ଭାଉଜ ମୋର ମୁଠି ମାରି ଦେଲେ – Odia Sex Kahani

ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ ସବୁ କେମିତି ଲାଗୁଚି, ଯଦି ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ଗରମ ହଉଛ , ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲାଉଚ ତାହାଲେ କମେନ୍ଟ କଣ ପାନୀ କରୁ ନାହାନ୍ତି , ଏମିତି odia sex kahani ପଢିବା ପାନୀ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ କୁ ସବୁ ବେଳେ ଆସନ୍ତୁ

କଲେଜରେ ମୋର ବେଶୀ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ସେଦିନ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କହିଲା ଆବେ ଟିକେ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ମୋ ଭାଇ କାଲି ଆସାମରୁ ଆସିବେ, ଆଉ ଏଠି ପହଞ୍ଚିବେ ରାତି ପ୍ରାୟ ଦୁଇଟା ବେଳକୁ ଷ୍ଟେସନରୁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଗାଁକୁ ଯିବାକୁ ହେବ କଣ କରିବା କହ? ମୁଁ କହିଲି, ଆମ ଘରେ ମାରୁତି ଭ୍ୟାନଟେ ଅଛି ପେଟ୍ରୋଲ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦେବୁ ବୋଲେ ଗାଡ଼ି ନେଇ ଆସିବି ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା

ସେଦିନ ଶନିବାର ପରଦିନ ବି କଲେଜ ଛୁଟି ରାତିରେ ସେ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ଛୁଟି ନେଇ ଆସିଲା ଆମେ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଇ ଅପେକ୍ଷା କରୋଲୁ ଠିକ୍ ସାଢ଼େ ଦୁଇଟାରେ ଟ୍ରେନ୍ ଲାଗିଲା ତା ଭାଇ ଆର୍ମିରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି ଆଉ ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ଆମେ ଗାଡ଼ିରେ ତା ଗାଁକୁ ଚାଲିଲୁ ପୁରୀ ରୋଡ଼ରେ ପିପିଲି ପାଖାପାଖି ତା ଗାଁ ବାଟରେ ଚା ପିଇଲୁ ସାଙ୍ଗ ମୋରେ ତା ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗରେ ଚିହ୍ନା କରିଦେଲା ଆମେ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସକାଳ ସାଢ଼େ ପାଞ୍ଚ ହେଲାଣି

ଦେଢଶୁର ମୋର ଦେଢ ଘଇତା | ମିସ୍ ଡଲି ରୋମାଞ୍ଚକର ଗପ part-1


ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ମୁଁ ଫେରି ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, ହେଲେ ତା ଭାଉଜ କହିଲେ ରାତିରେ ଜମା ଶୋଇନ ଏବେ ଗାଡ଼ି ନେଇ ଗଲେ କୋଉଠି ଯଦି ଏକ୍ସିଡେଣ୍ଟ୍ ହେବ? ତେଣୁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ୍ କର ପରେ ଯିବ ସାଙ୍ଗ ବି କହିଲା, ହଁ ଆଜି କଲେଜ ଛୁଟି ଏଇଠି ରେଷ୍ଟ୍ କରେ ଭଲ ଲାଗିଲେ ଯିବୁ


ସାଙ୍ଗରେ ରୁମରେ ମୁଁ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରି ଶୋଇଗଲି ଘରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଶୁଣି ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଖିଲି ନଅଟା ମାତ୍ର ହେଇଛି ବାହାରେ ଯୋରସୋର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଚାଲିଛି ସାଙ୍ଗ ଆସିଲା ପରେ ଘଟଣା କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଚାହିଁବାରୁ କହିଲା, ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେଉଛି ସବୁବେଳର କଥା ବାହା ହେଇ ଚାରିବର୍ଷ ହେଇଗଲାଣି, ପିଲାପିଲି ହେଉନି ବୋଲି ଭାଇ ଭାଉଜ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରୁଛନ୍ତି ଯେବେ ଗାଁକୁ ଆସନ୍ତି ଏମିତି ହୁଏ ତୁ ଚାଲ ନଦୀକୁ ଯିବା ଗାଧୋଇ ଆସିବା  ଆମେ ନଦୀକୁ ଗଲୁ ଗାଧୁଆ ସାରିଦେଇ ଫେରି ଆସିବା ବେଳକୁ

ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଥମି ଗଲାଣି ଚକୁଳି ପିଠା ହେଇଥିଲା, ଦୁଇଟା ଖାଇଦେଇ କହିଲି, ମୁଁ ଏବେ ଯିବି ତେଣେ ବାପା ଯଦି କୁଆଡ଼େ ଯିବେ?
ସାଙ୍ଗ କହିଲା ହଉ ତୁ ଯା ଏଇ ସମୟରେ ସାଙ୍ଗର ଭାଉଜ କହିଲେ, ରୁହ ମୁନା ମୁଁ ବି ତମ ସାଙ୍ଗରେ ଯିବି ସେ ନିଜ ବ୍ୟାଗ ଧରି ବାହାରିଲେ ତାଙ୍କ ଘରେ ସବୁ ମନା କରୁଥିଲେ ସେ ମୋ ହାତଧରି ଟାଣି ଟାଣି ବାହାରକୁ ନେଇ ଆସିଲେ ଆଊ କହିଲେ ଚାଲ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଗାଡ଼ି ଧରି ଚାଳିଲି ଦୁଇଘଣ୍ଟା ଲାଗିବ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଭାଉଜ ସାମନାରେ ମୋ ସାଇଡ଼ରେ ହିଁ ବସିଥିଲେ

ପଚାରିଲି, ଭାଉଜ କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି? ସେ ଆନମନା ହେଇ କିଛି ଭାବିବା ପରେ କହିଲେ, ତମ ଘର କୋଉଠି? ମୁଁ କହିଲି ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ବର ତାପରେ ସେ କହିଲେ ତମ ଘରେ ଅଲଗା ରୁମ ଅଛି କି? ମୁଁ ଦିନେ ଦୁଇଦିନ ରହି ପଳେଇବି? କହିଲି, ଅଲଗା ରୁମ୍ ତ ନାହିଁ, ହେଲେ ଛାତ ଉପରେ ମୋ ରୁମ ଅଛି ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ, ରହି ପାରିବେ? ସେ ହଉ ବୋଲି କହିଲେ

ଗରମ ଟୋକି ର ନରମ ବିଆ – ହଟ ଓଡ଼ିଆ ଷ୍ଟୋରୀ


ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ବାପା ଗାଡ଼ି ଭଡ଼ାରେ ନେଇ ବାଲେଶ୍ବର ଯିବାପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ସାଙ୍ଗର ଭାଉଜ ଆମ ଘରେ ଦୁଇଦିନ ରହିବେ ବୋଲି କହିବା ପରେ ସେ କିଛି କହିଲେନି ବୋଉକୁ କହ ବୋଲି କହି ଗାଡ଼ି ନେଇ ଚାଳିଗଲେ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ସ୍ନେହରେ ଘରକୁ ନେଇଗଲା ତାଙ୍କ ଜିନିଷ ମୋ ରୁମରେ ରଖିଦେଲି


ସେ ତଳେ ଯାଇ ବୋଉ ସାଙ୍ଗରେ ଗପୁଥିବା ବେଳେ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ କରିଲି ସେ କହିଆ, ଭାଉଜ କୋଉଠି? ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ତୁ ଭାଇଙ୍କୁ ଧରି ଆ ସେ କହିଲା, ଭାଇ ବି ରାଗିଛନ୍ତି ମୁଁ କହିଲି, ଠିକ୍ ଅଛି, ତା ହେଲେ ଦିନଟେ ଛାଡ଼ିଦେ କାଲି ଆସ ସେତେବେଳକୁ ରାଗ ଛାଡ଼ି ଯାଇଥିବ

odia sex kahani


ରାତିରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଫେରି ନିଜ ରୁମକୁ ଆସିବା ବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ିଲି ସେ ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ପୁରା ସୁନ୍ଦରୀ ନୁଆବୋହୁ ପରି ଦିଶୁଥିଲେ ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପୁଣି ଛୁଆ ନାହିଁ, କେତେ ଦୁଃଖ ସେତେବେଳେ ମୋତେ ମନେ ପଡ଼ିଳା ଯେ ସେ ମୋ ରୁମରେ ରହିବେ ରାତିର ଖାଇବା ସରିବାପରେ ରୁମକୁ ଆସିବା ପରେ ଭାଉଜ ସହ ବସି ଏଣେତେଣେ ଗପିଲା ବେଳେ ସେ କହିଲେ, ମୁନା ତମର କିଏ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନାହିଁ? ମୁଁ ମନା କଲି ସେ କହିଲେ, ମିଛ କୁହନି ମୁଁ କହିଲି ଅତ କହୁଚି, କେହି ନାହାନ୍ତି ସେ କହିଲେ, ଏତେ ହାଣ୍ଡ୍ସମ ହେଇଛ, ମୁଁ ହେଇଥିଲେ ତମ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହେଇ ଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଶୋଇବାକୁ ଯିବା ସମୟ ହେବାରୁ କହିଲି, ଭାଊଜ ତମେ ଖଟରେ ଶୋଇପଡ଼ ମୁଁ ତଳେ ଶେଯ ପକେଇ ଶୋଇଇବି ସେ ମନା କଲେ, କହିଲେ ତମେ ଏଠି ଖଟରେ ଶୁଅ


ତାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ମନା କରି ପାରିଲିନି କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଖଟରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ କେମିତି ଶୋଇବେ? ଯା ହେଉ ଶୋଇବା ପରେ ଦେହକୁ ଦେହ ଘଷି ହେଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଆସୁଥିବା ବାସ୍ନରେ ମୋତେ କଣ କଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ପାଖରେ ମାନେ ଏତେ ପାଖରେ କେବେ ବି କେହି ଶୋଇନଥିଲେ ନଜାଣିଲା ପରି ତାଙ୍କ ଉପରେ ହାତ ଥୋଇଲି, ସେ କିଛି କହିଲେନି ମୋ ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି ଶୋଇପଡ଼ି ସେ ମୋ ଗାଲକୁ ଆଉଁସିବା ପରେ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି, ସେ ମୁହଁ ବୁଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ମିଶିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଡରିଗଲି କାଳେ ସେ ଖରାପ ଭାବିବେ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ସେ ପାଟି ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ଧରି ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ିଦେଇ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ । ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଚୋରୀ


ଆମେ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜ ଛାତି ଉପରେ ଥୋଇଦେଲେ ମୁଂ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଆଃ ଆଃ ବୋଲି କହୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଗାଲ ଆଉ ବେକକୁ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଗଲି ସେ ବି ମୋତେ ପୁରା ସହଯୋଗ କରୁଥିଲେ, ମୋ ହାତଧରି ଉଠି ଠିଆ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସେତେବେଳେ ପୁରା ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚୁପୁଥାନ୍ତି ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମନ୍ଥିଦେଇ ଆଗପଛ କରିବା ପରେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ ଭାବରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମନ୍ଥୁଥିଲେ ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ପଡ଼ିବ ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ସହଜରେ ପଶିଗଲା ପରେ ଗେହିବାଉ ଲାଗିଲି, ସେ ବି ନିଜେ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ଉଠେଇ ମୋତେ ଗେହୁଥିଲେ


କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କୁ ଗେହିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ନିଜ ଦୁଇ ଗୋଡ଼ରେ ଭିଡ଼ିଧରି ବାନ୍ଧିଦେଲେ ଆଊ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରା ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଗଲେ ତାପରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲେ ତାଙ୍କର ବୀଆରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରିଲା ଯେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ସର୍ ସର୍ ଓଦା ହୋଇଗଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଆଊ ଯେତେ ଜୋର୍ ଦେଇ ଗେହିଲେ ବି ମଜା ଲାଗୁନଥିଲା, ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ମୁଠେଇ ଧରି ମୁଠି ମାରିଲି ଆଉ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲା


ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାଃଆରିବା ପରେ ମୁଁ ପୋଛା ପୋଛି ହେଲି ସେ ମୋ ହାତଧରି ବାହାରକୁ ନେଇ ଆସିଲେ ଶୀତଦିନ କାକର ଲାଗୁଥିଲା ବାହାରେ, ଛାତ ଉପରୁ ଆକାଶ ଦିଶୁଥିଲେ ସେଇଠି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଚୁମା ଦେଲେ ଆଊ ମୁଁ ବି ଦେଲି ତାପରେ ସେ ନିଜ ନାଇଟି ପୁରା ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ମୁହଁରେ ନିଜର ଦୁଧ ଦେଇ କହିଲେ ଖାଅ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖାଇଲି ଦୁଇଟା ଦୁଧ ପାଳି କରି କରି ଖାଈବା ପରେ ତାଣ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଆଉ ସଲ ସଲ କରିଲି ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ହାତକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ମୁନା ମୋତେ ଏଇଠି ଗେହିବ? ମୁଁ କହିଲି, ନିଶ୍ଚୟ ରୁମ ଭିତରୁ ପଟି ଆଣି ତଳେ ପକେଇ ଦେଲି

ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଶଶୁର ବାଣ୍ଡ – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସେଇଠି ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହିଲି ଏବେ ମୋତେ ବି ଜୋଶ ଅଧିକ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଆଗପଛ ହୋଇ ହଲୁଥିଲା, ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚାପି ଚାପି ଗେହୁଥିଲି ସେ ବି ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ, ଏମିତି କରୁ କରୁ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ ଦୁଇଥରେ ଲାଗ ଲାଗ ଗିହାଁ ପରେ ସେ ବି ହାଲିଆ ହେଇଗଲେ ଆଊ ମୁଁ ବି ରୁମକୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଶୋଇଗଲେ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇଗଲି


ସକାଳୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା ବେଳକୁ ବୋଉ ଆଉ ଭାଉଜ ଛାତ ଉପରେ ବସି ଗପସପ କରୁଥିଲେ ମୋତେ ଦେଖି ଭାଉଜ କହୁଥିଲେ ମୁନା ଭାରି ଭଲ ପିଲା ବୋଉ କହିଲା, କେଜାଣିଲୋ ମା, କେମିତି ଭଅଲ ପାଠଶାଠ ପଢି ଚାଇରୀ ଖଣ୍ଡେ କରିଗଲେ ତା ଜୀବନ ସୁଧୁରିଯିବ ମୁଁ ତଳକୁ ଯାଇ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଗପ ସରିଲା ଆଉ ବୋଉ ଉଠି ତଳକୁ ଚାଲିଗଲା ବୋଉ ଗଲାପରେ ଭାଉଜ ରୁମକୁ ଆସିଲେ ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ କହିଲେ, ତମେ ଭାରି ସୁନା ପିଲା, ମୋ ଦୁଧ ପିଇବ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହିଲା ପରେ ସେ ନିଜ ନାଇଟି ଆଡ଼େଇ ଦେଇ ଦୁଧ ପେଇଦେଉ ଦେଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ

🔊Odia sex kahani – ସାନ ଭାଇ ର ବଡ ବାଣ୍ଡ – Audio

ତାପରେ ସେ ଖଟରେ ବସିପଡ଼ିଲେ ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଃ କି ମଜା!!! ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚୋଷିବା ପରେ ନିଜେ ବିଆ ମେଲେଇ ଶୋଇଯାଈ କହିଲେ ଶୀଘ୍ର କର ବୋଉ ଆସିଯିବେ? ମୁଁ ବି ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ଦେଇ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର ଧକ୍କା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ ସକାଳୁ ସକାଳୂ ମସ୍ତ ଖେଳଟେ ହେବାପରେ ମୁଁ ହାଲିଆ ହୋଇ ବସିଥିଲି, ସାଙ୍ଗର ଫୋନ୍ ଆସିଲା ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିବି ପରେ ସେ କହିଲେ ଆଜି ଯିବିନି ମୋ ମନ ଭରିନି କାଳି ଆସିବାଉ କୁହ ମୁଁ ସାଙ୍ଗକୁ କହିଲି, ଭାଉଜ କହୁଛନ୍ତି ସେ କାଲି ଯିବେ ସେ କହିଲା ହଉ କାଲି ଆସିବି ସେଦିନ ରାତିରେ ବି ଆଉଥରେ ଦୁଇ ଦୁଇଥର ଖେଳ ହେଲାପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ତା ଭାଇ ଆସିଲେ ଆଉ ତା ଭାଊଜକୁ ନେଇ ଚାଲିଗଲେ

ଯଦି ତୁମ ମନକୁ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ( odia sex kahani ) ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବା ନିଶ୍ଚିତ ,

ama telegram channe ku b subscribe kariba. click here