Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବୁଣା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରୁ ମାଗେ ପାଣି ବାହାର କଲା

ମୋ ବେଧୁଆ ସାଙ୍ଗ ମାନେ , କେମିତି ଅଛ, ଆଜି ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଆଣି କି ଆସିଛି , ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ( Odia sex story ) ଟି ପଢିକି ତୁମେ ଗରମ ହେଲେ ମତେ କିଛି କହିବନି , ହେଲା . ଅଛ ତୁମେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଫୋଟୋ ପଠାଉନା , ଦେଖିବା କାହାର କେତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ, ଚାଲ ଛ|ଡ, ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆଜିର କାହାଣୀ

ଆମ ପରିବାର ଭାରି ଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ୍ ବାପା ମୋର ବହୁତ ରାଗି ବୋଉ କେବେ ବି କିଛି କୁହେନି ମୋତେ ସବୁବେଳେ ଘରେ ହିଁ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିବା ଭଳି ମନେ ହେଉଥିଲା କଲେଜ ଯାଉଥିଲି ସିନା, କେବଳ କ୍ଲାସ୍ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିବା ମୋର କାମ ଥିଲା ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ସବୁ ଗ୍ରୁପ୍ କରି ପାର୍ଟି କରୁଥିଲେ, ସିନେମା ଯାଉଥିଲେ, ମୋତେ କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁ ସୁବିଧା ନଥିଲା ଥରେ ସିନେମା କଥା କହିବାପରେ ବାପା ବୋଉ ଉପରେ ରାଗିଥିଲେ ମୋତେ କିଛି କହିନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ମୁଁ ଯାଇପାରିବି ନାହିଁ

ସେତେବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ମୋ ମାଉସୀଙ୍କ ପୁଅ ବୁନାଭାଇ ଆସୁଥିଲା ସେ କେବଳ ଜଣେ ପୁଅ ଥିଲା ଯାହା ସହ ମୁଁ ଫ୍ରି ହୋଇ କଥା ହୋଇ ପାରୁଥିଲି ସେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପଢୁଥିଲା ତା ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍ ଗାଡ଼ି ସବୁ ମିଳୁଥିଲା, ମୋ ପାଇଁ କିଛି ନାହିଁ ବୁନାଭାଇ ଯେବେ ବି ଆସେ ମୋ ପାଇଁ ଚକୋଲେଟ୍ ନେଇକି ଆସେ ଆମେ ପିଲାଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲୁ ଥରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ଚାଲ ତତେ ବଜାର ନେଇ ବୁଲେଇ ଆଣିବି ବୋଉ ବି ହଁ କହିଲା

ବୁନାଭାଇର ଗାଡ଼ିରେ ବସି ବୁଲିବା ଭିତରେ ମୋତେ ତା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ହେଇଗଲା ସେଦିନ ମୁଁ ବହୁତ କଥା ମନଖୋଲି ତାକୁ କହିଲି ସେ ଖାଲି ହସିଲା ଆଉ କହିଲା, ତତେ ବୁଲିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲେ ମୋତେ କହ, ମୁଁ ତତେ ବୁଲେଇ ଆଣିବି ତା’ପରେ ଅନେକ ଥର ମୁଁ ବୁନାଭାଇ ସାଙ୍ଗରେ ଗୋପାଳପୁର, ରମ୍ଭା, ଆଉ କେତେ ଯାଗାକୁ ବୁଲିଯାଇଛି ଥରେ ଆମେ ସିନେମା ଦେଖିବାପାଇଁ ବି ଯାଇଥିଲୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସିନେମା ଦେଖି ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ପାଖରେ ବସିଥିବା ବୁନାଭାଇର ହାତକୁ ଧରି ମୁଁ ବସିଥିଲି

ବିଆ ଖାଇବା ର ମଜା ଦେଲି – Bhauja Story

ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଦୁଇଟା ଗୋଲାକାର ଜିନିଷ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଥିଲା ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଭାଇର ହାତରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା, ସେ ବି ଜାଣି ପାରୁଥିଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ କିଛି ରେସ୍ପନ୍ସ୍ ଦେଉନି ତେଣୁ ଆଉଟିକେ ବୋଲ୍ଡ୍ ହୋଇ ନିଜେ ତା ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଘଷିଲି ସେ ବି ହଟ୍ ହୋଇଗଲା ଆଉ ସିନେମା ହଲର୍ ଅନ୍ଧାରରେ ମୁଁ ତା ଗାଲକୁ ଗେଲ କରିବାପରେ ସେ ବି ମୋତେ କିସ୍ କଲା ପ୍ରଥମଥର କେହି ଜଣେ ମୋତେ କିସ୍ କରୁଥିଲା ମୋ ପାଟି ମେଲେଇ ଦେଲି ସେ ନିଜ ଜିଭ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ମୋର୍ ଜିଭକୁ ଚୋଷିଲା

ଆଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ କିସ୍ କରିବା ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ ହେଲେ ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳି ନଥିଲା ଭଲକରି କିସ୍ କରିବାପରେ ବୁନାଭାଇର ହାତ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଛାତିକୁ ଆଗକୁ କରିଦେଇ ତାକୁ ଫୁଲ୍ ମଜା ନେବାକୁ ଦେଲି ସେ ଅନେକ ସମୟ ଚିପାଚିପି କରିବାପରେ ଆମେ ସିନେମା ହଲରୁ ବାହାରି ଆସିଲୁ

ତା’ପରେ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ବଦଳିଗଲା ସେଇ ସପ୍ତାହରେ ମାଉସୀମଉସା କୁଆଡ଼େ ଗୋଟେ ଗଲେବୋଲି ବୁନାଭାଇ ମୋତେ କହିଲା ଚାଲ ଆମ ଘରକୁ ଯିବା ବୋଉକୁ କହି ମୁଁ ବୁନାଭାଇ ସାଙ୍ଗରେ ଗଲି ମାଉସୀ ଘରେ ବୁନାଭାଇର ରୁମ୍ ଥିଲା ସେଇଠି ସେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର୍ ରଖିଥିଲା ଆମେ ତା ରୁମକୁ ଗଲାପରେ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରି କିସ୍ କରିଲା ମୁଁ ବି ନିର୍ଲଜ ହୋଇ କିସ୍ କଲି ତାପରେ ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲା ଓଃ ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା ମୋତେ ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ମନଇଛା ଖାଇଲା କେତେଥର ଚୋବାଇଲା କହି ହେବନି ମୋତେ କିନ୍ତୁ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା

ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଯେତେବେଳେ ଶୁଂଘିଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା ଓଃ ସେ କମ୍ପନ ମୋତେ ଏବେ ବି ମନେ ଅଛି ମୁଁ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥିଲି ମୋ ସାଙ୍ଗ ଦେଖାଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍ କ୍ଲିପରେ ଟୋକାଟେ ଝିଅର ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲା ମୁଁ ବି ଚାହୁଁଥିଲି ବୁନାଭାଇ ମୋ ବିଆକୁ ସେମିତି ଖାଉ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମେଲେଇଦେଇ ଚୁମାଟେ ଦେବାପରେ ମୋ ହୋସ୍ ଚାଳିଗଲା ଓଃ କି ମସ୍ତି ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଆଗପଛ କରି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା

ନାନି ର ବିଆ ଚାଟିବା କାହାଣୀ Nani ra bia chata story

ଜିଭ ପୁରେଇ ଗେହିପକାଇଲା ପୁରା ପାଟି ବନ୍ଦକରିଦେଇ ଚିଷିଲା ମୋ ପ୍ରାଣ ପଳାଇବା ପରି ମନେ ହେଉଥିଲା ଏଇଆକୁ ବୋଧହୁଏ ସ୍ବର୍ଗ କହନ୍ତି ମନେ ହେଉଥିଲା ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ମୋ ଦେହ ଧକ୍ ଧକ୍ ହୋଇ ଥରିଲା ଆଉ ମୋତେ ମନେ ହେଲା ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସି ଓଦା ହେବାକୁ ଲାଗିଛି ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲା ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ଫସ୍ କରି ପଶିଗଲା ପରେ ଓଦା ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ମୋତେ ଦେଖାଇଲା

ତାପରେ ସେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା ସେ ତା ଚଡ଼ି ଖୋଲିଲାପରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଲି ସାଢେ ପାଞ୍ଚ ଇଞ୍ଚର ଲମ୍ବା ବେଶି ମୋଟା ନାହିଁ ପୁର ଟେଙ୍ଗେଇକି ଅଛି ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଲାଳ ବାହାର କରି ଆଣି ନିଜ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇବାପରେ ସେ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଢୁକେଇ ଦେଲା ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଥିଲା ପ୍ରଥମଥର ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଜଳିବ, କାଟିବ ଆଉ ରକ୍ତ ବି ବାହାରିବ ମୁଁ ଡରିଗଲି, କହିଲି ବୁନାଭାଇ ମୋତେ କାଟିବ ସେ କହିଲା ଯଦି କାଟିବ ବନ୍ଦ କରିଦେବା ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ସେଥିରେ ବହୁତ ଗୁଡ଼ିଏ କୋଲ୍ଡ୍ କ୍ରିମ ଲଗେଇବା ପରେ ମୋ ବିଆରେ ପେଲିଲା ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲା ଅବଶ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା ବୋଲି ବେଶୀ କଷ୍ଟ ହେଲାନି ଆଉ ବାଣ୍ଡବିଆରେ ପଶିଗଲା ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ କହିବା ଭଳି ଜଳିଲାନି

ତାପରେ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାପରେ ମୋତେ ଜଳିବା ଭଳି ଅନୁଭବ ହେଲା ଓଃ ମୁଁ ପୁରା ସ୍ବର୍ଗିୟ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି ମୋତେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ଭାଇ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ମୋତେ ଗେହି ପକାଉ କିନ୍ତୁ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହୁଥିଲା ନଇଁପଡ଼ି ମୋ ଦୁଧର ନିପଲକୁ ନିଜ ଦାନ୍ତମଝିରେ ନେଇ ସେ ଚୋଷିବାପରେ ଯେମିତି ଜୋର୍ କରି ଗୋଟିଏ ଧକା ଦେଇଛି, ମୋତେ ଲାଗିଲା ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ପେଟ୍ ଫଟେଇଦେଲା ବହୁତ୍ କାଟିଲା

ଦେଢଶୁର ମୋର ଦେଢ ଘଇତା | ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ part-1

ମୁଁ କାନ୍ଦକାନ୍ଦ ହୋଇଗଲି ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ନିଶ୍ବାସ ନେଇ ମୋତେ ଧକ୍କା ଦେଉଥିଲା, ମୋ ବିଆ ପ୍ରବଳ ଜଳୁଥିଲା ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଉଥିଲା ଆଉ ଚୋବେଇ ଦେଉଥିଲା ହେଲେ ବି ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ଏମିତି କିଛି ସମୟପରେ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଲା ମୁଁ ବି ବୁନାଭାଇକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ ମୋ ଦେହ ଥରିଲା, ବିଆରୁ ପ୍ରବଳ ପାଣି ବାହାରି ତା ଖଟ ଓଦା କରିଦେଲା ଭଳି ଲାଗିଲା, ସେ ମୋତେ ଆଉ ଦୁଇ ତିନିଧକା ଦେବାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା ଯାହା ସେ ମୋ ଦେହ ଉପରେ ପକେଇଦେଲା

ମୋତେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ସେ ଆଉଟିକେ କରୁ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ସେମିତି ଖଟରେ ପଡ଼ି ରହିଲି, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ଭୋକ ମେଣ୍ଟିଲା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲିନି ଭାଇ ଆସିବାପରେ ମୁଁ ଯାଇ ସଫା ହୋଇ ଆସିଲି ଆଉ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାପରେ ସେ ମୋତେ ନେଇ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଲା ଏହାପରେ ଅନେକଥର ସେ ଆମ ଘରେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏମିତି କରିଛି ଦଶ ମିନିଟ୍ ପନ୍ଦର ମିନିଟ୍ କରି ସେ ମୋତେ ଏମିତି କଷ୍ଟ ଦିଏ ଆଉ ମୋତେ ଭୋକିଲା ଛାଡ଼ିଦେଇ ସେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରି ଚାଲିଯାଏ

ତଥାପି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ସାଙ୍ଗମାନେ କହୁଥିଲା ଯେ ପୁଅର ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇଲେ କାଳେ ଅଧିକ ସମୟ ହେବ ବୋଲି, ତେଣୁ ବୁନାଭାଇର ବାଣ୍ଡକୁ ବି ମୁଁ ପାଟିରେ ନେଇ ଖାଈଲି, ହେଲେ ସେ ମୋ ପାଟିରେ ହିଁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଲା ପରେ ମୁଁ ବାନ୍ତି କରିଦେଇଥିଲି ତା’ପରେ ଆଉ ସାହାସ ହେଲାନି ତେଣୁ ସେ ଯାହା ବି କରୁଥିଲା ତାକୁ ହିଁ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି

ଆଉ ଏଇମିତ୍ ନୂଆ ନୂଆ କାହାଣୀ ପାଇଁ ଆମ ଟେଲିଗ୍ରାମ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଜଏନ କର।

Related Stories

3.8 4 votes
Article Rating
3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kumar
kumar
3 months ago

story kemit patheib

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: