Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

Odia Sex Kahani – ଭିଣେଇ ଙ୍କ ନାଲିଆ ବାଣ୍ଡ

ମୁଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା,ମୋ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣକୁ ଗୋଟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ (odia sex kahani) କହିବାକୁ ଯାଉଛି, ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି ଦୁଇଟା ବାଣ୍ଡର ମଜା ବିଷୟରେ ଆଉ କେଉଁ ଥିରେ ମୁଁ ଅଧିକ ମଜା ପାଇଲି ।

ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି କାହାଣୀ ମାଧ୍ୟମରେ କହି ରଖୁଛିକି ମୋ ଘରେ ମୋ ବ୍ୟତୀତ ମୋ ବାପ ମା ଓ ମୋର ଗୋଟେ ବଡ ଭଉଣୀ ରୁହେ । ଯାହାର ବିବାହ ଏଇ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ମୋର ଭେଣେଇ ଭାଇ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଓ ହଟ ଟାଇପର ପୁରୁଷ । ତାଙ୍କର ଯେଉଁ ଦିନ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ସେ ସେହି ଦିନ ହିଁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ମାରି ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ସେହିଦିନ ହିଁ ଜାଣି ଯାଇଥିଲି କି ଦିଦି ପରେ ଭଣେଇ ଭାଇ ମୋ ସହ ନିଶ୍ଚୟ ସେକ୍ସ କରିବେ ।

ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଆମେ ମା ସହିତ ଦିଦି ମନ୍ଦିର ଯାଇଥିଲା । ଆଉ ଭଣେଇ ଭାଇ ଘରେ ଥିଲେ । ମୁଁ ଏକା ଥିବାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ କିଚେନରେ ଜିଜୁ ମୋର ଓଠକି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଲାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ । ପଛ ପଟେ ମ୍ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡୁଥିଲେ ଆଉ ଆଗକୁ ହାତ ବଢେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲେ । କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁମାନେ ସେଇ ଦିନ ମୋ ବିଆରୁ ଏତିକିରେ ପାଣି ବାହାରିଯାଇଥିଲା ।

Listen to hindi sex stories audio

ମୁଁ ସେଦିନର ଭେଣେଇଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡର ସ୍ପର୍ଶ କେବୀ ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ଭେଣେଇଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ସମୟ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ ଭଉଣୀ ତା ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଖୁବ କମ ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ବୁଝିପାରିଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଜଗି ରଖିଥିଲା ଯେମିତି ଭେଣେଇ ମୋ ଠାରେ ମୁହଁ ନମାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଳ୍ପ କିଛି ସମୟ ଆମକୁ ମିଳେ ଆଉ ଭେଣେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପି ମୋର ପାଣି ବାହାର କରି ଦିଅନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ଦିଦିକୁ ଡେଙ୍ଗୁ ହୋଇଥିଲା ।

ଡକ୍ଟର କହିଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିସନ ହେବା ପାଇଁ । ଦିଦି ଆଡମିଶନ ହେଲା । ହେଲେ ହସ୍ପିଟାଲର ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଜଣେ ହିଁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରାତିରେ ରହି ପାରିବେ । ତେଣୁ ଦିଦି ପାଖରେ ମମି ରହିଗଲା । ରାତି ୧୧ଟା ପାଖା ପାଖି ଆମେ ଫେରି ଆସିଲୁ । ପାପା କୌଣସି କାମରେ ସହର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ମୋ ମୋ ଭେଣେଇ ଥିଲୁ । ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଭେଣେଇ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ମୋର ଓଠରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ଏଇଟା ମୋ ପାଇଁ ଠିକ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର ପାହାଚରେ ମୋର ଗୋଡ ଖସିଗଲା । ମୁଁ ଭେଣେଇଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଟେକି ନେଇ ବେଡରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ସେ ମୋତେ ନେଇ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ।

ଭେଣେଇ ମୋର ଟି ସାର୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ଏବେ ବି ମୋର ଦୁଧ ବ୍ରା ଭିତରେ ଥିଲା । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଉପରୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ବାହାରିଲା ୱାଃ… ତାପରେ ସେ ପଛ ପଟକୁ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବ୍ରାର ହୁକ କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ । କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁମାନେ ସେ ମୋତେ ଏମିତି ପ୍ରେମ କରିବା ରେ ଲାଗିଲେ କି ଯେମିତି ଶୋଷ କୁ ପାଣି ମିଳିଗଲା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଉଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଥିବା ହାଲକା ହାଲକା ବାଳକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋର ଦୁଇ ହାତକୁ ଉପରକୁ କରି ଦେଇ ମୋର କାଖର ବାଳକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ଦେହରେ ଏକ ଅଜବ ଶିହରଣ ଓ ଗୁଦି ଗୁଦି ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ବହୁତ ଆଚ୍ଛା ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ । ସେ ମୋର ସାର ଦେହରେ କିସ କରି ତଳକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ନାଭିକୁ ଜିଭରେ ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଲେ । ଅସଲ କାମତ ଏବେ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା । ସେ ମୋର ବିଆର ବାଳକୁ ବହୁତ ଧିରେ କରି ଆଉଁସିଲେ । ଆଉ ମୋତେ ଦେଖି ହସିଲେ, ମୋତେ ପଚାରିଲା କଣ ଏଇ ଅଛୁଆଁ ।

ମୁଁ ହଁ କରି ତାଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଲି । କାରଣ ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରି ନଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଭିତର ଦେଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଭିତରଟା ପୁରା ତରଭୁଜ ପରି ଲାଲ ଅଛି ତୁମ ବିଆ । ଆଜି ମୁଁ ଏହି ତରଭୁଜର ଜୁଷ ବାହାର କରିବି ମୋ ଶାଳି ସାହେବାଣି। ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଦେଖିବା

ତୁମେ କେମିତି ଜୁଷ ବାହାର କରୁଛ ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଖ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଜୁଷ ବାହର କରି ଦେବି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ ମୋ ବିଆରୁ ଚିକିଟା ଚିକିଟା ତରଳ ପଦାର୍ଥ ବାହାରିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଆଉ କହିଲେ କଣ ଗଜବ ଟେଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି ! ତୁମ ବିଆରେ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ଅଲଗା ଅଛି ମୋ ରାଣୀ ।

ଭେଣେଇ ଅନେକ ସମୟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଜିଜୁ ମୋ ବିଆରେ ଏବେ ବହୁତ ଖୁଜୁଳି ହେଉଛି । ପ୍ଳିଜ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଗଲୁ କୁ ଶାନ୍ତ କରି ଦିଅ । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କର ହାତୁଡି ପରିକା ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲେ । ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆର କଣାରେ ରଖି ପେଲି ଦେଲେ । କଣ କହିବି ପାଠକ ମାନେ ସେଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଥିଲା, ମୋ ବିଆ ଫାଟି ରକ୍ତ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେ ସବୁ କଥା ନଭାବି ମୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଜିଜୁ ଉପର ଆଡୁ ଧକା ମାରୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତଳ ଆଡୁ ଧକା ମାରୁଥିଲି । ଆଉ ପୁରା ରୁମ ପଚ ପଚ ସାଉଣ୍ଡରେ ପୁରା କମ୍ପୁଥିଲା । ଆଉ ମୁହଁରୁ କେବଳ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁଥିଲା । ଆଉ ଜିଜୁ ଉଫ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଫ ଶାଳି ଦେଖେ ବାଣ୍ଡର କମାଲ, ନେ ବାଣ୍ଡ… ଏମିତି ସବୁ ଗାଳି ଦେଇ ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ଭାଇନା ମୋତେ ୪ଥର ଗେହିଁ ଥିଲେ । ତାପରେ ସକାଳ ହେବା ପରେ ଆମେ ନାନୀ କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଲୁ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଦି ଆସିଗଲା । ତାପରେ କେତେବେଳେ ବାର୍ଥରୁମରେ ତ କେତେବେଳେ କିଚେନରେ ତ କେତେବେଳେ ଛାତ ଉପର ସିଡି ଘରେ ଯେଉଁଠି ବି ମଉକା ମିଳୁଥିଲା ଆମେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହୋଇ ଯାଉଥିଲୁ ।

ସେ ଆମ ଘରେ ୧୦ ଦିନ ପାଇଁ ରହିଲେ ଆଉ ସେଇ ୧୦ ଦିନରେ ମୋତେ ଖୁବ ଗେହିଁଛାନ୍ତି । ତାପରେ ମୋର ବିବାହ ଠିକ ହୋଇଗଲା । ଆଉ ବିବାହ ମାସେ ଭିତରେ ହୋଇଗଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଆମ ଘର ଜ୍ଵାଇଁ ହୋଇ ରହିଲେ ତେଣୁ ଚଉଠି ଆମ ଘରେ ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ତାପରେ ମୋର ଚଉଠି ରାତି ହେଲା । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବହୁତ ଲାମ୍ବା ଚଉଡା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି ଏବେ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ମୋତେ ଏଣେତେଣେ ଯିବା ପାଇଁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

ମୁଁ କ୍ଷୀର ଗ୍ଳାସ ଧରି ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି । ମୋ ଦୁଧ ଓ ବିଆ ସ୍ଵାମୀର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇଁ ଅଧୀର ହେଉଥିଲେ । ମୋତେ ବାଣ୍ଡର ଦରକାର ଥିଲା । ତାପରେ ସେ ଆସିଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କଥା ହେବା ପରେ ମୋର ଓଠକୁ କିସ କରି ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । କଣ କହିବି ପାଠକ ମାନେ ସେ ମୋତେ ଏତେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ କେତେବେଳେ ବିଆରେ କେତେବେଳେ ଦୁଧ ଉପରେ, କେତେବେଳେ ଗାଣ୍ଡି ରେ ତ କେତେବେଳେ ନାଭିରେ କେତେବେଳେ ଓଠରେ ।

ମୁଁ ବହୁତ କାମୁକ ହେଇଯାଇଥିଲି । ସେ ମୋର ପ୍ରତିଟି ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁ ମୋତେ ଆହୁରି ପାଗଳ କରିଦେଲେ । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କେବେ ସେମିତି ଅନୁଭବ କରି ନଥିଲି । ମୁଁ ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲି । ସେତେବେଳେ ମୋତେ ମଣିଷ ବାଣ୍ଡ କଣ ଘୋଡା ବାଣ୍ଡ ମିଳିଥିଲେ ବି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ସେମିତି କର ନାହିଁ ମୁଁ ପାଗେଳି ହୋଇଯିବି । ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଲେ ମୁଁ ଚକିତ ହୋଇଗଲି କାରଣ ଯେମିତି ଶରୀର ଥିଲା ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ନଥିଲା । ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବା ପରେ ବି ଅତି ବେଶୀରେ ୪ଇଞ୍ଚ ଥିଲା । ମୋର ଦେହ ପୁରା ଯବାନୀରେ ଭରି ରହିଥିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ୭୦ବର୍ଷର ବୁଢା ବାଣ୍ଡ ପରି । ସେ ବହୁତ ମୁସ୍କିଲରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇଲେ ।

odia sex kahani

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ବାଧ୍ୟ ଥିଲି ଆଉ କରିବି ବା କଣ ? ତାପରେ ମୁଁ ହୋସରେ ସବୁ କିଛି କରିଲି । ତାଙ୍କୁ କିସ କରିଲି, ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମିଲନ ଥିଲା ତେଣୁ ଏସବୁ ହେଉଥିଲା । ସେ ଦୁଇ ତିନି ମିନିଟ ଭିତରେ ମୋ ବିଆରେ ଝଡିଗଲେ । ଆଉ ସୋଇଗଲେ । ମୋର ପୁରା ଦେହ ସେକ୍ସର ଡିମାଣ୍ଡ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠିଲେ ନାହିଁ । ସେ ପୁରା ହଳିଆ ହୋଇ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଗଲେ ।

ମୁଁ ୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାବିଲି ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଭେନେଇଙ୍କୁ ମେସେଜ କରିଲି ସେ କହିଲେ ତୋ ନାନୀ ସୋଇଗଲାଣି ମୁଁ ତୋ କଥା ଭାବି ଚିଆଁଛି । ମୁଁ ତ ଭାବିଥିଲି ମୋ ଜୀବନରେ ଗୋଟେ ଟୁକୁଡା ହଜିଗଲା ବୋଲି । ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲପାଏ କିନ୍ତୁ ତୁ ଏବେ ଆଉ କାହାର । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସ । ସେ ଛାତ ଊପରକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୁଁ ମୋର ତଡପ ଦେହକୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସମର୍ପିତ କରିଦେଲି । ଅସଲରେ ସେଦିନ ମୋ ସହ ମୋ ଭେଣେଇ ଚଉଠି କରିଥିଲେ ।

ଆସ କରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ( odia sex kahani ) ଟି ଭଲ ଲାଗି ଥିବା

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ [email protected]

ଆମ ଟେଲିଗ୍ରାମ ଚାଁନେଲ କୁ Join କରନ୍ତୁ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢିବା ଯୋଗୁ, click here

Related Stories

4.3 3 votes
Article Rating
4.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dipu
7 months ago

7751823295

Asishi
Asishi
4 days ago

Only ladies contact me if you want secret xxx 9861415831

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: