁ ହାତକୁ ତଳକୁ କରିଦେବାପରେ ସେ ପୁଣି ମୋ ହାତକୁ ଧରି ନେଇ ନିଜ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ଚିପି ଧରିଲେ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ବି ଧିରେ ଧିରେ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଡ଼ି ଆରମରେ ଚଳାଉଥିଲେ ମୋର ଦୁଇହାତ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ଉପରେ ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପୁଥିଲି ସେ ବି କିଛି କହୁନଥିଲା

ନାନି ର ବିଆ ଚାଟିବା କାହାଣୀ Nani ra bia chata story


କିଛି ରାସ୍ତା ଆସିବା ପରେ ଆମେ ଗାଁ ରାସ୍ତାରେ ଚାଳିଲୁ ଅନେକ ଦୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ଧାର ଥାଏ ସେ କିଛି ବାଟ ଆସିବାପରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇଲେ ଆଉ ଗାଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲେଇ ପଡ଼ିଲେ ମୁଁ ଭାବିଲି, ଏବେ ସେ ପଛରେ ବସିବେ ବୋଧହୁଏ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ମୁହଁକୁ ଧରି ମୋ ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ ଚୁମା ଦେବାଉ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପାଟିକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ତଙ୍କ ଉପର ଆଉ ତଳ ଓଠକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଏଇ ଭାବନାରେ ହିଁ ମୋ ଦେହ ଉଷୁମ ହୋଇଗଲା ସେ ମୋ ଦେହରେ ଚିପି ହୋଇ ନିଜେ ନିଜେ ଦୁଧକୁ ମୋ ଦେହରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ବୁଲୁ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବୁ?

ମୁଁ ବି ହୁଁ ବୋଲି କହିଲି, ସେ ଆଉ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ବେକକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ଚିପିବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚିପାଚିପି କରିଲି କିଛି ସମୟ ସେମିତି କରିବା ପରେ ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍ ଧକ୍ କରିଲା ଠିକ୍ ସେଇ ସମୟରେ ଫୋନ୍ ଆସିଲା ଘରୁ ଫୋନ୍ ଆସିଥିଲା, ଆମେ ଆସୁଛୁ ବୋଲି ଜଣେଇବା ପରେ ଆମେ ଗାଡ଼ିରେ ବସିଲୁ


ସ୍ନେହା ଦିଦି ପଛରେ ବସି ନିଜ ଦୁଧକୁ ମୋ ପିଠିରେ ଚିପିଦେଉଥିଲେ ଆଉ ହାତକୁ ଆଗକୁ ଆଣି ମୋ ପେଣ୍ଟରେ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଅନ୍ଧାରରେ ଆମେ ଅନେକ ବାଟ ଗାଡ଼ି ଚଳେଇବା ପରେ ଗାଁକୁ ଅଳ୍ପ ବାଡ ଥିଲା, ଦୁରରୁ ଆଲୋକ ଦିଶିଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଗାଡ଼ି ଅଟକେଇ ଦେଇ କହିଲି, ଦିଦି ଆଉଟିକେ ଜୋରରେ ମୁଠି ମାର ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ମୁଠି ମାରିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳେ ଧକ୍ ଧକ୍ କରିଲା ଆଊ ମୁଁ ଗାଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଅନ୍ଧାର ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି ଛିଡ଼ା ହୋଇଗଲି, ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ପାଖରେ ଛିଡ଼ା ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିବା ପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପିନ୍ ପିଚ୍ କରି ବାହାରିଗଲା ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ସଫା କରିଦେଇ ମୁଁ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ଆମେ ଘରକୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲୁ


ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିବା ପରେ ସ୍ନେହା ଦିଦି କଥା ମନେ ପକେଇ ଆଉଥରେ ମୁଠି ମାରିଲି ମତେ ଲାଗୁଥିଲା, ଯଦି ମୁଁ ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖୋଲି ଦେଖି ପାରନ୍ତି ତା ହେଲେ ଖାଆନ୍ତି ଏମିତି ଭାବି ଭାବି ସଫା ହେଇ ତଳକୁ ଆସିଲି ତଳେ ଘରର ସବୁ ବସି ଗପସପ କରୁଥିଲେ, ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ଆଜି କେମିତି ଲାଗିଲା? ମୁଁ କହିଲି, ଦିଦି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ କହିଲେ, ଚାଲ ତୋ ରୁମକୁ ଯିବା ମୁଁ ଦେଖିଲି, ସବୁ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କାଳେ କେହି ଆସିଯିବ, ତେଣୁ ମନା କରିଦେଲି

ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଟୋକି ର କେମିତି ବିଆ ଫାଟିଲା


ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ବସି ଖାଇବା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଳି ଆସିଲି ମୋତେ ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କ ପେଟ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦିଶିଥିଲା ମୁଁ ମୋବାଇଲ୍ ଲଗେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଦେଖି ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଟେଙ୍ଗେଇ ରଖିଥିଲି ସମୟ ରାତି ସାଢ଼େ ଏଗାରଟା ହେଲାଣି ମୋ ରୁମର କବାଟ ବାଜିବା ପରେ କବାଟ ଖୋଲିଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ସ୍ନେହା ଦିଦି ଚାଦରଟିଏ ଧରି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଭିତରକୁ ଆସିବା ବେଳେ ସେ ଶିଢି ପାଖରେ ରହି ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଲେ, ବୋଉ ମୁଁ ଏଇଠି ବୁଲୁର ରୁମରେ ଶୋଇବି
ସ୍ନେହା ଦିଦି ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ

ମୁଁ ଶିଢ଼ିରୁମର ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଆଉ ରୁମର କିଳୁଣି ଦେଇଦେବାପରେ ଦିଦିକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି, ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଦେଲେ ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ସେ ଚାଦର ଫୋପାଡ଼ିଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଟପକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଚିପି ଚିପି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଆଃ ଆଃ ବୋଲି କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋବାଇଲରେ ଚାଲିଥିବା ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କୁ ବଢ଼େଇ ଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋବାଇଲ୍ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମନଭରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା

ପ୍ରିୟଙ୍କା ମାଡାମ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ – Fucked my Priyanka mam at Bhubaneswar office


କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍କର୍ଟକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ହାତ ପୁରେଇବା ବେଳକୁ ଜାଣିଲି ସେ ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଶେଯରେ ଶୋଇ ଦେଇ ସ୍କର୍ଟକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଃ ସ୍ନେହା ଦିଦିଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ସଫା ଥିଲା ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଭଳି ବିଆରେ ଆଦୌ ବାଳ ନଥିଲା ମୁଁ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଆ ଃ ଆଃ କରିହାକୁ ଲଗିଲେ ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଗଲା ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ତାଣ କରିବା ପରେ ଖଟରେ ଶୋଇଯାଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ସେ କହିଲେ, ଆ ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେ ମୁଁ ବି ସେମିତି ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି ତାଣ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲି ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥିଲେ କହିଲେ ମୋ ଦୁଧ ଖା


ମୂଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖାଇ ଖାଇ ଗେହିବା ବେଳେ ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଓଃ ଓଃ କରି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲେ ଆଉ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲେ ଆଉ ସେ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତା ପରେ ସେ ଧକ୍ ଧକ୍ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରା ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଓଃ ଓଃ କହିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ ହୋଇ ପାଣୀ ବାହାରିଲା ଆଉ ସେ ଥିର ହୋଇଗଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ, ଆଉ ଦିନରେ ଦୁଇଥର ମୁଠି ମାରିବାପରେ ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ହେଉନଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ବେଶୀ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି ନାହିଁ ଯେତେ ସମୟ ପାରିଲି, ଗେହିଲି ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଲି

odia sex
odia sex


ଖେଳ୍ ସରିବା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟିଏ ଖଟରେ ଏକାଠି ଶୋଇଲୁ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଥିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ତାଣ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ନିପଲକୁ ଚିମୁଟି ଚିମୁଟି ଶୋଇଗଲି ବାହାଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ତା ପରେ ବି ସ୍ନେହା ଦିଦି ମୋ ରୁମରେ ରହିଲେ ଆଉ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ଆମେ ରାତିରେ ସେକ୍ସ୍ କରିଥିଲୁ

ଏବେ ମତେ କୁହ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା, ଯଦି ଭଲ ଲାଗି ନଥିବ କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବ, ରହୁଛି ନମସ୍କାର

ଆମ Telegram channel ku କୁ Subscribe କରନ୍ତୁ, click here

Related Stories

3.3 4 votes
Article Rating
3.3 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sonu
Sonu
3 months ago

Mast storey

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: