Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପିରିଅଡ ରେ ବି ପେଲା – Odia Sex Gapa

Hi friends, ମୁଁ ଗୁଡୁ. ମୋର ବେଧୁଆ ଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି ମୋର ଏହି Odia Sex Gapa କୁ. ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ମୋର ଏହି ଗପର ନାୟିକା ହେଉଛି ମୋ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରଞୁ . ଆପଣ ମାନେ ଭାବୁଥିବେ ରଞୁ ଗୋଟିଏ ଗାଉଁଲି ଝିଅ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ନା ସେ ପୂରା ସହରୀ ଝିଅ.                            

ରଞୁ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ଖାସ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ତା’ର ୨୮ ସାଇଜର ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ଯେ କୌଣସି ଟୋକାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଯିବ. ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ରଞୁ କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲି ତା ପ୍ରତି ମୋର କିଛି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଯେତେବେଳେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲି ସେତେବେଳେ ମୋ ମନ ଖାଲି ଘେଇଁବା ପାଇଁ କନକନ ହେଲା. ମୋର break up ହବାର କିଛିଦିନ ପରେ ସେ ଆଉ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଘରଭଡ଼ା କରି ରହିଲେ. ଓ ତା ପରଠୁ ତାର ମୋର କେବେ ଦେଖା ହୁଏନି କି କଥା ବି ନୁହେଁ. କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ତାକୁ ଦେଖ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା.

ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ସେମାନେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଘରେ ଭଡ଼ା ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି.ଦିନେ ମୋର ସେହି ସାଙ୍ଗ ର ଜନ୍ମଦିନ ଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତା ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ.ଆମେ ତା’ର ମୋର କଥା ହେଉଥାଉ ହଠାତ୍ ସେ ଆସି ତାକୁ birthday wish ଜଣେଇ ମୋତେ ହସି ଦେଇ ତଳକୁ ପଳେଇଲା. ସେଦିନ ସେ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲୁ କଲର୍ ର ଲେହେଗାଂ ପିନ୍ଧି ଥାଏ ଆଉ ସେଠି ରେ ସେ ପୂରା ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା.ତା ପରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ କେକ୍ କାଟିଲା.ତା ପରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ବସି ଖାଇବାକୁ ବସିଲୁ.

ସାଙ୍ଗ ମା ର ଲଚକ ସେକ୍ସି ଗାଣ୍ଡି – Odia Sex Gapa

ଖାଇ ସାରିଵା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବସି କଥା ହେଉଥାଉ. ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋ ହାଵ ଭାବ କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି କହିଲା କିଵେ ତୁ କ’ଣ ଭାରି ଅନ୍ୟ ମନସ୍କ ରହୁଛୁ.ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ ଵେ ସେ ଝିଅ ଟା ମସ୍ତ ହେଇଚି.ସେ କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିଛି. ମୁଁ କହିଲି ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ .ସେ କହିଲା ସେ ଯେବେଠୁ ଏଠିକି ଆସିଲାଣି ତୁ ଖାଲି ତାକୁ ଅନଉଛୁ. ମୁଁ ସେଇଠୁ ତାକୁ ସବୁ କଥା କହିଲା. ସେ କହିଲା ତୁ ତାକୁ ଏବେ ଭଲ ପାଇବୁ କି. ମୁଁ ସେଇଠୁ ହଁ କଲି.(କାରଣ କିଏବା ମାଗଣା ଖାଇବାକୁ ମନା କରିବ). 


ସେ କହିଲା ହଉ ରହ ମୁଁ ତୋ ପାଇଁ ତାକୁ ଠିକ୍ କରିଦେଉଛି. ସେଇଠୁ ମୁଁ ଆମ ଘର କୁ ଆସିଲି 

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା. ଦିନେ ମୋ ସାଗଂ କୁ ତା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି ସେ କହିଲା ତୋ କଥା କହିଲାଠୁ ସେ ପୂରା ରାଗି କି ନିଆଁ ବାଣ ହୋଇଯାଉଛି. ମୁଁ ବି ଛାଡିବା ପିଲା ନୁହେଁ . ମୁଁ କହିଲି ତୁ କିଛି ଗୋଟେ କରିକି ତାକୁ ମୋ ଲାଗି ପଟା. ସେ କହିଲା ମୁଁ ତତେ ଗୋଟିଏ ଆଇଡିଆ ଦଉଛି ତୁ କାଲି ଆମ ଘରକୁ ଆସେ. ଆଉ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ celebration chocolate packet ଆଉ ଗୋଟିଏ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଆଣିବୁ. ତା ପରେ ଯାହା ହବ ମୁଁ କରିବି. 


ମୁଁ ତା ପର ଦିନ ସେଇଠୁ ତା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଚକୋଲେଟ୍ packet auu gutiea ଗୋଲାପ ଫୁଲ ନେଇ ତା ଘର କୁ ଗଲି.          ସେ ମୋତେ କହିଲା ଶୁଣ ମୁଁ ଏବେ ତାକୁ ଡାକିବି. ତୁ ଆଗ ତା ଗୋଡ଼ ତଳେ ପଡି ତାକୁ ଭୁଲ୍ ମାଗିବୁ. ତା ପରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ତତେ ଉଠେଇବ ତୁ ତା ଆଗରେ କାନ୍ଧିବାର ଅଭିନୟ କରିବୁ.


ମୁଁ ସେଇଠୁ ତା କହିବା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କଲି . ଅବଶ୍ୟ ୧୦୦ ରୁ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କାମ କଲା‌ଆଉ ୬୦ ପ୍ରତିଶତ କାମ କଲା ନାହିଁ.କାରଣ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାକୁ (ରଞୁ) ଦେଖିଲି ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି. କିନ୍ତୁ ସେ ସତୀ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ମୋତେ ଗୋଟେ ଠୋ କିନା ଚଟ୍ କଣା ପକେଇ ପଳେଇ ଯିବା କୁ ବାହାରିଲା. ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଵାଡେଇଲା ମୋତେ ତା ଉପରେ ବହୁତ ରାଗ ଆସିଲା.କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତା କୁ କିଛି ନ କହି କାନ୍ଦି ବାର ବାହାନା କଲି .କିଛି ସମୟପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁକାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା sorry ମୁଁ ସେଇଠୁ ତାକୁ କିଛି କହିଲିନି.

ତା ବିଆରୁ ପଚ୍ ପଚ୍ କରି ପାଣି ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ଏମିତି ୧୦ ଗଲା‌ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଆଡୁ sorry କହି ତାକୁ propese କଲି ଆଉ ସେ ମୋ ହାତରୁ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ନେଲା ,ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ଓଠରେ କିସ୍ ଦଵା କୁ ଲାଗିଲି.ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ କିସ୍ କରୁଥିଲା. ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆସିଲା .

ମୁଁ ତାକୁ ମୋଠୁ ଅଲାଗା କରିନେଇ ତାକୁ ଅନେଇ ହସିଦେଲି ଆଉ ତା ହାତ କୁ ଚକୋଲେଟ ଟା ବଢେଇ ଦେଲି ସେ ସେଇଠୁ ଚକୋଲେଟ ବକ୍ସ ନେଇ ଲାଜ କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଳେଇଲା.ସେଇଠୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଲା‌ କିରେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛୁ . ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ରେ ଏ ସବୁ ତୋରି ପାଇଁ ହେଲା‌. ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଉଥାଏ କି ମୋର ପ୍ରେମିକା ଫୁଣି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ବୋଲି.ମୁଁ ସେଇଠୁ ଆମ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି.ସେହିଦିନ ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ସେ ମୋ ସହ ଫୋନ ରେ କଥା ହେଲା .ତା ପରଠୁ ଆମେ ଫୋନ୍ ରେ ନ ହେଲେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ କଥା ହଉ. 

odia sex gapa
Odia Sex Gapa


ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ମୋତେ ଥରେ ଦେଖାକରିବାକୁ ଡାକିଲା. ମୁଁ ତ ମଉକା ଖୋଜୁଥାଏ. ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କୋଉଠି ଦେଖା କରିବା. ସେ କହିଲା ଆଜି ଆମ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ତମେ ଆମ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସ ମୋତେ ଦେଖା କରିକି ଯିବ.ମୁଁ ସେଇଠୁ ତାକଂ ଘରକୁ ଗଲି . ଏହି ସମୟରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଦେଖିଦେଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ନଥାଏ.ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି .ସେ ସେଦିନ ଗୋଟିଏ ଟପ୍ କୁ ସ୍କଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା.ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା.ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗପସପ ଆରମ୍ଭ କଲୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ନଜର ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ ଆଉ ସେ ବି ଜାଣିକି ନ ଜାଣିବା ଭଳି ଅଭିନୟ କରୁଥାଏ.

ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ତାକୁ କିସ୍ କଲି ଆଉ ସେ ଵି ମୋତେ କିସ୍ କରୁଥିଲା. ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି. ଆଃ କି ନରମ ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ସେ ବି enjoy କରୁଥାଏ ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଧିରେ ଧିରେ ହିଟ୍ କରେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଦେହ ରୁ dress ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋର dress ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ଟପ୍ ଟା ଖୋଲି ଦେଲି ମୋ ଆଗରେ 32 ସାଇଜ୍ ଦିଟା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ ତା ପୂରା କଣ ହୋଇଗଲା. ମୁଁ ଆଉ ମୋ ପାଟି କୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି bra auu ସେମିଜି କୁ ଖୋଲି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଚିପି ପାଟିରେ ପଶେଇ ଚୁଚୁମି ଥାଏ. 

ଆଃ କି ବଢ଼ିଆ ଲାଗୁଥାଏ. ଆଉ ଏପଟେ ତା ସ୍କଟ୍ ଖୋଲି ତା ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପଶେଇ ତା ବିଆ କୁ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ. ତା ବିଆରେ ପାଣି  ଵାହାରି ଓଦା ହୋଇଥାଏ. ମୋ ବେଧୁଆ ଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ମାନେ କଣ କହିବି ସେତେବେଳର ସେହି ସୁଖ କଥା. ଓଃ କି ଶାନ୍ତି ଲାଗୁଥାଏ. ତା ପରେ ମୁଁ ତା ସ୍କଟ୍ ଖୋଲି ତା ବିଆ କୁ ଚୁସିଵାକୁ ଲାଗିଲି. ମୋ ରାଣ୍ଡି ଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ଵେଧେଇ ମାଇକିନା ମାନେ କ’ଣ କହିବି ତା ଵିଆ କଥା . ଓଃ  ତା ଵିଆ ରେ ଗୋଛାୟେ ବାଳ.

ଭାଉଜ ମୋର ମୁଠି ମାରି ଦେଲେ – Odia Sex Kahani

ମୁଁ ତାକୁ ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲି.ତାକୁ ପୂରା ନଗଂଳା କରି  ତା ଵିଆରେ ମୋ ଵାଣ୍ଡ  ଗଳେଇ ତାକୁ ଲାଗିଲି.ତା ଵିଆ ଟା ପୂରା ଟାଇଟ୍ ଥାଏ . ମୁଁ ଅଳ୍ପଅଳ୍ପ ପଶେଇଛି ସେ ଚିହିରି ଉଠିଲା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ତା ଵିଆରେ ଭେସ୍ଲିନ୍ ଲଗେଇ ଫୁଣି ତାକୁ ପେଲିବାକୁ ଲାଗିଲି .ମୋ ଵାଣ୍ଡ ସଟ୍ କିନା ଗଳିଗଲା ଆଉ ତା ଵିଆ ରୁ ବ୍ଳଡ ଵାହାରିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଟିକେ କାଟିଲା . ମୁଁ ପେଲା ବଂଦ କରି ତା ଦୁଧ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲି.

ଏମିତି ୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ପୁଣି ତାକୁ ପେଲିଵାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହଉଥିଲା ଆଉ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥାଏ.ଏହା ଭିତରେ ସେ ଦି ଥର ତା ବିଆର ଗଲୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଇଥାଏ.ସେତଵେଳ କୁ ମୋର ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ଏବେ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତମେ କେମିତି ଲାଗୁଛି.ସେ କହିଲା ବଢିଆ ଲାଗୁଛି.ମୁଁ କହିଲା ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ହେଲାଣି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ସେ କହିଲା ମୋ ଵିଆରେ ଛାଡି ଦେ.

ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ କାଳେ ତୁ pregrenet ହୋଇଯିବୁ ସେ କହିଲା ମୋର periods ହବାର ସମୟ ଆସିଲାଣି କିଛି ହବନି ମୋ ବିଆରେ ସବୁତକ ବୀର୍ଯ ପକେଇ ଦେ.ଯଦି ମୁଁ ପ୍ରେଗନାଂଟ ହେଲି ତେବେ ମେଡିସିନ ଖାଇଦେଵି . ମୁଁ ସେଇଠୁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ୧୫/୨୦ ଧକ୍କା ଦେଇ ତା ଵିଆରେ ପିଚ୍ କିନା ସବୁ ବୀର୍ଯ ତକ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି.ତା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ପୂରା ଆଜି ମୋତେ ଖୁସି କରେଇଦେଲୁ.ସେ ହସିଲା ଆଉ କହିଲା ମୁଁ ତତେ ସେଦିନ ଜାଣିଶୁଣି ବାଡେଇଲି.

ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି ସେ କହିଲା ତୁ ମୋ ସହ ଆଗରୁ ଏହି କାମ କ’ଣ ପାଇଁ ନ କଲୁ . ମୁଁ ହଠାତ୍ ଉଠିପଡ଼ି କହିଲି ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରିଲିନି . ସେ କହିଲା ଆବେ ମୁଁ ଯଯେତେବେଳେ ତୋଠୁ ଅଲଗା ହେଲି .ମୋ ଦିଦି ଆଉ ତା ସ୍ବାମୀ ର ସେକ୍ସ ଦେଖି ମୁଁ ଖାଲି ଘିଆଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଡହଳ ବିକଳ ହେଉଥାଏ ହଠାତ୍ ତତେ ସ ଦେଖିଲି ଆଉ ତୋଠୁ ଘିଆଁ ଖାଇବା ପାଇଁଁ ତତେ ପଟେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି କି ତୁ ମୋ ପ୍ରେମ ରେ ପଡିଛୁ ବୋଲି.ଯୋଉଦିନ ତୋ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ତୋ ବିଷୟ ରେ କହିଲା ମୁଁ ତ ତତେ ମନେ  ମନେ ଖୋଜୁଥାଏ ଆଉ ତୁ ବି ଆସି ପହଞିଗଲୁ.

ନାନି ର ବିଆ ଚାଟିବା କାହାଣୀ Nani ra bia chata story

ମୁଁ ସେଇଠୁ ହସିଦେଇ ତାକୁ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି.ତା ପରେ ତା’ର ମୋର ନଗଂଳା ହୋଇ ବାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୋଇ ହୋଇ ଆସିଲୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଟିକେ ସେ ଚାଲି ପାରୁନୁ ମୁଁ ମେଡିସିନ ଆଣି ଦେଇଦେବି ତୁ ଖାଇବୁ.ସେ କହିଲା ହଉ ମୁଁ ସେଇଠୁ dress ପିନ୍ଧି ପଳେଇ ଆସିଲି ଆଉ ସେ ବି dress ପିନ୍ଧି ଦେଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା.ମୁଁ ମେଡିସିନ ଆଣିବାକୁ ଗଲାବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବାଟରେ ଦେଖାହେଲା ଆଉ କହିଲା କଣ କିରେ ଆଜି ପୂରା ଖୁସି ଥିଲା ଭଳିଆ ଜଣା ପଡୁଛୁ .

ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ ଵେ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ.ସେ ହସିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ହଉ ମୁଁ ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ଆସିଲେ ତୋ ସହ କଥା ହେବି.ମୁ ହଁ କହି ଆସିଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ସେ ଆମ ସେକ୍ସ କଲାବେଳେ ଦେଖିଦେଇଛି. ମୁଁ ସେଇଠୁ ତାକୁ ମେଡିସିନ ଦେଇ ଆମ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି.

ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ Odia Sex Gapa ରେ କହିବି ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମିଶି କିପରି ତା ସହ ସେକ୍ସ୍ କଲୁ.


ଆଶା କରୁଛି ଏହି ଗପ ଟି ପଢ଼ି କି ବେଧେଇ ଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ମାନେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଉଥିଵେ ଆଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ପାଣି ବାହାର କରୁଥିବେଯଦି storyଟା ଭଲ ଲାଗେ ମୋତେ comment କରି ମେଲ୍ ରେ ଜଣେଇବ.

ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ ଟି , ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ର ପାଠକ ଦୀନେଶ ଦାସ , ପଠେଇଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ କମେନ୍ଟ ରେ ଜଣାନ୍ତୁ କେମିତି ଲାଗିଲା

Related Stories

3.4 5 votes
Article Rating
3.4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: